Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
801 Mariusz Raś 1971 Poznań bieg 4,3 km A
802 Katarzyna Rataj 1992 Kierzkowo Idealnie Niedoskonali bieg 4,3 km A
803 Magdalena Rataj 1999 Kierzkowo Idealnie Niedoskonali bieg 4,3 km A
804 Maciej Ratajczak 1977 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
805 Jan Ratajczak 1993 Ludomy bieg 4,3 km A
806 Alina Ratajczak 1981 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
807 Weronika Ratajczak 1995 Poznań bieg 10km A
808 Paweł Ratajczak 1985 Lusowo bieg 10km B
809 Isabell Reimers 1979 Leipzig Für immer wir bieg 10km B
810 Isabell Reimers 1979 Leipzig Für immer wir bieg 10km B
811 Izabella Remisz 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg bieg 10km B
812 Piotr Reszke 1972 Kobylnica Samodzielny bieg 4,3 km A
813 Piotr Rochowski 1962 Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza bieg 10km A
814 Karolina Rogalska 1980 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
815 Przemysław Rogalski 1980 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
816 Stanisław Rojek 1970 Poznań bieg 4,3 km B
817 Dawid Rolnik 1995 Poznań Norwida bieg 10km B
818 Basia Romblewska 1988 Słupca WYBITE JEDYNKI bieg 4,3 km A
819 Patryk Romblewski 1987 Słupca WYBITE JEDYNKI bieg 4,3 km A
820 Krzysztof Rosada 1986 Poznań bieg 4,3 km A
821 Agnieszka Rosińska 1982 Poznań Drużyna Wilka bieg 10km A
822 Daniel Roszak 1978 Komorniki Radaway Run Crew bieg 10km A
823 Tomasz Roszkowski 1986 Warszawa Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów bieg 10km B
824 Łukasz Roth 1979 Poznań Night Runners bieg 4,3 km A
825 Roman Rożkowski 1958 ŚREM Runner's Power Śrem bieg 10km A
826 Łukasz Rozmiarek 1992 Krajkowo WKS Gryżyna bieg 10km B
827 Eliza Rozmiarek 1980 Poznań bieg 4,3 km A
828 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań Night Runners bieg 10km A
829 Barbara Rozynek 1949 Poznań Nordic Walking 4,3km A
830 Martyna Rudkiewicz 1995 Bielawa bieg 10km A
831 Radosław Rudkiewicz 1990 Bielawa bieg 10km B
832 Ewa Rusinek 1984 Szamotuły bieg 10km A
833 Katarzyna Rutkowska 1979 Oborniki bieg 4,3 km B
834 Adrianna Rybarczyk 1990 Szamotuły bieg 4,3 km A
835 Iwona Rybarczyk 1975 Dopiewo Nordic Walking 4,3km A
836 Milena Rybińska 1984 Szamotuły Szamotuły bieg 10km A
837 Mikołaj Rychlewicz 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
838 Marta Rydzewska 1986 Kleczew bieg 10km B
839 Ela Rydzewska 1980 Poznań bieg 10km B
840 Piotr Rygorowicz 1984 Poznań bieg 10km B
841 Monika Rypińska 1991 Poznań bieg 4,3 km A
842 Marta Rypińska 1984 Poznań Nordic Walking 4,3km B
843 krzysztof rzepa 1979 poznań 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań bieg 10km A
844 IRENEUSZ RZEPA 1983 GRODZISK WLKP. bieg 10km A
845 Gosia Rzeszowska 1984 Ostroróg bieg 4,3 km A
846 Marcelina Sadowska 1987 Rokietnica bieg 4,3 km A
847 Marek Sadowski 1968 Góra MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
848 Beata Sajewska 1976 Wągrowiec bieg 4,3 km A
849 Monika Samelska 1975 Rumianek bieg 10km A
850 Dominik Samelski 1978 Rumianek bieg 10km A
851 Kevin Sankowski 1995 Wałcz bieg 10km A
852 Dariusz SAPA 1967 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie Nordic Walking 4,3km A
853 Stefania Sapa 1968 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie Nordic Walking 4,3km A
854 Dariusz SAPA 1967 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie Nordic Walking 4,3km A
855 Stefania Sapa 1968 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie Nordic Walking 4,3km A
856 Beata Sarna 1970 Wrocław PRO-RUN WROCŁAW bieg 10km A
857 ANETA SAWALA 1976 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 4,3 km A
858 Grzegorz Schilf 1982 Gorzkie Pole bieg 4,3 km B
859 Ewa Schramm 1989 Poznań bieg 4,3 km A
860 Jakub Ścibisz 1978 Poznań bieg 4,3 km B
861 Katarzyna Sebzda 1992 Murowana Goślina bieg 4,3 km B
862 Zbigniew Sebzda 1983 Murowana Goślina bieg 4,3 km B
863 Łukasz Sędłak 1979 Chodzież CHTR bieg 10km A
864 Sylwia Seifert 1972 Poznań SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km B
865 Michał Sękowski 1976 Skórzewo bieg 10km B
866 Lucyna Siatecka 1968 Poznań - bieg 4,3 km A
867 SANDRA SIEBERT 1984 LUBOŃ bieg 10km A
868 Weronika Siedlecka 1984 Margonin WATAHA bieg 10km A
869 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin WATAHA bieg 10km A
870 Dominika Sierakowska 1995 Dąbrówka Ludomska bieg 4,3 km A
871 Magdalena Sierzant 1995 Poznań bieg 4,3 km A
872 Kalina Sikorska 1973 Gałowo bieg 4,3 km A
873 Kamila Sikorska-Podyma 1983 Poznań UAM Poznań bieg 4,3 km A
874 Daria Siminiak 1994 Szamotuły bieg 4,3 km A
875 Paulina Siminiak 1991 Szamotuły bieg 4,3 km A
876 Dominik Siwa 1979 Poznań Torpol Runinng Team bieg 10km A
877 Agata Siwek 1988 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
878 Emil Skitek 1988 Poznań brak bieg 10km A
879 Jacek SKODKOWSKI 1973 Poznań SPWL Poznań bieg 10km A
880 Marzena Skolarus-Tomczak 1959 Poznań bieg 4,3 km A
881 Michał Skrzypczak 1974 Poznań bieg 10km A
882 Mateusz Skrzypczak 1986 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
883 Daria Skrzypczak 1997 Wielichowo Torpol Running Team bieg 10km A
884 Wiesław Ślęzak 1977 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 4,3 km A
885 Lidia Ślęzak 1988 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
886 Krystian Śmierzchalski 1993 Nagradowice SERIKON TEAM bieg 4,3 km A
887 Ireneusz Smorawski 1981 Września Active Nekla bieg 10km A
888 Ewelina Smug 1982 Kazimierz biskupi bieg 10km A
889 Karolina Sobańska 1993 Wągrowiec bieg 4,3 km A
890 Roman Sobański 1980 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A
891 Bartłomiej Sobczak 1992 Trzcianka bieg 4,3 km B
892 Przemysław Sobieniak 1977 Poznań Cel w zasięgu nóg. bieg 10km A
893 Agnieszka Sobisiak 1971 Dąbrowa Bez spiny bieg 10km A
894 Zbyszko Sobkowiak 1987 Poznań bieg 10km B
895 Radosław Sobkowiak 1983 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
896 Lidia Sobkowiak 1983 Poznań bieg 4,3 km A
897 Magda Sobocka 1990 Poznań bieg 4,3 km A
898 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 4,3 km A
899 Mateusz Soska 2002 Boduszewo bieg 4,3 km B
900 Katarzyna Soszka 1987 Murowana Goślina bieg 10km A