Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
601 Katarzyna Matuszewska 1972 Poznań SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
602 Grzegorz Matuszewski 1993 Paszowice JKS salamandra bieg 10km A
603 Kamil Matyja 2002 Poznań Matyja Club bieg 4,3 km A
604 Rafał Matysiak 1972 Sieraków bieg 10km A
605 Justyna Mazurczak 1980 Poznań Nordic Walking 4,3km A
606 Joanna Mazurczak-Wiciak 1989 61-725 bieg 10km A
607 Maciej Mazurkiewicz 2002 Poznań ks Stomil Poznań bieg 4,3 km A
608 Anna Małecka 1976 Szczecin bieg 4,3 km A
609 maria małoszczyk 1957 poznan Nordic Walking 4,3km A
610 Ireneusz Męczykowski 1980 Poznań gRUNwal team Poznań bieg 10km A
611 Jakub Merda 1988 Czerwonak MOCNO W PRAWO TEAM bieg 10km A
612 Monika Merklinghaus-Kober 1975 Kościan speed feet '16 bieg 4,3 km A
613 Tomasz Miazek 1987 Luboń Galopujące ślimaki :) bieg 10km A
614 Sławomir Miazga 1983 Zaparcin Drinking Team Rakoniewice bieg 10km A
615 Janina Miazga 1958 Zaparcin Nordic Walking 4,3km A
616 Monika Michałowska 1981 Luboń Long Step Team Nordic Walking 4,3km A
617 Krzysztof Mielcarek 1979 Wągrowiec bieg 4,3 km A
618 Adrian Mielcarek 1991 Poznan bieg 4,3 km A
619 Michał Mielcarek 1989 Luboń Luboński Klub Biegacza bieg 4,3 km A
620 Magdalena Mielcarska 1975 Poznań Nordic Walking 4,3km B
621 Adam Mielcarski 1976 Poznań bieg 10km A
622 Kamila Mielcuch 1997 Poznań #Wkurw_Team bieg 10km A
623 Cezary Mikuć 1984 Poznań bieg 10km A
624 Marek Milanowski 1976 Potasze bieg 4,3 km A
625 Magdalena Misiorna 1964 Baranowo HANSA-FLEX bieg 10km A
626 Michał Misiorny 1962 Baranowo HANSA-FLEX bieg 10km A
627 Natalia Misiuna-Rębisz 1987 Koziegłowy bieg 4,3 km A
628 Ewa Miszkowicz 1975 Poznań bieg 4,3 km B
629 Agata Miszta 1984 Zbąszyń bieg 4,3 km A
630 Jacek Mituta 1978 Połajewo KB Gmina Czarnków bieg 10km A
631 Maciej Modrzejewski 1972 Luboń bieg 4,3 km A
632 Grzegorz Mojs 1966 Przeźmierowo bieg 10km A
633 Kazimiera Mól 1956 Leszno Babcie Biegają Nordic Walking 4,3km A
634 Dawid Molak 1981 Poznań bieg 10km A
635 Małgorzata Morawiec 1976 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
636 Ilona Morawiec 1996 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
637 Rafał Moritz 1976 Barcin #slimakibarcin bieg 4,3 km A
638 Monika Moritz 1981 Barcin MORANI Barcin bieg 4,3 km A
639 Iwona Mrugalska 1981 Poznań Wielkopolski Klub Pływania Zimowego MINUS bieg 10km A
640 Przemysław Mucha 1982 Poznań HERNIK TEAM bieg 4,3 km A
641 Żaneta Mucha 1975 Oborniki Ruukki bieg 4,3 km A
642 Ania Musialska 1980 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań bieg 4,3 km A
643 Emilia Musielak 1980 Czerwonak bieg 4,3 km A
644 Lech Mysio 1956 Nowy Tomyśl bieg 10km A
645 Tomek Młodożyński 1970 Kowanówko bieg 10km A
646 Monika Nadolińska 1982 Poznań bieg 10km A
647 Małgorzata Napierała 1981 Kobylniki Torpol Running Team bieg 4,3 km A
648 Jolanta Nawrocka 1958 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 4,3 km A
649 Łukasz Nawrocki 1985 Poznań SRV Team bieg 10km A
650 SEBASTIAN NEWLIN-ŁUKOWICZ 1982 Poznań Torpol Runinng Team bieg 4,3 km A
651 Roman Niedzielski 1985 Poznań brak klubu bieg 10km A
652 Krzysztof Nieznalski 1989 Poznań Torpol Runinng Team bieg 10km A
653 Danuta Niklaus 1959 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
654 Łukasz Nojman 1992 Suchy Las bieg 10km A
655 Marcin Nonna 1996 Gołańcz bieg 10km B
656 Paulina Nowacka 1976 Luboń Drużyna Wilka bieg 10km A
657 Michał Nowacki 1981 Poznań bieg 10km B
658 Agata Nowaczyk 1987 Koziegłowy bieg 10km A
659 Hanna Nowaczyk 1991 Poznań bieg 10km A
660 Michał Nowaczyk 1979 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze bieg 4,3 km A
661 Szymon Nowak 1972 Kościelna Wieś Lost Sheeps bieg 10km B
662 Dariusz Nowak 1973 Międzychód Biegacze PMI bieg 10km A
663 SYLWIA Nowak 1985 POZNAŃ Nordic Walking 4,3km B
664 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 4,3 km A
665 Mariusz Nowak 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
666 Karolina Nowak 1975 Grodzisk Wielkopolski bieg 4,3 km A
667 Jacek Nowak 1974 Poznań Nowaki team bieg 4,3 km A
668 Patrycja Nowak 1998 Daszewice bieg 4,3 km B
669 Joanna Nowak 1991 MODRZE bieg 4,3 km B
670 Michał Nowak 1989 Nowy Tomyśl bieg 10km A
671 Marcin Nowak 1986 POZNAŃ Nordic Walking 4,3km A
672 Damian Nowak 1981 Lwówek Piekarnia wiejska Hernik Team bieg 10km A
673 Wojciech Nowak 1996 Poznań Arcybiskupie Seminarium Duchowne bieg 10km B
674 Zuzanna Nowak 2001 Buk bieg 4,3 km B
675 Marek Nowak 1994 Poznań Arcybiskupie Seminarium Duchowne Poznań bieg 10km B
676 Tomasz Nowak 1991 Modrze bieg 4,3 km B
677 Magdalena Nowakowska 1991 Skórzewo bieg 10km A
678 Elżbieta Nowakowska 1962 Skórzewo Nordic Walking 4,3km A
679 Agnieszka Nowakowska-Ćwikła 1972 Poznań DFDS Polska Running Team bieg 4,3 km A
680 Michał Nowakowski 1961 Skórzewo bieg 10km A
681 Maciej Nowakowski 1962 Palędzie Nordic Walking 4,3km A
682 Dominika Nowicka 1995 Suchy Las bieg 10km A
683 Joanna Nycz 1986 Suchy Las bieg 4,3 km A
684 Mateusz Odwrot 1991 Ostroróg Zawodowi Amatorzy bieg 4,3 km A
685 Anastasia Ofilenko 1995 Poznan bieg 4,3 km B
686 Anetta Ogińska 1974 Poznań bieg 10km A
687 Justyna Ohla 1979 Poznań Drużyna Wilka bieg 10km A
688 Maciej Olejniczak 1993 Koziegłowy bieg 4,3 km B
689 Robert Olejniczak 1965 Dopiewo Rawa Team bieg 4,3 km B
690 Janusz Olejnik 1965 Trzebiatów bieg 4,3 km A
691 Maciej Olejnik 1981 Poznań bieg 10km A
692 Monika Olszewska 1976 Poznań Torpol Running Team bieg 4,3 km A
693 Joanna Opaska 1988 Grodzisk Wlkp. bieg 4,3 km A
694 Paulina Oporowska 1990 Poznań bieg 4,3 km A
695 Natalia Orlińska 1985 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
696 Ania Orwat 1978 Poznań bieg 4,3 km A
697 Krzysztof Orzoł 1991 Bruszczewo bieg 10km A
698 Marcin Orłowski 1982 Poznań Team Dąbrowski bieg 10km A
699 Dominika Osiadły 1984 Koziegłowy bieg 10km A
700 Wojciech Osiński 1993 Żnin Idealnie Niedoskonali bieg 4,3 km A