Lista startowa - IV Bieg Walentynkowy Poznań 2018 - dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Julia Adamczyk 2013 Oborniki
2 Piotr Aleksandrowicz 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą
3 WERONIKA BĄK 2006 KOŚCIAN
4 Nadia Bąk 2012 Wierzenica Przedszkole nr 75 Poznań
5 Aleksander Banach 2012 Tarnowo Podgórne
6 Barbara Baranowska 2010 Poznań
7 Wojciech Barczykowski 2003 Zgłowiączka
8 Sylwia Bartkowiak 2005 Dolsk MOS Śrem
9 Wiktoria Bartkowiak 2005 Dolsk MOS Śrem
10 Bartosz Bartniczak 2011 Przeźmierowo Przedszkole 69
11 MAJA BAUM 2010 SOLEC KUJAWSKI
12 Emilia Bednarska 2010 Poznań
13 Stefan Biegalski 2010 Poznań
14 Adam Biegalski 2014 Poznań
15 Lily Bienkowska 2010 Pawlowice
16 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem
17 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie
18 Julia Borowiec 2009 Daszewice
19 Helena Buczkowska 2011 Kościan TEAM KOŚCIAN
20 Leonard Budnik 2012 Poznań Przedszkole Nr 110
21 Aleksander Budnik 2013 Poznań Przedszkole Nr 110
22 Laura Buszkowska 2009 Gaj Wielki Filon Team
23 Magdalena Bystrzycka 2012 Szamotuły
24 Lena Chałubińska 2013 Komorniki
25 Zuzanna Chmielewska 2013 Paczkowo
26 Antoni Chmielewski 2009 Lubon
27 Adam Chmielewski 2004 Luboń
28 PAWEŁ Chudy 2007 GOSTYŃ
29 Oliwia Czajka 2004 Poznań
30 Jakub Domań 2004 Kiekrz
31 Zuzanna Domań 2010 Kiekrz
32 Mikołaj Draszkiewicz 2010 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7
33 Jasiu Draszkiewicz 2013 Poznań Przedszkole nr 13
34 Jakub Engler 2013 Poznań
35 Maksymilian Faryś 2010 Poznań CSWL Poznań
36 Patryk Faryś 2005 Poznań CSWL Poznań
37 Maria Frąckowiak 2013 Poznań Mamy-Biegamy
38 Piotr Frąckowiak 2012 Poznań Mamy-Biegamy
39 ROKSANA GĄBKA 2011 MIĘDZYCHÓD 2XTEAM
40 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań
41 Mikołaj Gogolewski 2008 Dolsk
42 Adam Górczyński 2007 śrem
43 Kacper Górczyński 2010 śrem
44 Szymon Górka 2010 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań
45 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek przedszkole A kuku
46 BARTOSZ GRABIAK 2012 POZNAŃ
47 Olga Grabowska 2004 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno
48 Jan Grabowski 2005 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno
49 Marta Grajnert 2008 Leszno
50 Katarzyna Grajnert 2013 Leszno
51 Alicja Gruszka 2009 Plewiska
52 Hanna Grycza 2011 Suchy Las
53 Agata Grycza 2013 Suchy Las
54 Dominik Grzyb 2011 Poznań Smashing Pąpkins/SP 18
55 Marcelina Grzywacz 2011 Bydgoszcz
56 Mikołaj Hetmanowski 2010 Dalewo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem
57 Stanisław Jakubowski 2009 poznań Akademia Reissa
58 Borys Jankowski 2011 Stęszew
59 Aleksandra Jasinska 2003 Poznań FORMATIQ RUN
60 Marek Jasiński 2007 Poznań FORMATIQ RUN
61 Ignacy Jurasz 2011 Poznań Płetwal Poznań
62 Dorian Kacała 2012 Poznań
63 Eryk Kaczmarek 2006 Poznań
64 Jakub Kaczmarek 2012 Poznań TRANCE ONLY
65 Oliwia Kaczmarek 2002 Poznań
66 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek Drużyna Szpiku
67 Wiktoria Kania 2006 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater
68 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań SP 89
69 Agata Kaźmierczak 2005 Poznań Sp 66
70 Kacper Kaźmierczak 2007 Poznań Proszę o smsa
71 Jakub Kędzierski 2008 Murowana Goślina
72 Nina Kociucka 2007 Tomaszów Mazowiecki
73 Jeremi Kondela 2010 Choszczno
74 Mateusz Konieczny 2010 Koziegłowy
75 Jakub Konieczny 2014 Koziegłowy
76 Antoni Kosobucki 2007 Poznan
77 Hanna Kotlińska 2013 Poznań PRZEDSZKOLE 127
78 Wiktoria Kowalska 2012 Poznań Colargol
79 Jaś Kowalski 2010 dadada
80 Bartosz Kowalski 2006 Koziegłowy
81 Jan Kozajda 2011 Poznań
82 Bartosz Kozajda 2012 Poznań
83 Milena Kozal 2012 Mosina FTI Kids
84 Martyna Kozłowska 2012 Września
85 Maja Kozłowska 2008 Września
86 Zuzia Krawczyk 2009 Miękowo
87 Milena Krzewina 2006 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater
88 Lilka Krzyśka 2015 Dopiewiec
89 Maksymilian Krzyżanowski 2005 Kostrzyn
90 Miłosz Krzyżanowski 2007 Kostrzyn
91 Bartosz Krzyżański 2012 Tarnowo Podgórne
92 Jakub Kubiak 2013 Poznań
93 Jakub Kubiak 2013 Poznań Mamy-Biegamy
94 AMELIA KURDYK 2012 POZNAŃ
95 Emilia Kwaśny 2010 poznań
96 Franek Kwiatek 2012 Poznań
97 Miłosz Kwiatkowski 2012 Swarzędz
98 Tomasz Lehmann 2012 Poznań
99 Olga Litke 2008 Międzychód OJO TEAM
100 Oliwia Lutomska 2009 Poznań