Lista startowa - V Bieg Walentynkowy Poznań 2019

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Nazwa pary
1 Sandra Adamczak 1998 Nowa Dąbrowa bieg 5km A Rumcajs i Rumcajsowa
2 Tadeusz Agaciński 1965 Poznań SERIKON TEAM NW 5 km A
3 Katarzyna ANTONOWICZ 1975 Drezdenko bieg 5km B Kasia i Andrzej
4 Adrian Bajstok 2000 Czempiń UKS Junior Nietążkowo bieg 10km A A&A
5 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica bieg 5km A
6 Alicja Balcerek 1993 Czerwonak bieg 5km A
7 Aleksandra Baranowska 1999 Swarzędz bieg 10km B Ponczki Razem
8 Anna Barczak 1988 MOGILNO Husaria Race Team bieg 5km A Ania & Wojtek
9 Tomasz Bartkowiak 1971 Swarzędz bieg 5km A Magda i Tomek
10 Przemysław Barłóg 1997 Poznań bieg 10km A Patrycja i Przemek
11 Marek Bendowski 1962 Grodzisk Wlkp bieg 5km A
12 Kazimierz Biczyc 1949 Poznań bieg 10km A
13 Monika Bielecka 1978 Stargard TupTup Team NW 5 km A
14 Paweł Bieszke 1963 Wojcieszyce NW 5 km B
15 Marcin Bilski 1987 Poznań bieg 5km A
16 Michał Hubert Bilski 1998 Poznań M&M bieg 5km A
17 Miłosz Bobiński 1990 Poznań bieg 5km A Aneta i Miłosz
18 Iwona Bociańska 1994 Poznań bieg 10km A Iwona i Damian
19 Antonina Boichuk 1998 Poznań bieg 5km B
20 Nadiia Boichuk 1977 Poznań bieg 5km B
21 Łukasz Bojek 1990 Leszno bieg 5km A Darianna & Bojas
22 Dawid Borkowski 1999 Poznań bieg 10km B Ponczki Razem
23 Kinga Borowiec 1982 Daszewice Mamy biegamy bieg 10km A Biegające Borówki
24 Karol Borowiec 1977 Daszewice 2.SLT bieg 10km A Biegające Borówki
25 Pamcia Borys 1994 Poznań bieg 10km A
26 Ewa Bubacz 1973 Gniezno NW 5 km A Stare Dobre Małżeństwo ;)
27 Janusz Bubacz 1970 Gniezno NW 5 km A Stare Dobre Małżeństwo ;)
28 Przemysław Budziszewski 1995 Poznań bieg 5km A Tośki
29 Katarzyna Burek 1981 Września Night Runners Września bieg 5km B
30 Marcin Burlaga 1984 Poznań bieg 5km A
31 Małgorzata Bystrzycka 1981 Oborniki bieg 5km A M&M BIEGNĄ
32 Michał Bystrzycki 1981 Oborniki bieg 5km A M&M BIEGNĄ
33 Wioletta Błażejak 1981 Wschowa NW 5 km B
34 Małgorzata Cępura 1995 Poznań bieg 10km A
35 Marcin Ceranka 1991 Poznań bieg 5km A cinekspoko69
36 Ryszard Charko 1967 Ustka bieg 5km B (karnet)
37 Barbara Charko 1971 Ustka NW 5 km B (karnet)
38 Weronika Charko 1995 Ustka 1995 bieg 5km A (karnet)
39 Piotr Charko 1997 Ustka bieg 5km A (karnet)
40 Mariusz Chmiel 1971 Bądzów Wybiegani Bądzów bieg 5km A
41 Milena Chmielewska-Boruch 1987 Mrągowo bieg 10km A
42 Wiesław Chojniak 1973 Poznań bieg 10km A
43 Ania Chrzanowska 2001 Kościan NW 5 km A
44 Alicja Chrzanowska 2003 Kościan bieg 10km A A&A
45 Jarosław Ciastowski 1959 Poznań CIACHA I CZAPY bieg 10km A
46 Marta Cieniuch 1983 Poznań bieg 10km A
47 Piotr Cieniuch 1982 Poznań bieg 10km A
48 Gosia Cieslak 1984 Poznan bieg 10km A M&Ms
49 Katarzyna Cieślewicz-Galas 1979 Poznań bieg 10km A (karnet)
50 Marek Cybul 1980 Stęszew Team DaliDali bieg 5km A
51 Agnieszka Cybulska 1984 Poznań Rehafiz bieg 10km A Aga i Darek
52 Dariusz Cybulski 1981 Poznań Rehafiz bieg 10km A Aga i Darek
53 Patrycja Czajkowska 1986 Włocławek bieg 5km B Patrycja i Maciej Biegają
54 Maciej Czajkowski 2003 Włocławek bieg 5km B Patrycja i Maciej Biegają
55 Renata Czerniawska 1970 Czerwonak bieg 10km B
56 Edyta Czerwińska 1988 Oborniki bieg 10km A CrossCrew
57 Bartłomiej Czerwiński 1980 Oborniki bieg 10km A (karnet) CrossCrew
58 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań bieg 10km A
59 Joanna Dąbrowska 1983 Poznań bieg 10km A Kotełki
60 ANNA DAKOWSKA 2001 KONOJAD NW 5 km A
61 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 5km A
62 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 5km A (karnet)
63 Massimo Di Marino 1973 Poznań bieg 10km A
64 Andrzej Domasik 1968 Oborniki Professional amateurs bieg 5km A
65 Mateusz Domasik 2002 Oborniki Professional amateurs bieg 5km A
66 Tomasz Dominiak 1996 Opalenica bieg 10km A
67 Robert Don 1974 Swarzędz KLAS Szpot Swarzędz/Wszystko o bieganiu bieg 10km A Mari i Robert
68 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A Biegacze Celebryci
69 Marlena Drajerczak 1978 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 5km A Marlena i Skoczek
70 Paula Duda 1988 Poznan bieg 10km B (karnet) Maćko i Pola
71 Grażyna Dudek 1972 Wiry NW 5 km B Kochane Siostry
72 Krzysztof Durnik 1990 Poznań bieg 10km B
73 Patryk Dymecki 1979 Poznań bieg 5km A (karnet)
74 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań bieg 10km A
75 Regina Dzierla 1961 Łagów Lubuski NW 5 km A
76 Katarzyna Elias 1965 Poznań bieg 10km B (karnet)
77 Daria Eliasz 1991 Leszno bieg 5km A Darianna & Bojas
78 Agnieszka Falborska 1994 Poznań bieg 10km A #couplegoals
79 Violetta Flaczyńska 1953 Poznań NW 5 km A
80 Justyna Folek 1985 Zakrzewo bieg 10km B Justyna i Artur
81 Łukasz Foltyński 1983 Poznań NW 5 km B
82 Adam Frąckowiak 1978 Poznań i-Sport bieg 5km A (karnet)
83 Monika Frankowska 1985 Chodzież DAR-MED TEAM bieg 5km A Monia i Darek RUN
84 Alicja Fryda-Trafny 1972 Głuchowo NW 5 km A
85 Edyta Furmaniak 1974 Poznan Kombinat Reklamy bieg 5km A
86 Jakub Gach 1989 Strzelce Krajeńskie bieg 5km A Ruda i jej Gach
87 Mariusz Galewski 1966 Kotlin bieg 10km A
88 Dariusz Gapiński 1977 Chodzież DAR-MED TEAM bieg 5km A Monia i Darek RUN
89 Anna Gawęcka 1985 Poznań Bukowski Klub Biegacza bieg 10km A Gawęccy :*
90 Piotr Geremek 1982 Poznań NW 5 km B PIOTR & IWONA
91 Sandra Giszter 1995 Poznań bieg 5km A
92 Krzysiek Górny 1999 Poznań bieg 10km A
93 Mariusz Gotowicz 1962 BYDGOSZCZ bieg 5km A Gosia i Mariusz
94 Wiktoria Grabińska 2002 Poznań bieg 5km B Dziewczyny jak maliny
95 Angelika Grabińska 1980 Poznań bieg 5km A Dziewczyny jak maliny
96 Natalia Grams 1988 Poznań bieg 5km A (karnet)
97 Marcin Greczycho 1988 Zbąszynek, pow. świebodziński bieg 10km B M&M'sy
98 Milena Greczycho 1992 Zbąszynek bieg 10km B M&M'sy
99 Paulina Grembowska 1991 Poznań bieg 5km A Grembusie
100 Mikołaj Grembowski 1989 Poznań bieg 5km A Grembusie