Lista startowa - IV Nocny Bieg Świętojański

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet Dystans
1 Maciej Łucyk 1983 Poznań A (karnet) bieg 10km
2 Monika Pająk 1982 Skórzewo A (karnet) bieg 10km
3 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań A (karnet) bieg 10km
4 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las Parkrun Poznań A (karnet) bieg 5km
5 Jakub Musiał 1985 Jarocin Biegacze Jarocin A (karnet) bieg 5km
6 Monika Owczarczak 1984 poznań Wilda Biega A (karnet) bieg 10km
7 Hieronim Skrzypczak 1952 Poznan A (karnet) NW 5 km
8 Krzyszytof Roszczenko 1976 Poznań NOGI DO GÓRY I DO PRZODU A (karnet) bieg 10km
9 Kinga Borowiec 1982 Daszewice A (karnet) bieg 10km
10 Krzysztof Owsiany 1983 Oporówko GemuStudio Krzysztof Owsiany A (karnet) bieg 10km
11 Joanna Szczerbal 1990 Poznań Dirty Sparrows A (karnet) bieg 5km
12 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica A (karnet) bieg 10km
13 Milena Kłosińska 1985 Kiączyn A (karnet) bieg 10km
14 Michał Hubert Bilski 1998 Poznań M&M A (karnet) bieg 5km
15 Sylwia Edyta Augustyniak 1986 Poznań Grupa 5 A (karnet) bieg 5km
16 Eryk Różański 1987 Poznań Maratończyk Poznań A (karnet) bieg 5km
17 Natalia Piela 1980 Poznań Maratończyk Poznań A (karnet) bieg 5km
18 Damian Osmański 1978 Poznań Jeżyce Biegają A (karnet) bieg 10km
19 Anna Bednarska 1986 Poznań A (karnet) bieg 10km
20 Adam Śledź 1995 Babimost i-Sport /BKB Bakcyl A (karnet) bieg 10km
21 Mateusz Frąckowiak 2002 Wieleń Rosko Wieleń A (karnet) NW 5 km
22 Anna Pietrzak 1974 Poznań A (karnet) bieg 5km
23 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań A (karnet) bieg 10km
24 Dariusz Łagowski 1974 Poznań Night Runners A (karnet) bieg 5km
25 Anita Owsiana 1987 Krzemieniewo GemuStudio Krzysztof Owsiany A (karnet) bieg 10km
26 Tomasz Horla 1990 Poznań A (karnet) bieg 10km
27 Zuzanna Zienkiewicz 1998 Opalenica A (karnet) bieg 10km
28 Magdalena Manicka 1965 Zielątkowo Running Vegan A (karnet) bieg 10km
29 Wojciech Kienitz 1978 Poznań A (karnet) bieg 10km
30 Kasia Polaczyk 1983 Stęszew A (karnet) bieg 5km
31 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły Sila Team A (karnet) bieg 5km
32 Ilona Korda 1989 Sztum Poznań Race Team SRTG A (karnet) bieg 5km
33 Ewa Janaszak 1960 Miękowo Mamy-Biegamy A (karnet) bieg 5km
34 Agata Łaźniak 1986 Poznań CardioRunners A (karnet) bieg 10km
35 Leszek Langowicz 1988 Opalenica A (karnet) bieg 10km
36 Agnieszka Krzyżaniak 1984 Kamionki Night Runners A (karnet) bieg 10km
37 Michalina Stopka 1988 Góra A (karnet) bieg 10km
38 Agata Strykowska 1986 Poznań A (karnet) bieg 10km
39 Katarzyna Sobczyk 1980 Poznań 4nalik Team A (karnet) NW 5 km
40 Robert Fenrych 1973 Poznań POGROMCY KILOMETRÓW A (karnet) bieg 5km
41 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań A (karnet) bieg 10km
42 Joanna Archaniołowicz 1970 Poznań MUAY RUNNING TEAM A (karnet) bieg 10km
43 Leszek Skórnicki 1971 Poznań Night Runners A (karnet) bieg 10km
44 Waldemar Wolek 1973 Gniezno Night Runners Gniezno A (karnet) bieg 5km
45 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań Mamy - Biegamy A (karnet) bieg 5km
46 Adam Frąckowiak 1978 Poznań Jeżyce Biegają A (karnet) bieg 10km
47 Zuzanna Kwiatkowska 1993 Poznań Jeżyce Biegają A (karnet) bieg 10km
48 Kamila Wylegała 1982 Czarnków VirtualRunnerClub / runnersclub.pl / Piątkowo na Biegowo A (karnet) bieg 5km
49 Anna Gawęcka 1985 Poznań Bukowski Klub Biegacza A (karnet) bieg 10km
50 Łukasz Sobkowski 1987 Poznań gRUNwald Team Poznań A (karnet) bieg 5km
51 Alicja Rachuta 1990 Poznań gRUNwald Team Poznań A (karnet) bieg 5km
52 Krzysztof Ratajczak 1981 Poznań Pekabex A (karnet) bieg 10km
53 Eliza Fornalik 1980 Poznań 4nalik Team A (karnet) NW 5 km
54 Anna Bednarska-Fenrych 1972 Poznań POGROMCY KILOMETRÓW A (karnet) bieg 5km
55 Karola Kujawa-Śliwińska 1981 Stęszew A (karnet) bieg 5km
56 Filip Zienkiewicz 2003 Opalenica A (karnet) bieg 5km
57 Elżbieta Południak 1964 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK A (karnet) bieg 10km
58 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl A (karnet) bieg 10km
59 Dariusz Kurkowiak 1967 Poznań A (karnet) bieg 5km
60 Michał Pigła 1981 Kaźmierz Pikuś :) A (karnet) bieg 10km
61 MONIKA BORKA 1979 WOLSZTYN A (karnet) NW 5 km
62 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy MUAY Runnig Team A (karnet) bieg 10km
63 Eryk Budnik 1987 Dębogóra A (karnet) bieg 10km
64 Marek Pfajfer 1984 Legbąd Spójnia Białe Błota A (karnet) bieg 10km
65 EWA BIAŁKOWSKA 1971 ŚRODA WLKP Super Grupa Nordic Walking Środa Wlkp A (karnet) NW 5 km
66 Ewa Gorska 1971 Kamionki A (karnet) bieg 5km
67 Monika Florkowska 1974 Wolsztyn A (karnet) NW 5 km
68 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy A (karnet) bieg 5km
69 Magdalena Lekier 1986 Plewiska A (karnet) bieg 5km
70 Krzysztof Majewski 1980 Poznań A (karnet) bieg 5km
71 Agata Tresenberg 1977 Konin A (karnet) bieg 10km
72 Przemysław Południak 1995 Poznań A (karnet) bieg 10km
73 Sławomir Stachowiak 1977 Niemczyn TEAM RUN GOŁAŃCZ A (karnet) bieg 10km
74 Tatiana Kęcińska 1975 Poznań TKKF MPK Poznań A (karnet) bieg 5km
75 Michał Nowak 1988 Poznań A (karnet) bieg 10km
76 Beata Chudziak 1985 Komorniki Mamy biegamy A (karnet) bieg 5km
77 Dorota Krukar 1987 Poznań A (karnet) bieg 5km
78 Piotr Żuchlewski 1980 Poznań A (karnet) bieg 10km
79 Wojtek Doberschutz 2000 Gniezno A (karnet) bieg 10km
80 Dorota Zowczak 1983 Poznan A (karnet) bieg 5km
81 Urszula Rau 1986 Wolsztyn A (karnet) bieg 10km
82 Joanna Tyczyńska 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy A (karnet) bieg 5km
83 Marzena FABISIAK 1974 Krosinko Krosinko Biega :-) A (karnet) bieg 5km
84 Natalia Grams 1988 Poznań A (karnet) bieg 5km
85 Anna Zyffert 1984 Poznań A (karnet) bieg 5km
86 Paulina Dziubak 1990 Biedrusko A (karnet) bieg 5km
87 Karolina Bilawa 1995 Międzyrzecz Wolsztyńska Akademia Biegowa A (karnet) bieg 5km
88 Marcin Domaniecki 1985 Komorniki PEARL iZUMi Polska A (karnet) bieg 10km
89 Anita Skoczylas 1973 Poznań Drużyna Szpiku A (karnet) bieg 5km
90 Piotr Tabaczka 1975 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega A (karnet) bieg 10km
91 Monika Lehmann 1994 Skoki RehaBalance Team A (karnet) bieg 10km
92 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń A (karnet) NW 5 km
93 Artur CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA A (karnet) bieg 5km
94 Piotr Terlikowski 1985 Wolsztyn A (karnet) bieg 10km
95 Edyta Trawińska 1982 Wiry A (karnet) bieg 5km
96 Hubert Jezierski 1999 Wągrowiec Hufiec ZHP Wągrowiec A (karnet) bieg 10km
97 Sławomir Dopierała 1976 Iwno KARBUD - w drodze do celu A (karnet) bieg 10km
98 Beata Lisiecka 1986 Poznań kimball biega A (karnet) NW 5 km
99 Lidia Sęczkowska 1979 Poznań Nice Lady Fitness A (karnet) bieg 10km
100 Ewa Dewo 1985 Poznań A (karnet) bieg 5km
101 DARIUSZ BIEGANEK 1973 PRZEMĘT A (karnet) NW 5 km
102 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners A (karnet) bieg 10km
103 Bartosz Dahlke 1984 Poznań A (karnet) bieg 10km
104 Bartłomiej Kolber 1981 Poznań Klub Myszka Miki A (karnet) bieg 5km
105 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń A (karnet) NW 5 km
106 Przemysław Krzanowski 1976 POznań Drużyna Szpiku A (karnet) bieg 5km
107 Dawid Klemke 1983 Zbaszyn Stol-art A (karnet) bieg 10km
108 Anna Dąbkiewicz 1986 Poznań KRAV MAGA Koziegłowy A (karnet) bieg 10km
109 Sylwia Tomporowska 1987 Luboń A (karnet) bieg 10km
110 Agata Grabowska 1997 Mogilno Zapierdalam bo lubie A (karnet) bieg 10km
111 Maciej Migdalczyk 1982 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ A (karnet) bieg 10km
112 Justyna Iwanowska 1985 Poznań Nice Lady Fitness A (karnet) bieg 10km
113 Mateusz Kwintkiewicz 1991 Chomęcice Zapierdalam bo lubie A (karnet) bieg 10km
114 Krystyna Szmytka-Zawieja 1991 Poznań Klub Architektów B Nordic Walking 4,3km
115 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Brama W Biegu A bieg 4,3 km
116 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki A bieg 4,3 km
117 Paweł Andrzejewski 1987 Murowana Goślina A bieg 4,3 km
118 Jacek Anioła 1983 Poznań A bieg 10km
119 Beata Antkowiak 1975 Poznań B bieg 4,3 km
120 Anna Babińska 1973 Poznań Dynamic A Nordic Walking 4,3km
121 Magdalena Bachmatiuk 1986 Piła A bieg 10km
122 Karolina Bączyk 1985 Poznań A bieg 4,3 km
123 Piotr Bączyk 1980 Leszno A bieg 10km
124 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica A bieg 4,3 km
125 Robert Balcerak 1979 Polajewo Weterynaria Biega A bieg 10km
126 Gian Andrea Baretton 1995 Poznań B bieg 4,3 km
127 Tomasz Bartkowiak 1986 Wągrowiec Biegający Wagrowiec A bieg 4,3 km
128 Magdalena Binkowska 1984 Poznań A bieg 4,3 km
129 Waldemar Biskupski 1964 Kostrzyn Waldek A bieg 4,3 km
130 Joanna Bobrowicz 1985 Oborniki Ruukki A bieg 4,3 km
131 Agnieszka Borda 1982 Poznań A bieg 10km
132 Wiesław Brodziszewski 1959 Swarzędz BRODEX TEAM SWARZĘDZ A bieg 10km
133 Jakub Bruździak 1996 Międzyrzecz 17 WIELKOPOLSKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA A bieg 4,3 km
134 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers A bieg 10km
135 Iwona Błaszczyk 1990 Poznań A bieg 10km
136 Albert Błoch 1988 Stęszew A bieg 10km
137 Maciej Cegielski 1975 Świekatowo Szkarłatni Team A Nordic Walking 4,3km
138 Wiesław Chojniak 1973 Poznań Parkrun Poznań A bieg 10km
139 ARKADIUSZ CHUDY 1980 GOSTYŃ A bieg 4,3 km
140 Daria Chwaliszewska 1996 Śrem A bieg 10km
141 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają A bieg 10km
142 Agnieszka Cieślik 1978 Przeźmierow A bieg 10km
143 Grzegorz Ciżla 1986 Oborniki ESCOVAR A bieg 4,3 km
144 Justyna Czajka 1976 Ceradz Kościelny A bieg 4,3 km
145 Ewa Czajkowska 1975 Wągrowiec Szalone One A bieg 4,3 km
146 Monika Deker 1991 Poznań A bieg 4,3 km
147 Sandra Dembik 1990 Poznań B bieg 4,3 km
148 Milena Dembik 1975 Poznań B bieg 4,3 km
149 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno A bieg 10km
150 Wojciech Dolata 1982 Poznań Piotr i Paweł Marka Formy A bieg 10km
151 Joanna Domań 1976 Kiekrz Dirty Sparrows A bieg 10km
152 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci A bieg 10km
153 Marlena Drajerczak 1978 Poznań A bieg 4,3 km
154 Łukasz Drożdżyński 1984 Poznań Bieg dla Filipa A bieg 10km
155 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły A bieg 10km
156 Patryk Dymecki 1979 Poznań A bieg 4,3 km
157 Agnieszka Dziurla 1983 Poznań A bieg 4,3 km
158 Klaudia FALGIER 1988 SWARZĘDZ Drużyna Szpiku/Grupa Mocnego Uderzenia B bieg 10km
159 VIOLETTA FLACZYŃSKA 1953 POZNAŃ B Nordic Walking 4,3km
160 Julia FORNALIK 1987 Poniec Grupa Mocnego Uderzenia A bieg 10km
161 Tomasz Frąckowiak 1991 Poznań A bieg 10km
162 Paweł Garniewicz 1961 Poznań Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA B Nordic Walking 4,3km
163 Grzegorz Gawlik 1981 Mieczewo B bieg 10km
164 Zofia German 1963 Leszno A bieg 10km
165 Jolanta Gidaszewska 1977 Leszno Kolorowa Drużyna Nessi A bieg 10km
166 Marta Gloger 1977 POZNAŃ Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA A bieg 10km
167 Andrzej Grajcar 1958 Śrem LOFT TEAM EXTREME A bieg 4,3 km
168 Anna Grajcar 1984 Śrem LOFT TEAM EXTREME A bieg 4,3 km
169 Elwira Grygier 1987 Wronki B bieg 10km
170 Izabela Grzempka 1972 Kostrzyn Runcoholics - Szalone One A bieg 4,3 km
171 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Parkrun Poznań B bieg 4,3 km
172 Paulina Gumula 1983 Poznań Branżowa Szkołą I Stopnia nr 42 w Poznaniu A bieg 10km
173 Maciej Haufa 1977 Poznań A bieg 4,3 km
174 Wioletta Iwaniak 1970 Ujście A bieg 4,3 km
175 Dariusz Iwaniak 1975 Ujście A bieg 4,3 km
176 Joanna Jachnik 2001 Kotlin A bieg 10km
177 Monika Jackowiak 1983 Poznań B bieg 10km
178 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań A bieg 10km
179 Monika Jackowiak 1983 Poznań A bieg 10km
180 Tomasz Jankowski 1971 Konarzewo A bieg 4,3 km
181 Piotr Jodko 1979 Batorowo Jodko Brothers Running Team A bieg 4,3 km
182 Marcin Józefowski 1982 Komorniki Bieg dla Filipa A bieg 4,3 km
183 Kinga Juskowiak 1978 Poznań TuptamDlaArka B bieg 4,3 km
184 Kinga Juskowiak 1978 Poznań #przedsiebie A bieg 4,3 km
185 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku A bieg 10km
186 Iga Kąkolewska 1996 Młodasko A bieg 10km
187 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko A bieg 10km
188 Kamil Kąkolewski 1987 Międzychód A bieg 4,3 km
189 MAREK KALETA 1960 DOMINOWO A Nordic Walking 4,3km
190 Marta Kasprowicz 1991 Poznań Biegacze Celebryci || gRUNwald Team Poznań A bieg 10km
191 Michał Kasprowicz 1963 Poznań Biegacze Celebryci A bieg 4,3 km
192 Andrzej Katafiasz 1984 Poznań Przedszkole Zakątek Małych Odkrywców w Śremie B bieg 10km
193 Karolina Kazało 1977 Leszno 4Runners B bieg 4,3 km
194 Krystyna Kazmierczak 1989 Rokietnica A bieg 10km
195 Anna Kaźmierczak 1983 Poznań A Nordic Walking 4,3km
196 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM A bieg 4,3 km
197 Joanna Klak 1983 Śrem Słodziaki A Nordic Walking 4,3km
198 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina A bieg 4,3 km
199 Agnieszka Kmieciak 1977 Poznań A bieg 4,3 km
200 Magdalena Knie 1984 Jarocin A Nordic Walking 4,3km
201 Tomasz Koebsch 1978 Poznań Maratończyk Poznań A bieg 10km
202 Marek Kościelniak 1977 Poznań MUAY Runnig Team A bieg 10km
203 Jolanta Kostrzyńska 1969 Poznań A bieg 10km
204 Ilona Koszarek 1976 Miejska Górka B Nordic Walking 4,3km
205 Krzysztof Kowal 1976 Poznan Kowal Dreams A bieg 4,3 km
206 Natalia Kowalczyk 1990 Stęszew B bieg 4,3 km
207 Błażej Kozłowski 1990 Gniezno A bieg 10km
208 Marcysia Kołt 1980 Poznań SDS Karolina Mośko A bieg 10km
209 Ewa Król 1988 Poznań A bieg 4,3 km
210 Magdalena Krzyżanek 1997 Opalenica A bieg 4,3 km
211 Agnieszka Kudela 1986 Poznań A bieg 4,3 km
212 Sławomir Kulczyński 1970 Poznań pancerny żółwik A Nordic Walking 4,3km
213 Szymon Kuraś 1981 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl B bieg 10km
214 BEATA KURYŁO 1972 PYSZCZYN Night Runners Gniezno A bieg 4,3 km
215 Karolina Kurzyk 1979 Luboń A bieg 10km
216 tomasz kwaśny 1979 poznań A bieg 10km
217 Maciej Kwiatek 1985 Grodzisk Wielkopolski A Nordic Walking 4,3km
218 Agnieszka Kwiatkowska 1980 Koło A bieg 4,3 km
219 Marcin Ladek 1989 Poznań gRUNwald Team Poznań A bieg 10km
220 Paweł Lembicz 1993 Szamotuły KB Szamotuły A bieg 10km
221 Agnieszka Leszczyńska-Pietkiewicz 1988 Poznań B bieg 4,3 km
222 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. A bieg 4,3 km
223 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań Dziadek biega A bieg 4,3 km
224 Michał Lewicki 1984 Poznań A bieg 10km
225 Martyna Ligęza 1974 Poznań B bieg 10km
226 Piotr Ligęza 1974 Poznan B bieg 10km
227 Dominik Lorenc 1989 Oborniki A bieg 4,3 km
228 Daria Lorenc 1994 Oborniki A bieg 4,3 km
229 Henryk Lubawy 1959 Poznań A Nordic Walking 4,3km
230 Krzysztof Ludwiczak 1980 Poznań Mamy - Biegamy A bieg 4,3 km
231 Justyna Machowska 1972 Łubowo A Nordic Walking 4,3km
232 Andrzej Machowski 1970 Łubowo A Nordic Walking 4,3km
233 Grzegorz Maciejewski 1961 Poznań A bieg 4,3 km
234 Natalia Macioszek 1984 Poznań A bieg 10km
235 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań A bieg 4,3 km
236 Beata Majrchrzak 1975 Poznań Mamy - Biegamy A bieg 4,3 km
237 Robert Mamys 1975 Poznań A bieg 4,3 km
238 Andrzej Mankowski 1965 Oborniki wlkp A bieg 4,3 km
239 Monika Marczyńska 1980 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew A bieg 4,3 km
240 Mariusz Marek 1968 Plewiska Byle do mety A bieg 10km
241 Pol Maria 1980 Poznań A bieg 4,3 km
242 Karolina Markiewicz 1988 Murowana Goślina B bieg 4,3 km
243 Karolina Matelska 1980 Poznan A bieg 10km
244 Kamil Matyja 2002 Poznań Matyja Club A bieg 4,3 km
245 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz Samotny Wilk A bieg 10km
246 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz Samotny Wilk A bieg 10km
247 Krzysztof Małodobry 1966 Barlinek B bieg 4,3 km
248 maria małoszczyk 1957 poznan A Nordic Walking 4,3km
249 Małgorzata Mediger 1967 Poznań A bieg 4,3 km
250 Michał Mejer 1991 Poznań A bieg 4,3 km
251 Michał Mejziński 1987 Swarzędz A bieg 10km
252 Cezary Mikuć 1984 Poznań A bieg 10km
253 Małgorzata Morawiec 1976 Kostrzyn Gdzie ta meta A bieg 10km
254 Mirosław Morawiec 1972 Kostrzyn Gdzie ta meta A bieg 10km
255 Rita Mucha 1980 Swarzedz A bieg 10km
256 Żancia Mucha 1975 rożnowo Ruukki B bieg 4,3 km
257 Anna Murias 1971 Poznań A bieg 4,3 km
258 Anna Musialska 1980 Poznań PnB A bieg 4,3 km
259 Krystyna Napierała 1966 Poznań A Nordic Walking 4,3km
260 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina A bieg 4,3 km
261 Mariusz Nowak 1988 Poznań Night Runners A bieg 10km
262 Maciej Nowakowski 1962 Palędzie A Nordic Walking 4,3km
263 Marta Ochnio 1968 Barlinek A bieg 4,3 km
264 Janusz Olejnik 1965 Trzebiatów A bieg 4,3 km
265 Bartosz Orszulak 1989 Poznań NoLimits A bieg 4,3 km
266 Anita Orzechowska 1985 Poznań SETI Wynajem Maszyn Czyszczących A Nordic Walking 4,3km
267 Marcin Orzechowski 1978 Poznań SETI Wynajem Maszyn Czyszczących A Nordic Walking 4,3km
268 Renata Ostojska 1961 Poznań A Nordic Walking 4,3km
269 Julita Paruch 1988 Wąsosz A bieg 10km
270 Grzegorz Pałka 1952 Tulce SERIKON TEAM B Nordic Walking 4,3km
271 Maja Pigła 1982 Tarnowo Podgórne A bieg 10km
272 Małgorzata Polarok 1980 Poznan A Nordic Walking 4,3km
273 Magdalena Polus 1981 Paczkowo ZMĘCZENIE NA STARCIE DOBIEGNIEW A bieg 10km
274 Iwona Pomykalska 1977 Kostrzyn Gdzie ta meta A bieg 10km
275 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo A bieg 10km
276 MARZENA PRUSAKIEWICZ 1971 WRZEŚNIA B bieg 10km
277 MARZENA PRUSZYŃSKA 1975 poznań A Nordic Walking 4,3km
278 Piotr Przewoźny 1983 Buk B bieg 10km
279 Jakub Przybylski 1995 Poznań KU AZS Politechnika Poznańska A bieg 4,3 km
280 Robert Przybylski 1978 Poznań A bieg 4,3 km
281 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań A bieg 10km
282 Arkadiusz Rewers 1994 Strzałkowo A bieg 4,3 km
283 Piotr Rochowski 1962 Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza A bieg 10km
284 Roman Rożkowski 1958 ŚREM Dendrorunners A bieg 10km
285 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań Night Runners A bieg 10km
286 Barbara Rozynek 1949 Poznań A Nordic Walking 4,3km
287 Maksymilian Rybacki 2002 Szczytniki RybaTeam A bieg 4,3 km
288 Marta Rypińska 1984 Poznań Osiołek Kłapouszek B Nordic Walking 4,3km
289 Krzysztof Rzepa 1979 Poznań 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań A bieg 10km
290 Dariusz SAPA 1967 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie A Nordic Walking 4,3km
291 Stefania SAPA 1968 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie A Nordic Walking 4,3km
292 Sylwia Seifert 1972 Poznań SERIKON TEAM B Nordic Walking 4,3km
293 Agata Siwek 1988 Murowana Goślina A bieg 4,3 km
294 Joanna Skiba 1973 Poznań Przedszkole Zakątek Małych Odkrywców w Śremie B bieg 10km
295 Emil Skitek 1988 Poznań brak klubu A bieg 10km
296 Wiesław Ślęzak 1977 Wągrowiec Biegający Wagrowiec A bieg 4,3 km
297 Przemysław Sobieniak 1977 Poznań Cel w zasięgu nóg. A bieg 10km
298 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań A bieg 4,3 km
299 Natalia Sonnenberg 1987 Rakownia B bieg 4,3 km
300 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz A bieg 10km
301 Patryk Starkiewicz 1995 Śrem A bieg 10km
302 Adam Stawicki 1966 Oborniki OKL Oborniki A bieg 10km
303 Paweł Stefański 1988 Poznań A bieg 4,3 km
304 Waldemar Stroinski 1969 Duszniki Amator A bieg 10km
305 Agnieszka Struk 1983 Poznań A bieg 10km
306 Marlena Strzelewicz 1983 Tarnowo Podgórne A bieg 4,3 km
307 Sylwia Szmatuła 1977 Opalenica ciastkiTeam A bieg 4,3 km
308 Krystian Szmatuła 1977 Opalenica ciastkiTeam A bieg 4,3 km
309 Hanna Szulc 1970 Poznań A Nordic Walking 4,3km
310 Katarzyna Szulc 1967 Wągrowiec Szalone One A bieg 4,3 km
311 Alicja Szulc 1967 Poznań A Nordic Walking 4,3km
312 Julia Szwed-Kopyto 2002 Swarzędz A bieg 4,3 km
313 Justyna Szymańska 1982 Gniezno B bieg 4,3 km
314 Agnieszka Szymańska 1976 Poznań Biegnę bo chcę A bieg 4,3 km
315 Paweł Szymański 1978 Poznań Biegnę bo chcę A bieg 4,3 km
316 Monika Szymkowska 1982 Oborniki Ruukki A bieg 4,3 km
317 Magda Trzaskowska 1975 Poznań Buciki GUCIO Team A Nordic Walking 4,3km
318 Daniel Urbanowicz 2000 Węgierki UKS Szybki Lopes Nekla A bieg 4,3 km
319 Łukasz Walczak 1983 Lusowo A bieg 10km
320 Magda Walenczak 1984 Poznań Maratończyk Poznań A bieg 4,3 km
321 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo A bieg 10km
322 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo A bieg 10km
323 Natalia Wasielewska 1984 Luboń # DRUŻYNA SZPIKU A bieg 10km
324 Rafał Wawrzyniak 1975 Oborniki B bieg 4,3 km
325 Ewa Wawrzyniak 1979 Oborniki B bieg 4,3 km
326 Anita Wegnerowicz 1975 Komorniki A bieg 4,3 km
327 Rafał Wegrzynowski 1982 Komorniki B bieg 4,3 km
328 Łukasz Wiatrowski 1980 Poznań A bieg 4,3 km
329 Sylwia Wiśniewska 1976 Murowana Goślina A bieg 4,3 km
330 Agnieszka Wita 1989 Poznań B bieg 4,3 km
331 Joanna Witczak 1982 Środa Wielkopolska A bieg 10km
332 Ewelina Witkowska 2000 Poznań A bieg 4,3 km
333 Maciej Witkowski 1977 Poznań A bieg 4,3 km
334 Karolina Witucka 2002 Poznań NW Kids 2008 A Nordic Walking 4,3km
335 Jacek Witucki 1971 Poznań AW A Nordic Walking 4,3km
336 Beata Wojtaszyk 1983 Poznań A bieg 4,3 km
337 Grzegorz Wolniewicz 1988 Poznan @do_mety A bieg 4,3 km
338 Ewa Wolska 1968 Czerwonak Ruukki A bieg 4,3 km
339 Szymon Woźniak 1987 Śrem Best Team Śrem A bieg 10km
340 Marek Włoszyński 1972 Luboń A bieg 10km
341 Szymon Zaradny 1990 Golina A bieg 10km
342 Beata Zawieja 1966 Poznań Drepczemy:) A Nordic Walking 4,3km
343 Monika Ziemlińska 1972 Leszno A bieg 10km
344 Agata Zommer 1990 Poznań A bieg 4,3 km
345 Karolina Żółtek 1991 Poznań A bieg 10km
346 Damian Żuchowski 1979 Międzychód A bieg 4,3 km
347 Izabela Ławniczak 1944 Poznań A Nordic Walking 4,3km
348 Maciej Łucyk 1983 Poznań B bieg 10km
349 Ewa Łukaszewska-Dworczyk 1950 Śrem Przedszkole Zakątek Małych Odkrywców w Śremie B bieg 4,3 km
350 Juliusz Łukaszewski 1964 Poznań Łuk Team A bieg 4,3 km