Lista startowa - IV Bieg Walentynkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Nazwa parysortuj malejąco
1 Gosia Cieslak 1984 Poznań bieg 10km A
2 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A
3 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A
4 Anna Kaźmierczak 1983 Poznań NW 5 km A
5 Daria Woźniak 1995 Kaźmierz Kobiety Biegają bieg 5km A
6 ANNA MAJORKOWSKA 1974 Bydgoszcz bieg 5km A
7 Wiesław Perlik 1954 Zielonka TadMax NW 5 km A
8 Izabela Ławniczak 1944 Poznań NW 5 km A
9 Maria Matuszek 1956 Kiekrz KTR bieg 5km A
10 Kacper SAPA 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
11 Natalia Zielecka 1993 Poznań bieg 5km A
12 Julita Paruch 1988 Wrocław bieg 10km A
13 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER NW 5 km A
14 Marta Gloger 1977 POZNAŃ Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA bieg 10km A
15 Hanna Szulc 1970 Poznań NW 5 km A
16 HALLIK PIETROWSKA 1965 POZNAŃ bieg 5km A
17 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań bieg 5km A
18 Katarzyna Gawron 1989 Poznań bieg 5km A
19 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec bieg 10km A
20 Marek Geisler 1959 Poznań Airport Poznań Team bieg 10km A
21 Marcin Józefowski 1982 Komorniki Bieg dla Filipa bieg 10km A
22 Adam Kobiałka 1978 Poznań NR bieg 10km A
23 MARIUSZ KNIE 1979 ŻERKÓW KB Maratończyk Jarocin bieg 10km A
24 Ilona Łytka 1982 Poznan bieg 5km A
25 Natalia Orlińska 1985 Murowana Goślina bieg 5km A
26 Robert Czajkowski 1974 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
27 Iwona Pomykalska 1977 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
28 Anna Urbanska 1984 Jarocin bieg 5km A
29 Mirosław Morawiec 1972 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
30 Dagmara Dudkowiak 1977 Konin bieg 10km A
31 Agata Ludwiczak 1990 Kostrzyn bieg 5km A
32 Marcin Oleś 1982 Swarzędz 1982 bieg 10km A
33 Danuta Nowakowska 1957 Poznań NW 5 km A
34 Karolina Zięciak 1986 Komorniki bieg 5km A
35 Magdalena Marszałek 1979 Poznań Koniuchy OCR bieg 10km A
36 Monika Michałowska 1981 Luboń NW 5 km A
37 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły bieg 5km B
38 Edyta Bartkowiak 1970 Mosina bieg 10km B
39 Marta Kołt 1980 Poznań SDS Karolina Mośko bieg 10km B
40 Martyna Pawłowska 1988 Poznań bieg 5km B
41 Michał Woźniak 1995 Wilkowyja bieg 10km B
42 Justyna Szymańska 1982 Gniezno bieg 5km B
43 Beata Chudziak 1985 Komorniki Mamy biegamy bieg 5km A (karnet)
44 Marek Pfajfer 1984 Legbąd Spójnia Białe Błota bieg 10km A (karnet)
45 Ewa Gorska 1971 Kamionki bieg 5km A (karnet)
46 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
47 Krzysztof Majewski 1980 Poznań bieg 5km A (karnet)
48 Agata Tresenberg 1977 Konin bieg 10km A (karnet)
49 Przemysław Południak 1995 Poznań bieg 10km A (karnet)
50 Sławomir Stachowiak 1977 Niemczyn TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
51 Marek Włoszyński 1972 Luboń Luboń bieg 10km A
52 Agnieszka Strzelewicz 1983 Poznan bieg 5km A
53 Marika Kaczmarek 1997 Poznań bieg 5km A
54 Michał Skakun 1998 Międzychód PMI RUNNERS bieg 10km A
55 Bartosz Stanek 1988 Śmigiel Śmigiel bieg 10km A
56 PIOTR GADOMSKI 1970 CZERWONAK bieg 10km A
57 Łukasz Siporzyński 1977 Rawicz bieg 5km A
58 Małgorzata Loretańska 1956 Poznań NW 5 km A
59 MICHAŁ SCHLEGEL 1991 POZNAŃ NowaPasja.pl bieg 5km A
60 Oskar SAPA 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
61 Magdalena Lizik 1977 Poznań bieg 5km A
62 Patrycja Targoszyńska 1977 Poznań bieg 5km A
63 Mariusz Łoboda 1953 Poznań bieg 10km A
64 Paweł Garniewicz 1961 POZNAŃ Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA NW 5 km A
65 Alina Bagińśki 1957 Poznań Ks Bola 06 Poznań NW 5 km A
66 Karolina Skubel 1984 Plewiska Thermo King Poznań bieg 5km A
67 Paweł Szymański 1980 Leszno bieg 10km A
68 Paweł Gawron 1961 Posada bieg 5km A
69 Tomasz Macioszek 1982 Rokietnica Rokietnica Niezrzeszony bieg 5km A
70 Marlena Drajerczak 1978 Poznań bieg 5km A
71 Agnieszka Zygmunt 1982 Wielichowo bieg 5km A
72 Karolina Mądrzak 1979 Poznań Powiat Poznański bieg 10km A
73 Tomasz Łytka 1979 Poznań bieg 5km A
74 Arleta Bącik 1976 Brodnica Iłówiec Team bieg 10km A
75 Tomasz Jankowski 1971 Konarzewo bieg 5km A
76 Małgorzata Morawiec 1976 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
77 Agnieszka Piotrowska 1985 Gruszczyn bieg 5km A
78 Jolanta Paluch 1964 Oborniki NW 5 km A
79 HANNA SKOTARCZYK 1977 CZARNKÓW bieg 5km A
80 Lidia Bławat 1990 Kwilcz bieg 5km A
81 Anna Tryk 1975 Swarzędz bieg 5km A
82 Mikołaj Bekasiak 1990 Szamotuły Także tego... bieg 10km A
83 Marek Zięciak 1956 Kommorniki bieg 10km A
84 Witek Przybylski 1978 Zalasewo bieg 10km A
85 Mariusz Piesik 1959 Kliny NW 5 km A
86 Adrian Szulc 1987 Rokietnica bieg 5km A
87 Marek Stafiniak 1982 Poznań NW 5 km A
88 Adam Stippa 1981 Złotów bieg 5km A
89 Justyna Szlandrowicz 1970 Poznań NW 5 km B
90 Jolanta Gajda 1969 Poznań bieg 10km B
91 Gian Andrea Baretton 1995 Poznań bieg 5km B
92 Anita Marek 1977 Jabłonna bieg 10km B
93 Bartosz Kaźmierczak Puszczykowo 1972 B
94 Marta Rypińska 1984 Poznań NW 5 km B
95 Kinga Ganda 1976 Poznań NW 5 km B
96 Anita Skoczylas 1973 Poznań Drużyna Szpiku bieg 5km A (karnet)
97 Piotr Tabaczka 1975 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A (karnet)
98 Piotr Żuchlewski 1980 Poznań bieg 10km A (karnet)
99 Dorota Zowczak 1983 Poznan bieg 5km A (karnet)
100 Joanna Tyczyńska 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
101 Natalia Grams 1988 Poznań bieg 5km A (karnet)
102 Anna Zyffert 1984 Poznań bieg 5km A (karnet)
103 Paulina Dziubak 1990 Biedrusko bieg 5km A (karnet)
104 Magdalena Krzyżanek 1997 Opalenica bieg 5km A
105 ARKADIUSZ CHUDY 1980 GOSTYŃ bieg 5km A
106 maria maloszczyk 1957 poznan NW 5 km A
107 Monika Pieczyńska 1978 Koziegłowy NW 5 km A
108 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
109 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 5km A
110 Hanna Pancek 1957 Bydgoszcz TadMax NW 5 km A
111 Agnieszka Kijak 1987 Robakowo Parkrun Poznań bieg 10km A
112 Halina Zawadzka 1951 Poznań NW 5 km A
113 Witold Nowak 1963 Poznań bieg 10km A
114 Malina Targoszyńska 2000 Poznań bieg 5km A
115 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn bieg 10km A
116 Albert Błoch 1988 Stęszew bieg 10km A
117 Krzysztof Spychała 1954 POZNAN bieg 10km A
118 Jakub Bagiński 1985 Krosno Ks Bol bieg 10km A
119 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
120 Grzegorz Maciejewski 1961 Poznań bieg 5km A
121 Maciej Łukowiak 1965 Rawicz bieg 5km A
122 Kamil Kąkolewski 1987 Międzychód bieg 5km A
123 Robert Mytko 1963 Poznań NW 5 km A
124 Karolina Matelska 1980 Plewiska bieg 10km A
125 Magdalena Binkowska 1984 Poznań bieg 5km A
126 Waldemar Biskupski 1964 Kostrzyn Waldek bieg 5km A
127 Paulina Idziak 1979 Grodzisk Wlkp bieg 5km A
128 WOJCIECH LATKOWSKI 1976 POZNAŃ bieg 5km A
129 Katarzyna Szulc 1967 Wagrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
130 Joanna Goździewska 1984 Poznań bieg 5km A
131 Rafał Maślankiewicz 1957 Poznań bieg 5km A
132 Rafał Kolas 1971 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
133 Natalia Domańska 1993 Poznań bieg 5km A
134 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno bieg 10km A
135 Joanna Witkowska 1987 Poznań bieg 5km A
136 BEATA GRAJEWSKA 1974 POZNAŃ bieg 10km A
137 Rafał Mandziak 1979 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 5km A
138 janusz janowski 1983 wierzonka biegam sam bieg 5km A
139 Bartosz Zyzik 1979 Komorniki bieg 5km A
140 Artur Chmielewski 1969 Paczkowo bieg 5km A
141 Joanna Zalewska 1971 Strzelce Kraj NW 5 km A
142 Jacek Kamiński 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza bieg 10km A
143 Ewa Stafiniak 1982 Poznań NW 5 km A
144 Andrzej Grajcar 1958 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 5km A
145 Szymon Woźniak 1987 Śrem bieg 10km B
146 Barbara Przybylska 1960 Poznań NW 5 km B
147 Agata Siwek 1988 Murowana Goślina bieg 5km B
148 Katarzyna Lala 1979 Mosina bieg 10km B
149 Szymon Kaniewski 1987 Jędrzejewo gm.Lubasz bieg 5km B
150 Mikołaj Kaczmarek 1995 Poznań bieg 10km B
151 Agnieszka Wita 1989 Poznań Uniwersytet Przyrodniczy bieg 5km B
152 Robert Przybylski 1978 Poznań bieg 5km B
153 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
154 Bartosz Dahlke 1984 Poznań bieg 10km A (karnet)
155 Monika Lehmann 1994 Skoki RehaBalance Team bieg 10km A (karnet)
156 Artur CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 5km A (karnet)
157 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A (karnet)
158 Hubert Jezierski 1999 Wągrowiec Hufiec ZHP Wągrowiec bieg 10km A (karnet)
159 Beata Lisiecka 1986 Poznań kimball biega NW 5 km A (karnet)
160 Lidia Sęczkowska 1979 Poznań Nice Lady Fitness bieg 10km A (karnet)
161 Ewa Dewo 1985 Poznań bieg 5km A (karnet)
162 Sandra Budziszewska 1989 Wschowa bieg 10km A
163 Ewa Król 1988 Poznań bieg 5km A
164 Dominika Hofman 1970 Poznań NW 5 km A
165 Adam Stawicki 1966 Oborniki bieg 10km A
166 Ewa Perlik 1956 Zielonka TadMax NW 5 km A
167 Anna Gruszka 1974 Plewiska bieg 5km A
168 Dawid Molak 1981 Poznań bieg 10km A
169 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
170 Agata Wilczyńska 1968 Wałcz bieg 5km A
171 Monika Majcherek 1979 GRANOWO GRANOWO bieg 5km A
172 Patryk Dymecki 1979 Poznań bieg 5km A
173 Natalia Kledzik 1988 Chodzież PCH_RUN bieg 10km A
174 IREK REWERS 1975 CHODZIEŻ PCH_RUN bieg 10km A
175 Sylwia Wiśniewska 1976 Murowana Goślina bieg 5km A
176 Anna Mytko 1967 Poznań NW 5 km A
177 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 5km A
178 Kinga Komorowska 1987 Manieczki bieg 10km A
179 Irmina Szymańska 1975 Wronki bieg 10km A
180 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A
181 Karolina Nowak 1975 Grodzisk Wlkp bieg 5km A
182 Patryk Bzowy 1995 Jarocin KB Maratończyk Jarocin bieg 10km A
183 Anna Musialska 1980 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań bieg 5km A
184 Jan Hordych 1997 Szamocin PCH_RUN bieg 5km A
185 Aldona Szadach 1975 Grodzisk Wlkp 1975 bieg 10km A
186 Iwona Dresler 1973 Głuchowo bieg 5km A
187 Dominika Foltyn 1987 Poznań bieg 5km A
188 Emil Skitek 1988 Poznań brak bieg 10km A
189 Ilona Kauf 1987 Poznań bieg 10km A
190 Katarzyna Szulc 1981 Poznań bieg 5km A
191 Aneta Frąckowiak 1982 Poznań Mamy-Biegamy bieg 10km A
192 Marcelina May 1986 Poznań bieg 5km A
193 Wojciech Dolata 1982 Poznań Piotr i Paweł Marka Formy bieg 10km A
194 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
195 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku bieg 10km A
196 ARLETA GAJ 1969 PUSZCZYKOWO bieg 5km A
197 Mariusz Zalewski 1969 Strzelce Krajeńskie bieg 10km A
198 Katarzyna Kowalewska 1991 Poznań bieg 5km A
199 Jolanta Kostrzyńska 1969 Poznań bieg 10km A
200 Anna Grajcar 1984 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 5km A
201 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 5km B
202 Dorota Zowczak 1983 Poznan Rawa Team bieg 10km B
203 Oleksandr Sydorenko 1980 Poznan bieg 5km B
204 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km B
205 Kinga Gawel 1974 Wronki bieg 5km B
206 Magdalena Walenciak 1981 Oborniki bieg 5km B
207 Alicja Kukla-Kowalska 1978 Lusówko kobietybiagaja.pl bieg 10km B
208 Małgorzata Szczudlik 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno bieg 5km B
209 Ilona Koszarek 1976 Miejska Górka bieg 5km B
210 Maciej Łucyk 1983 Poznań bieg 10km A (karnet)
211 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A (karnet)
212 Joanna Archaniołowicz 1970 Poznań Drużyna Szpiku/MUAY Running Team bieg 10km A (karnet)
213 Bartłomiej Kolber 1981 Poznań Klub Myszka Miki bieg 5km A (karnet)
214 Przemysław Krzanowski 1976 POznań Drużyna Szpiku bieg 5km A (karnet)
215 Anna Dąbkiewicz 1986 Poznań KRAV MAGA Koziegłowy bieg 10km A (karnet)
216 Sylwia Tomporowska 1987 Luboń bieg 10km A (karnet)
217 Maciej Migdalczyk 1982 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg 10km A (karnet)
218 Justyna Iwanowska 1985 Poznań Nice Lady Fitness bieg 10km A (karnet)
219 Mateusz Kwintkiewicz 1991 Chomęcice Zapierdalam bo lubie bieg 10km A (karnet)
220 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 5km A
221 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
222 Przemysław Sobieniak 1977 Poznań bieg 5km A
223 Hanna Sikora 1990 Nowy Tomyśl bieg 5km A
224 Karolina Wrzalik 1995 Łobżenica bieg 10km A
225 Michał Mielcarek 1989 Luboń Luboński Klub Biegacza bieg 5km A
226 Przemysław Krzanowski 1976 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 5km A
227 Małgorzata Polarok 1980 Poznan NW 5 km A
228 Marcin Kuczyński 1983 Poznań brak klubu bieg 10km A
229 Wiola Hulewicz 1975 Września HERNIK TEAM bieg 5km A
230 Karina Lisiak 1990 Kostrzyn wlkp bieg 5km A
231 Regina Mowczan 1983 Wałcz bieg 5km A
232 Mateusz Fleter 1988 Mieszków Decora Running Team bieg 10km A
233 Mateusz Kosiński 1990 Szczecin # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
234 Monika Marczyńska 1980 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 5km A
235 Ewa Korek 1983 Złotniki On The Move bieg 10km A
236 Anna Błociszewska- Starczyńska 1978 Poznań 1978 bieg 5km A
237 Maja Bereszyńska 1989 Poznań bieg 10km A
238 Janusz Olejnik 1965 Trzebiatów bieg 10km A
239 Monika Kędzierska 1997 Poznań Mój pierwszy raz bieg 5km A
240 Hanna Nowaczyk 1991 Poznań bieg 10km A
241 Krzysztof Wilczyński 1960 Poznań bieg 10km A
242 Rita Mucha 1980 Swarzedz bieg 10km A
243 Maria Kaczmarek 1959 Jarocin NW 5 km A
244 Łukasz Kubel 1985 Granowo bieg 5km A
245 Anna Witkowska 1985 Poznań bieg 5km A
246 Maria Walenciak 1957 Kowanówko NW 5 km A
247 Magdalena Świerczyńska 1977 Poznań bieg 5km A
248 Łukasz Schoener 1980 Poznań Pogromcy Singletreków bieg 10km A
249 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
250 Tomasz Ogrodnik 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
251 Jarosława Trocka 1989 Poznań bieg 5km A
252 Joanna Konstańczak 1983 Poznań Night Runners bieg 10km A
253 Patryk Domański 1996 Poznań bieg 10km A
254 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km A
255 Piotr Jodko 1979 Batorowo Jodko Brothers Running Team bieg 5km A
256 Łukasz Tarczyński 1982 Bydgoszcz TeAm KucYKi bieg 10km A
257 Mariusz Broniszewski 1981 Poznań Grzybony bieg 5km A
258 Danuta Strychalska- Rysz 1989 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km A
259 Karolina Chmielewska 1975 Luboń bieg 10km A
260 Karolina Grzywacz 1984 Bydgoszcz bieg 10km B
261 Marcin Grzywacz 1981 Bydgoszcz bieg 10km B
262 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km B
263 Izabela Jankowska 1977 Stęszew bieg 5km B
264 Gabriela Śron 1983 Złotniki bieg 10km B
265 Dariusz Praiss 1968 Poznań bieg 5km B
266 Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły NW 5 km B
267 Eryk Różański 1987 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A (karnet)
268 Natalia Piela 1980 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A (karnet)
269 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km A (karnet)
270 Jakub Musiał 1985 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 5km A (karnet)
271 Hieronim Skrzypczak 1952 Poznan NW 5 km A (karnet)
272 Kinga Borowiec 1982 Daszewice bieg 10km A (karnet)
273 Joanna Szczerbal 1990 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A (karnet)
274 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica bieg 10km A (karnet)
275 Sylwia Edyta Augustyniak 1986 Poznań Grupa 5 bieg 5km A (karnet)
276 Karol Prętnicki 1956 Poznań Drugie Serce NW 5 km A
277 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
278 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica bieg 5km A
279 Pola Gryszkiewicz 1982 Poznań bieg 5km A
280 Mariusz Nowak 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
281 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
282 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań Night Runners bieg 10km A
283 Małgorzata Spychała Szuszczyńska 1975 Poznań bieg 10km A
284 Mateusz Siporzyński 1998 Rawicz bieg 5km A
285 KINGA GOŁASKA 1984 POZNAŃ bieg 5km A
286 Henryk Lubawy 1959 Poznań NW 5 km A
287 Sylwia Rózga 1992 Poznań bieg 5km A
288 Krystyna Kaźmierczak 1989 Rokietnica bieg 10km A
289 Roman Rożkowski 1958 Śrem Runner's Power Śrem bieg 5km A
290 Daniel Macyszyn 1976 Poznań Night Runners Poznań bieg 5km A
291 Iga Kąkolewska 1996 Młodasko bieg 10km A
292 Marcin Woźniak 1980 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km A
293 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 5km A
294 Michał Kasprowicz 1963 Poznań bieg 5km A
295 Janina Miazga 1980 Zaparcin NW 5 km A
296 Maja Krause 1980 Złotniki On The Move bieg 10km A
297 Otylia Mańka 1987 Swarzędz bieg 5km A
298 Oleksandr Sydorenko 1980 Poznan bieg 5km A
299 PIOTR KALUZYNSKI 1964 WRONKI Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km A
300 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań bieg 10km A
301 Marek Biesiada 1985 Poznań KS Poznań Hussars bieg 10km A
302 Roma Kowalska 1983 Bytkowo bieg 10km A
303 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej bieg 10km A
304 Ewa Kaźmierska 1962 Oborniki NW 5 km A
305 Agnieszka Dolata 1977 Poznań bieg 5km A
306 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl bieg 10km A
307 Katarzyna Trawińska 1987 Poznań bieg 5km A
308 Wanda Walachowska 1957 Poznań NW 5 km A
309 Krzysztof Stawniak 1987 Września bieg 5km A
310 Cezary Kaniewski 1995 Jędrzejewo bieg 5km A
311 Jolanta Gidaszewska 1977 Leszno Kolorowa Drużyna Nessi bieg 10km A
312 Kamila Kolberg 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
313 Piotr Gołaski 1982 Poznań bieg 5km A
314 Hubert Wolny 1986 Buk bieg 10km A
315 PAWEŁ SNIEGOCKI 1978 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega/Pomorski Team Biegowy bieg 10km A
316 Boguslawa Barwikowska 1974 Solec Kujawski bieg 10km B
317 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 5km B
318 Agnieszka Borda 1982 Poznań bieg 10km B
319 Krystyna Kozak 1967 Leszno bieg 5km B
320 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km B
321 Katarzyna Ganda 1975 Poznań NW 5 km B
322 Wojciech Buczkowski 2006 Swarzędz NW 5 km B
323 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły Sila Team bieg 5km A (karnet)
324 Ilona Korda 1989 Sztum Poznań Race Team SRTG bieg 5km A (karnet)
325 Anna Bednarska 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
326 Adam Śledź 1995 Babimost i-Sport /BKB Bakcyl bieg 10km A (karnet)
327 Anna Pietrzak 1974 Poznań bieg 5km A (karnet)
328 Dariusz Łagowski 1974 Poznań Night Runners bieg 5km A (karnet)
329 Tomasz Horla 1990 Poznań bieg 10km A (karnet)
330 Magdalena Manicka 1965 Zielątkowo Running Vegan bieg 10km A (karnet)
331 Wojciech Kienitz 1978 Poznań bieg 10km A (karnet)
332 Kasia Polaczyk 1983 Stęszew bieg 5km A (karnet)
333 Natalia Jasińska 1971 Poznań FORMATIQ RUN NW 5 km A
334 Kamil Kunsztowicz 1998 Międzychód bieg 10km A
335 Marcin Maciński 1984 Tarnowo Podgórne NW 5 km A
336 Izabela Grzempka 1972 Kostrzyn Unilever Poznań bieg 5km A
337 ŁUKASZ BŁASZCZYK 1975 POZNAŃ KIJANKI POZNAŃ NW 5 km A
338 Barbara Rozynek 1949 Poznań NW 5 km A
339 Magdalena Maj 1984 Rokietnica Wuef Club bieg 5km A
340 Piotr Zielonka 1959 Poznań Podziemna pomarańcza NW 5 km A
341 Anita Orzechowska 1985 Poznań mycha NW 5 km A
342 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega bieg 10km A
343 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko bieg 10km A
344 Kamila Sikorska-Podyma 1983 Poznań UAM Poznań bieg 5km A
345 Danuta Hauser 1956 Poznan bieg 5km A
346 Jarosław Ciastowski 1959 Poznań CIACHA I CZAPY bieg 10km A
347 Łukasz Polak 1981 Oborniki Śląskie Oborygeni bieg 10km A
348 Sławomir Kulczyński 1970 Poznań pancerny żółwik NW 5 km A
349 Krzysztof BARAN 1989 Koźmin Wlkp. Koźmin Biega bieg 10km A
350 Rafał Tomowiak 1984 Leszno #SZYMANOWSKITeam bieg 5km A
351 Maciej Chojnacki 1986 chodzież bieg 10km A
352 Sara Stach 1992 Kościan Kościan Team bieg 10km A
353 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
354 Łukasz Stachowski 1981 Rokietnica bieg 10km A
355 Adam Badyna 1983 Buk Kenenisa Bekele Team bieg 5km A
356 Aleksandra Galla 1995 Poznań bieg 10km A
357 ANITA DEPTULSKA 1984 POZNAN bieg 5km A
358 Ewa Szczęsna 1987 Poznań bieg 5km A
359 Hanna Katrych 1993 Poznan bieg 10km A
360 Paweł Kazimierczak 1976 Poznań PO ZDROWIE Z JULITĄ bieg 10km A
361 Maria Kasperska 1984 Poznań NW 5 km A
362 Paweł Lembicz 1993 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A
363 Małgorzata Mediger 1967 Poznań niezależna bieg 5km A
364 Adam Bubeła 1975 Poznań bieg 5km A
365 Wojciech Komorowski 1988 Poznań FALUBAZforthewin bieg 10km A
366 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz bieg 10km A
367 Robert Mamys 1975 Poznań bieg 5km A
368 Ania Kwiatkowska 1989 Stare Miasto bieg 10km A
369 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km B
370 Marzena Grzegorczyk 1973 Ostrów Wielkopolski NW 5 km B
371 Angelika Macioszek 1985 Rokietnica Niezrzeszony Rokietnica bieg 5km B
372 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca bark bieg 10km B
373 Sylwia Grabska 1991 Bydgoszcz bieg 5km B
374 Eliza Frąckowiak 1967 Poznań NW 5 km B
375 Marta Kamińska 1989 Poznań bieg 10km B
376 Adam Frąckowiak 1978 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A (karnet)
377 Zuzanna Kwiatkowska 1993 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A (karnet)
378 Ewa Janaszak 1960 Miękowo Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
379 Leszek Langowicz 1988 Opalenica bieg 10km A (karnet)
380 Michalina Stopka 1988 Góra bieg 10km A (karnet)
381 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A (karnet)
382 Leszek Skórnicki 1971 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
383 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań Mamy - Biegamy bieg 5km A (karnet)
384 Irena Filipczyk 1963 Poznań NW 5 km A
385 Cezary Stanke 1983 Szamotuły Ich Troje bieg 5km A
386 Krzysztof Koniec 1970 Wiecbork tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
387 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
388 Karol Szkurat 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
389 Dagmara Jaciuk 1980 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
390 Marcin Orzechowski 1978 Poznań SETI- wynajem maszyn czyszczących NW 5 km A
391 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań bieg 5km A
392 Karolina Macińska 1985 Poznań Dzidzia Team NW 5 km A
393 Małgorzata Szulc 1989 Rokietnica bieg 5km A
394 Danuta Kaczmarek 1960 Złotniki bieg 10km A
395 Maja Pigła 1982 Tarnowo Podgórne Pancia bieg 10km A
396 Marta Sitko 1983 Pyzdry Pyzdrzanie w biegu bieg 10km A
397 Wiesław Brodziszewski 1959 Swarzędz BRODEX TEAM SWARZĘDZ bieg 10km A
398 Joanna Dąbrowska 1983 Poznań bieg 10km A
399 Łukasz Drożdżyński 1984 Poznań Bieg dla Filipa bieg 10km A
400 Adrian Popiołek 1984 Chodzież PCH RUN bieg 5km A
401 Magdalena Knie 1984 Jarocin NW 5 km A
402 Stanisław Turkowski 1960 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
403 Beata Sajewska 1976 Wągrowiec bieg 5km A
404 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers bieg 10km A
405 Ewa Czajkowska 1975 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
406 Angelika Topka 1990 Koszalin bieg 10km A
407 Ludmiła Batura 1983 Wilkowo bieg 5km A
408 Bartosz Szolek 1988 Śrem bieg 10km A
409 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 5km A
410 Justyna Buczkowska 1978 Swarzędz NW 5 km A
411 Julian Bocian 1980 Krąplewo AmiBelle bieg 5km A
412 Marcin Michalak 1986 Poznań bieg 10km A
413 Kinga Szukała 1993 Poznań TRANCE ONLY bieg 10km A
414 Józef Bednarski 1946 Poznań Night Runners bieg 5km A
415 Mateusz Tomaszewski 1979 Poznań bieg 10km A
416 Andrzej Dudek 1961 Ostrów Wielkopolski Niezrzeszony bieg 10km A
417 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły bieg 5km B
418 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań bieg 10km B
419 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina bieg 5km B
420 Radosław Zieliński 1986 Bydgoszcz bieg 5km B
421 Dawid Weigelt 1997 Stęszew bieg 5km B
422 Michał Pigła 1981 Kaźmierz Pikuś :) bieg 10km A (karnet)
423 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy MUAY Runnig Team bieg 10km A (karnet)
424 Alicja Rachuta 1990 Poznań Przedszkole Specjalne nr 164 w Poznaniu bieg 5km A (karnet)
425 Karola Kujawa-Śliwińska 1981 Stęszew bieg 5km A (karnet)
426 Elżbieta Południak 1964 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK bieg 10km A (karnet)
427 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl bieg 10km A (karnet)
428 Dariusz Kurkowiak 1967 Poznań bieg 5km A (karnet)
429 Marzena Bardzik 1977 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Szybkie Leopardy :P
430 Rafał Bardzik 1973 Murowana Goślina bieg 5km A Szybkie Leopardy :P
431 ADRIAN SZYDŁOWSKI 1987 Poznań pierwszykilometr.blogspot.com bieg 10km A Waleczne Paciaciaki
432 Paulina Szydłowska 1988 Poznań pierwszykilometr.blogspot.com bieg 10km A Waleczne Paciaciaki
433 Magda Walenczak 1984 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A Magda & Tomek
434 Tomasz Koebsch 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A Magda & Tomek
435 Wioletta Iwaniak 1970 Ujście Ujście bieg 5km A Wiola i Darek
436 Dariusz Iwaniak 1975 Ujście Ujście bieg 5km A Wiola i Darek
437 Aldona Skibińska 1972 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km A Biegające SKIBKI
438 Sławomir Skibiński 1969 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km A Biegające SKIBKI
439 Katarzyna Lehmann Siemieniuch 1980 Poznań bieg 5km A Kasia i Łukasz
440 Łukasz Siemieniuch 1981 Poznań bieg 5km A Kasia i Łukasz
441 Rafał Biernat 1976 Krosinko Krosinko Biega :) bieg 5km A Danusia i Rafał
442 Danusia Biernat 1978 Krosinko Krosinko Biega :) bieg 5km A Danusia i Rafał
443 Ewa Liberacka-Kopytek 1980 Murowana Goślina bieg 10km A Kopytka
444 Grzegorz Kopytek 1976 Murowana Goślina bieg 10km A Kopytka
445 Paulina Mendowska 1997 Poznań AWF Poznań bieg 5km A Paulina&Damian SuperTeam
446 Damian Nowak 1994 Poznań bieg 5km A Paulina&Damian SuperTeam
447 Małgorzata Kromska 1970 Rokietnica bieg 5km B BO&GO
448 Joanna Witkowska 1989 Miękowo ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA bieg 5km A Asia i Tomek
449 Tomasz Krzyśka 1989 Studzieniec bieg 5km A Asia i Tomek
450 Łukasz Nowak 1983 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz
451 Agnieszka Wojtal 1980 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz
452 Emilia Kaczmarek 1991 Gniezno bieg 5km A Drużyna Pierścienia
453 Bogumiła Broda 1984 Poznań bieg 5km A Drużyna Pierścienia
454 Łukasz Bojek 1990 Leszno bieg 10km A Darianna & Bojas
455 Daria Eliasz 1991 Rawicz bieg 10km A Darianna & Bojas
456 Urszula Rau 1986 Wolsztyn bieg 10km A Terliki
457 Piotr Terlikowski 1985 Wolsztyn bieg 10km A Terliki
458 Przemek Kaźmierczak 1991 Rożnowo Rożnovia Rożnowo bieg 10km A Asia&Przemo
459 Zbigniew Reśliński 1991 Poznań bieg 10km A dzikie mośki
460 Anna Mośkiewicz 1990 Poznań Drużyna Szpiku/Biegaj Pod Okiem Trenera bieg 10km A dzikie mośki
461 Piotr Kudzior 1996 Poznań PRO 366 bieg 5km A OnionTeam
462 Joanna Przybysz 1994 Poznań bieg 5km A OnionTeam
463 Aleksandra Kowalska 1987 Toruń bieg 10km A Ola&Mandos
464 Michał Mandosik 1982 Toruń TEAMOCHAL bieg 10km A Ola&Mandos
465 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A Biegacze Celebryci
466 Marta Kasprowicz 1991 Poznań Biegacze Celebryci || gRUNwald Team Poznań bieg 10km A Biegacze Celebryci
467 Monika Makowska 1980 Międzyrzecz bieg 5km B Monika i Grzegorz
468 Grzegorz Makowski 1977 Międzyrzecz bieg 5km B Monika i Grzegorz
469 Marzena Kulikowska 1980 Żagań Żagańska Grupa Biegowa bieg 5km B Marzena i Zbyszek
470 Zbigniew Kulikowski 1980 Żagań Żagańska Grupa Biegowa bieg 5km B Marzena i Zbyszek
471 ELŻBIETA PIECHOTA 1969 Wałcz Biegam dla siebie bieg 5km A NA ZAWSZE MARIUSZ I ELA
472 MARIUSZ PIECHOTA 1968 Wałcz Wałcz bieg 5km A NA ZAWSZE MARIUSZ I ELA
473 Grzegorz Łochyński 1972 Poznań brak klubu bieg 5km A Natalia i Grzegorz
474 Natalia Jastrzębska 1989 Pobiedziska brak klubu bieg 5km A Natalia i Grzegorz
475 Joanna Mazurczak 1989 Poznań bieg 5km A Zakochani Zabiegani Asia i Maciej ♡
476 Sławek Janik 1980 Poznań Unilever Poznań bieg 5km A Ania i Sławek
477 Anna Janik 1978 Poznań bieg 5km A Ania i Sławek
478 Anna Krzyżańska 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Ania i Ryniu
479 Ryszard Krzyżański 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Ania i Ryniu
480 Agnieszka Dziurla 1983 Poznań bieg 5km A DREAM TEAM
481 Łukasz Wiatrowski 1980 Poznań bieg 5km A DREAM TEAM
482 Sylwia Nowak 1985 Poznań bieg 5km B Sylwia i Marcin
483 Marcin Nowak 1986 Poznań bieg 5km A Sylwia i Marcin
484 Aneta Błaszkowska 1992 Obrowo bieg 5km A <3 Anetka i Piotruś <3
485 Piotr Majchrzak 1991 Obrowo KABM! bieg 5km A <3 Anetka i Piotruś <3
486 Michał Szuszczyński 1976 Poznań bieg 10km A Misiui Kulfon
487 Dagmara Laszczkowska 1988 Poznań bieg 10km A Dagmara i Krzysiu
488 Krzysztof Rudziński 1988 Poznań bieg 10km A Dagmara i Krzysiu
489 Angelika Ziółkowska 2000 Pobiedziska bieg 5km A Angelika i Adi Adiczak
490 Adam Adamczak 2000 Opalenica Opalenicki Klub Sportowy bieg 5km A Angelika i Adi Adiczak
491 Stefania SAPA 1968 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A Stenia i Darek chodzą.
492 Dariusz SAPA 1967 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A Stenia i Darek chodzą.
493 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Rosko Wieleń NW 5 km A Izka & Roman
494 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Rosko Wieleń NW 5 km A Izka & Roman
495 Jan Kot vel Kotyński 1996 Luboń bieg 10km A Zosia Samosia ale Jan Niezbędny
496 Zofia Zawieja 1996 Poznań bieg 10km A Zosia Samosia ale Jan Niezbędny
497 Mateusz Grajek 1990 Ostrów Wielkopolski KB Czarne Wilki bieg 5km A KB Czarne Wilki
498 Arleta Lorenc 1992 Ostrów Wlkp. KB Czarne Wilki bieg 5km A KB Czarne Wilki
499 Piotr Sturzbecher 1982 Poznań Agata i Piotr bieg 5km A Agata i Piotr
500 Agata Koschel 1987 Poznań Agata i Piotr bieg 10km A Agata i Piotr
501 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km A Iwona i Grzesiek
502 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km A Iwona i Grzesiek
503 Izabelka Kasprzak 1974 Koziegłowy bieg 5km A Izabelka i Mefju
504 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy bieg 5km A Izabelka i Mefju
505 Anna Kapica 1986 Plewiska Biegacze YouFit bieg 5km B Misiaczek ❤️ Tygrysek
506 Dariusz Kapica 1984 Plewiska Biegacze YouFit bieg 5km B Misiaczek ❤️ Tygrysek
507 Dominik Lorenc 1989 Oborniki Oborniki bieg 5km B Lolki
508 Daria Lorenc 1994 Oborniki Oborniki bieg 5km B Lolki
509 Piotr Kruszczyński 1967 Baranowo Teatr Nowy w Poznaniu bieg 5km A PiersiNaMecie
510 Julia Rybakowska 1986 Poznań Teatr Nowy w Poznaniu bieg 5km A PiersiNaMecie
511 Paulina Radys 1990 Międzyrzecz Maszyna team bieg 10km A Maszynki z drużynki
512 Daniel Jackowski 1989 Międzyrzecz Maszyna team bieg 10km A Maszynki z drużynki
513 Monika Jaroszewska 1994 Zgłowiączka bieg 5km A Monia i Piter
514 Piotr Jaroszewski 1993 Zgłowiączka bieg 5km A Monia i Piter
515 Agnieszka Kwiatkowska 1980 Koło bieg 10km B Agusia i Krzysiu
516 Krzysztof Mielcarek 1983 Kościelec bieg 10km B Agusia i Krzysiu
517 Ewa Wawrzyniak 1979 Oborniki bieg 5km B wawrzynki
518 Rafał Wawrzyniak 1975 Oborniki bieg 5km B wawrzynki
519 Paulina Stryczyńska 1988 Komorniki bieg 5km B Paulina i Bartek
520 Bartosz Stryczyński 1987 Komorniki bieg 5km B Paulina i Bartek
521 Maciej Kasperczak 1976 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Hernik Team Murowana
522 Emilia Kasperczak 1979 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Hernik Team Murowana
523 JUSTYNA PIELICHOWSKA 1979 Gozdnica Biegając z Wilkami bieg 5km A Bartki
524 Bartłomiej Pielichowski 1979 Gozdnica Biegając z Wilkami bieg 5km A Bartki
525 Artur Wrzeszcz 1970 Iłowa Biegając z Wilkami bieg 10km A Artki
526 Edyta Wrzeszcz 1976 Iłowa Biegając z Wilkami bieg 10km A Artki
527 Krzysztof Dałkowski 1978 Wolsztyn bieg 5km A Monika i Krzysztof
528 Monika Dałkowska 1979 Wolsztyn bieg 5km A Monika i Krzysztof
529 Wojciech Sroczyński 1984 Mogilno bieg 5km A Ania&Wojtek
530 Anna Barczak 1988 Mogilno Husaria Race Team bieg 5km A Ania&Wojtek
531 Luiza Włodarczak 1976 BRODNICA Iłówiec Team bieg 10km A Kot i Mysz biegają
532 Paweł Kotecki 1984 Poznan Iłówiec Team bieg 10km A Kot i Mysz biegają
533 Maciej Krzewina 1980 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater bieg 10km A Iwona i Maciej
534 Iwona Kania 1980 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater bieg 10km A Iwona i Maciej
535 Konstancja Lissewska 1986 Poznań NW 5 km A Lisie Piórka
536 Grzegorz Pióro 1983 Bytom NW 5 km A Lisie Piórka
537 Michał Nowak 1988 Poznań bieg 5km A (karnet) Ania i Michał
538 Anna Gawęcka 1985 Poznań Bukowski Klub Biegacza bieg 5km A (karnet) Ania i Michał
539 Marcin Kaczmarek 1984 Poznań Kamila i Marcin bieg 5km B Kamila i Marcin
540 Kamila Kaczmarek 1983 Poznań Kamila i Marcin bieg 5km B Kamila i Marcin
541 Grzegorz Kozłowski 1983 Września bieg 5km B Monika i Grzegorz Września
542 Monika Kozłowska 1982 Września bieg 5km B Monika i Grzegorz Września
543 MAGDALENA TAJCHER-OSICKA 1978 POZNAŃ OSICKI TEAM PARKRUN POZNAŃ bieg 5km A Maga i Seba
544 SEBASTIAN OSICKI 1976 Poznań OSICKI TEAM PARKRUN POZNAŃ bieg 5km A Maga i Seba
545 Monika Sus 1977 Zawiercie bieg 5km A Mika&Gogo
546 Michał Sus 1977 Zawiercie bieg 5km A Mika&Gogo
547 TOMASZ SOBOLEWSKI 1973 STĘSZEW bieg 5km B Izabela i Tomasz Biegają
548 IZABELA SOBOLEWSKA 1976 STĘSZEW bieg 5km B Izabela i Tomasz Biegają
549 aneta wejman 1979 stawiszyn Bodzio Pędziwiatr bieg 5km B anetka i bogus
550 Bogumił Wejman 1978 stawiszyn Bodzio Pędziwiatr bieg 5km A Bogus i Anetka
551 Natalia Janik 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Catastrophe
552 Paweł Gorzelańczyk 1996 Poznań AstroRun bieg 5km A Catastrophe
553 Dominik Woźniak 1981 Pleszew Woźniak Tim bieg 5km A Gosia i Dominik
554 Małgorzata Woźniak 1985 Pleszew Woźniak Tim bieg 5km B Gosia i Dominik
555 Barbara Skrzypczak 1974 Kościan Amatorszczyzna bieg 5km B Basia i RomanS
556 Roman Skrzypczak 1971 Kościan Amatorszczyzna bieg 5km B Basia i RomanS
557 Zuzanna Narożna 1993 Kaźmierz bieg 5km A Zuza i Mateusz
558 Mateusz Ratajczak 1993 Śrem bieg 5km A Zuza i Mateusz
559 Monika Pawłowska 1980 Pleszew bieg 5km B MONIKA i Rafał
560 Rafał Pawłowski 1981 Pleszew bieg 5km B MONIKA i Rafał
561 Agnieszka Stefańska 1983 Poznań bieg 5km B Agnieszka i Tomek
562 Tomasz Dwornik 1975 Poznań bieg 5km A Agnieszka i Tomek
563 Marta Stachowska 1988 Kamionki KS AVIA bieg 10km A Marta i Łukasz
564 ŁUkasz Stachowski 1985 Kamionki KS AVIA bieg 10km A Marta i Łkasz
565 Adam Hołoga 1977 Poznań sprawni inaczej bieg 5km B wredna i maruda
566 Agnieszka Hołoga 1979 Poznań sprawni inaczej bieg 5km B wredna i maruda
567 Barbara Wołoszka 1983 Międzyrzecz bieg 5km A Basia&Wojtek
568 Wojciech Dudziński 1982 Międzyrzecz bieg 5km A Basia&Wojtek
569 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 5km A Bogna i Rafał
570 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Brama W Biegu bieg 5km A Bogna i Rafał
571 Bartosz Dubas 1987 Poznań bieg 5km A RUN & LOVE TOGETHER
572 Anna Dubas 1986 Poznań bieg 5km A RUN & LOVE TOGETHER
573 Łukasz Chwalisz 1990 Bolewice Night Runners bieg 5km A Princessa&Princepolo
574 Patrycja Preuss 1991 Poznań bieg 5km A Princessa&Princepolo
575 Tomasz Wysocki 1982 Poznań bieg 5km A Szybka i Wściekły
576 Kamila Wylegała 1982 Czarnków VirtualRunnerClub / runnersclub.pl / Piątkowo na Biegowo bieg 5km A (karnet) Szybka i Wściekły
577 Dobrochna Otlewska 1982 Suchy Las bieg 5km B Dobrochna i Bartek
578 Bartosz Bednarkiewicz 1976 Suchy Las bieg 5km A Dobrochna i Bartek
579 Izabella Ławińska 1998 Lubasz bieg 5km A Ziemniaczek i Wieloryb
580 Tomasz Dreczka 1995 Brzeźno bieg 5km A Ziemniaczek i Wieloryb
581 Katarzyna Sobczyk 1980 Poznań 4nalik Team NW 5 km A (karnet) 4nalik Team
582 Eliza Fornalik 1980 Poznań 4nalik Team NW 5 km A (karnet) 4nalik Team
583 Mariusz DUDZIŃSKI 1980 MIĘDZYRZECZ brak bieg 5km B Mariusz i Kasia
584 Katarzyna Duda 1979 MIĘDZYRZECZ brak bieg 5km B Mariusz i Kasia
585 SŁAWOMIR SAWALA 1972 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 10km A Sławek i Aneta
586 ANETA SAWALA 1976 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 10km A Aneta i Sławek
587 Roman Sobański 1980 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A Paulina i Roman
588 Paulina Sobańska 1982 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A Paulina i Roman
589 Aleksandra Knop 1993 Sulechów Skoczki bieg 5km A Skoczki
590 Robert Skokowski 1985 Sulechów Skoczki bieg 5km A Skoczki
591 Marzena FABISIAK 1974 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A (karnet) Krosinko Biega : -)
592 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A Krosinko Biega : -)
593 Piotr Bielawny 1989 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg 5km A Emi&Piotr
594 Emilia Woźniak 1994 Wolsztyn bieg 5km A Emi&Piotr
595 Ewa Kłaczyńska 1971 Inowrocław BBL Inowrocław bieg 5km B Ewa i Wojtek
596 Wojciech Kłaczyński 1966 Inowrocław BBL Inowrocław bieg 5km B Wojtek i Ewa
597 Olga Dysput 1989 Poznań 1989 bieg 5km A Ola i Krzysiek
598 Krzysztof Zwoliński 1987 Poznań 1987 bieg 5km A Ola i Krzysiek
599 Michał Kujawski 1990 Swarzędz bieg 5km A Michał i Renata
600 Barbara Czarnecka 1976 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A BBrun
601 Bartosz Czarnecki 1978 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A BBrun
602 Renata Stadie 1990 Swarzędz bieg 5km A Renata i Michał
603 Sebastian Świętocki 1994 Poznań bieg 10km A Kakała I Quet
604 Sylwia Buszewska 1995 Mosina bieg 5km A Uciekając przed dzikami
605 Sebastian Koterbiak 1993 Witaszyce bieg 5km A Uciekając przed dzikami
606 Marta Korzeniowska 1986 Koziegłowy Czerwonak Biega bieg 5km A Marta i Darek
607 Joanna Konara 1981 Kościan Kościan Team NW 5 km B BaJo
608 Natalia Stachowiak 1991 Kościan Kościan Team NW 5 km B BaJo
609 Paweł Ratajczak 1990 Poznań bieg 5km A HARDY NIEDŹWIEDŹ I PONĘTNA ŁASICA
610 Andżelika Kędzierska 1994 Śrem bieg 5km A HARDY NIEDŹWIEDŹ I PONĘTNA ŁASICA
611 Krzysztof Błesnowski 1984 Śmigiel bieg 5km A Krzys i Renatka Biegaja
612 Renata Błesnowska 1985 Czacz bieg 5km A Krzys i Renatka Biegaja
613 Ewelina Postaremczak 1982 Kościan Kościan Team bieg 10km B Kościan women
614 Monika Bajstok 1978 Kościan Kościan Team bieg 10km B Kościan women
615 Bartosz Zieleźnik 1985 Poznań bieg 10km A Lakuny
616 Natalia Macioszek 1984 Poznań bieg 10km A Lakuny
617 Małgorzata Terczewska 1978 Kościan Kościan Team bieg 5km A Gosia i Grześ
618 Grzegorz Terczewski 1974 Kościan Kościan Team bieg 5km A Gosia i Grześ
619 Kamil Grzymkowski 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Kocia Para
620 Monika Gzella 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Kocia Para
621 Justyna Machowska 1972 Łubowo NW 5 km A Justyna&Andrzej
622 Andrzej Machowski 1970 Łubowo NW 5 km A Justyna&Andrzej
623 Tomasz Framski 1977 Dębogóra bieg 5km A Monia i Tomek
624 Monika Framska 1983 Dębogóra 1983 bieg 5km A Monia i Tomek
625 Justyna Szyszka 1998 Kotlin bieg 5km A Justyna i Bartek
626 Bartosz Rzanny 1998 Cielcza bieg 5km A Justyna i Bartek
627 Weronika Rybok 1995 Czerwionka-Leszczyny bieg 5km A ABW
628 Adam Kantek 1994 Września bieg 5km A ABW
629 Anna Boruta 1982 Murowana Goślina bieg 10km A Kapturek i Wilk
630 Patryk Graczyk 1990 Mogilno bieg 10km A Sylwia i Patryk
631 Sylwia Kałuska 1990 Warszawa bieg 10km A Sylwia i Patryk
632 Kamil Turowski 1996 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A K&D BI(e)G LOVE
633 Dominika Wiśniewska 1996 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A K&D BI(e)G LOVE
634 Katarzyna Wawrzyniak 1972 Poznań 1972 NW 5 km A Kasia i Mirek
635 Mirosław Wawrzyniak 1969 Poznań 1969 NW 5 km A Kasia i Mirek
636 Katarzyna Nowak 1978 Golina KB WARTKO bieg 10km A Nowaki
637 Adrian Nowak 1977 Golina KB WARTKO bieg 10km A Nowaki
638 Grzegorz Nowicki 1971 Poznań AGiP bieg 10km B Aldona i Grzegorz
639 Aldona Nowicka 1972 Poznań AGiP bieg 10km B Aldona i Grzegorz
640 Dariusz Świercz 1966 Wałcz Wałecka Ściema bieg 5km A Darek i Beata
641 Dariusz Świercz 1969 Wałcz Wałecka Ściema bieg 5km A Darek i Beata
642 Julita Kazimierczak 1983 Poznań PO ZDROWIE Z JULITĄ bieg 10km A PO ZDROWIE Z JULITĄ
643 Joanna Bąkowska 1971 Świdwin Przedszkole nr 2 POD TOPOLĄ w Świdwinie bieg 10km B JoDa Świdwin
644 DAREK BĄKOWSKI 1968 Świdwin KORYUKAN ŚWIDWIN bieg 10km B JoDa Świdwin
645 Renata Kaźmierczak 1972 Puszczykowo 1972 bieg 10km B Renia i Bartek
646 Marlena Kurzyńska 1990 Poznań bieg 5km A MRrrr :)
647 Rafał Gucwa 1988 Poznań bieg 5km A MRrrr :)
648 Marcin Kłosiński 1983 Pamiątkowo bieg 5km A Milena i Marcin
649 Milena Kłosińska 1985 Kiączyn bieg 5km A (karnet) Milena i Marcin
650 Monika Antkowiak 1987 Rakownia bieg 5km A Mr&Mrs
651 Michał Antkowiak 1986 Rakownia bieg 5km A Mr&Mrs
652 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km A Wasyle
653 Grzegorz Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km A Wasyle
654 KRZYSZTOF SIERANT 1995 POZNAŃ Drużyna Szpiku bieg 5km A ROSE & KRIS
655 Dominik Janowiak 1980 Oborniki bieg 5km B pepitki
656 Agnieszka Janowiak 1979 Oborniki bieg 5km B pepitki
657 Paulina Kaczmarek 1980 Murowana Goślina bieg 5km A Paulina i Marcin
658 Marcin Kaczmarek 1975 Murowana Goślina bieg 5km A Paulina i Marcin
659 Katarzyna Gałęska 1982 Murowana Goślina Murowana Goślina Szalone bieg 5km A Pan & Uległa
660 Damian Gałęski 1980 Murowana Goślina Klub Biegacza Kompania Piwowarska bieg 5km A Pan & Uległa
661 Karolina Bartczak 1991 Uzarzewo bieg 5km B Piękna i Bestia
662 Andrzej Bibik 1988 Uzarzewo bieg 5km B Piękna i Bestia
663 Beata Kuryło 1972 Pyszczyn Night Runners Gniezno bieg 5km A Beata&Waldek
664 Waldemar Wolek 1973 Gniezno Night Runners Gniezno bieg 5km A (karnet) Beata&Waldek
665 Ilona Morawiec 1996 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A Ilona i Krzysztof Gdzie ta Meta
666 Krzysztof Kołaczkowski 1993 Poznań Gdzie ta meta bieg 10km A Ilona i Krzysztof Gdzie ta Meta
667 Tomasz Adamczak 1984 Pawłowice bieg 10km A AsiaTomekBiegają
668 Joanna Adamczak 1980 Pawłowice bieg 10km A AsiaTomekBiegają
669 Łukasz Gołąb 19901990 Poznań Drużyna Szpiku bieg 5km A Justyna&Łukasz
670 Justyna Kubaś 1990 Dopiewiec Drużyna Szpiku bieg 5km A Justyna&Łukasz
671 Bartosz Gawęda 1979 Tarnowo Podgórne bieg 5km A Kluski w ataku
672 Natalia Banach Gawęda 1979 Tarnowo Podgórne bieg 5km A Kluski w ataku
673 Dorota Baczyńska 1968 Wapno WJS Rosomak bieg 5km B Bakosie
674 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A Bakosie
675 Bogdan Zapała 1970 Sulechow bieg 10km B bodek
676 Robert Galicki 1972 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Scuderia HiR
677 Hanczeska Kuczyńska 1979 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Scuderia HiR
678 Karolina Kroczek 1980 Rydzyna bieg 5km A Daniel i Karolina
679 Daniel Kroczek 1977 Rydzyna bieg 5km A Daniel i Karolina
680 Sylwia Paterka 1984 Kotlin Bubu&Bubu bieg 5km A Bubu&Bubu