Lista startowa - IV Bieg Walentynkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Dystans Pakiet Nazwa pary
1 Renata Błesnowska 1985 Czacz bieg 5km A Krzys i Renatka Biegaja
2 Anna Boruta 1982 Murowana Goślina bieg 10km A Kapturek i Wilk
3 Adam Knobel 1994 Babimost gRUNwald Team Poznań bieg 10km A Karo i Adam
4 Piotr Kruszczyński 1967 Baranowo Teatr Nowy w Poznaniu bieg 5km A PiersiNaMecie
5 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km A Iwona i Grzesiek
6 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km A Iwona i Grzesiek
7 Monika Moritz 1981 Barcin MORANI Barcin bieg 5km A Monia i Rafi - Debiut Moni
8 Rafał Moritz 1976 Barcin Ślimaki Barcin bieg 5km A Monia i Rafi - Debiut Moni
9 Piotr Jodko 1979 Batorowo Jodko Brothers Running Team bieg 5km A
10 Adrian Chomiuk 1987 Biała Podlaska Art of Stone Biała Podlaska bieg 5km A
11 Norbert KUCHARZAK 1990 Biała Podlaska Jazzanova Pub Biała Podlaska bieg 5km A
12 Justyna Malinowska 1992 Białystok bieg 5km A Rzeżucha team
13 Karol Czeremcha 1990 Białystok bieg 5km A Rzeżucha team
14 Gerard pietruszyński 1958 Bielsko Biegacze PMI bieg 10km A
15 ADAM Lutostański 1988 BOBOWICKO Ks kasztelanka bieg 10km A
16 Katarzyna Budziszewska 1984 Bolechówko bieg 5km A
17 KATARZYNA PIETEK 1977 BOLECHOWO Unilever bieg 5km A Kotek i myszka
18 Łukasz Chwalisz 1990 Bolewice Night Runners bieg 5km A Princessa&Princepolo
19 Robert Rudnicki 1997 Borówiec bieg 5km A Anna i Robert
20 Luiza Włodarczak 1976 BRODNICA Iłówiec Team bieg 10km A Kot i Mysz biegają
21 Arleta Bącik 1976 Brodnica Iłówiec Team bieg 10km A
22 Tomasz Dreczka 1995 Brzeźno bieg 5km A Ziemniaczek i Wieloryb
23 Adam Badyna 1983 Buk Kenenisa Bekele Team bieg 5km A
24 Hubert Wolny 1986 Buk bieg 10km A
25 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km B
26 Remigiusz Cypel 1983 Buk bieg 10km A
27 Karolina Grzywacz 1984 Bydgoszcz bieg 10km B
28 Sylwia Grabska 1991 Bydgoszcz bieg 5km B
29 Łukasz Tarczyński 1982 Bydgoszcz TeAm KucYKi bieg 10km A
30 Marcin Grzywacz 1981 Bydgoszcz bieg 10km B
31 Radosław Zieliński 1986 Bydgoszcz bieg 5km B
32 Stefania SAPA 1968 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A Stenia i Darek chodzą.
33 Hanna Pancek 1957 Bydgoszcz TadMax NW 5 km A
34 ANNA MAJORKOWSKA 1974 Bydgoszcz bieg 5km A
35 Dariusz SAPA 1967 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A Stenia i Darek chodzą.
36 Ireneusz Ciachera 1967 Bydgoszcz indywidualnie bieg 10km A
37 Kacper SAPA 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
38 Oskar SAPA 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
39 Roma Kowalska 1983 Bytkowo bieg 5km A
40 Grzegorz Pióro 1983 Bytom NW 5 km A Lisie Piórka
41 Jarosław Dąbrowski 1981 Chobienice lub wybierz z listy bieg 10km A Zamiast romantycznej kolacji... :)
42 KINGA DĄBROWSKA 1978 CHOBIENICE bieg 5km B
43 Jakub MASTALSKI 1987 CHOCZNIA / WADOWICE 104 batalion logistyczny bieg 10km A
44 Patrycja Drzewiecka 1993 Chodzież bieg 5km A
45 IREK REWERS 1975 CHODZIEŻ PCH_RUN bieg 10km A
46 Natalia Kledzik 1988 Chodzież PCH_RUN bieg 10km A
47 Maciej Chojnacki 1986 chodzież bieg 10km A
48 Kamil Woźniak 1985 Chodzież PSP PIŁA bieg 5km A
49 Adrian Popiołek 1984 Chodzież PCH RUN bieg 5km A
50 Kinga Muras 1979 Chomęcice bieg 5km A
51 Edyta Kondela 1974 Choszczno NW 5 km A
52 Paweł Kondela 1975 Choszczno bieg 5km A
53 HANNA SKOTARCZYK 1977 CZARNKÓW bieg 5km A
54 Aldona Skibińska 1972 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km A Biegające SKIBKI
55 Sławomir Skibiński 1969 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km A Biegające SKIBKI
56 Adrian Graczyk 1988 Czarnków #teambiegiwlkp bieg 10km A
57 Sławomir Wróblewski 1985 Czempiń bieg 10km A
58 Michał Jajuga 1980 Czempiń Dirty Sparrows bieg 10km A
59 Michał Szymański 1996 Czempiń 1996 bieg 5km A
60 Weronika Rybok 1995 Czerwionka-Leszczyny bieg 5km A ABW
61 PIOTR GADOMSKI 1970 CZERWONAK bieg 10km A
62 Maciej Dziwiński 1984 Dąbrówka RKD RUN bieg 10km B
63 Tomasz Framski 1977 Dębogóra bieg 5km A Monia i Tomek
64 Monika Framska 1983 Dębogóra 1983 bieg 5km A Monia i Tomek
65 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn bieg 10km A
66 Bartosz Cierniewski 1996 Dobrzyca bieg 5km A Julka i Bartek
67 Michał Sobczyński 1989 Dominowo bieg 10km A
68 Justyna Kubaś 1990 Dopiewiec Drużyna Szpiku bieg 5km A Justyna&Łukasz
69 Robert Olejniczak 1965 Dopiewo Rawa Team bieg 5km A
70 Beata Przybysławska 1989 Działyń NW 5 km A
71 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki Filon Team bieg 5km A
72 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A
73 Urszula Przytarska 1983 Gdańsk bieg 5km A SISTER-POWER
74 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER NW 5 km A
75 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno bieg 10km A
76 Emilia Kaczmarek 1991 Gniezno bieg 5km A Drużyna Pierścienia
77 Justyna Szymańska 1982 Gniezno bieg 5km B
78 Hanna Kotwica 1996 Godawy Pałuki Running Team bieg 10km A
79 Katarzyna Nowak 1978 Golina KB WARTKO bieg 10km A Nowaki
80 Adrian Nowak 1977 Golina KB WARTKO bieg 10km A Nowaki
81 Witold Krumplewski 1972 Gorzów Wielkopolski bieg 10km A
82 ARKADIUSZ CHUDY 1980 GOSTYŃ bieg 5km A
83 Remigiusz Dettlaff 1980 Gostyń Photo Design Remigiusz Dettlaff bieg 5km A
84 Bartłomiej Pielichowski 1979 Gozdnica Biegając z Wilkami bieg 5km A Bartki
85 JUSTYNA PIELICHOWSKA 1979 Gozdnica Biegając z Wilkami bieg 5km A Bartki
86 Danuta Strychalska- Rysz 1989 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km A
87 Martin Poznański 1993 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A
88 Andrzej Cieślik 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A
89 Monika Majcherek 1979 GRANOWO GRANOWO bieg 5km A
90 Łukasz Kubel 1985 Granowo bieg 5km A
91 Piotr Bielawny 1989 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg 5km A Emi&Piotr
92 Dagmara Jaciuk 1980 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
93 Łukasz Bendowski 1991 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg 10km A
94 Paulina Idziak 1979 Grodzisk Wlkp bieg 5km A
95 Karolina Nowak 1975 Grodzisk Wlkp bieg 5km A
96 Aldona Szadach 1975 Grodzisk Wlkp 1975 bieg 10km A
97 Agnieszka Piotrowska 1985 Gruszczyn bieg 5km A
98 Adam Zawada 1972 Gruszczyn bieg 10km A
99 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers bieg 10km A
100 Iwona Dresler 1973 Głuchowo bieg 5km A
101 Ewa Kłaczyńska 1971 Inowrocław BBL Inowrocław bieg 5km B Ewa i Wojtek
102 Wojciech Kłaczyński 1966 Inowrocław BBL Inowrocław bieg 5km B Wojtek i Ewa
103 Iurii Svirshko 1987 Ivano-Frankiwsk Filon Team bieg 5km A
104 Edyta Wrzeszcz 1976 Iłowa Biegając z Wilkami bieg 10km A Artki
105 Artur Wrzeszcz 1970 Iłowa Biegając z Wilkami bieg 10km A Artki
106 Anita Marek 1977 Jabłonna bieg 10km B
107 Anna Urbanska 1984 Jarocin bieg 5km A
108 Maria Kaczmarek 1959 Jarocin NW 5 km A
109 Magdalena Knie 1984 Jarocin NW 5 km A
110 Patryk Bzowy 1995 Jarocin KB Maratończyk Jarocin bieg 10km A
111 Cezary Kaniewski 1995 Jędrzejewo bieg 5km A
112 Szymon Kaniewski 1987 Jędrzejewo gm.Lubasz bieg 5km B
113 Kasia Banaszkiewicz 1968 Kaczory bieg 5km A
114 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
115 Marta Stachowska 1988 Kamionki KS AVIA bieg 10km A Marta i Łukasz
116 ŁUkasz Stachowski 1985 Kamionki KS AVIA bieg 10km A Marta i Łkasz
117 Maria Gutowska 1970 Kazimierz Biskupi ------ bieg 10km A biegaMY
118 Paweł Gutowski 1970 Kazimierz Biskupi ---------------- bieg 10km A biegaMY
119 Joanna Gutowska 1999 Kazimierz Biskupi ------ bieg 5km A
120 Zuzanna Narożna 1993 Kaźmierz bieg 5km A Zuza i Mateusz
121 Błażej Woźniak 1987 Kaźmierz Zawodowi Amatorzy bieg 5km A
122 Magdalena Rosińska 1995 Kaźmierz bieg 10km A
123 Daria Woźniak 1995 Kaźmierz Kobiety Biegają bieg 5km A
124 Iwona Kania 1980 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater bieg 10km A Iwona i Maciej
125 Maciej Krzewina 1980 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater bieg 10km A Iwona i Maciej
126 Maria Matuszek 1956 Kiekrz KTR bieg 5km A
127 Joanna Domań 1976 Kiekrz Dirty Sparrows bieg 10km A
128 Mariusz Piesik 1959 Kliny NW 5 km A
129 Tomasz Zdanowski 1972 Kobylniki enduhub.com bieg 10km A
130 Joanna Zdanowska 1975 Kobylniki enduhub.com bieg 10km A
131 Marek Zięciak 1956 Kommorniki bieg 10km A
132 Daniel Roszak 1978 Komorniki Radaway Run Crew bieg 10km A
133 Marcin Józefowski 1982 Komorniki Bieg dla Filipa bieg 10km A
134 Ilona Chałubińska 1989 Komorniki bieg 5km A
135 Karolina Zięciak 1986 Komorniki bieg 5km A
136 Paulina Stryczyńska 1988 Komorniki bieg 5km B Paulina i Bartek
137 Maria Molska 1981 Komorniki lub wybierz z listy bieg 10km A Zamiast romantycznej kolacji... :)
138 Bartosz Zyzik 1979 Komorniki bieg 5km A
139 Bartosz Stryczyński 1987 Komorniki bieg 5km B Paulina i Bartek
140 Tomasz Jankowski 1971 Konarzewo bieg 5km A
141 Dagmara Dudkowiak 1977 Konin bieg 10km A
142 Paulina Kamińska 1984 Konin Paulina Kamińska bieg 10km A
143 Monika Bajstok 1978 Kościan Kościan Team bieg 10km B Kościan women
144 Natalia Stachowiak 1991 Kościan Kościan Team NW 5 km B BaJo
145 Sara Stach 1992 Kościan Kościan Team bieg 10km A
146 Roman Skrzypczak 1971 Kościan Amatorszczyzna bieg 5km B Basia i RomanS
147 Małgorzata Terczewska 1978 Kościan Kościan Team bieg 5km A Gosia i Grześ
148 Barbara Skrzypczak 1974 Kościan Amatorszczyzna bieg 5km B Basia i RomanS
149 Grzegorz Terczewski 1974 Kościan Kościan Team bieg 5km A Gosia i Grześ
150 Iwona Majewska 1988 Kościan Kościan Team bieg 10km A
151 Joanna Konara 1981 Kościan Kościan Team NW 5 km B BaJo
152 Ewelina Postaremczak 1982 Kościan Kościan Team bieg 10km B Kościan women
153 Krzysztof Mielcarek 1983 Kościelec bieg 10km B Agusia i Krzysiu
154 Ilona Morawiec 1996 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A Ilona i Krzysztof Gdzie ta Meta
155 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej bieg 10km A
156 Waldemar Biskupski 1964 Kostrzyn Waldek bieg 5km A
157 Izabela Grzempka 1972 Kostrzyn Unilever Poznań bieg 5km A
158 Mirosław Morawiec 1972 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
159 Iwona Pomykalska 1977 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
160 Rafał Kolas 1971 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
161 Małgorzata Morawiec 1976 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
162 Agata Ludwiczak 1990 Kostrzyn bieg 5km A
163 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl bieg 10km A
164 Karina Lisiak 1990 Kostrzyn wlkp bieg 5km A
165 Jolanta Cholewka 1956 Kostrzyn Wlkp Marsz po Zdrowie Poznań NW 5 km A
166 Angelika Topka 1990 Koszalin bieg 10km A
167 Sylwia Paterka 1984 Kotlin Bubu&Bubu bieg 5km A Bubu&Bubu
168 Maria Walenciak 1957 Kowanówko NW 5 km A
169 Monika Pieczyńska 1978 Koziegłowy NW 5 km A
170 Dariusz Zawidzki 1984 Koziegłowy Czerwonak Biega bieg 5km A Marta i Darek
171 Błażej Marszałkiewicz 1997 Koziegłowy Maratończyk Poznań bieg 5km A Ewelina&Błażej
172 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy bieg 5km A Izabelka i Mefju
173 Marta Korzeniowska 1986 Koziegłowy Czerwonak Biega bieg 5km A Marta i Darek
174 Izabelka Kasprzak 1974 Koziegłowy bieg 5km A Izabelka i Mefju
175 Krzysztof BARAN 1989 Koźmin Wlkp. Koźmin Biega bieg 10km A
176 Małgorzata Majchrzak 1994 Kołaczkowo KRISPOL Active Team bieg 5km A Gruby i Grubszy
177 Agnieszka Kwiatkowska 1980 Koło bieg 10km B Agusia i Krzysiu
178 Julian Bocian 1980 Krąplewo AmiBelle bieg 5km A
179 Karolina Ilowska-Rembarz 1985 Krosinko LOFT TEAM EXTREME NW 5 km A
180 Rafał Biernat 1976 Krosinko Krosinko Biega :) bieg 5km A Danusia i Rafał
181 Danusia Biernat 1978 Krosinko Krosinko Biega :) bieg 5km A Danusia i Rafał
182 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A Krosinko Biega : -)
183 Jakub Bagiński 1985 Krosno Ks Bol bieg 10km A
184 Monika Piechel 1996 Krzywiń 1996 bieg 5km A
185 Lidia Bławat 1990 Kwilcz bieg 5km A
186 Rafał Tomowiak 1984 Leszno #SZYMANOWSKITeam bieg 5km A
187 Jolanta Gidaszewska 1977 Leszno Kolorowa Drużyna Nessi bieg 10km A
188 Leszek Polaszewski 1987 Leszno CAG bieg 5km A
189 Krystyna Kozak 1967 Leszno bieg 5km B
190 Paweł Szymański 1980 Leszno bieg 10km A
191 Paulina Grajnert 1981 Leszno bieg 10km A
192 Piotr Bączyk 1980 Leszno dragon-fly bieg 10km A
193 Monika Ziemlińska 1972 Leszno dragon-fly bieg 10km A
194 Łukasz Bojek 1990 Leszno bieg 10km A Darianna & Bojas
195 Izabella Ławińska 1998 Lubasz bieg 5km A Ziemniaczek i Wieloryb
196 ŁUKASZ STANKIEWICZ 1982 LUBIN ZG RUN bieg 10km A
197 Karolina Chmielewska 1975 Luboń bieg 10km A
198 Marek Włoszyński 1972 Luboń Luboń bieg 10km A
199 Robert Jaśkiewicz 1974 Luboń bieg 10km A
200 Michał Mielcarek 1989 Luboń Luboński Klub Biegacza bieg 5km A
201 Magdalena Przewoźniak 1976 Luboń Kobiety Biegają bieg 5km A
202 Paulina Skrzypiec 1989 Luboń bieg 5km A Timek
203 Jan Kot vel Kotyński 1996 Luboń bieg 10km A Zosia Samosia ale Jan Niezbędny
204 Jacek Piasecki 1984 Luboń bieg 10km A
205 Katarzyna Piasecka 1985 Luboń NW 5 km A
206 Monika Michałowska 1981 Luboń NW 5 km A
207 Alicja Kukla-Kowalska 1978 Lusówko kobietybiagaja.pl bieg 10km B
208 Arkadiusz Krzywinski 1992 Lwówek Postęp Pniewy Team bieg 10km A
209 Kinga Komorowska 1987 Manieczki bieg 10km A
210 Kamil Kąkolewski 1987 Międzychód bieg 5km A
211 Kamil Kunsztowicz 1998 Międzychód bieg 10km A
212 Michał Skakun 1998 Międzychód PMI RUNNERS bieg 10km A
213 Wojciech Dudziński 1982 Międzyrzecz bieg 5km A Basia&Wojtek
214 Paulina Radys 1990 Międzyrzecz Maszyna team bieg 10km A Maszynki z drużynki
215 Jakub Bruździak 1996 Międzyrzecz 17WBZ Miedzyrzecz bieg 5km A Karolina i Kuba
216 Daniel Jackowski 1989 Międzyrzecz Maszyna team bieg 10km A Maszynki z drużynki
217 Monika Makowska 1980 Międzyrzecz bieg 5km B Monika i Grzegorz
218 Grzegorz Makowski 1977 Międzyrzecz bieg 5km B Monika i Grzegorz
219 Mariusz DUDZIŃSKI 1980 MIĘDZYRZECZ brak bieg 5km B Mariusz i Kasia
220 Katarzyna Duda 1979 MIĘDZYRZECZ brak bieg 5km B Mariusz i Kasia
221 Łukasz Framski 1978 Międzyrzecz Łukasz Framski bieg 10km A
222 JACEK PĘTEK 1983 Międzyrzecz bieg 5km A
223 Barbara Wołoszka 1983 Międzyrzecz bieg 5km A Basia&Wojtek
224 Joanna Głowacz 1977 Miejska Górka bieg 10km A
225 Małgorzata Wróbel 1976 Miejska Górka Biegaj z Krobią Women bieg 10km A
226 Ilona Koszarek 1976 Miejska Górka NW 5 km B
227 Joanna Witkowska 1989 Miękowo ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA bieg 5km A Asia i Tomek
228 Agata Kozlowska 1996 Mieleszyn brak bieg 5km A
229 Karol Chopcia 1991 mieleszyn bieg 5km A
230 Mateusz Fleter 1988 Mieszków Decora Running Team bieg 10km A
231 Piotr Marciniak 1965 Milicz MAIDEN MILICZ bieg 10km A
232 Wojciech Sroczyński 1984 Mogilno bieg 5km A Ania&Wojtek
233 Patryk Graczyk 1990 Mogilno bieg 10km A Sylwia i Patryk
234 Justyna Wiśniewska 1981 Mogilno bieg 5km A
235 Anna Barczak 1988 Mogilno Husaria Race Team bieg 5km A Ania&Wojtek
236 Katarzyna Lala 1979 Mosina bieg 10km B
237 Dominika Kulik 1987 Mosina LOFT TEAM EXTREME NW 5 km A
238 Natalia Pogonowska 1999 Mosina bieg 5km A
239 Sylwia Buszewska 1995 Mosina bieg 5km A Uciekając przed dzikami
240 Edyta Bartkowiak 1970 Mosina bieg 10km B
241 Marta Skrzypiec 1990 Mosina bieg 5km A Timek
242 Marcin Potrawiak 1991 Mrowino bieg 10km A
243 Sylwia Wiśniewska 1976 Murowana Goślina bieg 5km A
244 Natalia Leśna 1986 murowana goślina Paciaciaki Team bieg 5km A Natalka i Minius
245 Katarzyna Gałęska 1982 Murowana Goślina Murowana Goślina Szalone bieg 5km A Pan & Uległa
246 Damian Gałęski 1980 Murowana Goślina Klub Biegacza Kompania Piwowarska bieg 5km A Pan & Uległa
247 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina bieg 5km B
248 Natalia Orlińska 1985 Murowana Goślina bieg 5km A
249 Katarzyna Soszka 1987 Murowana Goślina bieg 5km A
250 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
251 Tadeusz Małysz 1959 Murowana goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 10km A
252 Maciej Kasperczak 1976 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Hernik Team Murowana
253 Emilia Kasperczak 1979 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Hernik Team Murowana
254 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
255 Ewa Liberacka-Kopytek 1980 Murowana Goślina bieg 10km A Kopytka
256 Marzena Bardzik 1977 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Szybkie Leopardy :P
257 Grzegorz Kopytek 1976 Murowana Goślina bieg 10km A Kopytka
258 Agata Siwek 1988 Murowana Goślina bieg 5km B
259 Karolina Markiewicz 1988 Murowana Goślina bieg 5km A
260 Paulina Kaczmarek 1980 Murowana Goślina bieg 5km A Paulina i Marcin
261 Rafał Bardzik 1973 Murowana Goślina bieg 5km A Szybkie Leopardy :P
262 Sylwia Michalska 1974 Murowana Goślina Daleko jeszcze? bieg 5km A
263 Marcin Kaczmarek 1975 Murowana Goślina bieg 5km A Paulina i Marcin
264 Dominik Michałowski 1988 murowana goślina Paciaciaki Team bieg 5km A Natalka i Minius
265 Izabela Murawiec 1979 Murowaniec Nadkanale bieg 10km A FRĄFLAKI
266 Krzysztof Murawiec 1977 Murowaniec Nadkanale bieg 10km A FRĄFLAKI
267 Iga Kąkolewska 1996 Młodasko bieg 10km A
268 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko bieg 10km A
269 Rafał Grzegorzewski 1974 Niemcz bieg 10km B Ania i Rafał
270 Anna Grzegorzewska 1977 Niemcz bieg 10km B Ania i Rafał
271 Hanna Sikora 1990 Nowy Tomyśl bieg 5km A
272 Ewa Kaźmierska 1962 Oborniki NW 5 km A
273 DANIEL JASIEWICZ 1999 OBORNIKI bieg 5km A
274 Adam Stawicki 1966 Oborniki bieg 10km A
275 Jolanta Paluch 1964 Oborniki NW 5 km A
276 AGNIESZKA PIECHOCKA 1984 OBORNIKI bieg 5km A
277 Ewa Wawrzyniak 1979 Oborniki bieg 5km B wawrzynki
278 Agnieszka Włodarczak 1976 Oborniki bieg 10km A
279 Rafał Wawrzyniak 1975 Oborniki bieg 5km B wawrzynki
280 Magdalena Walenciak 1981 Oborniki bieg 5km B
281 Rafał Włodarczak 1970 Oborniki bieg 10km A
282 Dominik Janowiak 1980 Oborniki bieg 5km B pepitki
283 Agnieszka Janowiak 1979 Oborniki bieg 5km B pepitki
284 Michał Jarusz 1983 Oborniki bieg 5km A
285 Anna Piechocka 1992 Oborniki CEDC bieg 5km B
286 Dominik Lorenc 1989 Oborniki Oborniki bieg 5km B Lolki
287 Leszek Piechocki 1989 Oborniki Oborniki bieg 10km B
288 Daria Lorenc 1994 Oborniki Oborniki bieg 5km B Lolki
289 Łukasz Polak 1981 Oborniki Śląskie Oborygeni bieg 10km A
290 Aneta Błaszkowska 1992 Obrowo bieg 5km A <3 Anetka i Piotruś <3
291 Piotr Majchrzak 1991 Obrowo KABM! bieg 5km A <3 Anetka i Piotruś <3
292 maciej siejek 1984 Obrzycko bieg 10km A
293 Rafał Snela 1979 Oczkowice Snela Team bieg 5km A
294 Magdalena Krzyżanek 1997 Opalenica bieg 5km A
295 Radosław Gluza 1991 Opalenica CITY ZEN_ bieg 5km A Shili & Tshiba
296 Adam Adamczak 2000 Opalenica Opalenicki Klub Sportowy bieg 5km A Angelika i Adi Adiczak
297 Marta Kryś 1988 Opalenica bieg 5km A Shiba i Tshiba
298 Sylwia Szmatuła 1977 Opalenica bieg 5km A Sylwia i Krystian
299 Krystian Szmatuła 1977 Opalenica bieg 5km A Sylwia i Krystian
300 Sylwia Skorupka 2001 Osieczna bieg 5km B
301 Mateusz Odwrot 1991 Ostroróg Zawodowi Amatorzy bieg 5km A
302 Marzena Grzegorczyk 1973 Ostrów Wielkopolski NW 5 km B
303 Andrzej Dudek 1961 Ostrów Wielkopolski Niezrzeszony bieg 10km A
304 Bogusława Dudek 1961 Ostrów Wielkopolski niezrzeszona NW 5 km A
305 Mateusz Grajek 1990 Ostrów Wielkopolski KB Czarne Wilki bieg 5km A KB Czarne Wilki
306 Arleta Lorenc 1992 Ostrów Wlkp. KB Czarne Wilki bieg 5km A KB Czarne Wilki
307 Artur Chmielewski 1969 Paczkowo bieg 5km A
308 Maciej Nowakowski 1962 Palędzie NW 5 km A
309 Marcin Kłosiński 1983 Pamiątkowo bieg 5km A Milena i Marcin
310 Ilona Bienkowska 1981 Pawlowice PBwUk bieg 10km A
311 Martyna Adamczak 1992 Pawlowice bieg 10km A
312 Tomasz Adamczak 1984 Pawłowice bieg 10km A AsiaTomekBiegają
313 Joanna Adamczak 1980 Pawłowice bieg 10km A AsiaTomekBiegają
314 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km A
315 Magdalena Bachmatiuk 1986 Piła Niestowarzyszony bieg 10km B
316 Małgorzata Woźniak 1985 Pleszew Woźniak Tim bieg 5km B Gosia i Dominik
317 Monika Pawłowska 1980 Pleszew bieg 5km B MONIKA i Rafał
318 Dominik Woźniak 1981 Pleszew Woźniak Tim bieg 5km A Gosia i Dominik
319 Rafał Pawłowski 1981 Pleszew bieg 5km B MONIKA i Rafał
320 Anna Gruszka 1974 Plewiska bieg 5km A
321 Dariusz Kapica 1984 Plewiska Biegacze YouFit bieg 5km B Misiaczek ❤️ Tygrysek
322 Karolina Skubel 1984 Plewiska Thermo King Poznań bieg 5km A
323 Karolina Matelska 1980 Plewiska bieg 10km A
324 Justyna Wieczorek 1986 Plewiska bieg 5km A
325 Anna Kapica 1986 Plewiska Biegacze YouFit bieg 5km B Misiaczek ❤️ Tygrysek
326 Dominik Komorowicz 1982 Pniewy bieg 10km A
327 Marzena Korpik 1984 Pniewy MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A Marzena i Łukasz
328 Łukasz Komorowicz 1982 Pniewy MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A Marzena i Łukasz
329 Natalia Jastrzębska 1989 Pobiedziska brak klubu bieg 5km A Natalia i Grzegorz
330 Angelika Ziółkowska 2000 Pobiedziska bieg 5km A Angelika i Adi Adiczak
331 Paweł Gawron 1961 Posada bieg 5km A
332 Katarzyna Tecław 1963 Pozn bieg 5km A
333 Gosia Cieslak 1984 Poznań bieg 10km A
334 Sylwia Nowak 1985 Poznań bieg 5km B Sylwia i Marcin
335 Maja Bereszyńska 1989 Poznań bieg 10km A
336 Piotr Zielonka 1959 Poznań Podziemna pomarańcza NW 5 km A
337 Paweł Ratajczak 1990 Poznań bieg 5km A HARDY NIEDŹWIEDŹ I PONĘTNA ŁASICA
338 Marta Kasprowicz 1991 Poznań Biegacze Celebryci || gRUNwald Team Poznań bieg 10km A Biegacze Celebryci
339 Marek Stafiniak 1982 Poznań NW 5 km A
340 Daniel Macyszyn 1976 Poznań Night Runners Poznań bieg 5km A
341 Emil Skitek 1988 Poznań brak bieg 10km A
342 Anna Mytko 1967 Poznań NW 5 km A
343 Konrad Jahnz 1976 Poznań NW 5 km A Jahnze w biegu
344 Krzysztof Rudziński 1988 Poznań bieg 10km A Dagmara i Krzysiu
345 Natalia Kryszak 1980 Poznań bieg 10km A
346 Paweł Klessa 1989 Poznań fitness24seven bieg 10km A Klessolki
347 Mariola Szemiel-afek 1974 POZNAŃ Drużyna Szpiku bieg 5km A
348 Przemysław Krzanowski 1976 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 5km A
349 Przemysław Sobieniak 1977 Poznań bieg 5km A
350 HANNA WATA 1985 POZNAŃ bieg 5km A HANNA I ŁUKASZ
351 Iwona Błaszczyk Poznań Poznań bieg 5km A
352 Halina Zawadzka 1951 Poznań NW 5 km A
353 Anna Witkowska 1985 Poznań bieg 5km A
354 Krzysztof Grzyb 1979 Poznań Klub Biegacza RTV Euro AGD/Smashing Pąpkins bieg 10km A
355 Kinga Kozłowska 1993 Poznań bieg 10km A biegające kucyki
356 Kamil Grzymkowski 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Kocia Para
357 Karolina Szczepaniak 1993 Poznań bieg 5km A Karolina i Kamil
358 Martyna Pawłowska 1988 Poznań bieg 5km B
359 Mateusz Tomaszewski 1979 Poznań bieg 10km A
360 Agnieszka Stefańska 1983 Poznań bieg 5km B Agnieszka i Tomek
361 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań Night Runners bieg 10km A
362 Wojciech Żołnierek 1989 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A
363 Paulina Mendowska 1997 Poznań AWF Poznań bieg 5km A Paulina&Damian SuperTeam
364 Oleksandr Sydorenko 1980 Poznan bieg 5km A
365 Agata Skupin 1987 Poznań bieg 5km A
366 Mariusz Nowak 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
367 Marlena Kurzyńska 1990 Poznań bieg 5km A MRrrr :)
368 Krzysztof Wilczyński 1960 Poznań bieg 10km A
369 Paweł Kolan 1970 Poznań bieg 5km A Marta&Paweł
370 Anita Orzechowska 1985 Poznań mycha NW 5 km A
371 Ewa Stafiniak 1982 Poznań NW 5 km A
372 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega bieg 10km A
373 Łukasz Schoener 1980 Poznań Pogromcy Singletreków bieg 10km A
374 Anna Błociszewska- Starczyńska 1978 Poznań 1978 bieg 5km A
375 Marta Smierzchała 1980 Poznań bieg 5km A Marta&Paweł
376 Paweł Kotecki 1984 Poznan Iłówiec Team bieg 10km A Kot i Mysz biegają
377 Łukasz Drożdżyński 1984 Poznań Bieg dla Filipa bieg 10km A
378 Alicja Południak 1987 Poznan OLX Group bieg 5km A
379 Marta Kamińska 1989 Poznań bieg 10km B
380 Aleksandra Galla 1995 Poznań bieg 10km A
381 Agnieszka Dziurla 1983 Poznań bieg 5km A DREAM TEAM
382 WOJCIECH ŚWIĘTEK 1963 POZNAŃ bieg 10km A Babeczka i Ciacho
383 Hanna Katrych 1993 Poznan bieg 10km A
384 ŁUKASZ WATA 1986 POZNAŃ bieg 5km A HANNA I ŁUKASZ
385 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 5km A
386 Agnieszka Wita 1989 Poznań Uniwersytet Przyrodniczy bieg 5km B
387 Katarzyna Falkowska 1987 Poznań bieg 10km A Kasia i Tomek
388 Michał Kasprowicz 1963 Poznań bieg 5km A
389 Beata Izbaner 1979 Poznań Kobiety Biegają bieg 5km A
390 Arkadiusz Siwek 1995 Poznań bieg 10km A biegające kucyki
391 Marta Gloger 1977 POZNAŃ Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA bieg 10km A
392 Kamil Degórski 1990 Poznan Grupa OLX bieg 5km A Karolina i Kamil
393 Barbara Rozynek 1949 Poznań NW 5 km A
394 PIOTR GRABIAK 1977 POZNAŃ bieg 10km A
395 Damian Nowak 1994 Poznań bieg 5km A Paulina&Damian SuperTeam
396 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań bieg 10km B
397 Natalia Janik 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Catastrophe
398 Rafał Gucwa 1988 Poznań bieg 5km A MRrrr :)
399 Beata Piechota 1985 POZNAŃ bieg 10km A
400 Marcin Orzechowski 1978 Poznań SETI- wynajem maszyn czyszczących NW 5 km A
401 Jolanta Kostrzyńska 1969 Poznań bieg 10km A
402 Artur Kryszewski 1987 Poznań bieg 5km A
403 Robert Przybylski 1978 Poznań bieg 5km B
404 Ewa Król 1988 Poznań bieg 5km A
405 Arkadiusz Miłek 1974 Poznań bieg 10km A
406 Anna Gawron 1997 Poznań bieg 5km A Anna i Robert
407 MICHAŁ SCHLEGEL 1991 POZNAŃ NowaPasja.pl bieg 5km A
408 Dariusz Praiss 1968 Poznań bieg 5km B
409 Barbara Czarnecka 1976 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A BBrun
410 Tadeusz Damski 1959 Poznań bieg 5km A
411 Paweł Maciejewski 1990 Poznań OLX Group bieg 10km A
412 Mariusz Łoboda 1953 Poznań bieg 10km A
413 Jacek Kamiński 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza bieg 10km A
414 Patryk Domański 1996 Poznań bieg 10km A
415 Łukasz Wiatrowski 1980 Poznań bieg 5km A DREAM TEAM
416 Małgorzata Mediger 1967 Poznań niezależna bieg 5km A
417 Małgorzata Bocian 1968 Poznań Poznań Biega bieg 5km A Gosia i Zbyszek
418 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 5km B
419 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 5km A
420 Marcin Kuczyński 1983 Poznań brak klubu bieg 10km A
421 Karolina Witucka 1928 poznan NW Kids 2008 NW 5 km A
422 Paweł Garniewicz 1961 POZNAŃ Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA NW 5 km A
423 Marcin Nowak 1986 Poznań bieg 5km A Sylwia i Marcin
424 Adam Bubeła 1975 Poznań bieg 5km A
425 MARZENA PRUSZYŃSKA 1975 POZNAŃ gRUNwald Team Poznań NW 5 km A
426 Pola Gryszkiewicz 1982 Poznań bieg 5km A
427 Tomasz Wysocki 1982 Poznań bieg 5km A Szybka i Wściekły
428 Monika Tuchołka 1972 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A Monika i Jędrek
429 Joanna Dąbrowska 1983 Poznań bieg 10km A
430 Paweł Gorzelańczyk 1996 Poznań AstroRun bieg 5km A Catastrophe
431 Marta Kołt 1980 Poznań SDS Karolina Mośko bieg 10km B
432 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
433 Katarzyna Ganda 1975 Poznań NW 5 km B
434 Bartosz Czarnecki 1978 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A BBrun
435 Agnieszka Gabrysz 1975 Poznań bieg 5km A Agnieszka i Krzysztof
436 Agata Rozmus 1986 Poznań bieg 10km A anm
437 Barbara Przybylska 1960 Poznań NW 5 km B
438 Jan Deckert 1954 Poznań bieg 10km A
439 Marlena Drajerczak 1978 Poznań bieg 5km A
440 Katarzyna Kowalewska 1991 Poznań bieg 5km A
441 Bartosz Zieleźnik 1985 Poznań bieg 10km A Lakuny
442 Marcin Michalak 1986 Poznań bieg 10km A
443 Zbigniew Bocian 1967 Poznań Poznań Biega bieg 5km A Gosia i Zbyszek
444 Karolina Macińska 1985 Poznań Dzidzia Team NW 5 km A
445 Paweł Nater 1973 Poznań Poznań-Jeżyce bieg 5km A
446 Wojciech Dolata 1982 Poznań Piotr i Paweł Marka Formy bieg 10km A
447 Artur Zawisza 1986 Poznań Zgrupka Team bieg 10km A Tri of Us
448 Hanna Nowaczyk 1991 Poznań bieg 10km A
449 Robert Galicki 1972 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Scuderia HiR
450 Monika Gzella 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Kocia Para
451 Magdalena Świerczyńska 1977 Poznań bieg 5km A
452 Maciej Witkowski 1977 Poznan bieg 5km A
453 Tomasz Dwornik 1975 Poznań bieg 5km A Agnieszka i Tomek
454 Izabela Ławniczak 1944 Poznań NW 5 km A
455 Marta Rypińska 1984 Poznań NW 5 km B
456 Grzegorz Maciejewski 1961 Poznań bieg 5km A
457 Monika Tuchołka 1957 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A Monika i Jędrek
458 Marek Geisler 1959 Poznań Airport Poznań Team bieg 10km A
459 Jakub Przybylski 1995 Poznań KU AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A
460 Monika Olechowska 1982 Poznań Night Runners bieg 10km A
461 SŁAWOMIR SAWALA 1972 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 10km A Sławek i Aneta
462 Maciej Walentowski 1982 Poznań bieg 5km A Tarzan&Jane
463 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań bieg 5km A
464 Adam Hołoga 1977 Poznań sprawni inaczej bieg 5km B wredna i maruda
465 Arleta Kruszka 1964 POznań NW 5 km A
466 Eliza Frąckowiak 1967 Poznań NW 5 km B
467 Krzysztof Gabrysz 1974 Poznań bieg 5km A Agnieszka i Krzysztof
468 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 5km A
469 Rafał Mandziak 1979 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 5km A
470 Karolina Wróblewska 1983 Poznań bieg 5km A
471 Magdalena Binkowska 1984 Poznań bieg 5km A
472 Wiesław Chojniak 1973 Poznań bieg 10km A
473 Piotr Sturzbecher 1982 Poznań Agata i Piotr bieg 5km A Agata i Piotr
474 Natalia Macioszek 1984 Poznań bieg 10km A Lakuny
475 Beata Brukwicka 1986 Poznań Poznań-Jeżyce bieg 5km A
476 ŁUKASZ BŁASZCZYK 1975 POZNAŃ KIJANKI POZNAŃ NW 5 km A
477 Anastasia Ofilenko Poznań bieg 10km B Nastia i Witek
478 Sławomir Kulczyński 1970 Poznań pancerny żółwik NW 5 km A
479 KINGA GOŁASKA 1984 POZNAŃ bieg 5km A
480 MAGDALENA TAJCHER-OSICKA 1978 POZNAŃ OSICKI TEAM PARKRUN POZNAŃ bieg 5km A Maga i Seba
481 Joanna Konstańczak 1983 Poznań Night Runners bieg 10km A
482 Aleksandra Socha 1986 Poznan Zgrupka Team bieg 10km A Tri of Us
483 Marek Biesiada 1985 Poznań KS Poznań Hussars bieg 10km A
484 Hanczeska Kuczyńska 1979 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Scuderia HiR
485 Marta Pacer 1990 Poznań bieg 5km A Miśki Pyśki
486 Robert Mamys 1975 Poznań bieg 5km A
487 Agnieszka Borda 1982 Poznań bieg 10km B
488 Małgorzata Loretańska 1956 Poznań NW 5 km A
489 Mikołaj Kaczmarek 1995 Poznań bieg 10km B
490 Dorota Samsel 1974 Poznań bieg 5km A On va a Rennes
491 Patrycja Targoszyńska 1977 Poznań bieg 5km A
492 Mariusz Broniszewski 1981 Poznań Grzybony bieg 5km A
493 Ilona Łytka 1982 Poznan bieg 5km A
494 Julia Rybakowska 1986 Poznań Teatr Nowy w Poznaniu bieg 5km A PiersiNaMecie
495 ANETA SAWALA 1976 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 10km A Aneta i Sławek
496 Katarzyna Gumienna 1988 Poznań bieg 5km A Tarzan&Jane
497 Hanna Szulc 1970 Poznań NW 5 km A
498 Łukasz Roth 1979 poznan Night Runners bieg 5km A
499 Agnieszka Hołoga 1979 Poznań sprawni inaczej bieg 5km B wredna i maruda
500 Konstancja Lissewska 1986 Poznań NW 5 km A Lisie Piórka
501 Anna Kwiecińska 1979 Poznań Różove bieg 5km A Ania i Ola
502 Agata Koschel 1987 Poznań Agata i Piotr bieg 10km A Agata i Piotr
503 Natalia Domańska 1993 Poznań bieg 5km A
504 Daniel Olejniczak 1984 Poznań Poznań-Jeżyce bieg 5km A
505 Joanna Mazurczak 1989 Poznań bieg 5km A Zakochani Zabiegani Asia i Maciej ♡
506 Jarosław Ciastowski 1959 Poznań CIACHA I CZAPY bieg 10km A
507 Witold Jankowski Poznań bieg 5km B Nastia i Witek
508 Anna Musialska 1980 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań bieg 5km A
509 Natalia Jasińska 1971 Poznań FORMATIQ RUN NW 5 km A
510 Grzegorz Nowicki 1971 Poznań AGiP bieg 10km B Aldona i Grzegorz
511 Justyna Piętka 1982 Poznań NW 5 km A
512 Karolina Kocik 1996 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A Karo i Adam
513 SEBASTIAN OSICKI 1976 Poznań OSICKI TEAM PARKRUN POZNAŃ bieg 5km A Maga i Seba
514 Dorota Bartosiewicz 1984 Poznań bieg 5km A Crazy Catwomen
515 Piotr Nowak 1992 Poznań Zgrupka Team bieg 5km A
516 Michał Potrawiak 1989 Poznań bieg 10km A
517 Kinga Juskowiak 1978 Poznań TuptamDlaArka bieg 5km A
518 Krzysztof Spychała 1954 POZNAN bieg 10km A
519 Łukasz Siemieniuch 1981 Poznań bieg 5km A Kasia i Łukasz
520 Karol Prętnicki 1956 Poznań Drugie Serce NW 5 km A
521 Juliusz Łukaszewski 1964 Poznań Łuk Team bieg 5km A
522 Kinga Szukała 1993 Poznań TRANCE ONLY bieg 10km A
523 Daria Lutomska 1987 Poznań bieg 5km A
524 BEATA GRAJEWSKA 1974 POZNAŃ bieg 10km A
525 Sebastien Lebreton 1977 Poznań bieg 5km A On va a Rennes
526 Malina Targoszyńska 2000 Poznań bieg 5km A
527 Łukasz Gołąb 19901990 Poznań Drużyna Szpiku bieg 5km A Justyna&Łukasz
528 Tomasz Łytka 1979 Poznań bieg 5km A
529 KRZYSZTOF SIERANT 1995 POZNAŃ Drużyna Szpiku bieg 5km A ROSE & KRIS
530 WOJCIECH LATKOWSKI 1976 POZNAŃ bieg 5km A
531 Karolina Smokowska 1990 Poznań bieg 10km A
532 Alina Bagińśki 1957 Poznań Ks Bola 06 Poznań NW 5 km A
533 Maciej Nowak 1974 Poznań gRUNwald team bieg 5km A
534 Bogumiła Broda 1984 Poznań bieg 5km A Drużyna Pierścienia
535 Kamil Turowski 1996 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A K&D BI(e)G LOVE
536 Marek Kościelniak 1977 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A
537 Sebastian Świętocki 1994 Poznań bieg 10km A Kakała I Quet
538 Rozalia Ignerska 1982 Poznań bieg 10km A
539 Anna Mośkiewicz 1990 Poznań Drużyna Szpiku/Biegaj Pod Okiem Trenera bieg 10km A dzikie mośki
540 Marcelina May 1986 Poznań bieg 5km A
541 Monika Kędzierska 1997 Poznań Mój pierwszy raz bieg 5km A
542 Jolanta Gajda 1969 Poznań bieg 10km B
543 Piotr Gołaski 1982 Poznań bieg 5km A
544 Oleksandr Sydorenko 1980 Poznan bieg 5km B
545 Wojciech Sabik 1990 Poznań bieg 5km A Miśki Pyśki
546 Beata Wojtaszyk 1983 Poznań bieg 5km A
547 Ewelina Pomykała 1986 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Ewelina&Błażej
548 Łukasz Rogalski 1986 Poznan bieg 10km A Kasia i Łukasz
549 Irena Filipczyk 1963 Poznań NW 5 km A
550 Maurycy Miękisiak 1994 Poznań OLX Group bieg 5km A
551 Bartosz Dubas 1987 Poznań bieg 5km A RUN & LOVE TOGETHER
552 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań NW 5 km A
553 Rafał Maślankiewicz 1957 Poznań bieg 5km A
554 Marta Springer 1984 Poznan grupa moc bieg 5km A
555 Martyna Tłuchowska 1992 Poznań bieg 5km B Crazy Catwomen
556 Nadia Binkowska 1985 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A
557 Katarzyna Lehmann Siemieniuch 1980 Poznań bieg 5km A Kasia i Łukasz
558 Ewa Szczęsna 1987 Poznań bieg 5km A
559 Olga Dysput 1989 Poznań 1989 bieg 5km A Ola i Krzysiek
560 Marcin Woźniak 1980 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km A
561 Aneta Frąckowiak 1982 Poznań Mamy-Biegamy bieg 10km A
562 Łukasz Zboralski 1975 Poznań bieg 10km A
563 Wojciech Komorowski 1988 Poznań FALUBAZforthewin bieg 10km A
564 Małgorzata Angielczyk 1951 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań NW 5 km A
565 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A
566 Dominika Wiśniewska 1996 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A K&D BI(e)G LOVE
567 Kinga Ganda 1976 Poznań NW 5 km B
568 Małgorzata Brudzińska 1989 Poznań bieg 10km A
569 Kamila Kaczmarek 1983 Poznań Kamila i Marcin bieg 5km B Kamila i Marcin
570 Zbigniew Reśliński 1991 Poznań bieg 10km A dzikie mośki
571 Jarosława Trocka 1989 Poznań bieg 5km A
572 Magdalena Jakubowska 1973 poznań 2009 bieg 5km A
573 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań bieg 10km A
574 Sławek Janik 1980 Poznań Unilever Poznań bieg 5km A Ania i Sławek
575 Monika Rypińska 1991 Poznań bieg 5km A
576 ADRIAN SZYDŁOWSKI 1987 Poznań pierwszykilometr.blogspot.com bieg 10km A Waleczne Paciaciaki
577 Katarzyna Rogalska 1987 Poznan Maratończyk Poznań bieg 10km A Kasia i Łukasz
578 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A
579 Radosław Juźwiak 1987 Poznań OLX Group bieg 5km A
580 Anna Dubas 1986 Poznań bieg 5km A RUN & LOVE TOGETHER
581 Damian Smilgin 1989 Poznań walkazotyloscia bieg 10km A
582 Magdalena Lizik 1977 Poznań bieg 5km A
583 Magdalena Springer 1981 Poznan Grupa Mocnego Uderzenia bieg 5km A
584 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 5km B
585 Patrycja Chajec 1985 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A
586 Magda Walenczak 1984 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A Magda & Tomek
587 Aneta Lisowska 1975 Poznań bieg 10km A Hitcena.pl
588 Anna Wiśniewska 1982 Poznań Nessi Team / Hernik Team bieg 10km A
589 Michał Szuszczyński 1976 Poznań bieg 10km A Misiui Kulfon
590 Krzysztof Zwoliński 1987 Poznań 1987 bieg 5km A Ola i Krzysiek
591 Anna Kaźmierczak 1983 Poznań NW 5 km A
592 Tomasz Ogrodnik 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
593 Dominika Czermak 1991 Poznań OLX GROUP TEAM bieg 10km A
594 Zofia Zawieja 1996 Poznań bieg 10km A Zosia Samosia ale Jan Niezbędny
595 Kamila Sikorska-Podyma 1983 Poznań UAM Poznań bieg 5km A
596 Henryka Owczarek 1946 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A
597 Anna Janik 1978 Poznań bieg 5km A Ania i Sławek
598 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
599 Agnieszka Strzelewicz 1983 Poznan bieg 5km A
600 Ilona Kauf 1987 Poznań bieg 10km A
601 Agnieszka Duda 1994 Poznań bieg 10km A
602 Marcin Kaczmarek 1984 Poznań Kamila i Marcin bieg 5km B Kamila i Marcin
603 Piotr Kudzior 1996 Poznań PRO 366 bieg 5km A OnionTeam
604 Wanda Walachowska 1957 Poznań NW 5 km A
605 Monika Kosidło 1995 Poznań bieg 5km A Monika i Piotr
606 Mateusz Tomaszewski 1979 Poznań bieg 10km A
607 Agnieszka Dolata 1977 Poznań bieg 5km A
608 Danuta Hauser 1956 Poznan bieg 5km A
609 Paulina Szydłowska 1988 Poznań pierwszykilometr.blogspot.com bieg 10km A Waleczne Paciaciaki
610 Marika Kaczmarek 1997 Poznań bieg 5km A
611 Aldona Nowicka 1972 Poznań AGiP bieg 10km B Aldona i Grzegorz
612 Adam Pielatowski 1989 Poznań Dirty Sparrows bieg 10km A
613 EDYTA FALTYŃSKA 1972 POZNAŃ bieg 10km A Babeczka i Ciacho
614 Witold Nowak 1963 Poznań bieg 10km A
615 Krzysztof Ludwiczak 1980 Poznań Mamy biegamy - WT bieg 5km A Betty i Ludvig
616 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 5km A
617 tomasz kwaśny poznań bieg 10km A
618 Karolina Mądrzak 1979 Poznań Powiat Poznański bieg 10km A
619 Dawid Molak 1981 Poznań bieg 10km A
620 Tomasz Koebsch 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A Magda & Tomek
621 Bartosz Machoński 1974 Poznań bieg 10km A Hitcena.pl
622 Małgorzata Spychała Szuszczyńska 1975 Poznań bieg 10km A
623 Katarzyna Trawińska 1987 Poznań bieg 5km A
624 MICHAŁ MACIEJEWSKI 1977 Poznań Supersportowy TEAM bieg 5km A Kotek i myszka
625 Sylwia Rózga 1992 Poznań bieg 5km A
626 Józef Bednarski 1946 Poznań Night Runners bieg 5km A
627 Dominika Foltyn 1987 Poznań bieg 5km A
628 Gian Andrea Baretton 1995 Poznań bieg 5km B
629 Przemysław Szmania 1989 Poznań TRANCE ONLY bieg 10km A
630 Danuta Nowakowska 1957 Poznań NW 5 km A
631 maria maloszczyk 1957 poznan NW 5 km A
632 Katarzyna Wawrzyniak 1972 Poznań 1972 NW 5 km A Kasia i Mirek
633 Aleksandra Mikołajczak 1984 Poznań bieg 5km A Ania i Ola
634 Joanna Goździewska 1984 Poznań bieg 5km A
635 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań bieg 5km A
636 Magdalena Kowalska 1993 Poznań bieg 5km B
637 Maria Kasperska 1984 Poznań NW 5 km A
638 Piotr Jacek 1985 Poznań bieg 5km A Monika i Piotr
639 ANITA DEPTULSKA 1984 POZNAN bieg 5km A
640 PIOTR PIECHOWIAK 1969 Poznań 1969 bieg 5km A
641 Piotr Jamrogowucz 1994 Poznań bieg 5km A
642 Małgorzata Polarok 1980 Poznan NW 5 km A
643 Katarzyna Szulc 1981 Poznań bieg 5km A
644 Patrycja Preuss 1991 Poznań bieg 5km A Princessa&Princepolo
645 Henryk Lubawy 1959 Poznań NW 5 km A
646 Beata Majchrzak 1975 Poznań Mamy biegamy bieg 5km A Betty i Ludvig
647 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A Biegacze Celebryci
648 Janusz TABOREK 1973 Poznań bieg 5km A
649 Joanna Witkowska 1987 Poznań bieg 5km A
650 Robert Mytko 1963 Poznań NW 5 km A
651 Jolanta Jahnz 1978 Poznań NW 5 km A Jahnze w biegu
652 Dagmara Laszczkowska 1988 Poznań bieg 10km A Dagmara i Krzysiu
653 Joanna Skiba 1973 Poznań Przedszkole Zakątek Małych Odkrywców w Śremie bieg 10km A
654 HALLIK PIETROWSKA 1965 POZNAŃ bieg 5km A
655 Justyna Szlandrowicz 1970 Poznań NW 5 km B
656 Anna Klessa 1989 Poznań fitness24seven bieg 10km A Klessolki
657 Magdalena Marszałek 1979 Poznań Koniuchy OCR bieg 10km A
658 Grzegorz Łochyński 1972 Poznań brak klubu bieg 5km A Natalia i Grzegorz
659 Dominika Hofman 1970 Poznań NW 5 km A
660 Mirosław Wawrzyniak 1969 Poznań 1969 NW 5 km A Kasia i Mirek
661 Agata Zommer 1990 POZNAŃ bieg 5km A
662 Krzysztof Kołaczkowski 1993 Poznań Gdzie ta meta bieg 10km A Ilona i Krzysztof Gdzie ta Meta
663 Katarzyna Lewandowska 1988 Poznań NW 5 km A
664 Patryk Dymecki 1979 Poznań bieg 5km A
665 Joanna Przybysz 1994 Poznań bieg 5km A OnionTeam
666 Adam Kobiałka 1978 Poznań NR bieg 10km A
667 Ewelina Witkowska 2000 Poznań ZSB nr1 Poznań bieg 5km A
668 Katarzyna Gawron 1989 Poznań bieg 5km A
669 Sonia Nafalska 1987 Poznań bieg 10km A Kakała I Quet
670 Agnieszka Cieślik 1978 Przezmierowo bieg 10km A
671 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 5km A
672 Renata Kaźmierczak 1972 Puszczykowo 1972 bieg 10km B Renia i Bartek
673 ARLETA GAJ 1969 PUSZCZYKOWO bieg 5km A
674 Bartosz Kaźmierczak Puszczykowo 1972 B
675 Beata Kuryło 1972 Pyszczyn Night Runners Gniezno bieg 5km A Beata&Waldek
676 Marta Sitko 1983 Pyzdry Pyzdrzanie w biegu bieg 10km A
677 Ola Nowakowska 1994 Radziejów bieg 10km A
678 lukasz wos 1976 Rakoniewice brak bieg 10km A
679 Monika Antkowiak 1987 Rakownia bieg 5km A Mr&Mrs
680 Michał Antkowiak 1986 Rakownia bieg 5km A Mr&Mrs
681 Daria Eliasz 1991 Rawicz bieg 10km A Darianna & Bojas
682 Maciej Łukowiak 1965 Rawicz bieg 5km A
683 Łukasz Siporzyński 1977 Rawicz bieg 5km A
684 Mateusz Siporzyński 1998 Rawicz bieg 5km A
685 Agnieszka Wojtal 1980 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz
686 Agnieszka Kijak 1987 Robakowo Parkrun Poznań bieg 10km A
687 Łukasz Nowak 1983 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz
688 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku bieg 10km A
689 Tomasz Woźniak 1972 Rogoźno RKD RUN bieg 10km B
690 Agnieszka Najderek 1987 Rokietnica bieg 5km A
691 Adrian Szulc 1987 Rokietnica bieg 5km A
692 Łukasz Stachowski 1981 Rokietnica bieg 10km A
693 Tomasz Macioszek 1982 Rokietnica Rokietnica Niezrzeszony bieg 5km A
694 Magdalena Maj 1984 Rokietnica Wuef Club bieg 5km A
695 Angelika Macioszek 1985 Rokietnica Niezrzeszony Rokietnica bieg 5km B
696 Krystyna Kaźmierczak 1989 Rokietnica bieg 10km A
697 Dariusz Kosicki 1966 Rokietnica NW 5 km A
698 Małgorzata Szulc 1989 Rokietnica bieg 5km A
699 Grzegorz Grzegorzewski 1958 Rosnowo bieg 5km A Kochający nie tylko bieganie
700 Monika Magas 1973 Rosnowo bieg 5km A Kochający nie tylko bieganie
701 Przemek Kaźmierczak 1991 Rożnowo Rożnovia Rożnowo bieg 10km A Asia&Przemo
702 Daniel Kroczek 1977 Rydzyna bieg 5km A Daniel i Karolina
703 Karolina Kroczek 1980 Rydzyna bieg 5km A Daniel i Karolina
704 Agata PIEPRZYCKA 1978 RYDZYNA bieg 5km A
705 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
706 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
707 Rafał Matysiak 1972 Sieraków Biegacze PMI bieg 10km A
708 Karolina Stefaniak 1977 Skoki Hart Skoki bieg 5km A
709 Elżbieta Nowakowska 1962 Skórzewo NW 5 km A Michał i Elka to miłość wielka
710 Michał Nowakowski 1961 Skórzewo Drużyna Stasia NW 5 km A Michał i Elka to miłość wielka
711 Krzysztof Błesnowski 1984 Śmigiel bieg 5km A Krzys i Renatka Biegaja
712 Bartosz Stanek 1988 Śmigiel Śmigiel bieg 10km A
713 ANNA KUŁAK 1986 SOLEC KUJAWSKI bieg 5km A
714 Boguslawa Barwikowska 1974 Solec Kujawski bieg 10km B
715 Antoni Koch 1961 Śrem bieg 10km A
716 Roman Rożkowski 1958 Śrem Runner's Power Śrem bieg 5km A
717 Joanna Klak 1983 Śrem Słodziaki NW 5 km A
718 Mateusz Ratajczak 1993 Śrem bieg 5km A Zuza i Mateusz
719 Andżelika Kędzierska 1994 Śrem bieg 5km A HARDY NIEDŹWIEDŹ I PONĘTNA ŁASICA
720 RENATA KOCH 1964 ŚREM bieg 5km A
721 Daria Chwaliszewska 1996 Śrem bieg 5km A Darka i Patryk
722 Patryk Starkiewicz 1995 Śrem bieg 5km A Darka i Patryk
723 Andrzej Grajcar 1958 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 5km A
724 Szymon Woźniak 1987 Śrem bieg 10km B
725 Anna Grajcar 1984 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 5km A
726 Michał Pawlak 1991 Środa Wielkpolska bieg 5km A
727 BEATA TELEGA 1970 ŚRODA WLKP. NW 5 km A
728 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara lubianka Derby NW 5 km A
729 Ania Kwiatkowska 1989 Stare Miasto bieg 10km A
730 aneta wejman 1979 stawiszyn Bodzio Pędziwiatr bieg 5km B anetka i bogus
731 Bogumił Wejman 1978 stawiszyn Bodzio Pędziwiatr bieg 5km A Bogus i Anetka
732 Izabela Jankowska 1977 Stęszew bieg 5km B
733 Dawid Weigelt 1997 Stęszew bieg 5km B
734 Albert Błoch 1988 Stęszew bieg 10km A
735 TOMASZ SOBOLEWSKI 1973 STĘSZEW bieg 5km B Izabela i Tomasz Biegają
736 IZABELA SOBOLEWSKA 1976 STĘSZEW bieg 5km B Izabela i Tomasz Biegają
737 Arkadiusz Rewers 1994 Strzałkowo bieg 5km A
738 Joanna Zalewska 1971 Strzelce Kraj NW 5 km A
739 Mariusz Zalewski 1969 Strzelce Krajeńskie bieg 10km A
740 Tomasz Krzyśka 1989 Studzieniec bieg 5km A Asia i Tomek
741 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km B
742 Dobrochna Otlewska 1982 Suchy Las bieg 5km B Dobrochna i Bartek
743 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 5km A Bogna i Rafał
744 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Brama W Biegu bieg 5km A Bogna i Rafał
745 Bartosz Bednarkiewicz 1976 Suchy Las bieg 5km A Dobrochna i Bartek
746 Bogdan Zapała 1970 Sulechow bieg 10km B bodek
747 Aleksandra Knop 1993 Sulechów Skoczki bieg 5km A Skoczki
748 Robert Skokowski 1985 Sulechów Skoczki bieg 5km A Skoczki
749 Anna Tryk 1975 Swarzędz bieg 5km A
750 Rita Mucha 1980 Swarzedz bieg 10km A
751 Michał Kujawski 1990 Swarzędz bieg 5km A Michał i Renata
752 Otylia Mańka 1987 Swarzędz bieg 10km A
753 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
754 Renata Stadie 1990 Swarzędz bieg 5km A Renata i Michał
755 Wiesław Brodziszewski 1959 Swarzędz BRODEX TEAM SWARZĘDZ bieg 10km A
756 Julia Szwed-Kopyto 2002 Swarzędz bieg 5km A
757 Wojciech Buczkowski 2006 Swarzędz NW 5 km B
758 Justyna Buczkowska 1978 Swarzędz NW 5 km A
759 Marcin Oleś 1982 Swarzędz 1982 bieg 10km A
760 Darek Król 1967 Świątniki Nessi Team / Hernik Team bieg 5km A
761 Joanna Bąkowska 1971 Świdwin Przedszkole nr 2 POD TOPOLĄ w Świdwinie bieg 10km B JoDa Świdwin
762 DAREK BĄKOWSKI 1968 Świdwin KORYUKAN ŚWIDWIN bieg 10km B JoDa Świdwin
763 Anna Misrzak 1980 Świebodzin BBL Świebodzin bieg 10km A Ania i Rafał - wybiegana miłość
764 Rafał Hajdukiewicz 1988 Świebodzin BBL Świebodzin bieg 10km A Ania i Rafał - wybiegana miłość
765 Danuta Ujejska 1978 Święciechowa bieg 10km A Danusia i Robciu
766 Robert Ujejski 1968 Święciechowa bieg 10km A Danusia i Robciu
767 Jan Hordych 1997 Szamocin PCH_RUN bieg 5km A
768 Blazej Niewiada 1991 Szamotuły Zawodowi Amatorzy bieg 5km A
769 Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły NW 5 km B
770 Cezary Stanke 1983 Szamotuły Ich Troje bieg 5km A
771 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły bieg 5km B
772 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły bieg 5km B
773 Mikołaj Bekasiak 1990 Szamotuły Także tego... bieg 10km A
774 Paweł Lembicz 1993 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A
775 Hanna Kęsy-Kowalska 1967 Szczawno-Zdrój bieg 10km B SzczawnoRun team
776 Aleksander Kowalski 1963 Szczawno-Zdrój bieg 10km B SzczawnoRun team
777 Mateusz Kosiński 1990 Szczecin # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
778 Mateusz Grabarczyk 1994 Szczecin NoczeroTeam bieg 10km A
779 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca bark bieg 10km B
780 Grzegorz Jędrzejewski 1993 Tarnowo bieg 10km A
781 Bartosz Gawęda 1979 Tarnowo Podgórne bieg 5km A Kluski w ataku
782 Tomasz Tomelka 1986 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Kasia i Tomek
783 Natalia Banach Gawęda 1979 Tarnowo Podgórne bieg 5km A Kluski w ataku
784 PAWEŁ SNIEGOCKI 1978 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega/Pomorski Team Biegowy bieg 10km A
785 Marcin Maciński 1984 Tarnowo Podgórne NW 5 km A
786 Wirginia Król 1961 Tarnowo Podgórne dla Henia bieg 5km A
787 Maja Pigła 1982 Tarnowo Podgórne Pancia bieg 10km A
788 Karol Szkurat 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
789 Anna Krzyżańska 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Ania i Ryniu
790 Roman Sobański 1980 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A Paulina i Roman
791 Ryszard Krzyżański 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Ania i Ryniu
792 Paulina Sobańska 1982 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A Paulina i Roman
793 Michal Witczak 1989 Tarnowo Podgrone bieg 10km A anm
794 Aleksandra Kowalska 1987 Toruń bieg 10km A Ola&Mandos
795 Michał Mandosik 1982 Toruń TEAMOCHAL bieg 10km A Ola&Mandos
796 Patryk Skrzypczak 1988 Trzciel Spartakus Międzyrzecz bieg 5km A
797 Janusz Olejnik 1965 Trzebiatów bieg 10km A
798 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km A Wasyle
799 Grzegorz Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km A Wasyle
800 Małgorzata Szczudlik 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno bieg 5km B
801 Kamila Kolberg 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
802 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
803 Iwona Wiśniewska 1969 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
804 Angelika Płachcińska 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km B
805 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km B
806 Sławomir Grajewski 1970 Tulce bieg 10km B
807 Wioletta Iwaniak 1970 Ujście Ujście bieg 5km A Wiola i Darek
808 Dariusz Iwaniak 1975 Ujście Ujście bieg 5km A Wiola i Darek
809 Andrzej Bibik 1988 Uzarzewo bieg 5km B Piękna i Bestia
810 Karolina Bartczak 1991 Uzarzewo bieg 5km B Piękna i Bestia
811 Piotr Wzięch 1984 Wągrowiec bieg 5km A
812 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
813 Beata Sajewska 1976 Wągrowiec bieg 5km A
814 Michał Nowak 1989 Wągrowiec FC Wągrowiec bieg 10km A
815 Stanisław Turkowski 1960 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
816 Katarzyna Szulc 1967 Wagrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
817 Tomasz Bartkowiak 1986 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 5km A
818 Wiesław Ślęzak 1977 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 5km A
819 Ewa Czajkowska 1975 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
820 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec bieg 10km A
821 Robert Czajkowski 1974 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
822 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A Bakosie
823 Dorota Baczyńska 1968 Wapno WJS Rosomak bieg 5km B Bakosie
824 Bartosz Baczyński 1995 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A
825 Sylwia Kałuska 1990 Warszawa bieg 10km A Sylwia i Patryk
826 Kornelia De Vos 2003 Wałcz NW 5 km A mamusia i córusia
827 ELŻBIETA PIECHOTA 1969 Wałcz Biegam dla siebie bieg 5km A NA ZAWSZE MARIUSZ I ELA
828 Dariusz Świercz 1966 Wałcz Wałecka Ściema bieg 5km A Darek i Beata
829 MARIUSZ PIECHOTA 1968 Wałcz Wałcz bieg 5km A NA ZAWSZE MARIUSZ I ELA
830 Dariusz Świercz 1969 Wałcz Wałecka Ściema bieg 5km A Darek i Beata
831 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz bieg 10km A
832 Agata Wilczyńska 1968 Wałcz bieg 5km A
833 Regina Mowczan 1983 Wałcz bieg 5km A
834 Sabina De Vos 1982 Wałcz NW 5 km A mamusia i córusia
835 Leszek Bułakowski 1965