Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
901 Krzysztof Koniec 1970 Więcbork tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
902 Joanna Konieczna 1981 Kaźmierz bieg 4,3 km A
903 Radosław Konieczny 1974 Poznań IGEL DIVERS bieg 4,3 km A
904 Jacek Konieczny 1977 Białośliwie bieg 10km B
905 Joanna Konstańczak 1983 Poznań Night Runners bieg 10km A
906 Jacek Kopa 1976 Luboń ------ bieg 10km A
907 Elwira Koplin 1982 Lubasz Klub Dobrej Formy bieg 4,3 km A
908 Daria Kopyt 1993 Poznań bieg 4,3 km B
909 Krzysztof Korbas 1979 Luboń bieg 10km A
910 Dawid Korczyński 1983 Poznań bieg 10km A
911 Ewa Korek 1983 Złotniki On The Move bieg 10km A
912 Ela Kornacka 1964 Chocz bieg 4,3 km A
913 Beata Korona-Braciszewska 1989 Gąsawa KS SOKÓŁ GĄSAWA Nordic Walking 4,3km A
914 Tadeusz Koroński 1970 Poznań bieg 10km A
915 Marzena Korpik 1984 Pniewy MUAY RUNNING TEAM bieg 4,3 km A
916 Maciej Koryczan 1977 Sieradz bieg 10km B
917 Agnieszka Korytowska 1981 Poznań Torpol Runinng Team bieg 4,3 km A
918 Agata Koschel 1987 Poznań Agata i Piotr bieg 10km A
919 Agata Koschel 1987 Poznań Agata i Piotr bieg 10km A
920 Anna Kościelniak 1983 Śrem Dzikie kuny bieg 4,3 km A
921 Bartosz Kościelniak 1994 Czerniejewo bieg 10km B
922 Marek Kościelniak 1977 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A
923 Monika Kościuszko 1978 Stęszew bieg 4,3 km B
924 Agnieszka Kosicka 1992 Dębe bieg 4,3 km A
925 Dariusz Kosicki 1966 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA Nordic Walking 4,3km A
926 Monika Kosidło 1995 Poznań bieg 4,3 km A
927 Marta Kosińska 1986 gniezno Nordic Walking 4,3km A
928 Maciej Kosiński 1992 Człuchów Fabryka Sportu bieg 10km A
929 Karolina Kosiorek 1976 Pniewy bieg 4,3 km A
930 Darek Kosiorek 1967 Poznań amator - niezrzeszony bieg 10km A
931 Przemysław Kośla 1984 Poznań bieg 4,3 km A
932 Martyna Kosmecka 1994 Poznań DFDS Polska Running Team bieg 10km A
933 Anna Kostrom 1998 SZAMOTUŁ bieg 4,3 km B
934 Joanna Kostrzewa 1990 Poznań bieg 10km A
935 Piotr Kostrzewski 1967 Warszawa bieg 10km A
936 Jolanta Kostrzyńska 1969 Poznań bieg 10km A
937 Ilona Koszarek 1976 Miejska Górka Nordic Walking 4,3km B
938 Wiktoria Koszarek 2000 Miejska Górka Nordic Walking 4,3km B
939 Monika Koszna 1980 Poznań DFDS Polska Running Team bieg 4,3 km A
940 Weronika Koszyka 1993 Poznań bieg 4,3 km A
941 Karolina Kotlińska 1996 Szamotuły bieg 4,3 km B
942 Tomasz Kotlinski 1968 Obrzycko bieg 4,3 km A
943 Patryk Kotliński 1994 Obrzycko bieg 4,3 km A
944 Iryna Kovshar 1995 Poznań bieg 10km A
945 Marzena Kowal 1976 Leszno Nordic Walking 4,3km A
946 Ireneusz Kowal 1977 Leszno bieg 10km A
947 Tadeusz Kowalczyk 1965 Otorowo bieg 4,3 km A
948 Klaudia Kowalczyk 1980 Radom Spartanie Dzieciom bieg 10km A
949 Paulina Kowalczyk 1992 Otorowo bieg 4,3 km A
950 Magdalena Kowalczyk 1980 Az Piraci z Szamoni bieg 4,3 km B
951 Łukasz Kowalczyk 1990 Gorzów Wielkopolski Osadnik Myślibórz bieg 10km A
952 Natalia Kowalczyk 1990 Stęszew Night Runners Poznań bieg 10km A
953 Sebastian Kowalczyk 1984 Poznań Wataha Północy bieg 10km A
954 Dorota Kowalewska 1967 Zgorzała Spartanie Dzieciom bieg 10km A
955 Krzysztof Kowaliński 1983 Poznań Amator - niezrzeszony... czyli wszystko mogę... nic nie muszę...! bieg 10km A
956 Albin Kowaliński 1956 Poznań Amator - niezrzeszony... czyli wszystko mogę... nic nie muszę...! bieg 10km A
957 Aleksandra Kowalska 1972 Kościan bieg 4,3 km A
958 Martyna Kowalska 1996 Kościan bieg 4,3 km A
959 Natalia Kowalska 1996 Tarnowo Podgórne bieg 4,3 km B
960 Ola Kowalska 1994 Turek Elturisto bieg 10km A
961 Bartosz Kowalski 1981 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km A
962 Artur Kowalski 1992 Tarnowo Podgórne bieg 4,3 km B
963 PIOTR KOWALSKI 1991 MOGILNO bieg 10km A
964 Mateusz Kowanek 1987 Poznań bieg 10km A
965 Przemysław Kozanecki 1993 Poznań bieg 10km A
966 Krzysztof Kozerski 1991 Września UKS Szybki Lopes Nekla bieg 10km A
967 Krystyna Koziara 1957 Poznań bieg 10km A
968 MAGDALENA KOZIEL 1986 POZNAŃ bieg 4,3 km A
969 Ewelina Kozieł 1982 Poznań DFDS Polska Running Team bieg 4,3 km A
970 Krystyna Kozieł 1983 Złotniki bieg 10km A
971 Przemo Kózka 1973 Skórzewo Drużyna Wilka bieg 10km A
972 ANNA KOZŁOWSKA 1977 SZCZECINEK bieg 10km A
973 Żaneta Kozłowska 1985 Babiak bieg 10km A
974 Kamila Kozłowska 1998 Mutowo Zawodowi Amatorzy bieg 4,3 km A
975 Anna Kozłowska 1990 Poznan bieg 10km A
976 Karolina Kozłowska 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km A
977 Karolina Kozłowska 1988 Baranowo HANSA-FLEX bieg 4,3 km A
978 Anna Kozłowska 1977 Szczecinek bieg 10km A
979 Radosław Kozłowski 1975 Poznań bieg 10km A
980 Sławomir Kozłowski 1986 Poznań FC Gniezno bieg 10km A
981 Paweł Kozłowski 1979 Kiekrz bieg 10km A
982 WALDEMAR KOZŁOWSKI 1966 Poznań KB DęBIEC bieg 10km B
983 Marcin Kozłowski 1986 Baranowo HANSA-FLEX bieg 10km A
984 Anna Kołacz 1992 Poznań bieg 10km A
985 Krzysztof Kołaczkowski 1993 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
986 jarosław kołb 1965 skoiki OloRunner bieg 4,3 km A
987 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
988 Marta Kołt 1980 Poznań SDS Karolina Mośko bieg 10km A
989 Irmina Krajewska 1985 Sieraków bieg 4,3 km B
990 Jarosław Krakowiak 1971 Dąbrówka Ludomska bieg 4,3 km A
991 Dawid Krakowiak 2001 Dąbrówka Ludomska bieg 4,3 km A
992 ELWIRA KRAMM 1975 KŁODAWA TEAM ANTOSZKI Nordic Walking 4,3km A
993 Sara Krasicka 1993 Poznań bieg 4,3 km A
994 Bartłomiej Krasicki 1994 Bojanowo Dzikuny bieg 10km A
995 Maja Krause 1980 Złotniki On The Move bieg 10km A
996 Violetta Krawczyk 1988 Poznań bieg 4,3 km A
997 Hubert Kriger 1987 Poznań bieg 10km A
998 Martyna Król 1994 Poznań bieg 10km A
999 Wirginia Król 1961 Tarnowo Podgórne dla Henia bieg 4,3 km A
1000 Ewa Król 1988 Poznań bieg 4,3 km A