Lista startowa - 39. NOTECKI PÓŁMARATON im. JÓZEFA NOJIEGO Pęckowo–Wieleń 2018 „KAMEX”

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata
1 Michał Alichniewicz Piła 4Run Team Pila
2 Piotr Andrejczuk Krzyż KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
3 Roman Andrzejczak Szczecin
4 glazer Anna Czarnków KB Gmina Czarnków
5 Roman Antoniewski Stargard
6 Piotr Baranowski Koszalin
7 Krzysztof Bartkiewicz Toruń MaratonyPolskie.PL TEAM
8 Przemysław Bałamut Krzyż Wielkopolski Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wielkopolski
9 Paweł Berg Wieleń KS Debiut Wieleń
10 Simas Bertasius Vilnius Vilnosrun
11 Piotr Bijas Swarzędz KB MANIAC Poznań
12 Łukasz Boch Kamiennik
13 Barbara Bogucka Rakoniewice SKATE2CITY
14 Artur Bombelczyk Czarnków KB Gmina Czarnków
15 ŁUKASZ BORDUNA DREZDENKO FSD RUN DREZDENKO
16 Emilia Borduna Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
17 Paulina Brychcy-Nowak Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
18 Krzysztof Bukiel Kostrzyn nad odrą MOSiR Kostrzyn nad Odrą
19 Roman Bździel Piłka Biegacze Józefa Noji
20 Mateusz Chojnacki Tarnowskie Góry UKS Zwoleń-Team
21 Longina Cholewinska Murowana Goslina 1966
22 Bolesław Chwarścianek Czarnków
23 Bolesław Chwarścianek Czarnków KB Gmina Czarnków
24 Lesław Con Drezdenko
25 Marzena Czarnecka Rakownia KB Gepard Murowana Goślina
26 Anna Czarnkowska MIECZEWO
27 ŁUKASZ CZARNKOWSKI MIECZEWO
28 Tomasz Czuczak Koszalin
29 Dawid Dąbrowski Murowana Goślina Czerwonak Biega
30 Krzysiek Dawiskiba Drezdenko FSD RUN
31 Artur Dawiskiba Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
32 Stefan Dobak Szamotuły KB Szamotuły
33 Iwona Dobrowolska Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
34 Grzegorz Dobrowolski Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
35 Janusz Dubiel Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP.
36 Paweł Dymek Drawsko KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
37 Milda Elmonte Vilnius Vilnosrun
38 Iwona Ficner Stare Kurowo 1975
39 Ernest Filipiak Poznań
40 Piotr Gajda Trzcianka 1963
41 Robert Galicki Poznań KrisTrans Małyszka /Maratończyk Poznań
42 Ewa Gapska Pęckowo Biegacze Józefa Noji
43 Rozalia Gapska Pęckowo Biegacze Józefa Noji
44 Bogdan Gapski Pęckowo Biegacze Józefa Noji
45 Waldemar Gapski Krzyż Wielkopolski Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wielkopolski
46 WIESŁAW GARBAREK JAROCIN TKKF Trucht Jarocin
47 Mariusz Gess Goleniów Czuby z Goleniowa
48 Mikołaj Gierłowski Strzelce Krajeńskie FSD RUN DREZDENKO
49 Grażyna Gintrowicz Grodzisk Wielkopolski SKATE2CITY
50 Marek Gniazdowski Stargard Szczeciński TR StarBlade
51 Tadeusz Górny Piła
52 Izabela GRABOWSKA Kaczory
53 Maciej Haupa Wieleń KS Debiut Wieleń
54 Marta Hała Tarnowo Podgorne Tarnowo Podgórne Biega
55 Stefan Helwich Wielen MKS MUSZKIET WIELEN
56 Jędrzej Hetmanowski Międzychód
57 Sławomir Holc WIELEŃ
58 ROMUALD HUDZIŃSKI Wieleń KS Debiut Wieleń
59 Ewa Huryń Szczecin Dynafit Team
60 Mykola Iukhymchuk Lutsk
61 Dima Ivanenka Ekaterinburg
62 Mykhaylo Iveruk Rivne lkb Rudnik
63 Andrzej Jessa Pęckowo Biegacze Józefa Noji
64 Uqis Jocis Riga
65 Bartłomiej Jurkowski Czarnków
66 Tomasz Kabaciński Wronki Wroniecki Klub Biegacza
67 Grzegorz Kabza Nowy Tomyśl SKATE2CITY
68 Lucyna Kabza Nowy Tomyśl SKATE2CITY
69 Joanna Kaczmarek Poznań Vege Runners
70 Daniel Kalemba Murowana Goślina Vagabundan
71 Zbigniew Kapuściński Szczecin Grupa Azoty Police
72 Daniel Kasprowicz Wągrowiec PLICHWYSCIG.PL
73 Szymon Kępa Poznań Ofix.pl Team
74 Jakub Kienitz Trzcianka
75 KAZIMIERZ KOLEBUK TRZCIANKA Trzcianka Biega
76 Marek Kolebuk Trzcianka Mg RUNNING TEAM
77 Arkadiusz Kolendo Ryczywół ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA
78 Monika Kornacka Wieleń KS Debiut Wieleń
79 Piotr Kornacki Wieleń KS Debiut Wieleń
80 Emilis Korsakas Vilnius Na pagauk!
81 Michał Kowal Nakło nad Notecią
82 Cezary Kowalski Szczecin Parkrun Szczecin
83 Eugeniusz Koza Drawski Młyn
84 Aleksandra Kozłowska Choszczno Świat wg Rudzielca
85 Katarzyna Kołaczkowska-Szcześniak Potasze
86 Stanisław Kroehnke Ujście
87 Witold Krumplewski Gorzów Wielkopolski
88 Bartłomiej Kryszak Wieleń
89 Piotr Kuczyński Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
90 ANNA KUIK LESZNO 1994
91 Szymon Kukuła Oborniki 1994
92 Marcin Lis Swarzędz Harcerski Klub Turystyczny AZYMUT w Swarzędzu
93 Krzysztof Lizut Stargard TR StarBlade
94 Adam Machowina Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI
95 JAROSŁAW MADAJCZAK TRZCIANKA TIME
96 Rafał Mądrawski Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
97 Dawid Mądroszyk Szewce SKATE2CITY
98 Piotr Majewski Grodzisk Wielkopolski SKATE2CITY
99 Katarzyna Majorczyk- Norek Poznań PLICHWYSCIG.PL
100 PIOTR MAJZLIK Drezdenko Salon Fryzjerski Styl Drezdenko
101 Marcin Makowski Wieleń
102 Piotr Manikowski Złotów KP PSP Złotów
103 Katarzyna Mantyk Oborniki
104 Zbigniew Marcińczak Krzepice Zajączki Biegną
105 Daniel Marek Swarzedz Cybina Team
106 Aleksander Masłowski BARLINEK Softronic Skate Team- Barlinek
107 Weisław Mazurek Gdynia
108 Krystian Menet Grodzisk Wielkopolski SKATE2CITY
109 Józef Mika Poznań Politechnika Poznańska
110 Tomasz Modrzejewski Rakownia KB Gepard Murowana Goślina
111 JERZY MORGALLA RUDY
112 Tomasz Mosiński Nowa Iwiczna
113 Robert Mucha Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
114 SŁAWOMIR NASKRĘT Poznań IMS
115 Adrian Norek Poznań PLICHWYSCIG.PL
116 Grzegorz Nowak Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
117 Karol Nowakowski Wieleń Zespół Szkół w Wieleniu
118 Tiidrek Nurme Talen DinamoTalen
119 Artur Pankowski Drawsko
120 Jerzy Patora Nowy Tomyśl SKATE2CITY
121 Wojciech Piasek Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa
122 Łukasz Piczak Przynotecko FSD RUN DREZDENKO
123 Mateusz Piczak Przynotecko FSD RUN DREZDENKO
124 Ireneusz Piekutowski Łódź
125 Małgorzata Pietrzkiewicz Drezdenko Victaulic Team
126 Jarosław Pietrzkiewicz Drezdenko Victaulic Team
127 Waldemar Pietrzyński Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI
128 Jarosław Pińkowski Szydłowo Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo / Szkoła Policji w Pile
129 Barbara Pochranowicz Dębno Stowarzyszenie Maraton Debno
130 Jacek Priebe Gniezno Roll4life Plichwyscig.pl
131 Paulina Przybyslawska Gniezno U. K. S ZWOLEŃ-TEAM
132 JANUSZ RATAJCZAK DRAWSKO KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
133 Jarosław Romot Gorzów Wlkp. Służba Więzienna
134 Bartłomiej Rosik Stargard Szcz.
135 Karol Roszczyk Lubasz -
136 Irena Rutkowska Poznań
137 Lucjan Rutkowski Trzcianka 1961
138 Wojciech Rutkowski Czerwonak Czerwonak Biega
139 Rafał Rybak Gorzów
140 Katarzyna Ryżek Wieleń Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wielkopolski
141 LECH SALITA GNIEZNO Altom Gniezno
142 Eligiusz Sawicki Złotów
143 NATALIIA SEMENOVYCH Kivshovata 1995
144 Alena Shumik Brest --
145 MAXIM SIHAY BREST
146 Wojciech Sip Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
147 Aldona Skibińska Czarnków KB Gmina Czarnków
148 ILYA Slavenski Homel Achilles Leszno
149 PAWEŁ SNIEGOCKI Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega
150 Mirosław Soczomski Zgorzelec Edi team Zgorzelec
151 Patryk Sopata Drezdenko Nadleśnictwo Karwin \ Salon Fryzjerski Styl Drezdenko
152 Cezary Spiż Przeźmierowo Tarnowo Podgórne Biega
153 JAROSŁAW STANISZEWSKI PRZECŁAW TR StarBlade
154 Stanisław Stasiński Poznań KB MANIAC Poznań
155 Magdalena Stępień Grodzisk Wielkopolski SKATE2CITY
156 Agnieszka Szczerbal Poznań TKKF MPK Poznań
157 Marcin Szczurowski Plewiska CHEMPIONI NIEZŁOMNI
158 Eryk Szerment Gorzow BWM Team
159 Hubert Szmuga Drawsko
160 Rafał Szmyt Poznań PLICHWYSCIG.PL
161 Jerzy Szołdra DUBLIN Polish Runners Club Ireland
162 Andrzej Szreder Głogów niezrzeszony emeryt
163 Marek Szuta Sarbka KB Gmina Czarnków
164 Jakub Szymankiewicz Wronki
165 Bartosz Szymanowicz Lubasz
166 Jacek Szymczak Śmieszkowo KB Gmina Czarnków
167 Hubert Szyszka Środa Wielkopolska
168 Marek Talar Dąbrówka Leśna CEDC Oborniki
169 Zenon Talar Dąbrówka Leśna CEDC Oborniki
170 Adam Tomaszewski Zalasewo Roll4life Plichwyscig.pl
171 Tomasz Trojanowski Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
172 Sławomir Tuta Wieleń KS Debiut Wieleń
173 KAROLINA URYZAJ NOWY TOMYŚL SKATE2CITY
174 Maciej Walich Pamiątkowo PLICHWYSCIG.PL
175 Waldemar WARGUŁA Rakownia Kibolski KS
176 Sebastian Wąsicki Reda Ambitious Runners Team
177 sabina wieczorek SZCZECIN
178 Piotr Wieczorek Szczecin TR StarBlade
179 Daniel Wilk Krzyz Wlkp. Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wlkp.
180 Joanna Witkowska Miękowo Czerwonak Biega
181 Rafał Woźnica Drawsko Biegacze Józefa Noji
182 Dariusz Wybrański Dąbie/Nerem
183 MAXIM Yushchanka Homel
184 Wioletta Zaczkowska Przeclaw TR StarBlade
185 DARIUSZ ZATORSKI Drezdenko Salon Fryzjerski Styl Drezdenko
186 MARIAN ZDANOWSKI Poznań 1956
187 Gintare Zenkeviciute Vilnius Vilnosrun
188 julian ziółkowski Gdańsk STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY
189 Halina Łucak Pęckowo Biegacze Józefa Noji