Lista startowa - IV Bieg Walentynkowy Poznań 2018

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Nazwa pary
1 Adam Kobiałka 1978 Poznań NR bieg 10km A
2 Adam Bubeła 1975 Poznań bieg 5km A
3 Adam Stawicki 1966 Oborniki bieg 10km A
4 Adam Kantek 1994 Września bieg 5km A ABW
5 Adam Adamczak 2000 Opalenica Opalenicki Klub Sportowy bieg 5km A Angelika i Adi Adiczak
6 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
7 Adam Hołoga 1977 Poznań sprawni inaczej bieg 5km B wredna i maruda
8 Adam Frąckowiak 1978 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A (karnet)
9 Adam Badyna 1983 Buk Kenenisa Bekele Team bieg 5km A
10 Adam Stippa 1981 Złotów bieg 5km A
11 Adam Śledź 1995 Babimost i-Sport /BKB Bakcyl bieg 10km A (karnet)
12 Adrian Szulc 1987 Rokietnica bieg 5km A
13 Adrian Nowak 1977 Golina KB WARTKO bieg 10km A Nowaki
14 ADRIAN SZYDŁOWSKI 1987 Poznań pierwszykilometr.blogspot.com bieg 10km A Waleczne Paciaciaki
15 Adrian Popiołek 1984 Chodzież PCH RUN bieg 5km A
16 Agata Tresenberg 1977 Konin bieg 10km A (karnet)
17 Agata Wilczyńska 1968 Wałcz bieg 5km A
18 Agata Koschel 1987 Poznań Agata i Piotr bieg 10km A Agata i Piotr
19 Agata Ludwiczak 1990 Kostrzyn bieg 5km A
20 Agata Siwek 1988 Murowana Goślina bieg 5km B
21 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
22 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A
23 Agnieszka Zygmunt 1982 Wielichowo bieg 5km A
24 Agnieszka Stefańska 1983 Poznań bieg 5km B Agnieszka i Tomek
25 Agnieszka Kijak 1987 Robakowo Parkrun Poznań bieg 10km A
26 Agnieszka Borda 1982 Poznań bieg 10km B
27 Agnieszka Dziurla 1983 Poznań bieg 5km A DREAM TEAM
28 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań Mamy - Biegamy bieg 5km A (karnet)
29 Agnieszka Strzelewicz 1983 Poznan bieg 5km A
30 Agnieszka Kwiatkowska 1980 Koło bieg 10km B Agusia i Krzysiu
31 Agnieszka Janowiak 1979 Oborniki bieg 5km B pepitki
32 Agnieszka Wita 1989 Poznań Uniwersytet Przyrodniczy bieg 5km B
33 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
34 Agnieszka Wojtal 1980 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz
35 Agnieszka Hołoga 1979 Poznań sprawni inaczej bieg 5km B wredna i maruda
36 Agnieszka Piotrowska 1985 Gruszczyn bieg 5km A
37 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica bieg 10km A (karnet)
38 Agnieszka Dolata 1977 Poznań bieg 5km A
39 Albert Błoch 1988 Stęszew bieg 10km A
40 Aldona Szadach 1975 Grodzisk Wlkp 1975 bieg 10km A
41 Aldona Skibińska 1972 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km A Biegające SKIBKI
42 Aldona Nowicka 1972 Poznań AGiP bieg 10km B Aldona i Grzegorz
43 Aleksandra Kowalska 1987 Toruń bieg 10km A Ola&Mandos
44 Aleksandra Galla 1995 Poznań bieg 10km A
45 Aleksandra Knop 1993 Sulechów Skoczki bieg 5km A Skoczki
46 Alicja Kukla-Kowalska 1978 Lusówko kobietybiagaja.pl bieg 10km B
47 Alicja Rachuta 1990 Poznań Przedszkole Specjalne nr 164 w Poznaniu bieg 5km A (karnet)
48 Alina Bagińśki 1957 Poznań Ks Bola 06 Poznań NW 5 km A
49 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km A
50 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca bark bieg 10km B
51 Andrzej Bibik 1988 Uzarzewo bieg 5km B Piękna i Bestia
52 Andrzej Dudek 1961 Ostrów Wielkopolski Niezrzeszony bieg 10km A
53 Andrzej Machowski 1970 Łubowo NW 5 km A Justyna&Andrzej
54 Andrzej Grajcar 1958 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 5km A
55 Andżelika Kędzierska 1994 Śrem bieg 5km A HARDY NIEDŹWIEDŹ I PONĘTNA ŁASICA
56 Aneta Frąckowiak 1982 Poznań Mamy-Biegamy bieg 10km A
57 ANETA SAWALA 1976 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 10km A Aneta i Sławek
58 Aneta Błaszkowska 1992 Obrowo bieg 5km A <3 Anetka i Piotruś <3
59 aneta wejman 1979 stawiszyn Bodzio Pędziwiatr bieg 5km B anetka i bogus
60 Angelika Topka 1990 Koszalin bieg 10km A
61 Angelika Ziółkowska 2000 Pobiedziska bieg 5km A Angelika i Adi Adiczak
62 Angelika Macioszek 1985 Rokietnica Niezrzeszony Rokietnica bieg 5km B
63 Ania Kwiatkowska 1989 Stare Miasto bieg 10km A
64 ANITA DEPTULSKA 1984 POZNAN bieg 5km A
65 Anita Skoczylas 1973 Poznań Drużyna Szpiku bieg 5km A (karnet)
66 Anita Marek 1977 Jabłonna bieg 10km B
67 Anita Orzechowska 1985 Poznań mycha NW 5 km A
68 Anna Kaźmierczak 1983 Poznań NW 5 km A
69 Anna Urbanska 1984 Jarocin bieg 5km A
70 Anna Grajcar 1984 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 5km A
71 Anna Janik 1978 Poznań bieg 5km A Ania i Sławek
72 Anna Gawęcka 1985 Poznań Bukowski Klub Biegacza bieg 5km A (karnet) Ania i Michał
73 Anna Krzyżańska 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Ania i Ryniu
74 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 5km A
75 Anna Bednarska 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
76 ANNA MAJORKOWSKA 1974 Bydgoszcz bieg 5km A
77 Anna Gruszka 1974 Plewiska bieg 5km A
78 Anna Musialska 1980 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań bieg 5km A
79 Anna Dąbkiewicz 1986 Poznań KRAV MAGA Koziegłowy bieg 10km A (karnet)
80 Anna Boruta 1982 Murowana Goślina bieg 10km A Kapturek i Wilk
81 Anna Zyffert 1984 Poznań bieg 5km A (karnet)
82 Anna Tryk 1975 Swarzędz bieg 5km A
83 Anna Barczak 1988 Mogilno Husaria Race Team bieg 5km A Ania&Wojtek
84 Anna Mytko 1967 Poznań NW 5 km A
85 Anna Błociszewska- Starczyńska 1978 Poznań 1978 bieg 5km A
86 Anna Witkowska 1985 Poznań bieg 5km A
87 Anna Mośkiewicz 1990 Poznań Drużyna Szpiku/Biegaj Pod Okiem Trenera bieg 10km A dzikie mośki
88 Anna Pietrzak 1974 Poznań bieg 5km A (karnet)
89 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 5km B
90 Anna Dubas 1986 Poznań bieg 5km A RUN & LOVE TOGETHER
91 Anna Kapica 1986 Plewiska Biegacze YouFit bieg 5km B Misiaczek ❤️ Tygrysek
92 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A (karnet)
93 ARKADIUSZ CHUDY 1980 GOSTYŃ bieg 5km A
94 Arleta Bącik 1976 Brodnica Iłówiec Team bieg 10km A
95 Arleta Lorenc 1992 Ostrów Wlkp. KB Czarne Wilki bieg 5km A KB Czarne Wilki
96 ARLETA GAJ 1969 PUSZCZYKOWO bieg 5km A
97 Artur Wrzeszcz 1970 Iłowa Biegając z Wilkami bieg 10km A Artki
98 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km B
99 Artur Chmielewski 1969 Paczkowo bieg 5km A
100 Artur CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 5km A (karnet)
101 Barbara Skrzypczak 1974 Kościan Amatorszczyzna bieg 5km B Basia i RomanS
102 Barbara Wołoszka 1983 Międzyrzecz bieg 5km A Basia&Wojtek
103 Barbara Rozynek 1949 Poznań NW 5 km A
104 Barbara Przybylska 1960 Poznań NW 5 km B
105 Barbara Czarnecka 1976 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A BBrun
106 Bartosz Stryczyński 1987 Komorniki bieg 5km B Paulina i Bartek
107 Bartosz Rzanny 1998 Cielcza bieg 5km A Justyna i Bartek
108 Bartosz Kaźmierczak Puszczykowo 1972 B
109 Bartosz Zyzik 1979 Komorniki bieg 5km A
110 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn bieg 10km A
111 Bartosz Zieleźnik 1985 Poznań bieg 10km A Lakuny
112 Bartosz Stanek 1988 Śmigiel Śmigiel bieg 10km A
113 Bartosz Szolek 1988 Śrem bieg 10km A
114 Bartosz Gawęda 1979 Tarnowo Podgórne bieg 5km A Kluski w ataku
115 Bartosz Dubas 1987 Poznań bieg 5km A RUN & LOVE TOGETHER
116 Bartosz Bednarkiewicz 1976 Suchy Las bieg 5km A Dobrochna i Bartek
117 Bartosz Czarnecki 1978 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A BBrun
118 Bartosz Dahlke 1984 Poznań bieg 10km A (karnet)
119 Bartłomiej Kolber 1981 Poznań Klub Myszka Miki bieg 5km A (karnet)
120 Bartłomiej Pielichowski 1979 Gozdnica Biegając z Wilkami bieg 5km A Bartki
121 Beata Sajewska 1976 Wągrowiec bieg 5km A
122 BEATA GRAJEWSKA 1974 POZNAŃ bieg 10km A
123 Beata Lisiecka 1986 Poznań kimball biega NW 5 km A (karnet)
124 Beata Chudziak 1985 Komorniki Mamy biegamy bieg 5km A (karnet)
125 Beata Kuryło 1972 Pyszczyn Night Runners Gniezno bieg 5km A Beata&Waldek
126 Bogdan Zapała 1970 Sulechow bieg 10km B bodek
127 Bogumił Wejman 1978 stawiszyn Bodzio Pędziwiatr bieg 5km A Bogus i Anetka
128 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 5km A Bogna i Rafał
129 Bogumiła Broda 1984 Poznań bieg 5km A Drużyna Pierścienia
130 Boguslawa Barwikowska 1974 Solec Kujawski bieg 10km B
131 Cezary Kaniewski 1995 Jędrzejewo bieg 5km A
132 Cezary Stanke 1983 Szamotuły Ich Troje bieg 5km A
133 Dagmara Dudkowiak 1977 Konin bieg 10km A
134 Dagmara Laszczkowska 1988 Poznań bieg 10km A Dagmara i Krzysiu
135 Dagmara Jaciuk 1980 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
136 Damian Gałęski 1980 Murowana Goślina Klub Biegacza Kompania Piwowarska bieg 5km A Pan & Uległa
137 Damian Nowak 1994 Poznań bieg 5km A Paulina&Damian SuperTeam
138 Daniel Macyszyn 1976 Poznań Night Runners Poznań bieg 5km A
139 Daniel Jackowski 1989 Międzyrzecz Maszyna team bieg 10km A Maszynki z drużynki
140 Daniel Kroczek 1977 Rydzyna bieg 5km A Daniel i Karolina
141 Danusia Biernat 1978 Krosinko Krosinko Biega :) bieg 5km A Danusia i Rafał
142 Danuta Nowakowska 1957 Poznań NW 5 km A
143 Danuta Hauser 1956 Poznan bieg 5km A
144 Danuta Kaczmarek 1960 Złotniki bieg 10km A
145 Danuta Strychalska- Rysz 1989 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km A
146 DAREK BĄKOWSKI 1968 Świdwin KORYUKAN ŚWIDWIN bieg 10km B JoDa Świdwin
147 Daria Lorenc 1994 Oborniki Oborniki bieg 5km B Lolki
148 Daria Woźniak 1995 Kaźmierz Kobiety Biegają bieg 5km A
149 Daria Eliasz 1991 Rawicz bieg 10km A Darianna & Bojas
150 Dariusz Praiss 1968 Poznań bieg 5km B
151 Dariusz Kapica 1984 Plewiska Biegacze YouFit bieg 5km B Misiaczek ❤️ Tygrysek
152 Dariusz Świercz 1966 Wałcz Wałecka Ściema bieg 5km A Darek i Beata
153 Dariusz Łagowski 1974 Poznań Night Runners bieg 5km A (karnet)
154 Dariusz Świercz 1969 Wałcz Wałecka Ściema bieg 5km A Darek i Beata
155 Dariusz Kurkowiak 1967 Poznań bieg 5km A (karnet)
156 Dariusz SAPA 1967 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A Stenia i Darek chodzą.
157 Dariusz Iwaniak 1975 Ujście Ujście bieg 5km A Wiola i Darek
158 Dawid Weigelt 1997 Stęszew bieg 5km B
159 Dawid Molak 1981 Poznań bieg 10km A
160 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl bieg 10km A
161 Dobrochna Otlewska 1982 Suchy Las bieg 5km B Dobrochna i Bartek
162 Dominik Lorenc 1989 Oborniki Oborniki bieg 5km B Lolki
163 Dominik Janowiak 1980 Oborniki bieg 5km B pepitki
164 Dominik Woźniak 1981 Pleszew Woźniak Tim bieg 5km A Gosia i Dominik
165 Dominika Foltyn 1987 Poznań bieg 5km A
166 Dominika Wiśniewska 1996 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A K&D BI(e)G LOVE
167 Dominika Hofman 1970 Poznań NW 5 km A
168 Dorota Baczyńska 1968 Wapno WJS Rosomak bieg 5km B Bakosie
169 Dorota Zowczak 1983 Poznan bieg 5km A (karnet)
170 Dorota Zowczak 1983 Poznan Rawa Team bieg 10km B
171 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km B
172 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A (karnet)
173 Edyta Bartkowiak 1970 Mosina bieg 10km B
174 Edyta Wrzeszcz 1976 Iłowa Biegając z Wilkami bieg 10km A Artki
175 Eliza Frąckowiak 1967 Poznań NW 5 km B
176 Eliza Fornalik 1980 Poznań 4nalik Team NW 5 km A (karnet) 4nalik Team
177 ELŻBIETA PIECHOTA 1969 Wałcz Biegam dla siebie bieg 5km A NA ZAWSZE MARIUSZ I ELA
178 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko bieg 10km A
179 Elżbieta Południak 1964 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK bieg 10km A (karnet)
180 Emil Skitek 1988 Poznań brak bieg 10km A
181 Emilia Woźniak 1994 Wolsztyn bieg 5km A Emi&Piotr
182 Emilia Kasperczak 1979 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Hernik Team Murowana
183 Emilia Kaczmarek 1991 Gniezno bieg 5km A Drużyna Pierścienia
184 Eryk Różański 1987 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A (karnet)
185 Ewa Król 1988 Poznań bieg 5km A
186 Ewa Perlik 1956 Zielonka TadMax NW 5 km A
187 Ewa Korek 1983 Złotniki On The Move bieg 10km A
188 Ewa Dewo 1985 Poznań bieg 5km A (karnet)
189 Ewa Stafiniak 1982 Poznań NW 5 km A
190 Ewa Kaźmierska 1962 Oborniki NW 5 km A
191 Ewa Gorska 1971 Kamionki bieg 5km A (karnet)
192 Ewa Janaszak 1960 Miękowo Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
193 Ewa Czajkowska 1975 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
194 Ewa Kłaczyńska 1971 Inowrocław BBL Inowrocław bieg 5km B Ewa i Wojtek
195 Ewa Szczęsna 1987 Poznań bieg 5km A
196 Ewa Wawrzyniak 1979 Oborniki bieg 5km B wawrzynki
197 Ewa Liberacka-Kopytek 1980 Murowana Goślina bieg 10km A Kopytka
198 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań bieg 10km B
199 Ewelina Postaremczak 1982 Kościan Kościan Team bieg 10km B Kościan women
200 Gabriela Śron 1983 Złotniki bieg 10km B
201 Gian Andrea Baretton 1995 Poznań bieg 5km B
202 Gosia Cieslak 1984 Poznań bieg 10km A
203 Grzegorz Makowski 1977 Międzyrzecz bieg 5km B Monika i Grzegorz
204 Grzegorz Maciejewski 1961 Poznań bieg 5km A
205 Grzegorz Kozłowski 1983 Września bieg 5km B Monika i Grzegorz Września
206 Grzegorz Pióro 1983 Bytom NW 5 km A Lisie Piórka
207 Grzegorz Łochyński 1972 Poznań brak klubu bieg 5km A Natalia i Grzegorz
208 Grzegorz Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km A Wasyle
209 Grzegorz Nowicki 1971 Poznań AGiP bieg 10km B Aldona i Grzegorz
210 Grzegorz Terczewski 1974 Kościan Kościan Team bieg 5km A Gosia i Grześ
211 Grzegorz Kopytek 1976 Murowana Goślina bieg 10km A Kopytka
212 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km A Iwona i Grzesiek
213 Halina Zawadzka 1951 Poznań NW 5 km A
214 HALLIK PIETROWSKA 1965 POZNAŃ bieg 5km A
215 Hanczeska Kuczyńska 1979 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Scuderia HiR
216 Hanna Katrych 1993 Poznan bieg 10km A
217 HANNA SKOTARCZYK 1977 CZARNKÓW bieg 5km A
218 Hanna Nowaczyk 1991 Poznań bieg 10km A
219 Hanna Szulc 1970 Poznań NW 5 km A
220 Hanna Sikora 1990 Nowy Tomyśl bieg 5km A
221 Hanna Pancek 1957 Bydgoszcz TadMax NW 5 km A
222 Henryk Lubawy 1959 Poznań NW 5 km A
223 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań bieg 5km A
224 Hieronim Skrzypczak 1952 Poznan NW 5 km A (karnet)
225 Hubert Wolny 1986 Buk bieg 10km A
226 Hubert Jezierski 1999 Wągrowiec Hufiec ZHP Wągrowiec bieg 10km A (karnet)
227 Iga Kąkolewska 1996 Młodasko bieg 10km A
228 Ilona Morawiec 1996 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A Ilona i Krzysztof Gdzie ta Meta
229 Ilona Korda 1989 Sztum Poznań Race Team SRTG bieg 5km A (karnet)
230 Ilona Łytka 1982 Poznan bieg 5km A
231 Ilona Koszarek 1976 Miejska Górka bieg 5km B
232 Ilona Kauf 1987 Poznań bieg 10km A
233 IREK REWERS 1975 CHODZIEŻ PCH_RUN bieg 10km A
234 Irena Filipczyk 1963 Poznań NW 5 km A
235 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz bieg 10km A
236 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
237 Irmina Szymańska 1975 Wronki bieg 10km A
238 Iwona Pomykalska 1977 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
239 Iwona Dresler 1973 Głuchowo bieg 5km A
240 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
241 Iwona Kania 1980 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater bieg 10km A Iwona i Maciej
242 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km A Iwona i Grzesiek
243 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Rosko Wieleń NW 5 km A Izka & Roman
244 Izabela Jankowska 1977 Stęszew bieg 5km B
245 Izabela Grzempka 1972 Kostrzyn Unilever Poznań bieg 5km A
246 Izabela Ławniczak 1944 Poznań NW 5 km A
247 IZABELA SOBOLEWSKA 1976 STĘSZEW bieg 5km B Izabela i Tomasz Biegają
248 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers bieg 10km A
249 Izabelka Kasprzak 1974 Koziegłowy bieg 5km A Izabelka i Mefju
250 Izabella Ławińska 1998 Lubasz bieg 5km A Ziemniaczek i Wieloryb
251 Jacek Kamiński 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza bieg 10km A
252 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły bieg 5km B
253 Jakub Bagiński 1985 Krosno Ks Bol bieg 10km A
254 Jakub Musiał 1985 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 5km A (karnet)
255 Jan Hordych 1997 Szamocin PCH_RUN bieg 5km A
256 Jan Kot vel Kotyński 1996 Luboń bieg 10km A Zosia Samosia ale Jan Niezbędny
257 Janina Miazga 1980 Zaparcin NW 5 km A
258 Janusz Olejnik 1965 Trzebiatów bieg 10km A
259 janusz janowski 1983 wierzonka biegam sam bieg 5km A
260 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
261 Jarosław Ciastowski 1959 Poznań CIACHA I CZAPY bieg 10km A
262 Jarosława Trocka 1989 Poznań bieg 5km A
263 Joanna Archaniołowicz 1970 Poznań Drużyna Szpiku/MUAY Running Team bieg 10km A (karnet)
264 Joanna Przybysz 1994 Poznań bieg 5km A OnionTeam
265 Joanna Tyczyńska 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
266 Joanna Szczerbal 1990 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A (karnet)
267 Joanna Dąbrowska 1983 Poznań bieg 10km A
268 Joanna Goździewska 1984 Poznań bieg 5km A
269 Joanna Witkowska 1989 Miękowo ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA bieg 5km A Asia i Tomek
270 Joanna Adamczak 1980 Pawłowice bieg 10km A AsiaTomekBiegają
271 Joanna Konara 1981 Kościan Kościan Team NW 5 km B BaJo
272 Joanna Bąkowska 1971 Świdwin Przedszkole nr 2 POD TOPOLĄ w Świdwinie bieg 10km B JoDa Świdwin
273 Joanna Konstańczak 1983 Poznań Night Runners bieg 10km A
274 Joanna Mazurczak 1989 Poznań bieg 5km A Zakochani Zabiegani Asia i Maciej ♡
275 Joanna Witkowska 1987 Poznań bieg 5km A
276 Joanna Zalewska 1971 Strzelce Kraj NW 5 km A
277 Jolanta Kostrzyńska 1969 Poznań bieg 10km A
278 Jolanta Paluch 1964 Oborniki NW 5 km A
279 Jolanta Gajda 1969 Poznań bieg 10km B
280 Jolanta Gidaszewska 1977 Leszno Kolorowa Drużyna Nessi bieg 10km A
281 Józef Bednarski 1946 Poznań Night Runners bieg 5km A
282 Julia Rybakowska 1986 Poznań Teatr Nowy w Poznaniu bieg 5km A PiersiNaMecie
283 Julian Bocian 1980 Krąplewo AmiBelle bieg 5km A
284 Julita Paruch 1988 Wrocław bieg 10km A
285 Julita Kazimierczak 1983 Poznań PO ZDROWIE Z JULITĄ bieg 10km A PO ZDROWIE Z JULITĄ
286 Justyna Szyszka 1998 Kotlin bieg 5km A Justyna i Bartek
287 Justyna Buczkowska 1978 Swarzędz NW 5 km A
288 Justyna Szymańska 1982 Gniezno bieg 5km B
289 Justyna Szlandrowicz 1970 Poznań NW 5 km B
290 Justyna Iwanowska 1985 Poznań Nice Lady Fitness bieg 10km A (karnet)
291 Justyna Machowska 1972 Łubowo NW 5 km A Justyna&Andrzej
292 Justyna Kubaś 1990 Dopiewiec Drużyna Szpiku bieg 5km A Justyna&Łukasz
293 JUSTYNA PIELICHOWSKA 1979 Gozdnica Biegając z Wilkami bieg 5km A Bartki
294 Kacper SAPA 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
295 Kamil Grzymkowski 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Kocia Para
296 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 5km A
297 Kamil Turowski 1996 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A K&D BI(e)G LOVE
298 Kamil Kunsztowicz 1998 Międzychód bieg 10km A
299 Kamil Kąkolewski 1987 Międzychód bieg 5km A
300 Kamila Kaczmarek 1983 Poznań Kamila i Marcin bieg 5km B Kamila i Marcin
301 Kamila Wylegała 1982 Czarnków VirtualRunnerClub / runnersclub.pl / Piątkowo na Biegowo bieg 5km A (karnet) Szybka i Wściekły
302 Kamila Kolberg 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
303 Kamila Sikorska-Podyma 1983 Poznań UAM Poznań bieg 5km A
304 Karina Lisiak 1990 Kostrzyn wlkp bieg 5km A
305 Karol Prętnicki 1956 Poznań Drugie Serce NW 5 km A
306 Karol Szkurat 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
307 Karola Kujawa-Śliwińska 1981 Stęszew bieg 5km A (karnet)
308 Karolina Kroczek 1980 Rydzyna bieg 5km A Daniel i Karolina
309 Karolina Chmielewska 1975 Luboń bieg 10km A
310 Karolina Macińska 1985 Poznań Dzidzia Team NW 5 km A
311 Karolina Zięciak 1986 Komorniki bieg 5km A
312 Karolina Skubel 1984 Plewiska Thermo King Poznań bieg 5km A
313 Karolina Wrzalik 1995 Łobżenica bieg 10km A
314 Karolina Bartczak 1991 Uzarzewo bieg 5km B Piękna i Bestia
315 Karolina Matelska 1980 Plewiska bieg 10km A
316 Karolina Nowak 1975 Grodzisk Wlkp bieg 5km A
317 Karolina Mądrzak 1979 Poznań Powiat Poznański bieg 10km A
318 Karolina Grzywacz 1984 Bydgoszcz bieg 10km B
319 Kasia Polaczyk 1983 Stęszew bieg 5km A (karnet)
320 Katarzyna Szulc 1967 Wagrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
321 Katarzyna Ganda 1975 Poznań NW 5 km B
322 Katarzyna Duda 1979 MIĘDZYRZECZ brak bieg 5km B Mariusz i Kasia
323 Katarzyna Nowak 1978 Golina KB WARTKO bieg 10km A Nowaki
324 Katarzyna Lala 1979 Mosina bieg 10km B
325 Katarzyna Trawińska 1987 Poznań bieg 5km A
326 Katarzyna Gałęska 1982 Murowana Goślina Murowana Goślina Szalone bieg 5km A Pan & Uległa
327 Katarzyna Szulc 1981 Poznań bieg 5km A
328 Katarzyna Sobczyk 1980 Poznań 4nalik Team NW 5 km A (karnet) 4nalik Team
329 Katarzyna Gawron 1989 Poznań bieg 5km A
330 Katarzyna Lehmann Siemieniuch 1980 Poznań bieg 5km A Kasia i Łukasz
331 Katarzyna Kowalewska 1991 Poznań bieg 5km A
332 Katarzyna Wawrzyniak 1972 Poznań 1972 NW 5 km A Kasia i Mirek
333 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica bieg 5km A
334 Kinga Gawel 1974 Wronki bieg 5km B
335 Kinga Szukała 1993 Poznań TRANCE ONLY bieg 10km A
336 Kinga Borowiec 1982 Daszewice bieg 10km A (karnet)
337 KINGA GOŁASKA 1984 POZNAŃ bieg 5km A
338 Kinga Komorowska 1987 Manieczki bieg 10km A
339 Kinga Ganda 1976 Poznań NW 5 km B
340 Konstancja Lissewska 1986 Poznań NW 5 km A Lisie Piórka
341 Krystyna Kaźmierczak 1989 Rokietnica bieg 10km A
342 Krystyna Kozak 1967 Leszno bieg 5km B
343 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
344 Krzysztof Wilczyński 1960 Poznań bieg 10km A
345 Krzysztof Rudziński 1988 Poznań bieg 10km A Dagmara i Krzysiu
346 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 5km A
347 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER NW 5 km A
348 Krzysztof Zwoliński 1987 Poznań 1987 bieg 5km A Ola i Krzysiek
349 Krzysztof BARAN 1989 Koźmin Wlkp. Koźmin Biega bieg 10km A
350 Krzysztof Koniec 1970 Wiecbork tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
351 Krzysztof Dałkowski 1978 Wolsztyn bieg 5km A Monika i Krzysztof
352 Krzysztof Błesnowski 1984 Śmigiel bieg 5km A Krzys i Renatka Biegaja
353 Krzysztof Mielcarek 1983 Kościelec bieg 10km B Agusia i Krzysiu
354 KRZYSZTOF SIERANT 1995 POZNAŃ Drużyna Szpiku bieg 5km A ROSE & KRIS
355 Krzysztof Majewski 1980 Poznań bieg 5km A (karnet)
356 Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły NW 5 km B
357 Krzysztof Kołaczkowski 1993 Poznań Gdzie ta meta bieg 10km A Ilona i Krzysztof Gdzie ta Meta
358 Krzysztof Spychała 1954 POZNAN bieg 10km A
359 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej bieg 10km A
360 Krzysztof Stawniak 1987 Września bieg 5km A
361 Leszek Skórnicki 1971 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
362 Leszek Langowicz 1988 Opalenica bieg 10km A (karnet)
363 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A Bakosie
364 Lidia Sęczkowska 1979 Poznań Nice Lady Fitness bieg 10km A (karnet)
365 Lidia Bławat 1990 Kwilcz bieg 5km A
366 Ludmiła Batura 1983 Wilkowo bieg 5km A
367 Luiza Włodarczak 1976 BRODNICA Iłówiec Team bieg 10km A Kot i Mysz biegają
368 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy bieg 5km A Izabelka i Mefju
369 Maciej Łukowiak 1965 Rawicz bieg 5km A
370 Maciej Kasperczak 1976 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Hernik Team Murowana
371 Maciej Krzewina 1980 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater bieg 10km A Iwona i Maciej
372 Maciej Łucyk 1983 Poznań bieg 10km A (karnet)
373 Maciej Migdalczyk 1982 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg 10km A (karnet)
374 Maciej Chojnacki 1986 chodzież bieg 10km A
375 Magda Walenczak 1984 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A Magda & Tomek
376 MAGDALENA TAJCHER-OSICKA 1978 POZNAŃ OSICKI TEAM PARKRUN POZNAŃ bieg 5km A Maga i Seba
377 Magdalena Krzyżanek 1997 Opalenica bieg 5km A
378 Magdalena Świerczyńska 1977 Poznań bieg 5km A
379 Magdalena Binkowska 1984 Poznań bieg 5km A
380 Magdalena Marszałek 1979 Poznań Koniuchy OCR bieg 10km A
381 Magdalena Walenciak 1981 Oborniki bieg 5km B
382 Magdalena Maj 1984 Rokietnica Wuef Club bieg 5km A
383 Magdalena Knie 1984 Jarocin NW 5 km A
384 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
385 Magdalena Lizik 1977 Poznań bieg 5km A
386 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
387 Magdalena Manicka 1965 Zielątkowo Running Vegan bieg 10km A (karnet)
388 Maja Bereszyńska 1989 Poznań bieg 10km A
389 Maja Pigła 1982 Tarnowo Podgórne Pancia bieg 10km A
390 Maja Krause 1980 Złotniki On The Move bieg 10km A
391 Malina Targoszyńska 2000 Poznań bieg 5km A
392 Marcelina May 1986 Poznań bieg 5km A
393 Marcin Kłosiński 1983 Pamiątkowo bieg 5km A Milena i Marcin
394 Marcin Kaczmarek 1984 Poznań Kamila i Marcin bieg 5km B Kamila i Marcin
395 Marcin Oleś 1982 Swarzędz 1982 bieg 10km A
396 Marcin Józefowski 1982 Komorniki Bieg dla Filipa bieg 10km A
397 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 5km A
398 Marcin Kuczyński 1983 Poznań brak klubu bieg 10km A
399 Marcin Michalak 1986 Poznań bieg 10km A
400 Marcin Nowak 1986 Poznań bieg 5km A Sylwia i Marcin
401 Marcin Woźniak 1980 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km A
402 Marcin Maciński 1984 Tarnowo Podgórne NW 5 km A
403 Marcin Grzywacz 1981 Bydgoszcz bieg 10km B
404 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy MUAY Runnig Team bieg 10km A (karnet)
405 Marcin Orzechowski 1978 Poznań SETI- wynajem maszyn czyszczących NW 5 km A
406 Marcin Kaczmarek 1975 Murowana Goślina bieg 5km A Paulina i Marcin
407 Marek Włoszyński 1972 Luboń Luboń bieg 10km A
408 Marek Stafiniak 1982 Poznań NW 5 km A
409 Marek Zięciak 1956 Kommorniki bieg 10km A
410 Marek Biesiada 1985 Poznań KS Poznań Hussars bieg 10km A
411 Marek Pfajfer 1984 Legbąd Spójnia Białe Błota bieg 10km A (karnet)
412 Marek Geisler 1959 Poznań Airport Poznań Team bieg 10km A
413 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku bieg 10km A
414 Maria Walenciak 1957 Kowanówko NW 5 km A
415 Maria Matuszek 1956 Kiekrz KTR bieg 5km A
416 Maria Kasperska 1984 Poznań NW 5 km A
417 Maria Kaczmarek 1959 Jarocin NW 5 km A
418 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km A Wasyle
419 maria maloszczyk 1957 poznan NW 5 km A
420 Marika Kaczmarek 1997 Poznań bieg 5km A
421 Mariusz Zalewski 1969 Strzelce Krajeńskie bieg 10km A
422 Mariusz Broniszewski 1981 Poznań Grzybony bieg 5km A
423 Mariusz DUDZIŃSKI 1980 MIĘDZYRZECZ brak bieg 5km B Mariusz i Kasia
424 MARIUSZ PIECHOTA 1968 Wałcz Wałcz bieg 5km A NA ZAWSZE MARIUSZ I ELA
425 Mariusz Łoboda 1953 Poznań bieg 10km A
426 Mariusz Piesik 1959 Kliny NW 5 km A
427 MARIUSZ KNIE 1979 ŻERKÓW KB Maratończyk Jarocin bieg 10km A
428 Mariusz Nowak 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
429 Marlena Drajerczak 1978 Poznań bieg 5km A
430 Marlena Kurzyńska 1990 Poznań bieg 5km A MRrrr :)
431 Marta Gloger 1977 POZNAŃ Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA bieg 10km A
432 Marta Kamińska 1989 Poznań bieg 10km B
433 Marta Korzeniowska 1986 Koziegłowy Czerwonak Biega bieg 5km A Marta i Darek
434 Marta Kołt 1980 Poznań SDS Karolina Mośko bieg 10km B
435 Marta Rypińska 1984 Poznań NW 5 km B
436 Marta Stachowska 1988 Kamionki KS AVIA bieg 10km A Marta i Łukasz
437 Marta Kasprowicz 1991 Poznań Biegacze Celebryci || gRUNwald Team Poznań bieg 10km A Biegacze Celebryci
438 Marta Sitko 1983 Pyzdry Pyzdrzanie w biegu bieg 10km A
439 Martyna Pawłowska 1988 Poznań bieg 5km B
440 Marzena Bardzik 1977 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Szybkie Leopardy :P
441 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km B
442 Marzena Grzegorczyk 1973 Ostrów Wielkopolski NW 5 km B
443 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina bieg 5km B
444 Marzena Kulikowska 1980 Żagań Żagańska Grupa Biegowa bieg 5km B Marzena i Zbyszek
445 Marzena FABISIAK 1974 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A (karnet) Krosinko Biega : -)
446 Mateusz Grajek 1990 Ostrów Wielkopolski KB Czarne Wilki bieg 5km A KB Czarne Wilki
447 Mateusz Ratajczak 1993 Śrem bieg 5km A Zuza i Mateusz
448 Mateusz Tomaszewski 1979 Poznań bieg 10km A
449 Mateusz Kwintkiewicz 1991 Chomęcice Zapierdalam bo lubie bieg 10km A (karnet)
450 Mateusz Fleter 1988 Mieszków Decora Running Team bieg 10km A
451 Mateusz Siporzyński 1998 Rawicz bieg 5km A
452 Mateusz Kosiński 1990 Szczecin # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
453 Małgorzata Szczudlik 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno bieg 5km B
454 Małgorzata Polarok 1980 Poznan NW 5 km A
455 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań Night Runners bieg 10km A
456 Małgorzata Mediger 1967 Poznań niezależna bieg 5km A
457 Małgorzata Morawiec 1976 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
458 Małgorzata Kromska 1970 Rokietnica bieg 5km B BO&GO
459 Małgorzata Loretańska 1956 Poznań NW 5 km A
460 Małgorzata Terczewska 1978 Kościan Kościan Team bieg 5km A Gosia i Grześ
461 Małgorzata Woźniak 1985 Pleszew Woźniak Tim bieg 5km B Gosia i Dominik
462 Małgorzata Szulc 1989 Rokietnica bieg 5km A
463 Małgorzata Spychała Szuszczyńska 1975 Poznań bieg 10km A
464 Michalina Stopka 1988 Góra bieg 10km A (karnet)
465 Michał Nowak 1988 Poznań bieg 5km A (karnet) Ania i Michał
466 Michał Skakun 1998 Międzychód PMI RUNNERS bieg 10km A
467 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
468 Michał Mandosik 1982 Toruń TEAMOCHAL bieg 10km A Ola&Mandos
469 Michał Antkowiak 1986 Rakownia bieg 5km A Mr&Mrs
470 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A (karnet)
471 MICHAŁ SCHLEGEL 1991 POZNAŃ NowaPasja.pl bieg 5km A
472 Michał Sus 1977 Zawiercie bieg 5km A Mika&Gogo
473 Michał Mielcarek 1989 Luboń Luboński Klub Biegacza bieg 5km A
474 Michał Kujawski 1990 Swarzędz bieg 5km A Michał i Renata
475 Michał Woźniak 1995 Wilkowyja bieg 10km B
476 Michał Szuszczyński 1976 Poznań bieg 10km A Misiui Kulfon
477 Michał Pigła 1981 Kaźmierz Pikuś :) bieg 10km A (karnet)
478 Michał Kasprowicz 1963 Poznań bieg 5km A
479 Mikołaj Bekasiak 1990 Szamotuły Także tego... bieg 10km A
480 Mikołaj Kaczmarek 1995 Poznań bieg 10km B
481 Milena Kłosińska 1985 Kiączyn bieg 5km A (karnet) Milena i Marcin
482 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 5km B
483 Mirosław Morawiec 1972 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
484 Mirosław Wawrzyniak 1969 Poznań 1969 NW 5 km A Kasia i Mirek
485 Monika Makowska 1980 Międzyrzecz bieg 5km B Monika i Grzegorz
486 Monika Majcherek 1979 GRANOWO GRANOWO bieg 5km A
487 Monika Jaroszewska 1994 Zgłowiączka bieg 5km A Monia i Piter
488 Monika Antkowiak 1987 Rakownia bieg 5km A Mr&Mrs
489 Monika Pieczyńska 1978 Koziegłowy NW 5 km A
490 Monika Pawłowska 1980 Pleszew bieg 5km B MONIKA i Rafał
491 Monika Sus 1977 Zawiercie bieg 5km A Mika&Gogo
492 Monika Michałowska 1981 Luboń NW 5 km A
493 Monika Marczyńska 1980 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 5km A
494 Monika Gzella 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Kocia Para
495 Monika Kozłowska 1982 Września bieg 5km B Monika i Grzegorz Września
496 Monika Kędzierska 1997 Poznań Mój pierwszy raz bieg 5km A
497 Monika Dałkowska 1979 Wolsztyn bieg 5km A Monika i Krzysztof
498 Monika Lehmann 1994 Skoki RehaBalance Team bieg 10km A (karnet)
499 Monika Bajstok 1978 Kościan Kościan Team bieg 10km B Kościan women
500 Monika Framska 1983 Dębogóra 1983 bieg 5km A Monia i Tomek
501 Natalia Orlińska 1985 Murowana Goślina bieg 5km A
502 Natalia Jasińska 1971 Poznań FORMATIQ RUN NW 5 km A
503 Natalia Kledzik 1988 Chodzież PCH_RUN bieg 10km A
504 Natalia Piela 1980 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A (karnet)
505 Natalia Janik 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Catastrophe
506 Natalia Jastrzębska 1989 Pobiedziska brak klubu bieg 5km A Natalia i Grzegorz
507 Natalia Macioszek 1984 Poznań bieg 10km A Lakuny
508 Natalia Grams 1988 Poznań bieg 5km A (karnet)
509 Natalia Domańska 1993 Poznań bieg 5km A
510 Natalia Zielecka 1993 Poznań bieg 5km A
511 Natalia Banach Gawęda 1979 Tarnowo Podgórne bieg 5km A Kluski w ataku
512 Natalia Stachowiak 1991 Kościan Kościan Team NW 5 km B BaJo
513 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec bieg 10km A
514 Oleksandr Sydorenko 1980 Poznan bieg 5km A
515 Oleksandr Sydorenko 1980 Poznan bieg 5km B
516 Olga Dysput 1989 Poznań 1989 bieg 5km A Ola i Krzysiek
517 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań bieg 10km A
518 Oskar SAPA 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
519 Otylia Mańka 1987 Swarzędz bieg 5km A
520 Patrycja Preuss 1991 Poznań bieg 5km A Princessa&Princepolo
521 Patrycja Targoszyńska 1977 Poznań bieg 5km A
522 Patryk Domański 1996 Poznań bieg 10km A
523 Patryk Graczyk 1990 Mogilno bieg 10km A Sylwia i Patryk
524 Patryk Bzowy 1995 Jarocin KB Maratończyk Jarocin bieg 10km A
525 Patryk Dymecki 1979 Poznań bieg 5km A
526 Paulina Dziubak 1990 Biedrusko bieg 5km A (karnet)
527 Paulina Kaczmarek 1980 Murowana Goślina bieg 5km A Paulina i Marcin
528 Paulina Szydłowska 1988 Poznań pierwszykilometr.blogspot.com bieg 10km A Waleczne Paciaciaki
529 Paulina Radys 1990 Międzyrzecz Maszyna team bieg 10km A Maszynki z drużynki
530 Paulina Idziak 1979 Grodzisk Wlkp bieg 5km A
531 Paulina Sobańska 1982 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A Paulina i Roman
532 Paulina Mendowska 1997 Poznań AWF Poznań bieg 5km A Paulina&Damian SuperTeam
533 Paulina Stryczyńska 1988 Komorniki bieg 5km B Paulina i Bartek
534 Paweł Lembicz 1993 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A
535 Paweł Garniewicz 1961 POZNAŃ Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA NW 5 km A
536 Paweł Szymański 1980 Leszno bieg 10km A
537 PAWEŁ SNIEGOCKI 1978 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega/Pomorski Team Biegowy bieg 10km A
538 Paweł Ratajczak 1990 Poznań bieg 5km A HARDY NIEDŹWIEDŹ I PONĘTNA ŁASICA
539 Paweł Kazimierczak 1976 Poznań PO ZDROWIE Z JULITĄ bieg 10km A
540 Paweł Gorzelańczyk 1996 Poznań AstroRun bieg 5km A Catastrophe
541 Paweł Gawron 1961 Posada bieg 5km A
542 Paweł Kotecki 1984 Poznan Iłówiec Team bieg 10km A Kot i Mysz biegają
543 Piotr Jaroszewski 1993 Zgłowiączka bieg 5km A Monia i Piter
544 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A
545 Piotr Zielonka 1959 Poznań Podziemna pomarańcza NW 5 km A
546 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega bieg 10km A
547 PIOTR GADOMSKI 1970 CZERWONAK bieg 10km A
548 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km B
549 Piotr Sturzbecher 1982 Poznań Agata i Piotr bieg 5km A Agata i Piotr
550 Piotr Żuchlewski 1980 Poznań bieg 10km A (karnet)
551 Piotr Terlikowski 1985 Wolsztyn bieg 10km A Terliki
552 Piotr Kruszczyński 1967 Baranowo Teatr Nowy w Poznaniu bieg 5km A PiersiNaMecie
553 Piotr Majchrzak 1991 Obrowo KABM! bieg 5km A <3 Anetka i Piotruś <3
554 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A Biegacze Celebryci
555 Piotr Tabaczka 1975 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A (karnet)
556 Piotr Kudzior 1996 Poznań PRO 366 bieg 5km A OnionTeam
557 Piotr Bielawny 1989 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg 5km A Emi&Piotr
558 Piotr Jodko 1979 Batorowo Jodko Brothers Running Team bieg 5km A
559 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl bieg 10km A (karnet)
560 Piotr Gołaski 1982 Poznań bieg 5km A
561 PIOTR KALUZYNSKI 1964 WRONKI Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km A
562 Pola Gryszkiewicz 1982 Poznań bieg 5km A
563 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno bieg 10km A
564 Przemek Kaźmierczak 1991 Rożnowo Rożnovia Rożnowo bieg 10km A Asia&Przemo
565 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km A (karnet)
566 Przemysław Południak 1995 Poznań bieg 10km A (karnet)
567 Przemysław Krzanowski 1976 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 5km A
568 Przemysław Krzanowski 1976 POznań Drużyna Szpiku bieg 5km A (karnet)
569 Przemysław Sobieniak 1977 Poznań bieg 5km A
570 Radosław Zieliński 1986 Bydgoszcz bieg 5km B
571 Rafał Tomowiak 1984 Leszno #SZYMANOWSKITeam bieg 5km A
572 Rafał Maślankiewicz 1957 Poznań bieg 5km A
573 Rafał Pawłowski 1981 Pleszew bieg 5km B MONIKA i Rafał
574 Rafał Bardzik 1973 Murowana Goślina bieg 5km A Szybkie Leopardy :P
575 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Brama W Biegu bieg 5km A Bogna i Rafał
576 Rafał Gucwa 1988 Poznań bieg 5km A MRrrr :)
577 Rafał Biernat 1976 Krosinko Krosinko Biega :) bieg 5km A Danusia i Rafał
578 Rafał Wawrzyniak 1975 Oborniki bieg 5km B wawrzynki
579 Rafał Mandziak 1979 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 5km A
580 Rafał Kolas 1971 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
581 Regina Mowczan 1983 Wałcz bieg 5km A
582 Renata Kaźmierczak 1972 Puszczykowo 1972 bieg 10km B Renia i Bartek
583 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A
584 Renata Błesnowska 1985 Czacz bieg 5km A Krzys i Renatka Biegaja
585 Renata Stadie 1990 Swarzędz bieg 5km A Renata i Michał
586 Rita Mucha 1980 Swarzedz bieg 10km A
587 Robert Przybylski 1978 Poznań bieg 5km B
588 Robert Mytko 1963 Poznań NW 5 km A
589 Robert Czajkowski 1974 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
590 Robert Galicki 1972 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Scuderia HiR
591 Robert Skokowski 1985 Sulechów Skoczki bieg 5km A Skoczki
592 Robert Mamys 1975 Poznań bieg 5km A
593 Roma Kowalska 1983 Bytkowo bieg 10km A
594 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Rosko Wieleń NW 5 km A Izka & Roman
595 Roman Rożkowski 1958 Śrem Runner's Power Śrem bieg 5km A
596 Roman Sobański 1980 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A Paulina i Roman
597 Roman Skrzypczak 1971 Kościan Amatorszczyzna bieg 5km B Basia i RomanS
598 Ryszard Krzyżański 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Ania i Ryniu
599 Sandra Budziszewska 1989 Wschowa bieg 10km A
600 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 5km A
601 Sara Stach 1992 Kościan Kościan Team bieg 10km A
602 SEBASTIAN OSICKI 1976 Poznań OSICKI TEAM PARKRUN POZNAŃ bieg 5km A Maga i Seba
603 Sebastian Świętocki 1994 Poznań bieg 10km A Kakała I Quet
604 Sebastian Koterbiak 1993 Witaszyce bieg 5km A Uciekając przed dzikami
605 Stanisław Turkowski 1960 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
606 Stefania SAPA 1968 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A Stenia i Darek chodzą.
607 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
608 Sylwia Tomporowska 1987 Luboń bieg 10km A (karnet)
609 Sylwia Grabska 1991 Bydgoszcz bieg 5km B
610 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły bieg 5km B
611 Sylwia Paterka 1984 Kotlin Bubu&Bubu bieg 5km A Bubu&Bubu
612 Sylwia Kałuska 1990 Warszawa bieg 10km A Sylwia i Patryk
613 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
614 Sylwia Nowak 1985 Poznań bieg 5km B Sylwia i Marcin
615 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły Sila Team bieg 5km A (karnet)
616 Sylwia Buszewska 1995 Mosina bieg 5km A Uciekając przed dzikami
617 Sylwia Wiśniewska 1976 Murowana Goślina bieg 5km A
618 Sylwia Rózga 1992 Poznań bieg 5km A
619 Sylwia Edyta Augustyniak 1986 Poznań Grupa 5 bieg 5km A (karnet)
620 Szymon Kaniewski 1987 Jędrzejewo gm.Lubasz bieg 5km B
621 Szymon Woźniak 1987 Śrem bieg 10km B
622 Sławek Janik 1980 Poznań Unilever Poznań bieg 5km A Ania i Sławek
623 Sławomir Stachowiak 1977 Niemczyn TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
624 SŁAWOMIR SAWALA 1972 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 10km A Sławek i Aneta
625 Sławomir Kulczyński 1970 Poznań pancerny żółwik NW 5 km A
626 Sławomir Skibiński 1969 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km A Biegające SKIBKI
627 Tomasz Dwornik 1975 Poznań bieg 5km A Agnieszka i Tomek
628 Tomasz Horla 1990 Poznań bieg 10km A (karnet)
629 Tomasz Ogrodnik 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
630 Tomasz Adamczak 1984 Pawłowice bieg 10km A AsiaTomekBiegają
631 TOMASZ SOBOLEWSKI 1973 STĘSZEW bieg 5km B Izabela i Tomasz Biegają
632 Tomasz Łytka 1979 Poznań bieg 5km A
633 Tomasz Jankowski 1971 Konarzewo bieg 5km A
634 Tomasz Macioszek 1982 Rokietnica Rokietnica Niezrzeszony bieg 5km A
635 Tomasz Krzyśka 1989 Studzieniec bieg 5km A Asia i Tomek
636 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A Krosinko Biega : -)
637 Tomasz Framski 1977 Dębogóra bieg 5km A Monia i Tomek
638 Tomasz Dreczka 1995 Brzeźno bieg 5km A Ziemniaczek i Wieloryb
639 Tomasz Koebsch 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A Magda & Tomek
640 Tomasz Wysocki 1982 Poznań bieg 5km A Szybka i Wściekły
641 Urszula Rau 1986 Wolsztyn bieg 10km A Terliki
642 Waldemar Biskupski 1964 Kostrzyn Waldek bieg 5km A
643 Waldemar Wolek 1973 Gniezno Night Runners Gniezno bieg 5km A (karnet) Beata&Waldek
644 Wanda Walachowska 1957 Poznań NW 5 km A
645 Weronika Rybok 1995 Czerwionka-Leszczyny bieg 5km A ABW
646 Wiesław Brodziszewski 1959 Swarzędz BRODEX TEAM SWARZĘDZ bieg 10km A
647 Wiesław Perlik 1954 Zielonka TadMax NW 5 km A
648 Wiola Hulewicz 1975 Września HERNIK TEAM bieg 5km A
649 Wioletta Iwaniak 1970 Ujście Ujście bieg 5km A Wiola i Darek
650 Witek Przybylski 1978 Zalasewo bieg 10km A
651 Witold Nowak 1963 Poznań bieg 10km A
652 Wojciech Dudziński 1982 Międzyrzecz bieg 5km A Basia&Wojtek
653 Wojciech Komorowski 1988 Poznań FALUBAZforthewin bieg 10km A
654 WOJCIECH LATKOWSKI 1976 POZNAŃ bieg 5km A
655 Wojciech Kłaczyński 1966 Inowrocław BBL Inowrocław bieg 5km B Wojtek i Ewa
656 Wojciech Sroczyński 1984 Mogilno bieg 5km A Ania&Wojtek
657 Wojciech Kienitz 1978 Poznań bieg 10km A (karnet)
658 Wojciech Dolata 1982 Poznań Piotr i Paweł Marka Formy bieg 10km A
659 Wojciech Buczkowski 2006 Swarzędz NW 5 km B
660 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań bieg 5km A
661 Zbigniew Reśliński 1991 Poznań bieg 10km A dzikie mośki
662 Zbigniew Kulikowski 1980 Żagań Żagańska Grupa Biegowa bieg 5km B Marzena i Zbyszek
663 Zofia Zawieja 1996 Poznań bieg 10km A Zosia Samosia ale Jan Niezbędny
664 Zuzanna Narożna 1993 Kaźmierz bieg 5km A Zuza i Mateusz
665 Zuzanna Kwiatkowska 1993 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A (karnet)
666 Łukasz Stachowski 1981 Rokietnica bieg 10km A
667 Łukasz Schoener 1980 Poznań Pogromcy Singletreków bieg 10km A
668 Łukasz Kubel 1985 Granowo bieg 5km A
669 Łukasz Drożdżyński 1984 Poznań Bieg dla Filipa bieg 10km A
670 Łukasz Gołąb 19901990 Poznań Drużyna Szpiku bieg 5km A Justyna&Łukasz
671 Łukasz Tarczyński 1982 Bydgoszcz TeAm KucYKi bieg 10km A
672 Łukasz Bojek 1990 Leszno bieg 10km A Darianna & Bojas
673 Łukasz Wiatrowski 1980 Poznań bieg 5km A DREAM TEAM
674 Łukasz Siemieniuch 1981 Poznań bieg 5km A Kasia i Łukasz
675 Łukasz Nowak 1983 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz
676 Łukasz Polak 1981 Oborniki Śląskie Oborygeni bieg 10km A
677 ŁUKASZ BŁASZCZYK 1975 POZNAŃ KIJANKI POZNAŃ NW 5 km A
678 Łukasz Siporzyński 1977 Rawicz bieg 5km A
679 Łukasz Chwalisz 1990 Bolewice Night Runners bieg 5km A Princessa&Princepolo
680 ŁUkasz Stachowski 1985 Kamionki KS AVIA bieg 10km A Marta i Łkasz