Lista startowa - IV Bieg Walentynkowy Poznań 2018

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Nazwa pary
1 Adam Knobel 1994 Babimost gRUNwald Team Poznań bieg 10km A Karo i Adam
2 Adam Bubeła 1975 Poznań bieg 5km A
3 Adam Stawicki 1966 Oborniki bieg 10km A
4 Adam Badyna 1983 Buk Kenenisa Bekele Team bieg 5km A
5 Adam Pielatowski 1989 Poznań Dirty Sparrows bieg 10km A
6 Adam Kobiałka 1978 Poznań NR bieg 10km A
7 Adam Zawada 1972 Gruszczyn bieg 10km A
8 Adam Hołoga 1977 Poznań sprawni inaczej bieg 5km B wredna i maruda
9 Adam Adamczak 2000 Opalenica Opalenicki Klub Sportowy bieg 5km A Angelika i Adi Adiczak
10 Adam Kantek 1994 Września bieg 5km A ABW
11 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
12 ADAM Lutostański 1988 BOBOWICKO Ks kasztelanka bieg 10km A
13 Adam Stippa 1981 Złotów bieg 5km A
14 ADRIAN SZYDŁOWSKI 1987 Poznań pierwszykilometr.blogspot.com bieg 10km A Waleczne Paciaciaki
15 Adrian Szulc 1987 Rokietnica bieg 5km A
16 Adrian Popiołek 1984 Chodzież PCH RUN bieg 5km A
17 Adrian Graczyk 1988 Czarnków #teambiegiwlkp bieg 10km A
18 Adrian Kwiatkowski 1986 Wronki bieg 10km A Julia i Adi
19 Adrian Nowak 1977 Golina KB WARTKO bieg 10km A Nowaki
20 Adrian Chomiuk 1987 Biała Podlaska Art of Stone Biała Podlaska bieg 5km A
21 Agata Rozmus 1986 Poznań bieg 10km A anm
22 Agata Kozlowska 1996 Mieleszyn brak bieg 5km A
23 Agata Wilczyńska 1968 Wałcz bieg 5km A
24 Agata Koschel 1987 Poznań Agata i Piotr bieg 10km A Agata i Piotr
25 Agata PIEPRZYCKA 1978 RYDZYNA bieg 5km A
26 Agata Zommer 1990 POZNAŃ bieg 5km A
27 Agata Siwek 1988 Murowana Goślina bieg 5km B
28 Agata Ludwiczak 1990 Kostrzyn bieg 5km A
29 Agata Skupin 1987 Poznań bieg 5km A
30 Agnieszka Brzóska 1974 Wronka bieg 5km A
31 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
32 Agnieszka Stefańska 1983 Poznań bieg 5km B Agnieszka i Tomek
33 Agnieszka Duda 1994 Poznań bieg 10km A
34 Agnieszka Borda 1982 Poznań bieg 10km B
35 Agnieszka Piotrowska 1985 Gruszczyn bieg 5km A
36 Agnieszka Kijak 1987 Robakowo Parkrun Poznań bieg 10km A
37 Agnieszka Kwiatkowska 1980 Koło bieg 10km B Agusia i Krzysiu
38 Agnieszka Dziurla 1983 Poznań bieg 5km A DREAM TEAM
39 Agnieszka Dolata 1977 Poznań bieg 5km A
40 Agnieszka Janowiak 1979 Oborniki bieg 5km B pepitki
41 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A
42 Agnieszka Wita 1989 Poznań Uniwersytet Przyrodniczy bieg 5km B
43 Agnieszka Strzelewicz 1983 Poznan bieg 5km A
44 Agnieszka Zygmunt 1982 Wielichowo bieg 5km A
45 Agnieszka Najderek 1987 Rokietnica bieg 5km A
46 Agnieszka Hołoga 1979 Poznań sprawni inaczej bieg 5km B wredna i maruda
47 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
48 AGNIESZKA PIECHOCKA 1984 OBORNIKI bieg 5km A
49 Agnieszka Wojtal 1980 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz
50 Agnieszka Włodarczak 1976 Oborniki bieg 10km A
51 Agnieszka Cieślik 1978 Przezmierowo bieg 10km A
52 Agnieszka Gabrysz 1975 Poznań bieg 5km A Agnieszka i Krzysztof
53 Albert Błoch 1988 Stęszew bieg 10km A
54 Aldona Szadach 1975 Grodzisk Wlkp 1975 bieg 10km A
55 Aldona Nowicka 1972 Poznań AGiP bieg 10km B Aldona i Grzegorz
56 Aldona Skibińska 1972 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km A Biegające SKIBKI
57 Aleksander Kowalski 1963 Szczawno-Zdrój bieg 10km B SzczawnoRun team
58 Aleksandra Socha 1986 Poznan Zgrupka Team bieg 10km A Tri of Us
59 Aleksandra Knop 1993 Sulechów Skoczki bieg 5km A Skoczki
60 Aleksandra Kowalska 1987 Toruń bieg 10km A Ola&Mandos
61 Aleksandra Mikołajczak 1984 Poznań bieg 5km A Ania i Ola
62 Aleksandra Galla 1995 Poznań bieg 10km A
63 Alicja Kukla-Kowalska 1978 Lusówko kobietybiagaja.pl bieg 10km B
64 Alicja Południak 1987 Poznan OLX Group bieg 5km A
65 Alina Bagińśki 1957 Poznań Ks Bola 06 Poznań NW 5 km A
66 Anastasia Ofilenko Poznań bieg 10km B Nastia i Witek
67 Andrzej Grajcar 1958 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 5km A
68 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km A
69 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca bark bieg 10km B
70 Andrzej Bibik 1988 Uzarzewo bieg 5km B Piękna i Bestia
71 Andrzej Machowski 1970 Łubowo NW 5 km A Justyna&Andrzej
72 Andrzej Dudek 1961 Ostrów Wielkopolski Niezrzeszony bieg 10km A
73 Andrzej Cieślik 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A
74 Andżelika Kędzierska 1994 Śrem bieg 5km A HARDY NIEDŹWIEDŹ I PONĘTNA ŁASICA
75 Aneta Lisowska 1975 Poznań bieg 10km A Hitcena.pl
76 Aneta Frąckowiak 1982 Poznań Mamy-Biegamy bieg 10km A
77 aneta wejman 1979 stawiszyn Bodzio Pędziwiatr bieg 5km B anetka i bogus
78 Aneta Błaszkowska 1992 Obrowo bieg 5km A <3 Anetka i Piotruś <3
79 ANETA SAWALA 1976 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 10km A Aneta i Sławek
80 Angelika Płachcińska 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km B
81 Angelika Macioszek 1985 Rokietnica Niezrzeszony Rokietnica bieg 5km B
82 Angelika Ziółkowska 2000 Pobiedziska bieg 5km A Angelika i Adi Adiczak
83 Angelika Topka 1990 Koszalin bieg 10km A
84 Ania Kwiatkowska 1989 Stare Miasto bieg 10km A
85 Anita Marek 1977 Jabłonna bieg 10km B
86 Anita Orzechowska 1985 Poznań mycha NW 5 km A
87 ANITA DEPTULSKA 1984 POZNAN bieg 5km A
88 Anna Kaźmierczak 1983 Poznań NW 5 km A
89 Anna Mytko 1967 Poznań NW 5 km A
90 Anna Janik 1978 Poznań bieg 5km A Ania i Sławek
91 Anna Grajcar 1984 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 5km A
92 Anna Błociszewska- Starczyńska 1978 Poznań 1978 bieg 5km A
93 Anna Witkowska 1985 Poznań bieg 5km A
94 Anna Kwiecińska 1979 Poznań Różove bieg 5km A Ania i Ola
95 Anna Krzyżańska 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Ania i Ryniu
96 ANNA MAJORKOWSKA 1974 Bydgoszcz bieg 5km A
97 Anna Gruszka 1974 Plewiska bieg 5km A
98 Anna Dubas 1986 Poznań bieg 5km A RUN & LOVE TOGETHER
99 Anna Tryk 1975 Swarzędz bieg 5km A
100 Anna Barczak 1988 Mogilno Husaria Race Team bieg 5km A Ania&Wojtek
101 Anna Wiśniewska 1982 Poznań Nessi Team / Hernik Team bieg 10km A
102 Anna Urbanska 1984 Jarocin bieg 5km A
103 Anna Boruta 1982 Murowana Goślina bieg 10km A Kapturek i Wilk
104 Anna Grzegorzewska 1977 Niemcz bieg 10km B Ania i Rafał
105 Anna Mośkiewicz 1990 Poznań Drużyna Szpiku/Biegaj Pod Okiem Trenera bieg 10km A dzikie mośki
106 ANNA KUŁAK 1986 SOLEC KUJAWSKI bieg 5km A
107 Anna Klessa 1989 Poznań fitness24seven bieg 10km A Klessolki
108 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 5km B
109 Anna Musialska 1980 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań bieg 5km A
110 Anna Kapica 1986 Plewiska Biegacze YouFit bieg 5km B Misiaczek ❤️ Tygrysek
111 Anna Piechocka 1992 Oborniki CEDC bieg 5km B
112 Anna Misrzak 1980 Świebodzin BBL Świebodzin bieg 10km A Ania i Rafał - wybiegana miłość
113 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 5km A
114 Anna Gawron 1997 Poznań bieg 5km A Anna i Robert
115 Antoni Koch 1961 Śrem bieg 10km A
116 Arkadiusz Krzywinski 1992 Lwówek Postęp Pniewy Team bieg 10km A
117 Arkadiusz Rewers 1994 Strzałkowo bieg 5km A
118 Arkadiusz Siwek 1995 Poznań bieg 10km A biegające kucyki
119 Arkadiusz Miłek 1974 Poznań bieg 10km A
120 ARKADIUSZ CHUDY 1980 GOSTYŃ bieg 5km A
121 Arleta Kruszka 1964 POznań NW 5 km A
122 ARLETA GAJ 1969 PUSZCZYKOWO bieg 5km A
123 Arleta Bącik 1976 Brodnica Iłówiec Team bieg 10km A
124 Arleta Lorenc 1992 Ostrów Wlkp. KB Czarne Wilki bieg 5km A KB Czarne Wilki
125 Artur Chmielewski 1969 Paczkowo bieg 5km A
126 Artur Wrzeszcz 1970 Iłowa Biegając z Wilkami bieg 10km A Artki
127 Artur Kryszewski 1987 Poznań bieg 5km A
128 Artur Zawisza 1986 Poznań Zgrupka Team bieg 10km A Tri of Us
129 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km B
130 Barbara Czarnecka 1976 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A BBrun
131 Barbara Rozynek 1949 Poznań NW 5 km A
132 Barbara Przybylska 1960 Poznań NW 5 km B
133 Barbara Wołoszka 1983 Międzyrzecz bieg 5km A Basia&Wojtek
134 Barbara Skrzypczak 1974 Kościan Amatorszczyzna bieg 5km B Basia i RomanS
135 Bartosz Zieleźnik 1985 Poznań bieg 10km A Lakuny
136 Bartosz Baczyński 1995 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A
137 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn bieg 10km A
138 Bartosz Dubas 1987 Poznań bieg 5km A RUN & LOVE TOGETHER
139 Bartosz Bednarkiewicz 1976 Suchy Las bieg 5km A Dobrochna i Bartek
140 Bartosz Cierniewski 1996 Dobrzyca bieg 5km A Julka i Bartek
141 Bartosz Czarnecki 1978 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A BBrun
142 Bartosz Machoński 1974 Poznań bieg 10km A Hitcena.pl
143 Bartosz Zyzik 1979 Komorniki bieg 5km A
144 Bartosz Stanek 1988 Śmigiel Śmigiel bieg 10km A
145 Bartosz Gawęda 1979 Tarnowo Podgórne bieg 5km A Kluski w ataku
146 Bartosz Stryczyński 1987 Komorniki bieg 5km B Paulina i Bartek
147 Bartosz Kaźmierczak Puszczykowo 1972 B
148 Bartłomiej Pielichowski 1979 Gozdnica Biegając z Wilkami bieg 5km A Bartki
149 Beata Przybysławska 1989 Działyń NW 5 km A
150 BEATA GRAJEWSKA 1974 POZNAŃ bieg 10km A
151 Beata Majchrzak 1975 Poznań Mamy biegamy bieg 5km A Betty i Ludvig
152 Beata Wojtaszyk 1983 Poznań bieg 5km A
153 Beata Sajewska 1976 Wągrowiec bieg 5km A
154 BEATA TELEGA 1970 ŚRODA WLKP. NW 5 km A
155 Beata Izbaner 1979 Poznań Kobiety Biegają bieg 5km A
156 Beata Piechota 1985 POZNAŃ bieg 10km A
157 Beata Kuryło 1972 Pyszczyn Night Runners Gniezno bieg 5km A Beata&Waldek
158 Beata Brukwicka 1986 Poznań Poznań-Jeżyce bieg 5km A
159 Blazej Niewiada 1991 Szamotuły Zawodowi Amatorzy bieg 5km A
160 Bogdan Zapała 1970 Sulechow bieg 10km B bodek
161 Bogumił Wejman 1978 stawiszyn Bodzio Pędziwiatr bieg 5km A Bogus i Anetka
162 Bogumiła Broda 1984 Poznań bieg 5km A Drużyna Pierścienia
163 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 5km A Bogna i Rafał
164 Boguslawa Barwikowska 1974 Solec Kujawski bieg 10km B
165 Bogusława Dudek 1961 Ostrów Wielkopolski niezrzeszona NW 5 km A
166 Błażej Woźniak 1987 Kaźmierz Zawodowi Amatorzy bieg 5km A
167 Błażej Marszałkiewicz 1997 Koziegłowy Maratończyk Poznań bieg 5km A Ewelina&Błażej
168 Cezary Kaniewski 1995 Jędrzejewo bieg 5km A
169 Cezary Stanke 1983 Szamotuły Ich Troje bieg 5km A
170 Dagmara Laszczkowska 1988 Poznań bieg 10km A Dagmara i Krzysiu
171 Dagmara Jaciuk 1980 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
172 Dagmara Dudkowiak 1977 Konin bieg 10km A
173 Damian Nowak 1994 Poznań bieg 5km A Paulina&Damian SuperTeam
174 Damian Smilgin 1989 Poznań walkazotyloscia bieg 10km A
175 Damian Gałęski 1980 Murowana Goślina Klub Biegacza Kompania Piwowarska bieg 5km A Pan & Uległa
176 Daniel Olejniczak 1984 Poznań Poznań-Jeżyce bieg 5km A
177 Daniel Roszak 1978 Komorniki Radaway Run Crew bieg 10km A
178 DANIEL JASIEWICZ 1999 OBORNIKI bieg 5km A
179 Daniel Urbanowicz 2000 Węgierki UKS Szybki Lopes Nekla bieg 5km A
180 Daniel Jackowski 1989 Międzyrzecz Maszyna team bieg 10km A Maszynki z drużynki
181 Daniel Macyszyn 1976 Poznań Night Runners Poznań bieg 5km A
182 Daniel Kroczek 1977 Rydzyna bieg 5km A Daniel i Karolina
183 Danka Kuna 1972 Zaniemyśl Klub Wesołego Szampana bieg 5km A Danka I Bob
184 Danusia Biernat 1978 Krosinko Krosinko Biega :) bieg 5km A Danusia i Rafał
185 Danuta Nowakowska 1957 Poznań NW 5 km A
186 Danuta Hauser 1956 Poznan bieg 5km A
187 Danuta Kaczmarek 1960 Złotniki bieg 10km A
188 Danuta Ujejska 1978 Święciechowa bieg 10km A Danusia i Robciu
189 Danuta Strychalska- Rysz 1989 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km A
190 Darek Król 1967 Świątniki Nessi Team / Hernik Team bieg 5km A
191 DAREK BĄKOWSKI 1968 Świdwin KORYUKAN ŚWIDWIN bieg 10km B JoDa Świdwin
192 Daria Lorenc 1994 Oborniki Oborniki bieg 5km B Lolki
193 Daria Lutomska 1987 Poznań bieg 5km A
194 Daria Woźniak 1995 Kaźmierz Kobiety Biegają bieg 5km A
195 Daria Eliasz 1991 Rawicz bieg 10km A Darianna & Bojas
196 Daria Chwaliszewska 1996 Śrem bieg 5km A Darka i Patryk
197 Dariusz Praiss 1968 Poznań bieg 5km B
198 Dariusz Kapica 1984 Plewiska Biegacze YouFit bieg 5km B Misiaczek ❤️ Tygrysek
199 Dariusz Iwaniak 1975 Ujście Ujście bieg 5km A Wiola i Darek
200 Dariusz Świercz 1966 Wałcz Wałecka Ściema bieg 5km A Darek i Beata
201 Dariusz Świercz 1969 Wałcz Wałecka Ściema bieg 5km A Darek i Beata
202 Dariusz Kosicki 1966 Rokietnica NW 5 km A
203 Dariusz Zawidzki 1984 Koziegłowy Czerwonak Biega bieg 5km A Marta i Darek
204 Dariusz SAPA 1967 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A Stenia i Darek chodzą.
205 Dawid Molak 1981 Poznań bieg 10km A
206 Dawid Weigelt 1997 Stęszew bieg 5km B
207 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl bieg 10km A
208 Dobrochna Otlewska 1982 Suchy Las bieg 5km B Dobrochna i Bartek
209 Dominik Lorenc 1989 Oborniki Oborniki bieg 5km B Lolki
210 Dominik Woźniak 1981 Pleszew Woźniak Tim bieg 5km A Gosia i Dominik
211 Dominik Janowiak 1980 Oborniki bieg 5km B pepitki
212 Dominik Michałowski 1988 murowana goślina Paciaciaki Team bieg 5km A Natalka i Minius
213 Dominik Komorowicz 1982 Pniewy bieg 10km A
214 Dominika Czermak 1991 Poznań OLX GROUP TEAM bieg 10km A
215 Dominika Kulik 1987 Mosina LOFT TEAM EXTREME NW 5 km A
216 Dominika Foltyn 1987 Poznań bieg 5km A
217 Dominika Hofman 1970 Poznań NW 5 km A
218 Dominika Wiśniewska 1996 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A K&D BI(e)G LOVE
219 Dorota Bartosiewicz 1984 Poznań bieg 5km A Crazy Catwomen
220 Dorota Samsel 1974 Poznań bieg 5km A On va a Rennes
221 Dorota Baczyńska 1968 Wapno WJS Rosomak bieg 5km B Bakosie
222 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań NW 5 km A
223 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km B
224 Edyta Kondela 1974 Choszczno NW 5 km A
225 EDYTA FALTYŃSKA 1972 POZNAŃ bieg 10km A Babeczka i Ciacho
226 Edyta Bartkowiak 1970 Mosina bieg 10km B
227 Edyta Wrzeszcz 1976 Iłowa Biegając z Wilkami bieg 10km A Artki
228 Eliza Frąckowiak 1967 Poznań NW 5 km B
229 ELŻBIETA PIECHOTA 1969 Wałcz Biegam dla siebie bieg 5km A NA ZAWSZE MARIUSZ I ELA
230 Elżbieta Nowakowska 1962 Skórzewo NW 5 km A Michał i Elka to miłość wielka
231 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko bieg 10km A
232 Emil Skitek 1988 Poznań brak bieg 10km A
233 Emilia Kasperczak 1979 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Hernik Team Murowana
234 Emilia Kaczmarek 1991 Gniezno bieg 5km A Drużyna Pierścienia
235 Emilia Woźniak 1994 Wolsztyn bieg 5km A Emi&Piotr
236 Ewa Król 1988 Poznań bieg 5km A
237 Ewa Perlik 1956 Zielonka TadMax NW 5 km A
238 Ewa Stafiniak 1982 Poznań NW 5 km A
239 Ewa Kłaczyńska 1971 Inowrocław BBL Inowrocław bieg 5km B Ewa i Wojtek
240 Ewa Korek 1983 Złotniki On The Move bieg 10km A
241 Ewa Wawrzyniak 1979 Oborniki bieg 5km B wawrzynki
242 Ewa Kaźmierska 1962 Oborniki NW 5 km A
243 Ewa Liberacka-Kopytek 1980 Murowana Goślina bieg 10km A Kopytka
244 Ewa Szczęsna 1987 Poznań bieg 5km A
245 Ewa Czajkowska 1975 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
246 Ewelina Pomykała 1986 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Ewelina&Błażej
247 Ewelina Witkowska 2000 Poznań ZSB nr1 Poznań bieg 5km A
248 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań bieg 10km B
249 Ewelina Postaremczak 1982 Kościan Kościan Team bieg 10km B Kościan women
250 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki Filon Team bieg 5km A
251 Gabriela Śron 1983 Złotniki bieg 10km B
252 Gerard pietruszyński 1958 Bielsko Biegacze PMI bieg 10km A
253 Gian Andrea Baretton 1995 Poznań bieg 5km B
254 Gosia Cieslak 1984 Poznań bieg 10km A
255 Grzegorz Pióro 1983 Bytom NW 5 km A Lisie Piórka
256 Grzegorz Kozłowski 1983 Września bieg 5km B Monika i Grzegorz Września
257 Grzegorz Terczewski 1974 Kościan Kościan Team bieg 5km A Gosia i Grześ
258 Grzegorz Łochyński 1972 Poznań brak klubu bieg 5km A Natalia i Grzegorz
259 Grzegorz Nowicki 1971 Poznań AGiP bieg 10km B Aldona i Grzegorz
260 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km A Iwona i Grzesiek
261 Grzegorz Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km A Wasyle
262 Grzegorz Jędrzejewski 1993 Tarnowo bieg 10km A
263 Grzegorz Grzegorzewski 1958 Rosnowo bieg 5km A Kochający nie tylko bieganie
264 Grzegorz Maciejewski 1961 Poznań bieg 5km A
265 Grzegorz Makowski 1977 Międzyrzecz bieg 5km B Monika i Grzegorz
266 Grzegorz Kopytek 1976 Murowana Goślina bieg 10km A Kopytka
267 Halina Zawadzka 1951 Poznań NW 5 km A
268 HALLIK PIETROWSKA 1965 POZNAŃ bieg 5km A
269 Hanczeska Kuczyńska 1979 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Scuderia HiR
270 Hanna Szulc 1970 Poznań NW 5 km A
271 Hanna Katrych 1993 Poznan bieg 10km A
272 HANNA SKOTARCZYK 1977 CZARNKÓW bieg 5km A
273 Hanna Sikora 1990 Nowy Tomyśl bieg 5km A
274 Hanna Kęsy-Kowalska 1967 Szczawno-Zdrój bieg 10km B SzczawnoRun team
275 HANNA WATA 1985 POZNAŃ bieg 5km A HANNA I ŁUKASZ
276 Hanna Kotwica 1996 Godawy Pałuki Running Team bieg 10km A
277 Hanna Nowaczyk 1991 Poznań bieg 10km A
278 Hanna Pancek 1957 Bydgoszcz TadMax NW 5 km A
279 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań bieg 5km A
280 Henryk Lubawy 1959 Poznań NW 5 km A
281 Henryka Owczarek 1946 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A
282 Hubert Wolny 1986 Buk bieg 10km A
283 Iga Kąkolewska 1996 Młodasko bieg 10km A
284 Ilona Łytka 1982 Poznan bieg 5km A
285 Ilona Kauf 1987 Poznań bieg 10km A
286 Ilona Morawiec 1996 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A Ilona i Krzysztof Gdzie ta Meta
287 Ilona Bienkowska 1981 Pawlowice PBwUk bieg 10km A
288 Ilona Chałubińska 1989 Komorniki bieg 5km A
289 Ilona Koszarek 1976 Miejska Górka NW 5 km B
290 IREK REWERS 1975 CHODZIEŻ PCH_RUN bieg 10km A
291 Irena Filipczyk 1963 Poznań NW 5 km A
292 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz bieg 10km A
293 Ireneusz Ciachera 1967 Bydgoszcz indywidualnie bieg 10km A
294 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
295 Irmina Szymańska 1975 Wronki bieg 10km A
296 Iurii Svirshko 1987 Ivano-Frankiwsk Filon Team bieg 5km A
297 Iwona Wiśniewska 1969 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
298 Iwona Majewska 1988 Kościan Kościan Team bieg 10km A
299 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km A Iwona i Grzesiek
300 Iwona Pomykalska 1977 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
301 Iwona Dresler 1973 Głuchowo bieg 5km A
302 Iwona Błaszczyk Poznań Poznań bieg 5km A
303 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
304 Iwona Kania 1980 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater bieg 10km A Iwona i Maciej
305 Izabela Jankowska 1977 Stęszew bieg 5km B
306 Izabela Grzempka 1972 Kostrzyn Unilever Poznań bieg 5km A
307 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers bieg 10km A
308 IZABELA SOBOLEWSKA 1976 STĘSZEW bieg 5km B Izabela i Tomasz Biegają
309 Izabela Ławniczak 1944 Poznań NW 5 km A
310 Izabela Murawiec 1979 Murowaniec Nadkanale bieg 10km A FRĄFLAKI
311 Izabelka Kasprzak 1974 Koziegłowy bieg 5km A Izabelka i Mefju
312 Izabella Ławińska 1998 Lubasz bieg 5km A Ziemniaczek i Wieloryb
313 Jacek Sobczak 1990 Września bieg 5km A Olga i Jacek
314 Jacek Piasecki 1984 Luboń bieg 10km A
315 JACEK PĘTEK 1983 Międzyrzecz bieg 5km A
316 Jacek Kamiński 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza bieg 10km A
317 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły bieg 5km B
318 Jakub Bruździak 1996 Międzyrzecz 17WBZ Miedzyrzecz bieg 5km A Karolina i Kuba
319 Jakub Przybylski 1995 Poznań KU AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A
320 Jakub Bagiński 1985 Krosno Ks Bol bieg 10km A
321 Jakub MASTALSKI 1987 CHOCZNIA / WADOWICE 104 batalion logistyczny bieg 10km A
322 Jan Kot vel Kotyński 1996 Luboń bieg 10km A Zosia Samosia ale Jan Niezbędny
323 Jan Hordych 1997 Szamocin PCH_RUN bieg 5km A
324 Jan Deckert 1954 Poznań bieg 10km A
325 Janina Miazga 1980 Zaparcin NW 5 km A
326 janusz janowski 1983 wierzonka biegam sam bieg 5km A
327 Janusz Olejnik 1965 Trzebiatów bieg 10km A
328 Janusz TABOREK 1973 Poznań bieg 5km A
329 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
330 Jarosław Dąbrowski 1981 Chobienice lub wybierz z listy bieg 10km A Zamiast romantycznej kolacji... :)
331 Jarosław Ciastowski 1959 Poznań CIACHA I CZAPY bieg 10km A
332 Jarosława Trocka 1989 Poznań bieg 5km A
333 Joanna Zalewska 1971 Strzelce Kraj NW 5 km A
334 Joanna Przybysz 1994 Poznań bieg 5km A OnionTeam
335 Joanna Głowacz 1977 Miejska Górka bieg 10km A
336 Joanna Witkowska 1987 Poznań bieg 5km A
337 Joanna Gutowska 1999 Kazimierz Biskupi ------ bieg 5km A
338 Joanna Domań 1976 Kiekrz Dirty Sparrows bieg 10km A
339 Joanna Konara 1981 Kościan Kościan Team NW 5 km B BaJo
340 Joanna Skiba 1973 Poznań Przedszkole Zakątek Małych Odkrywców w Śremie bieg 10km A
341 Joanna Witkowska 1989 Miękowo ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA bieg 5km A Asia i Tomek
342 Joanna Klak 1983 Śrem Słodziaki NW 5 km A
343 Joanna Adamczak 1980 Pawłowice bieg 10km A AsiaTomekBiegają
344 Joanna Bąkowska 1971 Świdwin Przedszkole nr 2 POD TOPOLĄ w Świdwinie bieg 10km B JoDa Świdwin
345 Joanna Mazurczak 1989 Poznań bieg 5km A Zakochani Zabiegani Asia i Maciej ♡
346 Joanna Zdanowska 1975 Kobylniki enduhub.com bieg 10km A
347 Joanna Konstańczak 1983 Poznań Night Runners bieg 10km A
348 Joanna Dąbrowska 1983 Poznań bieg 10km A
349 Joanna Goździewska 1984 Poznań bieg 5km A
350 Jolanta Gidaszewska 1977 Leszno Kolorowa Drużyna Nessi bieg 10km A
351 Jolanta Kostrzyńska 1969 Poznań bieg 10km A
352 Jolanta Cholewka 1956 Kostrzyn Wlkp Marsz po Zdrowie Poznań NW 5 km A
353 Jolanta Jahnz 1978 Poznań NW 5 km A Jahnze w biegu
354 Jolanta Gajda 1969 Poznań bieg 10km B
355 Jolanta Paluch 1964 Oborniki NW 5 km A
356 Józef Bednarski 1946 Poznań Night Runners bieg 5km A
357 Julia Korczyk 1997 Witaszyce bieg 5km A Julka i Bartek
358 Julia Rybakowska 1986 Poznań Teatr Nowy w Poznaniu bieg 5km A PiersiNaMecie
359 Julia Kwiatkowska 1991 Wronki bieg 10km A Julia i Adi
360 Julia Szwed-Kopyto 2002 Swarzędz bieg 5km A
361 Julian Bocian 1980 Krąplewo AmiBelle bieg 5km A
362 Julita Paruch 1988 Wrocław bieg 10km A
363 Juliusz Łukaszewski 1964 Poznań Łuk Team bieg 5km A
364 Justyna Szymańska 1982 Gniezno bieg 5km B
365 Justyna Malinowska 1992 Białystok bieg 5km A Rzeżucha team
366 Justyna Machowska 1972 Łubowo NW 5 km A Justyna&Andrzej
367 Justyna Wiśniewska 1981 Mogilno bieg 5km A
368 Justyna Buczkowska 1978 Swarzędz NW 5 km A
369 Justyna Piętka 1982 Poznań NW 5 km A
370 Justyna Szlandrowicz 1970 Poznań NW 5 km B
371 Justyna Wieczorek 1986 Plewiska bieg 5km A
372 JUSTYNA PIELICHOWSKA 1979 Gozdnica Biegając z Wilkami bieg 5km A Bartki
373 Justyna Kubaś 1990 Dopiewiec Drużyna Szpiku bieg 5km A Justyna&Łukasz
374 Justyna Werner 1977 Wierzyce bieg 5km A
375 Kacper SAPA 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
376 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 5km A
377 Kamil Kąkolewski 1987 Międzychód bieg 5km A
378 Kamil Degórski 1990 Poznan Grupa OLX bieg 5km A Karolina i Kamil
379 Kamil Grzymkowski 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Kocia Para
380 Kamil Kunsztowicz 1998 Międzychód bieg 10km A
381 Kamil Turowski 1996 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A K&D BI(e)G LOVE
382 Kamil Woźniak 1985 Chodzież PSP PIŁA bieg 5km A
383 Kamila Kaczmarek 1983 Poznań Kamila i Marcin bieg 5km B Kamila i Marcin
384 Kamila Sikorska-Podyma 1983 Poznań UAM Poznań bieg 5km A
385 Kamila Kolberg 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
386 Karina Lisiak 1990 Kostrzyn wlkp bieg 5km A
387 Karol Czeremcha 1990 Białystok bieg 5km A Rzeżucha team
388 Karol Chopcia 1991 mieleszyn bieg 5km A
389 Karol Prętnicki 1956 Poznań Drugie Serce NW 5 km A
390 Karol Szkurat 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
391 Karol Stawniak 1948 Żnin NW 5 km A
392 Karolina Kroczek 1980 Rydzyna bieg 5km A Daniel i Karolina
393 Karolina Skubel 1984 Plewiska Thermo King Poznań bieg 5km A
394 Karolina Kocik 1996 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A Karo i Adam
395 Karolina Smokowska 1990 Poznań bieg 10km A
396 Karolina Chmielewska 1975 Luboń bieg 10km A
397 Karolina Matelska 1980 Plewiska bieg 10km A
398 Karolina Zięciak 1986 Komorniki bieg 5km A
399 Karolina Nowak 1975 Grodzisk Wlkp bieg 5km A
400 Karolina Mądrzak 1979 Poznań Powiat Poznański bieg 10km A
401 Karolina Wrzalik 1995 Łobżenica bieg 10km A
402 Karolina Bartczak 1991 Uzarzewo bieg 5km B Piękna i Bestia
403 Karolina Ilowska-Rembarz 1985 Krosinko LOFT TEAM EXTREME NW 5 km A
404 Karolina Markiewicz 1988 Murowana Goślina bieg 5km A
405 Karolina Szczepaniak 1993 Poznań bieg 5km A Karolina i Kamil
406 Karolina Stefaniak 1977 Skoki Hart Skoki bieg 5km A
407 Karolina Witucka 1928 poznan NW Kids 2008 NW 5 km A
408 Karolina Grzywacz 1984 Bydgoszcz bieg 10km B
409 Karolina Macińska 1985 Poznań Dzidzia Team NW 5 km A
410 Karolina Wróblewska 1983 Poznań bieg 5km A
411 Kasia Banaszkiewicz 1968 Kaczory bieg 5km A
412 Katarzyna Gumienna 1988 Poznań bieg 5km A Tarzan&Jane
413 Katarzyna Duda 1979 MIĘDZYRZECZ brak bieg 5km B Mariusz i Kasia
414 Katarzyna Ganda 1975 Poznań NW 5 km B
415 Katarzyna Wawrzyniak 1972 Poznań 1972 NW 5 km A Kasia i Mirek
416 Katarzyna Budziszewska 1984 Bolechówko bieg 5km A
417 Katarzyna Tecław 1963 Pozn bieg 5km A
418 KATARZYNA PIETEK 1977 BOLECHOWO Unilever bieg 5km A Kotek i myszka
419 Katarzyna Gawron 1989 Poznań bieg 5km A
420 Katarzyna Lala 1979 Mosina bieg 10km B
421 Katarzyna Piasecka 1985 Luboń NW 5 km A
422 Katarzyna Rogalska 1987 Poznan Maratończyk Poznań bieg 10km A Kasia i Łukasz
423 Katarzyna Lewandowska 1988 Poznań NW 5 km A
424 Katarzyna Gałęska 1982 Murowana Goślina Murowana Goślina Szalone bieg 5km A Pan & Uległa
425 Katarzyna Nowak 1978 Golina KB WARTKO bieg 10km A Nowaki
426 Katarzyna Falkowska 1987 Poznań bieg 10km A Kasia i Tomek
427 Katarzyna Szulc 1967 Wagrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
428 Katarzyna Trawińska 1987 Poznań bieg 5km A
429 Katarzyna Szulc 1981 Poznań bieg 5km A
430 Katarzyna Soszka 1987 Murowana Goślina bieg 5km A
431 Katarzyna Lehmann Siemieniuch 1980 Poznań bieg 5km A Kasia i Łukasz
432 Katarzyna Kowalewska 1991 Poznań bieg 5km A
433 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica bieg 5km A
434 Kinga Komorowska 1987 Manieczki bieg 10km A
435 Kinga Juskowiak 1978 Poznań TuptamDlaArka bieg 5km A
436 Kinga Szukała 1993 Poznań TRANCE ONLY bieg 10km A
437 KINGA GOŁASKA 1984 POZNAŃ bieg 5km A
438 Kinga Ganda 1976 Poznań NW 5 km B
439 Kinga Kozłowska 1993 Poznań bieg 10km A biegające kucyki
440 KINGA DĄBROWSKA 1978 CHOBIENICE bieg 5km B
441 Kinga Gawel 1974 Wronki bieg 5km B
442 Kinga Muras 1979 Chomęcice bieg 5km A
443 Konrad Jahnz 1976 Poznań NW 5 km A Jahnze w biegu
444 Konstancja Lissewska 1986 Poznań NW 5 km A Lisie Piórka
445 Kornelia De Vos 2003 Wałcz NW 5 km A mamusia i córusia
446 Krystian Szmatuła 1977 Opalenica bieg 5km A Sylwia i Krystian
447 Krystyna Kaźmierczak 1989 Rokietnica bieg 10km A
448 Krystyna Kozak 1967 Leszno bieg 5km B
449 Krzysztof Stawniak 1987 Września bieg 5km A
450 Krzysztof Błesnowski 1984 Śmigiel bieg 5km A Krzys i Renatka Biegaja
451 Krzysztof Rudziński 1988 Poznań bieg 10km A Dagmara i Krzysiu
452 Krzysztof Dałkowski 1978 Wolsztyn bieg 5km A Monika i Krzysztof
453 Krzysztof Ludwiczak 1980 Poznań Mamy biegamy - WT bieg 5km A Betty i Ludvig
454 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 5km A
455 Krzysztof Koniec 1970 Wiecbork tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
456 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej bieg 10km A
457 Krzysztof Mielcarek 1983 Kościelec bieg 10km B Agusia i Krzysiu
458 Krzysztof Wilczyński 1960 Poznań bieg 10km A
459 Krzysztof Grzyb 1979 Poznań Klub Biegacza RTV Euro AGD/Smashing Pąpkins bieg 10km A
460 Krzysztof Spychała 1954 POZNAN bieg 10km A
461 Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły NW 5 km B
462 Krzysztof Murawiec 1977 Murowaniec Nadkanale bieg 10km A FRĄFLAKI
463 KRZYSZTOF SIERANT 1995 POZNAŃ Drużyna Szpiku bieg 5km A ROSE & KRIS
464 Krzysztof Zwoliński 1987 Poznań 1987 bieg 5km A Ola i Krzysiek
465 Krzysztof BARAN 1989 Koźmin Wlkp. Koźmin Biega bieg 10km A
466 Krzysztof Kołaczkowski 1993 Poznań Gdzie ta meta bieg 10km A Ilona i Krzysztof Gdzie ta Meta
467 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER NW 5 km A
468 Krzysztof Gabrysz 1974 Poznań bieg 5km A Agnieszka i Krzysztof
469 Leszek Bartkowiak 1975 Zalesie Biegacze Jarocin bieg 10km A
470 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A Bakosie
471 Leszek Bułakowski 1965 Wałcz Wałcz bieg 10km A
472 Leszek Polaszewski 1987 Leszno CAG bieg 5km A
473 Leszek Piechocki 1989 Oborniki Oborniki bieg 10km B
474 Lidia Bławat 1990 Kwilcz bieg 5km A
475 Ludmiła Batura 1983 Wilkowo bieg 5km A
476 Luiza Włodarczak 1976 BRODNICA Iłówiec Team bieg 10km A Kot i Mysz biegają
477 lukasz wos 1976 Rakoniewice brak bieg 10km A
478 Maciej Krzewina 1980 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater bieg 10km A Iwona i Maciej
479 Maciej Dziwiński 1984 Dąbrówka RKD RUN bieg 10km B
480 Maciej Chojnacki 1986 chodzież bieg 10km A
481 Maciej Nowakowski 1962 Palędzie NW 5 km A
482 Maciej Nowak 1974 Poznań gRUNwald team bieg 5km A
483 Maciej Łukowiak 1965 Rawicz bieg 5km A
484 maciej siejek 1984 Obrzycko bieg 10km A
485 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy bieg 5km A Izabelka i Mefju
486 Maciej Witkowski 1977 Poznan bieg 5km A
487 Maciej Walentowski 1982 Poznań bieg 5km A Tarzan&Jane
488 Maciej Kasperczak 1976 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Hernik Team Murowana
489 Magda Walenczak 1984 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A Magda & Tomek
490 Magdalena Bachmatiuk 1986 Piła Niestowarzyszony bieg 10km B
491 Magdalena Krzyżanek 1997 Opalenica bieg 5km A
492 Magdalena Knie 1984 Jarocin NW 5 km A
493 Magdalena Jakubowska 1973 poznań 2009 bieg 5km A
494 Magdalena Springer 1981 Poznan Grupa Mocnego Uderzenia bieg 5km A
495 Magdalena Walenciak 1981 Oborniki bieg 5km B
496 Magdalena Maj 1984 Rokietnica Wuef Club bieg 5km A
497 Magdalena Marszałek 1979 Poznań Koniuchy OCR bieg 10km A
498 MAGDALENA TAJCHER-OSICKA 1978 POZNAŃ OSICKI TEAM PARKRUN POZNAŃ bieg 5km A Maga i Seba
499 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
500 Magdalena Świerczyńska 1977 Poznań bieg 5km A
501 Magdalena Lizik 1977 Poznań bieg 5km A
502 Magdalena Przewoźniak 1976 Luboń Kobiety Biegają bieg 5km A
503 Magdalena Kowalska 1993 Poznań bieg 5km B
504 Magdalena Rosińska 1995 Kaźmierz bieg 10km A
505 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
506 Magdalena Binkowska 1984 Poznań bieg 5km A
507 Maja Bereszyńska 1989 Poznań bieg 10km A
508 Maja Pigła 1982 Tarnowo Podgórne Pancia bieg 10km A
509 Maja Krause 1980 Złotniki On The Move bieg 10km A
510 Malina Targoszyńska 2000 Poznań bieg 5km A
511 Marcelina May 1986 Poznań bieg 5km A
512 Marcin Kaczmarek 1984 Poznań Kamila i Marcin bieg 5km B Kamila i Marcin
513 Marcin Kłosiński 1983 Pamiątkowo bieg 5km A Milena i Marcin
514 Marcin Woźniak 1980 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km A
515 Marcin Oleś 1982 Swarzędz 1982 bieg 10km A
516 Marcin Kuczyński 1983 Poznań brak klubu bieg 10km A
517 Marcin Orzechowski 1978 Poznań SETI- wynajem maszyn czyszczących NW 5 km A
518 Marcin Nowak 1986 Poznań bieg 5km A Sylwia i Marcin
519 Marcin Michalak 1986 Poznań bieg 10km A
520 Marcin Grzywacz 1981 Bydgoszcz bieg 10km B
521 Marcin Maciński 1984 Tarnowo Podgórne NW 5 km A
522 Marcin Potrawiak 1991 Mrowino bieg 10km A
523 Marcin Kaczmarek 1975 Murowana Goślina bieg 5km A Paulina i Marcin
524 Marcin Józefowski 1982 Komorniki Bieg dla Filipa bieg 10km A
525 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 5km A
526 Marek Biesiada 1985 Poznań KS Poznań Hussars bieg 10km A
527 Marek Geisler 1959 Poznań Airport Poznań Team bieg 10km A
528 Marek Włoszyński 1972 Luboń Luboń bieg 10km A
529 Marek Stafiniak 1982 Poznań NW 5 km A
530 Marek Towstokory 1976 Złotów bieg 10km A
531 Marek Kościelniak 1977 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A
532 Marek Zięciak 1956 Kommorniki bieg 10km A
533 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku bieg 10km A
534 Maria Gutowska 1970 Kazimierz Biskupi ------ bieg 10km A biegaMY
535 Maria Matuszek 1956 Kiekrz KTR bieg 5km A
536 Maria Kasperska 1984 Poznań NW 5 km A
537 Maria Molska 1981 Komorniki lub wybierz z listy bieg 10km A Zamiast romantycznej kolacji... :)
538 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km A Wasyle
539 Maria Walenciak 1957 Kowanówko NW 5 km A
540 maria maloszczyk 1957 poznan NW 5 km A
541 Maria Kaczmarek 1959 Jarocin NW 5 km A
542 Marika Kaczmarek 1997 Poznań bieg 5km A
543 Mariola Szemiel-afek 1974 POZNAŃ Drużyna Szpiku bieg 5km A
544 Mariusz DUDZIŃSKI 1980 MIĘDZYRZECZ brak bieg 5km B Mariusz i Kasia
545 Mariusz Łoboda 1953 Poznań bieg 10km A
546 Mariusz Zalewski 1969 Strzelce Krajeńskie bieg 10km A
547 MARIUSZ PIECHOTA 1968 Wałcz Wałcz bieg 5km A NA ZAWSZE MARIUSZ I ELA
548 Mariusz Broniszewski 1981 Poznań Grzybony bieg 5km A
549 MARIUSZ KNIE 1979 ŻERKÓW KB Maratończyk Jarocin bieg 10km A
550 Mariusz Piesik 1959 Kliny NW 5 km A
551 Mariusz Nowak 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
552 Marlena Kurzyńska 1990 Poznań bieg 5km A MRrrr :)
553 Marlena Drajerczak 1978 Poznań bieg 5km A
554 Marta Pacer 1990 Poznań bieg 5km A Miśki Pyśki
555 Marta Kryś 1988 Opalenica bieg 5km A Shiba i Tshiba
556 Marta Skrzypiec 1990 Mosina bieg 5km A Timek
557 Marta Springer 1984 Poznan grupa moc bieg 5km A
558 Marta Kołt 1980 Poznań SDS Karolina Mośko bieg 10km B
559 Marta Stachowska 1988 Kamionki KS AVIA bieg 10km A Marta i Łukasz
560 Marta Sitko 1983 Pyzdry Pyzdrzanie w biegu bieg 10km A
561 Marta Korzeniowska 1986 Koziegłowy Czerwonak Biega bieg 5km A Marta i Darek
562 Marta Rypińska 1984 Poznań NW 5 km B
563 Marta Gloger 1977 POZNAŃ Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA bieg 10km A
564 Marta Kasprowicz 1991 Poznań Biegacze Celebryci || gRUNwald Team Poznań bieg 10km A Biegacze Celebryci
565 Marta Smierzchała 1980 Poznań bieg 5km A Marta&Paweł
566 Marta Kamińska 1989 Poznań bieg 10km B
567 Martin Poznański 1993 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A
568 Martyna Pawłowska 1988 Poznań bieg 5km B
569 Martyna Adamczak 1992 Pawlowice bieg 10km A
570 Martyna Tłuchowska 1992 Poznań bieg 5km B Crazy Catwomen
571 MARZENA PRUSZYŃSKA 1975 POZNAŃ gRUNwald Team Poznań NW 5 km A
572 Marzena Korpik 1984 Pniewy MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A Marzena i Łukasz
573 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km B
574 Marzena Grzegorczyk 1973 Ostrów Wielkopolski NW 5 km B
575 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina bieg 5km B
576 Marzena Kulikowska 1980 Żagań Żagańska Grupa Biegowa bieg 5km B Marzena i Zbyszek
577 Marzena Bardzik 1977 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Szybkie Leopardy :P
578 Mateusz Fleter 1988 Mieszków Decora Running Team bieg 10km A
579 Mateusz Grabarczyk 1994 Szczecin NoczeroTeam bieg 10km A
580 Mateusz Tomaszewski 1979 Poznań bieg 10km A
581 Mateusz Kosiński 1990 Szczecin # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
582 Mateusz Odwrot 1991 Ostroróg Zawodowi Amatorzy bieg 5km A
583 Mateusz Ratajczak 1993 Śrem bieg 5km A Zuza i Mateusz
584 Mateusz Tomaszewski 1979 Poznań bieg 10km A
585 Mateusz Rodewald 1993 Wronki bieg 10km A
586 Mateusz Siporzyński 1998 Rawicz bieg 5km A
587 Mateusz Grajek 1990 Ostrów Wielkopolski KB Czarne Wilki bieg 5km A KB Czarne Wilki
588 Maurycy Miękisiak 1994 Poznań OLX Group bieg 5km A
589 Małgorzata Wróbel 1976 Miejska Górka Biegaj z Krobią Women bieg 10km A
590 Małgorzata Polarok 1980 Poznan NW 5 km A
591 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań Night Runners bieg 10km A
592 Małgorzata Brudzińska 1989 Poznań bieg 10km A
593 Małgorzata Rożek 1985 Wiry bieg 5km A Gosia i Patryk
594 Małgorzata Terczewska 1978 Kościan Kościan Team bieg 5km A Gosia i Grześ
595 Małgorzata Zagdańska 1979 Łódź bieg 5km A
596 Małgorzata Mediger 1967 Poznań niezależna bieg 5km A
597 Małgorzata Szulc 1989 Rokietnica bieg 5km A
598 Małgorzata Majchrzak 1994 Kołaczkowo KRISPOL Active Team bieg 5km A Gruby i Grubszy
599 Małgorzata Loretańska 1956 Poznań NW 5 km A
600 Małgorzata Woźniak 1985 Pleszew Woźniak Tim bieg 5km B Gosia i Dominik
601 Małgorzata Bocian 1968 Poznań Poznań Biega bieg 5km A Gosia i Zbyszek
602 Małgorzata Angielczyk 1951 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań NW 5 km A
603 Małgorzata Morawiec 1976 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
604 Małgorzata Szczudlik 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno bieg 5km B
605 Małgorzata Spychała Szuszczyńska 1975 Poznań bieg 10km A
606 Michal Witczak 1989 Tarnowo Podgrone bieg 10km A anm
607 Michał Sobczyński 1989 Dominowo bieg 10km A
608 Michał Nowak 1989 Wągrowiec FC Wągrowiec bieg 10km A
609 Michał Potrawiak 1989 Poznań bieg 10km A
610 Michał Skakun 1998 Międzychód PMI RUNNERS bieg 10km A
611 Michał Mandosik 1982 Toruń TEAMOCHAL bieg 10km A Ola&Mandos
612 Michał Kujawski 1990 Swarzędz bieg 5km A Michał i Renata
613 Michał Jarusz 1983 Oborniki bieg 5km A
614 MICHAŁ SCHLEGEL 1991 POZNAŃ NowaPasja.pl bieg 5km A
615 Michał Antkowiak 1986 Rakownia bieg 5km A Mr&Mrs
616 MICHAŁ MACIEJEWSKI 1977 Poznań Supersportowy TEAM bieg 5km A Kotek i myszka
617 Michał Szymański 1996 Czempiń 1996 bieg 5km A
618 Michał Nowakowski 1961 Skórzewo Drużyna Stasia NW 5 km A Michał i Elka to miłość wielka
619 Michał Kasprowicz 1963 Poznań bieg 5km A
620 Michał Woźniak 1995 Wilkowyja bieg 10km B
621 Michał Mielcarek 1989 Luboń Luboński Klub Biegacza bieg 5km A
622 Michał Jajuga 1980 Czempiń Dirty Sparrows bieg 10km A
623 Michał Szuszczyński 1976 Poznań bieg 10km A Misiui Kulfon
624 Michał Sus 1977 Zawiercie bieg 5km A Mika&Gogo
625 Michał Pawlak 1991 Środa Wielkpolska bieg 5km A
626 Mikołaj Kaczmarek 1995 Poznań bieg 10km B
627 Mikołaj Bekasiak 1990 Szamotuły Także tego... bieg 10km A
628 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 5km B
629 Mirosław Wawrzyniak 1969 Poznań 1969 NW 5 km A Kasia i Mirek
630 Mirosław Morawiec 1972 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
631 Monika Pawłowska 1980 Pleszew bieg 5km B MONIKA i Rafał
632 Monika Kędzierska 1997 Poznań Mój pierwszy raz bieg 5km A
633 Monika Pieczyńska 1978 Koziegłowy NW 5 km A
634 Monika Antkowiak 1987 Rakownia bieg 5km A Mr&Mrs
635 Monika Rypińska 1991 Poznań bieg 5km A
636 Monika Michałowska 1981 Luboń NW 5 km A
637 Monika Kozłowska 1982 Września bieg 5km B Monika i Grzegorz Września
638 Monika Framska 1983 Dębogóra 1983 bieg 5km A Monia i Tomek
639 Monika Kosidło 1995 Poznań bieg 5km A Monika i Piotr
640 Monika Dałkowska 1979 Wolsztyn bieg 5km A Monika i Krzysztof
641 Monika Magas 1973 Rosnowo bieg 5km A Kochający nie tylko bieganie
642 Monika Ziemlińska 1972 Leszno dragon-fly bieg 10km A
643 Monika Piechel 1996 Krzywiń 1996 bieg 5km A
644 Monika Bajstok 1978 Kościan Kościan Team bieg 10km B Kościan women
645 Monika Majcherek 1979 GRANOWO GRANOWO bieg 5km A
646 Monika Jaroszewska 1994 Zgłowiączka bieg 5km A Monia i Piter
647 Monika Sus 1977 Zawiercie bieg 5km A Mika&Gogo
648 Monika Moritz 1981 Barcin MORANI Barcin bieg 5km A Monia i Rafi - Debiut Moni
649 Monika Tuchołka 1972 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A Monika i Jędrek
650 Monika Makowska 1980 Międzyrzecz bieg 5km B Monika i Grzegorz
651 Monika Marczyńska 1980 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 5km A
652 Monika Tuchołka 1957 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A Monika i Jędrek
653 Monika Olechowska 1982 Poznań Night Runners bieg 10km A
654 Monika Gzella 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Kocia Para
655 Nadia Binkowska 1985 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A
656 Natalia Janik 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Catastrophe
657 Natalia Jasińska 1971 Poznań FORMATIQ RUN NW 5 km A
658 Natalia Macioszek 1984 Poznań bieg 10km A Lakuny
659 Natalia Domańska 1993 Poznań bieg 5km A
660 NATALIA ROŻEK 1984 WIRY bieg 5km A
661 Natalia Orlińska 1985 Murowana Goślina bieg 5km A
662 Natalia Jastrzębska 1989 Pobiedziska brak klubu bieg 5km A Natalia i Grzegorz
663 Natalia Leśna 1986 murowana goślina Paciaciaki Team bieg 5km A Natalka i Minius
664 Natalia Pogonowska 1999 Mosina bieg 5km A
665 Natalia Stachowiak 1991 Kościan Kościan Team NW 5 km B BaJo
666 Natalia Kryszak 1980 Poznań bieg 10km A
667 Natalia Kledzik 1988 Chodzież PCH_RUN bieg 10km A
668 Natalia Banach Gawęda 1979 Tarnowo Podgórne bieg 5km A Kluski w ataku
669 Norbert KUCHARZAK 1990 Biała Podlaska Jazzanova Pub Biała Podlaska bieg 5km A
670 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec bieg 10km A
671 Ola Nowakowska 1994 Radziejów bieg 10km A
672 Oleksandr Sydorenko 1980 Poznan bieg 5km B
673 Oleksandr Sydorenko 1980 Poznan bieg 5km A
674 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań bieg 10km A
675 Olga Dysput 1989 Poznań 1989 bieg 5km A Ola i Krzysiek
676 Oskar SAPA 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
677 Otylia Mańka 1987 Swarzędz bieg 10km A
678 Patrycja Chajec 1985 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A
679 Patrycja Targoszyńska 1977 Poznań bieg 5km A
680 Patrycja Preuss 1991 Poznań bieg 5km A Princessa&Princepolo
681 Patrycja Drzewiecka 1993 Chodzież bieg 5km A
682 Patryk Bzowy 1995 Jarocin KB Maratończyk Jarocin bieg 10km A
683 Patryk Dymecki 1979 Poznań bieg 5km A
684 Patryk Skrzypczak 1988 Trzciel Spartakus Międzyrzecz bieg 5km A
685 Patryk Domański 1996 Poznań bieg 10km A
686 Patryk Graczyk 1990 Mogilno bieg 10km A Sylwia i Patryk
687 Patryk Starkiewicz 1995 Śrem bieg 5km A Darka i Patryk
688 Paulina Szydłowska 1988 Poznań pierwszykilometr.blogspot.com bieg 10km A Waleczne Paciaciaki
689 Paulina Grajnert 1981 Leszno bieg 10km A
690 Paulina Idziak 1979 Grodzisk Wlkp bieg 5km A
691 Paulina Skrzypiec 1989 Luboń bieg 5km A Timek
692 Paulina Sobańska 1982 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A Paulina i Roman
693 Paulina Kamińska 1984 Konin Paulina Kamińska bieg 10km A
694 Paulina Kaczmarek 1980 Murowana Goślina bieg 5km A Paulina i Marcin
695 Paulina Radys 1990 Międzyrzecz Maszyna team bieg 10km A Maszynki z drużynki
696 Paulina Stryczyńska 1988 Komorniki bieg 5km B Paulina i Bartek
697 Paulina Mendowska 1997 Poznań AWF Poznań bieg 5km A Paulina&Damian SuperTeam
698 Paweł Gutowski 1970 Kazimierz Biskupi ---------------- bieg 10km A biegaMY
699 Paweł Lembicz 1993 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A
700 Paweł Gorzelańczyk 1996 Poznań AstroRun bieg 5km A Catastrophe
701 PAWEŁ SNIEGOCKI 1978 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega/Pomorski Team Biegowy bieg 10km A
702 Paweł Gawron 1961 Posada bieg 5km A
703 Paweł Stojek 1994 Września KRISPOL Active Team bieg 5km A Gruby i Grubszy
704 Paweł Kondela 1975 Choszczno bieg 5km A
705 Paweł Kotecki 1984 Poznan Iłówiec Team bieg 10km A Kot i Mysz biegają
706 Paweł Kolan 1970 Poznań bieg 5km A Marta&Paweł
707 Paweł Klessa 1989 Poznań fitness24seven bieg 10km A Klessolki
708 Paweł Garniewicz 1961 POZNAŃ Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA NW 5 km A
709 Paweł Szymański 1980 Leszno bieg 10km A
710 Paweł Ratajczak 1990 Poznań bieg 5km A HARDY NIEDŹWIEDŹ I PONĘTNA ŁASICA
711 Paweł Nater 1973 Poznań Poznań-Jeżyce bieg 5km A
712 Paweł Maciejewski 1990 Poznań OLX Group bieg 10km A
713 Piotr Zielonka 1959 Poznań Podziemna pomarańcza NW 5 km A
714 Piotr Gołaski 1982 Poznań bieg 5km A
715 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega bieg 10km A
716 Piotr Nowak 1992 Poznań Zgrupka Team bieg 5km A
717 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A
718 Piotr Sturzbecher 1982 Poznań Agata i Piotr bieg 5km A Agata i Piotr
719 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km B
720 Piotr Marciniak 1965 Milicz MAIDEN MILICZ bieg 10km A
721 PIOTR GADOMSKI 1970 CZERWONAK bieg 10km A
722 Piotr Bielawny 1989 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg 5km A Emi&Piotr
723 Piotr Bączyk 1980 Leszno dragon-fly bieg 10km A
724 Piotr Jacek 1985 Poznań bieg 5km A Monika i Piotr
725 PIOTR PIECHOWIAK 1969 Poznań 1969 bieg 5km A
726 Piotr Kruszczyński 1967 Baranowo Teatr Nowy w Poznaniu bieg 5km A PiersiNaMecie
727 PIOTR KALUZYNSKI 1964 WRONKI Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km A
728 Piotr Majchrzak 1991 Obrowo KABM! bieg 5km A <3 Anetka i Piotruś <3
729 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A Biegacze Celebryci
730 Piotr Kudzior 1996 Poznań PRO 366 bieg 5km A OnionTeam
731 Piotr Jaroszewski 1993 Zgłowiączka bieg 5km A Monia i Piter
732 Piotr Jamrogowucz 1994 Poznań bieg 5km A
733 Piotr Werner 1974 Wierzyce bieg 5km A
734 Piotr Jodko 1979 Batorowo Jodko Brothers Running Team bieg 5km A
735 Piotr Wzięch 1984 Wągrowiec bieg 5km A
736 PIOTR GRABIAK 1977 POZNAŃ bieg 10km A
737 Pola Gryszkiewicz 1982 Poznań bieg 5km A
738 Przemek Kozłowski 1983 Łódź Vera Running Team bieg 5km A
739 Przemek Kaźmierczak 1991 Rożnowo Rożnovia Rożnowo bieg 10km A Asia&Przemo
740 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno bieg 10km A
741 Przemysław Szmania 1989 Poznań TRANCE ONLY bieg 10km A
742 Przemysław Krzanowski 1976 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 5km A
743 Przemysław Sobieniak 1977 Poznań bieg 5km A
744 Radosław Gluza 1991 Opalenica CITY ZEN_ bieg 5km A Shili & Tshiba
745 Radosław Zieliński 1986 Bydgoszcz bieg 5km B
746 Radosław Juźwiak 1987 Poznań OLX Group bieg 5km A
747 Rafał Mandziak 1979 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 5km A
748 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Brama W Biegu bieg 5km A Bogna i Rafał
749 Rafał Moritz 1976 Barcin Ślimaki Barcin bieg 5km A Monia i Rafi - Debiut Moni
750 Rafał Snela 1979 Oczkowice Snela Team bieg 5km A
751 Rafał Pawłowski 1981 Pleszew bieg 5km B MONIKA i Rafał
752 Rafał Matysiak 1972 Sieraków Biegacze PMI bieg 10km A
753 Rafał Kolas 1971 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
754 Rafał Grzegorzewski 1974 Niemcz bieg 10km B Ania i Rafał
755 Rafał Gucwa 1988 Poznań bieg 5km A MRrrr :)
756 Rafał Tomowiak 1984 Leszno #SZYMANOWSKITeam bieg 5km A
757 Rafał Biernat 1976 Krosinko Krosinko Biega :) bieg 5km A Danusia i Rafał
758 Rafał Maślankiewicz 1957 Poznań bieg 5km A
759 Rafał Wawrzyniak 1975 Oborniki bieg 5km B wawrzynki
760 Rafał Bardzik 1973 Murowana Goślina bieg 5km A Szybkie Leopardy :P
761 Rafał Włodarczak 1970 Oborniki bieg 10km A
762 Rafał Hajdukiewicz 1988 Świebodzin BBL Świebodzin bieg 10km A Ania i Rafał - wybiegana miłość
763 Regina Mowczan 1983 Wałcz bieg 5km A
764 Remigiusz Cypel 1983 Buk bieg 10km A
765 Remigiusz Dettlaff 1980 Gostyń Photo Design Remigiusz Dettlaff bieg 5km A
766 RENATA KOCH 1964 ŚREM bieg 5km A
767 Renata Błesnowska 1985 Czacz bieg 5km A Krzys i Renatka Biegaja
768 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A
769 Renata Stadie 1990 Swarzędz bieg 5km A Renata i Michał
770 Renata Kaźmierczak 1972 Puszczykowo 1972 bieg 10km B Renia i Bartek
771 Rita Mucha 1980 Swarzedz bieg 10km A
772 Robert Czajkowski 1974 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
773 Robert Jaśkiewicz 1974 Luboń bieg 10km A
774 Robert Rudnicki 1997 Borówiec bieg 5km A Anna i Robert
775 Robert Skokowski 1985 Sulechów Skoczki bieg 5km A Skoczki
776 Robert Kuna 1972 Zaniemysl Klub Wesołego Szampana bieg 5km A Danka I Bob
777 Robert Przybylski 1978 Poznań bieg 5km B
778 Robert Galicki 1972 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Scuderia HiR
779 Robert Mamys 1975 Poznań bieg 5km A
780 Robert Ujejski 1968 Święciechowa bieg 10km A Danusia i Robciu
781 Robert Olejniczak 1965 Dopiewo Rawa Team bieg 5km A
782 Robert Mytko 1963 Poznań NW 5 km A
783 Roma Kowalska 1983 Bytkowo bieg 5km A
784 Roman Sobański 1980 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A Paulina i Roman
785 Roman Rożkowski 1958 Śrem Runner's Power Śrem bieg 5km A
786 Roman Skrzypczak 1971 Kościan Amatorszczyzna bieg 5km B Basia i RomanS
787 Rozalia Ignerska 1982 Poznań bieg 10km A
788 Ryszard Krzyżański 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Ania i Ryniu
789 Sabina De Vos 1982 Wałcz NW 5 km A mamusia i córusia
790 Sandra Budziszewska 1989 Wschowa bieg 10km A
791 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 5km A
792 Sara Stach 1992 Kościan Kościan Team bieg 10km A
793 Sebastian Koterbiak 1993 Witaszyce bieg 5km A Uciekając przed dzikami
794 SEBASTIAN OSICKI 1976 Poznań OSICKI TEAM PARKRUN POZNAŃ bieg 5km A Maga i Seba
795 Sebastian Świętocki 1994 Poznań bieg 10km A Kakała I Quet
796 Sebastian Firlej 1990 Zielona Gora OKI Team bieg 5km A
797 Sebastien Lebreton 1977 Poznań bieg 5km A On va a Rennes
798 Sonia Nafalska 1987 Poznań bieg 10km A Kakała I Quet
799 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara lubianka Derby NW 5 km A
800 Stanisław Turkowski 1960 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
801 Stefania SAPA 1968 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A Stenia i Darek chodzą.
802 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
803 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły bieg 5km B
804 Sylwia Szmatuła 1977 Opalenica bieg 5km A Sylwia i Krystian
805 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
806 Sylwia Buszewska 1995 Mosina bieg 5km A Uciekając przed dzikami
807 Sylwia Wiśniewska 1976 Murowana Goślina bieg 5km A
808 Sylwia Nowak 1985 Poznań bieg 5km B Sylwia i Marcin
809 Sylwia Skorupka 2001 Osieczna bieg 5km B
810 Sylwia Michalska 1974 Murowana Goślina Daleko jeszcze? bieg 5km A
811 Sylwia Paterka 1984 Kotlin Bubu&Bubu bieg 5km A Bubu&Bubu
812 Sylwia Kałuska 1990 Warszawa bieg 10km A Sylwia i Patryk
813 Sylwia Rózga 1992 Poznań bieg 5km A
814 Sylwia Grabska 1991 Bydgoszcz bieg 5km B
815 Szymon Kaniewski 1987 Jędrzejewo gm.Lubasz bieg 5km B
816 Szymon Woźniak 1987 Śrem bieg 10km B
817 Sławek Janik 1980 Poznań Unilever Poznań bieg 5km A Ania i Sławek
818 Sławomir Kulczyński 1970 Poznań pancerny żółwik NW 5 km A
819 Sławomir Wróblewski 1985 Czempiń bieg 10km A
820 Sławomir Grajewski 1970 Tulce bieg 10km B
821 SŁAWOMIR SAWALA 1972 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 10km A Sławek i Aneta
822 Sławomir Skibiński 1969 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km A Biegające SKIBKI
823 Tadeusz Małysz 1959 Murowana goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 10km A
824 Tadeusz Damski 1959 Poznań bieg 5km A
825 Tomasz Koebsch 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A Magda & Tomek
826 Tomasz Łytka 1979 Poznań bieg 5km A
827 Tomasz Jankowski 1971 Konarzewo bieg 5km A
828 Tomasz Macioszek 1982 Rokietnica Rokietnica Niezrzeszony bieg 5km A
829 Tomasz Wysocki 1982 Poznań bieg 5km A Szybka i Wściekły
830 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A Krosinko Biega : -)
831 Tomasz Bartkowiak 1986 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 5km A
832 Tomasz Framski 1977 Dębogóra bieg 5km A Monia i Tomek
833 Tomasz Woźniak 1972 Rogoźno RKD RUN bieg 10km B
834 Tomasz Dreczka 1995 Brzeźno bieg 5km A Ziemniaczek i Wieloryb