Lista startowa - IV Bieg Walentynkowy Poznań 2018 - dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy
1 Wojciech Barczykowski 2003 Zgłowiączka
2 Joanna Sus 2008 Zawiercie
3 Martyna Kozłowska 2012 Września
4 Maja Kozłowska 2008 Września
5 Nadia Bąk 2012 Wierzenica Przedszkole nr 75 Poznań
6 Kornelia Sudoł 2013 Wągrowiec
7 Olga Grabowska 2004 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno
8 Jan Grabowski 2005 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno
9 Nina Kociucka 2007 Tomaszów Mazowiecki
10 Sandra Syguła 2009 Tomaszów Mazowiecki
11 Bartosz Krzyżański 2012 Tarnowo Podgórne
12 Aleksander Banach 2012 Tarnowo Podgórne
13 Antoni Słotnicki 2011 Szamotuły
14 Zuzanna Słotnicka 2013 Szamotuły
15 Magdalena Bystrzycka 2012 Szamotuły
16 Dorota Szwed-Kopyto 2009 Swarzędz
17 Miłosz Kwiatkowski 2012 Swarzędz
18 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek przedszkole A kuku
19 Hanna Grycza 2011 Suchy Las
20 Agata Grycza 2013 Suchy Las
21 Adam Zwierzyński 2011 Stęszew Agnieszka Zwierzyńska
22 Borys Jankowski 2011 Stęszew
23 Jakub Zwierzyńki 2013 Stęszew Agnieszka Zwierzyńska
24 Jagoda Strabel 2012 Śrem Przedszkole Zakątek Małych Odkrywców w Śremie
25 Adam Górczyński 2007 śrem
26 Kacper Górczyński 2010 śrem
27 Olga Rożek 2005 Srem Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem
28 MAJA BAUM 2010 SOLEC KUJAWSKI
29 Franciszek Mułkowski 2010 Sielinko SP Porażyn
30 Dawid Pruchniewski 2012 Rokietnica
31 Marcin Pruchniewski 2005 Rokietnica
32 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek Drużyna Szpiku
33 Krzysztof Siporzyński 2006 Rawicz
34 Tyberiusz Siporzyński 2011 Rawicz
35 Hubert Prejs 2009 Przeźmierowo
36 Bartosz Bartniczak 2011 Przeźmierowo Przedszkole 69
37 Julia Polarok 2009 Poznan
38 Eryk Kaczmarek 2006 Poznań
39 Jan Panas 2012 Poznan
40 Wiktoria Kowalska 2012 Poznań Colargol
41 Jan Stolarz 2010 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
42 Aleksandra Szymczak 2011 Poznań Wielkopolska Akademia Piłkarska
43 Iga Polarok 2014 Poznan
44 Patryk Winkel 2008 Poznań
45 Anna Zakrzewska 2004 Poznań
46 Leonard Budnik 2012 Poznań Przedszkole Nr 110
47 Patryk Polarok 2012 Poznan
48 BARTOSZ GRABIAK 2012 POZNAŃ
49 Michał Miksa 2006 Poznań Dirty Sparrows
50 Tola Zakrzewska 2007 Poznań
51 Oliwia Zandecka 2016 Poznań
52 Aleksander Budnik 2013 Poznań Przedszkole Nr 110
53 Martyna Przybylska 2012 Poznań
54 Daria Sydorenko 2010 Poznan
55 Barbara Baranowska 2010 Poznań
56 Ania Przybylska 2007 Poznań
57 Oliwia Lutomska 2009 Poznań
58 Sebastian Zandecki 2013 Poznań Przedszkole Wiolinek
59 Rafał Wyka 2012 Poznań Przedszkole 77
60 Emilia Bednarska 2010 Poznań
61 Anna Sydorenko 2012 Poznan
62 Mateusz Stafiniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa Nr 22
63 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań
64 Wiktoria Zandecka 2012 Poznań Przedszkole Wiolinek
65 Jakub Kubiak 2013 Poznań
66 Tomasz Lehmann 2012 Poznań
67 Franek Kwiatek 2012 Poznań
68 Filip Sztukowski 2011 Poznań
69 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań SP 89
70 Łukasz Stafiniak 2013 Poznań Przedszkole nr 30. Mały Olimpijczyk
71 Daria Sydorenko 2010 Poznan
72 Zuzanna Marcinkowska 2008 Poznań szkoła podstawowa 57 Poznań
73 Agata Kaźmierczak 2005 Poznań Sp 66
74 Kacper Kaźmierczak 2007 Poznań Proszę o smsa
75 Szymon Górka 2010 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań
76 Oliwia Czajka 2004 Poznań
77 Marcel Majewski 2011 Poznań
78 Julia Marcinkowska 2010 Poznań szkoła podst 57
79 Kristofer Siemieniuch 2015 Poznań
80 AMELIA KURDYK 2012 POZNAŃ
81 Dominik Grzyb 2011 Poznań Smashing Pąpkins/SP 18
82 Aleks Skowroński 2012 Poznań Starołęckie dziki
83 Mateusz szulc 2010 Poznań
84 Dominik Szymyślik 2008 Poznań
85 Jakub Engler 2013 Poznań
86 Nadia Warszewska 2013 Poznań
87 Sofie Siemieniuch 2011 Poznań
88 Jan Kozajda 2011 Poznań
89 Maciej Wilczynski 2014 Poznan
90 Ania Przybylska 2007 Poznań
91 TOSIA SOWIŃSKA 2014 POZNAŃ
92 Anna Sydorenko 2010 Poznan
93 Mikołaj Draszkiewicz 2010 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7
94 Igor Maćkowiak 2011 Poznań
95 Inacy Tomaszewski 2014 Poznań
96 Kuba Małecki 2012 Poznań
97 Bartosz Kozajda 2012 Poznań
98 Agata Wojtaszyk 2007 Poznań
99 Jasiu Draszkiewicz 2013 Poznań Przedszkole nr 13
100 Liliana Witkowska 2011 Poznań