Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
501 Sławomir Środa 1988 Poznań bieg 10km A
502 Natalia Spychała 1991 Poznań bieg 4,3 km A
503 Tomasz Spychalski 1985 Mościenica bieg 4,3 km A
504 Martyna Spychalska 1989 Mościenica bieg 4,3 km A
505 DOMINIKA Spychaj 1986 KRZEMIENIEWO bieg 10km B
506 Robert Spychaj 1986 Krzemieniewo bieg 10km B
507 Wiktoria Spalińska 1982 warszawa Spartanie Dzieciom bieg 10km A
508 Kamila Spalińska 1978 Warszawa Spartanie Dzieciom bieg 10km A
509 TOMASZ SOŁTYSIAK 1971 SWARZĘDZ bieg 10km A
510 Katarzyna Soszka 1987 Murowana Goślina bieg 10km A
511 Mateusz Soska 2002 Boduszewo bieg 4,3 km B
512 Anna Sopinka 1994 Poznań bieg 10km A
513 Angelika Solarz 1980 Kórnik bieg 10km B
514 Tomasz Sokołowski 1974 Przeźmierowo bieg 10km A
515 Julian Sokołowski 2002 Przeźmierowo UKS Lusowo bieg 10km A
516 Anna Sokołowska 1974 Przeźmierowo bieg 4,3 km B
517 Małgorzata Sokółka 1977 Kwilcz bieg 4,3 km A
518 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 4,3 km A
519 Agnieszka Sójka 1988 Dolsk bieg 4,3 km B
520 Rafał Socha 1975 Wierzenica GWIAZDOR Z WIERZENICY;] bieg 10km A
521 Tomasz Sobocki 1994 Krzycko Małe bieg 4,3 km A
522 Magda Sobocka 1990 Poznań bieg 4,3 km A
523 Zbyszko Sobkowiak 1987 Poznań bieg 10km B
524 Bartosz Sobkowiak 1988 Oborniki MST bieg 10km A
525 Lidia Sobkowiak 1983 Poznań bieg 4,3 km A
526 Agnieszka Sobisiak 1971 Dąbrowa Bez spiny bieg 10km A
527 Przemysław Sobieniak 1977 Poznań Cel w zasięgu nóg. bieg 10km A
528 Michał Sobczyński 1989 Dominowo bieg 10km A
529 Bartłomiej Sobczak 1992 Trzcianka bieg 4,3 km B
530 Roman Sobański 1980 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A
531 Karolina Sobańska 1993 Wągrowiec bieg 4,3 km A
532 Adam Snuszka 1970 Kiszkowo No Excuses Team bieg 10km A
533 Wioleta Snuszka 1973 Kiszkowo Nordic Walking 4,3km A
534 Krzysztof Snadny 2001 Poznań bieg 10km A
535 Ewelina Smug 1982 Kazimierz biskupi bieg 10km A
536 Ireneusz Smorawski 1981 Września Active Nekla bieg 10km A
537 PAWEŁ SMOLIŃSKI 1961 CIELCZA PKP.S.A. bieg 10km A
538 Grzegorz Smolinski 1985 Solec Kujawski bieg 10km A
539 Natalia Smolarek 1981 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km B
540 Anna Smirnow 1987 Poznań bieg 4,3 km A
541 Krystian Śmierzchalski 1993 Nagradowice SERIKON TEAM bieg 4,3 km A
542 IWONA ŚLIWIŃSKA 1979 PRZEMĘT bieg 10km A
543 Wiesław Ślęzak 1977 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 4,3 km A
544 Lidia Ślęzak 1988 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
545 Marta Ślęzak 1991 Wągrowiec Wągrowiec bieg 4,3 km A
546 Marcin Śląski 1975 Leszno bieg 10km A
547 Aleksandra Śląska 1999 Leszno Nordic Walking 4,3km A
548 Michał Skubis 1993 Poznań Comarch SA bieg 10km B
549 Anna Skrzypiec 1984 Napachanie Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
550 Mateusz Skrzypczak 1986 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
551 Natalia Skrzypczak 1992 Poznań bieg 10km A
552 Michał Skrzypczak 1974 Poznań bieg 10km A
553 Daria Skrzypczak 1997 Wielichowo Torpol Running Team bieg 10km A
554 Anita Skrzypczak 1989 Międzychód bieg 4,3 km A
555 Wojciech Skrudlik 1976 Poznań Night Runners bieg 4,3 km A
556 Dariusz Skotnicki 1970 Golęczewo bieg 10km A
557 Sergiusz Skotnicki 2000 Golęczewo bieg 10km A
558 Robert Skośkiewicz 1979 Poznań bieg 10km B
559 Paweł Skornowicz 1971 Kaźmierz WUEF Tri Team - poMOCNI bieg 10km A
560 Alina Skorb 1974 Poznań bieg 4,3 km A
561 Michał Skóra 1990 Poznań bieg 10km A
562 Marzena Skolarus-Tomczak 1959 Poznań bieg 4,3 km A
563 Jacek SKODKOWSKI 1973 Poznań SPWL Poznań bieg 10km A
564 Emil Skitek 1988 Poznań brak bieg 10km A
565 Aldona Skibińska 1972 Czarnków bieg 10km A
566 Olga Skiba 1983 Stęszew bieg 4,3 km A
567 Agata Siwek 1988 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
568 Arkadiusz Siwek 1995 Poznań bieg 10km A
569 Monika Siwczak 1985 Czerwonak brak bieg 10km B
570 Dominik Siwa 1979 Poznań Torpol Runinng Team bieg 10km A
571 Paulina Siminiak 1991 Szamotuły bieg 4,3 km A
572 Daria Siminiak 1994 Szamotuły bieg 4,3 km A
573 Kamila Sikorska-Podyma 1983 Poznań UAM Poznań bieg 4,3 km A
574 Kalina Sikorska 1973 Gałowo bieg 4,3 km A
575 Monika Sikorska 1982 Poznań Futbolowe Biegi bieg 4,3 km A
576 Magdalena Sierzant 1995 Poznań bieg 4,3 km A
577 Dominika Sierakowska 1995 Dąbrówka Ludomska bieg 4,3 km A
578 Kamil Siemiaszko 1984 Poznań CSWLąd POZNAŃ bieg 10km A
579 Karolina Siejak 1990 Golęczewo bieg 4,3 km A
580 Kamil Siedliński 1989 Bydgoszcz gRUNwald bieg 10km A
581 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin WATAHA bieg 10km A
582 Weronika Siedlecka 1984 Margonin WATAHA bieg 10km A
583 SANDRA SIEBERT 1984 LUBOŃ bieg 10km A
584 Lucyna Siatecka 1968 Poznań - bieg 4,3 km A
585 Agnieszka Setna 1985 Zbąszyń Nordic Walking 4,3km A
586 Mirek Serwaczyński 1962 Piaseczno Spartanie Dzieciom bieg 10km A
587 Agnieszka Serwa 1993 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
588 Mariusz Serwa 1973 Poznań Strzeszyn/ECOlibre bieg 10km A
589 Michał Serwa 1989 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
590 Agnieszka Semperska 1987 Połajewo bieg 4,3 km B
591 Michał Sękowski 1976 Skórzewo bieg 10km B
592 Sylwia Seifert 1972 Poznań SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km B
593 Łukasz Sędłak 1979 Chodzież CHTR bieg 10km A
594 Katarzyna Sebzda 1992 Murowana Goślina bieg 4,3 km B
595 Zbigniew Sebzda 1983 Murowana Goślina bieg 4,3 km B
596 Jakub Ścibisz 1978 Poznań bieg 4,3 km B
597 Justyna Schyller 1987 Kłodawa bieg 4,3 km A
598 Ewa Schramm 1989 Poznań bieg 4,3 km A
599 Grzegorz Schilf 1982 Gorzkie Pole bieg 4,3 km B
600 Dagmara Schepke 1994 Poznań bieg 4,3 km A