Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
701 izabela jankowska 1977 Stęszew bieg 4,3 km A
702 Magdalena Jankowska 1983 Koło Drużyna Marzeń bieg 10km A
703 Tomasz Jankowski 1971 Konarzewo Lucky LUZers bieg 4,3 km A
704 Maurycy Jankowski 1995 Chwalęcice bieg 10km A
705 Tomasz Jankowski 1982 Poznań A-Team bieg 10km A
706 Maciej Jankowski 1966 Chwalęcice bieg 10km A
707 Witold Jankowski 1987 Poznan bieg 4,3 km B
708 Adam Jankowski 1993 Poznań -- bieg 4,3 km A
709 Jakub Jankowski 1995 Rogalin Hermes Team bieg 10km A
710 Agnieszka JANOWIAK 1979 OBORNIKI bieg 4,3 km A
711 DOMINIK JANOWIAK 1980 OBORNIKI bieg 4,3 km A
712 Kinga Janowska 1979 Luboń bieg 4,3 km A
713 Janusz Janowski 1983 wierzonka biegam sam bieg 4,3 km A
714 Bartosz Jarocki 1990 Rogoźno bieg 10km A
715 Malgorzata Jaroniec 1985 Zakrzewo Bubu Team bieg 10km A
716 Tomasz Jarosz 1970 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele bieg 4,3 km A
717 Dominik Jaróżek 1979 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
718 Karolina Jarysz 1985 Poznań TERAZ TULCE MY BIEGAMY BIEGAJ Z NAMI bieg 4,3 km B
719 Piotr Jarysz 1984 Poznań TERAZ TULCE MY BIEGAMY BIEGAJ Z NAMI bieg 10km B
720 Damian Jarzyna 1983 Ocieszyn bieg 4,3 km A
721 Natalia Jasińska 1971 Poznań FORMATIQ RUN Nordic Walking 4,3km A
722 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 4,3 km A
723 Joanna Jaśkiewicz 1977 Poznań bieg 10km A
724 Agata Jaśkiewicz 1988 Strykowo bieg 4,3 km B
725 Marzena Jaskolska 1977 Wiórek bieg 4,3 km A
726 Marcin Jaskolski 1975 Wiórek bieg 4,3 km A
727 Arkadiusz Jaskuła 1981 Poznań bieg 4,3 km A
728 Katarzyna Jastrząbek 1980 Oborniki bieg 4,3 km A
729 Błażej Jastrząbek 1988 Oborniki bieg 4,3 km A
730 Waldemar Jastrząbek 1980 Oborniki bieg 4,3 km A
731 Renata Jastrzębska 1982 Poznań bieg 10km A
732 Paweł Jazikowski 1972 Poznań bieg 10km A
733 Lukasz Jedrzejek 1980 Poznan DFDS Polska Running Team bieg 10km A
734 Weronika Jedwabna-Kotlińska 1986 Pamiątkowo bieg 4,3 km A
735 krzysztof jena 1956 pniewy TEAM POSTĘP PNIEWY bieg 10km A
736 jadwiga jena 1958 pniewy TEAM POSTĘP PNIEWY Nordic Walking 4,3km A
737 Malgorzata Jessa 1978 Poznań bieg 10km A
738 Emilia Jeżewska 1981 Złotów bieg 4,3 km B
739 Monika Jeżewska-Urbanek 1985 Grodzisk Wielkopolski bieg 4,3 km A
740 Katarzyna Jezierna 1977 Szamotuły Si Stars bieg 10km A
741 Jakub Jezierny 1994 Góra JJ bieg 10km A
742 Monika Jeziorna 1996 Poznań bieg 4,3 km A
743 Piotr Jodko 1979 Batorowo Jodko Brothers Running Team bieg 4,3 km A
744 Iwona Jopek 1977 Gostyń Nordic Walking 4,3km B
745 Monika Jóskowiak 1983 Komorniki bieg 10km B
746 Monika Jóskowiak 1983 Komorniki bieg 4,3 km A
747 Monika Jozefczak 1980 Mrowino bieg 4,3 km A
748 Marcin Józefowski 1982 Komorniki bieg 4,3 km A
749 Karolina Jóźwiak 1981 Poznań bieg 10km B
750 Beata Jóźwiak 1985 Borówiec Hermes Team bieg 10km B
751 Marta Jóźwiak 1989 Poznań Torpol Running Team bieg 4,3 km A
752 Renata Jujeczka 1976 Szamotuły bieg 4,3 km A
753 Adam Jurga 1989 Kościan bieg 10km A
754 AGATA JURGA 1973 ŚREM bieg 10km B
755 KRYSTIAN JURGA 1987 ŚREM bieg 10km B
756 Izabela Jusik 1975 Szamotuly bieg 4,3 km A
757 Mikołaj Juśkiewicz 1988 Poznań bieg 4,3 km B
758 Mikołaj Juśkiewicz 1988 Pleszew bieg 10km B
759 Michał Juskowiak 1993 Skórzewo Brave Beavers bieg 4,3 km A
760 Anna Kabat 1992 Baranowo bieg 10km A
761 Patrycja Kaczmarek 1980 Mieczewo bieg 4,3 km A
762 Arkadiusz Kaczmarek 1995 Chomęcice bieg 10km B
763 Marika Kaczmarek 1997 Komorniki bieg 4,3 km A
764 Tomasz Kaczmarek 1984 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze bieg 4,3 km A
765 Marta Kaczmarek 1982 Kaźmierz bieg 4,3 km A
766 Anna Kaczmarek 1978 Rokietnica bieg 4,3 km A
767 Adam Kaczmarek 1985 Golina bieg 4,3 km A
768 Danuta Kaczmarek 1960 Złotniki bieg 10km A
769 Jakub Kaczmarek 1997 Międzychód ORZESZKI TEAM bieg 10km A
770 Agata Kaczmarek 1973 Poznań Nest Team bieg 10km A
771 Dawid Kaczmarek 1991 Wolsztyn bieg 10km A
772 Janina Kaczmarek 1963 Poznań bieg 10km A
773 Oliwia Kaczmarek 2002 Komorniki bieg 4,3 km A
774 Kasia Kaczmarek 1986 Poznań bieg 4,3 km A
775 Michał Kaczmarski 1990 Zalasewo bieg 10km A
776 Agata Kaczorowska 1988 Poznań bieg 4,3 km A
777 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku bieg 10km A
778 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku Nordic Walking 4,3km A
779 bartosz kaiser 1978 plewiska czekam na snieg! bieg 10km A
780 Iga Kąkolewska 1996 Młodasko Decathlon Swadzim bieg 10km A
781 Iga Kąkolewska 1973 Młodasko bieg 10km A
782 Kamil Kąkolewski 1987 Międzychód bieg 4,3 km A
783 Marek Kaleta 1960 Dominowo Nordic Walking 4,3km A
784 Anna Kaletka 1998 Trzcianka Mg RUNNING TEAM bieg 4,3 km A
785 Dariusz Kaletka 1960 Trzcianka Mg RUNNING TEAM bieg 4,3 km A
786 Dariusz Kaletka 1960 Trzcianka Mg RUNNING TEAM bieg 10km A
787 Marta Kalinowska 1987 Dopiewiec bieg 4,3 km B
788 Daria Kalinowska 1982 Poznań bieg 10km A
789 Joanna Kalińska 1966 Poznań bieg 10km A
790 AGNIESZKA KAMIŃSKA 1981 POZNAŃ Nordic Walking 4,3km B
791 Izabella Kamińska 1993 Poznań bieg 4,3 km B
792 Halina Kamińska-Marciniak 1955 Poznań Nordic Walking 4,3km A
793 Cezary Kamiński 1986 Poznań bieg 10km A
794 Kacper Kamiński 2000 Swarzędz bieg 10km B
795 Jarosław Kamiński 1969 Poznań Havana Club bieg 10km A
796 Maciej Kandulski 1994 Grodzisk wielkopolski bieg 10km A
797 Jakub Kandulski 1980 Opalenica Opalenica bieg 10km B
798 Karina Kania 1990 Poznan WATAHA bieg 10km A
799 Antonina Kania 1978 Plewiska bieg 10km A
800 Agnieszka Kaniecka 1979 Plewiska bieg 10km A