Lista startowa - Bieg Powstania Wielkopolskiego

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Data urodzenia Miasto Klub sportowy Służby mundurowe
1 Alina Abramowska-Guzik 1967 Poznań nie
2 Rafał Adamczak 1977 Międzyrzecz 17 WBZ tak
3 Mariusz Adamczak 1982 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
4 Jolanta Adamczak 1981 Międzyrzecz nie
5 Agnieszka Adamczyk 1982 Nakło nad Notecią Rebellion Of Free Runners nie
6 Aleksander Adamiak 1974 Swarzędz 1 RWT SP tak
7 Daniel Adamowicz 1984 Szczecin KB Pionier Szczecin nie
8 Ewa Adamska 1984 Komorniki HERNIK TEAM nie
9 Karol Adamski 1971 Dolsk ZAWISZA DOLSK nie
10 Aleksandra Ambrosius 1973 Poznań nie
11 Magdalena Andrzejewska 1994 Poznań nie
12 Wojciech Andrzejewski 1991 Poznań Decathlon Komorniki nie
13 Lukasz Andrzejewski 1975 Poznan FTI Racing Team nie
14 Bartosz Antczak 1976 Plewiska nie
15 Katarzyna Antos 1983 Trzcianka nie
16 Agnieszka Antoszak 1984 GNIEZNO nie
17 Radosław Antoszczak 1978 Luboń nie
18 Tomasz Antowski 1966 Poznań MUAY Runnig Team nie
19 Aleksandra Apostoł 1995 Poznań nie
20 Joanna Archaniołowicz 1970 Poznań Drużyna Szpiku nie
21 Dariusz Augustyniak 1991 Poznań nie
22 ARLETA Bącik 1976 Brodnica nie
23 Joanna Baczyńska 1977 Poznań nie
24 Krzysztof Baczyński 1979 Poznań nie
25 Jakub Bagiński 1985 Krosno Bola 06 Poznań nie
26 Michał Bajer 1968 Poznań nie
27 Piotr Bajerski 1971 Poznań nie
28 Monika Bajstok 1978 Kościan nie
29 Piotr Bąkowski 1987 Poznań Fikcyjny Klub Sportowy Huragan Strzeszyn nie
30 Michał Balas 1974 Poznań Night Runners nie
31 Jacek Banasiak 1974 Poznań nie
32 Grzegorz Banaszak 1978 Kostrzyn Walka Kostrzyn tak
33 Agata Banaszak 1964 Luboń nie
34 Tomek Banaszak 1983 Gostyń Kd7w nie
35 Tomasz Banaszczyk 1985 Kaźmierz GROOBAS TEAM nie
36 Piotr Banaszczyk 1974 Kaźmierz nie
37 Mariusz Baran 1969 Śrem nie
38 Julia Baran 2000 Gostyń nie
39 Dawid Baranowski 1983 Zalasewo Kung fu małpy - od chlania do biegania nie
40 MARTA BARASIŃSKA 1984 ostrów wlkp nie
41 Alexandre Barboukov 1985 Poznań ŁubuDubu-WRC AK Rallyland nie
42 Katarzyna Barełkowska 1972 Poznań Night Runners nie
43 Robert Barełkowski 1970 Poznań nie
44 Ewelina Bartecka 1982 Rożnowo Kuna Kowanówko nie
45 Ireneusz Bartkowiak 1973 Poznań nie
46 Rafał Bartkowiak 1992 Daszewice 1992 nie
47 Piotr Bartkowiak 1976 Grodzisk Wlkp. Grodziski Klub Biegacza nie
48 Angelika Bartkowiak 1996 Poznań Nam Strzelać Nie Kazano nie
49 Adam Bartkowiak 1991 Gostyń SP5 Gostyń nie
50 Błażej Bartkowiak 1996 Skórzewo nie
51 Jakub Bartos 1993 Duszniki Dżast Dułyt nie
52 Natalia Bartosiewicz 1984 Poznań Wielkopolski Klub Pływania Zimowego MINUS nie
53 Joanna Basińska 1976 Świątniki Wielkie Altom Gniezno nie
54 Michał Basiński 1971 Gortatowo nie
55 Mateusz Baumgart 1991 Swarzędz Night Runers nie
56 Paweł Bednarczyk 1975 Babki nie
57 Tomasz Bednarczyk 1984 Trzcianka nie
58 Arkadiusz Bednarek 1977 Poznań Murowana Goślina Biega nie
59 Aneta Bednarek 1977 Poznań Kobiety Biegają nie
60 Anna Bednarska 1986 Poznań nie
61 Michał Będźmierowski 1986 Swarzędz nie
62 Maria Bereszyńska 1980 Poznań Grupa Mocnego Uderzenia nie
63 Ewelina Biała 1994 Poznań nie
64 Mariusz Białek 1969 Poznań nie
65 Lucyna Białkowska 1973 Komorowo nie
66 Andrzej Bielecki 1972 Trzcianka 3:33 TEAM nie
67 TOMASZ BIENIARA 1972 Swarzędz MJDOP tak
68 Rafał Biernat 1976 Krosinko AF MOSINA TEAM nie
69 Magdalena Bilińska 1988 Poznań nie
70 Krzysztof Binaś 1987 Opalenica Kibole w Biegu/ Op-ca nie
71 Stanisław Binek 1950 Baranowo Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań nie
72 Brygida Binek 1960 Baranowo Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań nie
73 Mariusz Binek 1979 Ostrów wielkopolski Klub Sportowy Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski nie
74 Paweł Biniaś 1981 Poznań nie
75 Magdalena Binkowska 1984 Poznan Mamy-Biegamy nie
76 Ewa Biskupska 1977 Poznań nie
77 Łukasz Bobrowski 1981 Gniezno Słynni Kenijczycy tak
78 Rafał Ból 1974 Poznań KB.DęBIEC nie
79 Joanna Bolewicz 1975 Radziejów nie
80 Bartosz Bonia 1978 Skórzewo nie
81 Filip Borowczak 1992 Września nie
82 Kinga Borowiec 1982 Daszewice nie
83 Karol Borowiec 1977 Daszewice tak
84 Łukasz Bożek 1988 Gowarzewo nie
85 Patrycja Bożkiewicz 1980 Murowana Goślina HERNIK TEAM nie
86 Maciej Brążkowski 1993 Luboń nie
87 Anna Bręk 1980 Poznań Naramowice Biegają nie
88 Anna Bręk 1986 Kórnik tak
89 Adam Broda 1977 Poznań Grupa Mocnego Uderzenia nie
90 Jarosław Brodowicz 1977 Luboń Świat Biegacza Fehlau Run Team nie
91 Renata Brozyna 1971 London nie
92 Michał Brukwicki 1989 Poznań nie
93 Krzysztof Bruss 1971 Zalasewo Drużyna Szpiku / Hernik Team nie
94 Bartosz Brust 1991 Rogoźno Szymkowiak Team nie
95 Aldona Brycka-Jaskierska 1975 Gostyń nie
96 Beata Bryza 1976 Poznań nie
97 Filip Brzozowski 1989 Zalasewo Husaria Race Team nie
98 karolina bucko 1973 kiekrz Tarnowo Podgórne Biega tak
99 Kamil Buczek 1988 Witkowo 33. BLTr Powidz tak
100 Paweł Buczkowski 1979 Swarzędz nie