Lista startowa - IV Bieg Walentynkowy Poznań 2017

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Nazwa pary
1 Adam Stawicki 1966 Oborniki bieg 10km A
2 Agnieszka Strzelewicz 1983 Poznan bieg 5km A
3 Agnieszka Wojtal 1980 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz
4 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań bieg 10km A
5 Aleksandra Kowalska 1987 Toruń bieg 10km A Ola&Mandos
6 Anna Kaźmierczak 1983 Poznań NW 5 km A
7 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 5km B
8 Anna Mośkiewicz 1990 Poznań Drużyna Szpiku/Biegaj Pod Okiem Trenera bieg 10km A dzikie mośki
9 ARKADIUSZ CHUDY 1980 GOSTYŃ bieg 5km A
10 Barbara Przybylska 1960 Poznań NW 5 km B
11 Bartosz Stanek 1988 Śmigiel Śmigiel bieg 10km A
12 Bogdan Zapała 1970 Sulechow bieg 5km B BO&GO
13 Bogumiła Broda 1984 Poznań bieg 5km A Drużyna Pierścienia
14 Boguslawa Barwikowska 1974 Solec Kujawski bieg 10km B
15 Cezary Stanke 1983 Szamotuły Ich Troje bieg 5km A
16 Daria Eliasz 1991 Rawicz bieg 10km A Darianna & Bojas
17 Daria Woźniak 1995 Kaźmierz Kobiety Biegają bieg 5km A
18 Dominika Hofman 1970 Poznań NW 5 km A
19 Dorota Zowczak 1983 Poznan Rawa Team bieg 10km B
20 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km B
21 Emilia Kaczmarek 1991 Gniezno bieg 5km A Drużyna Pierścienia
22 Eryk Różański 1987 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A
23 Ewa Król 1988 Poznań bieg 5km A
24 Gosia Cieslak 1984 Poznań bieg 10km A
25 Hanna Sikora 1990 Nowy Tomyśl bieg 10km A
26 Irena Filipczyk 1963 Poznań NW 5 km A
27 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
28 Izabela Grzempka 1972 Kostrzyn Unilever Poznań bieg 5km A
29 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły bieg 5km B
30 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
31 Joanna Przybysz 1994 Poznań bieg 5km A OnionTeam
32 Joanna Witkowska 1989 Miękowo ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA bieg 5km A Asia i Tomek
33 Julia Jakś 1984 Poznań Ich Troje bieg 5km A
34 Justyna Szlandrowicz 1970 Poznań NW 5 km B
35 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 5km A
36 Kamil Kunsztowicz 1998 Międzychód bieg 10km A
37 Karol Prętnicki 1956 Poznań Drugie Serce NW 5 km A
38 Karolina Wrzalik 1995 Łobżenica bieg 10km A
39 Karolina Grzywacz 1984 Bydgoszcz bieg 10km B
40 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica bieg 5km A
41 Krzysztof Koniec 1970 Wiecbork tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
42 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
43 Magdalena Krzyżanek 1997 Opalenica bieg 5km A
44 Marcin Grzywacz 1981 Bydgoszcz bieg 10km B
45 Marcin Maciński 1984 Tarnowo Podgórne NW 5 km A
46 Marek Włoszyński 1972 Luboń Luboń bieg 10km A
47 maria maloszczyk 1957 poznan NW 5 km A
48 Marika Kaczmarek 1997 Poznań bieg 5km A
49 Marta Kasprowicz 1991 Poznań Biegacze Celebryci || gRUNwald Team Poznań bieg 10km A Biegacze Celebryci
50 Małgorzata Kromska 1970 Rokietnica bieg 5km B BO&GO
51 Michał Skakun 1998 Międzychód PMI RUNNERS bieg 10km A
52 Michał Mandosik 1982 Toruń TEAMOCHAL bieg 10km A Ola&Mandos
53 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 5km B
54 Monika Pieczyńska 1978 Koziegłowy NW 5 km A
55 Natalia Jasińska 1971 Poznań FORMATIQ RUN NW 5 km A
56 Piotr Kudzior 1996 Poznań PRO 366 bieg 5km A OnionTeam
57 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A Biegacze Celebryci
58 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A
59 Pola Gryszkiewicz 1982 Poznań bieg 5km A
60 Przemek Kaźmierczak 1991 Rożnowo Rożnovia Rożnowo bieg 10km A Asia&Przemo
61 Przemysław Sobieniak 1977 Poznań bieg 5km A
62 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A
63 Sandra Budziszewska 1989 Wschowa bieg 10km A
64 Sandra Dembik 19901990 Poznań bieg 5km A
65 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły bieg 5km B
66 Szymon Woźniak 1987 Śrem bieg 10km B
67 Tomasz Krzyśka 1989 Studzieniec bieg 5km A Asia i Tomek
68 Zbigniew Reśliński 1991 Poznań bieg 10km A dzikie mośki
69 Łukasz Bojek 1990 Leszno bieg 10km A Darianna & Bojas
70 Łukasz Nowak 1983 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz