Lista startowa - IV Bieg Walentynkowy Poznań 2018 - dzieci

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Adam Górczyński 2007 śrem
2 Adam Zwierzyński 2011 Stęszew Agnieszka Zwierzyńska
3 Adam Biegalski 2014 Poznań
4 Agata Kaźmierczak 2005 Poznań Sp 66
5 Agata Grycza 2013 Suchy Las
6 Aleksander Budnik 2013 Poznań Przedszkole Nr 110
7 Aleksander Pawłowski 2013 Pleszew
8 Aleksandra Szymczak 2011 Poznań Wielkopolska Akademia Piłkarska
9 Aleksandra Bendowska 2006 Stęszew SP Stęszew
10 Aleksandra Jasinska 2003 Poznań FORMATIQ RUN
11 Alex Pietrzak 2007 Poznań
12 Alex Fornalik 2009 Poznań 4nalik Team - Dębinka
13 Alicja Gruszka 2009 Plewiska
14 AMELIA KURDYK 2012 POZNAŃ
15 Ania Przybylska 2007 Poznań
16 Ania Przybylska 2007 Poznań
17 Anna Sydorenko 2012 Poznan
18 Anna Sydorenko 2010 Poznan
19 Antoni Kosobucki 2007 Poznan
20 Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko
21 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA SP Opalenica
22 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań SP 89
23 Barbara Baranowska 2010 Poznań
24 BARTOSZ GRABIAK 2012 POZNAŃ
25 Bartosz Bartniczak 2011 Przeźmierowo Przedszkole 69
26 Bartosz Krzyżański 2012 Tarnowo Podgórne
27 Bartosz Kozajda 2012 Poznań
28 Bianka Adamczewska 2008 Poznań Sp7
29 Bibianna Augustyniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu
30 Borys Jankowski 2011 Stęszew
31 Daria Sydorenko 2010 Poznan
32 Daria Sydorenko 2010 Poznan
33 Dariusz Bendowski 2009 Stęszew SP Stęszew
34 Dawid Pruchniewski 2012 Rokietnica
35 Dominik Szymyślik 2008 Poznań
36 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek Drużyna Szpiku
37 Dorian Kacała 2012 Poznań
38 Emilia Lubońska 2009 Poznań
39 Eryk Kaczmarek 2006 Poznań
40 Filip Sztukowski 2011 Poznań
41 Franciszek Pawłowski 2007 Pleszew
42 Gabriel Praiss 2009 Poznań
43 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą
44 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA SP Opalenica
45 Hanna Grycza 2011 Suchy Las
46 Helena Buczkowska 2011 Kościan TEAM KOŚCIAN
47 Hubert Prejs 2009 Przeźmierowo
48 Iga Polarok 2014 Poznan
49 Ignacy Jurasz 2011 Poznań Płetwal Poznań
50 Igor Maćkowiak 2011 Poznań
51 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem
52 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie
53 Jakub Kędzierski 2008 Murowana Goślina
54 Jakub Zwierzyńki 2013 Stęszew Agnieszka Zwierzyńska
55 Jakub Domań 2004 Kiekrz
56 Jakub Kaczmarek 2012 Poznań TRANCE ONLY
57 Jakub Kubiak 2013 Poznań Mamy-Biegamy
58 Jan Grabowski 2005 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno
59 Jan Kozajda 2011 Poznań
60 Jaś Kowalski 2010 dadada
61 Jasiu Draszkiewicz 2013 Poznań Przedszkole nr 13
62 Julia Polarok 2009 Poznan
63 Julia Wiechcińska 2012 Plewiska Drużyna Szpiku
64 Julia Borowiec 2009 Daszewice
65 JULIA MIKA 2009 POZNAŃ
66 Julia Adamczyk 2013 Oborniki
67 Kacper Marczyński 2009 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
68 Kacper Górczyński 2010 śrem
69 Kacper Kaźmierczak 2007 Poznań Proszę o smsa
70 Kacper Strzelewicz 2009 Poznań
71 Kacperek Mitura 2012 Komorniki 1985
72 Klaudia Smela 2010 Luboń Szkoł Podstawowa nr 5 w Luboniu
73 Kornelia Sudoł 2013 Wągrowiec
74 Kristofer Siemieniuch 2015 Poznań
75 Krzysztof Siporzyński 2006 Rawicz
76 Laura Fornalik 2014 Poznań 4nalik Team - Z mchu i paproci
77 Lena Mierzwa 2011 Poznań Przedszkole nr 98 Słoneczko
78 Lena MAJORKOWSKA 2013 Bydgoszcz
79 Leonard Budnik 2012 Poznań Przedszkole Nr 110
80 Lilka Krzyśka 2015 Dopiewiec
81 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwal team Poznań
82 Magdalena Bystrzycka 2012 Szamotuły
83 Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata
84 Maja Kozłowska 2008 Września
85 Maksymilian Krzyżanowski 2005 Kostrzyn
86 Maksymilian Faryś 2010 Poznań CSWL Poznań
87 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo
88 Marcin Pruchniewski 2005 Rokietnica
89 Marek Jasiński 2007 Poznań FORMATIQ RUN
90 Maria Frąckowiak 2013 Poznań Mamy-Biegamy
91 Martyna Rębas 2005 Komorniki
92 Martyna Roszak 2010 Komorniki SDS Kids
93 Martyna Kozłowska 2012 Września
94 Mateusz Uciński 2007 Oborniki ZSP Objezierze
95 Mateusz szulc 2010 Poznań
96 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo
97 Mikołaj Hetmanowski 2010 Dalewo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem
98 Mikołaj Draszkiewicz 2010 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7
99 Milena Krzewina 2006 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater
100 Miłosz Krzyżanowski 2007 Kostrzyn
101 Nadia Bąk 2012 Wierzenica Przedszkole nr 75 Poznań
102 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań
103 Nikodem Tomowiak 2012 Leszno #SZYMANOWSKITeam
104 Norbert Rysz 2007 Gołańcz
105 Olga Grabowska 2004 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno
106 Olgierd Krahel 2007 Bytkowo UKS Błyskawica
107 Oliwia Kaczmarek 2002 Poznań
108 Oliwia Smela 2012 Luboń Przedszkole Małe Talenty w Luboniu
109 Oliwia Archaniołowicz 2011 Poznań Drużyna Szpiku
110 Oliwia Zandecka 2016 Poznań
111 Oliwia Czajka 2004 Poznań
112 Oliwier Nowicki 2013 Poznań
113 Patryk Winkel 2008 Poznań
114 Patryk Polarok 2012 Poznan
115 Patryk Faryś 2005 Poznań CSWL Poznań
116 Paweł Luboński 2006 Poznań
117 PAWEŁ Chudy 2007 GOSTYŃ
118 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica
119 Piotr Frąckowiak 2012 Poznań Mamy-Biegamy
120 Piotr Aleksandrowicz 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą
121 Piotrek Kapka 2005 Poznań Brzozowy Klub Huraganowy
122 Rafał Wyka 2012 Poznań Przedszkole 77
123 ROKSANA GĄBKA 2011 MIĘDZYCHÓD 2XTEAM
124 Sandra Syguła 2009 Tomaszów Mazowiecki
125 Sebastian Zandecki 2013 Poznań Przedszkole Wiolinek
126 Sofie Siemieniuch 2011 Poznań
127 Stanisław Kubisiak 2013 Baranowo Przedszkole Mali Odkrywcy Baranowo
128 Stefan Biegalski 2010 Poznań
129 Szymon Banaszczyk 2011 Kaźmierz
130 Szymon Malęgowski 2011 Poznań Jeżyce Biegają/Nissan Polody
131 Tomasz Lehmann 2012 Poznań
132 TOMASZ MIERKIEWICZ 2006 POZNAŃ SZKOŁA TYTUSA
133 Tyberiusz Siporzyński 2011 Rawicz
134 Tymon Sobisiak 2009 Miękowo
135 WERONIKA BĄK 2006 KOŚCIAN
136 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań Jeżyce Biegają
137 Wiktor Sobisiak 2012 Miękowo
138 Wiktoria Kania 2006 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater
139 Wiktoria Kowalska 2012 Poznań Colargol
140 Wiktoria RYSZ 2011 Gołańcz
141 Wiktoria Zandecka 2012 Poznań Przedszkole Wiolinek
142 Wiktoria Kabat 2006 Poznań sp 35
143 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań
144 Wojciech Barczykowski 2003 Zgłowiączka
145 Wojciech Kłosiński 2012 Kiączyn
146 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek przedszkole A kuku
147 Zofia Walenciak 2011 Oborniki
148 Zosia Rybarczyk 2009 Plewiska Synchro Poznań
149 Zosia Dolata 2011 Poznań Byle do lata
150 Zosia Perz 2010 Poznań Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań
151 Zuzanna Chmielewska 2013 Paczkowo
152 ZUZANNA ZAREMBA 2007 BOREK WLKP S.P. Borek Wlkp
153 Zuzanna Domań 2010 Kiekrz
154 Zuzia Krawczyk 2009 Miękowo