Lista startowa - IV Bieg Walentynkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakietsortuj malejąco Nazwa pary
1 Gosia Cieslak 1984 Poznań bieg 10km A
2 Danuta Nowakowska 1957 Poznań NW 5 km A
3 Adam Kobiałka 1978 Poznań NR bieg 10km A
4 Kacper SAPA 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
5 Justyna Szyszka 1998 Kotlin bieg 5km A Justyna i Bartek
6 Zuzanna Narożna 1993 Kaźmierz bieg 5km A Zuza i Mateusz
7 Anna Kaźmierczak 1983 Poznań NW 5 km A
8 Ilona Morawiec 1996 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A Ilona i Krzysztof Gdzie ta Meta
9 Natalia Orlińska 1985 Murowana Goślina bieg 5km A
10 Marta Gloger 1977 POZNAŃ Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA bieg 10km A
11 Dagmara Dudkowiak 1977 Konin bieg 10km A
12 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec bieg 10km A
13 Sławek Janik 1980 Poznań Unilever Poznań bieg 5km A Ania i Sławek
14 Karolina Kroczek 1980 Rydzyna bieg 5km A Daniel i Karolina
15 Anna Urbanska 1984 Jarocin bieg 5km A
16 Artur Wrzeszcz 1970 Iłowa Biegając z Wilkami bieg 10km A Artki
17 Dominika Foltyn 1987 Poznań bieg 5km A
18 Monika Majcherek 1979 GRANOWO GRANOWO bieg 5km A
19 Ewa Król 1988 Poznań bieg 5km A
20 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
21 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A
22 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Rosko Wieleń NW 5 km A Izka & Roman
23 Emil Skitek 1988 Poznań brak bieg 10km A
24 IREK REWERS 1975 CHODZIEŻ PCH_RUN bieg 10km A
25 Joanna Przybysz 1994 Poznań bieg 5km A OnionTeam
26 Mariusz Zalewski 1969 Strzelce Krajeńskie bieg 10km A
27 Jan Hordych 1997 Szamocin PCH_RUN bieg 5km A
28 Monika Jaroszewska 1994 Zgłowiączka bieg 5km A Monia i Piter
29 Marcelina May 1986 Poznań bieg 5km A
30 Patrycja Preuss 1991 Poznań bieg 5km A Princessa&Princepolo
31 Ewa Perlik 1956 Zielonka TadMax NW 5 km A
32 Anna Grajcar 1984 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 5km A
33 Dagmara Laszczkowska 1988 Poznań bieg 10km A Dagmara i Krzysiu
34 ANITA DEPTULSKA 1984 POZNAN bieg 5km A
35 MAGDALENA TAJCHER-OSICKA 1978 POZNAŃ OSICKI TEAM PARKRUN POZNAŃ bieg 5km A Maga i Seba
36 Natalia Jasińska 1971 Poznań FORMATIQ RUN NW 5 km A
37 Adam Bubeła 1975 Poznań bieg 5km A
38 Łukasz Stachowski 1981 Rokietnica bieg 10km A
39 Mateusz Grajek 1990 Ostrów Wielkopolski KB Czarne Wilki bieg 5km A KB Czarne Wilki
40 Hanna Katrych 1993 Poznan bieg 10km A
41 Tomasz Dwornik 1975 Poznań bieg 5km A Agnieszka i Tomek
42 ELŻBIETA PIECHOTA 1969 Wałcz Biegam dla siebie bieg 5km A NA ZAWSZE MARIUSZ I ELA
43 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz bieg 10km A
44 Emilia Woźniak 1994 Wolsztyn bieg 5km A Emi&Piotr
45 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko bieg 10km A
46 Paweł Lembicz 1993 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A
47 Rafał Tomowiak 1984 Leszno #SZYMANOWSKITeam bieg 5km A
48 Marek Włoszyński 1972 Luboń Luboń bieg 10km A
49 Marcin Kłosiński 1983 Pamiątkowo bieg 5km A Milena i Marcin
50 Agnieszka Zygmunt 1982 Wielichowo bieg 5km A
51 Oskar SAPA 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
52 Bartosz Rzanny 1998 Cielcza bieg 5km A Justyna i Bartek
53 Mateusz Ratajczak 1993 Śrem bieg 5km A Zuza i Mateusz
54 Michał Skakun 1998 Międzychód PMI RUNNERS bieg 10km A
55 Witek Przybylski 1978 Zalasewo bieg 10km A
56 Arleta Bącik 1976 Brodnica Iłówiec Team bieg 10km A
57 Paweł Garniewicz 1961 POZNAŃ Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA NW 5 km A
58 HANNA SKOTARCZYK 1977 CZARNKÓW bieg 5km A
59 Barbara Wołoszka 1983 Międzyrzecz bieg 5km A Basia&Wojtek
60 Anna Janik 1978 Poznań bieg 5km A Ania i Sławek
61 Marek Stafiniak 1982 Poznań NW 5 km A
62 Marta Korzeniowska 1986 Koziegłowy Czerwonak Biega bieg 5km A Marta i Darek
63 Paweł Szymański 1980 Leszno bieg 10km A
64 Maria Walenciak 1957 Kowanówko NW 5 km A
65 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy bieg 5km A Izabelka i Mefju
66 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
67 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km A
68 Krzysztof Wilczyński 1960 Poznań bieg 10km A
69 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Rosko Wieleń NW 5 km A Izka & Roman
70 Łukasz Schoener 1980 Poznań Pogromcy Singletreków bieg 10km A
71 Ewa Korek 1983 Złotniki On The Move bieg 10km A
72 Aleksandra Kowalska 1987 Toruń bieg 10km A Ola&Mandos
73 Mariusz Broniszewski 1981 Poznań Grzybony bieg 5km A
74 Łukasz Kubel 1985 Granowo bieg 5km A
75 Piotr Jaroszewski 1993 Zgłowiączka bieg 5km A Monia i Piter
76 Jarosława Trocka 1989 Poznań bieg 5km A
77 Maja Bereszyńska 1989 Poznań bieg 10km A
78 Małgorzata Polarok 1980 Poznan NW 5 km A
79 Karolina Chmielewska 1975 Luboń bieg 10km A
80 Krzysztof Rudziński 1988 Poznań bieg 10km A Dagmara i Krzysiu
81 Ludmiła Batura 1983 Wilkowo bieg 5km A
82 SEBASTIAN OSICKI 1976 Poznań OSICKI TEAM PARKRUN POZNAŃ bieg 5km A Maga i Seba
83 Irena Filipczyk 1963 Poznań NW 5 km A
84 Kinga Szukała 1993 Poznań TRANCE ONLY bieg 10km A
85 Beata Sajewska 1976 Wągrowiec bieg 5km A
86 Arleta Lorenc 1992 Ostrów Wlkp. KB Czarne Wilki bieg 5km A KB Czarne Wilki
87 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 5km A
88 Maja Pigła 1982 Tarnowo Podgórne Pancia bieg 10km A
89 MARIUSZ PIECHOTA 1968 Wałcz Wałcz bieg 5km A NA ZAWSZE MARIUSZ I ELA
90 Mateusz Tomaszewski 1979 Poznań bieg 10km A
91 Sebastian Świętocki 1994 Poznań bieg 10km A Kakała I Quet
92 Karolina Macińska 1985 Poznań Dzidzia Team NW 5 km A
93 Justyna Buczkowska 1978 Swarzędz NW 5 km A
94 Łukasz Drożdżyński 1984 Poznań Bieg dla Filipa bieg 10km A
95 Magdalena Krzyżanek 1997 Opalenica bieg 5km A
96 Monika Antkowiak 1987 Rakownia bieg 5km A Mr&Mrs
97 Waldemar Biskupski 1964 Kostrzyn Waldek bieg 5km A
98 Halina Zawadzka 1951 Poznań NW 5 km A
99 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno bieg 10km A
100 Maciej Łukowiak 1965 Rawicz bieg 5km A
101 Monika Pieczyńska 1978 Koziegłowy NW 5 km A
102 Artur Chmielewski 1969 Paczkowo bieg 5km A
103 Katarzyna Szulc 1967 Wagrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
104 Albert Błoch 1988 Stęszew bieg 10km A
105 BEATA GRAJEWSKA 1974 POZNAŃ bieg 10km A
106 Wojciech Dudziński 1982 Międzyrzecz bieg 5km A Basia&Wojtek
107 Anna Krzyżańska 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Ania i Ryniu
108 Ewa Stafiniak 1982 Poznań NW 5 km A
109 Rafał Maślankiewicz 1957 Poznań bieg 5km A
110 Grzegorz Maciejewski 1961 Poznań bieg 5km A
111 Ewa Kaźmierska 1962 Oborniki NW 5 km A
112 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 5km A
113 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
114 Cezary Kaniewski 1995 Jędrzejewo bieg 5km A
115 Roma Kowalska 1983 Bytkowo bieg 10km A
116 Henryk Lubawy 1959 Poznań NW 5 km A
117 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl bieg 10km A
118 Maja Krause 1980 Złotniki On The Move bieg 10km A
119 Michał Mandosik 1982 Toruń TEAMOCHAL bieg 10km A Ola&Mandos
120 Łukasz Gołąb 19901990 Poznań Drużyna Szpiku bieg 5km A Justyna&Łukasz
121 Olga Dysput 1989 Poznań 1989 bieg 5km A Ola i Krzysiek
122 Daniel Macyszyn 1976 Poznań Night Runners Poznań bieg 5km A
123 Wanda Walachowska 1957 Poznań NW 5 km A
124 Oleksandr Sydorenko 1980 Poznan bieg 5km A
125 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań Night Runners bieg 10km A
126 PAWEŁ SNIEGOCKI 1978 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega/Pomorski Team Biegowy bieg 10km A
127 Maria Matuszek 1956 Kiekrz KTR bieg 5km A
128 Kamil Grzymkowski 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Kocia Para
129 Monika Sus 1977 Zawiercie bieg 5km A Mika&Gogo
130 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A
131 Karolina Zięciak 1986 Komorniki bieg 5km A
132 SŁAWOMIR SAWALA 1972 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 10km A Sławek i Aneta
133 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER NW 5 km A
134 Dariusz Świercz 1966 Wałcz Wałecka Ściema bieg 5km A Darek i Beata
135 Marzena Bardzik 1977 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Szybkie Leopardy :P
136 ANNA MAJORKOWSKA 1974 Bydgoszcz bieg 5km A
137 Monika Michałowska 1981 Luboń NW 5 km A
138 Iwona Pomykalska 1977 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
139 Maciej Kasperczak 1976 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Hernik Team Murowana
140 Marcin Oleś 1982 Swarzędz 1982 bieg 10km A
141 Marcin Józefowski 1982 Komorniki Bieg dla Filipa bieg 10km A
142 Sandra Budziszewska 1989 Wschowa bieg 10km A
143 Michał Antkowiak 1986 Rakownia bieg 5km A Mr&Mrs
144 Irmina Szymańska 1975 Wronki bieg 10km A
145 Anna Gruszka 1974 Plewiska bieg 5km A
146 Weronika Rybok 1995 Czerwionka-Leszczyny bieg 5km A ABW
147 Natalia Kledzik 1988 Chodzież PCH_RUN bieg 10km A
148 Adam Stawicki 1966 Oborniki bieg 10km A
149 ARLETA GAJ 1969 PUSZCZYKOWO bieg 5km A
150 Anna Musialska 1980 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań bieg 5km A
151 Dawid Molak 1981 Poznań bieg 10km A
152 Aneta Frąckowiak 1982 Poznań Mamy-Biegamy bieg 10km A
153 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 5km A
154 Ryszard Krzyżański 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Ania i Ryniu
155 Jolanta Kostrzyńska 1969 Poznań bieg 10km A
156 Iwona Dresler 1973 Głuchowo bieg 5km A
157 Emilia Kasperczak 1979 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Hernik Team Murowana
158 Aleksandra Galla 1995 Poznań bieg 10km A
159 Konstancja Lissewska 1986 Poznań NW 5 km A Lisie Piórka
160 Emilia Kaczmarek 1991 Gniezno bieg 5km A Drużyna Pierścienia
161 Małgorzata Mediger 1967 Poznań niezależna bieg 5km A
162 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
163 Piotr Zielonka 1959 Poznań Podziemna pomarańcza NW 5 km A
164 Anna Boruta 1982 Murowana Goślina bieg 10km A Kapturek i Wilk
165 Jarosław Ciastowski 1959 Poznań CIACHA I CZAPY bieg 10km A
166 Izabela Grzempka 1972 Kostrzyn Unilever Poznań bieg 5km A
167 Wojciech Komorowski 1988 Poznań FALUBAZforthewin bieg 10km A
168 Krzysztof Zwoliński 1987 Poznań 1987 bieg 5km A Ola i Krzysiek
169 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega bieg 10km A
170 Maria Kasperska 1984 Poznań NW 5 km A
171 Krzysztof BARAN 1989 Koźmin Wlkp. Koźmin Biega bieg 10km A
172 Barbara Rozynek 1949 Poznań NW 5 km A
173 Ania Kwiatkowska 1989 Stare Miasto bieg 10km A
174 Marlena Drajerczak 1978 Poznań bieg 5km A
175 MICHAŁ SCHLEGEL 1991 POZNAŃ NowaPasja.pl bieg 5km A
176 Jolanta Paluch 1964 Oborniki NW 5 km A
177 Michał Sus 1977 Zawiercie bieg 5km A Mika&Gogo
178 Marika Kaczmarek 1997 Poznań bieg 5km A
179 Marek Zięciak 1956 Kommorniki bieg 10km A
180 ANETA SAWALA 1976 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 10km A Aneta i Sławek
181 Mariusz Łoboda 1953 Poznań bieg 10km A
182 Katarzyna Nowak 1978 Golina KB WARTKO bieg 10km A Nowaki
183 Rafał Bardzik 1973 Murowana Goślina bieg 5km A Szybkie Leopardy :P
184 PIOTR GADOMSKI 1970 CZERWONAK bieg 10km A
185 Adrian Szulc 1987 Rokietnica bieg 5km A
186 Małgorzata Morawiec 1976 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
187 Karolina Skubel 1984 Plewiska Thermo King Poznań bieg 5km A
188 Anna Tryk 1975 Swarzędz bieg 5km A
189 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 5km A
190 Patryk Domański 1996 Poznań bieg 10km A
191 Hanna Nowaczyk 1991 Poznań bieg 10km A
192 Marcin Kuczyński 1983 Poznań brak klubu bieg 10km A
193 Magdalena Świerczyńska 1977 Poznań bieg 5km A
194 Monika Marczyńska 1980 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 5km A
195 Karolina Wrzalik 1995 Łobżenica bieg 10km A
196 Łukasz Tarczyński 1982 Bydgoszcz TeAm KucYKi bieg 10km A
197 Maria Kaczmarek 1959 Jarocin NW 5 km A
198 Wiola Hulewicz 1975 Września HERNIK TEAM bieg 5km A
199 Tomasz Ogrodnik 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
200 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 5km A Bogna i Rafał
201 Przemysław Krzanowski 1976 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 5km A
202 Sylwia Paterka 1984 Kotlin Bubu&Bubu bieg 5km A Bubu&Bubu
203 Paweł Ratajczak 1990 Poznań bieg 5km A HARDY NIEDŹWIEDŹ I PONĘTNA ŁASICA
204 Mateusz Fleter 1988 Mieszków Decora Running Team bieg 10km A
205 Angelika Topka 1990 Koszalin bieg 10km A
206 Grzegorz Pióro 1983 Bytom NW 5 km A Lisie Piórka
207 Bogumiła Broda 1984 Poznań bieg 5km A Drużyna Pierścienia
208 Marcin Michalak 1986 Poznań bieg 10km A
209 Stanisław Turkowski 1960 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
210 Dagmara Jaciuk 1980 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
211 Sylwia Kałuska 1990 Warszawa bieg 10km A Sylwia i Patryk
212 Iwona Kania 1980 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater bieg 10km A Iwona i Maciej
213 Krzysztof Koniec 1970 Wiecbork tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
214 Józef Bednarski 1946 Poznań Night Runners bieg 5km A
215 Ewa Czajkowska 1975 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
216 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań bieg 5km A
217 Anna Barczak 1988 Mogilno Husaria Race Team bieg 5km A Ania&Wojtek
218 Joanna Dąbrowska 1983 Poznań bieg 10km A
219 Marcin Nowak 1986 Poznań bieg 5km A Sylwia i Marcin
220 Andrzej Dudek 1961 Ostrów Wielkopolski Niezrzeszony bieg 10km A
221 Magdalena Binkowska 1984 Poznań bieg 5km A
222 Agnieszka Kijak 1987 Robakowo Parkrun Poznań bieg 10km A
223 Monika Gzella 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Kocia Para
224 Bogumił Wejman 1978 stawiszyn Bodzio Pędziwiatr bieg 5km A Bogus i Anetka
225 Łukasz Bojek 1990 Leszno bieg 10km A Darianna & Bojas
226 Bartosz Zyzik 1979 Komorniki bieg 5km A
227 WOJCIECH LATKOWSKI 1976 POZNAŃ bieg 5km A
228 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn bieg 10km A
229 Adrian Nowak 1977 Golina KB WARTKO bieg 10km A Nowaki
230 Robert Mytko 1963 Poznań NW 5 km A
231 Grzegorz Łochyński 1972 Poznań brak klubu bieg 5km A Natalia i Grzegorz
232 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A Bakosie
233 Joanna Goździewska 1984 Poznań bieg 5km A
234 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
235 Marlena Kurzyńska 1990 Poznań bieg 5km A MRrrr :)
236 Karol Prętnicki 1956 Poznań Drugie Serce NW 5 km A
237 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km A Wasyle
238 Marek Biesiada 1985 Poznań KS Poznań Hussars bieg 10km A
239 KINGA GOŁASKA 1984 POZNAŃ bieg 5km A
240 Adam Kantek 1994 Września bieg 5km A ABW
241 Janina Miazga 1980 Zaparcin NW 5 km A
242 Przemek Kaźmierczak 1991 Rożnowo Rożnovia Rożnowo bieg 10km A Asia&Przemo
243 Tomasz Adamczak 1984 Pawłowice bieg 10km A AsiaTomekBiegają
244 Aleksandra Knop 1993 Sulechów Skoczki bieg 5km A Skoczki
245 Roman Rożkowski 1958 Śrem Runner's Power Śrem bieg 5km A
246 Katarzyna Trawińska 1987 Poznań bieg 5km A
247 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Brama W Biegu bieg 5km A Bogna i Rafał
248 Agnieszka Dziurla 1983 Poznań bieg 5km A DREAM TEAM
249 Hubert Wolny 1986 Buk bieg 10km A
250 Andżelika Kędzierska 1994 Śrem bieg 5km A HARDY NIEDŹWIEDŹ I PONĘTNA ŁASICA
251 Marcin Woźniak 1980 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km A
252 Bartosz Zieleźnik 1985 Poznań bieg 10km A Lakuny
253 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań bieg 5km A
254 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A
255 Dariusz Świercz 1969 Wałcz Wałecka Ściema bieg 5km A Darek i Beata
256 Ilona Łytka 1982 Poznan bieg 5km A
257 Julita Paruch 1988 Wrocław bieg 10km A
258 Patryk Graczyk 1990 Mogilno bieg 10km A Sylwia i Patryk
259 ADRIAN SZYDŁOWSKI 1987 Poznań pierwszykilometr.blogspot.com bieg 10km A Waleczne Paciaciaki
260 Daria Woźniak 1995 Kaźmierz Kobiety Biegają bieg 5km A
261 Magdalena Marszałek 1979 Poznań Koniuchy OCR bieg 10km A
262 Robert Czajkowski 1974 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
263 Hanna Szulc 1970 Poznań NW 5 km A
264 Wojciech Sroczyński 1984 Mogilno bieg 5km A Ania&Wojtek
265 Marek Geisler 1959 Poznań Airport Poznań Team bieg 10km A
266 Izabela Ławniczak 1944 Poznań NW 5 km A
267 Kinga Komorowska 1987 Manieczki bieg 10km A
268 Angelika Ziółkowska 2000 Pobiedziska bieg 5km A Angelika i Adi Adiczak
269 Maciej Krzewina 1980 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater bieg 10km A Iwona i Maciej
270 Natalia Janik 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Catastrophe
271 Daria Eliasz 1991 Rawicz bieg 10km A Darianna & Bojas
272 Katarzyna Gałęska 1982 Murowana Goślina Murowana Goślina Szalone bieg 5km A Pan & Uległa
273 Patryk Bzowy 1995 Jarocin KB Maratończyk Jarocin bieg 10km A
274 Piotr Sturzbecher 1982 Poznań Agata i Piotr bieg 5km A Agata i Piotr
275 Katarzyna Szulc 1981 Poznań bieg 5km A
276 Anna Mytko 1967 Poznań NW 5 km A
277 Natalia Jastrzębska 1989 Pobiedziska brak klubu bieg 5km A Natalia i Grzegorz
278 Robert Galicki 1972 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Scuderia HiR
279 Aldona Szadach 1975 Grodzisk Wlkp 1975 bieg 10km A
280 Agata Wilczyńska 1968 Wałcz bieg 5km A
281 Rafał Gucwa 1988 Poznań bieg 5km A MRrrr :)
282 Krzysztof Dałkowski 1978 Wolsztyn bieg 5km A Monika i Krzysztof
283 Joanna Witkowska 1989 Miękowo ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA bieg 5km A Asia i Tomek
284 Grzegorz Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km A Wasyle
285 Sara Stach 1992 Kościan Kościan Team bieg 10km A
286 Magdalena Maj 1984 Rokietnica Wuef Club bieg 5km A
287 Ewa Szczęsna 1987 Poznań bieg 5km A
288 Danuta Hauser 1956 Poznan bieg 5km A
289 Marcin Maciński 1984 Tarnowo Podgórne NW 5 km A
290 Joanna Adamczak 1980 Pawłowice bieg 10km A AsiaTomekBiegają
291 Robert Skokowski 1985 Sulechów Skoczki bieg 5km A Skoczki
292 Anita Orzechowska 1985 Poznań mycha NW 5 km A
293 Paweł Kazimierczak 1976 Poznań PO ZDROWIE Z JULITĄ bieg 10km A
294 Sławomir Kulczyński 1970 Poznań pancerny żółwik NW 5 km A
295 Łukasz Wiatrowski 1980 Poznań bieg 5km A DREAM TEAM
296 Robert Mamys 1975 Poznań bieg 5km A
297 Krzysztof Błesnowski 1984 Śmigiel bieg 5km A Krzys i Renatka Biegaja
298 Natalia Macioszek 1984 Poznań bieg 10km A Lakuny
299 Urszula Rau 1986 Wolsztyn bieg 10km A Terliki
300 Agnieszka Strzelewicz 1983 Poznan bieg 5km A
301 Paulina Kaczmarek 1980 Murowana Goślina bieg 5km A Paulina i Marcin
302 Tomasz Łytka 1979 Poznań bieg 5km A
303 Patrycja Targoszyńska 1977 Poznań bieg 5km A
304 Kamil Turowski 1996 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A K&D BI(e)G LOVE
305 Paulina Szydłowska 1988 Poznań pierwszykilometr.blogspot.com bieg 10km A Waleczne Paciaciaki
306 Bartosz Stanek 1988 Śmigiel Śmigiel bieg 10km A
307 Mariusz Piesik 1959 Kliny NW 5 km A
308 Tomasz Jankowski 1971 Konarzewo bieg 5km A
309 Alina Bagińśki 1957 Poznań Ks Bola 06 Poznań NW 5 km A
310 Paulina Radys 1990 Międzyrzecz Maszyna team bieg 10km A Maszynki z drużynki
311 Tomasz Macioszek 1982 Rokietnica Rokietnica Niezrzeszony bieg 5km A
312 Małgorzata Loretańska 1956 Poznań NW 5 km A
313 Monika Kędzierska 1997 Poznań Mój pierwszy raz bieg 5km A
314 Adam Adamczak 2000 Opalenica Opalenicki Klub Sportowy bieg 5km A Angelika i Adi Adiczak
315 Justyna Machowska 1972 Łubowo NW 5 km A Justyna&Andrzej
316 Paweł Gorzelańczyk 1996 Poznań AstroRun bieg 5km A Catastrophe
317 Hanna Sikora 1990 Nowy Tomyśl bieg 5km A
318 Damian Gałęski 1980 Murowana Goślina Klub Biegacza Kompania Piwowarska bieg 5km A Pan & Uległa
319 Roman Sobański 1980 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A Paulina i Roman
320 Agata Koschel 1987 Poznań Agata i Piotr bieg 10km A Agata i Piotr
321 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
322 Anna Błociszewska- Starczyńska 1978 Poznań 1978 bieg 5km A
323 Michał Mielcarek 1989 Luboń Luboński Klub Biegacza bieg 5km A
324 Hanczeska Kuczyńska 1979 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Scuderia HiR
325 Anna Witkowska 1985 Poznań bieg 5km A
326 Regina Mowczan 1983 Wałcz bieg 5km A
327 Rafał Biernat 1976 Krosinko Krosinko Biega :) bieg 5km A Danusia i Rafał
328 Monika Dałkowska 1979 Wolsztyn bieg 5km A Monika i Krzysztof
329 Tomasz Krzyśka 1989 Studzieniec bieg 5km A Asia i Tomek
330 Julian Bocian 1980 Krąplewo AmiBelle bieg 5km A
331 Magdalena Knie 1984 Jarocin NW 5 km A
332 Karol Szkurat 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
333 Bartosz Szolek 1988 Śrem bieg 10km A
334 Danuta Kaczmarek 1960 Złotniki bieg 10km A
335 Anna Mośkiewicz 1990 Poznań Drużyna Szpiku/Biegaj Pod Okiem Trenera bieg 10km A dzikie mośki
336 Justyna Kubaś 1990 Dopiewiec Drużyna Szpiku bieg 5km A Justyna&Łukasz
337 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A Krosinko Biega : -)
338 Marcin Orzechowski 1978 Poznań SETI- wynajem maszyn czyszczących NW 5 km A
339 Julita Kazimierczak 1983 Poznań PO ZDROWIE Z JULITĄ bieg 10km A PO ZDROWIE Z JULITĄ
340 Wiesław Brodziszewski 1959 Swarzędz BRODEX TEAM SWARZĘDZ bieg 10km A
341 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
342 Łukasz Siemieniuch 1981 Poznań bieg 5km A Kasia i Łukasz
343 Renata Błesnowska 1985 Czacz bieg 5km A Krzys i Renatka Biegaja
344 Natalia Domańska 1993 Poznań bieg 5km A
345 Piotr Terlikowski 1985 Wolsztyn bieg 10km A Terliki
346 maria maloszczyk 1957 poznan NW 5 km A
347 Marcin Kaczmarek 1975 Murowana Goślina bieg 5km A Paulina i Marcin
348 Paulina Idziak 1979 Grodzisk Wlkp bieg 5km A
349 Malina Targoszyńska 2000 Poznań bieg 5km A
350 Dominika Wiśniewska 1996 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A K&D BI(e)G LOVE
351 Izabelka Kasprzak 1974 Koziegłowy bieg 5km A Izabelka i Mefju
352 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 5km A
353 Jacek Kamiński 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza bieg 10km A
354 Michał Kujawski 1990 Swarzędz bieg 5km A Michał i Renata
355 Jakub Bagiński 1985 Krosno Ks Bol bieg 10km A
356 Daniel Jackowski 1989 Międzyrzecz Maszyna team bieg 10km A Maszynki z drużynki
357 Karolina Matelska 1980 Plewiska bieg 10km A
358 Aneta Błaszkowska 1992 Obrowo bieg 5km A <3 Anetka i Piotruś <3
359 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań bieg 10km A
360 Mateusz Siporzyński 1998 Rawicz bieg 5km A
361 Tomasz Framski 1977 Dębogóra bieg 5km A Monia i Tomek
362 Dominik Woźniak 1981 Pleszew Woźniak Tim bieg 5km A Gosia i Dominik
363 Pola Gryszkiewicz 1982 Poznań bieg 5km A
364 Kamila Kolberg 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
365 Paulina Sobańska 1982 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A Paulina i Roman
366 Krystyna Kaźmierczak 1989 Rokietnica bieg 10km A
367 Paulina Mendowska 1997 Poznań AWF Poznań bieg 5km A Paulina&Damian SuperTeam
368 Otylia Mańka 1987 Swarzędz bieg 5km A
369 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
370 Aldona Skibińska 1972 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km A Biegające SKIBKI
371 Sylwia Buszewska 1995 Mosina bieg 5km A Uciekając przed dzikami
372 JUSTYNA PIELICHOWSKA 1979 Gozdnica Biegając z Wilkami bieg 5km A Bartki
373 Danusia Biernat 1978 Krosinko Krosinko Biega :) bieg 5km A Danusia i Rafał
374 HALLIK PIETROWSKA 1965 POZNAŃ bieg 5km A
375 Łukasz Nowak 1983 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz
376 KRZYSZTOF SIERANT 1995 POZNAŃ Drużyna Szpiku bieg 5km A ROSE & KRIS
377 MARIUSZ KNIE 1979 ŻERKÓW KB Maratończyk Jarocin bieg 10km A
378 Natalia Zielecka 1993 Poznań bieg 5km A
379 Magda Walenczak 1984 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A Magda & Tomek
380 Katarzyna Gawron 1989 Poznań bieg 5km A
381 Zbigniew Reśliński 1991 Poznań bieg 10km A dzikie mośki
382 Bartosz Gawęda 1979 Tarnowo Podgórne bieg 5km A Kluski w ataku
383 Wioletta Iwaniak 1970 Ujście Ujście bieg 5km A Wiola i Darek
384 Piotr Kruszczyński 1967 Baranowo Teatr Nowy w Poznaniu bieg 5km A PiersiNaMecie
385 Agata Ludwiczak 1990 Kostrzyn bieg 5km A
386 Bartosz Dubas 1987 Poznań bieg 5km A RUN & LOVE TOGETHER
387 Wiesław Perlik 1954 Zielonka TadMax NW 5 km A
388 Katarzyna Lehmann Siemieniuch 1980 Poznań bieg 5km A Kasia i Łukasz
389 Mirosław Morawiec 1972 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
390 Piotr Majchrzak 1991 Obrowo KABM! bieg 5km A <3 Anetka i Piotruś <3
391 Małgorzata Terczewska 1978 Kościan Kościan Team bieg 5km A Gosia i Grześ
392 Patryk Dymecki 1979 Poznań bieg 5km A
393 Dominika Hofman 1970 Poznań NW 5 km A
394 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku bieg 10km A
395 Karolina Nowak 1975 Grodzisk Wlkp bieg 5km A
396 Jan Kot vel Kotyński 1996 Luboń bieg 10km A Zosia Samosia ale Jan Niezbędny
397 Ilona Kauf 1987 Poznań bieg 10km A
398 Sylwia Wiśniewska 1976 Murowana Goślina bieg 5km A
399 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A Biegacze Celebryci
400 Katarzyna Kowalewska 1991 Poznań bieg 5km A
401 Barbara Czarnecka 1976 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A BBrun
402 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
403 Wojciech Dolata 1982 Poznań Piotr i Paweł Marka Formy bieg 10km A
404 Bartosz Bednarkiewicz 1976 Suchy Las bieg 5km A Dobrochna i Bartek
405 Ewa Liberacka-Kopytek 1980 Murowana Goślina bieg 10km A Kopytka
406 Maciej Chojnacki 1986 chodzież bieg 10km A
407 Stefania SAPA 1968 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A Stenia i Darek chodzą.
408 Monika Framska 1983 Dębogóra 1983 bieg 5km A Monia i Tomek
409 Kamila Sikorska-Podyma 1983 Poznań UAM Poznań bieg 5km A
410 Kamil Kunsztowicz 1998 Międzychód bieg 10km A
411 Beata Kuryło 1972 Pyszczyn Night Runners Gniezno bieg 5km A Beata&Waldek
412 Tomasz Dreczka 1995 Brzeźno bieg 5km A Ziemniaczek i Wieloryb
413 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km A Iwona i Grzesiek
414 Damian Nowak 1994 Poznań bieg 5km A Paulina&Damian SuperTeam
415 Łukasz Polak 1981 Oborniki Śląskie Oborygeni bieg 10km A
416 ŁUKASZ BŁASZCZYK 1975 POZNAŃ KIJANKI POZNAŃ NW 5 km A
417 Sławomir Skibiński 1969 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km A Biegające SKIBKI
418 Adam Badyna 1983 Buk Kenenisa Bekele Team bieg 5km A
419 Bartłomiej Pielichowski 1979 Gozdnica Biegając z Wilkami bieg 5km A Bartki
420 Luiza Włodarczak 1976 BRODNICA Iłówiec Team bieg 10km A Kot i Mysz biegają
421 Agnieszka Wojtal 1980 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz
422 Mikołaj Bekasiak 1990 Szamotuły Także tego... bieg 10km A
423 Karolina Mądrzak 1979 Poznań Powiat Poznański bieg 10km A
424 Magdalena Lizik 1977 Poznań bieg 5km A
425 Tomasz Koebsch 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A Magda & Tomek
426 Paweł Gawron 1961 Posada bieg 5km A
427 Piotr Kudzior 1996 Poznań PRO 366 bieg 5km A OnionTeam
428 Natalia Banach Gawęda 1979 Tarnowo Podgórne bieg 5km A Kluski w ataku
429 Piotr Bielawny 1989 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg 5km A Emi&Piotr
430 Julia Rybakowska 1986 Poznań Teatr Nowy w Poznaniu bieg 5km A PiersiNaMecie
431 Lidia Bławat 1990 Kwilcz bieg 5km A
432 Anna Dubas 1986 Poznań bieg 5km A RUN & LOVE TOGETHER
433 Łukasz Siporzyński 1977 Rawicz bieg 5km A
434 Adam Stippa 1981 Złotów bieg 5km A
435 Agnieszka Piotrowska 1985 Gruszczyn bieg 5km A
436 Michał Szuszczyński 1976 Poznań bieg 10km A Misiui Kulfon
437 Grzegorz Terczewski 1974 Kościan Kościan Team bieg 5km A Gosia i Grześ
438 Mateusz Kosiński 1990 Szczecin # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
439 Przemysław Sobieniak 1977 Poznań bieg 5km A
440 Piotr Jodko 1979 Batorowo Jodko Brothers Running Team bieg 5km A
441 Rita Mucha 1980 Swarzedz bieg 10km A
442 Zofia Zawieja 1996 Poznań bieg 10km A Zosia Samosia ale Jan Niezbędny
443 Katarzyna Wawrzyniak 1972 Poznań 1972 NW 5 km A Kasia i Mirek
444 Marta Stachowska 1988 Kamionki KS AVIA bieg 10km A Marta i Łukasz
445 Marta Kasprowicz 1991 Poznań Biegacze Celebryci || gRUNwald Team Poznań bieg 10km A Biegacze Celebryci
446 Danuta Strychalska- Rysz 1989 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km A
447 Bartosz Czarnecki 1978 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A BBrun
448 Karina Lisiak 1990 Kostrzyn wlkp bieg 5km A
449 Joanna Konstańczak 1983 Poznań Night Runners bieg 10km A
450 Janusz Olejnik 1965 Trzebiatów bieg 10km A
451 Grzegorz Kopytek 1976 Murowana Goślina bieg 10km A Kopytka
452 Adrian Popiołek 1984 Chodzież PCH RUN bieg 5km A
453 Dariusz SAPA 1967 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A Stenia i Darek chodzą.
454 Andrzej Machowski 1970 Łubowo NW 5 km A Justyna&Andrzej
455 Małgorzata Szulc 1989 Rokietnica bieg 5km A
456 Cezary Stanke 1983 Szamotuły Ich Troje bieg 5km A
457 Krzysztof Kołaczkowski 1993 Poznań Gdzie ta meta bieg 10km A Ilona i Krzysztof Gdzie ta Meta
458 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers bieg 10km A
459 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km A Iwona i Grzesiek
460 Tomasz Wysocki 1982 Poznań bieg 5km A Szybka i Wściekły
461 Marta Sitko 1983 Pyzdry Pyzdrzanie w biegu bieg 10km A
462 Joanna Mazurczak 1989 Poznań bieg 5km A Zakochani Zabiegani Asia i Maciej ♡
463 Daniel Kroczek 1977 Rydzyna bieg 5km A Daniel i Karolina
464 Sebastian Koterbiak 1993 Witaszyce bieg 5km A Uciekając przed dzikami
465 Edyta Wrzeszcz 1976 Iłowa Biegając z Wilkami bieg 10km A Artki
466 Paweł Kotecki 1984 Poznan Iłówiec Team bieg 10km A Kot i Mysz biegają
467 ARKADIUSZ CHUDY 1980 GOSTYŃ bieg 5km A
468 janusz janowski 1983 wierzonka biegam sam bieg 5km A
469 Izabella Ławińska 1998 Lubasz bieg 5km A Ziemniaczek i Wieloryb
470 Witold Nowak 1963 Poznań bieg 10km A
471 Joanna Witkowska 1987 Poznań bieg 5km A
472 Kamil Kąkolewski 1987 Międzychód bieg 5km A
473 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
474 Joanna Zalewska 1971 Strzelce Kraj NW 5 km A
475 Dariusz Iwaniak 1975 Ujście Ujście bieg 5km A Wiola i Darek
476 Krzysztof Spychała 1954 POZNAN bieg 10km A
477 Rafał Mandziak 1979 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 5km A
478 Łukasz Chwalisz 1990 Bolewice Night Runners bieg 5km A Princessa&Princepolo
479 Hanna Pancek 1957 Bydgoszcz TadMax NW 5 km A
480 Andrzej Grajcar 1958 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 5km A
481 Rafał Kolas 1971 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
482 Małgorzata Spychała Szuszczyńska 1975 Poznań bieg 10km A
483 Agnieszka Dolata 1977 Poznań bieg 5km A
484 Michał Kasprowicz 1963 Poznań bieg 5km A
485 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica bieg 5km A
486 Jolanta Gidaszewska 1977 Leszno Kolorowa Drużyna Nessi bieg 10km A
487 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej bieg 10km A
488 Sylwia Rózga 1992 Poznań bieg 5km A
489 Mirosław Wawrzyniak 1969 Poznań 1969 NW 5 km A Kasia i Mirek
490 ŁUkasz Stachowski 1985 Kamionki KS AVIA bieg 10km A Marta i Łkasz
491 Mariusz Nowak 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
492 Piotr Gołaski 1982 Poznań bieg 5km A
493 Renata Stadie 1990 Swarzędz bieg 5km A Renata i Michał
494 Iga Kąkolewska 1996 Młodasko bieg 10km A
495 Krzysztof Stawniak 1987 Września bieg 5km A
496 PIOTR KALUZYNSKI 1964 WRONKI Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km A
497 Sławomir Stachowiak 1977 Niemczyn TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
498 Michał Nowak 1988 Poznań bieg 5km A (karnet) Ania i Michał
499 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
500 Joanna Archaniołowicz 1970 Poznań Drużyna Szpiku/MUAY Running Team bieg 10km A (karnet)
501 Sylwia Tomporowska 1987 Luboń bieg 10km A (karnet)
502 Leszek Skórnicki 1971 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
503 Leszek Langowicz 1988 Opalenica bieg 10km A (karnet)
504 Paulina Dziubak 1990 Biedrusko bieg 5km A (karnet)
505 Anita Skoczylas 1973 Poznań Drużyna Szpiku bieg 5km A (karnet)
506 Joanna Tyczyńska 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
507 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km A (karnet)
508 Joanna Szczerbal 1990 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A (karnet)
509 Elżbieta Południak 1964 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK bieg 10km A (karnet)
510 Anna Gawęcka 1985 Poznań Bukowski Klub Biegacza bieg 5km A (karnet) Ania i Michał
511 Ewa Dewo 1985 Poznań bieg 5km A (karnet)
512 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
513 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A (karnet)
514 Anna Bednarska 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
515 Tomasz Horla 1990 Poznań bieg 10km A (karnet)
516 Przemysław Południak 1995 Poznań bieg 10km A (karnet)
517 Ewa Gorska 1971 Kamionki bieg 5km A (karnet)
518 Mateusz Kwintkiewicz 1991 Chomęcice Zapierdalam bo lubie bieg 10km A (karnet)
519 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A (karnet)
520 Anna Dąbkiewicz 1986 Poznań KRAV MAGA Koziegłowy bieg 10km A (karnet)
521 Ewa Janaszak 1960 Miękowo Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
522 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A (karnet)
523 Anna Zyffert 1984 Poznań bieg 5km A (karnet)
524 Dorota Zowczak 1983 Poznan bieg 5km A (karnet)
525 Sylwia Edyta Augustyniak 1986 Poznań Grupa 5 bieg 5km A (karnet)
526 Natalia Piela 1980 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A (karnet)
527 Kinga Borowiec 1982 Daszewice bieg 10km A (karnet)
528 Kamila Wylegała 1982 Czarnków VirtualRunnerClub / runnersclub.pl / Piątkowo na Biegowo bieg 5km A (karnet) Szybka i Wściekły
529 Karola Kujawa-Śliwińska 1981 Stęszew bieg 5km A (karnet)
530 Lidia Sęczkowska 1979 Poznań Nice Lady Fitness bieg 10km A (karnet)
531 Artur CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 5km A (karnet)
532 Kasia Polaczyk 1983 Stęszew bieg 5km A (karnet)
533 Ilona Korda 1989 Sztum Poznań Race Team SRTG bieg 5km A (karnet)
534 Dariusz Łagowski 1974 Poznań Night Runners bieg 5km A (karnet)
535 Marek Pfajfer 1984 Legbąd Spójnia Białe Błota bieg 10km A (karnet)
536 Agata Tresenberg 1977 Konin bieg 10km A (karnet)
537 Justyna Iwanowska 1985 Poznań Nice Lady Fitness bieg 10km A (karnet)
538 Maciej Łucyk 1983 Poznań bieg 10km A (karnet)
539 Przemysław Krzanowski 1976 POznań Drużyna Szpiku bieg 5km A (karnet)
540 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań Mamy - Biegamy bieg 5km A (karnet)
541 Zuzanna Kwiatkowska 1993 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A (karnet)
542 Katarzyna Sobczyk 1980 Poznań 4nalik Team NW 5 km A (karnet) 4nalik Team
543 Piotr Żuchlewski 1980 Poznań bieg 10km A (karnet)
544 Natalia Grams 1988 Poznań bieg 5km A (karnet)
545 Milena Kłosińska 1985 Kiączyn bieg 5km A (karnet) Milena i Marcin
546 Eryk Różański 1987 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A (karnet)
547 Hieronim Skrzypczak 1952 Poznan NW 5 km A (karnet)
548 Dariusz Kurkowiak 1967 Poznań bieg 5km A (karnet)
549 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy MUAY Runnig Team bieg 10km A (karnet)
550 Eliza Fornalik 1980 Poznań 4nalik Team NW 5 km A (karnet) 4nalik Team
551 Monika Lehmann 1994 Skoki RehaBalance Team bieg 10km A (karnet)
552 Beata Lisiecka 1986 Poznań kimball biega NW 5 km A (karnet)
553 Wojciech Kienitz 1978 Poznań bieg 10km A (karnet)
554 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły Sila Team bieg 5km A (karnet)
555 Anna Pietrzak 1974 Poznań bieg 5km A (karnet)
556 Beata Chudziak 1985 Komorniki Mamy biegamy bieg 5km A (karnet)
557 Krzysztof Majewski 1980 Poznań bieg 5km A (karnet)
558 Bartłomiej Kolber 1981 Poznań Klub Myszka Miki bieg 5km A (karnet)
559 Maciej Migdalczyk 1982 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg 10km A (karnet)
560 Waldemar Wolek 1973 Gniezno Night Runners Gniezno bieg 5km A (karnet) Beata&Waldek
561 Adam Frąckowiak 1978 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A (karnet)
562 Michalina Stopka 1988 Góra bieg 10km A (karnet)
563 Piotr Tabaczka 1975 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A (karnet)
564 Marzena FABISIAK 1974 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A (karnet) Krosinko Biega : -)
565 Jakub Musiał 1985 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 5km A (karnet)
566 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica bieg 10km A (karnet)
567 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl bieg 10km A (karnet)
568 Michał Pigła 1981 Kaźmierz Pikuś :) bieg 10km A (karnet)
569 Alicja Rachuta 1990 Poznań Przedszkole Specjalne nr 164 w Poznaniu bieg 5km A (karnet)
570 Bartosz Dahlke 1984 Poznań bieg 10km A (karnet)
571 Hubert Jezierski 1999 Wągrowiec Hufiec ZHP Wągrowiec bieg 10km A (karnet)
572 Adam Śledź 1995 Babimost i-Sport /BKB Bakcyl bieg 10km A (karnet)
573 Magdalena Manicka 1965 Zielątkowo Running Vegan bieg 10km A (karnet)
574 Monika Makowska 1980 Międzyrzecz bieg 5km B Monika i Grzegorz
575 Barbara Skrzypczak 1974 Kościan Amatorszczyzna bieg 5km B Basia i RomanS
576 Renata Kaźmierczak 1972 Puszczykowo 1972 bieg 10km B Renia i Bartek
577 Małgorzata Szczudlik 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno bieg 5km B
578 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km B
579 Kinga Gawel 1974 Wronki bieg 5km B
580 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km B
581 Marta Kamińska 1989 Poznań bieg 10km B
582 Bartosz Stryczyński 1987 Komorniki bieg 5km B Paulina i Bartek
583 Sylwia Grabska 1991 Bydgoszcz bieg 5km B
584 Grzegorz Makowski 1977 Międzyrzecz bieg 5km B Monika i Grzegorz
585 Gian Andrea Baretton 1995 Poznań bieg 5km B
586 Bartosz Kaźmierczak Puszczykowo 1972 B
587 Dariusz Praiss 1968 Poznań bieg 5km B
588 Izabela Jankowska 1977 Stęszew bieg 5km B
589 Mariusz DUDZIŃSKI 1980 MIĘDZYRZECZ brak bieg 5km B Mariusz i Kasia
590 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły bieg 5km B
591 Dawid Weigelt 1997 Stęszew bieg 5km B
592 Kamila Kaczmarek 1983 Poznań Kamila i Marcin bieg 5km B Kamila i Marcin
593 Radosław Zieliński 1986 Bydgoszcz bieg 5km B
594 Dobrochna Otlewska 1982 Suchy Las bieg 5km B Dobrochna i Bartek
595 Monika Pawłowska 1980 Pleszew bieg 5km B MONIKA i Rafał
596 Szymon Kaniewski 1987 Jędrzejewo gm.Lubasz bieg 5km B
597 Katarzyna Ganda 1975 Poznań NW 5 km B
598 Dariusz Kapica 1984 Plewiska Biegacze YouFit bieg 5km B Misiaczek ❤️ Tygrysek
599 Katarzyna Duda 1979 MIĘDZYRZECZ brak bieg 5km B Mariusz i Kasia
600 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły bieg 5km B
601 Justyna Szymańska 1982 Gniezno bieg 5km B
602 Marcin Kaczmarek 1984 Poznań Kamila i Marcin bieg 5km B Kamila i Marcin
603 Martyna Pawłowska 1988 Poznań bieg 5km B
604 Oleksandr Sydorenko 1980 Poznan bieg 5km B
605 Rafał Pawłowski 1981 Pleszew bieg 5km B MONIKA i Rafał
606 Alicja Kukla-Kowalska 1978 Lusówko kobietybiagaja.pl bieg 10km B
607 Eliza Frąckowiak 1967 Poznań NW 5 km B
608 Dominik Lorenc 1989 Oborniki Oborniki bieg 5km B Lolki
609 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca bark bieg 10km B
610 Justyna Szlandrowicz 1970 Poznań NW 5 km B
611 Dorota Baczyńska 1968 Wapno WJS Rosomak bieg 5km B Bakosie
612 Grzegorz Kozłowski 1983 Września bieg 5km B Monika i Grzegorz Września
613 Anita Marek 1977 Jabłonna bieg 10km B
614 Gabriela Śron 1983 Złotniki bieg 10km B
615 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km B
616 Agnieszka Stefańska 1983 Poznań bieg 5km B Agnieszka i Tomek
617 Andrzej Bibik 1988 Uzarzewo bieg 5km B Piękna i Bestia
618 Daria Lorenc 1994 Oborniki Oborniki bieg 5km B Lolki
619 Ewa Kłaczyńska 1971 Inowrocław BBL Inowrocław bieg 5km B Ewa i Wojtek
620 Barbara Przybylska 1960 Poznań NW 5 km B
621 Robert Przybylski 1978 Poznań bieg 5km B
622 Monika Kozłowska 1982 Września bieg 5km B Monika i Grzegorz Września
623 Katarzyna Lala 1979 Mosina bieg 10km B
624 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km B
625 Sylwia Nowak 1985 Poznań bieg 5km B Sylwia i Marcin
626 Agnieszka Borda 1982 Poznań bieg 10km B
627 Karolina Bartczak 1991 Uzarzewo bieg 5km B Piękna i Bestia
628 Marta Kołt 1980 Poznań SDS Karolina Mośko bieg 10km B
629 Wojciech Kłaczyński 1966 Inowrocław BBL Inowrocław bieg 5km B Wojtek i Ewa
630 Małgorzata Kromska 1970 Rokietnica bieg 5km B BO&GO
631 Dorota Zowczak 1983 Poznan Rawa Team bieg 10km B
632 TOMASZ SOBOLEWSKI 1973 STĘSZEW bieg 5km B Izabela i Tomasz Biegają
633 Magdalena Walenciak 1981 Oborniki bieg 5km B
634 Dominik Janowiak 1980 Oborniki bieg 5km B pepitki
635 Marzena Grzegorczyk 1973 Ostrów Wielkopolski NW 5 km B
636 Angelika Macioszek 1985 Rokietnica Niezrzeszony Rokietnica bieg 5km B
637 Bogdan Zapała 1970 Sulechow bieg 10km B bodek
638 Kinga Ganda 1976 Poznań NW 5 km B
639 Agnieszka Kwiatkowska 1980 Koło bieg 10km B Agusia i Krzysiu
640 Joanna Konara 1981 Kościan Kościan Team NW 5 km B BaJo
641 Marcin Grzywacz 1981 Bydgoszcz bieg 10km B
642 IZABELA SOBOLEWSKA 1976 STĘSZEW bieg 5km B Izabela i Tomasz Biegają
643 Grzegorz Nowicki 1971 Poznań AGiP bieg 10km B Aldona i Grzegorz
644 Agnieszka Janowiak 1979 Oborniki bieg 5km B pepitki
645 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań bieg 10km B
646 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina bieg 5km B
647 Szymon Woźniak 1987 Śrem bieg 10km B
648 Agnieszka Wita 1989 Poznań Uniwersytet Przyrodniczy bieg 5km B
649 Krzysztof Mielcarek 1983 Kościelec bieg 10km B Agusia i Krzysiu
650 Ewelina Postaremczak 1982 Kościan Kościan Team bieg 10km B Kościan women
651 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 5km B
652 aneta wejman 1979 stawiszyn Bodzio Pędziwiatr bieg 5km B anetka i bogus
653 Aldona Nowicka 1972 Poznań AGiP bieg 10km B Aldona i Grzegorz
654 Michał Woźniak 1995 Wilkowyja bieg 10km B
655 Edyta Bartkowiak 1970 Mosina bieg 10km B
656 Adam Hołoga 1977 Poznań sprawni inaczej bieg 5km B wredna i maruda
657 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 5km B
658 Ilona Koszarek 1976 Miejska Górka bieg 5km B
659 Ewa Wawrzyniak 1979 Oborniki bieg 5km B wawrzynki
660 Monika Bajstok 1978 Kościan Kościan Team bieg 10km B Kościan women
661 Marzena Kulikowska 1980 Żagań Żagańska Grupa Biegowa bieg 5km B Marzena i Zbyszek
662 Małgorzata Woźniak 1985 Pleszew Woźniak Tim bieg 5km B Gosia i Dominik
663 Joanna Bąkowska 1971 Świdwin Przedszkole nr 2 POD TOPOLĄ w Świdwinie bieg 10km B JoDa Świdwin
664 Marta Rypińska 1984 Poznań NW 5 km B
665 Jolanta Gajda 1969 Poznań bieg 10km B
666 Agnieszka Hołoga 1979 Poznań sprawni inaczej bieg 5km B wredna i maruda
667 Karolina Grzywacz 1984 Bydgoszcz bieg 10km B
668 Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły NW 5 km B
669 Rafał Wawrzyniak 1975 Oborniki bieg 5km B wawrzynki
670 Natalia Stachowiak 1991 Kościan Kościan Team NW 5 km B BaJo
671 Zbigniew Kulikowski 1980 Żagań Żagańska Grupa Biegowa bieg 5km B Marzena i Zbyszek
672 Roman Skrzypczak 1971 Kościan Amatorszczyzna bieg 5km B Basia i RomanS
673 DAREK BĄKOWSKI 1968 Świdwin KORYUKAN ŚWIDWIN bieg 10km B JoDa Świdwin
674 Mikołaj Kaczmarek 1995 Poznań bieg 10km B
675 Anna Kapica 1986 Plewiska Biegacze YouFit bieg 5km B Misiaczek ❤️ Tygrysek
676 Agata Siwek 1988 Murowana Goślina bieg 5km B
677 Boguslawa Barwikowska 1974 Solec Kujawski bieg 10km B
678 Wojciech Buczkowski 2006 Swarzędz NW 5 km B
679 Paulina Stryczyńska 1988 Komorniki bieg 5km B Paulina i Bartek
680 Krystyna Kozak 1967 Leszno bieg 5km B