Lista startowa - IV Bieg Walentynkowy Poznań 2018 - dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco
1 Łukasz Stafiniak 2013 Poznań Przedszkole nr 30. Mały Olimpijczyk
2 Mateusz Stafiniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa Nr 22
3 Zuzanna Marcinkowska 2008 Poznań szkoła podstawowa 57 Poznań
4 Jagoda Strabel 2012 Śrem Przedszkole Zakątek Małych Odkrywców w Śremie
5 Franciszek Mułkowski 2010 Sielinko SP Porażyn
6 DOMINIK MACHOWICZ 2012 LUBOŃ PRZEDSZKOLE DĘBOWE LUDKI W POZNANIU
7 Aleks Skowroński 2012 Poznań Starołęckie dziki
8 Anna Sroka 2012 Plewiska Przedszkole Podniebny Świat
9 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP65 Poznań
10 Dominik Grzyb 2011 Poznań Smashing Pąpkins/SP 18
11 TOMASZ MIERKIEWICZ 2006 POZNAŃ SZKOŁA TYTUSA
12 Kacper Kaźmierczak 2007 Poznań Proszę o smsa
13 Lena Mierzwa 2011 Poznań Przedszkole nr 98 Słoneczko
14 Rafał Wyka 2012 Poznań Przedszkole 77
15 Leonard Budnik 2012 Poznań Przedszkole Nr 110
16 Aleksander Budnik 2013 Poznań Przedszkole Nr 110
17 Laura Fornalik 2014 Poznań 4nalik Team - Z mchu i paproci
18 Szymon Malęgowski 2011 Poznań Jeżyce Biegają/Nissan Polody
19 Nikodem Tomowiak 2012 Leszno #SZYMANOWSKITeam
20 Piotrek Kapka 2005 Poznań Brzozowy Klub Huraganowy
21 Adam Zwierzyński 2011 Stęszew Agnieszka Zwierzyńska
22 Jakub Zwierzyńki 2013 Stęszew Agnieszka Zwierzyńska
23 Martyna Roszak 2010 Komorniki SDS Kids
24 Sebastian Zandecki 2013 Poznań Przedszkole Wiolinek
25 Wiktoria Zandecka 2012 Poznań Przedszkole Wiolinek
26 Wiktoria Kowalska 2012 Poznań Colargol
27 Zosia Rybarczyk 2009 Plewiska Synchro Poznań
28 ROKSANA GĄBKA 2011 MIĘDZYCHÓD 2XTEAM
29 Bartosz Bartniczak 2011 Przeźmierowo Przedszkole 69
30 Klaudia Smela 2010 Luboń Szkoł Podstawowa nr 5 w Luboniu
31 Oliwia Smela 2012 Luboń Przedszkole Małe Talenty w Luboniu
32 Aleksandra Szymczak 2011 Poznań Wielkopolska Akademia Piłkarska
33 Olga Rożek 2005 Srem Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem
34 Mikołaj Hetmanowski 2010 Dalewo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem
35 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem
36 Nicola Moritz 2006 Barcin MORANI Barcin
37 Aleksandra Bendowska 2006 Stęszew SP Stęszew
38 Dariusz Bendowski 2009 Stęszew SP Stęszew
39 Laura Buszkowska 2009 Gaj Wielki Filon Team
40 Yevhen Mikhailiuk 2007 Gaj Wielki Filon Team
41 Nadia Bąk 2012 Wierzenica Przedszkole nr 75 Poznań
42 Jakub Kaczmarek 2012 Poznań TRANCE ONLY
43 Milena Krzewina 2006 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater
44 Wiktoria Kania 2006 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater
45 Ignacy Jurasz 2011 Poznań Płetwal Poznań
46 Antoni Roth 2007 poznan Night Runners / SP17
47 Milena Kozal 2012 Mosina FTI Kids
48 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA SP Opalenica
49 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA SP Opalenica
50 Olga Litke 2008 Międzychód OJO TEAM
51 Wiktoria Kabat 2006 Poznań sp 35
52 Hanna Kotlińska 2013 Poznań PRZEDSZKOLE 127
53 Kacperek Mitura 2012 Komorniki 1985
54 ZUZANNA ZAREMBA 2007 BOREK WLKP S.P. Borek Wlkp
55 Kinga Snela 2007 Oczkowice Snela Team
56 Maksymilian Faryś 2010 Poznań CSWL Poznań
57 Patryk Faryś 2005 Poznań CSWL Poznań
58 Helena Buczkowska 2011 Kościan TEAM KOŚCIAN
59 Julia Marcinkowska 2010 Poznań szkoła podst 57
60 Zosia Perz 2010 Poznań Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań
61 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwal team Poznań
62 Stanisław Jakubowski 2009 poznań Akademia Reissa
63 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie
64 Marek Jasiński 2007 Poznań FORMATIQ RUN
65 Aleksandra Jasinska 2003 Poznań FORMATIQ RUN
66 Bibianna Augustyniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu
67 Kacper Stanek 2008 Luboń K.S. Warta Poznań
68 Olgierd Krahel 2007 Bytkowo UKS Błyskawica
69 Agata Kaźmierczak 2005 Poznań Sp 66
70 Mikołaj Stęsik 2011 Dąbrowa Korona Zakrzewo
71 Jan Stolarz 2010 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
72 Izabela Witucka 2012 Poznan Geparda Poznań
73 Alex Fornalik 2009 Poznań 4nalik Team - Dębinka
74 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań SP 89
75 Maja Jodko 2010 Batorowo Jodko Brothers Running Team
76 Jasiu Draszkiewicz 2013 Poznań Przedszkole nr 13
77 Mikołaj Draszkiewicz 2010 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7
78 Mateusz Uciński 2007 Oborniki ZSP Objezierze
79 Felix Kuik 2008 Poznan UKS Olimpijczyk
80 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek przedszkole A kuku
81 Agata Szczodrzyńska 2005 Poznań UKS Dąb Suchy Las
82 Amelia Jakuszewska 2012 Poznań kobietybiegaja.pl
83 Stanisław Kubisiak 2013 Baranowo Przedszkole Mali Odkrywcy Baranowo
84 Sylwia Bartkowiak 2005 Dolsk MOS Śrem
85 Wiktoria Bartkowiak 2005 Dolsk MOS Śrem
86 Otylia Jurga 2005 Nochowo MOS Śrem
87 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań Jeżyce Biegają
88 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą
89 Piotr Aleksandrowicz 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą
90 Franciszek Dorożała 2009 Golęczewo Klub Sobieski
91 Michał Miksa 2006 Poznań Dirty Sparrows
92 Zosia Dolata 2011 Poznań Byle do lata
93 Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata
94 Mateusz Pająk 2014 Skórzewo Mamy-Biegamy
95 Jakub Kubiak 2013 Poznań Mamy-Biegamy
96 Agata Pająk 2011 Skórzewo Mamy-Biegamy
97 Maria Frąckowiak 2013 Poznań Mamy-Biegamy
98 Piotr Frąckowiak 2012 Poznań Mamy-Biegamy
99 Piotr Łagowski 2008 Poznań Night Runners
100 Olga Grabowska 2004 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno
101 Jan Grabowski 2005 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno
102 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek Drużyna Szpiku
103 Oliwia Archaniołowicz 2011 Poznań Drużyna Szpiku
104 Julia Wiechcińska 2012 Plewiska Drużyna Szpiku
105 Szymon Górka 2010 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań
106 Kacper Marczyński 2009 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
107 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań
108 Jaś Kowalski 2010 dadada
109 Franciszek Pawłowski 2007 Pleszew
110 Zuzia Krawczyk 2009 Miękowo
111 Oliwia Lutomska 2009 Poznań
112 Maksymilian Krzyżanowski 2005 Kostrzyn
113 Daria Sydorenko 2010 Poznan
114 Norbert Rysz 2007 Gołańcz
115 Bartosz Kowalski 2006 Koziegłowy
116 Czesiu Talarowski 2015 Plewiska
117 Konrad Wawrzyniak 2010 Leszno
118 Antoni Kosobucki 2007 Poznan
119 Antoni Chmielewski 2009 Lubon
120 Maja Szewczyk 2013 Jenin
121 Jakub Konieczny 2014 Koziegłowy
122 Adam Górczyński 2007 śrem
123 Patryk Winkel 2008 Poznań
124 Aleksander Pawłowski 2013 Pleszew
125 Agata Wojtaszyk 2007 Poznań
126 Jakub Engler 2013 Poznań
127 Miłosz Krzyżanowski 2007 Kostrzyn
128 Kornelia Sudoł 2013 Wągrowiec
129 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo
130 Wiktoria RYSZ 2011 Gołańcz
131 Franek Kwiatek 2012 Poznań
132 Bartosz Krzyżański 2012 Tarnowo Podgórne
133 Julia Polarok 2009 Poznan
134 Antoni Słotnicki 2011 Szamotuły
135 Marcin Sękowski 2003 poznań
136 Kacper Górczyński 2010 śrem
137 Borys Jankowski 2011 Stęszew
138 Kinga Wojtaszyk 2011 Poznań
139 Oliwier Nowicki 2013 Poznań
140 Szymon Banaszczyk 2011 Kaźmierz
141 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo
142 Barbara Baranowska 2010 Poznań
143 Maciej Pietrzak 2009 Poznań
144 Zuzanna Szczepaniak 2003 Książ Wielkopolski
145 Hanna Grycza 2011 Suchy Las
146 WERONIKA BĄK 2006 KOŚCIAN
147 Iga Polarok 2014 Poznan
148 Zuzanna Słotnicka 2013 Szamotuły
149 Ania Przybylska 2007 Poznań
150 Dorota Szwed-Kopyto 2009 Swarzędz
151 Sandra Syguła 2009 Tomaszów Mazowiecki
152 Jakub Domań 2004 Kiekrz
153 stanisław olejnicki 2014 poznań
154 Marcel Majewski 2011 Poznań
155 Nina Kociucka 2007 Tomaszów Mazowiecki
156 Agata Grycza 2013 Suchy Las
157 Oliwia Czajka 2004 Poznań
158 Kacper Strzelewicz 2009 Poznań
159 Patryk Polarok 2012 Poznan
160 Jakub Kubiak 2013 Poznań
161 Emilia Kwaśny 2010 poznań
162 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań
163 Jeremi Kondela 2010 Choszczno
164 Lilia Popiołek 2010 Chodzież
165 Inacy Tomaszewski 2014 Poznań
166 Oliwia Kaczmarek 2002 Poznań
167 Anna Sydorenko 2010 Poznan
168 Paweł Luboński 2006 Poznań
169 Zuzanna Domań 2010 Kiekrz
170 Mikołaj Gogolewski 2008 Dolsk
171 Oliver Rożkowski 2013 Delbrück
172 Krzysztof Siporzyński 2006 Rawicz
173 Jan Dorożała 2013 Golęczewo
174 Filip Sztukowski 2011 Poznań
175 Wojciech Barczykowski 2003 Zgłowiączka
176 Gabriel Praiss 2009 Poznań
177 Igor siejek 2015 Obrzycko
178 Liliana Witkowska 2011 Poznań
179 Eryk Kaczmarek 2006 Poznań
180 Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko
181 Emilia Lubońska 2009 Poznań
182 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica
183 Adam Chmielewski 2004 Luboń
184 Ania Przybylska 2007 Poznań
185 Wojciech Kłosiński 2012 Kiączyn
186 Aleksander Banach 2012 Tarnowo Podgórne
187 Hubert Prejs 2009 Przeźmierowo
188 Stefan Biegalski 2010 Poznań
189 Marta Grajnert 2008 Leszno
190 Ksawery Przybylski 2016 Poznań
191 Alex Pietrzak 2007 Poznań
192 Lilka Krzyśka 2015 Dopiewiec
193 Tymoteusz Zaparty 2009 Jerzykowo
194 Tyberiusz Siporzyński 2011 Rawicz
195 Martyna Kozłowska 2012 Września
196 Lily Bienkowska 2010 Pawlowice
197 Martyna Przybylska 2012 Poznań
198 PAWEŁ Chudy 2007 GOSTYŃ
199 AMELIA KURDYK 2012 POZNAŃ
200 Martyna Rębas 2005 Komorniki
201 Adam Biegalski 2014 Poznań
202 Katarzyna Grajnert 2013 Leszno
203 MAJA BAUM 2010 SOLEC KUJAWSKI
204 BARTOSZ GRABIAK 2012 POZNAŃ
205 Kristofer Siemieniuch 2015 Poznań
206 Błażej Zaparty 2012 Jerzykowo
207 Dorian Kacała 2012 Poznań
208 Maja Kozłowska 2008 Września
209 Julia Adamczyk 2013 Oborniki
210 Jan Panas 2012 Poznan
211 Emilia Bednarska 2010 Poznań
212 Dominik Szymyślik 2008 Poznań
213 Jan Kozajda 2011 Poznań
214 Zofia Walenciak 2011 Oborniki
215 JULIA MIKA 2009 POZNAŃ
216 Maciej Wilczynski 2014 Poznan
217 Lena Chałubińska 2013 Komorniki
218 Daria Sydorenko 2010 Poznan
219 Zuzanna Chmielewska 2013 Paczkowo
220 Sofie Siemieniuch 2011 Poznań
221 Miłosz Kwiatkowski 2012 Swarzędz
222 Joanna Sus 2008 Zawiercie
223 Nadia Warszewska 2013 Poznań
224 Alicja Gruszka 2009 Plewiska
225 Tymon Sobisiak 2009 Miękowo
226 Anna Zakrzewska 2004 Poznań
227 Marcelina Grzywacz 2011 Bydgoszcz
228 Igor Maćkowiak 2011 Poznań
229 Bartosz Kozajda 2012 Poznań
230 Magdalena Bystrzycka 2012 Szamotuły
231 Mateusz szulc 2010 Poznań
232 Marcin Pruchniewski 2005 Rokietnica
233 BARTOSZ MACHOWICZ 2012 LUBOŃ
234 Filip Śmigielski 2009 Poznań
235 Anna Sydorenko 2012 Poznan
236 Lena MAJORKOWSKA 2013 Bydgoszcz
237 Julia Borowiec 2009 Daszewice
238 Igor Przytarski 2012 Gdańsk
239 Kuba Małecki 2012 Poznań
240 Jakub Kędzierski 2008 Murowana Goślina
241 Wiktor Sobisiak 2012 Miękowo
242 Tola Zakrzewska 2007 Poznań
243 TOSIA SOWIŃSKA 2014 POZNAŃ
244 Tomasz Lehmann 2012 Poznań
245 Dawid Pruchniewski 2012 Rokietnica
246 Adam Florkowski 2008 Wolsztyn
247 Danuta Talarowska 2011 Plewiska
248 Julia Śmigielska 2015 Poznań
249 Oliwia Zandecka 2016 Poznań
250 Borys Przytarski 2014 Gdańsk
251 Mateusz Konieczny 2010 Koziegłowy