Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
501 Krzysztof Królczyk 1985 Plewiska bieg 10km A
502 Joanna Króll 1979 Przeźmierowo bieg 10km A
503 Nicole Kromolicka 1997 Poznań bieg 10km A
504 Joachim Krukowski 1970 Jarocin FTI Racing Team bieg 10km A
505 Arleta Kruszka 1964 Poznan Marsz Po Zdrowie Nordic Walking 4,3km A
506 Krzysztof Krylle 1977 Kościan Kościan Team bieg 10km A
507 Klaudia Krystkowiak 1994 Krobia bieg 4,3 km A
508 Marcel Krzanowski 1997 Szczytniki jo ni mom klubu bieg 4,3 km A
509 Krzysztof Krzemień 1980 Poznań bieg 4,3 km A
510 Maria Krzymińska 1957 Leszno Babcie Biegają bieg 4,3 km A
511 Beata Krzyżagórska 1967 Plewiska Niestowarzyszons bieg 10km A
512 Anna Krzyżańska 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
513 Sandra Kubiak 2000 Kiszkowo bieg 4,3 km A
514 Monika Kubiak 1986 Poznań bieg 10km A
515 Marcin Kubiak 1990 Wronki bieg 10km A
516 Izabela Kubiak 1985 Imielno MUAY RUNNING TEAM bieg 10km B
517 Szymon Kubiak 1994 Golina bieg 4,3 km A
518 Roksana Kubiak 1989 Golina Night Runners bieg 4,3 km A
519 Marta Kubiak 1991 Wronki bieg 4,3 km A
520 Monika Kubiak 1980 Kowalewko bieg 4,3 km A
521 Henryka Kubiak 1973 Kaźmierz bieg 10km A
522 Danka Kubiak 1973 Kiszkowo bieg 10km A
523 Kinga Kubiatowicz 1980 Skoki Hart Skoki bieg 4,3 km A
524 Michal Kubjatko 1983 Poznań Otchłań Hadesu bieg 4,3 km A
525 Beata Kucharczyk 1989 Poznań bieg 10km A
526 Anna Kucharczyk 1988 Zielona Góra UZ bieg 4,3 km B
527 Sebastian Kucharski 1972 Bonikowo Kościan Team bieg 10km A
528 Michał Kucharski 1981 Luboń Piotr i Paweł Marka Formy bieg 10km B
529 Joanna Kuczyńska-Smura 1979 Luboń bieg 4,3 km A
530 Agnieszka Kudela 1986 Poznań bieg 4,3 km A
531 Izabela Kujawa 1987 Wagrowiec bieg 10km A
532 Marta Kujawa 1987 Rokietnica bieg 10km A
533 Małgorzata Kula 1976 Koło Nordic Walking 4,3km B
534 Anna Kulesza - Filoda 1982 Gębice Team Herbalife bieg 4,3 km B
535 Monika Kupczak 1995 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg 4,3 km A
536 Szymon Kuropka 1965 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
537 Monika Kurpisz 1971 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
538 Jan Kurzawski 1995 CZAPURY MOCNO W PRAWO TEAM bieg 10km A
539 MACIEJ KUS 1999 POZNAŃ bieg 4,3 km A
540 Beata Kusior 1982 Czempiń bieg 10km A
541 Tomasz Kuśnierek 1975 Poznań Beer after run evrytime Czapury „BAREC” bieg 10km B
542 Michał Kuśnierz 1983 Piła Biegam Bo Lubię - to nie klub:) bieg 10km A
543 Natalia Kuszka-Brzychcy 1986 Zagórów bieg 10km A
544 Anna Kuźma 1990 Wągrowiec Nordic Walking 4,3km A
545 Aleksandra Kwaśniewska 1996 Poznań bieg 10km A
546 Agnieszka Kwiatkowska 1980 Koło bieg 10km A
547 Paweł Kłosiński 1990 Wągrowiec bieg 10km A
548 Agnieszka Leszczyńska-Pietkiewicz 1988 Poznań bieg 4,3 km A
549 Rafał Lewandowski 1982 Góra Biegam Bo Nie Lubię bieg 10km A
550 Dariusz Lewandowski 1990 Kościan bieg 10km A
551 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. bieg 4,3 km B
552 Kamil Lewicki 1982 Murowana Goślina Donner Party bieg 10km A
553 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań Dziadek biega bieg 4,3 km A
554 Martyna Ligęza 1974 Poznań bieg 4,3 km B
555 Piotr Ligęza 1974 Poznań bieg 10km B
556 Sebastian Lis 1990 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 4,3 km B
557 Oleksandr Lohin 1995 Poznań bieg 10km B
558 Henryk Lubawy 1959 Poznań Nordic Walking 4,3km A
559 Aneta Lupa-Marcinowska 1976 PLEWISKA RUN4FUN bieg 10km A
560 Aneta Lupa-Marcinowska 1976 PLEWISKA RUN4 bieg 10km A
561 Dorota Lutomska 1982 Oborniki bieg 10km A
562 Alina Lutyńska 1995 Poznań bieg 10km A
563 Paweł Machnicki 1976 Poznań bieg 10km A
564 Justyna Machowska 1972 Łubowo Nordic Walking 4,3km A
565 Andrzej Machowski 1970 Łubowo Nordic Walking 4,3km A
566 Grzegorz Maciejewski 1961 Poznań bieg 4,3 km A
567 Piotr Maciejewski 1976 Poznań bieg 4,3 km B
568 Marcin Maciński 1984 Poznań Dragons Nordic Walking 4,3km A
569 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań UAM bieg 4,3 km A
570 Weronika Maćkowiak 1991 Poznań bieg 10km A
571 Maciej Mądrzak 1984 Poznań bieg 10km B
572 Bogumiła Magdziarek 1970 Kaźmierz bieg 10km A
573 Izabela Majchrowicz 1961 Poznań bieg 10km A
574 Monika Majchrzak 1972 Poznań wkurw_team bieg 10km B
575 Wanda Majchrzak 1977 Murowana Goślina bieg 10km A
576 Agnieszka Majchrzak-Dybek 1979 Złotniki bieg 10km A
577 Łukasz Makarski 1989 Nowy Tomyśl bieg 10km A
578 Łukasz Malcher 1989 Leszno www.natilovesrunning.pl bieg 10km A
579 Aleksander Malinowski 1979 Poznań bieg 10km B
580 Marcin Malinowski 1978 Komorniki Piotr i Paweł Marka Formy bieg 10km A
581 Robert Mamys 1975 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 4,3 km A
582 Damian Mańczak 1998 Poznań bieg 10km A
583 Monika Mańkowska 1981 Kaźmierz bieg 4,3 km A
584 Andrzej Mańkowski 1965 Oborniki bieg 4,3 km A
585 Mikołaj Marciniak 1997 Granowo bieg 10km B
586 Eliza Marciniak 1978 Koziegłowy Biegacze Juniora - Runners Team Nordic Walking 4,3km A
587 Piotr Marciniak 1965 Milicz MAIDEN MILICZ bieg 10km B
588 Anka Marcinkowska 1984 Gądki bieg 10km A
589 anita marcinkowska 1983 Luboń bieg 10km A
590 Krzysztof Marcinowski 1977 PLEWISKA RUN4FUN bieg 10km A
591 Agnieszka Marczak 1976 Poznań Night Runners bieg 10km A
592 Monika Marczyńska 1980 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 4,3 km A
593 Anna Marecka 1990 Poznań bieg 4,3 km A
594 Joanna Zuza Markiewicz 1976 POZNAŃ Kobiety Biegają / SNY bieg 10km A
595 Karolina Markiewicz 1988 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
596 Adrianna Marszałkiewicz 1995 Chmielinko #BBKTS bieg 4,3 km B
597 Karolina Matelska 1980 Poznań bieg 4,3 km A
598 Paulina Materek 1990 Poznań bieg 10km A
599 Jarek Matusiak 1975 Garby bieg 10km A
600 Maria Matuszek 1956 Kiekrz KTR bieg 4,3 km A