Lista startowa - IV Bieg Walentynkowy Poznań 2018 - dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy
1 Oliwia Kaczmarek 2002 Poznań
2 Aleksandra Jasinska 2003 Poznań FORMATIQ RUN
3 Wojciech Barczykowski 2003 Zgłowiączka
4 Jakub Domań 2004 Kiekrz
5 Olga Grabowska 2004 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno
6 Oliwia Czajka 2004 Poznań
7 Martyna Rębas 2005 Komorniki
8 Piotrek Kapka 2005 Poznań Brzozowy Klub Huraganowy
9 Agata Kaźmierczak 2005 Poznań Sp 66
10 Maksymilian Krzyżanowski 2005 Kostrzyn
11 Patryk Faryś 2005 Poznań CSWL Poznań
12 Jan Grabowski 2005 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno
13 Marcin Pruchniewski 2005 Rokietnica
14 Wiktoria Kania 2006 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater
15 Aleksandra Bendowska 2006 Stęszew SP Stęszew
16 Eryk Kaczmarek 2006 Poznań
17 TOMASZ MIERKIEWICZ 2006 POZNAŃ SZKOŁA TYTUSA
18 Paweł Luboński 2006 Poznań
19 WERONIKA BĄK 2006 KOŚCIAN
20 Wiktoria Kabat 2006 Poznań sp 35
21 Krzysztof Siporzyński 2006 Rawicz
22 Milena Krzewina 2006 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater
23 Marek Jasiński 2007 Poznań FORMATIQ RUN
24 Antoni Kosobucki 2007 Poznan
25 Ania Przybylska 2007 Poznań
26 Ania Przybylska 2007 Poznań
27 Norbert Rysz 2007 Gołańcz
28 Kacper Kaźmierczak 2007 Poznań Proszę o smsa
29 PAWEŁ Chudy 2007 GOSTYŃ
30 Olgierd Krahel 2007 Bytkowo UKS Błyskawica
31 Adam Górczyński 2007 śrem
32 Mateusz Uciński 2007 Oborniki ZSP Objezierze
33 Franciszek Pawłowski 2007 Pleszew
34 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA SP Opalenica
35 ZUZANNA ZAREMBA 2007 BOREK WLKP S.P. Borek Wlkp
36 Miłosz Krzyżanowski 2007 Kostrzyn
37 Alex Pietrzak 2007 Poznań
38 Patryk Winkel 2008 Poznań
39 Maja Kozłowska 2008 Września
40 Bianka Adamczewska 2008 Poznań Sp7
41 Jakub Kędzierski 2008 Murowana Goślina
42 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek Drużyna Szpiku
43 Dominik Szymyślik 2008 Poznań
44 Zuzia Krawczyk 2009 Miękowo
45 Hubert Prejs 2009 Przeźmierowo
46 Julia Polarok 2009 Poznan
47 Zosia Rybarczyk 2009 Plewiska Synchro Poznań
48 Gabriel Praiss 2009 Poznań
49 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań SP 89
50 JULIA MIKA 2009 POZNAŃ
51 Emilia Lubońska 2009 Poznań
52 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA SP Opalenica
53 Dariusz Bendowski 2009 Stęszew SP Stęszew
54 Tymon Sobisiak 2009 Miękowo
55 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo
56 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie
57 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem
58 Alex Fornalik 2009 Poznań 4nalik Team - Dębinka
59 Kacper Marczyński 2009 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
60 Sandra Syguła 2009 Tomaszów Mazowiecki
61 Julia Borowiec 2009 Daszewice
62 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań
63 Alicja Gruszka 2009 Plewiska
64 Kacper Strzelewicz 2009 Poznań
65 Maksymilian Faryś 2010 Poznań CSWL Poznań
66 Zuzanna Domań 2010 Kiekrz
67 Mikołaj Hetmanowski 2010 Dalewo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem
68 Barbara Baranowska 2010 Poznań
69 Daria Sydorenko 2010 Poznan
70 Daria Sydorenko 2010 Poznan
71 Stefan Biegalski 2010 Poznań
72 Martyna Roszak 2010 Komorniki SDS Kids
73 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwal team Poznań
74 Kacper Górczyński 2010 śrem
75 Jaś Kowalski 2010 dadada
76 Anna Sydorenko 2010 Poznan
77 Zosia Perz 2010 Poznań Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań
78 Mikołaj Draszkiewicz 2010 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7
79 Bibianna Augustyniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu
80 Klaudia Smela 2010 Luboń Szkoł Podstawowa nr 5 w Luboniu
81 Mateusz szulc 2010 Poznań
82 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo
83 Aleksandra Szymczak 2011 Poznań Wielkopolska Akademia Piłkarska
84 Zosia Dolata 2011 Poznań Byle do lata
85 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań Jeżyce Biegają
86 Sofie Siemieniuch 2011 Poznań
87 Hanna Grycza 2011 Suchy Las
88 Szymon Banaszczyk 2011 Kaźmierz
89 Adam Zwierzyński 2011 Stęszew Agnieszka Zwierzyńska
90 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą
91 Jan Kozajda 2011 Poznań
92 Wiktoria RYSZ 2011 Gołańcz
93 Bartosz Bartniczak 2011 Przeźmierowo Przedszkole 69
94 Helena Buczkowska 2011 Kościan TEAM KOŚCIAN
95 Ignacy Jurasz 2011 Poznań Płetwal Poznań
96 Lena Mierzwa 2011 Poznań Przedszkole nr 98 Słoneczko
97 Tyberiusz Siporzyński 2011 Rawicz
98 Szymon Malęgowski 2011 Poznań Jeżyce Biegają/Nissan Polody
99 ROKSANA GĄBKA 2011 MIĘDZYCHÓD 2XTEAM
100 Piotr Aleksandrowicz 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą
101 Oliwia Archaniołowicz 2011 Poznań Drużyna Szpiku
102 Filip Sztukowski 2011 Poznań
103 Igor Maćkowiak 2011 Poznań
104 Zofia Walenciak 2011 Oborniki
105 Borys Jankowski 2011 Stęszew
106 Wiktoria Zandecka 2012 Poznań Przedszkole Wiolinek
107 BARTOSZ GRABIAK 2012 POZNAŃ
108 Jakub Kaczmarek 2012 Poznań TRANCE ONLY
109 Bartosz Krzyżański 2012 Tarnowo Podgórne
110 Leonard Budnik 2012 Poznań Przedszkole Nr 110
111 Dorian Kacała 2012 Poznań
112 Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata
113 Nadia Bąk 2012 Wierzenica Przedszkole nr 75 Poznań
114 Magdalena Bystrzycka 2012 Szamotuły
115 Julia Wiechcińska 2012 Plewiska Drużyna Szpiku
116 Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko
117 Wojciech Kłosiński 2012 Kiączyn
118 Dawid Pruchniewski 2012 Rokietnica
119 Oliwia Smela 2012 Luboń Przedszkole Małe Talenty w Luboniu
120 Wiktor Sobisiak 2012 Miękowo
121 Patryk Polarok 2012 Poznan
122 Piotr Frąckowiak 2012 Poznań Mamy-Biegamy
123 Anna Sydorenko 2012 Poznan
124 Martyna Kozłowska 2012 Września
125 AMELIA KURDYK 2012 POZNAŃ
126 Wiktoria Kowalska 2012 Poznań Colargol
127 Nikodem Tomowiak 2012 Leszno #SZYMANOWSKITeam
128 Bartosz Kozajda 2012 Poznań
129 Rafał Wyka 2012 Poznań Przedszkole 77
130 Tomasz Lehmann 2012 Poznań
131 Kacperek Mitura 2012 Komorniki 1985
132 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań
133 Jakub Zwierzyńki 2013 Stęszew Agnieszka Zwierzyńska
134 Jasiu Draszkiewicz 2013 Poznań Przedszkole nr 13
135 Stanisław Kubisiak 2013 Baranowo Przedszkole Mali Odkrywcy Baranowo
136 Julia Adamczyk 2013 Oborniki
137 Oliwier Nowicki 2013 Poznań
138 Kornelia Sudoł 2013 Wągrowiec
139 Agata Grycza 2013 Suchy Las
140 Aleksander Pawłowski 2013 Pleszew
141 Lena MAJORKOWSKA 2013 Bydgoszcz
142 Jakub Kubiak 2013 Poznań Mamy-Biegamy
143 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek przedszkole A kuku
144 Zuzanna Chmielewska 2013 Paczkowo
145 Aleksander Budnik 2013 Poznań Przedszkole Nr 110
146 Sebastian Zandecki 2013 Poznań Przedszkole Wiolinek
147 Maria Frąckowiak 2013 Poznań Mamy-Biegamy
148 Adam Biegalski 2014 Poznań
149 Iga Polarok 2014 Poznan
150 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica
151 Laura Fornalik 2014 Poznań 4nalik Team - Z mchu i paproci
152 Lilka Krzyśka 2015 Dopiewiec
153 Kristofer Siemieniuch 2015 Poznań
154 Oliwia Zandecka 2016 Poznań