Lista startowa - IV Bieg Walentynkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakietsortuj malejąco Nazwa pary
1 Gosia Cieslak 1984 Poznań bieg 10km A
2 Andrzej Machowski 1970 Łubowo NW 5 km A Justyna&Andrzej
3 Arkadiusz Rewers 1994 Strzałkowo bieg 5km A
4 Sylwia Wiśniewska 1976 Murowana Goślina bieg 5km A
5 Piotr Wzięch 1984 Wągrowiec bieg 5km A
6 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku bieg 10km A
7 Wioletta Iwaniak 1970 Ujście Ujście bieg 5km A Wiola i Darek
8 Julia Kwiatkowska 1991 Wronki bieg 10km A Julia i Adi
9 Bartłomiej Pielichowski 1979 Gozdnica Biegając z Wilkami bieg 5km A Bartki
10 Antoni Koch 1961 Śrem bieg 10km A
11 Daria Eliasz 1991 Rawicz bieg 10km A Darianna & Bojas
12 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
13 Kornelia De Vos 2003 Wałcz NW 5 km A mamusia i córusia
14 Maja Bereszyńska 1989 Poznań bieg 10km A
15 Adrian Chomiuk 1987 Biała Podlaska Art of Stone Biała Podlaska bieg 5km A
16 Piotr Zielonka 1959 Poznań Podziemna pomarańcza NW 5 km A
17 Bartosz Gawęda 1979 Tarnowo Podgórne bieg 5km A Kluski w ataku
18 Paweł Ratajczak 1990 Poznań bieg 5km A HARDY NIEDŹWIEDŹ I PONĘTNA ŁASICA
19 ŁUKASZ STANKIEWICZ 1982 LUBIN ZG RUN bieg 10km A
20 Karolina Ilowska-Rembarz 1985 Krosinko LOFT TEAM EXTREME NW 5 km A
21 Marta Kasprowicz 1991 Poznań Biegacze Celebryci || gRUNwald Team Poznań bieg 10km A Biegacze Celebryci
22 Anna Tryk 1975 Swarzędz bieg 5km A
23 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A
24 Jarosław Dąbrowski 1981 Chobienice lub wybierz z listy bieg 10km A Zamiast romantycznej kolacji... :)
25 Roman Rożkowski 1958 Śrem Runner's Power Śrem bieg 5km A
26 Marek Stafiniak 1982 Poznań NW 5 km A
27 Rita Mucha 1980 Swarzedz bieg 10km A
28 Natalia Leśna 1986 murowana goślina Paciaciaki Team bieg 5km A Natalka i Minius
29 Daniel Macyszyn 1976 Poznań Night Runners Poznań bieg 5km A
30 Karolina Chmielewska 1975 Luboń bieg 10km A
31 Agnieszka Wojtal 1980 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz
32 Emil Skitek 1988 Poznań brak bieg 10km A
33 Joanna Klak 1983 Śrem Słodziaki NW 5 km A
34 Anna Mytko 1967 Poznań NW 5 km A
35 Konrad Jahnz 1976 Poznań NW 5 km A Jahnze w biegu
36 Krzysztof Rudziński 1988 Poznań bieg 10km A Dagmara i Krzysiu
37 Katarzyna Gałęska 1982 Murowana Goślina Murowana Goślina Szalone bieg 5km A Pan & Uległa
38 Tomasz Jankowski 1971 Konarzewo bieg 5km A
39 Daniel Roszak 1978 Komorniki Radaway Run Crew bieg 10km A
40 Luiza Włodarczak 1976 BRODNICA Iłówiec Team bieg 10km A Kot i Mysz biegają
41 Natalia Kryszak 1980 Poznań bieg 10km A
42 Monika Pieczyńska 1978 Koziegłowy NW 5 km A
43 Lidia Bławat 1990 Kwilcz bieg 5km A
44 Danuta Ujejska 1978 Święciechowa bieg 10km A Danusia i Robciu
45 Rafał Tomowiak 1984 Leszno #SZYMANOWSKITeam bieg 5km A
46 Paweł Klessa 1989 Poznań fitness24seven bieg 10km A Klessolki
47 Arleta Lorenc 1992 Ostrów Wlkp. KB Czarne Wilki bieg 5km A KB Czarne Wilki
48 Mariusz Piesik 1959 Kliny NW 5 km A
49 Ewa Kaźmierska 1962 Oborniki NW 5 km A
50 Izabela Murawiec 1979 Murowaniec Nadkanale bieg 10km A FRĄFLAKI
51 Zuzanna Narożna 1993 Kaźmierz bieg 5km A Zuza i Mateusz
52 Joanna Głowacz 1977 Miejska Górka bieg 10km A
53 Natalia Jastrzębska 1989 Pobiedziska brak klubu bieg 5km A Natalia i Grzegorz
54 Monika Antkowiak 1987 Rakownia bieg 5km A Mr&Mrs
55 Mariola Szemiel-afek 1974 POZNAŃ Drużyna Szpiku bieg 5km A
56 Przemysław Krzanowski 1976 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 5km A
57 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km A
58 Tomasz Dreczka 1995 Brzeźno bieg 5km A Ziemniaczek i Wieloryb
59 Agnieszka Najderek 1987 Rokietnica bieg 5km A
60 Karina Lisiak 1990 Kostrzyn wlkp bieg 5km A
61 Agnieszka Cieślik 1978 Przezmierowo bieg 10km A
62 Przemysław Sobieniak 1977 Poznań bieg 5km A
63 HANNA WATA 1985 POZNAŃ bieg 5km A HANNA I ŁUKASZ
64 Wojciech Dudziński 1982 Międzyrzecz bieg 5km A Basia&Wojtek
65 Iwona Błaszczyk Poznań Poznań bieg 5km A
66 Halina Zawadzka 1951 Poznań NW 5 km A
67 Ilona Morawiec 1996 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A Ilona i Krzysztof Gdzie ta Meta
68 Anna Witkowska 1985 Poznań bieg 5km A
69 Tomasz Tomelka 1986 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Kasia i Tomek
70 Mateusz Kosiński 1990 Szczecin # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
71 Krzysztof Grzyb 1979 Poznań Klub Biegacza RTV Euro AGD/Smashing Pąpkins bieg 10km A
72 Aleksandra Kowalska 1987 Toruń bieg 10km A Ola&Mandos
73 Wojciech Sroczyński 1984 Mogilno bieg 5km A Ania&Wojtek
74 Kinga Kozłowska 1993 Poznań bieg 10km A biegające kucyki
75 Agnieszka Zygmunt 1982 Wielichowo bieg 5km A
76 Dariusz Zawidzki 1984 Koziegłowy Czerwonak Biega bieg 5km A Marta i Darek
77 Adrian Szulc 1987 Rokietnica bieg 5km A
78 Kamil Grzymkowski 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Kocia Para
79 Karolina Szczepaniak 1993 Poznań bieg 5km A Karolina i Kamil
80 Paweł Gawron 1961 Posada bieg 5km A
81 Marek Włoszyński 1972 Luboń Luboń bieg 10km A
82 Mateusz Tomaszewski 1979 Poznań bieg 10km A
83 Robert Jaśkiewicz 1974 Luboń bieg 10km A
84 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań Night Runners bieg 10km A
85 Piotr Jodko 1979 Batorowo Jodko Brothers Running Team bieg 5km A
86 Piotr Bielawny 1989 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg 5km A Emi&Piotr
87 Adrian Kwiatkowski 1986 Wronki bieg 10km A Julia i Adi
88 Edyta Wrzeszcz 1976 Iłowa Biegając z Wilkami bieg 10km A Artki
89 Wojciech Żołnierek 1989 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A
90 Paulina Mendowska 1997 Poznań AWF Poznań bieg 5km A Paulina&Damian SuperTeam
91 ANNA KUŁAK 1986 SOLEC KUJAWSKI bieg 5km A
92 Oleksandr Sydorenko 1980 Poznan bieg 5km A
93 Agata Skupin 1987 Poznań bieg 5km A
94 Dagmara Jaciuk 1980 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
95 Natalia Banach Gawęda 1979 Tarnowo Podgórne bieg 5km A Kluski w ataku
96 DANIEL JASIEWICZ 1999 OBORNIKI bieg 5km A
97 Bogumił Wejman 1978 stawiszyn Bodzio Pędziwiatr bieg 5km A Bogus i Anetka
98 Dominika Kulik 1987 Mosina LOFT TEAM EXTREME NW 5 km A
99 Mariusz Nowak 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
100 Marlena Kurzyńska 1990 Poznań bieg 5km A MRrrr :)
101 Krzysztof Wilczyński 1960 Poznań bieg 10km A
102 Paweł Kolan 1970 Poznań bieg 5km A Marta&Paweł
103 Anita Orzechowska 1985 Poznań mycha NW 5 km A
104 Ewa Stafiniak 1982 Poznań NW 5 km A
105 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej bieg 10km A
106 Iurii Svirshko 1987 Ivano-Frankiwsk Filon Team bieg 5km A
107 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega bieg 10km A
108 PAWEŁ SNIEGOCKI 1978 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega/Pomorski Team Biegowy bieg 10km A
109 ARKADIUSZ CHUDY 1980 GOSTYŃ bieg 5km A
110 Łukasz Schoener 1980 Poznań Pogromcy Singletreków bieg 10km A
111 Natalia Pogonowska 1999 Mosina bieg 5km A
112 Anna Błociszewska- Starczyńska 1978 Poznań 1978 bieg 5km A
113 Marta Smierzchała 1980 Poznań bieg 5km A Marta&Paweł
114 Maria Matuszek 1956 Kiekrz KTR bieg 5km A
115 Damian Gałęski 1980 Murowana Goślina Klub Biegacza Kompania Piwowarska bieg 5km A Pan & Uległa
116 Michał Kujawski 1990 Swarzędz bieg 5km A Michał i Renata
117 Grzegorz Jędrzejewski 1993 Tarnowo bieg 10km A
118 Paweł Kotecki 1984 Poznan Iłówiec Team bieg 10km A Kot i Mysz biegają
119 Adam Stawicki 1966 Oborniki bieg 10km A
120 Robert Ujejski 1968 Święciechowa bieg 10km A Danusia i Robciu
121 Łukasz Drożdżyński 1984 Poznań Bieg dla Filipa bieg 10km A
122 Alicja Południak 1987 Poznan OLX Group bieg 5km A
123 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER NW 5 km A
124 Aleksandra Galla 1995 Poznań bieg 10km A
125 Mateusz Rodewald 1993 Wronki bieg 10km A
126 Mateusz Ratajczak 1993 Śrem bieg 5km A Zuza i Mateusz
127 Przemek Kozłowski 1983 Łódź Vera Running Team bieg 5km A
128 Michał Mielcarek 1989 Luboń Luboński Klub Biegacza bieg 5km A
129 Michał Antkowiak 1986 Rakownia bieg 5km A Mr&Mrs
130 Witold Krumplewski 1972 Gorzów Wielkopolski bieg 10km A
131 Agnieszka Dziurla 1983 Poznań bieg 5km A DREAM TEAM
132 Cezary Kaniewski 1995 Jędrzejewo bieg 5km A
133 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers bieg 10km A
134 Sebastian Firlej 1990 Zielona Gora OKI Team bieg 5km A
135 Iga Kąkolewska 1996 Młodasko bieg 10km A
136 WOJCIECH ŚWIĘTEK 1963 POZNAŃ bieg 10km A Babeczka i Ciacho
137 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica bieg 5km A
138 Hanna Katrych 1993 Poznan bieg 10km A
139 ŁUKASZ WATA 1986 POZNAŃ bieg 5km A HANNA I ŁUKASZ
140 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 5km A
141 Jakub MASTALSKI 1987 CHOCZNIA / WADOWICE 104 batalion logistyczny bieg 10km A
142 Anna Gruszka 1974 Plewiska bieg 5km A
143 Sylwia Buszewska 1995 Mosina bieg 5km A Uciekając przed dzikami
144 Katarzyna Falkowska 1987 Poznań bieg 10km A Kasia i Tomek
145 Michał Kasprowicz 1963 Poznań bieg 5km A
146 Beata Izbaner 1979 Poznań Kobiety Biegają bieg 5km A
147 Michał Mandosik 1982 Toruń TEAMOCHAL bieg 10km A Ola&Mandos
148 Paulina Radys 1990 Międzyrzecz Maszyna team bieg 10km A Maszynki z drużynki
149 Arkadiusz Siwek 1995 Poznań bieg 10km A biegające kucyki
150 Waldemar Biskupski 1964 Kostrzyn Waldek bieg 5km A
151 Patrycja Drzewiecka 1993 Chodzież bieg 5km A
152 Marta Gloger 1977 POZNAŃ Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA bieg 10km A
153 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A Bakosie
154 Jolanta Paluch 1964 Oborniki NW 5 km A
155 Kamil Degórski 1990 Poznan Grupa OLX bieg 5km A Karolina i Kamil
156 Kamil Kąkolewski 1987 Międzychód bieg 5km A
157 Magdalena Krzyżanek 1997 Opalenica bieg 5km A
158 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno bieg 10km A
159 Magdalena Przewoźniak 1976 Luboń Kobiety Biegają bieg 5km A
160 Marta Stachowska 1988 Kamionki KS AVIA bieg 10km A Marta i Łukasz
161 Barbara Rozynek 1949 Poznań NW 5 km A
162 Jolanta Gidaszewska 1977 Leszno Kolorowa Drużyna Nessi bieg 10km A
163 Dariusz Iwaniak 1975 Ujście Ujście bieg 5km A Wiola i Darek
164 Błażej Marszałkiewicz 1997 Koziegłowy Maratończyk Poznań bieg 5km A Ewelina&Błażej
165 Artur Wrzeszcz 1970 Iłowa Biegając z Wilkami bieg 10km A Artki
166 PIOTR GRABIAK 1977 POZNAŃ bieg 10km A
167 Hanna Sikora 1990 Nowy Tomyśl bieg 5km A
168 Damian Nowak 1994 Poznań bieg 5km A Paulina&Damian SuperTeam
169 Leszek Polaszewski 1987 Leszno CAG bieg 5km A
170 Krzysztof BARAN 1989 Koźmin Wlkp. Koźmin Biega bieg 10km A
171 Kinga Muras 1979 Chomęcice bieg 5km A
172 Joanna Zalewska 1971 Strzelce Kraj NW 5 km A
173 Andżelika Kędzierska 1994 Śrem bieg 5km A HARDY NIEDŹWIEDŹ I PONĘTNA ŁASICA
174 AGNIESZKA PIECHOCKA 1984 OBORNIKI bieg 5km A
175 Natalia Janik 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Catastrophe
176 Rafał Gucwa 1988 Poznań bieg 5km A MRrrr :)
177 Roma Kowalska 1983 Bytkowo bieg 5km A
178 Beata Piechota 1985 POZNAŃ bieg 10km A
179 Marcin Orzechowski 1978 Poznań SETI- wynajem maszyn czyszczących NW 5 km A
180 Jolanta Kostrzyńska 1969 Poznań bieg 10km A
181 Łukasz Stachowski 1981 Rokietnica bieg 10km A
182 Artur Kryszewski 1987 Poznań bieg 5km A
183 Ewa Król 1988 Poznań bieg 5km A
184 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl bieg 10km A
185 Arkadiusz Miłek 1974 Poznań bieg 10km A
186 Anna Gawron 1997 Poznań bieg 5km A Anna i Robert
187 MICHAŁ SCHLEGEL 1991 POZNAŃ NowaPasja.pl bieg 5km A
188 Barbara Czarnecka 1976 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A BBrun
189 Dominik Komorowicz 1982 Pniewy bieg 10km A
190 Monika Majcherek 1979 GRANOWO GRANOWO bieg 5km A
191 Michal Witczak 1989 Tarnowo Podgrone bieg 10km A anm
192 Karolina Wrzalik 1995 Łobżenica bieg 10km A
193 Tadeusz Damski 1959 Poznań bieg 5km A
194 Marcin Józefowski 1982 Komorniki Bieg dla Filipa bieg 10km A
195 Paweł Maciejewski 1990 Poznań OLX Group bieg 10km A
196 Mariusz Łoboda 1953 Poznań bieg 10km A
197 Jacek Kamiński 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza bieg 10km A
198 Angelika Topka 1990 Koszalin bieg 10km A
199 Krzysztof Murawiec 1977 Murowaniec Nadkanale bieg 10km A FRĄFLAKI
200 Maciej Łukowiak 1965 Rawicz bieg 5km A
201 Małgorzata Zagdańska 1979 Łódź bieg 5km A
202 Patryk Domański 1996 Poznań bieg 10km A
203 Sławomir Wróblewski 1985 Czempiń bieg 10km A
204 Łukasz Wiatrowski 1980 Poznań bieg 5km A DREAM TEAM
205 Małgorzata Mediger 1967 Poznań niezależna bieg 5km A
206 Natalia Orlińska 1985 Murowana Goślina bieg 5km A
207 Małgorzata Bocian 1968 Poznań Poznań Biega bieg 5km A Gosia i Zbyszek
208 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko bieg 10km A
209 Jakub Bruździak 1996 Międzyrzecz 17WBZ Miedzyrzecz bieg 5km A Karolina i Kuba
210 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 5km A
211 Monika Moritz 1981 Barcin MORANI Barcin bieg 5km A Monia i Rafi - Debiut Moni
212 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 5km A Bogna i Rafał
213 Błażej Woźniak 1987 Kaźmierz Zawodowi Amatorzy bieg 5km A
214 Marcin Kuczyński 1983 Poznań brak klubu bieg 10km A
215 Witek Przybylski 1978 Zalasewo bieg 10km A
216 Adam Badyna 1983 Buk Kenenisa Bekele Team bieg 5km A
217 Justyna Werner 1977 Wierzyce bieg 5km A
218 Tomasz Zdanowski 1972 Kobylniki enduhub.com bieg 10km A
219 Izabela Grzempka 1972 Kostrzyn Unilever Poznań bieg 5km A
220 Daniel Jackowski 1989 Międzyrzecz Maszyna team bieg 10km A Maszynki z drużynki
221 Karolina Witucka 1928 poznan NW Kids 2008 NW 5 km A
222 Irmina Szymańska 1975 Wronki bieg 10km A
223 maciej siejek 1984 Obrzycko bieg 10km A
224 Paweł Garniewicz 1961 POZNAŃ Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA NW 5 km A
225 Katarzyna Soszka 1987 Murowana Goślina bieg 5km A
226 IREK REWERS 1975 CHODZIEŻ PCH_RUN bieg 10km A
227 Sandra Budziszewska 1989 Wschowa bieg 10km A
228 Weronika Rybok 1995 Czerwionka-Leszczyny bieg 5km A ABW
229 Hanna Kotwica 1996 Godawy Pałuki Running Team bieg 10km A
230 ŁUkasz Stachowski 1985 Kamionki KS AVIA bieg 10km A Marta i Łkasz
231 Marcin Nowak 1986 Poznań bieg 5km A Sylwia i Marcin
232 Adam Bubeła 1975 Poznań bieg 5km A
233 Anna Misrzak 1980 Świebodzin BBL Świebodzin bieg 10km A Ania i Rafał - wybiegana miłość
234 Paweł Szymański 1980 Leszno bieg 10km A
235 MARZENA PRUSZYŃSKA 1975 POZNAŃ gRUNwald Team Poznań NW 5 km A
236 Pola Gryszkiewicz 1982 Poznań bieg 5km A
237 Tomasz Wysocki 1982 Poznań bieg 5km A Szybka i Wściekły
238 Monika Tuchołka 1972 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A Monika i Jędrek
239 Joanna Dąbrowska 1983 Poznań bieg 10km A
240 Michał Sobczyński 1989 Dominowo bieg 10km A
241 Mariusz Zalewski 1969 Strzelce Krajeńskie bieg 10km A
242 Krzysztof Błesnowski 1984 Śmigiel bieg 5km A Krzys i Renatka Biegaja
243 Michał Jajuga 1980 Czempiń Dirty Sparrows bieg 10km A
244 Paweł Gorzelańczyk 1996 Poznań AstroRun bieg 5km A Catastrophe
245 Jolanta Cholewka 1956 Kostrzyn Wlkp Marsz po Zdrowie Poznań NW 5 km A
246 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
247 Agnieszka Włodarczak 1976 Oborniki bieg 10km A
248 Sylwia Paterka 1984 Kotlin Bubu&Bubu bieg 5km A Bubu&Bubu
249 Beata Sajewska 1976 Wągrowiec bieg 5km A
250 ADAM Lutostański 1988 BOBOWICKO Ks kasztelanka bieg 10km A
251 Ania Kwiatkowska 1989 Stare Miasto bieg 10km A
252 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
253 Anna Boruta 1982 Murowana Goślina bieg 10km A Kapturek i Wilk
254 Magdalena Rosińska 1995 Kaźmierz bieg 10km A
255 Otylia Mańka 1987 Swarzędz bieg 10km A
256 Robert Rudnicki 1997 Borówiec bieg 5km A Anna i Robert
257 Agnieszka Kijak 1987 Robakowo Parkrun Poznań bieg 10km A
258 Bartosz Czarnecki 1978 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A BBrun
259 Agnieszka Gabrysz 1975 Poznań bieg 5km A Agnieszka i Krzysztof
260 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy bieg 5km A Izabelka i Mefju
261 Agata Rozmus 1986 Poznań bieg 10km A anm
262 Jan Deckert 1954 Poznań bieg 10km A
263 Marlena Drajerczak 1978 Poznań bieg 5km A
264 Michał Nowak 1989 Wągrowiec FC Wągrowiec bieg 10km A
265 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn bieg 10km A
266 Katarzyna Kowalewska 1991 Poznań bieg 5km A
267 Bartosz Zieleźnik 1985 Poznań bieg 10km A Lakuny
268 Grzegorz Grzegorzewski 1958 Rosnowo bieg 5km A Kochający nie tylko bieganie
269 Natalia Kledzik 1988 Chodzież PCH_RUN bieg 10km A
270 Michał Szymański 1996 Czempiń 1996 bieg 5km A
271 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
272 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km A Wasyle
273 Ewa Korek 1983 Złotniki On The Move bieg 10km A
274 Maciej Nowakowski 1962 Palędzie NW 5 km A
275 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
276 Marcin Michalak 1986 Poznań bieg 10km A
277 Arleta Bącik 1976 Brodnica Iłówiec Team bieg 10km A
278 Zbigniew Bocian 1967 Poznań Poznań Biega bieg 5km A Gosia i Zbyszek
279 Karolina Macińska 1985 Poznań Dzidzia Team NW 5 km A
280 Ilona Bienkowska 1981 Pawlowice PBwUk bieg 10km A
281 Paweł Nater 1973 Poznań Poznań-Jeżyce bieg 5km A
282 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Brama W Biegu bieg 5km A Bogna i Rafał
283 Blazej Niewiada 1991 Szamotuły Zawodowi Amatorzy bieg 5km A
284 Artur Chmielewski 1969 Paczkowo bieg 5km A
285 Sebastian Koterbiak 1993 Witaszyce bieg 5km A Uciekając przed dzikami
286 Piotr Werner 1974 Wierzyce bieg 5km A
287 Joanna Zdanowska 1975 Kobylniki enduhub.com bieg 10km A
288 Krzysztof Koniec 1970 Wiecbork tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
289 Wojciech Dolata 1982 Poznań Piotr i Paweł Marka Formy bieg 10km A
290 Artur Zawisza 1986 Poznań Zgrupka Team bieg 10km A Tri of Us
291 Hanna Nowaczyk 1991 Poznań bieg 10km A
292 Karol Stawniak 1948 Żnin NW 5 km A
293 Robert Galicki 1972 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Scuderia HiR
294 Monika Gzella 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Kocia Para
295 Robert Olejniczak 1965 Dopiewo Rawa Team bieg 5km A
296 Hubert Wolny 1986 Buk bieg 10km A
297 Magdalena Świerczyńska 1977 Poznań bieg 5km A
298 Maciej Witkowski 1977 Poznan bieg 5km A
299 Tomasz Dwornik 1975 Poznań bieg 5km A Agnieszka i Tomek
300 Marta Skrzypiec 1990 Mosina bieg 5km A Timek
301 Izabela Ławniczak 1944 Poznań NW 5 km A
302 Rafał Hajdukiewicz 1988 Świebodzin BBL Świebodzin bieg 10km A Ania i Rafał - wybiegana miłość
303 Grzegorz Maciejewski 1961 Poznań bieg 5km A
304 RENATA KOCH 1964 ŚREM bieg 5km A
305 Kamil Kunsztowicz 1998 Międzychód bieg 10km A
306 Dagmara Dudkowiak 1977 Konin bieg 10km A
307 Monika Tuchołka 1957 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A Monika i Jędrek
308 Marek Geisler 1959 Poznań Airport Poznań Team bieg 10km A
309 Jakub Przybylski 1995 Poznań KU AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A
310 Julita Paruch 1988 Wrocław bieg 10km A
311 Monika Olechowska 1982 Poznań Night Runners bieg 10km A
312 Daria Chwaliszewska 1996 Śrem bieg 5km A Darka i Patryk
313 ELŻBIETA PIECHOTA 1969 Wałcz Biegam dla siebie bieg 5km A NA ZAWSZE MARIUSZ I ELA
314 Rafał Biernat 1976 Krosinko Krosinko Biega :) bieg 5km A Danusia i Rafał
315 Stanisław Turkowski 1960 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
316 Rafał Włodarczak 1970 Oborniki bieg 10km A
317 Piotr Kruszczyński 1967 Baranowo Teatr Nowy w Poznaniu bieg 5km A PiersiNaMecie
318 SŁAWOMIR SAWALA 1972 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 10km A Sławek i Aneta
319 Maciej Walentowski 1982 Poznań bieg 5km A Tarzan&Jane
320 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań bieg 5km A
321 Andrzej Dudek 1961 Ostrów Wielkopolski Niezrzeszony bieg 10km A
322 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
323 Sylwia Kałuska 1990 Warszawa bieg 10km A Sylwia i Patryk
324 Michał Pawlak 1991 Środa Wielkpolska bieg 5km A
325 Arleta Kruszka 1964 POznań NW 5 km A
326 Angelika Ziółkowska 2000 Pobiedziska bieg 5km A Angelika i Adi Adiczak
327 Renata Stadie 1990 Swarzędz bieg 5km A Renata i Michał
328 Krzysztof Gabrysz 1974 Poznań bieg 5km A Agnieszka i Krzysztof
329 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 5km A
330 Tadeusz Małysz 1959 Murowana goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 10km A
331 Przemek Kaźmierczak 1991 Rożnowo Rożnovia Rożnowo bieg 10km A Asia&Przemo
332 Rafał Mandziak 1979 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 5km A
333 Karolina Wróblewska 1983 Poznań bieg 5km A
334 Magdalena Binkowska 1984 Poznań bieg 5km A
335 Wiesław Chojniak 1973 Poznań bieg 10km A
336 Piotr Sturzbecher 1982 Poznań Agata i Piotr bieg 5km A Agata i Piotr
337 Natalia Macioszek 1984 Poznań bieg 10km A Lakuny
338 Beata Brukwicka 1986 Poznań Poznań-Jeżyce bieg 5km A
339 Monika Piechel 1996 Krzywiń 1996 bieg 5km A
340 ŁUKASZ BŁASZCZYK 1975 POZNAŃ KIJANKI POZNAŃ NW 5 km A
341 Grzegorz Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km A Wasyle
342 Maja Krause 1980 Złotniki On The Move bieg 10km A
343 Wiesław Perlik 1954 Zielonka TadMax NW 5 km A
344 Katarzyna Szulc 1967 Wagrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
345 Arkadiusz Krzywinski 1992 Lwówek Postęp Pniewy Team bieg 10km A
346 Maciej Kasperczak 1976 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Hernik Team Murowana
347 Tomasz Bartkowiak 1986 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 5km A
348 Dariusz Świercz 1966 Wałcz Wałecka Ściema bieg 5km A Darek i Beata
349 Rafał Moritz 1976 Barcin Ślimaki Barcin bieg 5km A Monia i Rafi - Debiut Moni
350 Sławomir Kulczyński 1970 Poznań pancerny żółwik NW 5 km A
351 Jacek Sobczak 1990 Września bieg 5km A Olga i Jacek
352 KINGA GOŁASKA 1984 POZNAŃ bieg 5km A
353 ARLETA GAJ 1969 PUSZCZYKOWO bieg 5km A
354 Anna Urbanska 1984 Jarocin bieg 5km A
355 Adam Knobel 1994 Babimost gRUNwald Team Poznań bieg 10km A Karo i Adam
356 MAGDALENA TAJCHER-OSICKA 1978 POZNAŃ OSICKI TEAM PARKRUN POZNAŃ bieg 5km A Maga i Seba
357 Małgorzata Wróbel 1976 Miejska Górka Biegaj z Krobią Women bieg 10km A
358 Daria Woźniak 1995 Kaźmierz Kobiety Biegają bieg 5km A
359 Joanna Konstańczak 1983 Poznań Night Runners bieg 10km A
360 Aleksandra Socha 1986 Poznan Zgrupka Team bieg 10km A Tri of Us
361 Marek Biesiada 1985 Poznań KS Poznań Hussars bieg 10km A
362 Urszula Przytarska 1983 Gdańsk bieg 5km A SISTER-POWER
363 Hanczeska Kuczyńska 1979 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Scuderia HiR
364 Marta Pacer 1990 Poznań bieg 5km A Miśki Pyśki
365 Robert Mamys 1975 Poznań bieg 5km A
366 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 5km A
367 Adam Kantek 1994 Września bieg 5km A ABW
368 Kasia Banaszkiewicz 1968 Kaczory bieg 5km A
369 Paulina Skrzypiec 1989 Luboń bieg 5km A Timek
370 Małgorzata Loretańska 1956 Poznań NW 5 km A
371 Jan Hordych 1997 Szamocin PCH_RUN bieg 5km A
372 Agnieszka Brzóska 1974 Wronka bieg 5km A
373 Emilia Kasperczak 1979 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Hernik Team Murowana
374 Wiesław Ślęzak 1977 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 5km A
375 Cezary Stanke 1983 Szamotuły Ich Troje bieg 5km A
376 HANNA SKOTARCZYK 1977 CZARNKÓW bieg 5km A
377 Radosław Gluza 1991 Opalenica CITY ZEN_ bieg 5km A Shili & Tshiba
378 Tomasz Macioszek 1982 Rokietnica Rokietnica Niezrzeszony bieg 5km A
379 Dorota Samsel 1974 Poznań bieg 5km A On va a Rennes
380 Patrycja Targoszyńska 1977 Poznań bieg 5km A
381 Mariusz Broniszewski 1981 Poznań Grzybony bieg 5km A
382 Renata Błesnowska 1985 Czacz bieg 5km A Krzys i Renatka Biegaja
383 Maria Gutowska 1970 Kazimierz Biskupi ------ bieg 10km A biegaMY
384 Dominik Woźniak 1981 Pleszew Woźniak Tim bieg 5km A Gosia i Dominik
385 Patryk Starkiewicz 1995 Śrem bieg 5km A Darka i Patryk
386 MARIUSZ PIECHOTA 1968 Wałcz Wałcz bieg 5km A NA ZAWSZE MARIUSZ I ELA
387 Danusia Biernat 1978 Krosinko Krosinko Biega :) bieg 5km A Danusia i Rafał
388 Ilona Łytka 1982 Poznan bieg 5km A
389 Beata Przybysławska 1989 Działyń NW 5 km A
390 Julia Rybakowska 1986 Poznań Teatr Nowy w Poznaniu bieg 5km A PiersiNaMecie
391 ANETA SAWALA 1976 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 10km A Aneta i Sławek
392 Katarzyna Gumienna 1988 Poznań bieg 5km A Tarzan&Jane
393 Hanna Szulc 1970 Poznań NW 5 km A
394 Bogusława Dudek 1961 Ostrów Wielkopolski niezrzeszona NW 5 km A
395 Emilia Kaczmarek 1991 Gniezno bieg 5km A Drużyna Pierścienia
396 Patryk Graczyk 1990 Mogilno bieg 10km A Sylwia i Patryk
397 Łukasz Roth 1979 poznan Night Runners bieg 5km A
398 Ilona Chałubińska 1989 Komorniki bieg 5km A
399 Adam Adamczak 2000 Opalenica Opalenicki Klub Sportowy bieg 5km A Angelika i Adi Adiczak
400 Emilia Woźniak 1994 Wolsztyn bieg 5km A Emi&Piotr
401 Edyta Kondela 1974 Choszczno NW 5 km A
402 Konstancja Lissewska 1986 Poznań NW 5 km A Lisie Piórka
403 Anna Kwiecińska 1979 Poznań Różove bieg 5km A Ania i Ola
404 Marcin Maciński 1984 Tarnowo Podgórne NW 5 km A
405 Wirginia Król 1961 Tarnowo Podgórne dla Henia bieg 5km A
406 Kinga Komorowska 1987 Manieczki bieg 10km A
407 Joanna Domań 1976 Kiekrz Dirty Sparrows bieg 10km A
408 Agata Koschel 1987 Poznań Agata i Piotr bieg 10km A Agata i Piotr
409 Danuta Strychalska- Rysz 1989 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km A
410 Natalia Domańska 1993 Poznań bieg 5km A
411 Daniel Olejniczak 1984 Poznań Poznań-Jeżyce bieg 5km A
412 Marcin Potrawiak 1991 Mrowino bieg 10km A
413 Joanna Mazurczak 1989 Poznań bieg 5km A Zakochani Zabiegani Asia i Maciej ♡
414 Julian Bocian 1980 Krąplewo AmiBelle bieg 5km A
415 Jarosław Ciastowski 1959 Poznań CIACHA I CZAPY bieg 10km A
416 Łukasz Siporzyński 1977 Rawicz bieg 5km A
417 Anna Musialska 1980 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań bieg 5km A
418 Rafał Snela 1979 Oczkowice Snela Team bieg 5km A
419 Karolina Skubel 1984 Plewiska Thermo King Poznań bieg 5km A
420 Michał Jarusz 1983 Oborniki bieg 5km A
421 Natalia Jasińska 1971 Poznań FORMATIQ RUN NW 5 km A
422 Bartosz Baczyński 1995 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A
423 Wiesław Brodziszewski 1959 Swarzędz BRODEX TEAM SWARZĘDZ bieg 10km A
424 Justyna Piętka 1982 Poznań NW 5 km A
425 Magdalena Maj 1984 Rokietnica Wuef Club bieg 5km A
426 Łukasz Tarczyński 1982 Bydgoszcz TeAm KucYKi bieg 10km A
427 Marta Korzeniowska 1986 Koziegłowy Czerwonak Biega bieg 5km A Marta i Darek
428 Karolina Kocik 1996 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A Karo i Adam
429 SEBASTIAN OSICKI 1976 Poznań OSICKI TEAM PARKRUN POZNAŃ bieg 5km A Maga i Seba
430 Dorota Bartosiewicz 1984 Poznań bieg 5km A Crazy Catwomen
431 Krzysztof Stawniak 1987 Września bieg 5km A
432 Piotr Nowak 1992 Poznań Zgrupka Team bieg 5km A
433 Sara Stach 1992 Kościan Kościan Team bieg 10km A
434 Michał Potrawiak 1989 Poznań bieg 10km A
435 Albert Błoch 1988 Stęszew bieg 10km A
436 Aldona Skibińska 1972 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km A Biegające SKIBKI
437 Kinga Juskowiak 1978 Poznań TuptamDlaArka bieg 5km A
438 Krzysztof Spychała 1954 POZNAN bieg 10km A
439 Łukasz Siemieniuch 1981 Poznań bieg 5km A Kasia i Łukasz
440 Karol Prętnicki 1956 Poznań Drugie Serce NW 5 km A
441 Paulina Grajnert 1981 Leszno bieg 10km A
442 Maja Pigła 1982 Tarnowo Podgórne Pancia bieg 10km A
443 Juliusz Łukaszewski 1964 Poznań Łuk Team bieg 5km A
444 Aneta Błaszkowska 1992 Obrowo bieg 5km A <3 Anetka i Piotruś <3
445 Kinga Szukała 1993 Poznań TRANCE ONLY bieg 10km A
446 Łukasz Kubel 1985 Granowo bieg 5km A
447 Justyna Malinowska 1992 Białystok bieg 5km A Rzeżucha team
448 Mateusz Fleter 1988 Mieszków Decora Running Team bieg 10km A
449 Daria Lutomska 1987 Poznań bieg 5km A
450 BEATA GRAJEWSKA 1974 POZNAŃ bieg 10km A
451 Marta Kryś 1988 Opalenica bieg 5km A Shiba i Tshiba
452 Sebastien Lebreton 1977 Poznań bieg 5km A On va a Rennes
453 Malina Targoszyńska 2000 Poznań bieg 5km A
454 Łukasz Gołąb 19901990 Poznań Drużyna Szpiku bieg 5km A Justyna&Łukasz
455 Mirosław Morawiec 1972 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
456 Paweł Gutowski 1970 Kazimierz Biskupi ---------------- bieg 10km A biegaMY
457 Tomasz Łytka 1979 Poznań bieg 5km A
458 Katarzyna Budziszewska 1984 Bolechówko bieg 5km A
459 KRZYSZTOF SIERANT 1995 POZNAŃ Drużyna Szpiku bieg 5km A ROSE & KRIS
460 WOJCIECH LATKOWSKI 1976 POZNAŃ bieg 5km A
461 Karolina Smokowska 1990 Poznań bieg 10km A
462 Alina Bagińśki 1957 Poznań Ks Bola 06 Poznań NW 5 km A
463 Maciej Nowak 1974 Poznań gRUNwald team bieg 5km A
464 Bogumiła Broda 1984 Poznań bieg 5km A Drużyna Pierścienia
465 Kamil Turowski 1996 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A K&D BI(e)G LOVE
466 Sylwia Szmatuła 1977 Opalenica bieg 5km A Sylwia i Krystian
467 Łukasz Polak 1981 Oborniki Śląskie Oborygeni bieg 10km A
468 Marek Kościelniak 1977 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A
469 Mateusz Siporzyński 1998 Rawicz bieg 5km A
470 Sebastian Świętocki 1994 Poznań bieg 10km A Kakała I Quet
471 Katarzyna Tecław 1963 Pozn bieg 5km A
472 Grzegorz Pióro 1983 Bytom NW 5 km A Lisie Piórka
473 Rozalia Ignerska 1982 Poznań bieg 10km A
474 Anna Mośkiewicz 1990 Poznań Drużyna Szpiku/Biegaj Pod Okiem Trenera bieg 10km A dzikie mośki
475 Marcelina May 1986 Poznań bieg 5km A
476 Mateusz Grabarczyk 1994 Szczecin NoczeroTeam bieg 10km A
477 Monika Kędzierska 1997 Poznań Mój pierwszy raz bieg 5km A
478 Piotr Gołaski 1982 Poznań bieg 5km A
479 Małgorzata Terczewska 1978 Kościan Kościan Team bieg 5km A Gosia i Grześ
480 Agata Kozlowska 1996 Mieleszyn brak bieg 5km A
481 Monika Marczyńska 1980 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 5km A
482 Łukasz Bendowski 1991 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg 10km A
483 Wojciech Sabik 1990 Poznań bieg 5km A Miśki Pyśki
484 Iwona Kania 1980 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater bieg 10km A Iwona i Maciej
485 Beata Wojtaszyk 1983 Poznań bieg 5km A
486 Dariusz Świercz 1969 Wałcz Wałecka Ściema bieg 5km A Darek i Beata
487 Maria Kaczmarek 1959 Jarocin NW 5 km A
488 Ewelina Pomykała 1986 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Ewelina&Błażej
489 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
490 Łukasz Rogalski 1986 Poznan bieg 10km A Kasia i Łukasz
491 Irena Filipczyk 1963 Poznań NW 5 km A
492 Katarzyna Nowak 1978 Golina KB WARTKO bieg 10km A Nowaki
493 Maurycy Miękisiak 1994 Poznań OLX Group bieg 5km A
494 Bartosz Dubas 1987 Poznań bieg 5km A RUN & LOVE TOGETHER
495 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań NW 5 km A
496 Karol Szkurat 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
497 Tomasz Adamczak 1984 Pawłowice bieg 10km A AsiaTomekBiegają
498 Rafał Maślankiewicz 1957 Poznań bieg 5km A
499 Marta Springer 1984 Poznan grupa moc bieg 5km A
500 Monika Sus 1977 Zawiercie bieg 5km A Mika&Gogo
501 Bartosz Stanek 1988 Śmigiel Śmigiel bieg 10km A
502 Nadia Binkowska 1985 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A
503 Magdalena Knie 1984 Jarocin NW 5 km A
504 Justyna Wiśniewska 1981 Mogilno bieg 5km A
505 Sławomir Skibiński 1969 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km A Biegające SKIBKI
506 Maciej Krzewina 1980 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater bieg 10km A Iwona i Maciej
507 Monika Jaroszewska 1994 Zgłowiączka bieg 5km A Monia i Piter
508 Katarzyna Lehmann Siemieniuch 1980 Poznań bieg 5km A Kasia i Łukasz
509 Joanna Witkowska 1989 Miękowo ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA bieg 5km A Asia i Tomek
510 Ewa Szczęsna 1987 Poznań bieg 5km A
511 Marek Towstokory 1976 Złotów bieg 10km A
512 Darek Król 1967 Świątniki Nessi Team / Hernik Team bieg 5km A
513 Piotr Majchrzak 1991 Obrowo KABM! bieg 5km A <3 Anetka i Piotruś <3
514 Olga Dysput 1989 Poznań 1989 bieg 5km A Ola i Krzysiek
515 Karol Czeremcha 1990 Białystok bieg 5km A Rzeżucha team
516 Marcin Woźniak 1980 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km A
517 Piotr Bączyk 1980 Leszno dragon-fly bieg 10km A
518 Aneta Frąckowiak 1982 Poznań Mamy-Biegamy bieg 10km A
519 KATARZYNA PIETEK 1977 BOLECHOWO Unilever bieg 5km A Kotek i myszka
520 Karolina Matelska 1980 Plewiska bieg 10km A
521 Łukasz Zboralski 1975 Poznań bieg 10km A
522 Jan Kot vel Kotyński 1996 Luboń bieg 10km A Zosia Samosia ale Jan Niezbędny
523 Wojciech Komorowski 1988 Poznań FALUBAZforthewin bieg 10km A
524 Agnieszka Piotrowska 1985 Gruszczyn bieg 5km A
525 Joanna Gutowska 1999 Kazimierz Biskupi ------ bieg 5km A
526 Małgorzata Angielczyk 1951 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań NW 5 km A
527 Ewa Liberacka-Kopytek 1980 Murowana Goślina bieg 10km A Kopytka
528 Marzena Korpik 1984 Pniewy MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A Marzena i Łukasz
529 Mikołaj Bekasiak 1990 Szamotuły Także tego... bieg 10km A
530 Patryk Bzowy 1995 Jarocin KB Maratończyk Jarocin bieg 10km A
531 Elżbieta Nowakowska 1962 Skórzewo NW 5 km A Michał i Elka to miłość wielka
532 Jakub Bagiński 1985 Krosno Ks Bol bieg 10km A
533 Martin Poznański 1993 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A
534 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A
535 Dominika Wiśniewska 1996 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A K&D BI(e)G LOVE
536 Krystian Szmatuła 1977 Opalenica bieg 5km A Sylwia i Krystian
537 Marta Sitko 1983 Pyzdry Pyzdrzanie w biegu bieg 10km A
538 Mateusz Odwrot 1991 Ostroróg Zawodowi Amatorzy bieg 5km A
539 Stefania SAPA 1968 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A Stenia i Darek chodzą.
540 Iwona Pomykalska 1977 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
541 Małgorzata Brudzińska 1989 Poznań bieg 10km A
542 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki Filon Team bieg 5km A
543 Zbigniew Reśliński 1991 Poznań bieg 10km A dzikie mośki
544 Jarosława Trocka 1989 Poznań bieg 5km A
545 Magdalena Jakubowska 1973 poznań 2009 bieg 5km A
546 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań bieg 10km A
547 Krystyna Kaźmierczak 1989 Rokietnica bieg 10km A
548 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz bieg 10km A
549 Grzegorz Terczewski 1974 Kościan Kościan Team bieg 5km A Gosia i Grześ
550 Karol Chopcia 1991 mieleszyn bieg 5km A
551 Janina Miazga 1980 Zaparcin NW 5 km A
552 Martyna Adamczak 1992 Pawlowice bieg 10km A
553 Sławek Janik 1980 Poznań Unilever Poznań bieg 5km A Ania i Sławek
554 Monika Rypińska 1991 Poznań bieg 5km A
555 ADRIAN SZYDŁOWSKI 1987 Poznań pierwszykilometr.blogspot.com bieg 10km A Waleczne Paciaciaki
556 Julia Szwed-Kopyto 2002 Swarzędz bieg 5km A
557 Hanna Pancek 1957 Bydgoszcz TadMax NW 5 km A
558 Aleksandra Knop 1993 Sulechów Skoczki bieg 5km A Skoczki
559 Jacek Piasecki 1984 Luboń bieg 10km A
560 Agata Wilczyńska 1968 Wałcz bieg 5km A
561 Katarzyna Rogalska 1987 Poznan Maratończyk Poznań bieg 10km A Kasia i Łukasz
562 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A
563 Adrian Nowak 1977 Golina KB WARTKO bieg 10km A Nowaki
564 Radosław Juźwiak 1987 Poznań OLX Group bieg 5km A
565 Anna Dubas 1986 Poznań bieg 5km A RUN & LOVE TOGETHER
566 Damian Smilgin 1989 Poznań walkazotyloscia bieg 10km A
567 Magdalena Lizik 1977 Poznań bieg 5km A
568 Joanna Adamczak 1980 Pawłowice bieg 10km A AsiaTomekBiegają
569 Iwona Dresler 1973 Głuchowo bieg 5km A
570 Magdalena Springer 1981 Poznan Grupa Mocnego Uderzenia bieg 5km A
571 Michał Sus 1977 Zawiercie bieg 5km A Mika&Gogo
572 Paweł Lembicz 1993 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A
573 Patrycja Chajec 1985 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A
574 MARIUSZ KNIE 1979 ŻERKÓW KB Maratończyk Jarocin bieg 10km A
575 Małgorzata Rożek 1985 Wiry bieg 5km A Gosia i Patryk
576 Daniel Kroczek 1977 Rydzyna bieg 5km A Daniel i Karolina
577 Justyna Machowska 1972 Łubowo NW 5 km A Justyna&Andrzej
578 Piotr Jaroszewski 1993 Zgłowiączka bieg 5km A Monia i Piter
579 Adam Stippa 1981 Złotów bieg 5km A
580 Tomasz Krzyśka 1989 Studzieniec bieg 5km A Asia i Tomek
581 Magda Walenczak 1984 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A Magda & Tomek
582 Aneta Lisowska 1975 Poznań bieg 10km A Hitcena.pl
583 Marzena Bardzik 1977 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Szybkie Leopardy :P
584 Anna Wiśniewska 1982 Poznań Nessi Team / Hernik Team bieg 10km A
585 Michał Szuszczyński 1976 Poznań bieg 10km A Misiui Kulfon
586 Karolina Zięciak 1986 Komorniki bieg 5km A
587 Krzysztof Zwoliński 1987 Poznań 1987 bieg 5km A Ola i Krzysiek
588 Bartosz Cierniewski 1996 Dobrzyca bieg 5km A Julka i Bartek
589 Krzysztof Dałkowski 1978 Wolsztyn bieg 5km A Monika i Krzysztof
590 Monika Ziemlińska 1972 Leszno dragon-fly bieg 10km A
591 Anna Kaźmierczak 1983 Poznań NW 5 km A
592 Tomasz Ogrodnik 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
593 Iwona Majewska 1988 Kościan Kościan Team bieg 10km A
594 Bartosz Bednarkiewicz 1976 Suchy Las bieg 5km A Dobrochna i Bartek
595 Dominika Czermak 1991 Poznań OLX GROUP TEAM bieg 10km A
596 Zofia Zawieja 1996 Poznań bieg 10km A Zosia Samosia ale Jan Niezbędny
597 Rafał Kolas 1971 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
598 Robert Kuna 1972 Zaniemysl Klub Wesołego Szampana bieg 5km A Danka I Bob
599 Kamila Sikorska-Podyma 1983 Poznań UAM Poznań bieg 5km A
600 Henryka Owczarek 1946 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A
601 ANNA MAJORKOWSKA 1974 Bydgoszcz bieg 5km A
602 Grzegorz Kopytek 1976 Murowana Goślina bieg 10km A Kopytka
603 Piotr Marciniak 1965 Milicz MAIDEN MILICZ bieg 10km A
604 Anna Janik 1978 Poznań bieg 5km A Ania i Sławek
605 janusz janowski 1983 wierzonka biegam sam bieg 5km A
606 Katarzyna Piasecka 1985 Luboń NW 5 km A
607 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
608 Agnieszka Strzelewicz 1983 Poznan bieg 5km A
609 Ilona Kauf 1987 Poznań bieg 10km A
610 Ola Nowakowska 1994 Radziejów bieg 10km A
611 Karolina Markiewicz 1988 Murowana Goślina bieg 5km A
612 Dariusz SAPA 1967 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A Stenia i Darek chodzą.
613 Kamila Kolberg 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
614 Małgorzata Morawiec 1976 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
615 Agnieszka Duda 1994 Poznań bieg 10km A
616 Paweł Kondela 1975 Choszczno bieg 5km A
617 Piotr Kudzior 1996 Poznań PRO 366 bieg 5km A OnionTeam
618 Wanda Walachowska 1957 Poznań NW 5 km A
619 Monika Kosidło 1995 Poznań bieg 5km A Monika i Piotr
620 Maciej Chojnacki 1986 chodzież bieg 10km A
621 lukasz wos 1976 Rakoniewice brak bieg 10km A
622 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km A Iwona i Grzesiek
623 Mateusz Tomaszewski 1979 Poznań bieg 10km A
624 Agnieszka Dolata 1977 Poznań bieg 5km A
625 Łukasz Framski 1978 Międzyrzecz Łukasz Framski bieg 10km A
626 Danuta Hauser 1956 Poznan bieg 5km A
627 Kamil Woźniak 1985 Chodzież PSP PIŁA bieg 5km A
628 Tomasz Framski 1977 Dębogóra bieg 5km A Monia i Tomek
629 JACEK PĘTEK 1983 Międzyrzecz bieg 5km A
630 Paulina Szydłowska 1988 Poznań pierwszykilometr.blogspot.com bieg 10km A Waleczne Paciaciaki
631 Karolina Stefaniak 1977 Skoki Hart Skoki bieg 5km A
632 Ewa Perlik 1956 Zielonka TadMax NW 5 km A
633 Paulina Kaczmarek 1980 Murowana Goślina bieg 5km A Paulina i Marcin
634 Robert Skokowski 1985 Sulechów Skoczki bieg 5km A Skoczki
635 Paulina Kamińska 1984 Konin Paulina Kamińska bieg 10km A
636 Regina Mowczan 1983 Wałcz bieg 5km A
637 Dariusz Kosicki 1966 Rokietnica NW 5 km A
638 Marika Kaczmarek 1997 Poznań bieg 5km A
639 Adam Pielatowski 1989 Poznań Dirty Sparrows bieg 10km A
640 Łukasz Chwalisz 1990 Bolewice Night Runners bieg 5km A Princessa&Princepolo
641 EDYTA FALTYŃSKA 1972 POZNAŃ bieg 10km A Babeczka i Ciacho
642 Witold Nowak 1963 Poznań bieg 10km A
643 Justyna Kubaś 1990 Dopiewiec Drużyna Szpiku bieg 5km A Justyna&Łukasz
644 Krzysztof Ludwiczak 1980 Poznań Mamy biegamy - WT bieg 5km A Betty i Ludvig
645 Rafał Matysiak 1972 Sieraków Biegacze PMI bieg 10km A
646 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 5km A
647 Justyna Buczkowska 1978 Swarzędz NW 5 km A
648 tomasz kwaśny poznań bieg 10km A
649 Karolina Mądrzak 1979 Poznań Powiat Poznański bieg 10km A
650 Patryk Skrzypczak 1988 Trzciel Spartakus Międzyrzecz bieg 5km A
651 Dawid Molak 1981 Poznań bieg 10km A
652 Karolina Kroczek 1980 Rydzyna bieg 5km A Daniel i Karolina
653 Łukasz Komorowicz 1982 Pniewy MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A Marzena i Łukasz
654 Andrzej Grajcar 1958 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 5km A
655 Tomasz Koebsch 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A Magda & Tomek
656 Bartosz Machoński 1974 Poznań bieg 10km A Hitcena.pl
657 Rafał Bardzik 1973 Murowana Goślina bieg 5km A Szybkie Leopardy :P
658 Adam Zawada 1972 Gruszczyn bieg 10km A
659 Małgorzata Spychała Szuszczyńska 1975 Poznań bieg 10km A
660 Marek Zięciak 1956 Kommorniki bieg 10km A
661 Ewa Czajkowska 1975 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
662 Julia Korczyk 1997 Witaszyce bieg 5km A Julka i Bartek
663 Monika Dałkowska 1979 Wolsztyn bieg 5km A Monika i Krzysztof
664 Andrzej Cieślik 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A
665 Michał Skakun 1998 Międzychód PMI RUNNERS bieg 10km A
666 Katarzyna Trawińska 1987 Poznań bieg 5km A
667 MICHAŁ MACIEJEWSKI 1977 Poznań Supersportowy TEAM bieg 5km A Kotek i myszka
668 Janusz Olejnik 1965 Trzebiatów bieg 10km A
669 Ireneusz Ciachera 1967 Bydgoszcz indywidualnie bieg 10km A
670 Sylwia Rózga 1992 Poznań bieg 5km A
671 Józef Bednarski 1946 Poznań Night Runners bieg 5km A
672 Dominika Foltyn 1987 Poznań bieg 5km A
673 Danka Kuna 1972 Zaniemyśl Klub Wesołego Szampana bieg 5km A Danka I Bob
674 Przemysław Szmania 1989 Poznań TRANCE ONLY bieg 10km A
675 PIOTR GADOMSKI 1970 CZERWONAK bieg 10km A
676 Danuta Nowakowska 1957 Poznań NW 5 km A
677 Paulina Idziak 1979 Grodzisk Wlkp bieg 5km A
678 Anna Krzyżańska 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Ania i Ryniu
679 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
680 Roman Sobański 1980 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A Paulina i Roman
681 Michał Nowakowski 1961 Skórzewo Drużyna Stasia NW 5 km A Michał i Elka to miłość wielka
682 maria maloszczyk 1957 poznan NW 5 km A
683 Katarzyna Wawrzyniak 1972 Poznań 1972 NW 5 km A Kasia i Mirek
684 Leszek Bartkowiak 1975 Zalesie Biegacze Jarocin bieg 10km A
685 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec bieg 10km A
686 Aleksandra Mikołajczak 1984 Poznań bieg 5km A Ania i Ola
687 Kacper SAPA 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
688 Beata Kuryło 1972 Pyszczyn Night Runners Gniezno bieg 5km A Beata&Waldek
689 Joanna Goździewska 1984 Poznań bieg 5km A
690 Justyna Wieczorek 1986 Plewiska bieg 5km A
691 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań bieg 5km A
692 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
693 Maria Kasperska 1984 Poznań NW 5 km A
694 Piotr Jacek 1985 Poznań bieg 5km A Monika i Piotr
695 Adrian Popiołek 1984 Chodzież PCH RUN bieg 5km A
696 Paweł Stojek 1994 Września KRISPOL Active Team bieg 5km A Gruby i Grubszy
697 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km A Iwona i Grzesiek
698 ANITA DEPTULSKA 1984 POZNAN bieg 5km A
699 Sylwia Michalska 1974 Murowana Goślina Daleko jeszcze? bieg 5km A
700 Danuta Kaczmarek 1960 Złotniki bieg 10km A
701 Iwona Wiśniewska 1969 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
702 Monika Framska 1983 Dębogóra 1983 bieg 5km A Monia i Tomek
703 PIOTR PIECHOWIAK 1969 Poznań 1969 bieg 5km A
704 Izabelka Kasprzak 1974 Koziegłowy bieg 5km A Izabelka i Mefju
705 Piotr Jamrogowucz 1994 Poznań bieg 5km A
706 Małgorzata Polarok 1980 Poznan NW 5 km A
707 Marcin Kaczmarek 1975 Murowana Goślina bieg 5km A Paulina i Marcin
708 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A Krosinko Biega : -)
709 Remigiusz Cypel 1983 Buk bieg 10km A
710 JUSTYNA PIELICHOWSKA 1979 Gozdnica Biegając z Wilkami bieg 5km A Bartki
711 Daniel Urbanowicz 2000 Węgierki UKS Szybki Lopes Nekla bieg 5km A
712 Łukasz Bojek 1990 Leszno bieg 10km A Darianna & Bojas
713 Katarzyna Szulc 1981 Poznań bieg 5km A
714 Sabina De Vos 1982 Wałcz NW 5 km A mamusia i córusia
715 Patrycja Preuss 1991 Poznań bieg 5km A Princessa&Princepolo
716 Norbert KUCHARZAK 1990 Biała Podlaska Jazzanova Pub Biała Podlaska bieg 5km A
717 Henryk Lubawy 1959 Poznań NW 5 km A
718 Beata Majchrzak 1975 Poznań Mamy biegamy bieg 5km A Betty i Ludvig
719 Gerard pietruszyński 1958 Bielsko Biegacze PMI bieg 10km A
720 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A Biegacze Celebryci
721 Marcin Oleś 1982 Swarzędz 1982 bieg 10km A
722 Janusz TABOREK 1973 Poznań bieg 5km A
723 Izabella Ławińska 1998 Lubasz bieg 5km A Ziemniaczek i Wieloryb
724 Maria Molska 1981 Komorniki lub wybierz z listy bieg 10km A Zamiast romantycznej kolacji... :)
725 Wiola Hulewicz 1975 Września HERNIK TEAM bieg 5km A
726 Dominik Michałowski 1988 murowana goślina Paciaciaki Team bieg 5km A Natalka i Minius
727 Anna Grajcar 1984 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 5km A
728 Łukasz Nowak 1983 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz
729 Joanna Witkowska 1987 Poznań bieg 5km A
730 NATALIA ROŻEK 1984 WIRY bieg 5km A
731 Robert Mytko 1963 Poznań NW 5 km A
732 Jolanta Jahnz 1978 Poznań NW 5 km A Jahnze w biegu
733 Dagmara Laszczkowska 1988 Poznań bieg 10km A Dagmara i Krzysiu
734 Bartosz Zyzik 1979 Komorniki bieg 5km A
735 Robert Czajkowski 1974 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
736 Joanna Skiba 1973 Poznań Przedszkole Zakątek Małych Odkrywców w Śremie bieg 10km A
737 HALLIK PIETROWSKA 1965 POZNAŃ bieg 5km A
738 BEATA TELEGA 1970 ŚRODA WLKP. NW 5 km A
739 Agata Ludwiczak 1990 Kostrzyn bieg 5km A
740 Adrian Graczyk 1988 Czarnków #teambiegiwlkp bieg 10km A
741 PIOTR KALUZYNSKI 1964 WRONKI Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km A
742 Anna Klessa 1989 Poznań fitness24seven bieg 10km A Klessolki
743 Mateusz Grajek 1990 Ostrów Wielkopolski KB Czarne Wilki bieg 5km A KB Czarne Wilki
744 Magdalena Marszałek 1979 Poznań Koniuchy OCR bieg 10km A
745 Maria Walenciak 1957 Kowanówko NW 5 km A
746 Monika Magas 1973 Rosnowo bieg 5km A Kochający nie tylko bieganie
747 Małgorzata Szulc 1989 Rokietnica bieg 5km A
748 Grzegorz Łochyński 1972 Poznań brak klubu bieg 5km A Natalia i Grzegorz
749 Marcin Kłosiński 1983 Pamiątkowo bieg 5km A Milena i Marcin
750 Karolina Nowak 1975 Grodzisk Wlkp bieg 5km A
751 Ryszard Krzyżański 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Ania i Ryniu
752 Paulina Sobańska 1982 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A Paulina i Roman
753 Agata PIEPRZYCKA 1978 RYDZYNA bieg 5km A
754 Dominika Hofman 1970 Poznań NW 5 km A
755 Mirosław Wawrzyniak 1969 Poznań 1969 NW 5 km A Kasia i Mirek
756 Remigiusz Dettlaff 1980 Gostyń Photo Design Remigiusz Dettlaff bieg 5km A
757 Barbara Wołoszka 1983 Międzyrzecz bieg 5km A Basia&Wojtek
758 Agata Zommer 1990 POZNAŃ bieg 5km A
759 Oskar SAPA 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
760 Krzysztof Kołaczkowski 1993 Poznań Gdzie ta meta bieg 10km A Ilona i Krzysztof Gdzie ta Meta
761 Aldona Szadach 1975 Grodzisk Wlkp 1975 bieg 10km A
762 Katarzyna Lewandowska 1988 Poznań NW 5 km A
763 Patryk Dymecki 1979 Poznań bieg 5km A
764 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara lubianka Derby NW 5 km A
765 Joanna Przybysz 1994 Poznań bieg 5km A OnionTeam
766 Anna Barczak 1988 Mogilno Husaria Race Team bieg 5km A Ania&Wojtek
767 Leszek Bułakowski 1965 Wałcz Wałcz bieg 10km A
768 Adam Kobiałka 1978 Poznań NR bieg 10km A
769 Małgorzata Majchrzak 1994 Kołaczkowo KRISPOL Active Team bieg 5km A Gruby i Grubszy
770 Monika Michałowska 1981 Luboń NW 5 km A
771 Ludmiła Batura 1983 Wilkowo bieg 5km A
772 Ewelina Witkowska 2000 Poznań ZSB nr1 Poznań bieg 5km A
773 Katarzyna Gawron 1989 Poznań bieg 5km A
774 Sonia Nafalska 1987 Poznań bieg 10km A Kakała I Quet
775 Sylwia Nowak 1985 Poznań bieg 5km B Sylwia i Marcin
776 aneta wejman 1979 stawiszyn Bodzio Pędziwiatr bieg 5km B anetka i bogus
777 Katarzyna Lala 1979 Mosina bieg 10km B
778 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km B
779 Martyna Pawłowska 1988 Poznań bieg 5km B
780 Agnieszka Stefańska 1983 Poznań bieg 5km B Agnieszka i Tomek
781 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km B
782 Monika Bajstok 1978 Kościan Kościan Team bieg 10km B Kościan women
783 KINGA DĄBROWSKA 1978 CHOBIENICE bieg 5km B
784 Joanna Bąkowska 1971 Świdwin Przedszkole nr 2 POD TOPOLĄ w Świdwinie bieg 10km B JoDa Świdwin
785 Marta Kamińska 1989 Poznań bieg 10km B
786 Agnieszka Wita 1989 Poznań Uniwersytet Przyrodniczy bieg 5km B
787 Hanna Kęsy-Kowalska 1967 Szczawno-Zdrój bieg 10km B SzczawnoRun team
788 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań bieg 10km B
789 Maciej Dziwiński 1984 Dąbrówka RKD RUN bieg 10km B
790 Marzena Kulikowska 1980 Żagań Żagańska Grupa Biegowa bieg 5km B Marzena i Zbyszek
791 Ewa Wawrzyniak 1979 Oborniki bieg 5km B wawrzynki
792 Robert Przybylski 1978 Poznań bieg 5km B
793 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina bieg 5km B
794 Dariusz Praiss 1968 Poznań bieg 5km B
795 DAREK BĄKOWSKI 1968 Świdwin KORYUKAN ŚWIDWIN bieg 10km B JoDa Świdwin
796 Dobrochna Otlewska 1982 Suchy Las bieg 5km B Dobrochna i Bartek
797 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 5km B
798 Grzegorz Kozłowski 1983 Września bieg 5km B Monika i Grzegorz Września
799 Dorota Baczyńska 1968 Wapno WJS Rosomak bieg 5km B Bakosie
800 Krystyna Kozak 1967 Leszno bieg 5km B
801 Aleksander Kowalski 1963 Szczawno-Zdrój bieg 10km B SzczawnoRun team
802 Ewa Kłaczyńska 1971 Inowrocław BBL Inowrocław bieg 5km B Ewa i Wojtek
803 Edyta Bartkowiak 1970 Mosina bieg 10km B
804 Zbigniew Kulikowski 1980 Żagań Żagańska Grupa Biegowa bieg 5km B Marzena i Zbyszek
805 Alicja Kukla-Kowalska 1978 Lusówko kobietybiagaja.pl bieg 10km B
806 Marta Kołt 1980 Poznań SDS Karolina Mośko bieg 10km B
807 Rafał Wawrzyniak 1975 Oborniki bieg 5km B wawrzynki
808 Katarzyna Ganda 1975 Poznań NW 5 km B
809 Barbara Przybylska 1960 Poznań NW 5 km B
810 Renata Kaźmierczak 1972 Puszczykowo 1972 bieg 10km B Renia i Bartek
811 Karolina Grzywacz 1984 Bydgoszcz bieg 10km B
812 Magdalena Walenciak 1981 Oborniki bieg 5km B
813 Marzena Grzegorczyk 1973 Ostrów Wielkopolski NW 5 km B
814 Monika Kozłowska 1982 Września bieg 5km B Monika i Grzegorz Września
815 Izabela Jankowska 1977 Stęszew bieg 5km B
816 Bogdan Zapała 1970 Sulechow bieg 10km B bodek
817 Marta Rypińska 1984 Poznań NW 5 km B
818 Wojciech Kłaczyński 1966 Inowrocław BBL Inowrocław bieg 5km B Wojtek i Ewa
819 Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły NW 5 km B
820 Natalia Stachowiak 1991 Kościan Kościan Team NW 5 km B BaJo
821 Małgorzata Woźniak 1985 Pleszew Woźniak Tim bieg 5km B Gosia i Dominik
822 Adam Hołoga 1977 Poznań sprawni inaczej bieg 5km B wredna i maruda
823 Eliza Frąckowiak 1967 Poznań NW 5 km B
824 Dawid Weigelt 1997 Stęszew bieg 5km B
825 Monika Pawłowska 1980 Pleszew bieg 5km B MONIKA i Rafał
826 Anastasia Ofilenko Poznań bieg 10km B Nastia i Witek
827 Dominik Janowiak 1980 Oborniki bieg 5km B pepitki
828 Boguslawa Barwikowska 1974 Solec Kujawski bieg 10km B
829 Dariusz Kapica 1984 Plewiska Biegacze YouFit bieg 5km B Misiaczek ❤️ Tygrysek
830 Sylwia Grabska 1991 Bydgoszcz bieg 5km B
831 Agnieszka Borda 1982 Poznań bieg 10km B
832 Mikołaj Kaczmarek 1995 Poznań bieg 10km B
833 Agnieszka Hołoga 1979 Poznań sprawni inaczej bieg 5km B wredna i maruda
834 Andrzej Bibik 1988 Uzarzewo bieg 5km B Piękna i Bestia
835 Bartosz Kaźmierczak