Lista startowa - V Bieg Walentynkowy Poznań 2019 - dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Piotr Czubaszewski 2014 Poznan Czubasie /SDS A
2 Bianka Adamczewska 2008 Poznań UKS Dąb Suchy Las A
3 Adam Agata 2013 Biedrusko B (karnet)
4 Nadia Bąk 2012 Wierzenica Przedszkole nr 75 A
5 Emilia Bednarska 2010 Poznań A
6 Kamila Bednarska 2015 Poznań A
7 Julia Borowiec 2009 Daszewice SP Daszewice B
8 Oliwier Burek 2012 Września A
9 Jakub Burek 2008 Września A
10 Oliwia Błaszczyk 2007 Zalasewo SP nr 2 Zalasewo A
11 Alicja Cieniuch 2013 Poznań A
12 Julia Cieniuch 2011 Poznań A
13 Jan Czubaszewski 2010 Poznan Czubasie /SDS A
14 Marcelek Danielewicz 2013 Stęszew B
15 Igor Dojs 2013 POZNAŃ A
16 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań SP89 A (karnet)
17 Agata Gendera 2009 Borek wlkp B (karnet)
18 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań Akademia Urbasia A (karnet)
19 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek A (karnet)
20 Mikołaj Gorzelanny 2013 Sulechów B (karnet)
21 Alicja Gruszka 2009 Plewiska A
22 Zuzanna Grzęda 2008 Poznań SP89 A
23 Eryk Grzęda 2011 Poznań SP89 A
24 Hubert Jeczewski 2011 Poznan Zespół Szkół nr 5 w Poznaniu A
25 Stasiu Jeziorski 2015 Chyby A
26 Boguś Jeziorski 2018 Chyby A
27 Marcin Jóźwiak 2005 Poznań A
28 Piotr Kapka 2005 Poznań A (karnet)
29 Marek Kąsowski 2012 Poznań A
30 anita kaźmierczak 2012 głuponie B
31 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań SP 89 POZNAŃ A
32 Norbert Klak 2007 Święciechowa KP Polonia A
33 Szymon Koberski 2007 Skórzewo A
34 Aleksandra Kościńska 2014 Poznań A
35 Stanisław Kościński 2010 Poznań A
36 Wiktoria Kozłowska 2007 Poznań A
37 Wiktor Kruszyna 2009 Dziemionna A
38 Jan Kula 2009 Koło A
39 Franek Kwiatek 2012 Poznań A
40 Gabriela Lechowicz 2012 Szamocin B
41 Zuzanna Lewicka 2012 Poznań Przedszkole nr 75 A
42 Igor Maćkowiak 2011 Poznań B
43 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo A
44 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo A
45 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań B
46 Borys Marzec 2011 Poznań A (karnet)
47 Piotrek Matuszak 2004 Borek wlkp. A (karnet)
48 Julia Michalak 2009 OTUSZ B (karnet)
49 Emil Mikołajczak 2009 Luboń B (karnet)
50 Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko Przedszkole Biedrusko A
51 Nadia Molak 2009 Poznań B
52 Pola Murmillo 2011 Piznan A
53 Iwo Nowak 2009 Golęczewo John dewey school Oborniki A
54 Julia Nowak 2012 Poznań B
55 Tosia Orwat 2007 Poznań Biuro Rachunkowe OR-VAT A
56 Łucja Pawlak 2010 Poznań A
57 Wiktoria Prałat 2016 Leszno B (karnet)
58 Ksawery Pudliszewski 2006 Kościan PUDLISZEWSKI TEAM A
59 Ignacy Pudliszewski 2007 Kościan SZYMANOWSKI TEAM/KOŚCIAN TEAM A
60 Zuzanna Radomska 2008 Murowana Goślina PARK DZIEJE A
61 Jędrzej Radomski 2005 Murowana Goślina PARK DZIEJE A
62 Jan Rok 2012 Poznań LPFA Poznań-Dębiec B
63 Marianna Sklepowicz 2014 Poznań B (karnet)
64 Aleks Skowroński 2012 Poznań A
65 Oliwia Smela 2012 Luboń A (karnet)
66 Klaudia Smela 2010 Luboń A (karnet)
67 Danuta Stempniak 2010 Hel REBELS LEGION TEAM A
68 Michał Stempniak 2006 Hel A
69 Milan Stroiński 2009 Poznań SP nr 89 w Poznaniu A (karnet)
70 Jan Strugarek 2013 Poznań A
71 Oskar Strzelewicz 2016 Poznań A
72 Kacper Strzelewicz 2009 Poznań A
73 SANDRA SYGUŁA 2009 TOMASZÓW MAZ. A
74 Wojciech Szymczak 2008 Poznań A
75 Stanisław Szymczak 2010 Poznań A
76 Maja Tomczak 2011 Poznań A
77 Agata Torz 2008 Poznań SP 51 A
78 Amelia Torz 2012 Poznań Twórcze misie A
79 Amelia Tyczyńska 2007 Leszno Achilles Leszno A
80 Stanisław Walkowiak 2004 Poznań SP 61 Poznań A (karnet)
81 Antoni Węgielnik 2015 gorzow wlkp A
82 Marcelinka Weychan 2012 Stęszew A
83 Matylda Weychan 2004 Stęszew A
84 Julian Wiącek 2015 Międzyrzecz A
85 Patryk Winkel 2008 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
86 Liliana Witkowska 2011 Poznań Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14 Poznań A
87 Wiktoria Wojtczak 2013 Krzywiń Promień Krzywiń A
88 ZUZANNA WOJTERA 2006 POZNAŃ A
89 Gosia Wojtkowiak 2015 Poznań Szybkie Ślimaki A
90 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań Katolicka Szkoła Podstawowa im. Stanisława Kostki w Poznaniu A
91 Mateusz wozniak 2011 Dymaczewo nowe A
92 Zuzanna Zaremba 2007 Borek Wlkp S.P. Borek Wlkp / UKS Jedynka Gostyń A (karnet)
93 Patrycja Łączka 2011 Poznan A
94 Mateusz Łączka 2008 Poznan A
95 Kacper Łyduch 2012 Września B
96 Tymon Łyduch 2013 Grodzisk Wielkopolski B