Lista startowa - IV Bieg Walentynkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Dystans Pakiet Nazwa pary
1 Renata Błesnowska 1985 Czacz bieg 5km A Krzys i Renatka Biegaja
2 Anna Boruta 1982 Murowana Goślina bieg 10km A Kapturek i Wilk
3 Adam Knobel 1994 Babimost gRUNwald Team Poznań bieg 10km A Karo i Adam
4 Piotr Kruszczyński 1967 Baranowo Teatr Nowy w Poznaniu bieg 5km A PiersiNaMecie
5 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km A Iwona i Grzesiek
6 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km A Iwona i Grzesiek
7 Monika Moritz 1981 Barcin MORANI Barcin bieg 5km A Monia i Rafi - Debiut Moni
8 Rafał Moritz 1976 Barcin Ślimaki Barcin bieg 5km A Monia i Rafi - Debiut Moni
9 Piotr Jodko 1979 Batorowo Jodko Brothers Running Team bieg 5km A
10 Adrian Chomiuk 1987 Biała Podlaska Art of Stone Biała Podlaska bieg 5km A
11 Norbert KUCHARZAK 1990 Biała Podlaska Jazzanova Pub Biała Podlaska bieg 5km A
12 Justyna Malinowska 1992 Białystok bieg 5km A Rzeżucha team
13 Karol Czeremcha 1990 Białystok bieg 5km A Rzeżucha team
14 Gerard pietruszyński 1958 Bielsko Biegacze PMI bieg 10km A
15 ADAM Lutostański 1988 BOBOWICKO Ks kasztelanka bieg 10km A
16 Katarzyna Budziszewska 1984 Bolechówko bieg 5km A
17 KATARZYNA PIETEK 1977 BOLECHOWO Unilever bieg 5km A Kotek i myszka
18 Łukasz Chwalisz 1990 Bolewice Night Runners bieg 5km A Princessa&Princepolo
19 Robert Rudnicki 1997 Borówiec bieg 5km A Anna i Robert
20 Luiza Włodarczak 1976 BRODNICA Iłówiec Team bieg 10km A Kot i Mysz biegają
21 Arleta Bącik 1976 Brodnica Iłówiec Team bieg 10km A
22 Tomasz Dreczka 1995 Brzeźno bieg 5km A Ziemniaczek i Wieloryb
23 Adam Badyna 1983 Buk Kenenisa Bekele Team bieg 5km A
24 Hubert Wolny 1986 Buk bieg 10km A
25 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km B
26 Remigiusz Cypel 1983 Buk bieg 10km A
27 Karolina Grzywacz 1984 Bydgoszcz bieg 10km B
28 Sylwia Grabska 1991 Bydgoszcz bieg 5km B
29 Łukasz Tarczyński 1982 Bydgoszcz TeAm KucYKi bieg 10km A
30 Marcin Grzywacz 1981 Bydgoszcz bieg 10km B
31 Radosław Zieliński 1986 Bydgoszcz bieg 5km B
32 Stefania SAPA 1968 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A Stenia i Darek chodzą.
33 Hanna Pancek 1957 Bydgoszcz TadMax NW 5 km A
34 ANNA MAJORKOWSKA 1974 Bydgoszcz bieg 5km A
35 Dariusz SAPA 1967 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A Stenia i Darek chodzą.
36 Ireneusz Ciachera 1967 Bydgoszcz indywidualnie bieg 10km A
37 Kacper SAPA 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
38 Oskar SAPA 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
39 Roma Kowalska 1983 Bytkowo bieg 5km A
40 Grzegorz Pióro 1983 Bytom NW 5 km A Lisie Piórka
41 Jarosław Dąbrowski 1981 Chobienice lub wybierz z listy bieg 10km A Zamiast romantycznej kolacji... :)
42 KINGA DĄBROWSKA 1978 CHOBIENICE bieg 5km B
43 Jakub MASTALSKI 1987 CHOCZNIA / WADOWICE 104 batalion logistyczny bieg 10km A
44 Patrycja Drzewiecka 1993 Chodzież bieg 5km A
45 IREK REWERS 1975 CHODZIEŻ PCH_RUN bieg 10km A
46 Natalia Kledzik 1988 Chodzież PCH_RUN bieg 10km A
47 Maciej Chojnacki 1986 chodzież bieg 10km A
48 Kamil Woźniak 1985 Chodzież PSP PIŁA bieg 5km A
49 Adrian Popiołek 1984 Chodzież PCH RUN bieg 5km A
50 Kinga Muras 1979 Chomęcice bieg 5km A
51 Edyta Kondela 1974 Choszczno NW 5 km A
52 Paweł Kondela 1975 Choszczno bieg 5km A
53 HANNA SKOTARCZYK 1977 CZARNKÓW bieg 5km A
54 Aldona Skibińska 1972 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km A Biegające SKIBKI
55 Sławomir Skibiński 1969 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km A Biegające SKIBKI
56 Adrian Graczyk 1988 Czarnków #teambiegiwlkp bieg 10km A
57 Sławomir Wróblewski 1985 Czempiń bieg 10km A
58 Michał Jajuga 1980 Czempiń Dirty Sparrows bieg 10km A
59 Michał Szymański 1996 Czempiń 1996 bieg 5km A
60 Weronika Rybok 1995 Czerwionka-Leszczyny bieg 5km A ABW
61 PIOTR GADOMSKI 1970 CZERWONAK bieg 10km A
62 Maciej Dziwiński 1984 Dąbrówka RKD RUN bieg 10km B
63 Tomasz Framski 1977 Dębogóra bieg 5km A Monia i Tomek
64 Monika Framska 1983 Dębogóra 1983 bieg 5km A Monia i Tomek
65 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn bieg 10km A
66 Bartosz Cierniewski 1996 Dobrzyca bieg 5km A Julka i Bartek
67 Michał Sobczyński 1989 Dominowo bieg 10km A
68 Justyna Kubaś 1990 Dopiewiec Drużyna Szpiku bieg 5km A Justyna&Łukasz
69 Robert Olejniczak 1965 Dopiewo Rawa Team bieg 5km A
70 Beata Przybysławska 1989 Działyń NW 5 km A
71 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki Filon Team bieg 5km A
72 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A
73 Urszula Przytarska 1983 Gdańsk bieg 5km A SISTER-POWER
74 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER NW 5 km A
75 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno bieg 10km A
76 Emilia Kaczmarek 1991 Gniezno bieg 5km A Drużyna Pierścienia
77 Justyna Szymańska 1982 Gniezno bieg 5km B
78 Hanna Kotwica 1996 Godawy Pałuki Running Team bieg 10km A
79 Katarzyna Nowak 1978 Golina KB WARTKO bieg 10km A Nowaki
80 Adrian Nowak 1977 Golina KB WARTKO bieg 10km A Nowaki
81 Witold Krumplewski 1972 Gorzów Wielkopolski bieg 10km A
82 ARKADIUSZ CHUDY 1980 GOSTYŃ bieg 5km A
83 Remigiusz Dettlaff 1980 Gostyń Photo Design Remigiusz Dettlaff bieg 5km A
84 Bartłomiej Pielichowski 1979 Gozdnica Biegając z Wilkami bieg 5km A Bartki
85 JUSTYNA PIELICHOWSKA 1979 Gozdnica Biegając z Wilkami bieg 5km A Bartki
86 Danuta Strychalska- Rysz 1989 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km A
87 Martin Poznański 1993 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A
88 Andrzej Cieślik 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A
89 Monika Majcherek 1979 GRANOWO GRANOWO bieg 5km A
90 Łukasz Kubel 1985 Granowo bieg 5km A
91 Piotr Bielawny 1989 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg 5km A Emi&Piotr
92 Dagmara Jaciuk 1980 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
93 Łukasz Bendowski 1991 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg 10km A
94 Paulina Idziak 1979 Grodzisk Wlkp bieg 5km A
95 Karolina Nowak 1975 Grodzisk Wlkp bieg 5km A
96 Aldona Szadach 1975 Grodzisk Wlkp 1975 bieg 10km A
97 Agnieszka Piotrowska 1985 Gruszczyn bieg 5km A
98 Adam Zawada 1972 Gruszczyn bieg 10km A
99 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers bieg 10km A
100 Iwona Dresler 1973 Głuchowo bieg 5km A