Lista startowa - IV Bieg Walentynkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Nazwa pary
1 Łukasz Nowak 1983 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz
2 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A
3 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A
4 Anna Kaźmierczak 1983 Poznań NW 5 km A
5 Daria Woźniak 1995 Kaźmierz Kobiety Biegają bieg 5km A
6 ANNA MAJORKOWSKA 1974 Bydgoszcz bieg 5km A
7 Sławek Janik 1980 Poznań Unilever Poznań bieg 5km A Ania i Sławek
8 Wiesław Perlik 1954 Zielonka TadMax NW 5 km A
9 Izabela Ławniczak 1944 Poznań NW 5 km A
10 Maria Matuszek 1956 Kiekrz KTR bieg 5km A
11 Kacper SAPA 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
12 Natalia Zielecka 1993 Poznań bieg 5km A
13 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER NW 5 km A
14 Piotr Kruszczyński 1967 Baranowo Teatr Nowy w Poznaniu bieg 5km A PiersiNaMecie
15 Hanna Szulc 1970 Poznań NW 5 km A
16 Maciej Kasperczak 1976 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Hernik Team Murowana
17 HALLIK PIETROWSKA 1965 POZNAŃ bieg 5km A
18 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań bieg 5km A
19 Monika Sus 1977 Zawiercie bieg 5km A Mika&Gogo
20 Zuzanna Narożna 1993 Kaźmierz bieg 5km A Zuza i Mateusz
21 Katarzyna Gawron 1989 Poznań bieg 5km A
22 Marzena Bardzik 1977 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Szybkie Leopardy :P
23 Bartosz Dubas 1987 Poznań bieg 5km A RUN & LOVE TOGETHER
24 Ilona Łytka 1982 Poznan bieg 5km A
25 Natalia Orlińska 1985 Murowana Goślina bieg 5km A
26 Wioletta Iwaniak 1970 Ujście Ujście bieg 5km A Wiola i Darek
27 Robert Czajkowski 1974 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
28 Anna Urbanska 1984 Jarocin bieg 5km A
29 Kamil Grzymkowski 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Kocia Para
30 Justyna Szyszka 1998 Kotlin bieg 5km A Justyna i Bartek
31 Dariusz Świercz 1966 Wałcz Wałecka Ściema bieg 5km A Darek i Beata
32 Agata Ludwiczak 1990 Kostrzyn bieg 5km A
33 Wojciech Sroczyński 1984 Mogilno bieg 5km A Ania&Wojtek
34 Danuta Nowakowska 1957 Poznań NW 5 km A
35 KRZYSZTOF SIERANT 1995 POZNAŃ Drużyna Szpiku bieg 5km A ROSE & KRIS
36 Dariusz Świercz 1969 Wałcz Wałecka Ściema bieg 5km A Darek i Beata
37 Karolina Zięciak 1986 Komorniki bieg 5km A
38 Bartosz Gawęda 1979 Tarnowo Podgórne bieg 5km A Kluski w ataku
39 Monika Michałowska 1981 Luboń NW 5 km A
40 Karolina Kroczek 1980 Rydzyna bieg 5km A Daniel i Karolina
41 Katarzyna Lehmann Siemieniuch 1980 Poznań bieg 5km A Kasia i Łukasz
42 Małgorzata Kromska 1970 Rokietnica bieg 5km B BO&GO
43 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły bieg 5km B
44 Monika Makowska 1980 Międzyrzecz bieg 5km B Monika i Grzegorz
45 Marcin Kaczmarek 1984 Poznań Kamila i Marcin bieg 5km B Kamila i Marcin
46 Barbara Skrzypczak 1974 Kościan Amatorszczyzna bieg 5km B Basia i RomanS
47 Adam Hołoga 1977 Poznań sprawni inaczej bieg 5km B wredna i maruda
48 Wojciech Kłaczyński 1966 Inowrocław BBL Inowrocław bieg 5km B Wojtek i Ewa
49 Martyna Pawłowska 1988 Poznań bieg 5km B
50 Karolina Bartczak 1991 Uzarzewo bieg 5km B Piękna i Bestia
51 Justyna Szymańska 1982 Gniezno bieg 5km B
52 Michał Nowak 1988 Poznań bieg 5km A (karnet) Ania i Michał
53 Beata Chudziak 1985 Komorniki Mamy biegamy bieg 5km A (karnet)
54 Ewa Gorska 1971 Kamionki bieg 5km A (karnet)
55 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
56 Krzysztof Majewski 1980 Poznań bieg 5km A (karnet)
57 Agnieszka Wojtal 1980 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz
58 Agnieszka Strzelewicz 1983 Poznan bieg 5km A
59 Marika Kaczmarek 1997 Poznań bieg 5km A
60 Piotr Kudzior 1996 Poznań PRO 366 bieg 5km A OnionTeam
61 Anna Janik 1978 Poznań bieg 5km A Ania i Sławek
62 Łukasz Siporzyński 1977 Rawicz bieg 5km A
63 Małgorzata Loretańska 1956 Poznań NW 5 km A
64 MICHAŁ SCHLEGEL 1991 POZNAŃ NowaPasja.pl bieg 5km A
65 Oskar SAPA 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
66 Magdalena Lizik 1977 Poznań bieg 5km A
67 Patrycja Targoszyńska 1977 Poznań bieg 5km A
68 Paweł Garniewicz 1961 POZNAŃ Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA NW 5 km A
69 Julia Rybakowska 1986 Poznań Teatr Nowy w Poznaniu bieg 5km A PiersiNaMecie
70 Alina Bagińśki 1957 Poznań Ks Bola 06 Poznań NW 5 km A
71 Karolina Skubel 1984 Plewiska Thermo King Poznań bieg 5km A
72 Michał Sus 1977 Zawiercie bieg 5km A Mika&Gogo
73 Mateusz Ratajczak 1993 Śrem bieg 5km A Zuza i Mateusz
74 Paweł Gawron 1961 Posada bieg 5km A
75 Rafał Bardzik 1973 Murowana Goślina bieg 5km A Szybkie Leopardy :P
76 Barbara Wołoszka 1983 Międzyrzecz bieg 5km A Basia&Wojtek
77 Anna Dubas 1986 Poznań bieg 5km A RUN & LOVE TOGETHER
78 Tomasz Macioszek 1982 Rokietnica Rokietnica Niezrzeszony bieg 5km A
79 Marlena Drajerczak 1978 Poznań bieg 5km A
80 Agnieszka Zygmunt 1982 Wielichowo bieg 5km A
81 Tomasz Łytka 1979 Poznań bieg 5km A
82 Piotr Bielawny 1989 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg 5km A Emi&Piotr
83 Tomasz Jankowski 1971 Konarzewo bieg 5km A
84 Marta Korzeniowska 1986 Koziegłowy Czerwonak Biega bieg 5km A Marta i Darek
85 Agnieszka Piotrowska 1985 Gruszczyn bieg 5km A
86 Jolanta Paluch 1964 Oborniki NW 5 km A
87 Bartosz Rzanny 1998 Cielcza bieg 5km A Justyna i Bartek
88 Kamil Turowski 1996 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A K&D BI(e)G LOVE
89 HANNA SKOTARCZYK 1977 CZARNKÓW bieg 5km A
90 Lidia Bławat 1990 Kwilcz bieg 5km A
91 Anna Tryk 1975 Swarzędz bieg 5km A
92 Marcin Kłosiński 1983 Pamiątkowo bieg 5km A Milena i Marcin
93 Paulina Kaczmarek 1980 Murowana Goślina bieg 5km A Paulina i Marcin
94 Natalia Banach Gawęda 1979 Tarnowo Podgórne bieg 5km A Kluski w ataku
95 Mariusz Piesik 1959 Kliny NW 5 km A
96 Adrian Szulc 1987 Rokietnica bieg 5km A
97 Marek Stafiniak 1982 Poznań NW 5 km A
98 Adam Stippa 1981 Złotów bieg 5km A
99 Bogdan Zapała 1970 Sulechow bieg 10km B bodek
100 Justyna Szlandrowicz 1970 Poznań NW 5 km B
101 Grzegorz Makowski 1977 Międzyrzecz bieg 5km B Monika i Grzegorz
102 Grzegorz Kozłowski 1983 Września bieg 5km B Monika i Grzegorz Września
103 Gian Andrea Baretton 1995 Poznań bieg 5km B
104 Agnieszka Hołoga 1979 Poznań sprawni inaczej bieg 5km B wredna i maruda
105 Joanna Konara 1981 Kościan Kościan Team NW 5 km B BaJo
106 Bartosz Kaźmierczak Puszczykowo 1972 B
107 Marta Rypińska 1984 Poznań NW 5 km B
108 Kinga Ganda 1976 Poznań NW 5 km B
109 Dorota Baczyńska 1968 Wapno WJS Rosomak bieg 5km B Bakosie
110 Anita Skoczylas 1973 Poznań Drużyna Szpiku bieg 5km A (karnet)
111 Dorota Zowczak 1983 Poznan bieg 5km A (karnet)
112 Joanna Tyczyńska 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
113 Marzena FABISIAK 1974 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A (karnet) Krosinko Biega : -)
114 Natalia Grams 1988 Poznań bieg 5km A (karnet)
115 Anna Zyffert 1984 Poznań bieg 5km A (karnet)
116 Paulina Dziubak 1990 Biedrusko bieg 5km A (karnet)
117 Magdalena Krzyżanek 1997 Opalenica bieg 5km A
118 ARKADIUSZ CHUDY 1980 GOSTYŃ bieg 5km A
119 maria maloszczyk 1957 poznan NW 5 km A
120 Monika Pieczyńska 1978 Koziegłowy NW 5 km A
121 Grzegorz Łochyński 1972 Poznań brak klubu bieg 5km A Natalia i Grzegorz
122 Hanna Pancek 1957 Bydgoszcz TadMax NW 5 km A
123 Aneta Błaszkowska 1992 Obrowo bieg 5km A <3 Anetka i Piotruś <3
124 Halina Zawadzka 1951 Poznań NW 5 km A
125 Malina Targoszyńska 2000 Poznań bieg 5km A
126 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
127 Grzegorz Maciejewski 1961 Poznań bieg 5km A
128 Bogumił Wejman 1978 stawiszyn Bodzio Pędziwiatr bieg 5km A Bogus i Anetka
129 Maciej Łukowiak 1965 Rawicz bieg 5km A
130 Kamil Kąkolewski 1987 Międzychód bieg 5km A
131 Izabelka Kasprzak 1974 Koziegłowy bieg 5km A Izabelka i Mefju
132 Robert Mytko 1963 Poznań NW 5 km A
133 Wojciech Dudziński 1982 Międzyrzecz bieg 5km A Basia&Wojtek
134 Łukasz Chwalisz 1990 Bolewice Night Runners bieg 5km A Princessa&Princepolo
135 Magdalena Binkowska 1984 Poznań bieg 5km A
136 Waldemar Biskupski 1964 Kostrzyn Waldek bieg 5km A
137 Izabella Ławińska 1998 Lubasz bieg 5km A Ziemniaczek i Wieloryb
138 Paulina Idziak 1979 Grodzisk Wlkp bieg 5km A
139 WOJCIECH LATKOWSKI 1976 POZNAŃ bieg 5km A
140 Katarzyna Szulc 1967 Wagrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
141 Dariusz Iwaniak 1975 Ujście Ujście bieg 5km A Wiola i Darek
142 Michał Kujawski 1990 Swarzędz bieg 5km A Michał i Renata
143 Joanna Goździewska 1984 Poznań bieg 5km A
144 Rafał Maślankiewicz 1957 Poznań bieg 5km A
145 Natalia Domańska 1993 Poznań bieg 5km A
146 Monika Gzella 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Kocia Para
147 Joanna Witkowska 1987 Poznań bieg 5km A
148 Dominika Wiśniewska 1996 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A K&D BI(e)G LOVE
149 Rafał Mandziak 1979 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 5km A
150 Marlena Kurzyńska 1990 Poznań bieg 5km A MRrrr :)
151 Monika Antkowiak 1987 Rakownia bieg 5km A Mr&Mrs
152 janusz janowski 1983 wierzonka biegam sam bieg 5km A
153 Marcin Kaczmarek 1975 Murowana Goślina bieg 5km A Paulina i Marcin
154 Bartosz Zyzik 1979 Komorniki bieg 5km A
155 Artur Chmielewski 1969 Paczkowo bieg 5km A
156 Joanna Zalewska 1971 Strzelce Kraj NW 5 km A
157 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A Bakosie
158 Ewa Stafiniak 1982 Poznań NW 5 km A
159 Andrzej Grajcar 1958 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 5km A
160 Barbara Przybylska 1960 Poznań NW 5 km B
161 Dobrochna Otlewska 1982 Suchy Las bieg 5km B Dobrochna i Bartek
162 Anna Kapica 1986 Plewiska Biegacze YouFit bieg 5km B Misiaczek ❤️ Tygrysek
163 Monika Kozłowska 1982 Września bieg 5km B Monika i Grzegorz Września
164 Monika Pawłowska 1980 Pleszew bieg 5km B MONIKA i Rafał
165 Agata Siwek 1988 Murowana Goślina bieg 5km B
166 Szymon Kaniewski 1987 Jędrzejewo gm.Lubasz bieg 5km B
167 Agnieszka Wita 1989 Poznań Uniwersytet Przyrodniczy bieg 5km B
168 Robert Przybylski 1978 Poznań bieg 5km B
169 Artur CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 5km A (karnet)
170 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A (karnet)
171 Beata Lisiecka 1986 Poznań kimball biega NW 5 km A (karnet)
172 Ewa Dewo 1985 Poznań bieg 5km A (karnet)
173 Ewa Król 1988 Poznań bieg 5km A
174 Dominika Hofman 1970 Poznań NW 5 km A
175 Joanna Przybysz 1994 Poznań bieg 5km A OnionTeam
176 Natalia Jastrzębska 1989 Pobiedziska brak klubu bieg 5km A Natalia i Grzegorz
177 Ewa Perlik 1956 Zielonka TadMax NW 5 km A
178 Piotr Majchrzak 1991 Obrowo KABM! bieg 5km A <3 Anetka i Piotruś <3
179 Angelika Ziółkowska 2000 Pobiedziska bieg 5km A Angelika i Adi Adiczak
180 Anna Gruszka 1974 Plewiska bieg 5km A
181 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Rosko Wieleń NW 5 km A Izka & Roman
182 Piotr Sturzbecher 1982 Poznań Agata i Piotr bieg 5km A Agata i Piotr
183 Monika Jaroszewska 1994 Zgłowiączka bieg 5km A Monia i Piter
184 Agata Wilczyńska 1968 Wałcz bieg 5km A
185 Emilia Kasperczak 1979 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Hernik Team Murowana
186 Monika Majcherek 1979 GRANOWO GRANOWO bieg 5km A
187 Patryk Dymecki 1979 Poznań bieg 5km A
188 Natalia Janik 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Catastrophe
189 Sylwia Wiśniewska 1976 Murowana Goślina bieg 5km A
190 Anna Mytko 1967 Poznań NW 5 km A
191 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 5km A
192 Patrycja Preuss 1991 Poznań bieg 5km A Princessa&Princepolo
193 Bartosz Bednarkiewicz 1976 Suchy Las bieg 5km A Dobrochna i Bartek
194 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A
195 Karolina Nowak 1975 Grodzisk Wlkp bieg 5km A
196 Anna Musialska 1980 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań bieg 5km A
197 Jan Hordych 1997 Szamocin PCH_RUN bieg 5km A
198 Iwona Dresler 1973 Głuchowo bieg 5km A
199 Dominika Foltyn 1987 Poznań bieg 5km A
200 Małgorzata Terczewska 1978 Kościan Kościan Team bieg 5km A Gosia i Grześ
201 Weronika Rybok 1995 Czerwionka-Leszczyny bieg 5km A ABW
202 Katarzyna Szulc 1981 Poznań bieg 5km A
203 Marcelina May 1986 Poznań bieg 5km A
204 Rafał Gucwa 1988 Poznań bieg 5km A MRrrr :)
205 Michał Antkowiak 1986 Rakownia bieg 5km A Mr&Mrs
206 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
207 Katarzyna Gałęska 1982 Murowana Goślina Murowana Goślina Szalone bieg 5km A Pan & Uległa
208 ARLETA GAJ 1969 PUSZCZYKOWO bieg 5km A
209 Katarzyna Kowalewska 1991 Poznań bieg 5km A
210 Robert Galicki 1972 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Scuderia HiR
211 Anna Grajcar 1984 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 5km A
212 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 5km B
213 Oleksandr Sydorenko 1980 Poznan bieg 5km B
214 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km B
215 Ewa Wawrzyniak 1979 Oborniki bieg 5km B wawrzynki
216 TOMASZ SOBOLEWSKI 1973 STĘSZEW bieg 5km B Izabela i Tomasz Biegają
217 Rafał Pawłowski 1981 Pleszew bieg 5km B MONIKA i Rafał
218 Kinga Gawel 1974 Wronki bieg 5km B
219 Magdalena Walenciak 1981 Oborniki bieg 5km B
220 Małgorzata Szczudlik 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno bieg 5km B
221 Ilona Koszarek 1976 Miejska Górka bieg 5km B
222 Bartłomiej Kolber 1981 Poznań Klub Myszka Miki bieg 5km A (karnet)
223 Przemysław Krzanowski 1976 POznań Drużyna Szpiku bieg 5km A (karnet)
224 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 5km A
225 Przemysław Sobieniak 1977 Poznań bieg 5km A
226 Michał Mielcarek 1989 Luboń Luboński Klub Biegacza bieg 5km A
227 Przemysław Krzanowski 1976 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 5km A
228 Małgorzata Polarok 1980 Poznan NW 5 km A
229 Adam Adamczak 2000 Opalenica Opalenicki Klub Sportowy bieg 5km A Angelika i Adi Adiczak
230 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Rosko Wieleń NW 5 km A Izka & Roman
231 Wiola Hulewicz 1975 Września HERNIK TEAM bieg 5km A
232 Piotr Jaroszewski 1993 Zgłowiączka bieg 5km A Monia i Piter
233 Karina Lisiak 1990 Kostrzyn wlkp bieg 5km A
234 Regina Mowczan 1983 Wałcz bieg 5km A
235 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy bieg 5km A Izabelka i Mefju
236 Paweł Gorzelańczyk 1996 Poznań AstroRun bieg 5km A Catastrophe
237 Monika Marczyńska 1980 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 5km A
238 Anna Błociszewska- Starczyńska 1978 Poznań 1978 bieg 5km A
239 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 5km A Bogna i Rafał
240 Monika Kędzierska 1997 Poznań Mój pierwszy raz bieg 5km A
241 Maria Kaczmarek 1959 Jarocin NW 5 km A
242 Łukasz Kubel 1985 Granowo bieg 5km A
243 Anna Witkowska 1985 Poznań bieg 5km A
244 Paweł Ratajczak 1990 Poznań bieg 5km A HARDY NIEDŹWIEDŹ I PONĘTNA ŁASICA
245 Maria Walenciak 1957 Kowanówko NW 5 km A
246 Grzegorz Terczewski 1974 Kościan Kościan Team bieg 5km A Gosia i Grześ
247 Justyna Machowska 1972 Łubowo NW 5 km A Justyna&Andrzej
248 Magdalena Świerczyńska 1977 Poznań bieg 5km A
249 Katarzyna Wawrzyniak 1972 Poznań 1972 NW 5 km A Kasia i Mirek
250 Jarosława Trocka 1989 Poznań bieg 5km A
251 Rafał Biernat 1976 Krosinko Krosinko Biega :) bieg 5km A Danusia i Rafał
252 Piotr Jodko 1979 Batorowo Jodko Brothers Running Team bieg 5km A
253 Damian Gałęski 1980 Murowana Goślina Klub Biegacza Kompania Piwowarska bieg 5km A Pan & Uległa
254 Mariusz Broniszewski 1981 Poznań Grzybony bieg 5km A
255 Hanczeska Kuczyńska 1979 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Scuderia HiR
256 Sylwia Paterka 1984 Kotlin Bubu&Bubu bieg 5km A Bubu&Bubu
257 Izabela Jankowska 1977 Stęszew bieg 5km B
258 Rafał Wawrzyniak 1975 Oborniki bieg 5km B wawrzynki
259 IZABELA SOBOLEWSKA 1976 STĘSZEW bieg 5km B Izabela i Tomasz Biegają
260 Agnieszka Stefańska 1983 Poznań bieg 5km B Agnieszka i Tomek
261 Mariusz DUDZIŃSKI 1980 MIĘDZYRZECZ brak bieg 5km B Mariusz i Kasia
262 Natalia Stachowiak 1991 Kościan Kościan Team NW 5 km B BaJo
263 Dariusz Praiss 1968 Poznań bieg 5km B
264 Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły NW 5 km B
265 Eryk Różański 1987 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A (karnet)
266 Natalia Piela 1980 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A (karnet)
267 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km A (karnet)
268 Jakub Musiał 1985 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 5km A (karnet)
269 Hieronim Skrzypczak 1952 Poznan NW 5 km A (karnet)
270 Joanna Szczerbal 1990 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A (karnet)
271 Milena Kłosińska 1985 Kiączyn bieg 5km A (karnet) Milena i Marcin
272 Sylwia Edyta Augustyniak 1986 Poznań Grupa 5 bieg 5km A (karnet)
273 Karol Prętnicki 1956 Poznań Drugie Serce NW 5 km A
274 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
275 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica bieg 5km A
276 Pola Gryszkiewicz 1982 Poznań bieg 5km A
277 Agnieszka Dziurla 1983 Poznań bieg 5km A DREAM TEAM
278 Mateusz Siporzyński 1998 Rawicz bieg 5km A
279 KINGA GOŁASKA 1984 POZNAŃ bieg 5km A
280 Henryk Lubawy 1959 Poznań NW 5 km A
281 Sylwia Rózga 1992 Poznań bieg 5km A
282 Roman Rożkowski 1958 Śrem Runner's Power Śrem bieg 5km A
283 Daniel Macyszyn 1976 Poznań Night Runners Poznań bieg 5km A
284 JUSTYNA PIELICHOWSKA 1979 Gozdnica Biegając z Wilkami bieg 5km A Bartki
285 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 5km A
286 Michał Kasprowicz 1963 Poznań bieg 5km A
287 Dominik Woźniak 1981 Pleszew Woźniak Tim bieg 5km A Gosia i Dominik
288 Janina Miazga 1980 Zaparcin NW 5 km A
289 Otylia Mańka 1987 Swarzędz bieg 5km A
290 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Brama W Biegu bieg 5km A Bogna i Rafał
291 Oleksandr Sydorenko 1980 Poznan bieg 5km A
292 Aleksandra Knop 1993 Sulechów Skoczki bieg 5km A Skoczki
293 Olga Dysput 1989 Poznań 1989 bieg 5km A Ola i Krzysiek
294 Renata Stadie 1990 Swarzędz bieg 5km A Renata i Michał
295 Sylwia Buszewska 1995 Mosina bieg 5km A Uciekając przed dzikami
296 Andżelika Kędzierska 1994 Śrem bieg 5km A HARDY NIEDŹWIEDŹ I PONĘTNA ŁASICA
297 Ewa Kaźmierska 1962 Oborniki NW 5 km A
298 Agnieszka Dolata 1977 Poznań bieg 5km A
299 Tomasz Framski 1977 Dębogóra bieg 5km A Monia i Tomek
300 Adam Kantek 1994 Września bieg 5km A ABW
301 Mirosław Wawrzyniak 1969 Poznań 1969 NW 5 km A Kasia i Mirek
302 Paulina Mendowska 1997 Poznań AWF Poznań bieg 5km A Paulina&Damian SuperTeam
303 Katarzyna Trawińska 1987 Poznań bieg 5km A
304 Wanda Walachowska 1957 Poznań NW 5 km A
305 Krzysztof Stawniak 1987 Września bieg 5km A
306 Danusia Biernat 1978 Krosinko Krosinko Biega :) bieg 5km A Danusia i Rafał
307 Cezary Kaniewski 1995 Jędrzejewo bieg 5km A
308 Kamila Kolberg 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
309 Piotr Gołaski 1982 Poznań bieg 5km A
310 Aldona Skibińska 1972 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km A Biegające SKIBKI
311 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 5km B
312 Sylwia Nowak 1985 Poznań bieg 5km B Sylwia i Marcin
313 Dariusz Kapica 1984 Plewiska Biegacze YouFit bieg 5km B Misiaczek ❤️ Tygrysek
314 Paulina Stryczyńska 1988 Komorniki bieg 5km B Paulina i Bartek
315 aneta wejman 1979 stawiszyn Bodzio Pędziwiatr bieg 5km B anetka i bogus
316 Katarzyna Duda 1979 MIĘDZYRZECZ brak bieg 5km B Mariusz i Kasia
317 Krystyna Kozak 1967 Leszno bieg 5km B
318 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km B
319 Katarzyna Ganda 1975 Poznań NW 5 km B
320 Wojciech Buczkowski 2006 Swarzędz NW 5 km B
321 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły Sila Team bieg 5km A (karnet)
322 Ilona Korda 1989 Sztum Poznań Race Team SRTG bieg 5km A (karnet)
323 Anna Pietrzak 1974 Poznań bieg 5km A (karnet)
324 Dariusz Łagowski 1974 Poznań Night Runners bieg 5km A (karnet)
325 Kasia Polaczyk 1983 Stęszew bieg 5km A (karnet)
326 Joanna Witkowska 1989 Miękowo ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA bieg 5km A Asia i Tomek
327 Emilia Kaczmarek 1991 Gniezno bieg 5km A Drużyna Pierścienia
328 Natalia Jasińska 1971 Poznań FORMATIQ RUN NW 5 km A
329 Marcin Maciński 1984 Tarnowo Podgórne NW 5 km A
330 Izabela Grzempka 1972 Kostrzyn Unilever Poznań bieg 5km A
331 ELŻBIETA PIECHOTA 1969 Wałcz Biegam dla siebie bieg 5km A NA ZAWSZE MARIUSZ I ELA
332 ŁUKASZ BŁASZCZYK 1975 POZNAŃ KIJANKI POZNAŃ NW 5 km A
333 Łukasz Wiatrowski 1980 Poznań bieg 5km A DREAM TEAM
334 Barbara Rozynek 1949 Poznań NW 5 km A
335 Stefania SAPA 1968 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A Stenia i Darek chodzą.
336 Magdalena Maj 1984 Rokietnica Wuef Club bieg 5km A
337 Piotr Zielonka 1959 Poznań Podziemna pomarańcza NW 5 km A
338 Mateusz Grajek 1990 Ostrów Wielkopolski KB Czarne Wilki bieg 5km A KB Czarne Wilki
339 Anita Orzechowska 1985 Poznań mycha NW 5 km A
340 Bartłomiej Pielichowski 1979 Gozdnica Biegając z Wilkami bieg 5km A Bartki
341 Konstancja Lissewska 1986 Poznań NW 5 km A Lisie Piórka
342 MAGDALENA TAJCHER-OSICKA 1978 POZNAŃ OSICKI TEAM PARKRUN POZNAŃ bieg 5km A Maga i Seba
343 Kamila Sikorska-Podyma 1983 Poznań UAM Poznań bieg 5km A
344 Danuta Hauser 1956 Poznan bieg 5km A
345 Tomasz Dwornik 1975 Poznań bieg 5km A Agnieszka i Tomek
346 Sławomir Kulczyński 1970 Poznań pancerny żółwik NW 5 km A
347 Rafał Tomowiak 1984 Leszno #SZYMANOWSKITeam bieg 5km A
348 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
349 Tomasz Dreczka 1995 Brzeźno bieg 5km A Ziemniaczek i Wieloryb
350 Robert Skokowski 1985 Sulechów Skoczki bieg 5km A Skoczki
351 Krzysztof Zwoliński 1987 Poznań 1987 bieg 5km A Ola i Krzysiek
352 Emilia Woźniak 1994 Wolsztyn bieg 5km A Emi&Piotr
353 Adam Badyna 1983 Buk Kenenisa Bekele Team bieg 5km A
354 Krzysztof Błesnowski 1984 Śmigiel bieg 5km A Krzys i Renatka Biegaja
355 ANITA DEPTULSKA 1984 POZNAN bieg 5km A
356 Monika Framska 1983 Dębogóra 1983 bieg 5km A Monia i Tomek
357 Ewa Szczęsna 1987 Poznań bieg 5km A
358 Damian Nowak 1994 Poznań bieg 5km A Paulina&Damian SuperTeam
359 Maria Kasperska 1984 Poznań NW 5 km A
360 Małgorzata Mediger 1967 Poznań niezależna bieg 5km A
361 Adam Bubeła 1975 Poznań bieg 5km A
362 Beata Kuryło 1972 Pyszczyn Night Runners Gniezno bieg 5km A Beata&Waldek
363 Sławomir Skibiński 1969 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km A Biegające SKIBKI
364 Robert Mamys 1975 Poznań bieg 5km A
365 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km B
366 Marzena Kulikowska 1980 Żagań Żagańska Grupa Biegowa bieg 5km B Marzena i Zbyszek
367 Marzena Grzegorczyk 1973 Ostrów Wielkopolski NW 5 km B
368 Dominik Lorenc 1989 Oborniki Oborniki bieg 5km B Lolki
369 Bartosz Stryczyński 1987 Komorniki bieg 5km B Paulina i Bartek
370 Małgorzata Woźniak 1985 Pleszew Woźniak Tim bieg 5km B Gosia i Dominik
371 Angelika Macioszek 1985 Rokietnica Niezrzeszony Rokietnica bieg 5km B
372 Sylwia Grabska 1991 Bydgoszcz bieg 5km B
373 Dominik Janowiak 1980 Oborniki bieg 5km B pepitki
374 Eliza Frąckowiak 1967 Poznań NW 5 km B
375 Ewa Janaszak 1960 Miękowo Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
376 Katarzyna Sobczyk 1980 Poznań 4nalik Team NW 5 km A (karnet) 4nalik Team
377 Waldemar Wolek 1973 Gniezno Night Runners Gniezno bieg 5km A (karnet) Beata&Waldek
378 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań Mamy - Biegamy bieg 5km A (karnet)
379 Tomasz Krzyśka 1989 Studzieniec bieg 5km A Asia i Tomek
380 Bogumiła Broda 1984 Poznań bieg 5km A Drużyna Pierścienia
381 Irena Filipczyk 1963 Poznań NW 5 km A
382 Cezary Stanke 1983 Szamotuły Ich Troje bieg 5km A
383 MARIUSZ PIECHOTA 1968 Wałcz Wałcz bieg 5km A NA ZAWSZE MARIUSZ I ELA
384 Joanna Mazurczak 1989 Poznań bieg 5km A Zakochani Zabiegani Asia i Maciej ♡
385 Marcin Nowak 1986 Poznań bieg 5km A Sylwia i Marcin
386 Dariusz SAPA 1967 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A Stenia i Darek chodzą.
387 Arleta Lorenc 1992 Ostrów Wlkp. KB Czarne Wilki bieg 5km A KB Czarne Wilki
388 Marcin Orzechowski 1978 Poznań SETI- wynajem maszyn czyszczących NW 5 km A
389 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań bieg 5km A
390 Karolina Macińska 1985 Poznań Dzidzia Team NW 5 km A
391 Grzegorz Pióro 1983 Bytom NW 5 km A Lisie Piórka
392 SEBASTIAN OSICKI 1976 Poznań OSICKI TEAM PARKRUN POZNAŃ bieg 5km A Maga i Seba
393 Małgorzata Szulc 1989 Rokietnica bieg 5km A
394 Adrian Popiołek 1984 Chodzież PCH RUN bieg 5km A
395 Magdalena Knie 1984 Jarocin NW 5 km A
396 Stanisław Turkowski 1960 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
397 Beata Sajewska 1976 Wągrowiec bieg 5km A
398 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A Krosinko Biega : -)
399 Ewa Czajkowska 1975 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
400 Sebastian Koterbiak 1993 Witaszyce bieg 5km A Uciekając przed dzikami
401 Renata Błesnowska 1985 Czacz bieg 5km A Krzys i Renatka Biegaja
402 Ludmiła Batura 1983 Wilkowo bieg 5km A
403 Andrzej Machowski 1970 Łubowo NW 5 km A Justyna&Andrzej
404 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 5km A
405 Tomasz Wysocki 1982 Poznań bieg 5km A Szybka i Wściekły
406 Anna Barczak 1988 Mogilno Husaria Race Team bieg 5km A Ania&Wojtek
407 Justyna Buczkowska 1978 Swarzędz NW 5 km A
408 Julian Bocian 1980 Krąplewo AmiBelle bieg 5km A
409 Justyna Kubaś 1990 Dopiewiec Drużyna Szpiku bieg 5km A Justyna&Łukasz
410 Józef Bednarski 1946 Poznań Night Runners bieg 5km A
411 Daniel Kroczek 1977 Rydzyna bieg 5km A Daniel i Karolina
412 Łukasz Siemieniuch 1981 Poznań bieg 5km A Kasia i Łukasz
413 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły bieg 5km B
414 Zbigniew Kulikowski 1980 Żagań Żagańska Grupa Biegowa bieg 5km B Marzena i Zbyszek
415 Daria Lorenc 1994 Oborniki Oborniki bieg 5km B Lolki
416 Kamila Kaczmarek 1983 Poznań Kamila i Marcin bieg 5km B Kamila i Marcin
417 Roman Skrzypczak 1971 Kościan Amatorszczyzna bieg 5km B Basia i RomanS
418 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina bieg 5km B
419 Ewa Kłaczyńska 1971 Inowrocław BBL Inowrocław bieg 5km B Ewa i Wojtek
420 Radosław Zieliński 1986 Bydgoszcz bieg 5km B
421 Agnieszka Janowiak 1979 Oborniki bieg 5km B pepitki
422 Andrzej Bibik 1988 Uzarzewo bieg 5km B Piękna i Bestia
423 Dawid Weigelt 1997 Stęszew bieg 5km B
424 Kamila Wylegała 1982 Czarnków VirtualRunnerClub / runnersclub.pl / Piątkowo na Biegowo bieg 5km A (karnet) Szybka i Wściekły
425 Anna Gawęcka 1985 Poznań Bukowski Klub Biegacza bieg 5km A (karnet) Ania i Michał
426 Alicja Rachuta 1990 Poznań Przedszkole Specjalne nr 164 w Poznaniu bieg 5km A (karnet)
427 Eliza Fornalik 1980 Poznań 4nalik Team NW 5 km A (karnet) 4nalik Team
428 Karola Kujawa-Śliwińska 1981 Stęszew bieg 5km A (karnet)
429 Dariusz Kurkowiak 1967 Poznań bieg 5km A (karnet)
430 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca bark bieg 10km B
431 Mariusz Łoboda 1953 Poznań bieg 10km A
432 Krzysztof Spychała 1954 POZNAN bieg 10km A
433 Marek Zięciak 1956 Kommorniki bieg 10km A
434 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl bieg 10km A (karnet)
435 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km A Iwona i Grzesiek
436 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega bieg 10km A
437 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz bieg 10km A
438 Marek Geisler 1959 Poznań Airport Poznań Team bieg 10km A
439 Jarosław Ciastowski 1959 Poznań CIACHA I CZAPY bieg 10km A
440 Wiesław Brodziszewski 1959 Swarzędz BRODEX TEAM SWARZĘDZ bieg 10km A
441 Danuta Kaczmarek 1960 Złotniki bieg 10km A
442 Krzysztof Wilczyński 1960 Poznań bieg 10km A
443 Andrzej Dudek 1961 Ostrów Wielkopolski Niezrzeszony bieg 10km A
444 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
445 Witold Nowak 1963 Poznań bieg 10km A
446 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km A Iwona i Grzesiek
447 Elżbieta Południak 1964 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK bieg 10km A (karnet)
448 PIOTR KALUZYNSKI 1964 WRONKI Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km A
449 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A (karnet)
450 Janusz Olejnik 1965 Trzebiatów bieg 10km A
451 Jacek Kamiński 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza bieg 10km A
452 Magdalena Manicka 1965 Zielątkowo Running Vegan bieg 10km A (karnet)
453 Grzegorz Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km A Wasyle
454 Adam Stawicki 1966 Oborniki bieg 10km A
455 DAREK BĄKOWSKI 1968 Świdwin KORYUKAN ŚWIDWIN bieg 10km B JoDa Świdwin
456 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno bieg 10km A
457 Jolanta Gajda 1969 Poznań bieg 10km B
458 Mariusz Zalewski 1969 Strzelce Krajeńskie bieg 10km A
459 Jolanta Kostrzyńska 1969 Poznań bieg 10km A
460 Joanna Archaniołowicz 1970 Poznań Drużyna Szpiku/MUAY Running Team bieg 10km A (karnet)
461 PIOTR GADOMSKI 1970 CZERWONAK bieg 10km A
462 Edyta Bartkowiak 1970 Mosina bieg 10km B
463 Artur Wrzeszcz 1970 Iłowa Biegając z Wilkami bieg 10km A Artki
464 Krzysztof Koniec 1970 Wiecbork tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
465 Joanna Bąkowska 1971 Świdwin Przedszkole nr 2 POD TOPOLĄ w Świdwinie bieg 10km B JoDa Świdwin
466 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km A
467 Leszek Skórnicki 1971 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
468 Grzegorz Nowicki 1971 Poznań AGiP bieg 10km B Aldona i Grzegorz
469 Rafał Kolas 1971 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
470 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej bieg 10km A
471 Mirosław Morawiec 1972 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
472 Renata Kaźmierczak 1972 Puszczykowo 1972 bieg 10km B Renia i Bartek
473 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km A Wasyle
474 Marek Włoszyński 1972 Luboń Luboń bieg 10km A
475 Aldona Nowicka 1972 Poznań AGiP bieg 10km B Aldona i Grzegorz
476 SŁAWOMIR SAWALA 1972 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 10km A Sławek i Aneta
477 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko bieg 10km A
478 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers bieg 10km A
479 BEATA GRAJEWSKA 1974 POZNAŃ bieg 10km A
480 Boguslawa Barwikowska 1974 Solec Kujawski bieg 10km B
481 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
482 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
483 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
484 Piotr Tabaczka 1975 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A (karnet)
485 IREK REWERS 1975 CHODZIEŻ PCH_RUN bieg 10km A
486 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
487 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku bieg 10km A
488 Aldona Szadach 1975 Grodzisk Wlkp 1975 bieg 10km A
489 Małgorzata Spychała Szuszczyńska 1975 Poznań bieg 10km A
490 Karolina Chmielewska 1975 Luboń bieg 10km A
491 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
492 Irmina Szymańska 1975 Wronki bieg 10km A
493 Małgorzata Morawiec 1976 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
494 Barbara Czarnecka 1976 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A BBrun
495 Grzegorz Kopytek 1976 Murowana Goślina bieg 10km A Kopytka
496 Arleta Bącik 1976 Brodnica Iłówiec Team bieg 10km A
497 Paweł Kazimierczak 1976 Poznań PO ZDROWIE Z JULITĄ bieg 10km A
498 Michał Szuszczyński 1976 Poznań bieg 10km A Misiui Kulfon
499 ANETA SAWALA 1976 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 10km A Aneta i Sławek
500 Luiza Włodarczak 1976 BRODNICA Iłówiec Team bieg 10km A Kot i Mysz biegają
501 Edyta Wrzeszcz 1976 Iłowa Biegając z Wilkami bieg 10km A Artki
502 Anita Marek 1977 Jabłonna bieg 10km B
503 Jolanta Gidaszewska 1977 Leszno Kolorowa Drużyna Nessi bieg 10km A
504 Marta Gloger 1977 POZNAŃ Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA bieg 10km A
505 Sławomir Stachowiak 1977 Niemczyn TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
506 Adrian Nowak 1977 Golina KB WARTKO bieg 10km A Nowaki
507 Iwona Pomykalska 1977 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
508 Dagmara Dudkowiak 1977 Konin bieg 10km A
509 Agata Tresenberg 1977 Konin bieg 10km A (karnet)
510 Monika Bajstok 1978 Kościan Kościan Team bieg 10km B Kościan women
511 Tomasz Koebsch 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A Magda & Tomek
512 Alicja Kukla-Kowalska 1978 Lusówko kobietybiagaja.pl bieg 10km B
513 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań Night Runners bieg 10km A
514 Wojciech Kienitz 1978 Poznań bieg 10km A (karnet)
515 PAWEŁ SNIEGOCKI 1978 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega/Pomorski Team Biegowy bieg 10km A
516 Adam Frąckowiak 1978 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A (karnet)
517 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica bieg 10km A (karnet)
518 Adam Kobiałka 1978 Poznań NR bieg 10km A
519 Bartosz Czarnecki 1978 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A BBrun
520 Witek Przybylski 1978 Zalasewo bieg 10km A
521 Katarzyna Nowak 1978 Golina KB WARTKO bieg 10km A Nowaki
522 Krzysztof Dałkowski 1978 Wolsztyn bieg 5km A Monika i Krzysztof
523 Lidia Sęczkowska 1979 Poznań Nice Lady Fitness bieg 10km A (karnet)
524 Mateusz Tomaszewski 1979 Poznań bieg 10km A
525 Magdalena Marszałek 1979 Poznań Koniuchy OCR bieg 10km A
526 Karolina Mądrzak 1979 Poznań Powiat Poznański bieg 10km A
527 MARIUSZ KNIE 1979 ŻERKÓW KB Maratończyk Jarocin bieg 10km A
528 Monika Dałkowska 1979 Wolsztyn bieg 5km A Monika i Krzysztof
529 Katarzyna Lala 1979 Mosina bieg 10km B
530 Dagmara Jaciuk 1980 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
531 Agnieszka Kwiatkowska 1980 Koło bieg 10km B Agusia i Krzysiu
532 Karolina Matelska 1980 Plewiska bieg 10km A
533 Rita Mucha 1980 Swarzedz bieg 10km A
534 Marta Kołt 1980 Poznań SDS Karolina Mośko bieg 10km B
535 Paweł Szymański 1980 Leszno bieg 10km A
536 Piotr Żuchlewski 1980 Poznań bieg 10km A (karnet)
537 Maja Krause 1980 Złotniki On The Move bieg 10km A
538 Łukasz Schoener 1980 Poznań Pogromcy Singletreków bieg 10km A
539 Roman Sobański 1980 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A Paulina i Roman
540 Maciej Krzewina 1980 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater bieg 10km A Iwona i Maciej
541 Iwona Kania 1980 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater bieg 10km A Iwona i Maciej
542 Marcin Woźniak 1980 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km A
543 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań bieg 10km A
544 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy MUAY Runnig Team bieg 10km A (karnet)
545 Ewa Liberacka-Kopytek 1980 Murowana Goślina bieg 10km A Kopytka
546 Joanna Adamczak 1980 Pawłowice bieg 10km A AsiaTomekBiegają
547 Marcin Grzywacz 1981 Bydgoszcz bieg 10km B
548 Łukasz Polak 1981 Oborniki Śląskie Oborygeni bieg 10km A
549 Łukasz Stachowski 1981 Rokietnica bieg 10km A
550 Dawid Molak 1981 Poznań bieg 10km A
551 Michał Pigła 1981 Kaźmierz Pikuś :) bieg 10km A (karnet)
552 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A (karnet)
553 Michał Mandosik 1982 Toruń TEAMOCHAL bieg 10km A Ola&Mandos
554 Kinga Borowiec 1982 Daszewice bieg 10km A (karnet)
555 Wojciech Dolata 1982 Poznań Piotr i Paweł Marka Formy bieg 10km A
556 Maciej Migdalczyk 1982 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg 10km A (karnet)
557 Anna Boruta 1982 Murowana Goślina bieg 10km A Kapturek i Wilk
558 Agnieszka Borda 1982 Poznań bieg 10km B
559 Paulina Sobańska 1982 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A Paulina i Roman
560 Łukasz Tarczyński 1982 Bydgoszcz TeAm KucYKi bieg 10km A
561 Maja Pigła 1982 Tarnowo Podgórne Pancia bieg 10km A
562 Aneta Frąckowiak 1982 Poznań Mamy-Biegamy bieg 10km A
563 Marcin Józefowski 1982 Komorniki Bieg dla Filipa bieg 10km A
564 Marcin Oleś 1982 Swarzędz 1982 bieg 10km A
565 Ewelina Postaremczak 1982 Kościan Kościan Team bieg 10km B Kościan women
566 Julita Kazimierczak 1983 Poznań PO ZDROWIE Z JULITĄ bieg 10km A PO ZDROWIE Z JULITĄ
567 Gabriela Śron 1983 Złotniki bieg 10km B
568 Marta Sitko 1983 Pyzdry Pyzdrzanie w biegu bieg 10km A
569 Maciej Łucyk 1983 Poznań bieg 10km A (karnet)
570 Roma Kowalska 1983 Bytkowo bieg 10km A
571 Joanna Dąbrowska 1983 Poznań bieg 10km A
572 Marcin Kuczyński 1983 Poznań brak klubu bieg 10km A
573 Krzysztof Mielcarek 1983 Kościelec bieg 10km B Agusia i Krzysiu
574 Dorota Zowczak 1983 Poznan Rawa Team bieg 10km B
575 Joanna Konstańczak 1983 Poznań Night Runners bieg 10km A
576 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km B
577 Ewa Korek 1983 Złotniki On The Move bieg 10km A
578 Karolina Grzywacz 1984 Bydgoszcz bieg 10km B
579 Marek Pfajfer 1984 Legbąd Spójnia Białe Błota bieg 10km A (karnet)
580 Paweł Kotecki 1984 Poznan Iłówiec Team bieg 10km A Kot i Mysz biegają
581 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań bieg 10km B
582 Łukasz Drożdżyński 1984 Poznań Bieg dla Filipa bieg 10km A
583 Gosia Cieslak 1984 Poznań bieg 10km A
584 Magda Walenczak 1984 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A Magda & Tomek
585 Tomasz Adamczak 1984 Pawłowice bieg 10km A AsiaTomekBiegają
586 Natalia Macioszek 1984 Poznań bieg 10km A Lakuny
587 Bartosz Dahlke 1984 Poznań bieg 10km A (karnet)
588 Karol Szkurat 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
589 Anna Krzyżańska 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Ania i Ryniu
590 ŁUkasz Stachowski 1985 Kamionki KS AVIA bieg 10km A Marta i Łkasz
591 Jakub Bagiński 1985 Krosno Ks Bol bieg 10km A
592 Justyna Iwanowska 1985 Poznań Nice Lady Fitness bieg 10km A (karnet)
593 Piotr Terlikowski 1985 Wolsztyn bieg 10km A Terliki
594 Marek Biesiada 1985 Poznań KS Poznań Hussars bieg 10km A
595 Ryszard Krzyżański 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Ania i Ryniu
596 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec bieg 10km A
597 Bartosz Zieleźnik 1985 Poznań bieg 10km A Lakuny
598 Hubert Wolny 1986 Buk bieg 10km A
599 Anna Dąbkiewicz 1986 Poznań KRAV MAGA Koziegłowy bieg 10km A (karnet)
600 Maciej Chojnacki 1986 chodzież bieg 10km A
601 Marcin Michalak 1986 Poznań bieg 10km A
602 Urszula Rau 1986 Wolsztyn bieg 10km A Terliki
603 Anna Bednarska 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
604 Kinga Komorowska 1987 Manieczki bieg 10km A
605 Agata Koschel 1987 Poznań Agata i Piotr bieg 10km A Agata i Piotr
606 Szymon Woźniak 1987 Śrem bieg 10km B
607 Aleksandra Kowalska 1987 Toruń bieg 10km A Ola&Mandos
608 Agnieszka Kijak 1987 Robakowo Parkrun Poznań bieg 10km A
609 ADRIAN SZYDŁOWSKI 1987 Poznań pierwszykilometr.blogspot.com bieg 10km A Waleczne Paciaciaki
610 Sylwia Tomporowska 1987 Luboń bieg 10km A (karnet)
611 Ilona Kauf 1987 Poznań bieg 10km A
612 Mateusz Fleter 1988 Mieszków Decora Running Team bieg 10km A
613 Tomasz Ogrodnik 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
614 Dagmara Laszczkowska 1988 Poznań bieg 10km A Dagmara i Krzysiu
615 Krzysztof Rudziński 1988 Poznań bieg 10km A Dagmara i Krzysiu
616 Natalia Kledzik 1988 Chodzież PCH_RUN bieg 10km A
617 Bartosz Stanek 1988 Śmigiel Śmigiel bieg 10km A
618 Bartosz Szolek 1988 Śrem bieg 10km A
619 Wojciech Komorowski 1988 Poznań FALUBAZforthewin bieg 10km A
620 Leszek Langowicz 1988 Opalenica bieg 10km A (karnet)
621 Paulina Szydłowska 1988 Poznań pierwszykilometr.blogspot.com bieg 10km A Waleczne Paciaciaki
622 Michalina Stopka 1988 Góra bieg 10km A (karnet)
623 Emil Skitek 1988 Poznań brak bieg 10km A
624 Albert Błoch 1988 Stęszew bieg 10km A
625 Marta Stachowska 1988 Kamionki KS AVIA bieg 10km A Marta i Łukasz
626 Julita Paruch 1988 Wrocław bieg 10km A
627 Mariusz Nowak 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
628 Sandra Budziszewska 1989 Wschowa bieg 10km A
629 Maja Bereszyńska 1989 Poznań bieg 10km A
630 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
631 Krystyna Kaźmierczak 1989 Rokietnica bieg 10km A
632 Krzysztof BARAN 1989 Koźmin Wlkp. Koźmin Biega bieg 10km A
633 Marta Kamińska 1989 Poznań bieg 10km B
634 Daniel Jackowski 1989 Międzyrzecz Maszyna team bieg 10km A Maszynki z drużynki
635 Ania Kwiatkowska 1989 Stare Miasto bieg 10km A
636 Danuta Strychalska- Rysz 1989 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km A
637 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 5km A
638 Tomasz Horla 1990 Poznań bieg 10km A (karnet)
639 Łukasz Bojek 1990 Leszno bieg 10km A Darianna & Bojas
640 Anna Mośkiewicz 1990 Poznań Drużyna Szpiku/Biegaj Pod Okiem Trenera bieg 10km A dzikie mośki
641 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl bieg 10km A
642 Łukasz Gołąb 19901990 Poznań Drużyna Szpiku bieg 5km A Justyna&Łukasz
643 Angelika Topka 1990 Koszalin bieg 10km A
644 Hanna Sikora 1990 Nowy Tomyśl bieg 5km A
645 Sylwia Kałuska 1990 Warszawa bieg 10km A Sylwia i Patryk
646 Mateusz Kosiński 1990 Szczecin # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
647 Paulina Radys 1990 Międzyrzecz Maszyna team bieg 10km A Maszynki z drużynki
648 Patryk Graczyk 1990 Mogilno bieg 10km A Sylwia i Patryk
649 Mikołaj Bekasiak 1990 Szamotuły Także tego... bieg 10km A
650 Marta Kasprowicz 1991 Poznań Biegacze Celebryci || gRUNwald Team Poznań bieg 10km A Biegacze Celebryci
651 Hanna Nowaczyk 1991 Poznań bieg 10km A
652 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A Biegacze Celebryci
653 Zbigniew Reśliński 1991 Poznań bieg 10km A dzikie mośki
654 Daria Eliasz 1991 Rawicz bieg 10km A Darianna & Bojas
655 Przemek Kaźmierczak 1991 Rożnowo Rożnovia Rożnowo bieg 10km A Asia&Przemo
656 Mateusz Kwintkiewicz 1991 Chomęcice Zapierdalam bo lubie bieg 10km A (karnet)
657 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn bieg 10km A
658 Sara Stach 1992 Kościan Kościan Team bieg 10km A
659 Zuzanna Kwiatkowska 1993 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A (karnet)
660 Paweł Lembicz 1993 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A
661 Kinga Szukała 1993 Poznań TRANCE ONLY bieg 10km A
662 Krzysztof Kołaczkowski 1993 Poznań Gdzie ta meta bieg 10km A Ilona i Krzysztof Gdzie ta Meta
663 Hanna Katrych 1993 Poznan bieg 10km A
664 Monika Lehmann 1994 Skoki RehaBalance Team bieg 10km A (karnet)
665 Sebastian Świętocki 1994 Poznań bieg 10km A Kakała I Quet
666 Mikołaj Kaczmarek 1995 Poznań bieg 10km B
667 Adam Śledź 1995 Babimost i-Sport /BKB Bakcyl bieg 10km A (karnet)
668 Przemysław Południak 1995 Poznań bieg 10km A (karnet)
669 Patryk Bzowy 1995 Jarocin KB Maratończyk Jarocin bieg 10km A
670 Karolina Wrzalik 1995 Łobżenica bieg 10km A
671 Michał Woźniak 1995 Wilkowyja bieg 10km B
672 Aleksandra Galla 1995 Poznań bieg 10km A
673 Zofia Zawieja 1996 Poznań bieg 10km A Zosia Samosia ale Jan Niezbędny
674 Ilona Morawiec 1996 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A Ilona i Krzysztof Gdzie ta Meta
675 Iga Kąkolewska 1996 Młodasko bieg 10km A
676 Jan Kot vel Kotyński 1996 Luboń bieg 10km A Zosia Samosia ale Jan Niezbędny
677 Patryk Domański 1996 Poznań bieg 10km A
678 Michał Skakun 1998 Międzychód PMI RUNNERS bieg 10km A
679 Kamil Kunsztowicz 1998 Międzychód bieg 10km A
680 Hubert Jezierski 1999 Wągrowiec Hufiec ZHP Wągrowiec bieg 10km A (karnet)