Lista startowa - IV Bieg Walentynkowy Poznań 2018 - dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy
1 Wojciech Barczykowski 2003 Zgłowiączka
2 Joanna Sus 2008 Zawiercie
3 Kacper Marczyński 2009 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
4 Martyna Kozłowska 2012 Września
5 Maja Kozłowska 2008 Września
6 Adam Florkowski 2008 Wolsztyn
7 Nadia Bąk 2012 Wierzenica Przedszkole nr 75 Poznań
8 Kornelia Sudoł 2013 Wągrowiec
9 Olga Grabowska 2004 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno
10 Jan Grabowski 2005 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno
11 Sandra Syguła 2009 Tomaszów Mazowiecki
12 Nina Kociucka 2007 Tomaszów Mazowiecki
13 Bartosz Krzyżański 2012 Tarnowo Podgórne
14 Aleksander Banach 2012 Tarnowo Podgórne
15 Antoni Słotnicki 2011 Szamotuły
16 Zuzanna Słotnicka 2013 Szamotuły
17 Magdalena Bystrzycka 2012 Szamotuły
18 Miłosz Kwiatkowski 2012 Swarzędz
19 Dorota Szwed-Kopyto 2009 Swarzędz
20 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek przedszkole A kuku
21 Hanna Grycza 2011 Suchy Las
22 Agata Grycza 2013 Suchy Las
23 Borys Jankowski 2011 Stęszew
24 Aleksandra Bendowska 2006 Stęszew SP Stęszew
25 Dariusz Bendowski 2009 Stęszew SP Stęszew
26 Adam Zwierzyński 2011 Stęszew Agnieszka Zwierzyńska
27 Jakub Zwierzyńki 2013 Stęszew Agnieszka Zwierzyńska
28 Adam Górczyński 2007 śrem
29 Kacper Górczyński 2010 śrem
30 Jagoda Strabel 2012 Śrem Przedszkole Zakątek Małych Odkrywców w Śremie
31 Olga Rożek 2005 Srem Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem
32 MAJA BAUM 2010 SOLEC KUJAWSKI
33 Mateusz Pająk 2014 Skórzewo Mamy-Biegamy
34 Agata Pająk 2011 Skórzewo Mamy-Biegamy
35 Franciszek Mułkowski 2010 Sielinko SP Porażyn
36 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica
37 Marcin Pruchniewski 2005 Rokietnica
38 Dawid Pruchniewski 2012 Rokietnica
39 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek Drużyna Szpiku
40 Krzysztof Siporzyński 2006 Rawicz
41 Tyberiusz Siporzyński 2011 Rawicz
42 Hubert Prejs 2009 Przeźmierowo
43 Bartosz Bartniczak 2011 Przeźmierowo Przedszkole 69
44 Leonard Budnik 2012 Poznań Przedszkole Nr 110
45 Eryk Kaczmarek 2006 Poznań
46 Antoni Roth 2007 poznan Night Runners / SP17
47 Emilia Lubońska 2009 Poznań
48 Julia Marcinkowska 2010 Poznań szkoła podst 57
49 Łukasz Stafiniak 2013 Poznań Przedszkole nr 30. Mały Olimpijczyk
50 Oliwia Lutomska 2009 Poznań
51 Felix Kuik 2008 Poznan UKS Olimpijczyk
52 Aleksander Budnik 2013 Poznań Przedszkole Nr 110
53 Agata Wojtaszyk 2007 Poznań
54 Patryk Winkel 2008 Poznań
55 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań Jeżyce Biegają
56 Jakub Engler 2013 Poznań
57 Kacper Kaźmierczak 2007 Poznań Proszę o smsa
58 Alex Pietrzak 2007 Poznań
59 Rafał Wyka 2012 Poznań Przedszkole 77
60 BARTOSZ GRABIAK 2012 POZNAŃ
61 Kinga Wojtaszyk 2011 Poznań
62 Maria Frąckowiak 2013 Poznań Mamy-Biegamy
63 Wiktoria Kowalska 2012 Poznań Colargol
64 Amelia Jakuszewska 2012 Poznań kobietybiegaja.pl
65 Kristofer Siemieniuch 2015 Poznań
66 Piotr Aleksandrowicz 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą
67 Daria Sydorenko 2010 Poznan
68 Piotr Frąckowiak 2012 Poznań Mamy-Biegamy
69 Ania Przybylska 2007 Poznań
70 Sofie Siemieniuch 2011 Poznań
71 Nadia Warszewska 2013 Poznań
72 Wiktoria Kabat 2006 Poznań sp 35
73 Anna Sydorenko 2012 Poznan
74 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwal team Poznań
75 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań
76 Jakub Kaczmarek 2012 Poznań TRANCE ONLY
77 Inacy Tomaszewski 2014 Poznań
78 Kuba Małecki 2012 Poznań
79 Ignacy Jurasz 2011 Poznań Płetwal Poznań
80 Filip Sztukowski 2011 Poznań
81 Jan Stolarz 2010 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
82 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań SP 89
83 Gabriel Praiss 2009 Poznań
84 Oliwia Zandecka 2016 Poznań
85 Liliana Witkowska 2011 Poznań
86 TOMASZ MIERKIEWICZ 2006 POZNAŃ SZKOŁA TYTUSA
87 Aleksandra Szymczak 2011 Poznań Wielkopolska Akademia Piłkarska
88 Szymon Górka 2010 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań
89 Szymon Malęgowski 2011 Poznań Jeżyce Biegają/Nissan Polody
90 Agata Kaźmierczak 2005 Poznań Sp 66
91 Bibianna Augustyniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu
92 Stefan Biegalski 2010 Poznań
93 Sebastian Zandecki 2013 Poznań Przedszkole Wiolinek
94 Ksawery Przybylski 2016 Poznań
95 Antoni Kosobucki 2007 Poznan
96 Dominik Grzyb 2011 Poznań Smashing Pąpkins/SP 18
97 Zosia Dolata 2011 Poznań Byle do lata
98 Julia Polarok 2009 Poznan
99 AMELIA KURDYK 2012 POZNAŃ
100 Marcin Sękowski 2003 poznań
101 Adam Biegalski 2014 Poznań
102 Wiktoria Zandecka 2012 Poznań Przedszkole Wiolinek
103 Jakub Kubiak 2013 Poznań Mamy-Biegamy
104 Stanisław Jakubowski 2009 poznań Akademia Reissa
105 Maciej Wilczynski 2014 Poznan
106 Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata
107 Dominik Szymyślik 2008 Poznań
108 Iga Polarok 2014 Poznan
109 Jan Kozajda 2011 Poznań
110 JULIA MIKA 2009 POZNAŃ
111 Hanna Kotlińska 2013 Poznań PRZEDSZKOLE 127
112 Piotrek Kapka 2005 Poznań Brzozowy Klub Huraganowy
113 Izabela Witucka 2012 Poznan Geparda Poznań
114 Agata Szczodrzyńska 2005 Poznań UKS Dąb Suchy Las
115 Kacper Strzelewicz 2009 Poznań
116 Igor Maćkowiak 2011 Poznań
117 Jakub Kubiak 2013 Poznań
118 Mateusz szulc 2010 Poznań
119 Patryk Polarok 2012 Poznan
120 Bartosz Kozajda 2012 Poznań
121 Oliwia Archaniołowicz 2011 Poznań Drużyna Szpiku
122 Oliwia Czajka 2004 Poznań
123 Filip Śmigielski 2009 Poznań
124 Emilia Kwaśny 2010 poznań
125 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą
126 Mikołaj Draszkiewicz 2010 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7
127 Julia Śmigielska 2015 Poznań
128 Tomasz Lehmann 2012 Poznań
129 Laura Fornalik 2014 Poznań 4nalik Team - Z mchu i paproci
130 Jasiu Draszkiewicz 2013 Poznań Przedszkole nr 13
131 Maksymilian Faryś 2010 Poznań CSWL Poznań
132 Ania Przybylska 2007 Poznań
133 Daria Sydorenko 2010 Poznan
134 Piotr Łagowski 2008 Poznań Night Runners
135 Alex Fornalik 2009 Poznań 4nalik Team - Dębinka
136 Franek Kwiatek 2012 Poznań
137 Patryk Faryś 2005 Poznań CSWL Poznań
138 Martyna Przybylska 2012 Poznań
139 Maciej Pietrzak 2009 Poznań
140 Marek Jasiński 2007 Poznań FORMATIQ RUN
141 Dorian Kacała 2012 Poznań
142 Oliwier Nowicki 2013 Poznań
143 Emilia Bednarska 2010 Poznań
144 Barbara Baranowska 2010 Poznań
145 Michał Miksa 2006 Poznań Dirty Sparrows
146 Jan Panas 2012 Poznan
147 stanisław olejnicki 2014 poznań
148 Aleksandra Jasinska 2003 Poznań FORMATIQ RUN
149 Aleks Skowroński 2012 Poznań Starołęckie dziki
150 Lena Mierzwa 2011 Poznań Przedszkole nr 98 Słoneczko
151 Marcel Majewski 2011 Poznań
152 Anna Zakrzewska 2004 Poznań
153 Oliwia Kaczmarek 2002 Poznań
154 TOSIA SOWIŃSKA 2014 POZNAŃ
155 Paweł Luboński 2006 Poznań
156 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań
157 Zuzanna Marcinkowska 2008 Poznań szkoła podstawowa 57 Poznań
158 Zosia Perz 2010 Poznań Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań
159 Mateusz Stafiniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa Nr 22
160 Tola Zakrzewska 2007 Poznań
161 Anna Sydorenko 2010 Poznan
162 Zosia Rybarczyk 2009 Plewiska Synchro Poznań
163 Danuta Talarowska 2011 Plewiska
164 Julia Wiechcińska 2012 Plewiska Drużyna Szpiku
165 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP65 Poznań
166 Czesiu Talarowski 2015 Plewiska
167 Anna Sroka 2012 Plewiska Przedszkole Podniebny Świat
168 Alicja Gruszka 2009 Plewiska
169 Franciszek Pawłowski 2007 Pleszew
170 Aleksander Pawłowski 2013 Pleszew
171 Lily Bienkowska 2010 Pawlowice
172 Zuzanna Chmielewska 2013 Paczkowo
173 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA SP Opalenica
174 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA SP Opalenica
175 Kinga Snela 2007 Oczkowice Snela Team
176 Igor siejek 2015 Obrzycko
177 Mateusz Uciński 2007 Oborniki ZSP Objezierze
178 Zofia Walenciak 2011 Oborniki
179 Julia Adamczyk 2013 Oborniki
180 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem
181 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie
182 Otylia Jurga 2005 Nochowo MOS Śrem
183 Jakub Kędzierski 2008 Murowana Goślina
184 Milena Kozal 2012 Mosina FTI Kids
185 Zuzia Krawczyk 2009 Miękowo
186 Tymon Sobisiak 2009 Miękowo
187 Wiktor Sobisiak 2012 Miękowo
188 Olga Litke 2008 Międzychód OJO TEAM
189 ROKSANA GĄBKA 2011 MIĘDZYCHÓD 2XTEAM
190 Adam Chmielewski 2004 Luboń
191 Oliwia Smela 2012 Luboń Przedszkole Małe Talenty w Luboniu
192 Kacper Stanek 2008 Luboń K.S. Warta Poznań
193 Antoni Chmielewski 2009 Lubon
194 DOMINIK MACHOWICZ 2012 LUBOŃ PRZEDSZKOLE DĘBOWE LUDKI W POZNANIU
195 BARTOSZ MACHOWICZ 2012 LUBOŃ
196 Klaudia Smela 2010 Luboń Szkoł Podstawowa nr 5 w Luboniu
197 Marta Grajnert 2008 Leszno
198 Katarzyna Grajnert 2013 Leszno
199 Konrad Wawrzyniak 2010 Leszno
200 Nikodem Tomowiak 2012 Leszno #SZYMANOWSKITeam
201 Zuzanna Szczepaniak 2003 Książ Wielkopolski
202 Mateusz Konieczny 2010 Koziegłowy
203 Jakub Konieczny 2014 Koziegłowy
204 Bartosz Kowalski 2006 Koziegłowy
205 Maksymilian Krzyżanowski 2005 Kostrzyn
206 Miłosz Krzyżanowski 2007 Kostrzyn
207 WERONIKA BĄK 2006 KOŚCIAN
208 Helena Buczkowska 2011 Kościan TEAM KOŚCIAN
209 Kacperek Mitura 2012 Komorniki 1985
210 Martyna Rębas 2005 Komorniki
211 Lena Chałubińska 2013 Komorniki
212 Martyna Roszak 2010 Komorniki SDS Kids
213 Jakub Domań 2004 Kiekrz
214 Zuzanna Domań 2010 Kiekrz
215 Milena Krzewina 2006 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater
216 Wiktoria Kania 2006 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater
217 Wojciech Kłosiński 2012 Kiączyn
218 Szymon Banaszczyk 2011 Kaźmierz
219 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo
220 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo
221 Tymoteusz Zaparty 2009 Jerzykowo
222 Błażej Zaparty 2012 Jerzykowo
223 Maja Szewczyk 2013 Jenin
224 Norbert Rysz 2007 Gołańcz
225 Wiktoria RYSZ 2011 Gołańcz
226 PAWEŁ Chudy 2007 GOSTYŃ
227 Franciszek Dorożała 2009 Golęczewo Klub Sobieski
228 Jan Dorożała 2013 Golęczewo
229 Igor Przytarski 2012 Gdańsk
230 Borys Przytarski 2014 Gdańsk
231 Laura Buszkowska 2009 Gaj Wielki Filon Team
232 Yevhen Mikhailiuk 2007 Gaj Wielki Filon Team
233 Lilka Krzyśka 2015 Dopiewiec
234 Sylwia Bartkowiak 2005 Dolsk MOS Śrem
235 Wiktoria Bartkowiak 2005 Dolsk MOS Śrem
236 Mikołaj Gogolewski 2008 Dolsk
237 Oliver Rożkowski 2013 Delbrück
238 Julia Borowiec 2009 Daszewice
239 Mikołaj Hetmanowski 2010 Dalewo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem
240 Jaś Kowalski 2010 dadada
241 Mikołaj Stęsik 2011 Dąbrowa Korona Zakrzewo
242 Jeremi Kondela 2010 Choszczno
243 Lilia Popiołek 2010 Chodzież
244 Olgierd Krahel 2007 Bytkowo UKS Błyskawica
245 Lena MAJORKOWSKA 2013 Bydgoszcz
246 Marcelina Grzywacz 2011 Bydgoszcz
247 ZUZANNA ZAREMBA 2007 BOREK WLKP S.P. Borek Wlkp
248 Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko
249 Maja Jodko 2010 Batorowo Jodko Brothers Running Team
250 Nicola Moritz 2006 Barcin MORANI Barcin
251 Stanisław Kubisiak 2013 Baranowo Przedszkole Mali Odkrywcy Baranowo