Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakietsortuj malejąco
501 Natalia Wawrzyniak 1985 Poznań bieg 10km A
502 Tomasz Roszyk 1979 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
503 Magdalena Gwiazdowska 1987 Poznań bieg 4,3 km A
504 Agnieszka Staszak 1974 Zakrzewo bieg 10km A
505 Jakub Bednarz 1994 SIEROSŁAW Masakra bieg 10km A
506 Paulina Materek 1990 Poznań bieg 10km A
507 Barbara Bazelak 1992 Brodnica bieg 4,3 km A
508 Grzegorz Grzegorzewski 1958 Rosnowo Samochodówka bieg 4,3 km A
509 Kinga Banasik 1996 Rokietnica bieg 4,3 km A
510 Wiesiek Wlaszczyk 1969 Pobiedziska Pobiedziska niezrzeszony bieg 10km A
511 Grzegorz Matuszewski 1993 Paszowice JKS salamandra bieg 10km A
512 Monika Kubiak 1986 Poznań bieg 10km A
513 Ewelina Kozieł 1982 Poznań DFDS Polska Running Team bieg 4,3 km A
514 Beata Korona-Braciszewska 1989 Gąsawa KS SOKÓŁ GĄSAWA Nordic Walking 4,3km A
515 Jarosław Broniszewski 1980 Miekowo Miekowo bieg 10km A
516 Maciej Brodnicki 1976 Tulce Bruno del Mar bieg 10km A
517 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin WATAHA bieg 10km A
518 Anika Poczatek 1975 Poznan DFDS Polska Running Team bieg 4,3 km A
519 Daria Markiewicz-Zielińska 1974 Piastów Spartanie Dzieciom bieg 10km A
520 Mikołaj Dudek 1992 Poznań bieg 4,3 km A
521 Ania Makowska 1992 Kaźmierz bieg 4,3 km A
522 Joanna Nycz 1986 Suchy Las bieg 4,3 km A
523 Monika Kurpisz 1971 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
524 Magdalena Sierzant 1995 Poznań bieg 4,3 km A
525 Przemysław Budniak 1980 Dąbrówka ENEA - Biegamy - Zbieramy - Pomagamy bieg 4,3 km A
526 Maciej Badziński 1997 Obrzycko bieg 4,3 km A
527 Łukasz Łuczak 1987 Kościan bieg 10km A
528 Julia Jakś 1984 Poznań Cztery Żywioły bieg 4,3 km A
529 Mateusz Bujak 1991 Gostyń SWG bieg 10km A
530 Janina Miazga 1958 Zaparcin Nordic Walking 4,3km A
531 Katarzyna Jezierna 1977 Szamotuły Si Stars bieg 10km A
532 Jagoda Lipińska 1984 Poznań #Wkurw_Team bieg 10km A
533 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
534 Wojciech Grabiński 1994 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
535 Marta Kołt 1980 Poznań SDS Karolina Mośko bieg 10km A
536 Konrad Matuszewski 1962 Poznań KM bieg 10km A
537 SEBASTIAN TORCHALA 1977 Kobylnica bieg 10km A
538 Urszula Przytarska 1983 Gdańsk bieg 4,3 km A
539 Sławomir Parysek 1977 Poznań Start Poznań bieg 10km A
540 Piotr Nowak 1962 Murowana Goślina Nordic Walking 4,3km A
541 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły bieg 10km A
542 Błażej Niewiada 1991 Mutowo Zawodowi Amatorzy bieg 4,3 km A
543 Agata Dominiak 1992 Poznań bieg 10km A
544 Dagmara Jaciuk 1980 Zalasewo bieg 10km A
545 Paulina Idziak 1979 Grodzisk Wielkopolski bieg 4,3 km A
546 Błażej Połka 1988 Zbąszyń bieg 10km A
547 Jakub Harasimowicz 1997 Jerzykowo bieg 4,3 km A
548 Piotr Goryczka 1970 Poznań Team Herbalife bieg 4,3 km A
549 Justyna Czerczak 1985 Mosina bieg 4,3 km A
550 Marek Goliński 1976 Poznań bieg 4,3 km A
551 Kamil Lewicki 1982 Murowana Goślina Donner Party bieg 10km A
552 Błażej Szrejbrowski 1981 Poznań bieg 10km A
553 Krzysztof Obst 1989 Dąbrówka bieg 4,3 km A
554 Michał Sobczyński 1989 Dominowo bieg 10km A
555 Justyna Ohla 1979 Poznań Drużyna Wilka bieg 10km A
556 Marcin Pawlicki 1982 Poznań bieg 4,3 km A
557 Monika Perła 1979 Poznań Naramowice Biegają bieg 4,3 km A
558 Kacper Pawłowski 1999 Poznań bieg 10km A
559 Arkadiusz Klapiński 1978 Mrowino bieg 10km A
560 Joanna Zuza Markiewicz 1976 POZNAŃ Kobiety Biegają / SNY bieg 10km A
561 Marta Zielińska 1987 Czerwonak bieg 4,3 km A
562 Maciej Stachowiak 1993 Poznań bieg 4,3 km A
563 Paulina Zwolińska 1980 Zakrzewo bieg 10km A
564 Paweł Zülsdorff 1990 Poznań bieg 4,3 km A
565 Agnieszka Kudela 1986 Poznań bieg 10km A
566 Paweł Pawłowski 1989 Poznań bieg 10km A
567 Joanna Przybylczak 1981 Poznań bieg 10km A
568 Renata Namyślak 1977 Koło Drużyna Marzeń bieg 10km A
569 Astrida Cicha 1973 Zielątkowo bieg 10km A
570 Łukasz Sędłak 1979 Chodzież CHTR bieg 10km A
571 Justyna Stankowska 1977 Trzemeszno MKS Trzemeszno bieg 10km A
572 Jarek Matusiak 1975 Garby bieg 10km A
573 Nadia Szulc 1990 Poznań bieg 4,3 km A
574 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak bieg 10km A
575 Justyna Piaskowska 1976 Plewiska SIM DOPIEWO bieg 4,3 km A
576 Edyta Wydra 1972 Oborniki bieg 4,3 km A
577 Marlena Strzelewicz 1983 Tarnowo Podgórne bieg 4,3 km A
578 Paweł Paszek 1991 Poznań bieg 4,3 km A
579 natalia hojnacka 1986 Poznań bieg 4,3 km A
580 Anna Kaczmarek 1978 Rokietnica bieg 4,3 km A
581 Maciej Antkowiak 1979 oborniki Kuna Kowanówko bieg 10km A
582 Marzena Zankowska-Iskrzynska 1974 Wrocław bieg 10km A
583 Emilia Pucek 1991 Poznań WSPiA im. Mieszka I Poznań bieg 4,3 km A
584 Katarzyna Dragońska 1990 Szamotuły bieg 4,3 km A
585 Paulina Pykosz 1996 Poznań bieg 10km A
586 Paulina Stróżyk 1994 Otorowo Nordic Walking 4,3km A
587 Andrzej Dylewski 1961 Poznań bieg 10km A
588 IWONA ŚLIWIŃSKA 1979 PRZEMĘT bieg 10km A
589 Mikolaj Piechowiak 1986 Pniewy # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
590 Zbigniew Kledzik 1991 Chomiążą Szlachecka Idealnie Niedoskonali bieg 10km A
591 Ada Szuberska 1992 Poznań HANSA-FLEX bieg 10km A
592 Eliza Różowicz 1978 Warszawa Spartanie Dzieciom bieg 10km A
593 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku Nordic Walking 4,3km A
594 Radosław Staszak 1975 Złotniki Ekspres Łingo bieg 10km A
595 Katarzyna Beutler 1998 Poznań bieg 10km A
596 Karolina Płonka 1983 Poznań bieg 4,3 km A
597 Marcin Staniek 1975 Mrowino Tata Róży i Wiktora bieg 10km A
598 Mikołaj Mietliński 1980 PACZKOWO PKP S.A. bieg 10km A
599 Dawid Molak 1981 Poznań bieg 10km A
600 Andrzej Bibik 1988 Uzarzewo bieg 4,3 km A