Lista startowa - IV Bieg Walentynkowy Poznań 2018 - dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy
1 Ksawery Przybylski 2016 Poznań
2 Oliwia Zandecka 2016 Poznań
3 Czesiu Talarowski 2015 Plewiska
4 Igor siejek 2015 Obrzycko
5 Kristofer Siemieniuch 2015 Poznań
6 Julia Śmigielska 2015 Poznań
7 Lilka Krzyśka 2015 Dopiewiec
8 Laura Fornalik 2014 Poznań 4nalik Team - Z mchu i paproci
9 Inacy Tomaszewski 2014 Poznań
10 Mateusz Pająk 2014 Skórzewo Mamy-Biegamy
11 TOSIA SOWIŃSKA 2014 POZNAŃ
12 Borys Przytarski 2014 Gdańsk
13 stanisław olejnicki 2014 poznań
14 Maciej Wilczynski 2014 Poznan
15 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica
16 Iga Polarok 2014 Poznan
17 Adam Biegalski 2014 Poznań
18 Jakub Konieczny 2014 Koziegłowy
19 Maria Frąckowiak 2013 Poznań Mamy-Biegamy
20 Sebastian Zandecki 2013 Poznań Przedszkole Wiolinek
21 Aleksander Budnik 2013 Poznań Przedszkole Nr 110
22 Zuzanna Słotnicka 2013 Szamotuły
23 Lena Chałubińska 2013 Komorniki
24 Zuzanna Chmielewska 2013 Paczkowo
25 Maja Szewczyk 2013 Jenin
26 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek przedszkole A kuku
27 Oliver Rożkowski 2013 Delbrück
28 Jakub Kubiak 2013 Poznań Mamy-Biegamy
29 Jakub Kubiak 2013 Poznań
30 Katarzyna Grajnert 2013 Leszno
31 Lena MAJORKOWSKA 2013 Bydgoszcz
32 Aleksander Pawłowski 2013 Pleszew
33 Hanna Kotlińska 2013 Poznań PRZEDSZKOLE 127
34 Agata Grycza 2013 Suchy Las
35 Jakub Engler 2013 Poznań
36 Kornelia Sudoł 2013 Wągrowiec
37 Łukasz Stafiniak 2013 Poznań Przedszkole nr 30. Mały Olimpijczyk
38 Oliwier Nowicki 2013 Poznań
39 Jan Dorożała 2013 Golęczewo
40 Nadia Warszewska 2013 Poznań
41 Julia Adamczyk 2013 Oborniki
42 Stanisław Kubisiak 2013 Baranowo Przedszkole Mali Odkrywcy Baranowo
43 Jasiu Draszkiewicz 2013 Poznań Przedszkole nr 13
44 Jakub Zwierzyńki 2013 Stęszew Agnieszka Zwierzyńska
45 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań
46 Aleksander Banach 2012 Tarnowo Podgórne
47 Kacperek Mitura 2012 Komorniki 1985
48 Tomasz Lehmann 2012 Poznań
49 Rafał Wyka 2012 Poznań Przedszkole 77
50 Bartosz Kozajda 2012 Poznań
51 Nikodem Tomowiak 2012 Leszno #SZYMANOWSKITeam
52 Błażej Zaparty 2012 Jerzykowo
53 Franek Kwiatek 2012 Poznań
54 Wiktoria Kowalska 2012 Poznań Colargol
55 AMELIA KURDYK 2012 POZNAŃ
56 Martyna Kozłowska 2012 Września
57 Anna Sydorenko 2012 Poznan
58 Piotr Frąckowiak 2012 Poznań Mamy-Biegamy
59 Patryk Polarok 2012 Poznan
60 Anna Sroka 2012 Plewiska Przedszkole Podniebny Świat
61 Wiktor Sobisiak 2012 Miękowo
62 Oliwia Smela 2012 Luboń Przedszkole Małe Talenty w Luboniu
63 Izabela Witucka 2012 Poznan Geparda Poznań
64 BARTOSZ MACHOWICZ 2012 LUBOŃ
65 Dawid Pruchniewski 2012 Rokietnica
66 Wojciech Kłosiński 2012 Kiączyn
67 Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko
68 Julia Wiechcińska 2012 Plewiska Drużyna Szpiku
69 Milena Kozal 2012 Mosina FTI Kids
70 Magdalena Bystrzycka 2012 Szamotuły
71 Aleks Skowroński 2012 Poznań Starołęckie dziki
72 Kuba Małecki 2012 Poznań
73 Nadia Bąk 2012 Wierzenica Przedszkole nr 75 Poznań
74 Miłosz Kwiatkowski 2012 Swarzędz
75 Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata
76 Dorian Kacała 2012 Poznań
77 Jagoda Strabel 2012 Śrem Przedszkole Zakątek Małych Odkrywców w Śremie
78 Leonard Budnik 2012 Poznań Przedszkole Nr 110
79 Martyna Przybylska 2012 Poznań
80 Bartosz Krzyżański 2012 Tarnowo Podgórne
81 Jakub Kaczmarek 2012 Poznań TRANCE ONLY
82 DOMINIK MACHOWICZ 2012 LUBOŃ PRZEDSZKOLE DĘBOWE LUDKI W POZNANIU
83 Amelia Jakuszewska 2012 Poznań kobietybiegaja.pl
84 Jan Panas 2012 Poznan
85 BARTOSZ GRABIAK 2012 POZNAŃ
86 Wiktoria Zandecka 2012 Poznań Przedszkole Wiolinek
87 Igor Przytarski 2012 Gdańsk
88 Borys Jankowski 2011 Stęszew
89 Danuta Talarowska 2011 Plewiska
90 Zofia Walenciak 2011 Oborniki
91 Igor Maćkowiak 2011 Poznań
92 Mikołaj Stęsik 2011 Dąbrowa Korona Zakrzewo
93 Filip Sztukowski 2011 Poznań
94 Oliwia Archaniołowicz 2011 Poznań Drużyna Szpiku
95 Antoni Słotnicki 2011 Szamotuły
96 Piotr Aleksandrowicz 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą
97 ROKSANA GĄBKA 2011 MIĘDZYCHÓD 2XTEAM
98 Marcelina Grzywacz 2011 Bydgoszcz
99 Szymon Malęgowski 2011 Poznań Jeżyce Biegają/Nissan Polody
100 Agata Pająk 2011 Skórzewo Mamy-Biegamy
101 Liliana Witkowska 2011 Poznań
102 Dominik Grzyb 2011 Poznań Smashing Pąpkins/SP 18
103 Lena Mierzwa 2011 Poznań Przedszkole nr 98 Słoneczko
104 Tyberiusz Siporzyński 2011 Rawicz
105 Ignacy Jurasz 2011 Poznań Płetwal Poznań
106 Helena Buczkowska 2011 Kościan TEAM KOŚCIAN
107 Marcel Majewski 2011 Poznań
108 Bartosz Bartniczak 2011 Przeźmierowo Przedszkole 69
109 Wiktoria RYSZ 2011 Gołańcz
110 Kinga Wojtaszyk 2011 Poznań
111 Jan Kozajda 2011 Poznań
112 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą
113 Adam Zwierzyński 2011 Stęszew Agnieszka Zwierzyńska
114 Szymon Banaszczyk 2011 Kaźmierz
115 Hanna Grycza 2011 Suchy Las
116 Sofie Siemieniuch 2011 Poznań
117 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań Jeżyce Biegają
118 Zosia Dolata 2011 Poznań Byle do lata
119 Aleksandra Szymczak 2011 Poznań Wielkopolska Akademia Piłkarska
120 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo
121 Emilia Kwaśny 2010 poznań
122 MAJA BAUM 2010 SOLEC KUJAWSKI
123 Mateusz szulc 2010 Poznań
124 Szymon Górka 2010 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań
125 Klaudia Smela 2010 Luboń Szkoł Podstawowa nr 5 w Luboniu
126 Lily Bienkowska 2010 Pawlowice
127 Bibianna Augustyniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu
128 Franciszek Mułkowski 2010 Sielinko SP Porażyn
129 Mikołaj Draszkiewicz 2010 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7
130 Zosia Perz 2010 Poznań Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań
131 Anna Sydorenko 2010 Poznan
132 Jaś Kowalski 2010 dadada
133 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP65 Poznań
134 Kacper Górczyński 2010 śrem
135 Jan Stolarz 2010 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
136 Mateusz Konieczny 2010 Koziegłowy
137 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwal team Poznań
138 Martyna Roszak 2010 Komorniki SDS Kids
139 Konrad Wawrzyniak 2010 Leszno
140 Stefan Biegalski 2010 Poznań
141 Daria Sydorenko 2010 Poznan
142 Daria Sydorenko 2010 Poznan
143 Barbara Baranowska 2010 Poznań
144 Mikołaj Hetmanowski 2010 Dalewo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem
145 Mateusz Stafiniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa Nr 22
146 Emilia Bednarska 2010 Poznań
147 Jeremi Kondela 2010 Choszczno
148 Zuzanna Domań 2010 Kiekrz
149 Julia Marcinkowska 2010 Poznań szkoła podst 57
150 Maja Jodko 2010 Batorowo Jodko Brothers Running Team
151 Maksymilian Faryś 2010 Poznań CSWL Poznań
152 Lilia Popiołek 2010 Chodzież
153 Kacper Strzelewicz 2009 Poznań
154 Tymoteusz Zaparty 2009 Jerzykowo
155 Alicja Gruszka 2009 Plewiska
156 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań
157 Antoni Chmielewski 2009 Lubon
158 Stanisław Jakubowski 2009 poznań Akademia Reissa
159 Julia Borowiec 2009 Daszewice
160 Sandra Syguła 2009 Tomaszów Mazowiecki
161 Laura Buszkowska 2009 Gaj Wielki Filon Team
162 Kacper Marczyński 2009 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
163 Alex Fornalik 2009 Poznań 4nalik Team - Dębinka
164 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie
165 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem
166 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo
167 Tymon Sobisiak 2009 Miękowo
168 Filip Śmigielski 2009 Poznań
169 Dariusz Bendowski 2009 Stęszew SP Stęszew
170 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA SP Opalenica
171 Dorota Szwed-Kopyto 2009 Swarzędz
172 Emilia Lubońska 2009 Poznań
173 Franciszek Dorożała 2009 Golęczewo Klub Sobieski
174 JULIA MIKA 2009 POZNAŃ
175 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań SP 89
176 Maciej Pietrzak 2009 Poznań
177 Gabriel Praiss 2009 Poznań
178 Oliwia Lutomska 2009 Poznań
179 Zosia Rybarczyk 2009 Plewiska Synchro Poznań
180 Julia Polarok 2009 Poznan
181 Hubert Prejs 2009 Przeźmierowo
182 Zuzia Krawczyk 2009 Miękowo
183 Dominik Szymyślik 2008 Poznań
184 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek Drużyna Szpiku
185 Jakub Kędzierski 2008 Murowana Goślina
186 Marta Grajnert 2008 Leszno
187 Mikołaj Gogolewski 2008 Dolsk
188 Piotr Łagowski 2008 Poznań Night Runners
189 Felix Kuik 2008 Poznan UKS Olimpijczyk
190 Joanna Sus 2008 Zawiercie
191 Maja Kozłowska 2008 Września
192 Adam Florkowski 2008 Wolsztyn
193 Olga Litke 2008 Międzychód OJO TEAM
194 Kacper Stanek 2008 Luboń K.S. Warta Poznań
195 Zuzanna Marcinkowska 2008 Poznań szkoła podstawowa 57 Poznań
196 Patryk Winkel 2008 Poznań
197 Alex Pietrzak 2007 Poznań
198 Miłosz Krzyżanowski 2007 Kostrzyn
199 ZUZANNA ZAREMBA 2007 BOREK WLKP S.P. Borek Wlkp
200 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA SP Opalenica
201 Franciszek Pawłowski 2007 Pleszew
202 Mateusz Uciński 2007 Oborniki ZSP Objezierze
203 Kinga Snela 2007 Oczkowice Snela Team
204 Adam Górczyński 2007 śrem
205 Olgierd Krahel 2007 Bytkowo UKS Błyskawica
206 PAWEŁ Chudy 2007 GOSTYŃ
207 Nina Kociucka 2007 Tomaszów Mazowiecki
208 Agata Wojtaszyk 2007 Poznań
209 Yevhen Mikhailiuk 2007 Gaj Wielki Filon Team
210 Kacper Kaźmierczak 2007 Poznań Proszę o smsa
211 Norbert Rysz 2007 Gołańcz
212 Tola Zakrzewska 2007 Poznań
213 Ania Przybylska 2007 Poznań
214 Ania Przybylska 2007 Poznań
215 Antoni Roth 2007 poznan Night Runners / SP17
216 Antoni Kosobucki 2007 Poznan
217 Marek Jasiński 2007 Poznań FORMATIQ RUN
218 Milena Krzewina 2006 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater
219 Krzysztof Siporzyński 2006 Rawicz
220 Michał Miksa 2006 Poznań Dirty Sparrows
221 Bartosz Kowalski 2006 Koziegłowy
222 Wiktoria Kabat 2006 Poznań sp 35
223 WERONIKA BĄK 2006 KOŚCIAN
224 Paweł Luboński 2006 Poznań
225 Nicola Moritz 2006 Barcin MORANI Barcin
226 TOMASZ MIERKIEWICZ 2006 POZNAŃ SZKOŁA TYTUSA
227 Eryk Kaczmarek 2006 Poznań
228 Aleksandra Bendowska 2006 Stęszew SP Stęszew
229 Wiktoria Kania 2006 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater
230 Marcin Pruchniewski 2005 Rokietnica
231 Jan Grabowski 2005 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno
232 Patryk Faryś 2005 Poznań CSWL Poznań
233 Maksymilian Krzyżanowski 2005 Kostrzyn
234 Agata Kaźmierczak 2005 Poznań Sp 66
235 Olga Rożek 2005 Srem Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem
236 Piotrek Kapka 2005 Poznań Brzozowy Klub Huraganowy
237 Sylwia Bartkowiak 2005 Dolsk MOS Śrem
238 Wiktoria Bartkowiak 2005 Dolsk MOS Śrem
239 Martyna Rębas 2005 Komorniki
240 Agata Szczodrzyńska 2005 Poznań UKS Dąb Suchy Las
241 Otylia Jurga 2005 Nochowo MOS Śrem
242 Anna Zakrzewska 2004 Poznań
243 Oliwia Czajka 2004 Poznań
244 Olga Grabowska 2004 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno
245 Jakub Domań 2004 Kiekrz
246 Adam Chmielewski 2004 Luboń
247 Zuzanna Szczepaniak 2003 Książ Wielkopolski
248 Marcin Sękowski 2003 poznań
249 Wojciech Barczykowski 2003 Zgłowiączka
250 Aleksandra Jasinska 2003 Poznań FORMATIQ RUN
251 Oliwia Kaczmarek 2002 Poznań