Lista startowa - IV Bieg Walentynkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Dystans Pakiet Nazwa pary
1 Gosia Cieslak 1984 Poznań bieg 10km A
2 Łukasz Nowak 1983 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz
3 Anna Kaźmierczak 1983 Poznań NW 5 km A
4 Zbigniew Reśliński 1991 Poznań bieg 10km A dzikie mośki
5 ANNA MAJORKOWSKA 1974 Bydgoszcz bieg 5km A
6 Izabela Ławniczak 1944 Poznań NW 5 km A
7 Natalia Zielecka 1993 Poznań bieg 5km A
8 Julita Paruch 1988 Wrocław bieg 10km A
9 Hanna Szulc 1970 Poznań NW 5 km A
10 HALLIK PIETROWSKA 1965 POZNAŃ bieg 5km A
11 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań bieg 5km A
12 Monika Sus 1977 Zawiercie bieg 5km A Mika&Gogo
13 Zuzanna Narożna 1993 Kaźmierz bieg 5km A Zuza i Mateusz
14 Katarzyna Gawron 1989 Poznań bieg 5km A
15 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec bieg 10km A
16 Bartosz Dubas 1987 Poznań bieg 5km A RUN & LOVE TOGETHER
17 Ilona Łytka 1982 Poznan bieg 5km A
18 Natalia Orlińska 1985 Murowana Goślina bieg 5km A
19 Anna Urbanska 1984 Jarocin bieg 5km A
20 Bartosz Zieleźnik 1985 Poznań bieg 10km A Lakuny
21 Justyna Szyszka 1998 Kotlin bieg 5km A Justyna i Bartek
22 Patryk Graczyk 1990 Mogilno bieg 10km A Sylwia i Patryk
23 Dagmara Dudkowiak 1977 Konin bieg 10km A
24 Agata Ludwiczak 1990 Kostrzyn bieg 5km A
25 Wojciech Sroczyński 1984 Mogilno bieg 5km A Ania&Wojtek
26 Danuta Nowakowska 1957 Poznań NW 5 km A
27 Karolina Zięciak 1986 Komorniki bieg 5km A
28 Bartosz Gawęda 1979 Tarnowo Podgórne bieg 5km A Kluski w ataku
29 Monika Michałowska 1981 Luboń NW 5 km A
30 Karolina Kroczek 1980 Rydzyna bieg 5km A Daniel i Karolina
31 Katarzyna Lehmann Siemieniuch 1980 Poznań bieg 5km A Kasia i Łukasz
32 Małgorzata Kromska 1970 Rokietnica bieg 5km B BO&GO
33 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły bieg 5km B
34 Monika Makowska 1980 Międzyrzecz bieg 5km B Monika i Grzegorz
35 Edyta Bartkowiak 1970 Mosina bieg 10km B
36 Martyna Pawłowska 1988 Poznań bieg 5km B
37 Michał Woźniak 1995 Wilkowyja bieg 10km B
38 Karolina Bartczak 1991 Uzarzewo bieg 5km B Piękna i Bestia
39 Justyna Szymańska 1982 Gniezno bieg 5km B
40 Michał Nowak 1988 Poznań bieg 5km A (karnet) Ania i Michał
41 Ewa Gorska 1971 Kamionki bieg 5km A (karnet)
42 Krzysztof Majewski 1980 Poznań bieg 5km A (karnet)
43 Agata Tresenberg 1977 Konin bieg 10km A (karnet)
44 Przemysław Południak 1995 Poznań bieg 10km A (karnet)
45 Agnieszka Wojtal 1980 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz
46 Agnieszka Strzelewicz 1983 Poznan bieg 5km A
47 Marika Kaczmarek 1997 Poznań bieg 5km A
48 PIOTR GADOMSKI 1970 CZERWONAK bieg 10km A
49 Anna Janik 1978 Poznań bieg 5km A Ania i Sławek
50 Łukasz Siporzyński 1977 Rawicz bieg 5km A
51 Małgorzata Loretańska 1956 Poznań NW 5 km A
52 Magdalena Lizik 1977 Poznań bieg 5km A
53 Patrycja Targoszyńska 1977 Poznań bieg 5km A
54 Mariusz Łoboda 1953 Poznań bieg 10km A
55 Paweł Szymański 1980 Leszno bieg 10km A
56 Urszula Rau 1986 Wolsztyn bieg 10km A Terliki
57 Michał Sus 1977 Zawiercie bieg 5km A Mika&Gogo
58 Mateusz Ratajczak 1993 Śrem bieg 5km A Zuza i Mateusz
59 Paweł Gawron 1961 Posada bieg 5km A
60 Rafał Bardzik 1973 Murowana Goślina bieg 5km A Szybkie Leopardy :P
61 Barbara Wołoszka 1983 Międzyrzecz bieg 5km A Basia&Wojtek
62 Anna Dubas 1986 Poznań bieg 5km A RUN & LOVE TOGETHER
63 Marlena Drajerczak 1978 Poznań bieg 5km A
64 Agnieszka Zygmunt 1982 Wielichowo bieg 5km A
65 Tomasz Łytka 1979 Poznań bieg 5km A
66 Tomasz Jankowski 1971 Konarzewo bieg 5km A
67 Agnieszka Piotrowska 1985 Gruszczyn bieg 5km A
68 Natalia Macioszek 1984 Poznań bieg 10km A Lakuny
69 Jolanta Paluch 1964 Oborniki NW 5 km A
70 Bartosz Rzanny 1998 Cielcza bieg 5km A Justyna i Bartek
71 HANNA SKOTARCZYK 1977 CZARNKÓW bieg 5km A
72 Lidia Bławat 1990 Kwilcz bieg 5km A
73 Anna Tryk 1975 Swarzędz bieg 5km A
74 Marcin Kłosiński 1983 Pamiątkowo bieg 5km A Milena i Marcin
75 Paulina Kaczmarek 1980 Murowana Goślina bieg 5km A Paulina i Marcin
76 Marek Zięciak 1956 Kommorniki bieg 10km A
77 Witek Przybylski 1978 Zalasewo bieg 10km A
78 Natalia Banach Gawęda 1979 Tarnowo Podgórne bieg 5km A Kluski w ataku
79 Mariusz Piesik 1959 Kliny NW 5 km A
80 Adrian Szulc 1987 Rokietnica bieg 5km A
81 Marek Stafiniak 1982 Poznań NW 5 km A
82 Adam Stippa 1981 Złotów bieg 5km A
83 Bogdan Zapała 1970 Sulechow bieg 10km B bodek
84 Justyna Szlandrowicz 1970 Poznań NW 5 km B
85 Grzegorz Makowski 1977 Międzyrzecz bieg 5km B Monika i Grzegorz
86 Jolanta Gajda 1969 Poznań bieg 10km B
87 Agnieszka Kwiatkowska 1980 Koło bieg 10km B Agusia i Krzysiu
88 Grzegorz Kozłowski 1983 Września bieg 5km B Monika i Grzegorz Września
89 Gian Andrea Baretton 1995 Poznań bieg 5km B
90 Anita Marek 1977 Jabłonna bieg 10km B
91 Marta Rypińska 1984 Poznań NW 5 km B
92 Kinga Ganda 1976 Poznań NW 5 km B
93 Piotr Żuchlewski 1980 Poznań bieg 10km A (karnet)
94 Dorota Zowczak 1983 Poznan bieg 5km A (karnet)
95 Natalia Grams 1988 Poznań bieg 5km A (karnet)
96 Anna Zyffert 1984 Poznań bieg 5km A (karnet)
97 Paulina Dziubak 1990 Biedrusko bieg 5km A (karnet)
98 Magdalena Krzyżanek 1997 Opalenica bieg 5km A
99 ARKADIUSZ CHUDY 1980 GOSTYŃ bieg 5km A
100 maria maloszczyk 1957 poznan NW 5 km A
101 Łukasz Bojek 1990 Leszno bieg 10km A Darianna & Bojas
102 Monika Pieczyńska 1978 Koziegłowy NW 5 km A
103 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
104 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 5km A
105 Anna Krzyżańska 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Ania i Ryniu
106 Aneta Błaszkowska 1992 Obrowo bieg 5km A <3 Anetka i Piotruś <3
107 Halina Zawadzka 1951 Poznań NW 5 km A
108 Witold Nowak 1963 Poznań bieg 10km A
109 Malina Targoszyńska 2000 Poznań bieg 5km A
110 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn bieg 10km A
111 Albert Błoch 1988 Stęszew bieg 10km A
112 Krzysztof Spychała 1954 POZNAN bieg 10km A
113 Grzegorz Maciejewski 1961 Poznań bieg 5km A
114 Piotr Terlikowski 1985 Wolsztyn bieg 10km A Terliki
115 Maciej Łukowiak 1965 Rawicz bieg 5km A
116 Kamil Kąkolewski 1987 Międzychód bieg 5km A
117 Izabelka Kasprzak 1974 Koziegłowy bieg 5km A Izabelka i Mefju
118 Robert Mytko 1963 Poznań NW 5 km A
119 Wojciech Dudziński 1982 Międzyrzecz bieg 5km A Basia&Wojtek
120 Karolina Matelska 1980 Plewiska bieg 10km A
121 Magdalena Binkowska 1984 Poznań bieg 5km A
122 Izabella Ławińska 1998 Lubasz bieg 5km A Ziemniaczek i Wieloryb
123 Paulina Idziak 1979 Grodzisk Wlkp bieg 5km A
124 WOJCIECH LATKOWSKI 1976 POZNAŃ bieg 5km A
125 Michał Kujawski 1990 Swarzędz bieg 5km A Michał i Renata
126 Joanna Goździewska 1984 Poznań bieg 5km A
127 Rafał Maślankiewicz 1957 Poznań bieg 5km A
128 Natalia Domańska 1993 Poznań bieg 5km A
129 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno bieg 10km A
130 Joanna Witkowska 1987 Poznań bieg 5km A
131 BEATA GRAJEWSKA 1974 POZNAŃ bieg 10km A
132 Marlena Kurzyńska 1990 Poznań bieg 5km A MRrrr :)
133 Monika Antkowiak 1987 Rakownia bieg 5km A Mr&Mrs
134 Marcin Kaczmarek 1975 Murowana Goślina bieg 5km A Paulina i Marcin
135 Bartosz Zyzik 1979 Komorniki bieg 5km A
136 Artur Chmielewski 1969 Paczkowo bieg 5km A
137 Joanna Zalewska 1971 Strzelce Kraj NW 5 km A
138 Ewa Stafiniak 1982 Poznań NW 5 km A
139 Szymon Woźniak 1987 Śrem bieg 10km B
140 Barbara Przybylska 1960 Poznań NW 5 km B
141 Dobrochna Otlewska 1982 Suchy Las bieg 5km B Dobrochna i Bartek
142 Krzysztof Mielcarek 1983 Kościelec bieg 10km B Agusia i Krzysiu
143 Monika Kozłowska 1982 Września bieg 5km B Monika i Grzegorz Września
144 Monika Pawłowska 1980 Pleszew bieg 5km B MONIKA i Rafał
145 Agata Siwek 1988 Murowana Goślina bieg 5km B
146 Katarzyna Lala 1979 Mosina bieg 10km B
147 Szymon Kaniewski 1987 Jędrzejewo gm.Lubasz bieg 5km B
148 Mikołaj Kaczmarek 1995 Poznań bieg 10km B
149 Robert Przybylski 1978 Poznań bieg 5km B
150 Bartosz Dahlke 1984 Poznań bieg 10km A (karnet)
151 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A (karnet)
152 Ewa Dewo 1985 Poznań bieg 5km A (karnet)
153 Sandra Budziszewska 1989 Wschowa bieg 10km A
154 Ewa Król 1988 Poznań bieg 5km A
155 Dominika Hofman 1970 Poznań NW 5 km A
156 Daria Eliasz 1991 Rawicz bieg 10km A Darianna & Bojas
157 Adam Stawicki 1966 Oborniki bieg 10km A
158 Joanna Przybysz 1994 Poznań bieg 5km A OnionTeam
159 Ryszard Krzyżański 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Ania i Ryniu
160 Angelika Ziółkowska 2000 Pobiedziska bieg 5km A Angelika i Adi Adiczak
161 Anna Gruszka 1974 Plewiska bieg 5km A
162 Jan Kot vel Kotyński 1996 Luboń bieg 10km A Zosia Samosia ale Jan Niezbędny
163 Dawid Molak 1981 Poznań bieg 10km A
164 Monika Jaroszewska 1994 Zgłowiączka bieg 5km A Monia i Piter
165 Agata Wilczyńska 1968 Wałcz bieg 5km A
166 Patryk Dymecki 1979 Poznań bieg 5km A
167 Sylwia Wiśniewska 1976 Murowana Goślina bieg 5km A
168 Anna Mytko 1967 Poznań NW 5 km A
169 Patrycja Preuss 1991 Poznań bieg 5km A Princessa&Princepolo
170 Bartosz Bednarkiewicz 1976 Suchy Las bieg 5km A Dobrochna i Bartek
171 Kinga Komorowska 1987 Manieczki bieg 10km A
172 Irmina Szymańska 1975 Wronki bieg 10km A
173 Karolina Nowak 1975 Grodzisk Wlkp bieg 5km A
174 Iwona Dresler 1973 Głuchowo bieg 5km A
175 Dominika Foltyn 1987 Poznań bieg 5km A
176 Weronika Rybok 1995 Czerwionka-Leszczyny bieg 5km A ABW
177 Ilona Kauf 1987 Poznań bieg 10km A
178 Katarzyna Szulc 1981 Poznań bieg 5km A
179 Marcelina May 1986 Poznań bieg 5km A
180 Rafał Gucwa 1988 Poznań bieg 5km A MRrrr :)
181 Michał Antkowiak 1986 Rakownia bieg 5km A Mr&Mrs
182 ARLETA GAJ 1969 PUSZCZYKOWO bieg 5km A
183 Mariusz Zalewski 1969 Strzelce Krajeńskie bieg 10km A
184 Katarzyna Kowalewska 1991 Poznań bieg 5km A
185 Jolanta Kostrzyńska 1969 Poznań bieg 10km A
186 Oleksandr Sydorenko 1980 Poznan bieg 5km B
187 Ewa Wawrzyniak 1979 Oborniki bieg 5km B wawrzynki
188 TOMASZ SOBOLEWSKI 1973 STĘSZEW bieg 5km B Izabela i Tomasz Biegają
189 Rafał Pawłowski 1981 Pleszew bieg 5km B MONIKA i Rafał
190 Kinga Gawel 1974 Wronki bieg 5km B
191 Magdalena Walenciak 1981 Oborniki bieg 5km B
192 Ilona Koszarek 1976 Miejska Górka bieg 5km B
193 Maciej Łucyk 1983 Poznań bieg 10km A (karnet)
194 Sylwia Tomporowska 1987 Luboń bieg 10km A (karnet)
195 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 5km A
196 Przemysław Sobieniak 1977 Poznań bieg 5km A
197 Hanna Sikora 1990 Nowy Tomyśl bieg 5km A
198 Karolina Wrzalik 1995 Łobżenica bieg 10km A
199 Aleksandra Kowalska 1987 Toruń bieg 10km A Ola&Mandos
200 Małgorzata Polarok 1980 Poznan NW 5 km A
201 Michał Szuszczyński 1976 Poznań bieg 10km A Misiui Kulfon
202 Zofia Zawieja 1996 Poznań bieg 10km A Zosia Samosia ale Jan Niezbędny
203 Piotr Jaroszewski 1993 Zgłowiączka bieg 5km A Monia i Piter
204 Karina Lisiak 1990 Kostrzyn wlkp bieg 5km A
205 Regina Mowczan 1983 Wałcz bieg 5km A
206 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy bieg 5km A Izabelka i Mefju
207 Maja Bereszyńska 1989 Poznań bieg 10km A
208 Janusz Olejnik 1965 Trzebiatów bieg 10km A
209 Hanna Nowaczyk 1991 Poznań bieg 10km A
210 Krzysztof Wilczyński 1960 Poznań bieg 10km A
211 Rita Mucha 1980 Swarzedz bieg 10km A
212 Maria Kaczmarek 1959 Jarocin NW 5 km A
213 Łukasz Kubel 1985 Granowo bieg 5km A
214 Anna Witkowska 1985 Poznań bieg 5km A
215 Paweł Ratajczak 1990 Poznań bieg 5km A HARDY NIEDŹWIEDŹ I PONĘTNA ŁASICA
216 Maria Walenciak 1957 Kowanówko NW 5 km A
217 Justyna Machowska 1972 Łubowo NW 5 km A Justyna&Andrzej
218 Magdalena Świerczyńska 1977 Poznań bieg 5km A
219 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
220 Jarosława Trocka 1989 Poznań bieg 5km A
221 Patryk Domański 1996 Poznań bieg 10km A
222 Karolina Chmielewska 1975 Luboń bieg 10km A
223 Karolina Grzywacz 1984 Bydgoszcz bieg 10km B
224 Marcin Grzywacz 1981 Bydgoszcz bieg 10km B
225 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km B
226 Izabela Jankowska 1977 Stęszew bieg 5km B
227 Rafał Wawrzyniak 1975 Oborniki bieg 5km B wawrzynki
228 IZABELA SOBOLEWSKA 1976 STĘSZEW bieg 5km B Izabela i Tomasz Biegają
229 Agnieszka Stefańska 1983 Poznań bieg 5km B Agnieszka i Tomek
230 Gabriela Śron 1983 Złotniki bieg 10km B
231 Dariusz Praiss 1968 Poznań bieg 5km B
232 Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły NW 5 km B
233 Hieronim Skrzypczak 1952 Poznan NW 5 km A (karnet)
234 Kinga Borowiec 1982 Daszewice bieg 10km A (karnet)
235 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica bieg 10km A (karnet)
236 Milena Kłosińska 1985 Kiączyn bieg 5km A (karnet) Milena i Marcin
237 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica bieg 5km A
238 Pola Gryszkiewicz 1982 Poznań bieg 5km A
239 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
240 Agnieszka Dziurla 1983 Poznań bieg 5km A DREAM TEAM
241 Małgorzata Spychała Szuszczyńska 1975 Poznań bieg 10km A
242 Mateusz Siporzyński 1998 Rawicz bieg 5km A
243 KINGA GOŁASKA 1984 POZNAŃ bieg 5km A
244 Henryk Lubawy 1959 Poznań NW 5 km A
245 Sylwia Rózga 1992 Poznań bieg 5km A
246 Krystyna Kaźmierczak 1989 Rokietnica bieg 10km A
247 Iga Kąkolewska 1996 Młodasko bieg 10km A
248 Michał Kasprowicz 1963 Poznań bieg 5km A
249 Janina Miazga 1980 Zaparcin NW 5 km A
250 Otylia Mańka 1987 Swarzędz bieg 5km A
251 Oleksandr Sydorenko 1980 Poznan bieg 5km A
252 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań bieg 10km A
253 Roma Kowalska 1983 Bytkowo bieg 10km A
254 Renata Stadie 1990 Swarzędz bieg 5km A Renata i Michał
255 Sylwia Buszewska 1995 Mosina bieg 5km A Uciekając przed dzikami
256 Andżelika Kędzierska 1994 Śrem bieg 5km A HARDY NIEDŹWIEDŹ I PONĘTNA ŁASICA
257 Ewa Kaźmierska 1962 Oborniki NW 5 km A
258 Agnieszka Dolata 1977 Poznań bieg 5km A
259 Tomasz Framski 1977 Dębogóra bieg 5km A Monia i Tomek
260 Adam Kantek 1994 Września bieg 5km A ABW
261 Katarzyna Trawińska 1987 Poznań bieg 5km A
262 Wanda Walachowska 1957 Poznań NW 5 km A
263 Krzysztof Stawniak 1987 Września bieg 5km A
264 Cezary Kaniewski 1995 Jędrzejewo bieg 5km A
265 Tomasz Adamczak 1984 Pawłowice bieg 10km A AsiaTomekBiegają
266 Piotr Gołaski 1982 Poznań bieg 5km A
267 Hubert Wolny 1986 Buk bieg 10km A
268 Boguslawa Barwikowska 1974 Solec Kujawski bieg 10km B
269 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 5km B
270 Sylwia Nowak 1985 Poznań bieg 5km B Sylwia i Marcin
271 Paulina Stryczyńska 1988 Komorniki bieg 5km B Paulina i Bartek
272 Agnieszka Borda 1982 Poznań bieg 10km B
273 Krystyna Kozak 1967 Leszno bieg 5km B
274 Katarzyna Ganda 1975 Poznań NW 5 km B
275 Wojciech Buczkowski 2006 Swarzędz NW 5 km B
276 Anna Bednarska 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
277 Anna Pietrzak 1974 Poznań bieg 5km A (karnet)
278 Tomasz Horla 1990 Poznań bieg 10km A (karnet)
279 Wojciech Kienitz 1978 Poznań bieg 10km A (karnet)
280 Kasia Polaczyk 1983 Stęszew bieg 5km A (karnet)
281 Emilia Kaczmarek 1991 Gniezno bieg 5km A Drużyna Pierścienia
282 Kamil Kunsztowicz 1998 Międzychód bieg 10km A
283 Marcin Maciński 1984 Tarnowo Podgórne NW 5 km A
284 Łukasz Wiatrowski 1980 Poznań bieg 5km A DREAM TEAM
285 Barbara Rozynek 1949 Poznań NW 5 km A
286 Dagmara Laszczkowska 1988 Poznań bieg 10km A Dagmara i Krzysiu
287 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km A Iwona i Grzesiek
288 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko bieg 10km A
289 Krzysztof Dałkowski 1978 Wolsztyn bieg 5km A Monika i Krzysztof
290 Konstancja Lissewska 1986 Poznań NW 5 km A Lisie Piórka
291 Danuta Hauser 1956 Poznan bieg 5km A
292 Tomasz Dwornik 1975 Poznań bieg 5km A Agnieszka i Tomek
293 Maciej Chojnacki 1986 chodzież bieg 10km A
294 Łukasz Stachowski 1981 Rokietnica bieg 10km A
295 Tomasz Dreczka 1995 Brzeźno bieg 5km A Ziemniaczek i Wieloryb
296 Emilia Woźniak 1994 Wolsztyn bieg 5km A Emi&Piotr
297 Krzysztof Błesnowski 1984 Śmigiel bieg 5km A Krzys i Renatka Biegaja
298 Aleksandra Galla 1995 Poznań bieg 10km A
299 ANITA DEPTULSKA 1984 POZNAN bieg 5km A
300 Ewa Szczęsna 1987 Poznań bieg 5km A
301 Anna Boruta 1982 Murowana Goślina bieg 10km A Kapturek i Wilk
302 Hanna Katrych 1993 Poznan bieg 10km A
303 Damian Nowak 1994 Poznań bieg 5km A Paulina&Damian SuperTeam
304 Maria Kasperska 1984 Poznań NW 5 km A
305 Ewa Liberacka-Kopytek 1980 Murowana Goślina bieg 10km A Kopytka
306 Adam Bubeła 1975 Poznań bieg 5km A
307 Joanna Adamczak 1980 Pawłowice bieg 10km A AsiaTomekBiegają
308 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz bieg 10km A
309 Robert Mamys 1975 Poznań bieg 5km A
310 Ania Kwiatkowska 1989 Stare Miasto bieg 10km A
311 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km B
312 Marzena Grzegorczyk 1973 Ostrów Wielkopolski NW 5 km B
313 Bartosz Stryczyński 1987 Komorniki bieg 5km B Paulina i Bartek
314 Sylwia Grabska 1991 Bydgoszcz bieg 5km B
315 Dominik Janowiak 1980 Oborniki bieg 5km B pepitki
316 Eliza Frąckowiak 1967 Poznań NW 5 km B
317 Marta Kamińska 1989 Poznań bieg 10km B
318 Leszek Langowicz 1988 Opalenica bieg 10km A (karnet)
319 Michalina Stopka 1988 Góra bieg 10km A (karnet)
320 Tomasz Krzyśka 1989 Studzieniec bieg 5km A Asia i Tomek
321 Bogumiła Broda 1984 Poznań bieg 5km A Drużyna Pierścienia
322 Irena Filipczyk 1963 Poznań NW 5 km A
323 Joanna Mazurczak 1989 Poznań bieg 5km A Zakochani Zabiegani Asia i Maciej ♡
324 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
325 Marcin Nowak 1986 Poznań bieg 5km A Sylwia i Marcin
326 Krzysztof Rudziński 1988 Poznań bieg 10km A Dagmara i Krzysiu
327 Karol Szkurat 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
328 Dagmara Jaciuk 1980 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
329 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km A Iwona i Grzesiek
330 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań bieg 5km A
331 Monika Dałkowska 1979 Wolsztyn bieg 5km A Monika i Krzysztof
332 Grzegorz Pióro 1983 Bytom NW 5 km A Lisie Piórka
333 Małgorzata Szulc 1989 Rokietnica bieg 5km A
334 Danuta Kaczmarek 1960 Złotniki bieg 10km A
335 Joanna Dąbrowska 1983 Poznań bieg 10km A
336 Magdalena Knie 1984 Jarocin NW 5 km A
337 Beata Sajewska 1976 Wągrowiec bieg 5km A
338 Sebastian Świętocki 1994 Poznań bieg 10km A Kakała I Quet
339 Sebastian Koterbiak 1993 Witaszyce bieg 5km A Uciekając przed dzikami
340 Renata Błesnowska 1985 Czacz bieg 5km A Krzys i Renatka Biegaja
341 Angelika Topka 1990 Koszalin bieg 10km A
342 Ludmiła Batura 1983 Wilkowo bieg 5km A
343 Andrzej Machowski 1970 Łubowo NW 5 km A Justyna&Andrzej
344 Bartosz Szolek 1988 Śrem bieg 10km A
345 Sylwia Kałuska 1990 Warszawa bieg 10km A Sylwia i Patryk
346 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 5km A
347 Tomasz Wysocki 1982 Poznań bieg 5km A Szybka i Wściekły
348 Justyna Buczkowska 1978 Swarzędz NW 5 km A
349 Grzegorz Kopytek 1976 Murowana Goślina bieg 10km A Kopytka
350 Marcin Michalak 1986 Poznań bieg 10km A
351 Mateusz Tomaszewski 1979 Poznań bieg 10km A
352 Daniel Kroczek 1977 Rydzyna bieg 5km A Daniel i Karolina
353 Łukasz Siemieniuch 1981 Poznań bieg 5km A Kasia i Łukasz
354 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły bieg 5km B
355 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań bieg 10km B
356 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina bieg 5km B
357 Radosław Zieliński 1986 Bydgoszcz bieg 5km B
358 Agnieszka Janowiak 1979 Oborniki bieg 5km B pepitki
359 Andrzej Bibik 1988 Uzarzewo bieg 5km B Piękna i Bestia
360 Dawid Weigelt 1997 Stęszew bieg 5km B
361 Karola Kujawa-Śliwińska 1981 Stęszew bieg 5km A (karnet)
362 Dariusz Kurkowiak 1967 Poznań bieg 5km A (karnet)
363 Monika Marczyńska 1980 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 5km A
364 Anna Musialska 1980 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań bieg 5km A
365 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl bieg 10km A (karnet)
366 KRZYSZTOF SIERANT 1995 POZNAŃ Drużyna Szpiku bieg 5km A ROSE & KRIS
367 Anita Skoczylas 1973 Poznań Drużyna Szpiku bieg 5km A (karnet)
368 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku bieg 10km A
369 Przemysław Krzanowski 1976 POznań Drużyna Szpiku bieg 5km A (karnet)
370 Łukasz Gołąb 19901990 Poznań Drużyna Szpiku bieg 5km A Justyna&Łukasz
371 Justyna Kubaś 1990 Dopiewiec Drużyna Szpiku bieg 5km A Justyna&Łukasz
372 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl bieg 10km A
373 Jacek Kamiński 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza bieg 10km A
374 Michał Mielcarek 1989 Luboń Luboński Klub Biegacza bieg 5km A
375 Beata Kuryło 1972 Pyszczyn Night Runners Gniezno bieg 5km A Beata&Waldek
376 Waldemar Wolek 1973 Gniezno Night Runners Gniezno bieg 5km A (karnet) Beata&Waldek
377 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km A Wasyle
378 Grzegorz Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km A Wasyle
379 Łukasz Chwalisz 1990 Bolewice Night Runners bieg 5km A Princessa&Princepolo
380 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
381 Tomasz Ogrodnik 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
382 Joanna Konstańczak 1983 Poznań Night Runners bieg 10km A
383 Mariusz Nowak 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
384 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań Night Runners bieg 10km A
385 Dariusz Łagowski 1974 Poznań Night Runners bieg 5km A (karnet)
386 Leszek Skórnicki 1971 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
387 Józef Bednarski 1946 Poznań Night Runners bieg 5km A
388 Robert Galicki 1972 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Scuderia HiR
389 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A (karnet)
390 Hanczeska Kuczyńska 1979 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Scuderia HiR
391 Eryk Różański 1987 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A (karnet)
392 Natalia Piela 1980 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A (karnet)
393 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A (karnet)
394 Natalia Kledzik 1988 Chodzież PCH_RUN bieg 10km A
395 IREK REWERS 1975 CHODZIEŻ PCH_RUN bieg 10km A
396 Jan Hordych 1997 Szamocin PCH_RUN bieg 5km A
397 Marcin Orzechowski 1978 Poznań SETI- wynajem maszyn czyszczących NW 5 km A
398 Grzegorz Łochyński 1972 Poznań brak klubu bieg 5km A Natalia i Grzegorz
399 Natalia Jastrzębska 1989 Pobiedziska brak klubu bieg 5km A Natalia i Grzegorz
400 Marcin Kuczyński 1983 Poznań brak klubu bieg 10km A
401 Emil Skitek 1988 Poznań brak bieg 10km A
402 Mariusz DUDZIŃSKI 1980 MIĘDZYRZECZ brak bieg 5km B Mariusz i Kasia
403 Katarzyna Duda 1979 MIĘDZYRZECZ brak bieg 5km B Mariusz i Kasia
404 Maciej Kasperczak 1976 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Hernik Team Murowana
405 Marzena Bardzik 1977 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Szybkie Leopardy :P
406 Emilia Kasperczak 1979 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Hernik Team Murowana
407 Wiola Hulewicz 1975 Września HERNIK TEAM bieg 5km A
408 Agnieszka Kijak 1987 Robakowo Parkrun Poznań bieg 10km A
409 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km B
410 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km A (karnet)
411 Marcin Woźniak 1980 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km A
412 Krzysztof Koniec 1970 Wiecbork tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
413 Anna Gawęcka 1985 Poznań Bukowski Klub Biegacza bieg 5km A (karnet) Ania i Michał
414 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
415 Joanna Tyczyńska 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
416 Aneta Frąckowiak 1982 Poznań Mamy-Biegamy bieg 10km A
417 Ewa Janaszak 1960 Miękowo Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
418 Marta Korzeniowska 1986 Koziegłowy Czerwonak Biega bieg 5km A Marta i Darek
419 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
420 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
421 PIOTR KALUZYNSKI 1964 WRONKI Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km A
422 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A
423 Sławomir Stachowiak 1977 Niemczyn TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
424 Piotr Tabaczka 1975 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A (karnet)
425 Roman Sobański 1980 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A Paulina i Roman
426 Paulina Sobańska 1982 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A Paulina i Roman
427 Marzena FABISIAK 1974 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A (karnet) Krosinko Biega : -)
428 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A Krosinko Biega : -)
429 Krzysztof BARAN 1989 Koźmin Wlkp. Koźmin Biega bieg 10km A
430 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
431 Joanna Szczerbal 1990 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A (karnet)
432 Mikołaj Bekasiak 1990 Szamotuły Także tego... bieg 10km A
433 Jakub Musiał 1985 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 5km A (karnet)
434 Michał Mandosik 1982 Toruń TEAMOCHAL bieg 10km A Ola&Mandos
435 ŁUKASZ BŁASZCZYK 1975 POZNAŃ KIJANKI POZNAŃ NW 5 km A
436 Paweł Lembicz 1993 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A
437 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A Biegacze Celebryci
438 Marta Kasprowicz 1991 Poznań Biegacze Celebryci || gRUNwald Team Poznań bieg 10km A Biegacze Celebryci
439 Andrzej Dudek 1961 Ostrów Wielkopolski Niezrzeszony bieg 10km A
440 Damian Gałęski 1980 Murowana Goślina Klub Biegacza Kompania Piwowarska bieg 5km A Pan & Uległa
441 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
442 Adam Frąckowiak 1978 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A (karnet)
443 Zuzanna Kwiatkowska 1993 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A (karnet)
444 Magdalena Maj 1984 Rokietnica Wuef Club bieg 5km A
445 Daria Woźniak 1995 Kaźmierz Kobiety Biegają bieg 5km A
446 Marcin Oleś 1982 Swarzędz 1982 bieg 10km A
447 Magda Walenczak 1984 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A Magda & Tomek
448 Tomasz Koebsch 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A Magda & Tomek
449 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej bieg 10km A
450 Beata Chudziak 1985 Komorniki Mamy biegamy bieg 5km A (karnet)
451 Michał Skakun 1998 Międzychód PMI RUNNERS bieg 10km A
452 Lidia Sęczkowska 1979 Poznań Nice Lady Fitness bieg 10km A (karnet)
453 Justyna Iwanowska 1985 Poznań Nice Lady Fitness bieg 10km A (karnet)
454 Wioletta Iwaniak 1970 Ujście Ujście bieg 5km A Wiola i Darek
455 Dariusz Iwaniak 1975 Ujście Ujście bieg 5km A Wiola i Darek
456 Marek Pfajfer 1984 Legbąd Spójnia Białe Błota bieg 10km A (karnet)
457 Daniel Macyszyn 1976 Poznań Night Runners Poznań bieg 5km A
458 Anna Barczak 1988 Mogilno Husaria Race Team bieg 5km A Ania&Wojtek
459 Joanna Witkowska 1989 Miękowo ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA bieg 5km A Asia i Tomek
460 Piotr Kruszczyński 1967 Baranowo Teatr Nowy w Poznaniu bieg 5km A PiersiNaMecie
461 Julia Rybakowska 1986 Poznań Teatr Nowy w Poznaniu bieg 5km A PiersiNaMecie
462 Marek Włoszyński 1972 Luboń Luboń bieg 10km A
463 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 5km A
464 Marek Geisler 1959 Poznań Airport Poznań Team bieg 10km A
465 Elżbieta Południak 1964 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK bieg 10km A (karnet)
466 Wiesław Perlik 1954 Zielonka TadMax NW 5 km A
467 Hanna Pancek 1957 Bydgoszcz TadMax NW 5 km A
468 Ewa Perlik 1956 Zielonka TadMax NW 5 km A
469 Joanna Konara 1981 Kościan Kościan Team NW 5 km B BaJo
470 Ewelina Postaremczak 1982 Kościan Kościan Team bieg 10km B Kościan women
471 Małgorzata Terczewska 1978 Kościan Kościan Team bieg 5km A Gosia i Grześ
472 Monika Bajstok 1978 Kościan Kościan Team bieg 10km B Kościan women
473 Grzegorz Terczewski 1974 Kościan Kościan Team bieg 5km A Gosia i Grześ
474 Natalia Stachowiak 1991 Kościan Kościan Team NW 5 km B BaJo
475 Sara Stach 1992 Kościan Kościan Team bieg 10km A
476 Mateusz Grajek 1990 Ostrów Wielkopolski KB Czarne Wilki bieg 5km A KB Czarne Wilki
477 Arleta Lorenc 1992 Ostrów Wlkp. KB Czarne Wilki bieg 5km A KB Czarne Wilki
478 Wiesław Brodziszewski 1959 Swarzędz BRODEX TEAM SWARZĘDZ bieg 10km A
479 Dominik Lorenc 1989 Oborniki Oborniki bieg 5km B Lolki
480 Daria Lorenc 1994 Oborniki Oborniki bieg 5km B Lolki
481 Dorota Baczyńska 1968 Wapno WJS Rosomak bieg 5km B Bakosie
482 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A Bakosie
483 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
484 Małgorzata Szczudlik 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno bieg 5km B
485 Kamila Kolberg 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
486 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km B
487 Artur CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 5km A (karnet)
488 Dorota Zowczak 1983 Poznan Rawa Team bieg 10km B
489 Piotr Bielawny 1989 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg 5km A Emi&Piotr
490 Bartłomiej Kolber 1981 Poznań Klub Myszka Miki bieg 5km A (karnet)
491 Sylwia Edyta Augustyniak 1986 Poznań Grupa 5 bieg 5km A (karnet)
492 Piotr Jodko 1979 Batorowo Jodko Brothers Running Team bieg 5km A
493 Anna Kapica 1986 Plewiska Biegacze YouFit bieg 5km B Misiaczek ❤️ Tygrysek
494 Dariusz Kapica 1984 Plewiska Biegacze YouFit bieg 5km B Misiaczek ❤️ Tygrysek
495 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 5km B
496 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 5km A
497 MICHAŁ SCHLEGEL 1991 POZNAŃ NowaPasja.pl bieg 5km A
498 Katarzyna Sobczyk 1980 Poznań 4nalik Team NW 5 km A (karnet) 4nalik Team
499 Eliza Fornalik 1980 Poznań 4nalik Team NW 5 km A (karnet) 4nalik Team
500 Maria Matuszek 1956 Kiekrz KTR bieg 5km A
501 Katarzyna Nowak 1978 Golina KB WARTKO bieg 10km A Nowaki
502 Adrian Nowak 1977 Golina KB WARTKO bieg 10km A Nowaki
503 Marta Sitko 1983 Pyzdry Pyzdrzanie w biegu bieg 10km A
504 Ewa Korek 1983 Złotniki On The Move bieg 10km A
505 Maja Krause 1980 Złotniki On The Move bieg 10km A
506 Iwona Pomykalska 1977 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
507 Mirosław Morawiec 1972 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
508 Ilona Morawiec 1996 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A Ilona i Krzysztof Gdzie ta Meta
509 Małgorzata Morawiec 1976 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
510 Rafał Kolas 1971 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
511 Krzysztof Kołaczkowski 1993 Poznań Gdzie ta meta bieg 10km A Ilona i Krzysztof Gdzie ta Meta
512 Paulina Mendowska 1997 Poznań AWF Poznań bieg 5km A Paulina&Damian SuperTeam
513 Michał Pigła 1981 Kaźmierz Pikuś :) bieg 10km A (karnet)
514 Kamila Wylegała 1982 Czarnków VirtualRunnerClub / runnersclub.pl / Piątkowo na Biegowo bieg 5km A (karnet) Szybka i Wściekły
515 Marta Gloger 1977 POZNAŃ Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA bieg 10km A
516 Paweł Garniewicz 1961 POZNAŃ Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA NW 5 km A
517 ELŻBIETA PIECHOTA 1969 Wałcz Biegam dla siebie bieg 5km A NA ZAWSZE MARIUSZ I ELA
518 Jolanta Gidaszewska 1977 Leszno Kolorowa Drużyna Nessi bieg 10km A
519 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A
520 Natalia Jasińska 1971 Poznań FORMATIQ RUN NW 5 km A
521 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers bieg 10km A
522 Paulina Radys 1990 Międzyrzecz Maszyna team bieg 10km A Maszynki z drużynki
523 Daniel Jackowski 1989 Międzyrzecz Maszyna team bieg 10km A Maszynki z drużynki
524 Sławek Janik 1980 Poznań Unilever Poznań bieg 5km A Ania i Sławek
525 Izabela Grzempka 1972 Kostrzyn Unilever Poznań bieg 5km A
526 Wojciech Dolata 1982 Poznań Piotr i Paweł Marka Formy bieg 10km A
527 Hubert Jezierski 1999 Wągrowiec Hufiec ZHP Wągrowiec bieg 10km A (karnet)
528 Monika Framska 1983 Dębogóra 1983 bieg 5km A Monia i Tomek
529 Karolina Mądrzak 1979 Poznań Powiat Poznański bieg 10km A
530 Roman Rożkowski 1958 Śrem Runner's Power Śrem bieg 5km A
531 Łukasz Schoener 1980 Poznań Pogromcy Singletreków bieg 10km A
532 Monika Lehmann 1994 Skoki RehaBalance Team bieg 10km A (karnet)
533 Adam Adamczak 2000 Opalenica Opalenicki Klub Sportowy bieg 5km A Angelika i Adi Adiczak
534 Kamil Turowski 1996 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A K&D BI(e)G LOVE
535 Dominika Wiśniewska 1996 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A K&D BI(e)G LOVE
536 Kamil Grzymkowski 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Kocia Para
537 Monika Gzella 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Kocia Para
538 Natalia Janik 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Catastrophe
539 Dariusz Świercz 1966 Wałcz Wałecka Ściema bieg 5km A Darek i Beata
540 Dariusz Świercz 1969 Wałcz Wałecka Ściema bieg 5km A Darek i Beata
541 Karolina Skubel 1984 Plewiska Thermo King Poznań bieg 5km A
542 Wojciech Kłaczyński 1966 Inowrocław BBL Inowrocław bieg 5km B Wojtek i Ewa
543 Ewa Kłaczyńska 1971 Inowrocław BBL Inowrocław bieg 5km B Ewa i Wojtek
544 DAREK BĄKOWSKI 1968 Świdwin KORYUKAN ŚWIDWIN bieg 10km B JoDa Świdwin
545 Aldona Skibińska 1972 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km A Biegające SKIBKI
546 Sławomir Skibiński 1969 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km A Biegające SKIBKI
547 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER NW 5 km A
548 Karol Prętnicki 1956 Poznań Drugie Serce NW 5 km A
549 Tomasz Macioszek 1982 Rokietnica Rokietnica Niezrzeszony bieg 5km A
550 Joanna Archaniołowicz 1970 Poznań Drużyna Szpiku/MUAY Running Team bieg 10km A (karnet)
551 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy MUAY Runnig Team bieg 10km A (karnet)
552 Bartosz Stanek 1988 Śmigiel Śmigiel bieg 10km A
553 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km A
554 Anna Dąbkiewicz 1986 Poznań KRAV MAGA Koziegłowy bieg 10km A (karnet)
555 Rafał Mandziak 1979 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 5km A
556 Barbara Czarnecka 1976 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A BBrun
557 Bartosz Czarnecki 1978 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A BBrun
558 Luiza Włodarczak 1976 BRODNICA Iłówiec Team bieg 10km A Kot i Mysz biegają
559 Arleta Bącik 1976 Brodnica Iłówiec Team bieg 10km A
560 Paweł Kotecki 1984 Poznan Iłówiec Team bieg 10km A Kot i Mysz biegają
561 Rafał Biernat 1976 Krosinko Krosinko Biega :) bieg 5km A Danusia i Rafał
562 Danusia Biernat 1978 Krosinko Krosinko Biega :) bieg 5km A Danusia i Rafał
563 ADRIAN SZYDŁOWSKI 1987 Poznań pierwszykilometr.blogspot.com bieg 10km A Waleczne Paciaciaki
564 Paulina Szydłowska 1988 Poznań pierwszykilometr.blogspot.com bieg 10km A Waleczne Paciaciaki
565 Maciej Krzewina 1980 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater bieg 10km A Iwona i Maciej
566 Iwona Kania 1980 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater bieg 10km A Iwona i Maciej
567 Maja Pigła 1982 Tarnowo Podgórne Pancia bieg 10km A
568 Piotr Kudzior 1996 Poznań PRO 366 bieg 5km A OnionTeam
569 Aldona Szadach 1975 Grodzisk Wlkp 1975 bieg 10km A
570 MARIUSZ KNIE 1979 ŻERKÓW KB Maratończyk Jarocin bieg 10km A
571 Patryk Bzowy 1995 Jarocin KB Maratończyk Jarocin bieg 10km A
572 Anita Orzechowska 1985 Poznań mycha NW 5 km A
573 Kacper SAPA 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
574 Oskar SAPA 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
575 Stefania SAPA 1968 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A Stenia i Darek chodzą.
576 Dariusz SAPA 1967 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A Stenia i Darek chodzą.
577 Marcin Józefowski 1982 Komorniki Bieg dla Filipa bieg 10km A
578 Łukasz Drożdżyński 1984 Poznań Bieg dla Filipa bieg 10km A
579 Alicja Kukla-Kowalska 1978 Lusówko kobietybiagaja.pl bieg 10km B
580 SŁAWOMIR SAWALA 1972 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 10km A Sławek i Aneta
581 ANETA SAWALA 1976 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 10km A Aneta i Sławek
582 Kinga Szukała 1993 Poznań TRANCE ONLY bieg 10km A
583 Waldemar Biskupski 1964 Kostrzyn Waldek bieg 5km A
584 Paweł Gorzelańczyk 1996 Poznań AstroRun bieg 5km A Catastrophe
585 PAWEŁ SNIEGOCKI 1978 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega/Pomorski Team Biegowy bieg 10km A
586 Adrian Popiołek 1984 Chodzież PCH RUN bieg 5km A
587 Marzena Kulikowska 1980 Żagań Żagańska Grupa Biegowa bieg 5km B Marzena i Zbyszek
588 Zbigniew Kulikowski 1980 Żagań Żagańska Grupa Biegowa bieg 5km B Marzena i Zbyszek
589 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 5km A Bogna i Rafał
590 Mateusz Fleter 1988 Mieszków Decora Running Team bieg 10km A
591 Cezary Stanke 1983 Szamotuły Ich Troje bieg 5km A
592 Andrzej Grajcar 1958 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 5km A
593 Anna Grajcar 1984 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 5km A
594 Katarzyna Gałęska 1982 Murowana Goślina Murowana Goślina Szalone bieg 5km A Pan & Uległa
595 Przemysław Krzanowski 1976 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 5km A
596 Mateusz Kosiński 1990 Szczecin # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
597 Marta Kołt 1980 Poznań SDS Karolina Mośko bieg 10km B
598 Piotr Zielonka 1959 Poznań Podziemna pomarańcza NW 5 km A
599 Przemek Kaźmierczak 1991 Rożnowo Rożnovia Rożnowo bieg 10km A Asia&Przemo
600 Anna Mośkiewicz 1990 Poznań Drużyna Szpiku/Biegaj Pod Okiem Trenera bieg 10km A dzikie mośki
601 Monika Majcherek 1979 GRANOWO GRANOWO bieg 5km A
602 Karolina Macińska 1985 Poznań Dzidzia Team NW 5 km A
603 Beata Lisiecka 1986 Poznań kimball biega NW 5 km A (karnet)
604 Alicja Rachuta 1990 Poznań Przedszkole Specjalne nr 164 w Poznaniu bieg 5km A (karnet)
605 Maciej Migdalczyk 1982 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg 10km A (karnet)
606 MARIUSZ PIECHOTA 1968 Wałcz Wałcz bieg 5km A NA ZAWSZE MARIUSZ I ELA
607 Krzysztof Zwoliński 1987 Poznań 1987 bieg 5km A Ola i Krzysiek
608 Magdalena Marszałek 1979 Poznań Koniuchy OCR bieg 10km A
609 Piotr Majchrzak 1991 Obrowo KABM! bieg 5km A <3 Anetka i Piotruś <3
610 Piotr Sturzbecher 1982 Poznań Agata i Piotr bieg 5km A Agata i Piotr
611 Agata Koschel 1987 Poznań Agata i Piotr bieg 10km A Agata i Piotr
612 Anna Błociszewska- Starczyńska 1978 Poznań 1978 bieg 5km A
613 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Rosko Wieleń NW 5 km A Izka & Roman
614 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Rosko Wieleń NW 5 km A Izka & Roman
615 Alina Bagińśki 1957 Poznań Ks Bola 06 Poznań NW 5 km A
616 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega bieg 10km A
617 Jakub Bagiński 1985 Krosno Ks Bol bieg 10km A
618 Magdalena Manicka 1965 Zielątkowo Running Vegan bieg 10km A (karnet)
619 Artur Wrzeszcz 1970 Iłowa Biegając z Wilkami bieg 10km A Artki
620 JUSTYNA PIELICHOWSKA 1979 Gozdnica Biegając z Wilkami bieg 5km A Bartki
621 Bartłomiej Pielichowski 1979 Gozdnica Biegając z Wilkami bieg 5km A Bartki
622 Edyta Wrzeszcz 1976 Iłowa Biegając z Wilkami bieg 10km A Artki
623 Kamila Sikorska-Podyma 1983 Poznań UAM Poznań bieg 5km A
624 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły Sila Team bieg 5km A (karnet)
625 Marcin Kaczmarek 1984 Poznań Kamila i Marcin bieg 5km B Kamila i Marcin
626 Kamila Kaczmarek 1983 Poznań Kamila i Marcin bieg 5km B Kamila i Marcin
627 Ilona Korda 1989 Sztum Poznań Race Team SRTG bieg 5km A (karnet)
628 MAGDALENA TAJCHER-OSICKA 1978 POZNAŃ OSICKI TEAM PARKRUN POZNAŃ bieg 5km A Maga i Seba
629 SEBASTIAN OSICKI 1976 Poznań OSICKI TEAM PARKRUN POZNAŃ bieg 5km A Maga i Seba
630 Bogumił Wejman 1978 stawiszyn Bodzio Pędziwiatr bieg 5km A Bogus i Anetka
631 aneta wejman 1979 stawiszyn Bodzio Pędziwiatr bieg 5km B anetka i bogus
632 Dominik Woźniak 1981 Pleszew Woźniak Tim bieg 5km A Gosia i Dominik
633 Małgorzata Woźniak 1985 Pleszew Woźniak Tim bieg 5km B Gosia i Dominik
634 Barbara Skrzypczak 1974 Kościan Amatorszczyzna bieg 5km B Basia i RomanS
635 Roman Skrzypczak 1971 Kościan Amatorszczyzna bieg 5km B Basia i RomanS
636 Jarosław Ciastowski 1959 Poznań CIACHA I CZAPY bieg 10km A
637 Marta Stachowska 1988 Kamionki KS AVIA bieg 10km A Marta i Łukasz
638 ŁUkasz Stachowski 1985 Kamionki KS AVIA bieg 10km A Marta i Łkasz
639 Angelika Macioszek 1985 Rokietnica Niezrzeszony Rokietnica bieg 5km B
640 Renata Kaźmierczak 1972 Puszczykowo 1972 bieg 10km B Renia i Bartek
641 Bartosz Kaźmierczak Puszczykowo 1972 B
642 Katarzyna Wawrzyniak 1972 Poznań 1972 NW 5 km A Kasia i Mirek
643 Adam Hołoga 1977 Poznań sprawni inaczej bieg 5km B wredna i maruda
644 Agnieszka Hołoga 1979 Poznań sprawni inaczej bieg 5km B wredna i maruda
645 Łukasz Polak 1981 Oborniki Śląskie Oborygeni bieg 10km A
646 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Brama W Biegu bieg 5km A Bogna i Rafał
647 Adam Śledź 1995 Babimost i-Sport /BKB Bakcyl bieg 10km A (karnet)
648 Sławomir Kulczyński 1970 Poznań pancerny żółwik NW 5 km A
649 Rafał Tomowiak 1984 Leszno #SZYMANOWSKITeam bieg 5km A
650 Monika Kędzierska 1997 Poznań Mój pierwszy raz bieg 5km A
651 Robert Czajkowski 1974 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
652 Stanisław Turkowski 1960 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
653 Adam Kobiałka 1978 Poznań NR bieg 10km A
654 Marek Biesiada 1985 Poznań KS Poznań Hussars bieg 10km A
655 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A
656 Katarzyna Szulc 1967 Wagrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
657 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
658 Ewa Czajkowska 1975 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
659 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca bark bieg 10km B
660 Aleksandra Knop 1993 Sulechów Skoczki bieg 5km A Skoczki
661 Robert Skokowski 1985 Sulechów Skoczki bieg 5km A Skoczki
662 Olga Dysput 1989 Poznań 1989 bieg 5km A Ola i Krzysiek
663 Danuta Strychalska- Rysz 1989 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km A
664 Adam Badyna 1983 Buk Kenenisa Bekele Team bieg 5km A
665 Małgorzata Mediger 1967 Poznań niezależna bieg 5km A
666 Mirosław Wawrzyniak 1969 Poznań 1969 NW 5 km A Kasia i Mirek
667 Grzegorz Nowicki 1971 Poznań AGiP bieg 10km B Aldona i Grzegorz
668 Aldona Nowicka 1972 Poznań AGiP bieg 10km B Aldona i Grzegorz
669 Paweł Kazimierczak 1976 Poznań PO ZDROWIE Z JULITĄ bieg 10km A
670 Julita Kazimierczak 1983 Poznań PO ZDROWIE Z JULITĄ bieg 10km A PO ZDROWIE Z JULITĄ
671 Joanna Bąkowska 1971 Świdwin Przedszkole nr 2 POD TOPOLĄ w Świdwinie bieg 10km B JoDa Świdwin
672 Julian Bocian 1980 Krąplewo AmiBelle bieg 5km A
673 janusz janowski 1983 wierzonka biegam sam bieg 5km A
674 Agnieszka Wita 1989 Poznań Uniwersytet Przyrodniczy bieg 5km B
675 Łukasz Tarczyński 1982 Bydgoszcz TeAm KucYKi bieg 10km A
676 Mariusz Broniszewski 1981 Poznań Grzybony bieg 5km A
677 Wojciech Komorowski 1988 Poznań FALUBAZforthewin bieg 10km A
678 Mateusz Kwintkiewicz 1991 Chomęcice Zapierdalam bo lubie bieg 10km A (karnet)
679 Sylwia Paterka 1984 Kotlin Bubu&Bubu bieg 5km A Bubu&Bubu
680 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań Mamy - Biegamy bieg 5km A (karnet)