Lista startowa - IV Bieg Walentynkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Dystans Pakiet Nazwa pary
1 Gosia Cieslak 1984 Poznań bieg 10km A
2 Tomasz Krzyśka 1989 Studzieniec bieg 5km A Asia i Tomek
3 Emilia Kaczmarek 1991 Gniezno bieg 5km A Drużyna Pierścienia
4 Daria Eliasz 1991 Rawicz bieg 10km A Darianna & Bojas
5 Anna Kaźmierczak 1983 Poznań NW 5 km A
6 Marcin Maciński 1984 Tarnowo Podgórne NW 5 km A
7 ANNA MAJORKOWSKA 1974 Bydgoszcz bieg 5km A
8 Joanna Mazurczak 1989 Poznań bieg 5km A Zakochani Zabiegani Asia i Maciej ♡
9 Łukasz Wiatrowski 1980 Poznań bieg 5km A DREAM TEAM
10 Sylwia Nowak 1985 Poznań bieg 5km B Sylwia i Marcin
11 Michał Szuszczyński 1976 Poznań bieg 10km A Misiui Kulfon
12 Zofia Zawieja 1996 Poznań bieg 10km A Zosia Samosia ale Jan Niezbędny
13 Piotr Jaroszewski 1993 Zgłowiączka bieg 5km A Monia i Piter
14 Hanna Szulc 1970 Poznań NW 5 km A
15 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko bieg 10km A
16 Krzysztof Dałkowski 1978 Wolsztyn bieg 5km A Monika i Krzysztof
17 Konstancja Lissewska 1986 Poznań NW 5 km A Lisie Piórka
18 Grzegorz Kozłowski 1983 Września bieg 5km B Monika i Grzegorz Września
19 Rafał Pawłowski 1981 Pleszew bieg 5km B MONIKA i Rafał
20 Sylwia Wiśniewska 1976 Murowana Goślina bieg 5km A
21 Maja Bereszyńska 1989 Poznań bieg 10km A
22 Bartosz Bednarkiewicz 1976 Suchy Las bieg 5km A Dobrochna i Bartek
23 Kinga Komorowska 1987 Manieczki bieg 10km A
24 Irmina Szymańska 1975 Wronki bieg 10km A
25 Natalia Orlińska 1985 Murowana Goślina bieg 5km A
26 Emilia Woźniak 1994 Wolsztyn bieg 5km A Emi&Piotr
27 Paweł Ratajczak 1990 Poznań bieg 5km A HARDY NIEDŹWIEDŹ I PONĘTNA ŁASICA
28 Natalia Domańska 1993 Poznań bieg 5km A
29 Krystyna Kozak 1967 Leszno bieg 5km B
30 Andrzej Machowski 1970 Łubowo NW 5 km A Justyna&Andrzej
31 Patryk Graczyk 1990 Mogilno bieg 10km A Sylwia i Patryk
32 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 5km A
33 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
34 Anna Tryk 1975 Swarzędz bieg 5km A
35 Grzegorz Kopytek 1976 Murowana Goślina bieg 10km A Kopytka
36 Karolina Zięciak 1986 Komorniki bieg 5km A
37 Andrzej Bibik 1988 Uzarzewo bieg 5km B Piękna i Bestia
38 Witek Przybylski 1978 Zalasewo bieg 10km A
39 Bartosz Gawęda 1979 Tarnowo Podgórne bieg 5km A Kluski w ataku
40 Wojciech Buczkowski 2006 Swarzędz NW 5 km B
41 Marek Stafiniak 1982 Poznań NW 5 km A
42 Adam Stippa 1981 Złotów bieg 5km A
43 Antoni Koch 1961 Śrem bieg 10km A
44 Marcin Potrawiak 1991 Mrowino bieg 10km A
45 Sławomir Wróblewski 1985 Czempiń bieg 10km A
46 Piotr Wzięch 1984 Wągrowiec bieg 5km A
47 Ilona Chałubińska 1989 Komorniki bieg 5km A
48 maciej siejek 1984 Obrzycko bieg 10km A
49 Katarzyna Gumienna 1988 Poznań bieg 5km A Tarzan&Jane
50 Julia Kwiatkowska 1991 Wronki bieg 10km A Julia i Adi
51 Bartosz Cierniewski 1996 Dobrzyca bieg 5km A Julka i Bartek
52 Edyta Kondela 1974 Choszczno NW 5 km A
53 Justyna Werner 1977 Wierzyce bieg 5km A
54 Katarzyna Soszka 1987 Murowana Goślina bieg 5km A
55 Arkadiusz Rewers 1994 Strzałkowo bieg 5km A
56 Aneta Lisowska 1975 Poznań bieg 10km A Hitcena.pl
57 Kornelia De Vos 2003 Wałcz NW 5 km A mamusia i córusia
58 Szymon Woźniak 1987 Śrem bieg 10km B
59 Bogumiła Broda 1984 Poznań bieg 5km A Drużyna Pierścienia
60 Karolina Grzywacz 1984 Bydgoszcz bieg 10km B
61 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km B
62 PIOTR GADOMSKI 1970 CZERWONAK bieg 10km A
63 Oleksandr Sydorenko 1980 Poznan bieg 5km B
64 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
65 Małgorzata Spychała Szuszczyńska 1975 Poznań bieg 10km A
66 Mateusz Siporzyński 1998 Rawicz bieg 5km A
67 Marzena Grzegorczyk 1973 Ostrów Wielkopolski NW 5 km B
68 Dagmara Jaciuk 1980 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
69 Sylwia Rózga 1992 Poznań bieg 5km A
70 Jolanta Gajda 1969 Poznań bieg 10km B
71 Izabela Jankowska 1977 Stęszew bieg 5km B
72 Agnieszka Kwiatkowska 1980 Koło bieg 10km B Agusia i Krzysiu
73 Monika Dałkowska 1979 Wolsztyn bieg 5km A Monika i Krzysztof
74 Grzegorz Pióro 1983 Bytom NW 5 km A Lisie Piórka
75 Monika Kozłowska 1982 Września bieg 5km B Monika i Grzegorz Września
76 Gian Andrea Baretton 1995 Poznań bieg 5km B
77 Agnieszka Stefańska 1983 Poznań bieg 5km B Agnieszka i Tomek
78 Rafał Bardzik 1973 Murowana Goślina bieg 5km A Szybkie Leopardy :P
79 Oleksandr Sydorenko 1980 Poznan bieg 5km A
80 Janusz Olejnik 1965 Trzebiatów bieg 10km A
81 Hanna Nowaczyk 1991 Poznań bieg 10km A
82 Krzysztof Wilczyński 1960 Poznań bieg 10km A
83 Paulina Idziak 1979 Grodzisk Wlkp bieg 5km A
84 WOJCIECH LATKOWSKI 1976 POZNAŃ bieg 5km A
85 Sebastian Świętocki 1994 Poznań bieg 10km A Kakała I Quet
86 Sebastian Koterbiak 1993 Witaszyce bieg 5km A Uciekając przed dzikami
87 Dominika Foltyn 1987 Poznań bieg 5km A
88 Martyna Pawłowska 1988 Poznań bieg 5km B
89 Magdalena Walenciak 1981 Oborniki bieg 5km B
90 Katarzyna Trawińska 1987 Poznań bieg 5km A
91 Marcelina May 1986 Poznań bieg 5km A
92 Marlena Kurzyńska 1990 Poznań bieg 5km A MRrrr :)
93 Danuta Nowakowska 1957 Poznań NW 5 km A
94 Marcin Michalak 1986 Poznań bieg 10km A
95 Marek Zięciak 1956 Kommorniki bieg 10km A
96 Karolina Bartczak 1991 Uzarzewo bieg 5km B Piękna i Bestia
97 Artur Chmielewski 1969 Paczkowo bieg 5km A
98 Natalia Banach Gawęda 1979 Tarnowo Podgórne bieg 5km A Kluski w ataku
99 Piotr Gołaski 1982 Poznań bieg 5km A
100 Ewa Stafiniak 1982 Poznań NW 5 km A