Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
501 Bartłomiej Krasicki 1994 Bojanowo Dzikuny bieg 10km A
502 Bartłomiej Sobczak 1992 Trzcianka bieg 4,3 km B
503 Bartłomiej Wilk 1990 Poznań bieg 10km A
504 Bartłomiej Cieslik 1978 Poznań Solaris bieg 10km A
505 Basia Romblewska 1988 Słupca WYBITE JEDYNKI bieg 4,3 km A
506 Basia Kapela 1988 Poznań Parkrun Poznań bieg 4,3 km B
507 Basia Car 1967 Kalisz Pomorski Banda Łysego Nordic Walking 4,3km A
508 Beata Wojtaszyk 1983 Poznań bieg 4,3 km A
509 Beata Krzyżagórska 1967 Plewiska Niestowarzyszons bieg 10km A
510 BEATA GRAJEWSKA 1974 POZNAŃ bieg 10km A
511 Beata Ignor 1965 Poznań bieg 4,3 km A
512 Beata Nadobnik 1972 Kaźmierz bieg 4,3 km A
513 Beata Lesińska 1982 Poznań bieg 4,3 km A
514 Beata Sarna 1970 Wrocław PRO-RUN WROCŁAW bieg 10km A
515 Beata Korona-Braciszewska 1989 Gąsawa KS SOKÓŁ GĄSAWA Nordic Walking 4,3km A
516 Beata Pieczyńska 1962 Luboń Moto-Centrala Nordic Walking 4,3km A
517 Beata Majchrzak 1975 Poznań bieg 4,3 km A
518 Beata Kucharczyk 1989 Poznań Klub 3:33 Team bieg 10km A
519 Beata Palacz 1972 Poznań bieg 4,3 km A
520 Beata Płażalska 1980 Skoki bieg 4,3 km A
521 Beata Kusior 1982 Czempiń bieg 10km A
522 Beata Jóźwiak 1985 Borówiec Hermes Team bieg 10km B
523 BEATA KURYŁO 1972 Pyszczyn KURYŁO team bieg 4,3 km A
524 BEATA SZARY 1972 Murowana Goślina bieg 4,3 km B
525 Beata Stanisz 1965 Poznań bieg 4,3 km A
526 Beata Sajewska 1976 Wągrowiec bieg 4,3 km A
527 Beata Wejman 1977 Swarzędz bieg 4,3 km A
528 Beata Kilichowska Blaszczyk 1978 Suchy Las Dirty Sparrows bieg 10km A
529 Beata Cichewicz 1969 Swarzędz kobietybiegaja.pl/wszystkoobieganiu.pl bieg 10km A
530 Bernadeta Piszczygłowa 1971 Gorzów Wielkopolski bieg 10km A
531 Betina Kele-Bajerska 1981 Złotniki pozytywnie zakręceni bieg 10km A
532 Blanka Zarzeczańska-Janasik 1982 Pecna bieg 4,3 km A
533 Bogdan Małkowski 1968 Murów Spartanie Dzieciom bieg 10km A
534 Bogumil Iskrzynski 1956 Wrocław bieg 10km A
535 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 10km A
536 Bogumiła Magdziarek 1970 Kaźmierz bieg 10km A
537 Bogusia Mikolajczyk 1990 Poznań bieg 10km B
538 Bożena Czaprańska 1960 Sieraków bieg 4,3 km A
539 Bożena Świerkowska 1977 Chludowo bieg 4,3 km A
540 Bożena Dyjak 1963 Wrocław bieg 10km A
541 Błażej Karolewicz 1993 Poznań bieg 10km A
542 Błażej Niewiada 1991 Mutowo Zawodowi Amatorzy bieg 4,3 km A
543 Błażej Połka 1988 Zbąszyń bieg 10km A
544 Błażej Szrejbrowski 1981 Poznań bieg 10km A
545 Błażej Jastrząbek 1988 Oborniki bieg 4,3 km A
546 Cecile Moyart 1990 Poznan bieg 4,3 km A
547 Cezary Król 1971 Poznań Grupa MOTO bieg 10km A
548 Cezary Kaniewski 1995 Lubasz bieg 4,3 km A
549 Cezary Kamiński 1986 Poznań bieg 10km A
550 Cezary Mikuć 1984 Poznań bieg 10km A
551 Cezary Stanke 1983 Szamotuły bieg 4,3 km A
552 Cezary Łaszkiewicz 1987 Gorzów Wielkopolski bieg 10km A
553 Chrystian Jankowiak 1995 Murowana Goślina bieg 4,3 km B
554 Cyprian Mietlicki 1976 Sapowice bieg 4,3 km B
555 Dagmara Schepke 1994 Poznań bieg 4,3 km A
556 Dagmara Manowska 1970 Poznań bieg 10km B
557 Dagmara Jaciuk 1980 Zalasewo bieg 10km A
558 Dagmara Marek 1996 Poznań bieg 4,3 km B
559 Damian Żuchowski 1979 Międzychód bieg 4,3 km A
560 Damian Pietrzak 1998 Poznań Decathlon Swadzim bieg 10km A
561 Damian Dresler 1996 Plewiska bieg 4,3 km A
562 Damian Grabny 1988 Manieczki Orkan Manieczki bieg 4,3 km A
563 Damian Szymański 2002 Plewiska Dynamo Śmiga bieg 10km A
564 Damian Stasierowski 1994 Świecie WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
565 Damian Grenadier 1987 Lubasz Edukacja Lubasz bieg 4,3 km A
566 Damian Jarzyna 1983 Ocieszyn bieg 4,3 km A
567 Damian Rysak 1992 Warszawa Spartanie Dzieciom Nordic Walking 4,3km A
568 Damian Bejnarowicz 1989 Ludwikowice Kłodzkie Spartanie Dzieciom bieg 10km A
569 Damian Kujawa 1986 Poznań bieg 10km A
570 DAMIAN LOBA 1969 POZNAŃ bieg 10km A
571 Damian Wojciechowski 1990 Poznań bieg 10km B
572 Damian Wysz 1979 Poznań bieg 4,3 km A
573 Damian Brygier 1990 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg 10km A
574 Damian Nowak 1981 Lwówek Piekarnia wiejska Hernik Team bieg 10km A
575 Damian Mańczak 1998 Poznań bieg 10km A
576 Damian Stanisławiak 1982 Śrem bieg 10km B
577 Daniel Bartosik 1981 Leszno Drużyna Szpiku bieg 10km A
578 Daniel Jankowiak 1978 Międzychód Biegacze PMI bieg 10km A
579 Daniel Niżyński 1995 Piła Spełniamy Marzenia bieg 10km A
580 Daniel Sztachera 1982 Poznań bieg 10km A
581 Daniel Roszak 1978 Komorniki Radaway Run Crew bieg 10km A
582 Daniel Trzosek 1980 Gniezno bieg 4,3 km A
583 Danka Kubiak 1973 Kiszkowo bieg 10km A
584 Danuta Okraska 1971 Skierniewice bieg 4,3 km A
585 Danuta Gawron 1961 Posada Posada bieg 4,3 km A
586 Danuta Kaczmarek 1960 Złotniki bieg 10km A
587 DANUTA JANKOWIAK 1972 BOJANOWO MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
588 Danuta Mazur 1990 skoki Beiersdorf sport team bieg 10km A
589 Danuta Strychalska Rysz 1989 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km A
590 Danuta Sziwa 1957 Kiekrz bieg 4,3 km A
591 Danuta Niklaus 1959 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
592 Darek Król 1967 Świątniki HERNIK TEAM bieg 4,3 km A
593 Darek Kosiorek 1967 Poznań amator - niezrzeszony bieg 10km A
594 Daria Kimnatna 1992 Poznań bieg 10km A
595 Daria Kasztarynda 1988 Chodzież bieg 10km A
596 Daria Kopyt 1993 Poznań bieg 4,3 km B
597 Daria Wawrzyniak 1992 Poznań bieg 10km A
598 Daria Markiewicz-Zielińska 1974 Piastów Spartanie Dzieciom bieg 10km A
599 Daria Piętka 1987 Poznań Piotr i Paweł bieg 10km B
600 Daria Ciborska 2001 Poznań bieg 4,3 km A