Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
501 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo bieg 10km A
502 Astrida Cicha 1973 Zielątkowo bieg 10km A
503 Ewa Bubacz 1973 Gniezno Nordic Walking 4,3km B
504 Marcin Łandwijt 1973 Konstantynów Łódzki bieg 10km A
505 Kalina Sikorska 1973 Gałowo bieg 4,3 km A
506 Monika Magas 1973 Rosnowo Samochodówka bieg 4,3 km A
507 Leszek Jagła 1973 Poznań bieg 10km B
508 Joanna Bąkowska 1973 Poznań bieg 4,3 km A
509 Jarosław Wesól-Tereszczak 1974 Jeziorki bieg 4,3 km A
510 Monika Turska 1974 Skórzewo bieg 4,3 km B
511 Patryk Wiszniewski 1974 Boduszewo bieg 10km B
512 BEATA GRAJEWSKA 1974 POZNAŃ bieg 10km A
513 Martyna Ligęza 1974 Poznań bieg 4,3 km B
514 Ewelina Bąkowska 1974 Przeźmierowo bieg 4,3 km A
515 Iwona Bartkowiak 1974 Leszno Kolorowa Drużyna Nessi bieg 4,3 km A
516 Monika Dajerling 1974 Poznań Maratończyk Poznań bieg 4,3 km A
517 Magdalena Karolewska 1974 Pobiedziska bieg 10km B
518 Zbigniew Okraska 1974 Skierniewice bieg 4,3 km A
519 Stanisław Piechocki 1974 Pniewy Piechocki Team bieg 10km B
520 Jacek Wieliński 1974 Poznań Santander Runners Team bieg 10km A
521 Bartosz Machoński 1974 Poznań Hitcena.pl bieg 10km A
522 Dominik Zbrowski 1974 Poznań bieg 10km A
523 Agnieszka Kapica 1974 Mrowino bieg 4,3 km A
524 Monika Michalak 1974 Poznań KbDębiec bieg 10km A
525 Magdalena Janaszek 1974 Poznan bieg 4,3 km A
526 Rafał Kasprzyk 1974 Kaźmierz ZAPRAWIENI W BOJU bieg 10km A
527 Przemysław Dygdoń 1974 Warszawa Spartanie Dzieciom bieg 10km A
528 Michał Ogórkiewicz 1974 Łeczyca Comarch bieg 10km B
529 Edyta Furmaniak 1974 Poznan Kombinat Reklamy bieg 4,3 km B
530 Magdalena Chlebowska 1974 Poznań Biegajnia Poznań bieg 10km A
531 Piotr Ligęza 1974 Poznań bieg 10km B
532 Marzena Zankowska-Iskrzynska 1974 Wrocław bieg 10km A
533 Michał Paszke 1974 Grodzisk Wlkp. bieg 10km B
534 Paweł Losiak 1974 Poznań bieg 10km A
535 Tomasz Karolczak 1974 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
536 Anetta Ogińska 1974 Poznań bieg 10km A
537 Robert Komorowski 1974 Manieczki bieg 4,3 km A
538 Mateusz Cieślewicz 1974 Poznań bieg 4,3 km A
539 Michał Skrzypczak 1974 Poznań bieg 10km A
540 Maciej Nowak 1974 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 4,3 km A
541 Filip Buszkowski 1974 Gaj wielki WSZYSTKOOBIEGANIU.PL bieg 4,3 km A
542 Jacek Nowak 1974 Poznań Nowaki team bieg 4,3 km A
543 Piotr Werner 1974 Wierzyce bieg 4,3 km A
544 Agnieszka Staszak 1974 Zakrzewo bieg 10km A
545 Sławomir Jakubowski 1974 Poznań bieg 10km A
546 Małgorzata Karlak 1974 Śrem bieg 10km B
547 Łukasz Piaskowski 1974 Plewiska Santander Runners Team bieg 10km A
548 Tomasz Sokołowski 1974 Przeźmierowo bieg 10km A
549 Renata Wojtkowiak 1974 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 10km B
550 Katarzyna Płaczek 1974 Poznań bieg 10km A
551 Jacek Banasiak 1974 Poznań bieg 10km A
552 Alina Skorb 1974 Poznań bieg 4,3 km A
553 Anna Sokołowska 1974 Przeźmierowo bieg 4,3 km B
554 Jakub Żurawski 1974 Poznań bieg 4,3 km B
555 Radosław Konieczny 1974 Poznań IGEL DIVERS bieg 4,3 km A
556 Przemysław Deigsler 1974 Poznań bieg 10km B
557 Marta Bogotko 1974 Sulejówek Spartanie Dzieciom bieg 10km A
558 Daria Markiewicz-Zielińska 1974 Piastów Spartanie Dzieciom bieg 10km A
559 AGNIESZKA GABRYSZ 1975 Poznań Ciastki.pz bieg 10km A
560 Marcin Staniek 1975 Mrowino Tata Róży i Wiktora bieg 10km A
561 Marek Adam 1975 Skórzewo SRV Team bieg 10km A
562 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 4,3 km A
563 Łukasz Zboralski 1975 Poznań bieg 10km A
564 Leszek Bartkowiak 1975 Zalesie Biegacze Jarocin bieg 10km A
565 Monika Merklinghaus-Kober 1975 Kościan speed feet '16 bieg 4,3 km A
566 Marlena Madaj-Frąckowiak 1975 Międzychód ORZESZKI TEAM bieg 10km A
567 Magda Trzaskowska 1975 Poznań Buciki GUCIO Team Nordic Walking 4,3km A
568 Michał Miłowski 1975 Komorniki bieg 10km A
569 Artur Banach 1975 Poznan biegacz indywidualny bieg 10km B
570 Magdalena Szafrańska 1975 Witobel Team Aktywny Stęszew bieg 10km B
571 Iwona Rybarczyk 1975 Dopiewo Nordic Walking 4,3km A
572 Wojciech Kwapiński 1975 Poznań bieg 4,3 km B
573 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
574 Magdalena Bocian 1975 Sady WLKP bieg 10km A
575 ELWIRA KRAMM 1975 KŁODAWA TEAM ANTOSZKI Nordic Walking 4,3km A
576 Dariusz Iwaniak 1975 Ujście bieg 4,3 km A
577 Monika Kuty 1975 Koło Drużyna Marzeń bieg 10km A
578 Monika Samelska 1975 Rumianek bieg 10km A
579 Monika Biała 1975 Poznań bieg 4,3 km A
580 Radosław Staszak 1975 Złotniki Ekspres Łingo bieg 10km A
581 Anita Wegnerowicz 1975 Komorniki bieg 4,3 km A
582 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 10km A
583 Żaneta Mucha 1975 Oborniki Ruukki bieg 4,3 km A
584 Aneta Lisowska 1975 Poznań Hitcena.pl bieg 10km A
585 Jarek Matusiak 1975 Garby bieg 10km A
586 Katarzyna Ganda 1975 Poznań Nordic Walking 4,3km A
587 Marta Rus 1975 Sławków Sławków bieg 10km A
588 Agnieszka Lewartowska 1975 Poznań Kuny Strzeszyn bieg 10km A
589 Marcin Szuba 1975 Lusówko bieg 4,3 km B
590 SZYMON RATAJCZAK 1975 PLEWISKA bieg 4,3 km A
591 Aneta Grzybowska 1975 Poznań Zgrupka Team bieg 10km A
592 Beata Majchrzak 1975 Poznań bieg 4,3 km A
593 Izabela Jusik 1975 Szamotuly bieg 4,3 km A
594 Krzysztof Ochocki 1975 Kiekrz bieg 10km A
595 Rafał Wawrzyniak 1975 Oborniki bieg 4,3 km A
596 Tomasz Cierpicki 1975 Rokietnica bieg 4,3 km A
597 Robert Mamys 1975 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 4,3 km A
598 Jarosław Dziubałka 1975 Czapury #bedechudyja bieg 10km B
599 Zbigniew Stachowiak 1975 Poznań bieg 4,3 km A
600 Katarzyna Dobaj 1975 Kraków Spartanie Dzieciom bieg 10km A