Lista startowa - Bieg "Wiejska 10-ka"

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Maciej Abikiej 1990 Gorzów Wielkopolski
2 Karolina Andrukonis 2004 Nowogródek Pomorski
3 Marcin Balawander 1979 Nowogródek Pomorski
4 Zbigniew Banasiewicz 1983 Stargard
5 Justyna Baranowicz 1988 Różańsko PĘDZIWIATRY
6 Anna Barbarowicz 1977 Nowogródek Pom.
7 Justyna Bartczak 1979 Trzcinna KSF
8 Przemysław Bartosik 1976 Barlinek HRmax Barlinek
9 Maciej Bartosik 1986 Barlinek
10 Wojciech Bartosik 1989 Barlinek
11 Marcin Bartosz 1977 Barlinek BBL BARLINEK
12 Adam Bekier 1986 Kostrzyn nad odra
13 MARIUSZ BERNACKI 1976 GRYFINO MODLITWA BIEGANIA GRYFINO
14 Jarosław Bilas 1974 Barlinek BBL BARLINEK
15 Krzysztof Bukiel 1961 Kostrzyn nad Odrą Bez Klubu
16 Kamila Butrymowicz 1985 Barlinek BBL BARLINEK
17 ZBIGNIEW BŁAŻEJCZYK 1972 GORZOW WLKP OSK BŁAŻEJCZYK
18 Rafal Chciuk 1987 Kostrzyn nad odra
19 Bartosz Chowanski 1979 Lipiany CJS Tłumaczenia Myślibórz / Lipiański Bieg Partyzanta
20 Grzegorz Cichoń 1978 Dębno BALSA TEAM
21 Daniel Depko 1976 Przelewice Pyrzyce biegają
22 Alina Doskonała 1984 Barlinek
23 Edward Dołmat 1962 Gorzów Wlkp.
24 Maria Drzewiecka 1962 Barlinek
25 Adrian Dylewski 1988 Moczkowo
26 Piotr Dzięcioł 1971 Barlinek BBL BARLINEK
27 Roksana Dziedzina 1989 Nowogródek Pomorski KSF
28 Magdalena Dziedzina 1990 Nowogródek Pom KSF
29 Sebastian Dzioch 1979 Strzelce Krajeńskie Bez nazwy
30 Katarzyna Fieńko 1989 Pełczyce
31 Dariusz Fieńko 1985 Pełczyce
32 Anna Filipiak 1979 Sumiak KSF
33 ŁUKASZ FILIPIAK 1980 NOWOGRÓDEK POM. ŁF Black Team
34 Eugeniusz Gajewski 1957 Gorzów Wielkopolski
35 Justyna Gutowska 1982 Nawodna
36 ZBIGNIEW GWOŹDZIEWSKI 1974 Nowogródek pom Hardfit Gorzów
37 Izabela Gładka 1961 Kinice KSF
38 Piotr Huszcza 1978 Pyrzyce Pyrzyce biegają
39 Kamila Imbiorkiewicz 1975 Pyrzyce Bizon Derczewo
40 Krzysztof Iwanowski 1972 Karsko
41 Anna Jaksina 1977 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
42 Michał Janczarek 1989 Barlinek BBL BARLINEK
43 Marek Jankowski 1984 Gorzów Wielkopolski
44 Dawid Jarosiński 1978 Myślibórz KP PSP Myślibórz
45 Marian Jaśkowiec 1959 Nowogródek Pomorski Team Jaśkowiec
46 Martyna Jaśkowiec 1997 Nowogródek Pomorski Team Jaśkowiec
47 Małgorzata Jaśkowiec 1963 Nowogródek Pomorski Team Jaśkowiec
48 Justyna Jaz 1999 Chojna AGB Nygus Chojna
49 Aneta Jaz 1999 Chojnq AGB Nygus Chojna
50 Marek Jordan 1986 Dębno ICT Poland
51 Jan Kaczmarek 1947 Mieszkowice
52 Wojciech Kaczmarek 1985 Barlinek
53 Erwin Kalbarczyk 1995 Nowogródek pomorski
54 Honorata Kaliszuk 1983 Barlinek
55 Ryszard Kałużny 1955 Mostkowo KB Mostkowo - Lipiany
56 Dawid Kędzierski 2001 Kostrzyn nad Odrą
57 Marcin Korewo 1976 Gorzów Wielkopolski #Wkurw_Team
58 Jakub Kotowicz 1985 Gorzow Wielkopolski
59 Kamila Kowalczyk 1989 Gorzów
60 Walery Kowalewski 1957 Kostrzyn nad Odrą Bez Klubu
61 Barbara Krzyżanowska 1982 Chojna AGB Nygus Chojna
62 Anna Kucharska 1982 Dębno Dębnowskie Człapaki
63 Damian Kucharski 1979 Dębno Dębnowskie Człapaki
64 KRZYSZTOF KULIG 1977 DOŁGIE MODLITWA BIEGANIA GRYFINO
65 Iwona Kunik 1987 Gorzów Wielkopolski DZIKIE DZIKI GORZÓW
66 Artur Kunik 1976 Gorzów Wlkp. DZIKIE DZIKI GORZÓW
67 Karolina Kupidura 2001 Gorzów Wielkopolski
68 Mieczysław Kupiński 1977 Gryfino MODLITWA BIEGANIA GRYFINO
69 DARIUSZ KWIATKOWSKI 1964 Gryfino MODLITWA BIEGANIA GRYFINO
70 Ewa Leszkiewicz 1975 Sulecin ENEA Team
71 Grzegorz Leszkiewicz 1974 Sulecin ENEA Team
72 KRZYSZTOF MADERA 1984 CHOJNA AGB Nygus Chojna
73 Bogumił Mądrzak 1954 Rudnica Kosmos 78 Rudnica
74 Zbigniew Madzio 1968 Myślibórz
75 Konrad Majdziński 1997 stara dąbrowa WMLKS POMORZE STARGARD
76 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wlkp
77 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów Wlkp
78 Mariusz Matuk 1977 Górzyca ICT foxy fit
79 Nikola Mendeluk 2004 Stare Polichno
80 Katarzyna Morawiec 1988 Ściechów
81 Monika Muro 1978 Gorzów Wielkopolski
82 Przemysław Nadolny 1977 Szczecin Parkrun Szczecin
83 Marta Nadolska 1985 Ściechowek
84 Kamila Nieborak 1995 Szczecin
85 Marcin Nowak 1977 Barlinek
86 Damian Nowicki 1977 Barlinek HRmax Barlinek
87 Wiesław Opulski 1966 Myślibórz
88 Magdalena Orszulska 1978 Szczecin Medycy na start
89 Marcin Osowiec 1988 Dębno PASJA
90 Michał Ostaszewski 1983 Karsko
91 Krystyna Owczarz 1971 Barlinek
92 Jakub Padjasek 2006 Barlinek BBL BARLINEK
93 Sławomir Padjasek 1976 Barlinek BBL BARLINEK
94 Marcin Palczarski 1988 Gorzów Wielkopolski DZIKIE DZIKI GORZÓW
95 Ewelina Pawelec 1983 Gorzów Wielkopolski
96 Barbara Pochranowicz 1977 Dębno Stowarzyszenie Maraton Dębno ; OSP Dębno
97 Aleksandra Przybylska 1983 Lipiany Lipiany
98 Jakub Płoński 1983 Gorzów Wielkopolski Dzikie Dziki Gorzów Wielkopolski
99 Wioletta Rajkiewicz 1977 Lipiany
100 Czesław Romas 1950 Gorzów Wlkp.