Lista startowa - V Bieg Walentynkowy Poznań 2019 - dzieci

Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
Kacper Łyduch 2012 Września B
Tymon Łyduch 2013 Grodzisk Wielkopolski B
Patrycja Łączka 2011 Poznan A
Mateusz Łączka 2008 Poznan A
Zuzanna Zaremba 2007 Borek Wlkp S.P. Borek Wlkp / UKS Jedynka Gostyń A (karnet)
Sebastian Zandecki 2013 Poznań A
Wiktoria Zandecka 2012 Poznań A
Gabriela Zając 2014 Poznań A (karnet)
Ryszard Zabłocki 2007 Poznań A
Alicja Zabłocka 2015 Poznań A
Franciszek Zablocki 2015 Pkewiska B
Oliwka Zablocka 2013 Plewiska B
Jędrzej Wydra 2011 Oborniki B
Oliwia Woźniak 2011 Kicin B (karnet)
Mateusz wozniak 2011 Dymaczewo nowe A
Natalia Woźniak 2006 Modrze A
Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań Katolicka Szkoła Podstawowa im. Stanisława Kostki w Poznaniu A
Gosia Wojtkowiak 2015 Poznań Szybkie Ślimaki A
ZUZANNA WOJTERA 2006 POZNAŃ A
Wiktoria Wojtczak 2013 Krzywiń Promień Krzywiń A
Agata Wojtaszyk 2007 Poznań A
Kinga Wojtaszyk 2011 Poznań A
Marysia Wojciechowicz 2011 Poznań 1984 A
Laura Wojciak 2011 Czempiń A
Gabriela Wojciak 2005 Czempiń A
Liliana Witkowska 2011 Poznań Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14 Poznań A
Patryk Winkel 2008 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
Mikołaj Wieczorek 2012 Poznań A
Fabian Wiechciński 2017 Plewiska A
Julia Wiechcińska 2012 Plewiska A
Julian Wiącek 2015 Międzyrzecz A
Marcelinka Weychan 2012 Stęszew A
Matylda Weychan 2004 Stęszew A
Olga Wesołowska 2008 Poznań A
Sonia Wesołowska 2012 Poznań A
Antoni Węgielnik 2015 gorzow wlkp A
Amelia Wawrzynkiewicz 2011 Czerwonak B
Amelia Wawrzynkiewicz 2011 Kicin B
Emilka Wawrzyniak 2016 Dopiewo Drużyna W! B
Stanisław Walkowiak 2004 Poznań SP 61 Poznań A (karnet)
Amelia Tyczyńska 2007 Leszno Achilles Leszno A
Jakub Trąbalski 2012 Poznań A
Agata Torz 2008 Poznań SP 51 A
Amelia Torz 2012 Poznań Twórcze misie A
Maja Tomczak 2011 Poznań A
Wiktoria Tabaka 2008 Sieradz A
Antoni Słotnicki 2011 Szamotuły A
Zuzanna Słotnicka 2013 Szamotuły A
Dominik Szymyślik 2008 Poznań A
NIKODEM SZYMKOWIAK 2013 DOPIEWO B
Wojciech Szymczak 2008 Poznań A
Stanisław Szymczak 2010 Poznań A
Filip Sztukowski 2011 Poznań Szkoła Podstawowa nr 51 A
Leonard Szóstka 2015 Poznań B
GABI Szostak 2008 Poznań Piątkowo na Biegowo A
IGOR Szostak 2006 Poznań Piątkowo na Biegowo A
Jakub Szkudlarski 2009 Poznań A
Gabriela Szkudlarska 2011 Poznań A
Maja Szewczyk 2013 Jenin A
Iga Szewczyk 2015 Jenin A
Alicja Szestakow 2007 Kotla SP Kotla B (karnet)
Oliwier Szafrański 2006 Modrze B
SANDRA SYGUŁA 2009 TOMASZÓW MAZ. A
Oskar Strzelewicz 2016 Poznań A
Kacper Strzelewicz 2009 Poznań A
Jan Strugarek 2013 Poznań A
Milan Stroiński 2009 Poznań SP nr 89 w Poznaniu A (karnet)
Danuta Stempniak 2010 Hel REBELS LEGION TEAM A
Michał Stempniak 2006 Hel A
Jakub Sroka 2010 Plewiska Szkoła Podstawowa nr 65 w Poznaniu A
Anna Sroka 2012 Plewiska Przedszkole Podniebny Świat w Poznaniu A
Lena Sosińska 2011 Poznań A
Kinga Sosińska 2008 Poznań A
Zuzanna Sokołowska 2007 Poznań A
Filip Sobkowiak 2014 Poznań A
Amelia Sobczak 2005 Oborniki A
Dawid Sobczak 2005 Oborniki A
Kinga Snela 2007 Oczkowice MUKS SZOK BOJANOWO A
Oliwia Smela 2012 Luboń A (karnet)
Klaudia Smela 2010 Luboń A (karnet)
Aleks Skowroński 2012 Poznań A
Marianna Sklepowicz 2014 Poznań B (karnet)
Oliwia Skiba 2009 Stęszew A
Norbert Serafin 2007 Kostrzyn Akademia Urbasia A (karnet)
Maksymilian Rozwadowski 2008 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU A
Weronika Rozwadowska 2005 Poznań HETMAN SOBIESKI Poznań A
Jan Rok 2012 Poznań LPFA Poznań-Dębiec B
Zosia Rejmoniak 2012 Wągrowiec B
MARTYNA RĘBAS 2005 Luboń A
Jędrzej Radomski 2005 Murowana Goślina PARK DZIEJE A
Zuzanna Radomska 2008 Murowana Goślina PARK DZIEJE A
Patryk Rabiega 2012 MODRZE A
Ksawery Pudliszewski 2006 Kościan PUDLISZEWSKI TEAM A
Ignacy Pudliszewski 2007 Kościan SZYMANOWSKI TEAM/KOŚCIAN TEAM A
Nel Ptak 2009 Poznań Kociaki A
Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
Ignacy Prętnicki 2008 Poznań A
Wiktoria Prałat 2016 Leszno B (karnet)
Julia Polarok 2009 Poznan A
Iga Polarok 2014 Poznan A
Patryk Polarok 2012 Poznan A
Maciej Pietrzak 2009 Poznań A
Antonina Piechota 2013 Poznań A
Zosia Peszel 2012 Słonin Szkoła podstawowa Czempiń A (karnet)
Łucja Pawlak 2010 Poznań A
Tosia Orwat 2007 Poznań Biuro Rachunkowe OR-VAT A
Oliwier Nowicki 2013 Poznań Fabryka Fantazji A
Szymon Nowak 2014 MODRZE A
Kacper Nowak 2005 Stęszew B
Martyna Nowak 2004 Poznań A
Iwo Nowak 2009 Golęczewo John dewey school Oborniki A
Jakub Nowak 2006 Poznań A
Julia Nowak 2012 Poznań B
Sandra Nowak 2014 MODRZE B
Martyna Nowacka 2008 Poznań SP 18 Poznań B (karnet)
Zuzanna Naskręt 2007 Kościan A
Kacper Naskręt 2010 Puszczykowo B
Julia Naskręt 2009 Kościan A
Franciszek Mułkowski 2010 Sielinko SP Porażyn A (karnet)
Pola Murmillo 2011 Piznan A
Nadia Molak 2009 Poznań B
Kacper Mitura 2012 komorniki A (karnet)
piotr mitura 2015 komorniki A (karnet)
Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko Przedszkole Biedrusko A
Emil Mikołajczak 2009 Luboń B (karnet)
Dominika Michalak 2004 Piła A
Adam Michalak 2014 Piła A
Zuzia Michalak 2017 Piła A
Julia Michalak 2009 OTUSZ B (karnet)
Amelia Mendel 2015 Poznań A
Antoni Małecki 2005 Poznan SP 61 A (karnet)
Jakub MAŁECKI 2007 POZNAŃ SP 61 A (karnet)
Filip MAŁECKI 2007 POZNAŃ SP 61 A (karnet)
Barbara Matysiak 2013 Gruszczyn A
Franciszek Matysiak 2015 Gruszczyn A
Piotrek Matuszak 2004 Borek wlkp. A (karnet)
Borys Marzec 2011 Poznań A (karnet)
Kacper Marczyński 2009 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew A
Jeremi Marciniak 2007 Szreniawa A
Adam Mantaj 2004 Chodzież A
Jakub Maluśkiewicz 2011 Kamionki B
Zosia Maluśkiewicz 2014 Kamionki B
Tomasz Maluśki 2005 Śmieszkowo A
Zuzanna Malinowska 2015 Poznań B
Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo A
Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo A
Igor Maćkowiak 2011 Poznań B
Jakub Mackiewicz 2010 Rokietnica Akademia Urbasia A
Olaf Maciupa 2011 Śrem A
Filip Maciupa 2007 Śrem A
Kacper Liszkowski 2007 Poznań A
Zuzanna Lewicka 2012 Poznań Przedszkole nr 75 A
Ewa Lewandowska 2004 Poznań A
Wojciech Lehwark 2012 KOZIEGŁOWY Drużyna Szpiku A
Gabriela Lechowicz 2012 Szamocin B
Franek Kwiatek 2012 Poznań A
Liwia Kupczyńska 2013 Opalenica A (karnet)
Jan Kula 2009 Koło A
Stanisław Kubisiak 2013 Baranowo Przedszkole Mali Odkrywcy Baranowo B (karnet)
Livia Krzak 2015 Chyby A (karnet)
Wiktor Kruszyna 2009 Dziemionna A
Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica A (karnet)
ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA A (karnet)
GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA A (karnet)
Michalina Kołacka 2009 Koziegłowy Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
Gabriel Kozłowski 2013 więckowice B
Wiktoria Kozłowska 2007 Poznań A
ALICJA Kozłowska 2014 Koziegłowy Odkrywcy A
Jakub Kowalewski 2011 Poznań AZS Olimpia Poznań A
Pola Kowalewska 2007 Poznań AZS Olimpia Poznań A
Krzysztof Kotlinski 2009 Obrzycko A
Stanisław Kościński 2010 Poznań A
Aleksandra Kościńska 2014 Poznań A
Maja Korycińska 2006 Modrze B
Mateusz Konieczny 2010 Koziegłowy A
Jakub Konieczny 2014 Koziegłowy A
Cezary Konieczny 2012 Białośliwie A
Maksymilian Kokot 2012 Rogozno A
Szymon Koberski 2007 Skórzewo A
Norbert Klak 2007 Święciechowa KP Polonia A
anita kaźmierczak 2012 głuponie B
Artur Kaźmierczak 2009 Poznań SP 89 POZNAŃ A
Marek Kąsowski 2012 Poznań A
Igor Karpowicz 2009 Święciechowa A
Izabela Karpowicz 2006 Święciechowa A
Piotr Kapka 2005 Poznań A (karnet)
Martyna Kaliszan 2007 Poznań A (karnet)
Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek Drużyna Szpiku A
Jakub Kaczmarek 2004 Zalasewo AZS AWF Poznań Triathlon A (karnet)
Przemysław Kaczmarek 2009 Zalasewo AZS AWF Poznań Triathlon A (karnet)
Dorian Kacała 2012 Poznań A
Marcin Jóźwiak 2005 Poznań A
Karol Jopek 2009 Gostyń B
Łukasz Jopek 2005 Gostyń B
Stasiu Jeziorski 2015 Chyby A
Boguś Jeziorski 2018 Chyby A
Hubert Jeczewski 2011 Poznan Zespół Szkół nr 5 w Poznaniu A
Natalia Jęchorek 2013 Mosina A
Szymon Jęchorek 2015 Mosina A
Jakub Tomasz Jasiński 2013 Poznań A
Zofia Jasinska 2011 Poznań SP1 Poznań A
Jasiu Jarek 2016 Szreniawa B
Stanisław Jakubowski 2009 Poznań Akademia Reissa A
Łukasz Iwańczuk 2006 Sedzinko A
Marta Imbierska 2010 Poznań A
Julia Imbierska 2013 Poznań A
Gabrysia Illmann 2009 Poznań A
Kazimierz Humbla 2014 Poznań A
Emilia Humbla 2015 Poznań A
Gabrysia Hoffman 2013 Poznań Ptkw A (karnet)
Leszek Gzyl 2007 Szamotuły A
Zuzanna Grzęda 2008 Poznań SP89 A
Eryk Grzęda 2011 Poznań SP89 A
Zosia Gryczynska 2006 Modrze A
Alicja Gruszka 2009 Plewiska A
Mikołaj Gorzelanny 2013 Sulechów B (karnet)
Wojtek Górski 2013 Sulęcinek A (karnet)
Adam Górczyński 2007 Dalewo MOS Śrem A (karnet)
Kacper Górczyński 2010 Dalewo 2007 A (karnet)
Natalia Gniatczyk 2013 Poznań Akademia Urbasia A (karnet)
Agata Gendera 2009 Borek wlkp B (karnet)
Jakub Garczyk 2012 Komorniki Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A (karnet)
Joanna Gabryś 2013 Poznań A (karnet)
Weronika Frąckowiak 2011 Poznań SP89 A (karnet)
Adam Florkowski 2008 Wolsztyn A (karnet)
Zuzanna Dziubak 2014 Biedrusko A (karnet)
Franciszek Dziubak 2016 Biedrusko A (karnet)
Antonina Dworska 2008 Żagan Spejs Club Żagań B
Milena Dudzik 2011 Kicin B
Damian Dubieniecki 2009 tulce Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
Antosia Drewniak 2008 Poznań B
Mikołaj Draszkiewicz 2010 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań A
Jasiu Draszkiewicz 2013 Poznań Przedszkole nr 13 Poznań A
Jakub Domań 2004 Kiekrz A (karnet)
Zosia Dolata 2011 Poznań Byle do lata A (karnet)
Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata A (karnet)
Igor Dojs 2013 POZNAŃ A
Marcelek Danielewicz 2013 Stęszew B
Vanessa Danielewicz 2010 Stęszew A
Alex Danielewicz 2007 Stęszew A
Jan Czubaszewski 2010 Poznan Czubasie /SDS A
Mikołaj Czechowski 2010 Poznań SP nr 18 B (karnet)
Jakub Czaprański 2013 Poznań Przedszkole nr.96 A (karnet)
Lena Czaprańska 2013 Poznań Przedszkole nr.96 A (karnet)
Alicja Cieniuch 2013 Poznań A
Julia Cieniuch 2011 Poznań A
Oliwia Błaszczyk 2007 Zalasewo SP nr 2 Zalasewo A
Oliwier Burek 2012 Września A
Jakub Burek 2008 Września A
Aleksandra Buchert 2006 Modrze B
Julia Borowiec 2009 Daszewice SP Daszewice B
Martyna Boińska 2006 Modrze B
Zuzanna Boguś 2009 Szamotuły A
Aleksandra Boguś 2007 Szamotuły A
Julia Bieleń 2013 Poznań AKADEMIA MUAY RUNNING KIDS A
Łucja Bieleń 2016 Poznań AKADEMIA MUAY RUNNING KIDS A
Magdalena Biegaj 2006 Rakoniewice B
Emilia Bednarska 2010 Poznań A
Kamila Bednarska 2015 Poznań A
Dorian Baumann 2014 Garby BAUMANNKI B (karnet)
Wiktoria Bartkowiak 2005 Dolsk MOS Śrem A (karnet)
Barbara Baranowska 2010 Poznań Akademia Urbasia A (karnet)
Nadia Bąk 2012 Wierzenica Przedszkole nr 75 A
WERONIKA BĄK 2006 KOŚCIAN UKS Czwórka Kościan A
Wiktoria Augustyniak 2016 MODRZE B
Adam Agata 2013 Biedrusko B (karnet)
Bianka Adamczewska 2008 Poznań UKS Dąb Suchy Las A
Malwina Abramowicz 2006 Kalisz B
Piotr Czubaszewski 2014 Poznan Czubasie /SDS A