Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
701 Emilia Ossowska 1983 Poznań Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 4,3 km A
702 Joanna Ossowska 1979 Dabrowa bieg 10km B
703 Adam Ossowski 1983 Poznań Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 4,3 km A
704 Natalia Ostrowska 2001 Garby bieg 4,3 km B
705 Alona Ostrowska 1979 POznań Torpol Runinng Team bieg 4,3 km A
706 Krzysztof Otto 1992 Poznań bieg 10km B
707 Slawomir Otto 1965 Poznań Night Runners bieg 10km A
708 Agnieszka ołodziejczyk 1982 Poznań bieg 4,3 km A
709 Marta Paluszak 1992 Opalenica bieg 10km B
710 Rafał Paluszkiewicz 1976 Luboń Drużyna Wilka bieg 10km A
711 Adam Panicz 1995 Szczecin bieg 10km B
712 Łukasz Pańkowski 1981 Lusówko bieg 10km A
713 Magdalena Pankrac 1990 Poznań bieg 10km A
714 Julita Paruch 1988 Wąsosz bieg 10km A
715 Julita Paruch 1988 Wąsosz bieg 10km A
716 TOMASZ PARYS 1982 Poznań bieg 10km B
717 Sławomir Parysek 1977 Poznań Start Poznań bieg 10km A
718 Janusz Pawlak 1990 Pamiatkowo bieg 10km A
719 Milena Pawlak 1987 Przecław bieg 10km A
720 Anna Pawlicka 1997 Poznań bieg 4,3 km A
721 Wojtek Pawlicki 1976 Poznań bieg 4,3 km A
722 Mariusz Pawlik 1980 Gostyń bieg 4,3 km B
723 Monika Pawlik 1975 Kicin Biegacze Juniora Runners Team Nordic Walking 4,3km A
724 Agata Pawłowska 1988 Poznań bieg 10km A
725 Wojciech Pawłowski 1990 Poznań Kolegium Sędziów WZPN bieg 10km A
726 Włodzimierz Pawłowski 1962 Poznań bieg 10km A
727 Kacper Pawłowski 1999 Poznań bieg 10km A
728 Paweł Pawłowski 1989 Poznań bieg 10km A
729 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko bieg 10km A
730 Grzegorz Pałka 1952 Tulce SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km B
731 Emilia Pałka 1999 Kamionki SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
732 Maciej Pertek 1984 Czarnków FCBP bieg 10km B
733 Radomir Pertek 1977 Czarnków FCBP bieg 10km B
734 Aldona Piechocka 1979 Pniewy Piechocki Team Nordic Walking 4,3km B
735 Patrycja Piechocka 1996 Kuślin bieg 4,3 km B
736 Joanna Piechocka 1983 Poznań bieg 10km B
737 Stanisław Piechocki 1974 Pniewy Piechocki Team bieg 10km B
738 Marcin Piechocki 1981 Poznań bieg 10km B
739 Mikolaj Piechowiak 1986 Pniewy # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
740 Beata Pieczyńska 1962 Luboń Moto-Centrala Nordic Walking 4,3km A
741 Robert Pieczyński 1965 Luboń Moto-Centrala bieg 10km A
742 Adam Pielatowski 1989 Poznań Dirty Sparrows bieg 10km A
743 Emilia Pieniak 1979 Szamotuły bieg 4,3 km B
744 Magdalena Pieprzycka 1993 Poznań bieg 4,3 km A
745 Krzysztof Pierzchlewicz 1981 Poznan Gwiazdowski Triathlon Team bieg 10km A
746 Daria Piętka 1987 Poznań Piotr i Paweł bieg 10km B
747 Katarzyna Pietrzak 1992 Poznań Pietrzaki bieg 4,3 km A
748 Monika Pietrzak 1984 Rogowo bieg 4,3 km A
749 Olgierd Pietrzak 1960 Poznań Pietrzaki bieg 4,3 km B
750 Anna Pietrzak 1972 Aleksandrów Łódzki bieg 4,3 km A
751 Maja Pigła 1982 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
752 Maciej Pilc 1979 Poznan Dres i Laczki bieg 10km A
753 Wojciech Pilc 2002 Poznan Dres i Laczki bieg 10km A
754 Klaudia Piotrowska 1990 Poznań bieg 10km A
755 Bartosz Piskorski 2000 Poznań bieg 4,3 km A
756 Bernadeta Piszczygłowa 1971 Gorzów Wielkopolski bieg 10km A
757 MACIEJ PIWECKI 1976 Sady SOSquash bieg 10km A
758 Tadeusz Plis 1945 Leszno Babcie Biegają Nordic Walking 4,3km A
759 Wiktoria Pohl 1996 Poznań bieg 10km A
760 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl bieg 10km A
761 Rafał Polacki 1967 Poznań Poznań bieg 4,3 km A
762 Małgorzata Polarok 1980 Poznan Nordic Walking 4,3km A
763 Mateusz Pomian 1998 Poznań bieg 10km B
764 Grzegorz Pomian 1994 Poznań bieg 10km B
765 Iwona Pomykalska 1977 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
766 Marek Porada 1963 Poznań Hernik Team / WTRI TEAM bieg 10km B
767 Grażyna Porada 1963 Poznań Nordic Walking 4,3km B
768 Tomasz Poręba 1976 Głogów MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM bieg 4,3 km B
769 Jakub Poręba 2002 Głogów MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM bieg 4,3 km A
770 Wojciech Powałko 1980 Lubin Legnickie Morsy bieg 10km B
771 Martin Poznański 1993 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A
772 Agnieszka Poźniak 1985 Poznań bieg 4,3 km A
773 Paula Poźniak 1994 Kępno Elturisto bieg 10km A
774 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 10km A
775 Karol Prętnicki 1956 Poznań Nordic Walking 4,3km A
776 Mariola Protasewicz 1971 Rokietnica bieg 4,3 km A
777 Paweł Prufer 1972 Kosieczyn bieg 10km A
778 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
779 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km A
780 Kinga Przyborowska 1984 Promnice bieg 4,3 km A
781 Robert Przybylski 1978 Poznań bieg 4,3 km A
782 Jakub Przybylski 1995 Poznań KU AZS Politechnika Poznańska bieg 4,3 km A
783 Artur Przybysz 1993 Poznań Biegaj po Endorfiny bieg 10km A
784 Bartosz Przybysz 1981 Swarzędz bieg 4,3 km A
785 Sebastian Przygocki 1985 Nowe Worowo Torpol Running Team bieg 10km A
786 Urszula Przytarska 1983 Gdańsk bieg 4,3 km A
787 Marzena Psik 1969 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 10km B
788 Piotr Pudliszewski 1981 Kościan BBKTS/KOŚCIAN TEAM bieg 4,3 km B
789 Paulina Pykosz 1996 Poznań bieg 10km A
790 Elżbieta Pypeć-Nowicka 1964 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
791 Beata Płażalska 1980 Skoki bieg 4,3 km A
792 Bartosz Płociennik 1993 Poznań bieg 10km A
793 Karolina Płonka 1983 Poznań bieg 4,3 km A
794 Sylwia Płonka-Siczyńska 1981 Poznań bieg 4,3 km A
795 Halina Rączkowska 1951 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 4,3 km A
796 Mariusz Radke 1976 Parkowo bieg 10km A
797 Justyna Radomska 1976 Murowana Goślina Nordic Walking 4,3km A
798 Agnieszka Radzio 1990 Poznań bieg 4,3 km B
799 Bartosz Rakowski 1979 Poznań HERNIK TEAM bieg 4,3 km A
800 Joanna Raś 1996 Poznań bieg 4,3 km A