Lista startowa - IV Bieg Walentynkowy Poznań 2018 - dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Julia Adamczyk 2013 Oborniki
2 Piotr Aleksandrowicz 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą
3 Oliwia Archaniołowicz 2011 Poznań Drużyna Szpiku
4 Bibianna Augustyniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu
5 WERONIKA BĄK 2006 KOŚCIAN
6 Nadia Bąk 2012 Wierzenica Przedszkole nr 75 Poznań
7 Aleksander Banach 2012 Tarnowo Podgórne
8 Szymon Banaszczyk 2011 Kaźmierz
9 Barbara Baranowska 2010 Poznań
10 Wojciech Barczykowski 2003 Zgłowiączka
11 Sylwia Bartkowiak 2005 Dolsk MOS Śrem
12 Wiktoria Bartkowiak 2005 Dolsk MOS Śrem
13 Bartosz Bartniczak 2011 Przeźmierowo Przedszkole 69
14 MAJA BAUM 2010 SOLEC KUJAWSKI
15 Emilia Bednarska 2010 Poznań
16 Aleksandra Bendowska 2006 Stęszew SP Stęszew
17 Dariusz Bendowski 2009 Stęszew SP Stęszew
18 Stefan Biegalski 2010 Poznań
19 Adam Biegalski 2014 Poznań
20 Lily Bienkowska 2010 Pawlowice
21 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem
22 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie
23 Julia Borowiec 2009 Daszewice
24 Helena Buczkowska 2011 Kościan TEAM KOŚCIAN
25 Leonard Budnik 2012 Poznań Przedszkole Nr 110
26 Aleksander Budnik 2013 Poznań Przedszkole Nr 110
27 Laura Buszkowska 2009 Gaj Wielki Filon Team
28 Magdalena Bystrzycka 2012 Szamotuły
29 Lena Chałubińska 2013 Komorniki
30 Zuzanna Chmielewska 2013 Paczkowo
31 Adam Chmielewski 2004 Luboń
32 Antoni Chmielewski 2009 Lubon
33 PAWEŁ Chudy 2007 GOSTYŃ
34 Oliwia Czajka 2004 Poznań
35 Zosia Dolata 2011 Poznań Byle do lata
36 Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata
37 Jakub Domań 2004 Kiekrz
38 Zuzanna Domań 2010 Kiekrz
39 Franciszek Dorożała 2009 Golęczewo Klub Sobieski
40 Jan Dorożała 2013 Golęczewo
41 Mikołaj Draszkiewicz 2010 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7
42 Jasiu Draszkiewicz 2013 Poznań Przedszkole nr 13
43 Jakub Engler 2013 Poznań
44 Maksymilian Faryś 2010 Poznań CSWL Poznań
45 Patryk Faryś 2005 Poznań CSWL Poznań
46 Adam Florkowski 2008 Wolsztyn
47 Laura Fornalik 2014 Poznań 4nalik Team - Z mchu i paproci
48 Alex Fornalik 2009 Poznań 4nalik Team - Dębinka
49 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań Jeżyce Biegają
50 Maria Frąckowiak 2013 Poznań Mamy-Biegamy
51 Piotr Frąckowiak 2012 Poznań Mamy-Biegamy
52 ROKSANA GĄBKA 2011 MIĘDZYCHÓD 2XTEAM
53 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań
54 Mikołaj Gogolewski 2008 Dolsk
55 Adam Górczyński 2007 śrem
56 Kacper Górczyński 2010 śrem
57 Szymon Górka 2010 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań
58 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek przedszkole A kuku
59 BARTOSZ GRABIAK 2012 POZNAŃ
60 Olga Grabowska 2004 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno
61 Jan Grabowski 2005 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno
62 Marta Grajnert 2008 Leszno
63 Katarzyna Grajnert 2013 Leszno
64 Alicja Gruszka 2009 Plewiska
65 Hanna Grycza 2011 Suchy Las
66 Agata Grycza 2013 Suchy Las
67 Dominik Grzyb 2011 Poznań Smashing Pąpkins/SP 18
68 Marcelina Grzywacz 2011 Bydgoszcz
69 Mikołaj Hetmanowski 2010 Dalewo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem
70 Stanisław Jakubowski 2009 poznań Akademia Reissa
71 Amelia Jakuszewska 2012 Poznań kobietybiegaja.pl
72 Borys Jankowski 2011 Stęszew
73 Aleksandra Jasinska 2003 Poznań FORMATIQ RUN
74 Marek Jasiński 2007 Poznań FORMATIQ RUN
75 Maja Jodko 2010 Batorowo Jodko Brothers Running Team
76 Ignacy Jurasz 2011 Poznań Płetwal Poznań
77 Otylia Jurga 2005 Nochowo MOS Śrem
78 Wiktoria Kabat 2006 Poznań sp 35
79 Dorian Kacała 2012 Poznań
80 Eryk Kaczmarek 2006 Poznań
81 Jakub Kaczmarek 2012 Poznań TRANCE ONLY
82 Oliwia Kaczmarek 2002 Poznań
83 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek Drużyna Szpiku
84 Wiktoria Kania 2006 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater
85 Piotrek Kapka 2005 Poznań Brzozowy Klub Huraganowy
86 Kacper Kaźmierczak 2007 Poznań Proszę o smsa
87 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań SP 89
88 Agata Kaźmierczak 2005 Poznań Sp 66
89 Jakub Kędzierski 2008 Murowana Goślina
90 Nina Kociucka 2007 Tomaszów Mazowiecki
91 Jeremi Kondela 2010 Choszczno
92 Mateusz Konieczny 2010 Koziegłowy
93 Jakub Konieczny 2014 Koziegłowy
94 Antoni Kosobucki 2007 Poznan
95 Hanna Kotlińska 2013 Poznań PRZEDSZKOLE 127
96 Wiktoria Kowalska 2012 Poznań Colargol
97 Jaś Kowalski 2010 dadada
98 Bartosz Kowalski 2006 Koziegłowy
99 Jan Kozajda 2011 Poznań
100 Bartosz Kozajda 2012 Poznań
101 Milena Kozal 2012 Mosina FTI Kids
102 Martyna Kozłowska 2012 Września
103 Maja Kozłowska 2008 Września
104 Olgierd Krahel 2007 Bytkowo UKS Błyskawica
105 Zuzia Krawczyk 2009 Miękowo
106 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA SP Opalenica
107 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA SP Opalenica
108 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica
109 Milena Krzewina 2006 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater
110 Lilka Krzyśka 2015 Dopiewiec
111 Maksymilian Krzyżanowski 2005 Kostrzyn
112 Miłosz Krzyżanowski 2007 Kostrzyn
113 Bartosz Krzyżański 2012 Tarnowo Podgórne
114 Jakub Kubiak 2013 Poznań Mamy-Biegamy
115 Jakub Kubiak 2013 Poznań
116 Stanisław Kubisiak 2013 Baranowo Przedszkole Mali Odkrywcy Baranowo
117 Felix Kuik 2008 Poznan UKS Olimpijczyk
118 AMELIA KURDYK 2012 POZNAŃ
119 Emilia Kwaśny 2010 poznań
120 Franek Kwiatek 2012 Poznań
121 Miłosz Kwiatkowski 2012 Swarzędz
122 Wojciech Kłosiński 2012 Kiączyn
123 Tomasz Lehmann 2012 Poznań
124 Olga Litke 2008 Międzychód OJO TEAM
125 Emilia Lubońska 2009 Poznań
126 Paweł Luboński 2006 Poznań
127 Oliwia Lutomska 2009 Poznań
128 DOMINIK MACHOWICZ 2012 LUBOŃ PRZEDSZKOLE DĘBOWE LUDKI W POZNANIU
129 BARTOSZ MACHOWICZ 2012 LUBOŃ
130 Igor Maćkowiak 2011 Poznań
131 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo
132 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo
133 Marcel Majewski 2011 Poznań
134 Lena MAJORKOWSKA 2013 Bydgoszcz
135 Szymon Malęgowski 2011 Poznań Jeżyce Biegają/Nissan Polody
136 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań
137 Julia Marcinkowska 2010 Poznań szkoła podst 57
138 Zuzanna Marcinkowska 2008 Poznań szkoła podstawowa 57 Poznań
139 Kacper Marczyński 2009 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
140 Kuba Małecki 2012 Poznań
141 TOMASZ MIERKIEWICZ 2006 POZNAŃ SZKOŁA TYTUSA
142 Lena Mierzwa 2011 Poznań Przedszkole nr 98 Słoneczko
143 JULIA MIKA 2009 POZNAŃ
144 Yevhen Mikhailiuk 2007 Gaj Wielki Filon Team
145 Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko
146 Michał Miksa 2006 Poznań Dirty Sparrows
147 Kacperek Mitura 2012 Komorniki 1985
148 Nicola Moritz 2006 Barcin MORANI Barcin
149 Franciszek Mułkowski 2010 Sielinko SP Porażyn
150 Oliwier Nowicki 2013 Poznań
151 stanisław olejnicki 2014 poznań
152 Mateusz Pająk 2014 Skórzewo Mamy-Biegamy
153 Agata Pająk 2011 Skórzewo Mamy-Biegamy
154 Jan Panas 2012 Poznan
155 Franciszek Pawłowski 2007 Pleszew
156 Aleksander Pawłowski 2013 Pleszew
157 Zosia Perz 2010 Poznań Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań
158 Alex Pietrzak 2007 Poznań
159 Maciej Pietrzak 2009 Poznań
160 Julia Polarok 2009 Poznan
161 Iga Polarok 2014 Poznan
162 Patryk Polarok 2012 Poznan
163 Lilia Popiołek 2010 Chodzież
164 Gabriel Praiss 2009 Poznań
165 Hubert Prejs 2009 Przeźmierowo
166 Marcin Pruchniewski 2005 Rokietnica
167 Dawid Pruchniewski 2012 Rokietnica
168 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwal team Poznań
169 Ania Przybylska 2007 Poznań
170 Ania Przybylska 2007 Poznań
171 Martyna Przybylska 2012 Poznań
172 Ksawery Przybylski 2016 Poznań
173 Igor Przytarski 2012 Gdańsk
174 Borys Przytarski 2014 Gdańsk
175 Martyna Rębas 2005 Komorniki
176 Martyna Roszak 2010 Komorniki SDS Kids
177 Antoni Roth 2007 poznan Night Runners / SP17
178 Olga Rożek 2005 Srem Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem
179 Oliver Rożkowski 2013 Delbrück
180 Zosia Rybarczyk 2009 Plewiska Synchro Poznań
181 Norbert Rysz 2007 Gołańcz
182 Wiktoria RYSZ 2011 Gołańcz
183 Marcin Sękowski 2003 poznań
184 Igor siejek 2015 Obrzycko
185 Kristofer Siemieniuch 2015 Poznań
186 Sofie Siemieniuch 2011 Poznań
187 Krzysztof Siporzyński 2006 Rawicz
188 Tyberiusz Siporzyński 2011 Rawicz
189 Aleks Skowroński 2012 Poznań Starołęckie dziki
190 Oliwia Smela 2012 Luboń Przedszkole Małe Talenty w Luboniu
191 Klaudia Smela 2010 Luboń Szkoł Podstawowa nr 5 w Luboniu
192 Julia Śmigielska 2015 Poznań
193 Filip Śmigielski 2009 Poznań
194 Kinga Snela 2007 Oczkowice Snela Team
195 Tymon Sobisiak 2009 Miękowo
196 Wiktor Sobisiak 2012 Miękowo
197 TOSIA SOWIŃSKA 2014 POZNAŃ
198 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP65 Poznań
199 Anna Sroka 2012 Plewiska Przedszkole Podniebny Świat
200 Łukasz Stafiniak 2013 Poznań Przedszkole nr 30. Mały Olimpijczyk
201 Mateusz Stafiniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa Nr 22
202 Kacper Stanek 2008 Luboń K.S. Warta Poznań
203 Mikołaj Stęsik 2011 Dąbrowa Korona Zakrzewo
204 Jan Stolarz 2010 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
205 Jagoda Strabel 2012 Śrem Przedszkole Zakątek Małych Odkrywców w Śremie
206 Kacper Strzelewicz 2009 Poznań
207 Kornelia Sudoł 2013 Wągrowiec
208 Joanna Sus 2008 Zawiercie
209 Daria Sydorenko 2010 Poznan
210 Anna Sydorenko 2012 Poznan
211 Daria Sydorenko 2010 Poznan
212 Anna Sydorenko 2010 Poznan
213 Sandra Syguła 2009 Tomaszów Mazowiecki
214 Zuzanna Szczepaniak 2003 Książ Wielkopolski
215 Agata Szczodrzyńska 2005 Poznań UKS Dąb Suchy Las
216 Maja Szewczyk 2013 Jenin
217 Filip Sztukowski 2011 Poznań
218 Mateusz szulc 2010 Poznań
219 Dorota Szwed-Kopyto 2009 Swarzędz
220 Aleksandra Szymczak 2011 Poznań Wielkopolska Akademia Piłkarska
221 Dominik Szymyślik 2008 Poznań
222 Zuzanna Słotnicka 2013 Szamotuły
223 Antoni Słotnicki 2011 Szamotuły
224 Danuta Talarowska 2011 Plewiska
225 Czesiu Talarowski 2015 Plewiska
226 Inacy Tomaszewski 2014 Poznań
227 Nikodem Tomowiak 2012 Leszno #SZYMANOWSKITeam
228 Mateusz Uciński 2007 Oborniki ZSP Objezierze
229 Zofia Walenciak 2011 Oborniki
230 Nadia Warszewska 2013 Poznań
231 Konrad Wawrzyniak 2010 Leszno
232 Julia Wiechcińska 2012 Plewiska Drużyna Szpiku
233 Maciej Wilczynski 2014 Poznan
234 Patryk Winkel 2008 Poznań
235 Liliana Witkowska 2011 Poznań
236 Izabela Witucka 2012 Poznan Geparda Poznań
237 Agata Wojtaszyk 2007 Poznań
238 Kinga Wojtaszyk 2011 Poznań
239 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą
240 Rafał Wyka 2012 Poznań Przedszkole 77
241 Anna Zakrzewska 2004 Poznań
242 Tola Zakrzewska 2007 Poznań
243 Oliwia Zandecka 2016 Poznań
244 Wiktoria Zandecka 2012 Poznań Przedszkole Wiolinek
245 Sebastian Zandecki 2013 Poznań Przedszkole Wiolinek
246 Tymoteusz Zaparty 2009 Jerzykowo
247 Błażej Zaparty 2012 Jerzykowo
248 ZUZANNA ZAREMBA 2007 BOREK WLKP S.P. Borek Wlkp
249 Jakub Zwierzyńki 2013 Stęszew Agnieszka Zwierzyńska
250 Adam Zwierzyński 2011 Stęszew Agnieszka Zwierzyńska
251 Piotr Łagowski 2008 Poznań Night Runners