Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Rywalizacja Pakiet
501 Michał Serwa 1989 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
502 Mariusz Steczkiewicz 1979 Poznań bieg 4,3 km B
503 Adrian Popiołek 1984 Chodzież bieg 4,3 km A
504 Sebastian Szybiak 1990 Poznań bieg 4,3 km B
505 Natalia Kowalska 1996 Tarnowo Podgórne bieg 4,3 km B
506 Mirosława Ilkiewicz 1985 Sieraków bieg 10km B
507 Monika Jóskowiak 1983 Komorniki bieg 10km B
508 Łukasz Czekatowski 1982 Rokietnica bieg 10km A
509 Anna Banaszczyk 1977 Szamotuły bieg 10km B
510 Krystyna Kwiatkowska 1995 Kościan bieg 10km A
511 Marek Dąbrowski 1980 Poznań bieg 10km B
512 Aneta Dzierżewska 1993 Gniezno bieg 4,3 km B
513 Magdalena Ratajczak 1977 Złotniki bieg 4,3 km B
514 Renata Basztura 1965 Poznań Nordic Walking 4,3km A
515 Magdalena Gwiazdowska 1987 Poznań bieg 4,3 km A
516 Maciej Badziński 1997 Obrzycko bieg 4,3 km A
517 Wojciech Kwapiński 1975 Poznań bieg 4,3 km B
518 Łukasz Warciarek 1980 Oborniki bieg 10km A
519 Gabriela Kubiak 1998 Swarzedz bieg 10km B
520 Weronika Jedwabna-Kotlińska 1986 Pamiątkowo bieg 4,3 km A
521 Tadeusz Banaszczyk 1998 Skierniewice bieg 4,3 km A
522 Dawid Oses 1994 Poznań bieg 10km B
523 Mikołaj Dudek 1992 Poznań bieg 4,3 km A
524 Paulina Zwolińska 1980 Zakrzewo bieg 10km A
525 Agnieszka Kaźmierczak 1978 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km B
526 Agnieszka Murdza 1971 Poznań bieg 4,3 km B
527 Wojciech Robaczyk 2001 Poznań bieg 10km A
528 Anna Chrapun 1983 Wiśniewo bieg 4,3 km B
529 Tomasz Jakubik 1988 Poznań bieg 10km B
530 Michał Kaczmarski 1990 Zalasewo bieg 10km A
531 Tomasz Perz 1986 Opalenica bieg 10km A
532 Katarzyna Słodowa 1996 Stęszew bieg 10km A
533 Tomasz Tomelka 1986 Tarnowo Podgórne bieg 4,3 km A
534 Krzysztof Obst 1989 Dąbrówka bieg 4,3 km A
535 Edyta Wydra 1972 Oborniki bieg 4,3 km A
536 Michał Burtowy 1986 Poznań bieg 4,3 km A
537 Katarzyna Kupś 1991 Poznań bieg 4,3 km A
538 Marek Sztor 1987 Poznan bieg 10km A
539 Tomasz Sobocki 1994 Krzycko Małe bieg 4,3 km A
540 Agnieszka Staszak 1974 Zakrzewo bieg 10km A
541 Łukasz Łuczak 1987 Kościan bieg 10km A
542 Jakub Harasimowicz 1997 Jerzykowo bieg 4,3 km A
543 Astrida Cicha 1973 Zielątkowo bieg 10km A
544 Michał Pigła 1981 Kaźmierz Pikuś :) bieg 10km A (karnet)
545 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy MUAY Runnig Team bieg 10km A (karnet)
546 Paweł Mańczak 1969 Poznań Nordic Walking 4,3km A
547 Marek Pfajfer 1984 Legbąd Spójnia Białe Błota bieg 10km A (karnet)
548 Edek Nadobnik 1973 Kaźmierz bieg 4,3 km A
549 Ewa Gorska 1971 Kamionki bieg 5km A (karnet)
550 Paweł Oltmann 1999 Poznań bieg 10km A
551 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
552 Krzysztof Majewski 1980 Poznań bieg 5km A (karnet)
553 Wioletta Błażejak 1981 Wschowa bieg 4,3 km A
554 Natalia Grams 1988 Poznań bieg 5km A (karnet)
555 Anna Zyffert 1984 Poznań bieg 5km A (karnet)
556 Paulina Dziubak 1990 Biedrusko bieg 5km A (karnet)
557 Mariusz Grzesik 1976 Poznań bieg 4,3 km A
558 Karolina Bilawa 1995 Międzyrzecz Wolsztyńska Akademia Biegowa bieg 5km A (karnet)
559 Agata Łaźniak 1986 Poznań CardioRunners bieg 10km A (karnet)
560 Anna Napierała 1995 Grodzisk Wielkopolski bieg 4,3 km A
561 Łukasz Sobkowski 1987 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 5km A (karnet)
562 Krzysztof Ratajczak 1981 Poznań Pekabex bieg 10km A (karnet)
563 Monika Biała 1975 Poznań bieg 4,3 km A
564 Zuzanna Zienkiewicz 1998 Opalenica bieg 10km A (karnet)
565 Przemysław Prusakiewicz 1983 Kleszczewo bieg 10km A
566 Ireneusz Bartkowiak 1973 Poznań bieg 10km A
567 Sławomir Stelmaszewski 1977 Kwilcz bieg 10km A
568 Grażyna Porada 1963 Poznań Nordic Walking 4,3km B
569 Dominika Przybysz 1990 Luboń bieg 4,3 km A
570 Grzegorz Goździak 1982 KOSTRZYN bieg 4,3 km B
571 Roksana Szymańska 1978 Poznań bieg 10km A
572 Emilia Pieniak 1979 Szamotuły bieg 4,3 km B
573 Milena Pawlak 1987 Przecław bieg 10km A
574 Agnieszka Biedna 1979 Rokietnica bieg 10km A
575 Justyna Radomska 1976 Murowana Goślina Nordic Walking 4,3km A
576 Olena Maksymenko 1993 poznań bieg 10km A
577 Iza Tomczuk 1983 Poznań bieg 10km A
578 Weronika Pelasik 1992 Poznań bieg 4,3 km A
579 Patrycja Knop 1988 Nowy Tomyśl bieg 10km A
580 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno bieg 10km A
581 Iryna Sandul 1993 Poznan bieg 4,3 km A
582 Kamil Kąkolewski 1987 Międzychód bieg 4,3 km A
583 Paweł Kozłowski 1979 Kiekrz bieg 10km A
584 Agnieszka Cieślik 1978 Przeźmierowo bieg 4,3 km A
585 Agnieszka Kłosowska 1990 Mosina bieg 4,3 km A
586 Agnieszka Wita 1989 Poznań bieg 4,3 km B
587 Łukasz Walczak 1983 Lusowo bieg 10km A
588 Julia Fliegner 1985 Poznań bieg 10km A
589 Karol Bobrowski 1995 Września bieg 10km A
590 Agata Tyczyńska 1997 Poznań bieg 10km A
591 maria małoszczyk 1957 poznan Nordic Walking 4,3km A
592 Włodzimierz Malujdy 1958 Poznań bieg 4,3 km A
593 Przemysław Kośla 1984 Poznań bieg 4,3 km A
594 Przemysław Kliks 1981 Poznań bieg 10km A
595 Julita Paruch 1988 Wąsosz bieg 10km A
596 Izabela Kujawa 1987 Wagrowiec bieg 10km A
597 Magdalena Winiecka 1994 Kaźmierz bieg 10km A
598 Marcin Ziółkowski 1990 Stargard bieg 10km B
599 Bartosz Piskorski 2000 Poznań bieg 4,3 km A
600 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. bieg 4,3 km B