Lista startowa - Bieg Powstania Wielkopolskiego 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Miasto Klub sportowy Służby mundurowe
1 Karol Adamski Dolsk nie
2 Aleksandra Ambrosius POZNAŃ Sisters nie
3 Grzegorz Antoniewicz Opole RAJSPORT ACTIVE tak
4 Jakub Bagiński Krosno Bola 06 Tri Poznań nie
5 Piotr Bajerski Poznań nie
6 Tomasz Banaszczyk Kaźmierz GROOBAS TEAM nie
7 Filip Baranowski Poznań nie
8 Natalia Bartosiewicz Poznań Wielkopolski Klub Pływania Zimowego MINUS nie
9 Joanna Basińska Świątniki Wielkie Altom Gniezno nie
10 Paweł Bednarczyk Babki nie
11 Krzysztof Biedalak Swarzędz nie
12 Rafał Biernat Krosinko MOSINA TEAM nie
13 Paweł Biniaś Poznań nie
14 Rafał Ból Poznań KB.DęBIEC nie
15 Kinga Borowiec Daszewice Mamy-Biegamy nie
16 Karol Borowiec Daszewice 2.SLT tak
17 Kinga Borowiec Daszewice Mamy-Biegamy nie
18 Kinga Borowiec Daszewice Mamy-Biegamy nie
19 Anna Bręk Kórnik tak
20 Bartosz Brust POLAND (POL) 1991 nie
21 Krystian Brychczyński Poznań HERNIK TEAM nie
22 Aldona Brycka-Jaskierska Gostyń nie
23 Łukasz Burzyński Bogucin BGC Runners nie
24 Filip Buszkowski Gaj wielki WSZYSTKOOBIEGANIU.PL nie
25 Marcin Błaszyk Poznań 1982 nie
26 Marcin Błędowski Toruń DRUŻYNA DZIADKA JANA nie
27 Tomasz Chmielewski KALISZ TRAWA TEAM nie
28 Wiesław Chojniak Poznań nie
29 Izabella Cichocka Koziegłowy nie
30 Jacek Cichy Poznań nie
31 Andrzej Cieślak Poznań Ścieżki Biegowe Olimpia Poznań nie
32 Joanna Ciura Poznań nie
33 Marcin Dajewski Kalisz DRUŻYNA DZIADKA JANA nie
34 Mikołaj Dajewski Rawicz DRUŻYNA DZIADKA JANA nie
35 Piotr Dardas Ostrów Wielkopolski nie
36 Szymon Dembski Poznań nie
37 MAGDALENA DEMEL-WIECZOREK LUBOŃ nie
38 Łukasz Dojcz Gostyń nie
39 Robert Dolicher Poznań RODO photography nie
40 Marlena Drajerczak Poznań MUAY RUNNING TEAM nie
41 Roman Dreger Wągrowiec LZS Wiatrowo nie
42 Jacek Dubczak Tomaszewo Piątkowo na Biegowo nie
43 Agnieszka Dzięcielska Poznań nie
44 Adam Dzik Poznań nie
45 Tomek Eitner Suchy Las Tomek Eitner nie
46 Piotr Fabian Trzciel nie
47 Edyta Falttyńska Poznań Daleko jeszcze? nie
48 Beata Filipiak Bytom Miechowicka Grupa Biegowa nie
49 Hieronim Filipiak Bytom Miechowicka Grupa Biegowa nie
50 Zenon Filipowski Komorniki SCIM/W TRITEAM nie
51 Adam Frąckowiak Poznań nie
52 Łukasz Frański Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie
53 Łukasz Gawdziński Gorzów nie
54 Paweł Gawron Posada Posada nie
55 Magdalena Gawrońska-Garstka Rokietnica Rostworowo nie
56 Michał Gmerek Zalesie Biegacze Jarocin nie
57 Aleksander Gniot Poznań Iniemamocni nie
58 Aldona Górna Śrem nie
59 Krzysztof Górny Poznań Wilda biega :-) tak
60 Sebastian GOŁDYN Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów nie
61 BEATA GRAJEWSKA POZNAŃ nie
62 Marta Grębicka Poznań nie
63 Maciej Gronowski Poznań Poznań nie
64 Anna Gruszka Plewiska nie
65 Justyna Grypczyńska Czempiń nie
66 Robert Grypczyński Swarzędz Kuna Kowanówko nie
67 Rafał Grześkowiak Polwica Drużyna za pisiąt groszy nie
68 Jakub Grzeszczyk Wągrowiec nie
69 Przemysław Grzywaczyk Suchy Las Parkrun Poznań nie
70 Radosław Guzikowski Poznań Night Runners nie
71 Małgorzata Guzowska Gniezno ZAWSZE W BIEGU nie
72 AGATA HALAS PALMA DE MALLORCA C.A. FIDIPIDES nie
73 Marcin Hampel Poznań #Wkurw_Team nie
74 Jan Hawryliszyn Łozina nie
75 Weronika Hedzielska Golęczewo nie
76 Rafał Hedzielski Golęczewo nie
77 KRZYSZTOF HERNIK POZNAŃ HERNIK TEAM tak
78 Joanna Hlożek Skoki Hart Skoki nie
79 Wiola Hulewicz Września HERNIK TEAM nie
80 Zbigniew Humbla Poznań nie
81 Dagmara Jaciuk Zalasewo nie
82 Michał Jajuga Czempiń Dirty Sparrows nie
83 MAGDALENA JAKUBIAK POZNAŃ nie
84 Mirosław Janik Poznań nie
85 Kacper Janik Poznań nie
86 Marek Jankowski Poznań nie
87 Krystian Jankowski Łagiewniki Fit4Life nie
88 Krzysztof Janusz Gniezno nie
89 Michał Jaskierski Gostyń nie
90 Dariusz Jóźwiak Poznań HernikTeam nie
91 Mikołaj Juszczak Września nie
92 Krzysztof Kaczmarek Kalisz K2 nie
93 Maciej Kaczmarek Nowy Tomysl Myślę stopami tak
94 Krzysztof Kaczmarek Szamotuły Wroniecki Klub Biegacza tak
95 Mariusz Kaczmarek Poznań Velocity warsztat treningu nie
96 Danuta Kaczmarek Złotniki nie
97 Marek Kądzielak Rogalinek Drużyna Szpiku nie
98 Jarosław Kamiński Poznań Havana Club nie
99 Dawid Kaniewski Rogoźno nie
100 Maciej Kasperczak Murowana Goślina HERNIK TEAM nie