Lista startowa - IV Bieg Walentynkowy Poznań 2018 - dzieci

Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Łukasz Stafiniak 2013 Poznań Przedszkole nr 30. Mały Olimpijczyk
2 Zuzia Krawczyk 2009 Miękowo
3 ZUZANNA ZAREMBA 2007 BOREK WLKP S.P. Borek Wlkp
4 Zuzanna Chmielewska 2013 Paczkowo
5 Zuzanna Słotnicka 2013 Szamotuły
6 Zuzanna Szczepaniak 2003 Książ Wielkopolski
7 Zuzanna Marcinkowska 2008 Poznań szkoła podstawowa 57 Poznań
8 Zuzanna Domań 2010 Kiekrz
9 Zosia Rybarczyk 2009 Plewiska Synchro Poznań
10 Zosia Dolata 2011 Poznań Byle do lata
11 Zosia Perz 2010 Poznań Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań
12 Zofia Walenciak 2011 Oborniki
13 Yevhen Mikhailiuk 2007 Gaj Wielki Filon Team
14 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek przedszkole A kuku
15 Wojciech Barczykowski 2003 Zgłowiączka
16 Wojciech Kłosiński 2012 Kiączyn
17 Wiktoria Kowalska 2012 Poznań Colargol
18 Wiktoria Kabat 2006 Poznań sp 35
19 Wiktoria Zandecka 2012 Poznań Przedszkole Wiolinek
20 Wiktoria Bartkowiak 2005 Dolsk MOS Śrem
21 Wiktoria RYSZ 2011 Gołańcz
22 Wiktoria Kania 2006 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater
23 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań
24 Wiktor Sobisiak 2012 Miękowo
25 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań Jeżyce Biegają
26 WERONIKA BĄK 2006 KOŚCIAN
27 Tymoteusz Zaparty 2009 Jerzykowo
28 Tymon Sobisiak 2009 Miękowo
29 Tyberiusz Siporzyński 2011 Rawicz
30 TOSIA SOWIŃSKA 2014 POZNAŃ
31 TOMASZ MIERKIEWICZ 2006 POZNAŃ SZKOŁA TYTUSA
32 Tomasz Lehmann 2012 Poznań
33 Tola Zakrzewska 2007 Poznań
34 Szymon Górka 2010 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań
35 Szymon Malęgowski 2011 Poznań Jeżyce Biegają/Nissan Polody
36 Szymon Banaszczyk 2011 Kaźmierz
37 Sylwia Bartkowiak 2005 Dolsk MOS Śrem
38 Stefan Biegalski 2010 Poznań
39 Stanisław Kubisiak 2013 Baranowo Przedszkole Mali Odkrywcy Baranowo
40 Stanisław Jakubowski 2009 poznań Akademia Reissa
41 stanisław olejnicki 2014 poznań
42 Sofie Siemieniuch 2011 Poznań
43 Sebastian Zandecki 2013 Poznań Przedszkole Wiolinek
44 Sandra Syguła 2009 Tomaszów Mazowiecki
45 ROKSANA GĄBKA 2011 MIĘDZYCHÓD 2XTEAM
46 Rafał Wyka 2012 Poznań Przedszkole 77
47 Piotrek Kapka 2005 Poznań Brzozowy Klub Huraganowy
48 Piotr Aleksandrowicz 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą
49 Piotr Frąckowiak 2012 Poznań Mamy-Biegamy
50 Piotr Łagowski 2008 Poznań Night Runners
51 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica
52 PAWEŁ Chudy 2007 GOSTYŃ
53 Paweł Luboński 2006 Poznań
54 Patryk Winkel 2008 Poznań
55 Patryk Polarok 2012 Poznan
56 Patryk Faryś 2005 Poznań CSWL Poznań
57 Otylia Jurga 2005 Nochowo MOS Śrem
58 Oliwier Nowicki 2013 Poznań
59 Oliwia Smela 2012 Luboń Przedszkole Małe Talenty w Luboniu
60 Oliwia Lutomska 2009 Poznań
61 Oliwia Zandecka 2016 Poznań
62 Oliwia Archaniołowicz 2011 Poznań Drużyna Szpiku
63 Oliwia Czajka 2004 Poznań
64 Oliwia Kaczmarek 2002 Poznań
65 Oliver Rożkowski 2013 Delbrück
66 Olgierd Krahel 2007 Bytkowo UKS Błyskawica
67 Olga Litke 2008 Międzychód OJO TEAM
68 Olga Rożek 2005 Srem Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem
69 Olga Grabowska 2004 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno
70 Norbert Rysz 2007 Gołańcz
71 Nina Kociucka 2007 Tomaszów Mazowiecki
72 Nikodem Tomowiak 2012 Leszno #SZYMANOWSKITeam
73 Nicola Moritz 2006 Barcin MORANI Barcin
74 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań
75 Nadia Warszewska 2013 Poznań
76 Nadia Bąk 2012 Wierzenica Przedszkole nr 75 Poznań
77 Miłosz Kwiatkowski 2012 Swarzędz
78 Miłosz Krzyżanowski 2007 Kostrzyn
79 Milena Krzewina 2006 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater
80 Milena Kozal 2012 Mosina FTI Kids
81 Mikołaj Hetmanowski 2010 Dalewo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem
82 Mikołaj Stęsik 2011 Dąbrowa Korona Zakrzewo
83 Mikołaj Draszkiewicz 2010 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7
84 Mikołaj Gogolewski 2008 Dolsk
85 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo
86 Michał Miksa 2006 Poznań Dirty Sparrows
87 Mateusz Pająk 2014 Skórzewo Mamy-Biegamy
88 Mateusz Uciński 2007 Oborniki ZSP Objezierze
89 Mateusz Konieczny 2010 Koziegłowy
90 Mateusz szulc 2010 Poznań
91 Mateusz Stafiniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa Nr 22
92 Martyna Rębas 2005 Komorniki
93 Martyna Roszak 2010 Komorniki SDS Kids
94 Martyna Przybylska 2012 Poznań
95 Martyna Kozłowska 2012 Września
96 Marta Grajnert 2008 Leszno
97 Maria Frąckowiak 2013 Poznań Mamy-Biegamy
98 Marek Jasiński 2007 Poznań FORMATIQ RUN
99 Marcin Sękowski 2003 poznań
100 Marcin Pruchniewski 2005 Rokietnica
101 Marcelina Grzywacz 2011 Bydgoszcz
102 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo
103 Marcel Majewski 2011 Poznań
104 Maksymilian Krzyżanowski 2005 Kostrzyn
105 Maksymilian Faryś 2010 Poznań CSWL Poznań
106 Maja Szewczyk 2013 Jenin
107 MAJA BAUM 2010 SOLEC KUJAWSKI
108 Maja Jodko 2010 Batorowo Jodko Brothers Running Team
109 Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata
110 Maja Kozłowska 2008 Września
111 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwal team Poznań
112 Magdalena Bystrzycka 2012 Szamotuły
113 Maciej Wilczynski 2014 Poznan
114 Maciej Pietrzak 2009 Poznań
115 Lily Bienkowska 2010 Pawlowice
116 Lilka Krzyśka 2015 Dopiewiec
117 Liliana Witkowska 2011 Poznań
118 Lilia Popiołek 2010 Chodzież
119 Leonard Budnik 2012 Poznań Przedszkole Nr 110
120 Lena MAJORKOWSKA 2013 Bydgoszcz
121 Lena Chałubińska 2013 Komorniki
122 Lena Mierzwa 2011 Poznań Przedszkole nr 98 Słoneczko
123 Laura Buszkowska 2009 Gaj Wielki Filon Team
124 Laura Fornalik 2014 Poznań 4nalik Team - Z mchu i paproci
125 Kuba Małecki 2012 Poznań
126 Ksawery Przybylski 2016 Poznań
127 Krzysztof Siporzyński 2006 Rawicz
128 Kristofer Siemieniuch 2015 Poznań
129 Kornelia Sudoł 2013 Wągrowiec
130 Konrad Wawrzyniak 2010 Leszno
131 Klaudia Smela 2010 Luboń Szkoł Podstawowa nr 5 w Luboniu
132 Kinga Wojtaszyk 2011 Poznań
133 Kinga Snela 2007 Oczkowice Snela Team
134 Katarzyna Grajnert 2013 Leszno
135 Kacperek Mitura 2012 Komorniki 1985
136 Kacper Kaźmierczak 2007 Poznań Proszę o smsa
137 Kacper Górczyński 2010 śrem
138 Kacper Stanek 2008 Luboń K.S. Warta Poznań
139 Kacper Marczyński 2009 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
140 Kacper Strzelewicz 2009 Poznań
141 Julia Marcinkowska 2010 Poznań szkoła podst 57
142 Julia Borowiec 2009 Daszewice
143 Julia Polarok 2009 Poznan
144 JULIA MIKA 2009 POZNAŃ
145 Julia Wiechcińska 2012 Plewiska Drużyna Szpiku
146 Julia Śmigielska 2015 Poznań
147 Julia Adamczyk 2013 Oborniki
148 Joanna Sus 2008 Zawiercie
149 Jeremi Kondela 2010 Choszczno
150 Jasiu Draszkiewicz 2013 Poznań Przedszkole nr 13
151 Jaś Kowalski 2010 dadada
152 Jan Stolarz 2010 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
153 Jan Kozajda 2011 Poznań
154 Jan Dorożała 2013 Golęczewo
155 Jan Grabowski 2005 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno
156 Jan Panas 2012 Poznan
157 Jakub Engler 2013 Poznań
158 Jakub Kaczmarek 2012 Poznań TRANCE ONLY
159 Jakub Konieczny 2014 Koziegłowy
160 Jakub Kubiak 2013 Poznań Mamy-Biegamy
161 Jakub Zwierzyńki 2013 Stęszew Agnieszka Zwierzyńska
162 Jakub Kubiak 2013 Poznań
163 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP65 Poznań
164 Jakub Domań 2004 Kiekrz
165 Jakub Kędzierski 2008 Murowana Goślina
166 Jagoda Strabel 2012 Śrem Przedszkole Zakątek Małych Odkrywców w Śremie
167 Izabela Witucka 2012 Poznan Geparda Poznań
168 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem
169 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie
170 Inacy Tomaszewski 2014 Poznań
171 Igor Przytarski 2012 Gdańsk
172 Igor siejek 2015 Obrzycko
173 Igor Maćkowiak 2011 Poznań
174 Ignacy Jurasz 2011 Poznań Płetwal Poznań
175 Iga Polarok 2014 Poznan
176 Hubert Prejs 2009 Przeźmierowo
177 Helena Buczkowska 2011 Kościan TEAM KOŚCIAN
178 Hanna Grycza 2011 Suchy Las
179 Hanna Kotlińska 2013 Poznań PRZEDSZKOLE 127
180 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA SP Opalenica
181 Gabriel Praiss 2009 Poznań
182 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą
183 Franek Kwiatek 2012 Poznań
184 Franciszek Pawłowski 2007 Pleszew
185 Franciszek Mułkowski 2010 Sielinko SP Porażyn
186 Franciszek Dorożała 2009 Golęczewo Klub Sobieski
187 Filip Sztukowski 2011 Poznań
188 Filip Śmigielski 2009 Poznań
189 Felix Kuik 2008 Poznan UKS Olimpijczyk
190 Eryk Kaczmarek 2006 Poznań
191 Emilia Lubońska 2009 Poznań
192 Emilia Kwaśny 2010 poznań
193 Emilia Bednarska 2010 Poznań
194 Dorota Szwed-Kopyto 2009 Swarzędz
195 Dorian Kacała 2012 Poznań
196 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek Drużyna Szpiku
197 Dominik Grzyb 2011 Poznań Smashing Pąpkins/SP 18
198 Dominik Szymyślik 2008 Poznań
199 DOMINIK MACHOWICZ 2012 LUBOŃ PRZEDSZKOLE DĘBOWE LUDKI W POZNANIU
200 Dawid Pruchniewski 2012 Rokietnica
201 Dariusz Bendowski 2009 Stęszew SP Stęszew
202 Daria Sydorenko 2010 Poznan
203 Daria Sydorenko 2010 Poznan
204 Danuta Talarowska 2011 Plewiska
205 Czesiu Talarowski 2015 Plewiska
206 Błażej Zaparty 2012 Jerzykowo
207 Borys Jankowski 2011 Stęszew
208 Borys Przytarski 2014 Gdańsk
209 Bibianna Augustyniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu
210 BARTOSZ GRABIAK 2012 POZNAŃ
211 Bartosz Bartniczak 2011 Przeźmierowo Przedszkole 69
212 Bartosz Krzyżański 2012 Tarnowo Podgórne
213 BARTOSZ MACHOWICZ 2012 LUBOŃ
214 Bartosz Kozajda 2012 Poznań
215 Bartosz Kowalski 2006 Koziegłowy
216 Barbara Baranowska 2010 Poznań
217 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań SP 89
218 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA SP Opalenica
219 Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko
220 Antoni Roth 2007 poznan Night Runners / SP17
221 Antoni Chmielewski 2009 Lubon
222 Antoni Kosobucki 2007 Poznan
223 Antoni Słotnicki 2011 Szamotuły
224 Anna Sydorenko 2012 Poznan
225 Anna Sroka 2012 Plewiska Przedszkole Podniebny Świat
226 Anna Zakrzewska 2004 Poznań
227 Anna Sydorenko 2010 Poznan
228 Ania Przybylska 2007 Poznań
229 Ania Przybylska 2007 Poznań
230 Amelia Jakuszewska 2012 Poznań kobietybiegaja.pl
231 AMELIA KURDYK 2012 POZNAŃ
232 Alicja Gruszka 2009 Plewiska
233 Alex Pietrzak 2007 Poznań
234 Alex Fornalik 2009 Poznań 4nalik Team - Dębinka
235 Aleksandra Bendowska 2006 Stęszew SP Stęszew
236 Aleksandra Szymczak 2011 Poznań Wielkopolska Akademia Piłkarska
237 Aleksandra Jasinska 2003 Poznań FORMATIQ RUN
238 Aleksander Budnik 2013 Poznań Przedszkole Nr 110
239 Aleksander Pawłowski 2013 Pleszew
240 Aleksander Banach 2012 Tarnowo Podgórne
241 Aleks Skowroński 2012 Poznań Starołęckie dziki
242 Agata Wojtaszyk 2007 Poznań
243 Agata Pająk 2011 Skórzewo Mamy-Biegamy
244 Agata Kaźmierczak 2005 Poznań Sp 66
245 Agata Szczodrzyńska 2005 Poznań UKS Dąb Suchy Las
246 Agata Grycza 2013 Suchy Las
247 Adam Chmielewski 2004 Luboń
248 Adam Górczyński 2007 śrem
249 Adam Zwierzyński 2011 Stęszew Agnieszka Zwierzyńska
250 Adam Biegalski 2014 Poznań
251 Adam Florkowski 2008 Wolsztyn