Lista startowa - IV Bieg Walentynkowy Poznań 2018 - dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Adam Zwierzyński 2011 Stęszew Agnieszka Zwierzyńska
2 Jakub Zwierzyńki 2013 Stęszew Agnieszka Zwierzyńska
3 ZUZANNA ZAREMBA 2007 BOREK WLKP S.P. Borek Wlkp
4 Sebastian Zandecki 2013 Poznań Przedszkole Wiolinek
5 Oliwia Zandecka 2016 Poznań
6 Wiktoria Zandecka 2012 Poznań Przedszkole Wiolinek
7 Rafał Wyka 2012 Poznań Przedszkole 77
8 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą
9 Patryk Winkel 2008 Poznań
10 Julia Wiechcińska 2012 Plewiska Drużyna Szpiku
11 Zofia Walenciak 2011 Oborniki
12 Mateusz Uciński 2007 Oborniki ZSP Objezierze
13 Nikodem Tomowiak 2012 Leszno #SZYMANOWSKITeam
14 Dominik Szymyślik 2008 Poznań
15 Aleksandra Szymczak 2011 Poznań Wielkopolska Akademia Piłkarska
16 Mateusz szulc 2010 Poznań
17 Filip Sztukowski 2011 Poznań
18 Sandra Syguła 2009 Tomaszów Mazowiecki
19 Daria Sydorenko 2010 Poznan
20 Anna Sydorenko 2012 Poznan
21 Daria Sydorenko 2010 Poznan
22 Anna Sydorenko 2010 Poznan
23 Kornelia Sudoł 2013 Wągrowiec
24 Kacper Strzelewicz 2009 Poznań
25 Tymon Sobisiak 2009 Miękowo
26 Wiktor Sobisiak 2012 Miękowo
27 Klaudia Smela 2010 Luboń Szkoł Podstawowa nr 5 w Luboniu
28 Oliwia Smela 2012 Luboń Przedszkole Małe Talenty w Luboniu
29 Krzysztof Siporzyński 2006 Rawicz
30 Tyberiusz Siporzyński 2011 Rawicz
31 Kristofer Siemieniuch 2015 Poznań
32 Sofie Siemieniuch 2011 Poznań
33 Norbert Rysz 2007 Gołańcz
34 Wiktoria RYSZ 2011 Gołańcz
35 Zosia Rybarczyk 2009 Plewiska Synchro Poznań
36 Martyna Roszak 2010 Komorniki SDS Kids
37 Martyna Rębas 2005 Komorniki
38 Ania Przybylska 2007 Poznań
39 Ania Przybylska 2007 Poznań
40 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwal team Poznań
41 Marcin Pruchniewski 2005 Rokietnica
42 Dawid Pruchniewski 2012 Rokietnica
43 Hubert Prejs 2009 Przeźmierowo
44 Gabriel Praiss 2009 Poznań
45 Julia Polarok 2009 Poznan
46 Iga Polarok 2014 Poznan
47 Patryk Polarok 2012 Poznan
48 Alex Pietrzak 2007 Poznań
49 Zosia Perz 2010 Poznań Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań
50 Franciszek Pawłowski 2007 Pleszew
51 Aleksander Pawłowski 2013 Pleszew
52 Oliwier Nowicki 2013 Poznań
53 Kacperek Mitura 2012 Komorniki 1985
54 Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko
55 JULIA MIKA 2009 POZNAŃ
56 Lena Mierzwa 2011 Poznań Przedszkole nr 98 Słoneczko
57 TOMASZ MIERKIEWICZ 2006 POZNAŃ SZKOŁA TYTUSA
58 Kacper Marczyński 2009 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
59 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań
60 Szymon Malęgowski 2011 Poznań Jeżyce Biegają/Nissan Polody
61 Lena MAJORKOWSKA 2013 Bydgoszcz
62 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo
63 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo
64 Igor Maćkowiak 2011 Poznań
65 Paweł Luboński 2006 Poznań
66 Emilia Lubońska 2009 Poznań
67 Tomasz Lehmann 2012 Poznań
68 Wojciech Kłosiński 2012 Kiączyn
69 AMELIA KURDYK 2012 POZNAŃ
70 Stanisław Kubisiak 2013 Baranowo Przedszkole Mali Odkrywcy Baranowo
71 Jakub Kubiak 2013 Poznań Mamy-Biegamy
72 Bartosz Krzyżański 2012 Tarnowo Podgórne
73 Maksymilian Krzyżanowski 2005 Kostrzyn
74 Miłosz Krzyżanowski 2007 Kostrzyn
75 Lilka Krzyśka 2015 Dopiewiec
76 Milena Krzewina 2006 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater
77 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica
78 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA SP Opalenica
79 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA SP Opalenica
80 Zuzia Krawczyk 2009 Miękowo
81 Olgierd Krahel 2007 Bytkowo UKS Błyskawica
82 Martyna Kozłowska 2012 Września
83 Maja Kozłowska 2008 Września
84 Jan Kozajda 2011 Poznań
85 Bartosz Kozajda 2012 Poznań
86 Jaś Kowalski 2010 dadada
87 Wiktoria Kowalska 2012 Poznań Colargol
88 Antoni Kosobucki 2007 Poznan
89 Jakub Kędzierski 2008 Murowana Goślina
90 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań SP 89
91 Agata Kaźmierczak 2005 Poznań Sp 66
92 Kacper Kaźmierczak 2007 Poznań Proszę o smsa
93 Piotrek Kapka 2005 Poznań Brzozowy Klub Huraganowy
94 Wiktoria Kania 2006 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater
95 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek Drużyna Szpiku
96 Oliwia Kaczmarek 2002 Poznań
97 Eryk Kaczmarek 2006 Poznań
98 Jakub Kaczmarek 2012 Poznań TRANCE ONLY
99 Dorian Kacała 2012 Poznań
100 Wiktoria Kabat 2006 Poznań sp 35
101 Ignacy Jurasz 2011 Poznań Płetwal Poznań
102 Marek Jasiński 2007 Poznań FORMATIQ RUN
103 Aleksandra Jasinska 2003 Poznań FORMATIQ RUN
104 Borys Jankowski 2011 Stęszew
105 Mikołaj Hetmanowski 2010 Dalewo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem
106 Hanna Grycza 2011 Suchy Las
107 Agata Grycza 2013 Suchy Las
108 Alicja Gruszka 2009 Plewiska
109 Jan Grabowski 2005 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno
110 Olga Grabowska 2004 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno
111 BARTOSZ GRABIAK 2012 POZNAŃ
112 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek przedszkole A kuku
113 Adam Górczyński 2007 śrem
114 Kacper Górczyński 2010 śrem
115 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań
116 ROKSANA GĄBKA 2011 MIĘDZYCHÓD 2XTEAM
117 Piotr Frąckowiak 2012 Poznań Mamy-Biegamy
118 Maria Frąckowiak 2013 Poznań Mamy-Biegamy
119 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań Jeżyce Biegają
120 Laura Fornalik 2014 Poznań 4nalik Team - Z mchu i paproci
121 Alex Fornalik 2009 Poznań 4nalik Team - Dębinka
122 Maksymilian Faryś 2010 Poznań CSWL Poznań
123 Patryk Faryś 2005 Poznań CSWL Poznań
124 Mikołaj Draszkiewicz 2010 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7
125 Jasiu Draszkiewicz 2013 Poznań Przedszkole nr 13
126 Jakub Domań 2004 Kiekrz
127 Zuzanna Domań 2010 Kiekrz
128 Zosia Dolata 2011 Poznań Byle do lata
129 Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata
130 Oliwia Czajka 2004 Poznań
131 PAWEŁ Chudy 2007 GOSTYŃ
132 Zuzanna Chmielewska 2013 Paczkowo
133 Magdalena Bystrzycka 2012 Szamotuły
134 Leonard Budnik 2012 Poznań Przedszkole Nr 110
135 Aleksander Budnik 2013 Poznań Przedszkole Nr 110
136 Helena Buczkowska 2011 Kościan TEAM KOŚCIAN
137 Julia Borowiec 2009 Daszewice
138 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem
139 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie
140 Stefan Biegalski 2010 Poznań
141 Adam Biegalski 2014 Poznań
142 Dariusz Bendowski 2009 Stęszew SP Stęszew
143 Aleksandra Bendowska 2006 Stęszew SP Stęszew
144 Bartosz Bartniczak 2011 Przeźmierowo Przedszkole 69
145 Wojciech Barczykowski 2003 Zgłowiączka
146 Barbara Baranowska 2010 Poznań
147 Szymon Banaszczyk 2011 Kaźmierz
148 WERONIKA BĄK 2006 KOŚCIAN
149 Nadia Bąk 2012 Wierzenica Przedszkole nr 75 Poznań
150 Bibianna Augustyniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu
151 Oliwia Archaniołowicz 2011 Poznań Drużyna Szpiku
152 Piotr Aleksandrowicz 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą
153 Julia Adamczyk 2013 Oborniki
154 Bianka Adamczewska 2008 Poznań Sp7