Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacjasortuj malejąco Pakiet
501 Dawid Molak 1981 Poznań bieg 10km A
502 Dariusz Halasz 1977 Kwilcz bieg 10km A
503 Adam Hampel 1985 Poznań A-Team bieg 10km A
504 Michał Kaczmarski 1990 Zalasewo bieg 10km A
505 Milena Rybińska 1984 Szamotuły Szamotuły bieg 10km A
506 Roman Godziuk 1960 Toruń bieg 10km A
507 Maciej Szczepaniak 1983 Poznań bieg 10km A
508 Marek Flejszman 1972 Poznań bieg 10km A
509 Justyna Rau 1977 Poznań Ciastki.pz / parkrun Poznań bieg 10km A
510 Magdalena Macioszek 1977 Cielimowo Wkurw Team bieg 10km A
511 Rafał Włodarczak 1970 Oborniki bieg 10km A
512 Bogdan Małkowski 1968 Murów Spartanie Dzieciom bieg 10km A
513 Krysia Bentkowska 1977 Warszawa bieg 10km A
514 Bernadeta Piszczygłowa 1971 Gorzów Wielkopolski bieg 10km A
515 Adam Jurga 1989 Kościan bieg 10km A
516 Anna Wawrzyniak 1980 Stęszew 3:33 TEAM bieg 10km A
517 Daria Piętka 1987 Poznań Piotr i Paweł bieg 10km B
518 Maciej Szymendera 1978 Fałkowo bieg 10km A
519 Monika Jóskowiak 1983 Komorniki bieg 10km B
520 Tomasz Perz 1986 Opalenica bieg 10km A
521 Marek Porada 1963 Poznań Hernik Team / WTRI TEAM bieg 10km B
522 Leszek Jagła 1973 Poznań bieg 10km B
523 Agnieszka Kaźmierczak 1978 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km B
524 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko bieg 10km A
525 Jan Pobłocki 1957 Gdańsk Spartanie Dzieciom bieg 10km A
526 Łukasz Warciarek 1980 Oborniki bieg 10km A
527 Paweł Kasprzak 1989 Poznań Grobla Team bieg 10km A
528 Klaudia Piotrowska 1990 Poznań bieg 10km A
529 Robert Nowakowski 1973 Poznań GARDA DESIGN bieg 10km A
530 Krzysztof Kwacz 1976 Poznań On The Move bieg 10km A
531 Łukasz Czekatowski 1982 Rokietnica bieg 10km A
532 Mariusz Serwa 1973 Poznań Strzeszyn/ECOlibre bieg 10km A
533 Ola Kowalska 1994 Turek Elturisto bieg 10km A
534 Joanna Mazurczak-Wiciak 1989 61-725 bieg 10km A
535 Przemysław Karczewski 1980 Warszawa Spartanie Dzieciom bieg 10km A
536 Gabriela Kubiak 1998 Swarzedz bieg 10km B
537 Zbigniew Reśliński 1991 Poznań bieg 10km A
538 Agnieszka Kwiatkowska 1980 Koło bieg 10km A
539 Martyna Kosmecka 1994 Poznań DFDS Polska Running Team bieg 10km A
540 Piotr Kałuziak 1997 Drezdenko bieg 10km A
541 Zbigniew Filipiak 1969 Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska bieg 10km A
542 Monika Trzosek 1980 Gniezno bieg 10km A
543 Magdalena Jankowska 1976 Poznań bieg 10km A
544 Anna Banaszczyk 1977 Szamotuły bieg 10km B
545 Katarzyna Słodowa 1996 Stęszew bieg 10km A
546 Dariusz Nikiel 1980 Wągrowiec Dirty Sparrows bieg 10km A
547 Jakub Faron 1982 Oborniki Just4Fun bieg 10km A
548 Grzegorz Mojs 1966 Przeźmierowo bieg 10km A
549 Anna Czarnkowska 1986 Mieczewo Menas Team bieg 10km A
550 Michał Serwa 1989 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
551 Adrian Izychart 1992 Gołębowo Carpe diem bieg 10km A
552 Maurycy Jankowski 1995 Chwalęcice bieg 10km A
553 Artur Dubert 1979 Poznan bieg 10km A
554 Janusz Kęcik 1951 Warszawa Spartanie Dzieciom bieg 10km A
555 Sebastian Suchorski 1980 Kostrzyn Wlkp Kostrzyński Klub Biegowy bieg 10km A
556 Gracja-Maria Matylla 1992 Poznań bieg 10km A
557 Filip Królik 1982 Poznań FTI Racing Sport bieg 10km B
558 Marek Sztor 1987 Poznan bieg 10km A
559 Łukasz Straśko 1982 Luboń CCR Poznań bieg 10km A
560 Dariusz Szukała 1980 Komorniki Kibolski KS bieg 10km B
561 Jagoda Talarczyk 1983 Zbrudzewo PGO Biega/ Odlewnia żeliwa Śrem bieg 10km B
562 Sławomir Kozłowski 1986 Poznań FC Gniezno bieg 10km A
563 Gochaa Widomska 1988 Śrem- Nochowo Peppa biega bieg 10km A
564 Agata Nowaczyk 1987 Koziegłowy bieg 10km A
565 Mateusz Zaleski 1993 Gniezno bieg 10km B
566 to masz Maciejewski 1976 Poznań Ejbry Team Poznań bieg 10km A
567 Joanna Kostrzewa 1990 Poznań bieg 10km A
568 Krzysztof Grys 1980 Poznań Nubijscy Wojownicy bieg 10km B
569 Aldona Górna 1978 Śrem bieg 10km B
570 Monika Michalak 1974 Poznań KbDębiec bieg 10km A
571 bartosz kaiser 1978 plewiska czekam na snieg! bieg 10km A
572 Rafał Kuraszkiewicz 1982 Plewiska bieg 10km A
573 Dariusz Cybulski 1981 Poznań KB Intrex Poznań bieg 10km A
574 Filip Barszcz 1996 Słubice bieg 10km A
575 Katarzyna Graniczna 1988 Poznań bieg 10km B
576 Bartłomiej Krasicki 1994 Bojanowo Dzikuny bieg 10km A
577 Michał Kucharski 1981 Luboń Piotr i Paweł Marka Formy bieg 10km B
578 Piotr Rygorowicz 1984 Poznań bieg 10km B
579 Anna Kołacz 1992 Poznań bieg 10km A
580 Wojciech Kieczur 1985 Borówiec bieg 10km B
581 Paulina Nowacka 1976 Luboń Drużyna Wilka bieg 10km A
582 Patryk Domański 1996 Poznań bieg 10km A
583 Jacek Trębecki 1970 Poznań Spartanie Dzieciom bieg 10km A
584 Izabela Kujawa 1987 Wagrowiec bieg 10km A
585 Jakub Merda 1988 Czerwonak MOCNO W PRAWO TEAM bieg 10km A
586 Łukasz Walczak 1983 Lusowo bieg 10km A
587 Julia Fliegner 1985 Poznań bieg 10km A
588 Anna Kozłowska 1990 Poznan bieg 10km A
589 Wojciech Prysiażny 1981 Luboń FC KEBAB bieg 10km A
590 Agata Koschel 1987 Poznań Agata i Piotr bieg 10km A
591 Aleksandra Dymowska 1981 Luboń bieg 10km B
592 Mirosław Bednarski 1973 Wągrowiec WATAHA bieg 10km A
593 Piotr Rochowski 1962 Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza bieg 10km A
594 Michał Zieliński 1972 Piastów Spartanie Dzieciom bieg 10km A
595 Magdalena Winiecka 1994 Kaźmierz bieg 10km A
596 Adrianna Iwan 1996 Mieszkowice bieg 10km A
597 Karolina Przybylska 1977 Poznań bieg 10km A
598 Krzysztof Trojnar 1959 Kalisz Pomorski bieg 10km A
599 Robert Górny 1983 Imielno WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
600 Karol Bobrowski 1995 Września bieg 10km A