Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
601 Katarzyna Gumienna 1988 Poznań bieg 4,3 km A
602 Ula Gumny 1989 Lusówko bieg 4,3 km B
603 Maja Guner 1995 Czerwonak bieg 4,3 km A
604 Bartosz Gurzęda 1989 Czarnków bieg 10km A
605 Grzegorz Guz 1978 Świecie WYBITEJEDYNKI bieg 10km A
606 Lidia Guzek 1987 Opalenica Opalenica bieg 10km A
607 Aleksandra Guzik 1992 Opalenica bieg 10km B
608 Magdalena Gwiazdowska 1987 Poznań bieg 4,3 km A
609 Dawid Gwiazdowski 1986 Poznań Gwiazdowski Triathlon Team bieg 10km A
610 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły bieg 10km A
611 TOMASZ GŁOWACKI 1980 POZNAŃ FC KEBAB bieg 10km A
612 Jacek Głowacki 1981 Komorniki RunForFun bieg 4,3 km A
613 Bartek Głuszak 1999 Nekla UKS Szybki Lopes Nekla bieg 10km A
614 Marek Habersack 1973 Poznań bieg 4,3 km B
615 Michał Hadam 1977 Luboń KB MANIAC Poznań bieg 10km A
616 Małgorzata Hadyńska 1969 Poznań bieg 4,3 km A
617 Dariusz Halasz 1977 Kwilcz bieg 10km A
618 Marzena Halasz 1979 Kwilcz bieg 10km A
619 Magdalena Hamny 1980 Poznań bieg 4,3 km A
620 Adam Hampel 1985 Poznań A-Team bieg 10km A
621 Donat Hansz 1994 Piaski bieg 10km B
622 Łukasz Hanus 1984 Poznań bieg 10km A
623 Jakub Harasimowicz 1997 Jerzykowo bieg 4,3 km A
624 Kinga Haremza 1973 Poznań Night Runners bieg 10km A
625 Ingolf Hauck 1962 Wagrowiec bieg 10km A
626 Maciej Haufa 1977 Poznań bieg 4,3 km A
627 Agnieszka Häuser 1988 Poznań Nordic Walking 4,3km A
628 Monika Hauser-Giers 1980 Nowy Lubosz Kościan Team bieg 10km A
629 Katarzyna Hejdysz 1981 Dobrzyca bieg 10km B
630 Alicja Hejdysz 1982 Dobrzyca bieg 10km B
631 Dorota Hejdysz 1984 Wrocław bieg 10km B
632 Przemek Hejna 1992 Poznań Altkom Biega bieg 4,3 km B
633 Grażyna Hejwosz 1981 Oborniki TEAM KĘSY bieg 4,3 km A
634 Michał Hejza 1992 Nakło nad Notecią Just go ultra bieg 10km A
635 Ewelina Helik 1995 Poznań bieg 10km A
636 Natalia Helik 1993 Jaraczewo Jaraczewo biega/ 16 batalion remontu lotnisk bieg 10km A
637 Aleksandra Henclewska 1972 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
638 Marcin Herkowiak 1976 Baranowo bieg 4,3 km A
639 Piotr Hernik 1987 Swarzędz bieg 10km A
640 Magdalena Herudzińska 1993 Sługocin bieg 4,3 km B
641 Weronika Hetmańczyk 1994 Poznań bieg 4,3 km B
642 Kaśka Heyduk 1988 Skórzewo bieg 10km A
643 Aleksandra Hiszczyńska 1994 Koszalin Decathlon Franowo bieg 10km A
644 Grzegorz Hoffmann 1977 Czempiń Kościan Team bieg 10km A
645 Dominika Hofman 1970 Poznań Nordic Walking 4,3km A
646 natalia hojnacka 1986 Poznań bieg 4,3 km A
647 Tomasz Hojny 1979 Poznań Wataha Łączy Nas Bieganie bieg 10km A
648 Jakub Holak 1987 Poznań RehaBalance Team bieg 10km A
649 Jan Hordych 1997 Szamocin PCH_RUN bieg 4,3 km A
650 Zbigniew Humbla 1983 Poznań bieg 10km B
651 Magdalena Hybiak 1993 Poznań bieg 10km A
652 Paulina Idziak 1979 Grodzisk Wielkopolski bieg 4,3 km A
653 Hanna Idzikowska 1957 Rosnówko Nordic Walking 4,3km A
654 Beata Ignor 1965 Poznań bieg 4,3 km A
655 Mirosława Ilkiewicz 1985 Sieraków bieg 10km B
656 Kinga Ilnicka- Borowczyk 1977 Poznań bieg 10km B
657 KAROLINA ILOWSKA-REMBARZ 1985 KROSINKO bieg 10km A
658 Magdalena Inczewska 1970 Plewiska Komorniki MTB Team Nordic Walking 4,3km A
659 Sebastian Inczewski 1970 Plewiska Komorniki MTB Team Nordic Walking 4,3km A
660 Bogumil Iskrzynski 1956 Wrocław bieg 10km A
661 Jagoda Iwan 2001 Mieszkowice bieg 4,3 km A
662 Adrianna Iwan 1996 Mieszkowice bieg 10km A
663 Dariusz Iwaniak 1975 Ujście bieg 4,3 km A
664 Adrian Izychart 1992 Gołębowo Carpe diem bieg 10km A
665 Piotr Jacek 1985 Poznań bieg 4,3 km A
666 Dagmara Jaciuk 1980 Zalasewo bieg 10km A
667 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
668 MAŁGORZATA JĄCZAK -GOŹDZIAK 1983 KOSTRZYN bieg 4,3 km B
669 Kamil Jagiełłowicz 1995 Gorzów Wielkopolski Gufi bieg 10km A
670 Mariusz Jagła 1989 Poznan bieg 10km A
671 Leszek Jagła 1973 Poznań bieg 10km B
672 Karolina Jakrzewska 1984 Kamionki Altkom Akademia bieg 4,3 km B
673 Julia Jakś 1984 Poznań Cztery Żywioły bieg 4,3 km A
674 Tomasz Jakubik 1988 Poznań bieg 10km B
675 Marta Jakubowska 1995 Gorzów Wlkp. bieg 10km A
676 Hanna Jakubowska 1978 Szreniawa bieg 4,3 km A
677 Monika Jakubowska 1980 Poznań bieg 4,3 km A
678 Paweł Jakubowski 1972 Gorzów Wlkp. bieg 10km A
679 Sławomir Jakubowski 1974 Poznań bieg 10km A
680 Krzysztof Jakubowski 1977 SZRENIAWA MTB Komorniki bieg 10km A
681 Andrzej Jakubowski 1980 Kaźmierz bieg 4,3 km A
682 Agata Jakuszak 1994 Poznań bieg 4,3 km A
683 Joanna Jamborska 1989 Pleszew Pryzmat Team bieg 10km A
684 Filip Jamroz 1992 Poznań bieg 10km A
685 Grzegorz Jamrozik 1988 Poznań Parkrun Poznań bieg 4,3 km B
686 Magdalena Janaszek 1974 Poznan bieg 4,3 km A
687 Aleksandra Jańczak 1997 Zbąszyń bieg 10km A
688 Małgorzata Janiak 1981 Poznań bieg 4,3 km A
689 Agnieszka Janiak 2000 Debnialki Kaliskie bieg 10km A
690 Hubert Janicki 1988 Poznań bieg 4,3 km A
691 Mateusz Janicki 1988 Poznań bieg 10km A
692 Mateusz Janiszewski 1994 Gorzów Wlkp. bieg 10km A
693 Daniel Jankowiak 1978 Międzychód Biegacze PMI bieg 10km A
694 Kamil Jankowiak 1991 Wolsztyn Klub Piłki Ręcznej WOLSZTYNIAK bieg 10km A
695 Chrystian Jankowiak 1995 Murowana Goślina bieg 4,3 km B
696 DANUTA JANKOWIAK 1972 BOJANOWO MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
697 Agnieszka Jankowska 1986 Poznań bieg 4,3 km A
698 Magdalena Jankowska 1976 Poznań bieg 10km A
699 Magdalena Jankowska 1995 Głęboczek bieg 4,3 km B
700 Jagoda Jankowska 1992 Rogalin Hermes Team bieg 10km A