Lista startowa - IV Bieg Walentynkowy Poznań 2018 - dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy
1 Oliwia Kaczmarek 2002 Poznań
2 Aleksandra Jasinska 2003 Poznań FORMATIQ RUN
3 Wojciech Barczykowski 2003 Zgłowiączka
4 Marcin Sękowski 2003 poznań
5 Zuzanna Szczepaniak 2003 Książ Wielkopolski
6 Adam Chmielewski 2004 Luboń
7 Jakub Domań 2004 Kiekrz
8 Olga Grabowska 2004 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno
9 Oliwia Czajka 2004 Poznań
10 Anna Zakrzewska 2004 Poznań
11 Martyna Rębas 2005 Komorniki
12 Sylwia Bartkowiak 2005 Dolsk MOS Śrem
13 Wiktoria Bartkowiak 2005 Dolsk MOS Śrem
14 Olga Rożek 2005 Srem Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem
15 Agata Kaźmierczak 2005 Poznań Sp 66
16 Maksymilian Krzyżanowski 2005 Kostrzyn
17 Patryk Faryś 2005 Poznań CSWL Poznań
18 Jan Grabowski 2005 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno
19 Marcin Pruchniewski 2005 Rokietnica
20 Wiktoria Kania 2006 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater
21 Eryk Kaczmarek 2006 Poznań
22 TOMASZ MIERKIEWICZ 2006 POZNAŃ SZKOŁA TYTUSA
23 Nicola Moritz 2006 Barcin MORANI Barcin
24 WERONIKA BĄK 2006 KOŚCIAN
25 Bartosz Kowalski 2006 Koziegłowy
26 Michał Miksa 2006 Poznań Dirty Sparrows
27 Krzysztof Siporzyński 2006 Rawicz
28 Milena Krzewina 2006 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater
29 Marek Jasiński 2007 Poznań FORMATIQ RUN
30 Antoni Kosobucki 2007 Poznan
31 Ania Przybylska 2007 Poznań
32 Ania Przybylska 2007 Poznań
33 Tola Zakrzewska 2007 Poznań
34 Norbert Rysz 2007 Gołańcz
35 Kacper Kaźmierczak 2007 Poznań Proszę o smsa
36 Yevhen Mikhailiuk 2007 Gaj Wielki Filon Team
37 Agata Wojtaszyk 2007 Poznań
38 Nina Kociucka 2007 Tomaszów Mazowiecki
39 PAWEŁ Chudy 2007 GOSTYŃ
40 Adam Górczyński 2007 śrem
41 Kinga Snela 2007 Oczkowice Snela Team
42 Franciszek Pawłowski 2007 Pleszew
43 ZUZANNA ZAREMBA 2007 BOREK WLKP S.P. Borek Wlkp
44 Miłosz Krzyżanowski 2007 Kostrzyn
45 Patryk Winkel 2008 Poznań
46 Zuzanna Marcinkowska 2008 Poznań szkoła podstawowa 57 Poznań
47 Olga Litke 2008 Międzychód OJO TEAM
48 Maja Kozłowska 2008 Września
49 Joanna Sus 2008 Zawiercie
50 Piotr Łagowski 2008 Poznań Night Runners
51 Mikołaj Gogolewski 2008 Dolsk
52 Marta Grajnert 2008 Leszno
53 Jakub Kędzierski 2008 Murowana Goślina
54 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek Drużyna Szpiku
55 Dominik Szymyślik 2008 Poznań
56 Zuzia Krawczyk 2009 Miękowo
57 Hubert Prejs 2009 Przeźmierowo
58 Julia Polarok 2009 Poznan
59 Zosia Rybarczyk 2009 Plewiska Synchro Poznań
60 Oliwia Lutomska 2009 Poznań
61 Gabriel Praiss 2009 Poznań
62 Maciej Pietrzak 2009 Poznań
63 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań SP 89
64 JULIA MIKA 2009 POZNAŃ
65 Dorota Szwed-Kopyto 2009 Swarzędz
66 Filip Śmigielski 2009 Poznań
67 Tymon Sobisiak 2009 Miękowo
68 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo
69 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie
70 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem
71 Laura Buszkowska 2009 Gaj Wielki Filon Team
72 Sandra Syguła 2009 Tomaszów Mazowiecki
73 Julia Borowiec 2009 Daszewice
74 Stanisław Jakubowski 2009 poznań Akademia Reissa
75 Antoni Chmielewski 2009 Lubon
76 Alicja Gruszka 2009 Plewiska
77 Tymoteusz Zaparty 2009 Jerzykowo
78 Lilia Popiołek 2010 Chodzież
79 Maksymilian Faryś 2010 Poznań CSWL Poznań
80 Julia Marcinkowska 2010 Poznań szkoła podst 57
81 Zuzanna Domań 2010 Kiekrz
82 Jeremi Kondela 2010 Choszczno
83 Emilia Bednarska 2010 Poznań
84 Mateusz Stafiniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa Nr 22
85 Mikołaj Hetmanowski 2010 Dalewo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem
86 Barbara Baranowska 2010 Poznań
87 Daria Sydorenko 2010 Poznan
88 Daria Sydorenko 2010 Poznan
89 Stefan Biegalski 2010 Poznań
90 Konrad Wawrzyniak 2010 Leszno
91 Martyna Roszak 2010 Komorniki SDS Kids
92 Mateusz Konieczny 2010 Koziegłowy
93 Jan Stolarz 2010 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
94 Kacper Górczyński 2010 śrem
95 Jaś Kowalski 2010 dadada
96 Anna Sydorenko 2010 Poznan
97 Zosia Perz 2010 Poznań Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań
98 Mikołaj Draszkiewicz 2010 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7
99 Franciszek Mułkowski 2010 Sielinko SP Porażyn
100 Lily Bienkowska 2010 Pawlowice