Lista startowa - IV Bieg Walentynkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Nazwa pary
1 Ilona Łytka 1982 Poznan bieg 5km A
2 Tomasz Łytka 1979 Poznań bieg 5km A
3 Maciej Łukowiak 1965 Rawicz bieg 5km A
4 Maciej Łucyk 1983 Poznań bieg 10km A (karnet)
5 Grzegorz Łochyński 1972 Poznań brak klubu bieg 5km A Natalia i Grzegorz
6 Mariusz Łoboda 1953 Poznań bieg 10km A
7 Izabela Ławniczak 1944 Poznań NW 5 km A
8 Izabella Ławińska 1998 Lubasz bieg 5km A Ziemniaczek i Wieloryb
9 Dariusz Łagowski 1974 Poznań Night Runners bieg 5km A (karnet)
10 Bartosz Zyzik 1979 Komorniki bieg 5km A
11 Agnieszka Zygmunt 1982 Wielichowo bieg 5km A
12 Anna Zyffert 1984 Poznań bieg 5km A (karnet)
13 Krzysztof Zwoliński 1987 Poznań 1987 bieg 5km A Ola i Krzysiek
14 Piotr Żuchlewski 1980 Poznań bieg 10km A (karnet)
15 Dorota Zowczak 1983 Poznan bieg 5km A (karnet)
16 Dorota Zowczak 1983 Poznan Rawa Team bieg 10km B
17 Angelika Ziółkowska 2000 Pobiedziska bieg 5km A Angelika i Adi Adiczak
18 Piotr Zielonka 1959 Poznań Podziemna pomarańcza NW 5 km A
19 Radosław Zieliński 1986 Bydgoszcz bieg 5km B
20 Bartosz Zieleźnik 1985 Poznań bieg 10km A Lakuny
21 Natalia Zielecka 1993 Poznań bieg 5km A
22 Karolina Zięciak 1986 Komorniki bieg 5km A
23 Marek Zięciak 1956 Kommorniki bieg 10km A
24 Zofia Zawieja 1996 Poznań bieg 10km A Zosia Samosia ale Jan Niezbędny
25 Halina Zawadzka 1951 Poznań NW 5 km A
26 Bogdan Zapała 1970 Sulechow bieg 10km B bodek
27 Mariusz Zalewski 1969 Strzelce Krajeńskie bieg 10km A
28 Joanna Zalewska 1971 Strzelce Kraj NW 5 km A
29 Marek Włoszyński 1972 Luboń Luboń bieg 10km A
30 Luiza Włodarczak 1976 BRODNICA Iłówiec Team bieg 10km A Kot i Mysz biegają
31 Tomasz Wysocki 1982 Poznań bieg 5km A Szybka i Wściekły
32 Kamila Wylegała 1982 Czarnków VirtualRunnerClub / runnersclub.pl / Piątkowo na Biegowo bieg 5km A (karnet) Szybka i Wściekły
33 Artur Wrzeszcz 1970 Iłowa Biegając z Wilkami bieg 10km A Artki
34 Edyta Wrzeszcz 1976 Iłowa Biegając z Wilkami bieg 10km A Artki
35 Karolina Wrzalik 1995 Łobżenica bieg 10km A
36 Barbara Wołoszka 1983 Międzyrzecz bieg 5km A Basia&Wojtek
37 Emilia Woźniak 1994 Wolsztyn bieg 5km A Emi&Piotr
38 Marcin Woźniak 1980 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km A
39 Daria Woźniak 1995 Kaźmierz Kobiety Biegają bieg 5km A
40 Szymon Woźniak 1987 Śrem bieg 10km B
41 Dominik Woźniak 1981 Pleszew Woźniak Tim bieg 5km A Gosia i Dominik
42 Michał Woźniak 1995 Wilkowyja bieg 10km B
43 Małgorzata Woźniak 1985 Pleszew Woźniak Tim bieg 5km B Gosia i Dominik
44 Hubert Wolny 1986 Buk bieg 10km A
45 Waldemar Wolek 1973 Gniezno Night Runners Gniezno bieg 5km A (karnet) Beata&Waldek
46 Agnieszka Wojtal 1980 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz
47 Joanna Witkowska 1989 Miękowo ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA bieg 5km A Asia i Tomek
48 Anna Witkowska 1985 Poznań bieg 5km A
49 Joanna Witkowska 1987 Poznań bieg 5km A
50 Agnieszka Wita 1989 Poznań Uniwersytet Przyrodniczy bieg 5km B
51 Dominika Wiśniewska 1996 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A K&D BI(e)G LOVE
52 Sylwia Wiśniewska 1976 Murowana Goślina bieg 5km A
53 Krzysztof Wilczyński 1960 Poznań bieg 10km A
54 Agata Wilczyńska 1968 Wałcz bieg 5km A
55 Łukasz Wiatrowski 1980 Poznań bieg 5km A DREAM TEAM
56 Bogumił Wejman 1978 stawiszyn Bodzio Pędziwiatr bieg 5km A Bogus i Anetka
57 aneta wejman 1979 stawiszyn Bodzio Pędziwiatr bieg 5km B anetka i bogus
58 Dawid Weigelt 1997 Stęszew bieg 5km B
59 Ewa Wawrzyniak 1979 Oborniki bieg 5km B wawrzynki
60 Rafał Wawrzyniak 1975 Oborniki bieg 5km B wawrzynki
61 Katarzyna Wawrzyniak 1972 Poznań 1972 NW 5 km A Kasia i Mirek
62 Mirosław Wawrzyniak 1969 Poznań 1969 NW 5 km A Kasia i Mirek
63 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km A Iwona i Grzesiek
64 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km A Iwona i Grzesiek
65 Magda Walenczak 1984 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A Magda & Tomek
66 Maria Walenciak 1957 Kowanówko NW 5 km A
67 Magdalena Walenciak 1981 Oborniki bieg 5km B
68 Wanda Walachowska 1957 Poznań NW 5 km A
69 Anna Urbanska 1984 Jarocin bieg 5km A
70 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
71 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
72 Joanna Tyczyńska 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
73 Kamil Turowski 1996 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A K&D BI(e)G LOVE
74 Stanisław Turkowski 1960 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
75 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
76 Anna Tryk 1975 Swarzędz bieg 5km A
77 Jarosława Trocka 1989 Poznań bieg 5km A
78 Agata Tresenberg 1977 Konin bieg 10km A (karnet)
79 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km B
80 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A (karnet)
81 Katarzyna Trawińska 1987 Poznań bieg 5km A
82 Angelika Topka 1990 Koszalin bieg 10km A
83 Sylwia Tomporowska 1987 Luboń bieg 10km A (karnet)
84 Rafał Tomowiak 1984 Leszno #SZYMANOWSKITeam bieg 5km A
85 Mateusz Tomaszewski 1979 Poznań bieg 10km A
86 Piotr Terlikowski 1985 Wolsztyn bieg 10km A Terliki
87 Grzegorz Terczewski 1974 Kościan Kościan Team bieg 5km A Gosia i Grześ
88 Małgorzata Terczewska 1978 Kościan Kościan Team bieg 5km A Gosia i Grześ
89 Patrycja Targoszyńska 1977 Poznań bieg 5km A
90 Malina Targoszyńska 2000 Poznań bieg 5km A
91 Łukasz Tarczyński 1982 Bydgoszcz TeAm KucYKi bieg 10km A
92 MAGDALENA TAJCHER-OSICKA 1978 POZNAŃ OSICKI TEAM PARKRUN POZNAŃ bieg 5km A Maga i Seba
93 Piotr Tabaczka 1975 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A (karnet)
94 Justyna Szyszka 1998 Kotlin bieg 5km A Justyna i Bartek
95 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A
96 Paweł Szymański 1980 Leszno bieg 10km A
97 Justyna Szymańska 1982 Gniezno bieg 5km B
98 Irmina Szymańska 1975 Wronki bieg 10km A
99 ADRIAN SZYDŁOWSKI 1987 Poznań pierwszykilometr.blogspot.com bieg 10km A Waleczne Paciaciaki
100 Paulina Szydłowska 1988 Poznań pierwszykilometr.blogspot.com bieg 10km A Waleczne Paciaciaki
101 Michał Szuszczyński 1976 Poznań bieg 10km A Misiui Kulfon
102 Katarzyna Szulc 1967 Wagrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
103 Adrian Szulc 1987 Rokietnica bieg 5km A
104 Hanna Szulc 1970 Poznań NW 5 km A
105 Katarzyna Szulc 1981 Poznań bieg 5km A
106 Małgorzata Szulc 1989 Rokietnica bieg 5km A
107 Kinga Szukała 1993 Poznań TRANCE ONLY bieg 10km A
108 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega bieg 10km A
109 Bartosz Szolek 1988 Śrem bieg 10km A
110 Justyna Szlandrowicz 1970 Poznań NW 5 km B
111 Karol Szkurat 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
112 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
113 Małgorzata Szczudlik 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno bieg 5km B
114 Ewa Szczęsna 1987 Poznań bieg 5km A
115 Joanna Szczerbal 1990 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A (karnet)
116 Aldona Szadach 1975 Grodzisk Wlkp 1975 bieg 10km A
117 Oleksandr Sydorenko 1980 Poznan bieg 5km A
118 Oleksandr Sydorenko 1980 Poznan bieg 5km B
119 Sebastian Świętocki 1994 Poznań bieg 10km A Kakała I Quet
120 Magdalena Świerczyńska 1977 Poznań bieg 5km A
121 Dariusz Świercz 1966 Wałcz Wałecka Ściema bieg 5km A Darek i Beata
122 Dariusz Świercz 1969 Wałcz Wałecka Ściema bieg 5km A Darek i Beata
123 Monika Sus 1977 Zawiercie bieg 5km A Mika&Gogo
124 Michał Sus 1977 Zawiercie bieg 5km A Mika&Gogo
125 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec bieg 10km A
126 Piotr Sturzbecher 1982 Poznań Agata i Piotr bieg 5km A Agata i Piotr
127 Agnieszka Strzelewicz 1983 Poznan bieg 5km A
128 Bartosz Stryczyński 1987 Komorniki bieg 5km B Paulina i Bartek
129 Paulina Stryczyńska 1988 Komorniki bieg 5km B Paulina i Bartek
130 Danuta Strychalska- Rysz 1989 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km A
131 Michalina Stopka 1988 Góra bieg 10km A (karnet)
132 Adam Stippa 1981 Złotów bieg 5km A
133 Agnieszka Stefańska 1983 Poznań bieg 5km B Agnieszka i Tomek
134 Krzysztof Stawniak 1987 Września bieg 5km A
135 Adam Stawicki 1966 Oborniki bieg 10km A
136 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km B
137 Cezary Stanke 1983 Szamotuły Ich Troje bieg 5km A
138 Bartosz Stanek 1988 Śmigiel Śmigiel bieg 10km A
139 Marek Stafiniak 1982 Poznań NW 5 km A
140 Ewa Stafiniak 1982 Poznań NW 5 km A
141 Renata Stadie 1990 Swarzędz bieg 5km A Renata i Michał
142 Łukasz Stachowski 1981 Rokietnica bieg 10km A
143 ŁUkasz Stachowski 1985 Kamionki KS AVIA bieg 10km A Marta i Łkasz
144 Marta Stachowska 1988 Kamionki KS AVIA bieg 10km A Marta i Łukasz
145 Sławomir Stachowiak 1977 Niemczyn TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
146 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
147 Natalia Stachowiak 1991 Kościan Kościan Team NW 5 km B BaJo
148 Sara Stach 1992 Kościan Kościan Team bieg 10km A
149 Gabriela Śron 1983 Złotniki bieg 10km B
150 Wojciech Sroczyński 1984 Mogilno bieg 5km A Ania&Wojtek
151 Małgorzata Spychała Szuszczyńska 1975 Poznań bieg 10km A
152 Krzysztof Spychała 1954 POZNAN bieg 10km A
153 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 5km A
154 TOMASZ SOBOLEWSKI 1973 STĘSZEW bieg 5km B Izabela i Tomasz Biegają
155 IZABELA SOBOLEWSKA 1976 STĘSZEW bieg 5km B Izabela i Tomasz Biegają
156 Przemysław Sobieniak 1977 Poznań bieg 5km A
157 Katarzyna Sobczyk 1980 Poznań 4nalik Team NW 5 km A (karnet) 4nalik Team
158 Roman Sobański 1980 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A Paulina i Roman
159 Paulina Sobańska 1982 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A Paulina i Roman
160 PAWEŁ SNIEGOCKI 1978 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega/Pomorski Team Biegowy bieg 10km A
161 Adam Śledź 1995 Babimost i-Sport /BKB Bakcyl bieg 10km A (karnet)
162 Karolina Skubel 1984 Plewiska Thermo King Poznań bieg 5km A
163 Barbara Skrzypczak 1974 Kościan Amatorszczyzna bieg 5km B Basia i RomanS
164 Hieronim Skrzypczak 1952 Poznan NW 5 km A (karnet)
165 Roman Skrzypczak 1971 Kościan Amatorszczyzna bieg 5km B Basia i RomanS
166 HANNA SKOTARCZYK 1977 CZARNKÓW bieg 5km A
167 Leszek Skórnicki 1971 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
168 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej bieg 10km A
169 Robert Skokowski 1985 Sulechów Skoczki bieg 5km A Skoczki
170 Anita Skoczylas 1973 Poznań Drużyna Szpiku bieg 5km A (karnet)
171 Emil Skitek 1988 Poznań brak bieg 10km A
172 Sławomir Skibiński 1969 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km A Biegające SKIBKI
173 Aldona Skibińska 1972 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km A Biegające SKIBKI
174 Michał Skakun 1998 Międzychód PMI RUNNERS bieg 10km A
175 Agata Siwek 1988 Murowana Goślina bieg 5km B
176 Marta Sitko 1983 Pyzdry Pyzdrzanie w biegu bieg 10km A
177 Mateusz Siporzyński 1998 Rawicz bieg 5km A
178 Łukasz Siporzyński 1977 Rawicz bieg 5km A
179 Kamila Sikorska-Podyma 1983 Poznań UAM Poznań bieg 5km A
180 Hanna Sikora 1990 Nowy Tomyśl bieg 5km A
181 KRZYSZTOF SIERANT 1995 POZNAŃ Drużyna Szpiku bieg 5km A ROSE & KRIS
182 Łukasz Siemieniuch 1981 Poznań bieg 5km A Kasia i Łukasz
183 Lidia Sęczkowska 1979 Poznań Nice Lady Fitness bieg 10km A (karnet)
184 Łukasz Schoener 1980 Poznań Pogromcy Singletreków bieg 10km A
185 MICHAŁ SCHLEGEL 1991 POZNAŃ NowaPasja.pl bieg 5km A
186 SŁAWOMIR SAWALA 1972 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 10km A Sławek i Aneta
187 ANETA SAWALA 1976 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 10km A Aneta i Sławek
188 Kacper SAPA 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
189 Oskar SAPA 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
190 Stefania SAPA 1968 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A Stenia i Darek chodzą.
191 Dariusz SAPA 1967 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A Stenia i Darek chodzą.
192 Beata Sajewska 1976 Wągrowiec bieg 5km A
193 Bartosz Rzanny 1998 Cielcza bieg 5km A Justyna i Bartek
194 Marta Rypińska 1984 Poznań NW 5 km B
195 Weronika Rybok 1995 Czerwionka-Leszczyny bieg 5km A ABW
196 Julia Rybakowska 1986 Poznań Teatr Nowy w Poznaniu bieg 5km A PiersiNaMecie
197 Krzysztof Rudziński 1988 Poznań bieg 10km A Dagmara i Krzysiu
198 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań Night Runners bieg 10km A
199 Barbara Rozynek 1949 Poznań NW 5 km A
200 Roman Rożkowski 1958 Śrem Runner's Power Śrem bieg 5km A
201 Sylwia Rózga 1992 Poznań bieg 5km A
202 Eryk Różański 1987 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A (karnet)
203 IREK REWERS 1975 CHODZIEŻ PCH_RUN bieg 10km A
204 Zbigniew Reśliński 1991 Poznań bieg 10km A dzikie mośki
205 Urszula Rau 1986 Wolsztyn bieg 10km A Terliki
206 Mateusz Ratajczak 1993 Śrem bieg 5km A Zuza i Mateusz
207 Paweł Ratajczak 1990 Poznań bieg 5km A HARDY NIEDŹWIEDŹ I PONĘTNA ŁASICA
208 Paulina Radys 1990 Międzyrzecz Maszyna team bieg 10km A Maszynki z drużynki
209 Alicja Rachuta 1990 Poznań Przedszkole Specjalne nr 164 w Poznaniu bieg 5km A (karnet)
210 Joanna Przybysz 1994 Poznań bieg 5km A OnionTeam
211 Witek Przybylski 1978 Zalasewo bieg 10km A
212 Robert Przybylski 1978 Poznań bieg 5km B
213 Barbara Przybylska 1960 Poznań NW 5 km B
214 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km B
215 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica bieg 10km A (karnet)
216 Patrycja Preuss 1991 Poznań bieg 5km A Princessa&Princepolo
217 Karol Prętnicki 1956 Poznań Drugie Serce NW 5 km A
218 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 5km A
219 Dariusz Praiss 1968 Poznań bieg 5km B
220 Elżbieta Południak 1964 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK bieg 10km A (karnet)
221 Przemysław Południak 1995 Poznań bieg 10km A (karnet)
222 Ewelina Postaremczak 1982 Kościan Kościan Team bieg 10km B Kościan women
223 Adrian Popiołek 1984 Chodzież PCH RUN bieg 5km A
224 Iwona Pomykalska 1977 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
225 Małgorzata Polarok 1980 Poznan NW 5 km A
226 Łukasz Polak 1981 Oborniki Śląskie Oborygeni bieg 10km A
227 Kasia Polaczyk 1983 Stęszew bieg 5km A (karnet)
228 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl bieg 10km A
229 Agnieszka Piotrowska 1985 Gruszczyn bieg 5km A
230 Grzegorz Pióro 1983 Bytom NW 5 km A Lisie Piórka
231 Maja Pigła 1982 Tarnowo Podgórne Pancia bieg 10km A
232 Michał Pigła 1981 Kaźmierz Pikuś :) bieg 10km A (karnet)
233 Anna Pietrzak 1974 Poznań bieg 5km A (karnet)
234 HALLIK PIETROWSKA 1965 POZNAŃ bieg 5km A
235 Mariusz Piesik 1959 Kliny NW 5 km A
236 Bartłomiej Pielichowski 1979 Gozdnica Biegając z Wilkami bieg 5km A Bartki
237 JUSTYNA PIELICHOWSKA 1979 Gozdnica Biegając z Wilkami bieg 5km A Bartki
238 Natalia Piela 1980 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A (karnet)
239 Monika Pieczyńska 1978 Koziegłowy NW 5 km A
240 ELŻBIETA PIECHOTA 1969 Wałcz Biegam dla siebie bieg 5km A NA ZAWSZE MARIUSZ I ELA
241 MARIUSZ PIECHOTA 1968 Wałcz Wałcz bieg 5km A NA ZAWSZE MARIUSZ I ELA
242 Marek Pfajfer 1984 Legbąd Spójnia Białe Błota bieg 10km A (karnet)
243 Ewa Perlik 1956 Zielonka TadMax NW 5 km A
244 Wiesław Perlik 1954 Zielonka TadMax NW 5 km A
245 Rafał Pawłowski 1981 Pleszew bieg 5km B MONIKA i Rafał
246 Monika Pawłowska 1980 Pleszew bieg 5km B MONIKA i Rafał
247 Martyna Pawłowska 1988 Poznań bieg 5km B
248 Sylwia Paterka 1984 Kotlin Bubu&Bubu bieg 5km A Bubu&Bubu
249 Julita Paruch 1988 Wrocław bieg 10km A
250 Hanna Pancek 1957 Bydgoszcz TadMax NW 5 km A
251 Jolanta Paluch 1964 Oborniki NW 5 km A
252 Dobrochna Otlewska 1982 Suchy Las bieg 5km B Dobrochna i Bartek
253 SEBASTIAN OSICKI 1976 Poznań OSICKI TEAM PARKRUN POZNAŃ bieg 5km A Maga i Seba
254 Marcin Orzechowski 1978 Poznań SETI- wynajem maszyn czyszczących NW 5 km A
255 Anita Orzechowska 1985 Poznań mycha NW 5 km A
256 Natalia Orlińska 1985 Murowana Goślina bieg 5km A
257 Marcin Oleś 1982 Swarzędz 1982 bieg 10km A
258 Janusz Olejnik 1965 Trzebiatów bieg 10km A
259 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Rosko Wieleń NW 5 km A Izka & Roman
260 Tomasz Ogrodnik 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
261 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły bieg 5km B
262 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły Sila Team bieg 5km A (karnet)
263 Grzegorz Nowicki 1971 Poznań AGiP bieg 10km B Aldona i Grzegorz
264 Aldona Nowicka 1972 Poznań AGiP bieg 10km B Aldona i Grzegorz
265 Danuta Nowakowska 1957 Poznań NW 5 km A
266 Michał Nowak 1988 Poznań bieg 5km A (karnet) Ania i Michał
267 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
268 Katarzyna Nowak 1978 Golina KB WARTKO bieg 10km A Nowaki
269 Marcin Nowak 1986 Poznań bieg 5km A Sylwia i Marcin
270 Adrian Nowak 1977 Golina KB WARTKO bieg 10km A Nowaki
271 Sylwia Nowak 1985 Poznań bieg 5km B Sylwia i Marcin
272 Łukasz Nowak 1983 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz
273 Karolina Nowak 1975 Grodzisk Wlkp bieg 5km A
274 Damian Nowak 1994 Poznań bieg 5km A Paulina&Damian SuperTeam
275 Witold Nowak 1963 Poznań bieg 10km A
276 Mariusz Nowak 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
277 Hanna Nowaczyk 1991 Poznań bieg 10km A
278 Zuzanna Narożna 1993 Kaźmierz bieg 5km A Zuza i Mateusz
279 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy MUAY Runnig Team bieg 10km A (karnet)
280 Robert Mytko 1963 Poznań NW 5 km A
281 Anna Mytko 1967 Poznań NW 5 km A
282 Jakub Musiał 1985 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 5km A (karnet)
283 Anna Musialska 1980 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań bieg 5km A
284 Rita Mucha 1980 Swarzedz bieg 10km A
285 Regina Mowczan 1983 Wałcz bieg 5km A
286 Anna Mośkiewicz 1990 Poznań Drużyna Szpiku/Biegaj Pod Okiem Trenera bieg 10km A dzikie mośki
287 Ilona Morawiec 1996 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A Ilona i Krzysztof Gdzie ta Meta
288 Małgorzata Morawiec 1976 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
289 Mirosław Morawiec 1972 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
290 Dawid Molak 1981 Poznań bieg 10km A
291 Maciej Migdalczyk 1982 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg 10km A (karnet)
292 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A
293 Michał Mielcarek 1989 Luboń Luboński Klub Biegacza bieg 5km A
294 Krzysztof Mielcarek 1983 Kościelec bieg 10km B Agusia i Krzysiu
295 Monika Michałowska 1981 Luboń NW 5 km A
296 Marcin Michalak 1986 Poznań bieg 10km A
297 Janina Miazga 1980 Zaparcin NW 5 km A
298 Paulina Mendowska 1997 Poznań AWF Poznań bieg 5km A Paulina&Damian SuperTeam
299 Małgorzata Mediger 1967 Poznań niezależna bieg 5km A
300 Joanna Mazurczak 1989 Poznań bieg 5km A Zakochani Zabiegani Asia i Maciej ♡
301 Marcelina May 1986 Poznań bieg 5km A
302 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz bieg 10km A
303 Maria Matuszek 1956 Kiekrz KTR bieg 5km A
304 Karolina Matelska 1980 Plewiska bieg 10km A
305 Rafał Maślankiewicz 1957 Poznań bieg 5km A
306 Magdalena Marszałek 1979 Poznań Koniuchy OCR bieg 10km A
307 Anita Marek 1977 Jabłonna bieg 10km B
308 Monika Marczyńska 1980 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 5km A
309 Otylia Mańka 1987 Swarzędz bieg 5km A
310 Magdalena Manicka 1965 Zielątkowo Running Vegan bieg 10km A (karnet)
311 Rafał Mandziak 1979 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 5km A
312 Michał Mandosik 1982 Toruń TEAMOCHAL bieg 10km A Ola&Mandos
313 Robert Mamys 1975 Poznań bieg 5km A
314 maria maloszczyk 1957 poznan NW 5 km A
315 Grzegorz Makowski 1977 Międzyrzecz bieg 5km B Monika i Grzegorz
316 Monika Makowska 1980 Międzyrzecz bieg 5km B Monika i Grzegorz
317 ANNA MAJORKOWSKA 1974 Bydgoszcz bieg 5km A
318 Krzysztof Majewski 1980 Poznań bieg 5km A (karnet)
319 Piotr Majchrzak 1991 Obrowo KABM! bieg 5km A <3 Anetka i Piotruś <3
320 Monika Majcherek 1979 GRANOWO GRANOWO bieg 5km A
321 Magdalena Maj 1984 Rokietnica Wuef Club bieg 5km A
322 Karolina Mądrzak 1979 Poznań Powiat Poznański bieg 10km A
323 Daniel Macyszyn 1976 Poznań Night Runners Poznań bieg 5km A
324 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań bieg 5km A
325 Angelika Macioszek 1985 Rokietnica Niezrzeszony Rokietnica bieg 5km B
326 Natalia Macioszek 1984 Poznań bieg 10km A Lakuny
327 Tomasz Macioszek 1982 Rokietnica Rokietnica Niezrzeszony bieg 5km A
328 Marcin Maciński 1984 Tarnowo Podgórne NW 5 km A
329 Karolina Macińska 1985 Poznań Dzidzia Team NW 5 km A
330 Grzegorz Maciejewski 1961 Poznań bieg 5km A
331 Andrzej Machowski 1970 Łubowo NW 5 km A Justyna&Andrzej
332 Justyna Machowska 1972 Łubowo NW 5 km A Justyna&Andrzej
333 Agata Ludwiczak 1990 Kostrzyn bieg 5km A
334 Henryk Lubawy 1959 Poznań NW 5 km A
335 Małgorzata Loretańska 1956 Poznań NW 5 km A
336 Arleta Lorenc 1992 Ostrów Wlkp. KB Czarne Wilki bieg 5km A KB Czarne Wilki
337 Dominik Lorenc 1989 Oborniki Oborniki bieg 5km B Lolki
338 Daria Lorenc 1994 Oborniki Oborniki bieg 5km B Lolki
339 Magdalena Lizik 1977 Poznań bieg 5km A
340 Konstancja Lissewska 1986 Poznań NW 5 km A Lisie Piórka
341 Beata Lisiecka 1986 Poznań kimball biega NW 5 km A (karnet)
342 Karina Lisiak 1990 Kostrzyn wlkp bieg 5km A
343 Ewa Liberacka-Kopytek 1980 Murowana Goślina bieg 10km A Kopytka
344 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań bieg 5km A
345 Paweł Lembicz 1993 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A
346 Katarzyna Lehmann Siemieniuch 1980 Poznań bieg 5km A Kasia i Łukasz
347 Monika Lehmann 1994 Skoki RehaBalance Team bieg 10km A (karnet)
348 WOJCIECH LATKOWSKI 1976 POZNAŃ bieg 5km A
349 Dagmara Laszczkowska 1988 Poznań bieg 10km A Dagmara i Krzysiu
350 Leszek Langowicz 1988 Opalenica bieg 10km A (karnet)
351 Katarzyna Lala 1979 Mosina bieg 10km B
352 Marcin Kłosiński 1983 Pamiątkowo bieg 5km A Milena i Marcin
353 Milena Kłosińska 1985 Kiączyn bieg 5km A (karnet) Milena i Marcin
354 Wojciech Kłaczyński 1966 Inowrocław BBL Inowrocław bieg 5km B Wojtek i Ewa
355 Ewa Kłaczyńska 1971 Inowrocław BBL Inowrocław bieg 5km B Ewa i Wojtek
356 Mateusz Kwintkiewicz 1991 Chomęcice Zapierdalam bo lubie bieg 10km A (karnet)
357 Ania Kwiatkowska 1989 Stare Miasto bieg 10km A
358 Zuzanna Kwiatkowska 1993 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A (karnet)
359 Agnieszka Kwiatkowska 1980 Koło bieg 10km B Agusia i Krzysiu
360 Marlena Kurzyńska 1990 Poznań bieg 5km A MRrrr :)
361 Beata Kuryło 1972 Pyszczyn Night Runners Gniezno bieg 5km A Beata&Waldek
362 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań Mamy - Biegamy bieg 5km A (karnet)
363 Dariusz Kurkowiak 1967 Poznań bieg 5km A (karnet)
364 Kamil Kunsztowicz 1998 Międzychód bieg 10km A
365 Zbigniew Kulikowski 1980 Żagań Żagańska Grupa Biegowa bieg 5km B Marzena i Zbyszek
366 Marzena Kulikowska 1980 Żagań Żagańska Grupa Biegowa bieg 5km B Marzena i Zbyszek
367 Sławomir Kulczyński 1970 Poznań pancerny żółwik NW 5 km A
368 Alicja Kukla-Kowalska 1978 Lusówko kobietybiagaja.pl bieg 10km B
369 Michał Kujawski 1990 Swarzędz bieg 5km A Michał i Renata
370 Karola Kujawa-Śliwińska 1981 Stęszew bieg 5km A (karnet)
371 Piotr Kudzior 1996 Poznań PRO 366 bieg 5km A OnionTeam
372 Marcin Kuczyński 1983 Poznań brak klubu bieg 10km A
373 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl bieg 10km A (karnet)
374 Hanczeska Kuczyńska 1979 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Scuderia HiR
375 Łukasz Kubel 1985 Granowo bieg 5km A
376 Justyna Kubaś 1990 Dopiewiec Drużyna Szpiku bieg 5km A Justyna&Łukasz
377 Ryszard Krzyżański 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Ania i Ryniu
378 Anna Krzyżańska 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Ania i Ryniu
379 Magdalena Krzyżanek 1997 Opalenica bieg 5km A
380 Tomasz Krzyśka 1989 Studzieniec bieg 5km A Asia i Tomek
381 Maciej Krzewina 1980 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater bieg 10km A Iwona i Maciej
382 Przemysław Krzanowski 1976 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 5km A
383 Przemysław Krzanowski 1976 POznań Drużyna Szpiku bieg 5km A (karnet)
384 Piotr Kruszczyński 1967 Baranowo Teatr Nowy w Poznaniu bieg 5km A PiersiNaMecie
385 Małgorzata Kromska 1970 Rokietnica bieg 5km B BO&GO
386 Ewa Król 1988 Poznań bieg 5km A
387 Karolina Kroczek 1980 Rydzyna bieg 5km A Daniel i Karolina
388 Daniel Kroczek 1977 Rydzyna bieg 5km A Daniel i Karolina
389 Maja Krause 1980 Złotniki On The Move bieg 10km A
390 Marta Kołt 1980 Poznań SDS Karolina Mośko bieg 10km B
391 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina bieg 5km B
392 Krzysztof Kołaczkowski 1993 Poznań Gdzie ta meta bieg 10km A Ilona i Krzysztof Gdzie ta Meta
393 Grzegorz Kozłowski 1983 Września bieg 5km B Monika i Grzegorz Września
394 Monika Kozłowska 1982 Września bieg 5km B Monika i Grzegorz Września
395 Krystyna Kozak 1967 Leszno bieg 5km B
396 Aleksandra Kowalska 1987 Toruń bieg 10km A Ola&Mandos
397 Roma Kowalska 1983 Bytkowo bieg 10km A
398 Katarzyna Kowalewska 1991 Poznań bieg 5km A
399 Sebastian Koterbiak 1993 Witaszyce bieg 5km A Uciekając przed dzikami
400 Paweł Kotecki 1984 Poznan Iłówiec Team bieg 10km A Kot i Mysz biegają
401 Jan Kot vel Kotyński 1996 Luboń bieg 10km A Zosia Samosia ale Jan Niezbędny
402 Ilona Koszarek 1976 Miejska Górka bieg 5km B
403 Jolanta Kostrzyńska 1969 Poznań bieg 10km A
404 Mateusz Kosiński 1990 Szczecin # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
405 Agata Koschel 1987 Poznań Agata i Piotr bieg 10km A Agata i Piotr
406 Marta Korzeniowska 1986 Koziegłowy Czerwonak Biega bieg 5km A Marta i Darek
407 Ewa Korek 1983 Złotniki On The Move bieg 10km A
408 Ilona Korda 1989 Sztum Poznań Race Team SRTG bieg 5km A (karnet)
409 Grzegorz Kopytek 1976 Murowana Goślina bieg 10km A Kopytka
410 Joanna Konstańczak 1983 Poznań Night Runners bieg 10km A
411 Krzysztof Koniec 1970 Wiecbork tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
412 Joanna Konara 1981 Kościan Kościan Team NW 5 km B BaJo
413 Wojciech Komorowski 1988 Poznań FALUBAZforthewin bieg 10km A
414 Kinga Komorowska 1987 Manieczki bieg 10km A
415 Kamila Kolberg 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
416 Bartłomiej Kolber 1981 Poznań Klub Myszka Miki bieg 5km A (karnet)
417 Rafał Kolas 1971 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
418 Tomasz Koebsch 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A Magda & Tomek
419 Adam Kobiałka 1978 Poznań NR bieg 10km A
420 Aleksandra Knop 1993 Sulechów Skoczki bieg 5km A Skoczki
421 Magdalena Knie 1984 Jarocin NW 5 km A
422 MARIUSZ KNIE 1979 ŻERKÓW KB Maratończyk Jarocin bieg 10km A
423 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
424 Natalia Kledzik 1988 Chodzież PCH_RUN bieg 10km A
425 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 5km A
426 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 5km B
427 Agnieszka Kijak 1987 Robakowo Parkrun Poznań bieg 10km A
428 Wojciech Kienitz 1978 Poznań bieg 10km A (karnet)
429 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
430 Andżelika Kędzierska 1994 Śrem bieg 5km A HARDY NIEDŹWIEDŹ I PONĘTNA ŁASICA
431 Monika Kędzierska 1997 Poznań Mój pierwszy raz bieg 5km A
432 Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły NW 5 km B
433 Sylwia Kałuska 1990 Warszawa bieg 10km A Sylwia i Patryk
434 Ewa Kaźmierska 1962 Oborniki NW 5 km A
435 Anna Kaźmierczak 1983 Poznań NW 5 km A
436 Renata Kaźmierczak 1972 Puszczykowo 1972 bieg 10km B Renia i Bartek
437 Bartosz Kaźmierczak Puszczykowo 1972 B
438 Przemek Kaźmierczak 1991 Rożnowo Rożnovia Rożnowo bieg 10km A Asia&Przemo
439 Krystyna Kaźmierczak 1989 Rokietnica bieg 10km A
440 Paweł Kazimierczak 1976 Poznań PO ZDROWIE Z JULITĄ bieg 10km A
441 Julita Kazimierczak 1983 Poznań PO ZDROWIE Z JULITĄ bieg 10km A PO ZDROWIE Z JULITĄ
442 Ilona Kauf 1987 Poznań bieg 10km A
443 Hanna Katrych 1993 Poznan bieg 10km A
444 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca bark bieg 10km B
445 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy bieg 5km A Izabelka i Mefju
446 Izabelka Kasprzak 1974 Koziegłowy bieg 5km A Izabelka i Mefju
447 Marta Kasprowicz 1991 Poznań Biegacze Celebryci || gRUNwald Team Poznań bieg 10km A Biegacze Celebryci
448 Michał Kasprowicz 1963 Poznań bieg 5km A
449 Maria Kasperska 1984 Poznań NW 5 km A
450 Maciej Kasperczak 1976 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Hernik Team Murowana
451 Emilia Kasperczak 1979 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Hernik Team Murowana
452 Dariusz Kapica 1984 Plewiska Biegacze YouFit bieg 5km B Misiaczek ❤️ Tygrysek
453 Anna Kapica 1986 Plewiska Biegacze YouFit bieg 5km B Misiaczek ❤️ Tygrysek
454 Adam Kantek 1994 Września bieg 5km A ABW
455 Szymon Kaniewski 1987 Jędrzejewo gm.Lubasz bieg 5km B
456 Cezary Kaniewski 1995 Jędrzejewo bieg 5km A
457 Iwona Kania 1980 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater bieg 10km A Iwona i Maciej
458 Jacek Kamiński 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza bieg 10km A
459 Marta Kamińska 1989 Poznań bieg 10km B
460 PIOTR KALUZYNSKI 1964 WRONKI Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km A
461 Kamil Kąkolewski 1987 Międzychód bieg 5km A
462 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko bieg 10km A
463 Iga Kąkolewska 1996 Młodasko bieg 10km A
464 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku bieg 10km A
465 Kamila Kaczmarek 1983 Poznań Kamila i Marcin bieg 5km B Kamila i Marcin
466 Marcin Kaczmarek 1984 Poznań Kamila i Marcin bieg 5km B Kamila i Marcin
467 Emilia Kaczmarek 1991 Gniezno bieg 5km A Drużyna Pierścienia
468 Marika Kaczmarek 1997 Poznań bieg 5km A
469 Maria Kaczmarek 1959 Jarocin NW 5 km A
470 Paulina Kaczmarek 1980 Murowana Goślina bieg 5km A Paulina i Marcin
471 Danuta Kaczmarek 1960 Złotniki bieg 10km A
472 Marcin Kaczmarek 1975 Murowana Goślina bieg 5km A Paulina i Marcin
473 Mikołaj Kaczmarek 1995 Poznań bieg 10km B
474 Marcin Józefowski 1982 Komorniki Bieg dla Filipa bieg 10km A
475 Piotr Jodko 1979 Batorowo Jodko Brothers Running Team bieg 5km A
476 Hubert Jezierski 1999 Wągrowiec Hufiec ZHP Wągrowiec bieg 10km A (karnet)
477 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km A
478 Natalia Jastrzębska 1989 Pobiedziska brak klubu bieg 5km A Natalia i Grzegorz
479 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A
480 Natalia Jasińska 1971 Poznań FORMATIQ RUN NW 5 km A
481 Piotr Jaroszewski 1993 Zgłowiączka bieg 5km A Monia i Piter
482 Monika Jaroszewska 1994 Zgłowiączka bieg 5km A Monia i Piter
483 janusz janowski 1983 wierzonka biegam sam bieg 5km A
484 Dominik Janowiak 1980 Oborniki bieg 5km B pepitki
485 Agnieszka Janowiak 1979 Oborniki bieg 5km B pepitki
486 Tomasz Jankowski 1971 Konarzewo bieg 5km A
487 Izabela Jankowska 1977 Stęszew bieg 5km B
488 Sławek Janik 1980 Poznań Unilever Poznań bieg 5km A Ania i Sławek
489 Anna Janik 1978 Poznań bieg 5km A Ania i Sławek
490 Natalia Janik 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Catastrophe
491 Ewa Janaszak 1960 Miękowo Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
492 Daniel Jackowski 1989 Międzyrzecz Maszyna team bieg 10km A Maszynki z drużynki
493 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
494 Dagmara Jaciuk 1980 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
495 Justyna Iwanowska 1985 Poznań Nice Lady Fitness bieg 10km A (karnet)
496 Wioletta Iwaniak 1970 Ujście Ujście bieg 5km A Wiola i Darek
497 Dariusz Iwaniak 1975 Ujście Ujście bieg 5km A Wiola i Darek
498 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A (karnet)
499 Paulina Idziak 1979 Grodzisk Wlkp bieg 5km A
500 Wiola Hulewicz 1975 Września HERNIK TEAM bieg 5km A
501 Adam Hołoga 1977 Poznań sprawni inaczej bieg 5km B wredna i maruda
502 Agnieszka Hołoga 1979 Poznań sprawni inaczej bieg 5km B wredna i maruda
503 Tomasz Horla 1990 Poznań bieg 10km A (karnet)
504 Jan Hordych 1997 Szamocin PCH_RUN bieg 5km A
505 Dominika Hofman 1970 Poznań NW 5 km A
506 Danuta Hauser 1956 Poznan bieg 5km A
507 Monika Gzella 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Kocia Para
508 Rafał Gucwa 1988 Poznań bieg 5km A MRrrr :)
509 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km B
510 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km A (karnet)
511 Marcin Grzywacz 1981 Bydgoszcz bieg 10km B
512 Karolina Grzywacz 1984 Bydgoszcz bieg 10km B
513 Kamil Grzymkowski 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Kocia Para
514 Izabela Grzempka 1972 Kostrzyn Unilever Poznań bieg 5km A
515 Marzena Grzegorczyk 1973 Ostrów Wielkopolski NW 5 km B
516 Pola Gryszkiewicz 1982 Poznań bieg 5km A
517 Anna Gruszka 1974 Plewiska bieg 5km A
518 Natalia Grams 1988 Poznań bieg 5km A (karnet)
519 BEATA GRAJEWSKA 1974 POZNAŃ bieg 10km A
520 Mateusz Grajek 1990 Ostrów Wielkopolski KB Czarne Wilki bieg 5km A KB Czarne Wilki
521 Anna Grajcar 1984 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 5km A
522 Andrzej Grajcar 1958 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 5km A
523 Patryk Graczyk 1990 Mogilno bieg 10km A Sylwia i Patryk
524 Sylwia Grabska 1991 Bydgoszcz bieg 5km B
525 Grzegorz Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km A Wasyle
526 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km A Wasyle
527 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań bieg 10km B
528 Piotr Gołaski 1982 Poznań bieg 5km A
529 KINGA GOŁASKA 1984 POZNAŃ bieg 5km A
530 Łukasz Gołąb 19901990 Poznań Drużyna Szpiku bieg 5km A Justyna&Łukasz
531 Joanna Goździewska 1984 Poznań bieg 5km A
532 Paweł Gorzelańczyk 1996 Poznań AstroRun bieg 5km A Catastrophe
533 Ewa Gorska 1971 Kamionki bieg 5km A (karnet)
534 Marta Gloger 1977 POZNAŃ Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA bieg 10km A
535 Jolanta Gidaszewska 1977 Leszno Kolorowa Drużyna Nessi bieg 10km A
536 Marek Geisler 1959 Poznań Airport Poznań Team bieg 10km A
537 Damian Gałęski 1980 Murowana Goślina Klub Biegacza Kompania Piwowarska bieg 5km A Pan & Uległa
538 Katarzyna Gałęska 1982 Murowana Goślina Murowana Goślina Szalone bieg 5km A Pan & Uległa
539 Katarzyna Gawron 1989 Poznań bieg 5km A
540 Paweł Gawron 1961 Posada bieg 5km A
541 Kinga Gawel 1974 Wronki bieg 5km B
542 Bartosz Gawęda 1979 Tarnowo Podgórne bieg 5km A Kluski w ataku
543 Anna Gawęcka 1985 Poznań Bukowski Klub Biegacza bieg 5km A (karnet) Ania i Michał
544 Paweł Garniewicz 1961 POZNAŃ Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA NW 5 km A
545 Katarzyna Ganda 1975 Poznań NW 5 km B
546 Kinga Ganda 1976 Poznań NW 5 km B
547 Aleksandra Galla 1995 Poznań bieg 10km A
548 Robert Galicki 1972 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Scuderia HiR
549 Jolanta Gajda 1969 Poznań bieg 10km B
550 ARLETA GAJ 1969 PUSZCZYKOWO bieg 5km A
551 PIOTR GADOMSKI 1970 CZERWONAK bieg 10km A
552 Tomasz Framski 1977 Dębogóra bieg 5km A Monia i Tomek
553 Monika Framska 1983 Dębogóra 1983 bieg 5km A Monia i Tomek
554 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Rosko Wieleń NW 5 km A Izka & Roman
555 Aneta Frąckowiak 1982 Poznań Mamy-Biegamy bieg 10km A
556 Eliza Frąckowiak 1967 Poznań NW 5 km B
557 Adam Frąckowiak 1978 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A (karnet)
558 Eliza Fornalik 1980 Poznań 4nalik Team NW 5 km A (karnet) 4nalik Team
559 Dominika Foltyn 1987 Poznań bieg 5km A
560 Mateusz Fleter 1988 Mieszków Decora Running Team bieg 10km A
561 Irena Filipczyk 1963 Poznań NW 5 km A
562 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A Krosinko Biega : -)
563 Marzena FABISIAK 1974 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A (karnet) Krosinko Biega : -)
564 Daria Eliasz 1991 Rawicz bieg 10km A Darianna & Bojas
565 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A (karnet)
566 Agnieszka Dziurla 1983 Poznań bieg 5km A DREAM TEAM
567 Paulina Dziubak 1990 Biedrusko bieg 5km A (karnet)
568 Olga Dysput 1989 Poznań 1989 bieg 5km A Ola i Krzysiek
569 Patryk Dymecki 1979 Poznań bieg 5km A
570 Tomasz Dwornik 1975 Poznań bieg 5km A Agnieszka i Tomek
571 Mariusz DUDZIŃSKI 1980 MIĘDZYRZECZ brak bieg 5km B Mariusz i Kasia
572 Wojciech Dudziński 1982 Międzyrzecz bieg 5km A Basia&Wojtek
573 Dagmara Dudkowiak 1977 Konin bieg 10km A
574 Andrzej Dudek 1961 Ostrów Wielkopolski Niezrzeszony bieg 10km A
575 Katarzyna Duda 1979 MIĘDZYRZECZ brak bieg 5km B Mariusz i Kasia
576 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły bieg 5km B
577 Bartosz Dubas 1987 Poznań bieg 5km A RUN & LOVE TOGETHER
578 Anna Dubas 1986 Poznań bieg 5km A RUN & LOVE TOGETHER
579 Łukasz Drożdżyński 1984 Poznań Bieg dla Filipa bieg 10km A
580 Iwona Dresler 1973 Głuchowo bieg 5km A
581 Tomasz Dreczka 1995 Brzeźno bieg 5km A Ziemniaczek i Wieloryb
582 Marlena Drajerczak 1978 Poznań bieg 5km A
583 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A Biegacze Celebryci
584 Patryk Domański 1996 Poznań bieg 10km A
585 Natalia Domańska 1993 Poznań bieg 5km A
586 Wojciech Dolata 1982 Poznań Piotr i Paweł Marka Formy bieg 10km A
587 Agnieszka Dolata 1977 Poznań bieg 5km A
588 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno bieg 10km A
589 Ewa Dewo 1985 Poznań bieg 5km A (karnet)
590 ANITA DEPTULSKA 1984 POZNAN bieg 5km A
591 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 5km A
592 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 5km B
593 Krzysztof Dałkowski 1978 Wolsztyn bieg 5km A Monika i Krzysztof
594 Monika Dałkowska 1979 Wolsztyn bieg 5km A Monika i Krzysztof
595 Bartosz Dahlke 1984 Poznań bieg 10km A (karnet)
596 Joanna Dąbrowska 1983 Poznań bieg 10km A
597 Anna Dąbkiewicz 1986 Poznań KRAV MAGA Koziegłowy bieg 10km A (karnet)
598 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań bieg 10km A
599 Bartosz Czarnecki 1978 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A BBrun
600 Barbara Czarnecka 1976 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A BBrun
601 Robert Czajkowski 1974 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
602 Ewa Czajkowska 1975 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
603 Gosia Cieslak 1984 Poznań bieg 10km A
604 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER NW 5 km A
605 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
606 Jarosław Ciastowski 1959 Poznań CIACHA I CZAPY bieg 10km A
607 Łukasz Chwalisz 1990 Bolewice Night Runners bieg 5km A Princessa&Princepolo
608 Beata Chudziak 1985 Komorniki Mamy biegamy bieg 5km A (karnet)
609 ARKADIUSZ CHUDY 1980 GOSTYŃ bieg 5km A
610 Artur CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 5km A (karnet)
611 Maciej Chojnacki 1986 chodzież bieg 10km A
612 Artur Chmielewski 1969 Paczkowo bieg 5km A
613 Karolina Chmielewska 1975 Luboń bieg 10km A
614 Anna Błociszewska- Starczyńska 1978 Poznań 1978 bieg 5km A
615 Albert Błoch 1988 Stęszew bieg 10km A
616 Krzysztof Błesnowski 1984 Śmigiel bieg 5km A Krzys i Renatka Biegaja
617 Renata Błesnowska 1985 Czacz bieg 5km A Krzys i Renatka Biegaja
618 Lidia Bławat 1990 Kwilcz bieg 5km A
619 Aneta Błaszkowska 1992 Obrowo bieg 5km A <3 Anetka i Piotruś <3
620 ŁUKASZ BŁASZCZYK 1975 POZNAŃ KIJANKI POZNAŃ NW 5 km A
621 Patryk Bzowy 1995 Jarocin KB Maratończyk Jarocin bieg 10km A
622 Sylwia Buszewska 1995 Mosina bieg 5km A Uciekając przed dzikami
623 Sandra Budziszewska 1989 Wschowa bieg 10km A
624 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers bieg 10km A
625 Wojciech Buczkowski 2006 Swarzędz NW 5 km B
626 Justyna Buczkowska 1978 Swarzędz NW 5 km A
627 Adam Bubeła 1975 Poznań bieg 5km A
628 Mariusz Broniszewski 1981 Poznań Grzybony bieg 5km A
629 Wiesław Brodziszewski 1959 Swarzędz BRODEX TEAM SWARZĘDZ bieg 10km A
630 Bogumiła Broda 1984 Poznań bieg 5km A Drużyna Pierścienia
631 Anna Boruta 1982 Murowana Goślina bieg 10km A Kapturek i Wilk
632 Kinga Borowiec 1982 Daszewice bieg 10km A (karnet)
633 Agnieszka Borda 1982 Poznań bieg 10km B
634 Łukasz Bojek 1990 Leszno bieg 10km A Darianna & Bojas
635 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn bieg 10km A
636 Julian Bocian 1980 Krąplewo AmiBelle bieg 5km A
637 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
638 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
639 Waldemar Biskupski 1964 Kostrzyn Waldek bieg 5km A
640 Magdalena Binkowska 1984 Poznań bieg 5km A
641 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 5km A
642 Marek Biesiada 1985 Poznań KS Poznań Hussars bieg 10km A
643 Rafał Biernat 1976 Krosinko Krosinko Biega :) bieg 5km A Danusia i Rafał
644 Danusia Biernat 1978 Krosinko Krosinko Biega :) bieg 5km A Danusia i Rafał
645 Piotr Bielawny 1989 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg 5km A Emi&Piotr
646 Andrzej Bibik 1988 Uzarzewo bieg 5km B Piękna i Bestia
647 Maja Bereszyńska 1989 Poznań bieg 10km A
648 Mikołaj Bekasiak 1990 Szamotuły Także tego... bieg 10km A
649 Józef Bednarski 1946 Poznań Night Runners bieg 5km A
650 Anna Bednarska 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
651 Bartosz Bednarkiewicz 1976 Suchy Las bieg 5km A Dobrochna i Bartek
652 Ludmiła Batura 1983 Wilkowo bieg 5km A
653 Boguslawa Barwikowska 1974 Solec Kujawski bieg 10km B
654 Edyta Bartkowiak 1970 Mosina bieg 10km B
655 Karolina Bartczak 1991 Uzarzewo bieg 5km B Piękna i Bestia
656 Gian Andrea Baretton 1995 Poznań bieg 5km B
657 Marzena Bardzik 1977 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Szybkie Leopardy :P
658 Rafał Bardzik 1973 Murowana Goślina bieg 5km A Szybkie Leopardy :P
659 Anna Barczak 1988 Mogilno Husaria Race Team bieg 5km A Ania&Wojtek
660 Krzysztof BARAN 1989 Koźmin Wlkp. Koźmin Biega bieg 10km A
661 Natalia Banach Gawęda 1979 Tarnowo Podgórne bieg 5km A Kluski w ataku
662 DAREK BĄKOWSKI 1968 Świdwin KORYUKAN ŚWIDWIN bieg 10km B JoDa Świdwin
663 Joanna Bąkowska 1971 Świdwin Przedszkole nr 2 POD TOPOLĄ w Świdwinie bieg 10km B JoDa Świdwin
664 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica bieg 5km A
665 Monika Bajstok 1978 Kościan Kościan Team bieg 10km B Kościan women
666 Alina Bagińśki 1957 Poznań Ks Bola 06 Poznań NW 5 km A
667 Jakub Bagiński 1985 Krosno Ks Bol bieg 10km A
668 Adam Badyna 1983 Buk Kenenisa Bekele Team bieg 5km A
669 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A Bakosie
670 Dorota Baczyńska 1968 Wapno WJS Rosomak bieg 5km B Bakosie
671 Arleta Bącik 1976 Brodnica Iłówiec Team bieg 10km A
672 Sylwia Edyta Augustyniak 1986 Poznań Grupa 5 bieg 5km A (karnet)
673 Joanna Archaniołowicz 1970 Poznań Drużyna Szpiku/MUAY Running Team bieg 10km A (karnet)
674 Monika Antkowiak 1987 Rakownia bieg 5km A Mr&Mrs
675 Michał Antkowiak 1986 Rakownia bieg 5km A Mr&Mrs
676 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 5km A Bogna i Rafał
677 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Brama W Biegu bieg 5km A Bogna i Rafał
678 Tomasz Adamczak 1984 Pawłowice bieg 10km A AsiaTomekBiegają
679 Joanna Adamczak 1980 Pawłowice bieg 10km A AsiaTomekBiegają
680 Adam Adamczak 2000 Opalenica Opalenicki Klub Sportowy bieg 5km A Angelika i Adi Adiczak