Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
501 Piotr Brych 1992 Komorniki bieg 4,3 km A
502 Ilona Chałubińska 1989 Komorniki bieg 4,3 km A
503 Michał Miłowski 1975 Komorniki bieg 10km A
504 Tomasz Jankowski 1971 Konarzewo Lucky LUZers bieg 4,3 km A
505 Agata Wielgus 1993 Konarzewo bieg 10km A
506 Mariusz Wielgus 1991 Konarzewo bieg 10km A
507 Jaroslaw Nowak 1981 Konin bieg 10km A
508 Tomasz Rzeszotarski 1984 Konin WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
509 Marta Muszyńska 1987 Konin bieg 4,3 km B
510 Wioletta Wanat 1973 Konin Stowarzyszenie Uczących się DOCENDO DISCIMUS Nordic Walking 4,3km A
511 URSZULA ŁĄCKA 1959 KONIN Nordic Walking 4,3km A
512 Paulina Przewoska 1984 Konin bieg 10km A
513 Marek Walkowiak 1991 Konin bieg 10km A
514 Grażyna Tylak 1979 Konin bieg 4,3 km B
515 Agata Paszek 1992 Konin WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
516 Monika Adamkiewicz 1975 Konin WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
517 Miron Wojtysiak 1994 Konin bieg 10km A
518 Marian Adamkiewicz 1969 Konin WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
519 Rafał Dulewicz 1976 Końskie PASAT KOŃSKIE bieg 4,3 km B
520 Marcin Łandwijt 1973 Konstantynów Łódzki bieg 10km A
521 Anna Bręk 1986 Kornik bieg 10km B
522 Angelika Solarz 1980 Kórnik bieg 10km B
523 Natalia Drozdowska-Król 1988 Kórnik Hermes Team bieg 4,3 km B
524 Przemysław Nowak 1981 Kórnik brak bieg 4,3 km A
525 Agnieszka Żółtowska 1990 Kórnik bieg 10km A
526 Grzegorz Szyngiel 1987 Kórnik bieg 4,3 km B
527 Michał Król 1989 Kórnik Democo bieg 10km B
528 Piotr Pudliszewski 1981 Kościan BBKTS/KOŚCIAN TEAM bieg 4,3 km B
529 Aleksandra Kowalska 1972 Kościan bieg 4,3 km A
530 Olga Pietrasz 1987 Kościan Nordic Walking 4,3km A
531 Martyna Kowalska 1996 Kościan bieg 4,3 km A
532 Dawid Dąbrowski 1981 Kościan Kościan Team bieg 10km A
533 Krystyna Kwiatkowska 1995 Kościan bieg 10km A
534 Łukasz Łuczak 1987 Kościan bieg 10km A
535 Adam Jurga 1989 Kościan bieg 10km A
536 Artur Kasprzak 1995 Kościan Team Transformers Leszno bieg 10km A
537 Waldemar Kwiatkowski 1965 Kościan bieg 10km A
538 Mateusz Mackowiak 1993 Kościan # DRUŻYNA SZPIKU bieg 4,3 km A
539 AGNIESZKA WOJTASZEK 1990 KOŚCIAN Fit4Life bieg 10km A
540 Karolina Marciniak 1973 Kościan Kościan Team bieg 10km A
541 Krzysztof Krylle 1977 Kościan Kościan Team bieg 10km A
542 Monika Merklinghaus-Kober 1975 Kościan speed feet '16 bieg 4,3 km A
543 Dariusz Lewandowski 1990 Kościan bieg 10km A
544 Tomasz Góralczyk 1984 Kościelec bieg 4,3 km A
545 Szymon Nowak 1972 Kościelna Wieś Lost Sheeps bieg 10km B
546 Paweł Prufer 1972 Kosieczyn bieg 10km A
547 Ilona Morawiec 1996 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
548 Mariusz Chłędowski 1989 Kostrzyn Walka Kostrzyn bieg 4,3 km A
549 Krzysztof Kołaczkowski 1993 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
550 MAŁGORZATA JĄCZAK -GOŹDZIAK 1983 KOSTRZYN bieg 4,3 km B
551 Grzegorz Goździak 1982 KOSTRZYN bieg 4,3 km B
552 Iwona Pomykalska 1977 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
553 Izabela Grzempka 1972 Kostrzyn Szalone One bieg 4,3 km A
554 Małgorzata Morawiec 1976 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
555 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl bieg 10km A
556 Sebastian Suchorski 1980 Kostrzyn Wlkp Kostrzyński Klub Biegowy bieg 10km A
557 Aleksandra Hiszczyńska 1994 Koszalin Decathlon Franowo bieg 10km A
558 romana uciechowska 1970 kotlin bieg 10km A
559 waldemar luboński 1969 kotlin bieg 10km A
560 Monika Kubiak 1980 Kowalewko bieg 4,3 km A
561 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko bieg 10km A
562 Tomek Młodożyński 1970 Kowanówko bieg 10km A
563 Marta Szufnarowska 1994 Kozieglowy bieg 4,3 km A
564 Łukasz Olszak 1982 Kozieglowy bieg 4,3 km A
565 Sebastian Kujawa 1979 Koziegłowy Owoc Team bieg 10km B
566 Jakub Wojciechowski 1990 Koziegłowy bieg 4,3 km B
567 Anna Twardowska 1984 Koziegłowy bieg 10km A
568 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy Drużyna Szpiku bieg 10km A
569 Anna Górecka 1989 Koziegłowy bieg 4,3 km A
570 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy bieg 4,3 km A
571 Mateusz Waraczewski 1983 Koziegłowy bieg 10km A
572 Eliza Marciniak 1978 Koziegłowy Biegacze Juniora - Runners Team Nordic Walking 4,3km A
573 Agata Nowaczyk 1987 Koziegłowy bieg 10km A
574 Paulina Wojciechowska 1988 Koziegłowy bieg 4,3 km B
575 Anna Kujawa 1980 Koziegłowy Nordic Walking 4,3km A
576 Przemysław Twardowski 1977 Koziegłowy Nubijscy Wojownicy bieg 10km A
577 Dominika Osiadły 1984 Koziegłowy bieg 10km A
578 Natalia Misiuna-Rębisz 1987 Koziegłowy bieg 4,3 km A
579 Urszula Cyraniak 1971 Koziegłowy Czerwonak Biega bieg 10km A
580 Maciej Olejniczak 1993 Koziegłowy bieg 4,3 km B
581 Dawid Kaszak 1996 Koziegłowy bieg 4,3 km A
582 Dominika Burczyk 1994 Koźmin Wielkopolski undefined bieg 10km A
583 Sonia Wojciuch 1996 Kołaczkowo bieg 4,3 km A
584 Monika Kuty 1975 Koło Drużyna Marzeń bieg 10km A
585 Jolanta Piórkowska 1976 Koło bieg 10km A
586 Renata Namyślak 1977 Koło Drużyna Marzeń bieg 10km A
587 Agnieszka Kwiatkowska 1980 Koło bieg 10km A
588 Paulina Ostrowska 1990 Koło Drużyna Marzeń bieg 10km A
589 Iwona Mruk 1987 Koło Drużyna Marzeń bieg 10km A
590 Anna Zasada 1977 Koło Nordic Walking 4,3km A
591 Małgorzata Kula 1976 Koło Nordic Walking 4,3km B
592 Magdalena Jankowska 1983 Koło Drużyna Marzeń bieg 10km A
593 Łukasz Rozmiarek 1992 Krajkowo WKS Gryżyna bieg 10km B
594 Magdalena Czeluśniak 1993 Kraków bieg 10km A
595 Katarzyna Dobaj 1975 Kraków Spartanie Dzieciom bieg 10km A
596 Yuliia Sadivnyk 1988 Krąplewo bieg 4,3 km A
597 Julian Bocian 1980 Krąplewo AmiBelle bieg 4,3 km A
598 Klaudia Krystkowiak 1994 Krobia bieg 4,3 km A
599 KAROLINA ILOWSKA-REMBARZ 1985 KROSINKO bieg 10km A
600 Dariusz Wojciechowski 1978 Krosno i-Sport bieg 10km A