Lista startowa - IV Bieg Walentynkowy Poznań 2017

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Nazwa pary
1 Dorota Zowczak 1983 Poznan Rawa Team bieg 10km B
2 Bogdan Zapała 1970 Sulechow bieg 5km B BO&GO
3 Marek Włoszyński 1972 Luboń Luboń bieg 10km A
4 Karolina Wrzalik 1995 Łobżenica bieg 10km A
5 Szymon Woźniak 1987 Śrem bieg 10km B
6 Daria Woźniak 1995 Kaźmierz Kobiety Biegają bieg 5km A
7 Agnieszka Wojtal 1980 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz
8 Joanna Witkowska 1989 Miękowo ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA bieg 5km A Asia i Tomek
9 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km B
10 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A
11 Justyna Szlandrowicz 1970 Poznań NW 5 km B
12 Agnieszka Strzelewicz 1983 Poznan bieg 5km A
13 Adam Stawicki 1966 Oborniki bieg 10km A
14 Cezary Stanke 1983 Szamotuły Ich Troje bieg 5km A
15 Bartosz Stanek 1988 Śmigiel Śmigiel bieg 10km A
16 Przemysław Sobieniak 1977 Poznań bieg 5km A
17 Michał Skakun 1998 Międzychód PMI RUNNERS bieg 10km A
18 Hanna Sikora 1990 Nowy Tomyśl bieg 10km A
19 Eryk Różański 1987 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A
20 Zbigniew Reśliński 1991 Poznań bieg 10km A dzikie mośki
21 Joanna Przybysz 1994 Poznań bieg 5km A OnionTeam
22 Barbara Przybylska 1960 Poznań NW 5 km B
23 Karol Prętnicki 1956 Poznań Drugie Serce NW 5 km A
24 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 5km A
25 Monika Pieczyńska 1978 Koziegłowy NW 5 km A
26 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły bieg 5km B
27 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
28 Łukasz Nowak 1983 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz
29 Anna Mośkiewicz 1990 Poznań Drużyna Szpiku/Biegaj Pod Okiem Trenera bieg 10km A dzikie mośki
30 Michał Mandosik 1982 Toruń TEAMOCHAL bieg 10km A Ola&Mandos
31 maria maloszczyk 1957 poznan NW 5 km A
32 Marcin Maciński 1984 Tarnowo Podgórne NW 5 km A
33 Kamil Kunsztowicz 1998 Międzychód bieg 10km A
34 Piotr Kudzior 1996 Poznań PRO 366 bieg 5km A OnionTeam
35 Magdalena Krzyżanek 1997 Opalenica bieg 5km A
36 Tomasz Krzyśka 1989 Studzieniec bieg 5km A Asia i Tomek
37 Małgorzata Kromska 1970 Rokietnica bieg 5km B BO&GO
38 Ewa Król 1988 Poznań bieg 5km A
39 Aleksandra Kowalska 1987 Toruń bieg 10km A Ola&Mandos
40 Krzysztof Koniec 1970 Wiecbork tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
41 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 5km B
42 Anna Kaźmierczak 1983 Poznań NW 5 km A
43 Przemek Kaźmierczak 1991 Rożnowo Rożnovia Rożnowo bieg 10km A Asia&Przemo
44 Marta Kasprowicz 1991 Poznań Biegacze Celebryci || gRUNwald Team Poznań bieg 10km A Biegacze Celebryci
45 Emilia Kaczmarek 1991 Gniezno bieg 5km A Drużyna Pierścienia
46 Marika Kaczmarek 1997 Poznań bieg 5km A
47 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A
48 Natalia Jasińska 1971 Poznań FORMATIQ RUN NW 5 km A
49 Julia Jakś 1984 Poznań Ich Troje bieg 5km A
50 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
51 Dominika Hofman 1970 Poznań NW 5 km A
52 Marcin Grzywacz 1981 Bydgoszcz bieg 10km B
53 Karolina Grzywacz 1984 Bydgoszcz bieg 10km B
54 Izabela Grzempka 1972 Kostrzyn Unilever Poznań bieg 5km A
55 Pola Gryszkiewicz 1982 Poznań bieg 5km A
56 Irena Filipczyk 1963 Poznań NW 5 km A
57 Daria Eliasz 1991 Rawicz bieg 10km A Darianna & Bojas
58 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań bieg 10km A
59 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły bieg 5km B
60 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A Biegacze Celebryci
61 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 5km B
62 Sandra Dembik 19901990 Poznań bieg 5km A
63 Gosia Cieslak 1984 Poznań bieg 10km A
64 ARKADIUSZ CHUDY 1980 GOSTYŃ bieg 5km A
65 Sandra Budziszewska 1989 Wschowa bieg 10km A
66 Bogumiła Broda 1984 Poznań bieg 5km A Drużyna Pierścienia
67 Łukasz Bojek 1990 Leszno bieg 10km A Darianna & Bojas
68 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
69 Boguslawa Barwikowska 1974 Solec Kujawski bieg 10km B
70 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica bieg 5km A