Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
501 Jarosław Galanty 1977 Poznań Galuś Poznań bieg 10km A
502 Paulina Galat 1995 Ciecierzyn Kohorta Poznań bieg 10km A
503 Mateusz Galor 1991 Słupca bieg 10km A
504 Katarzyna Ganda 1975 Poznań Nordic Walking 4,3km A
505 Martyna Gatner 1985 Serock LUKS Serock bieg 4,3 km A
506 ADAM Gatner 1957 Serock LUKS Serock bieg 10km A
507 Paweł Gawron 1961 Posada Posada bieg 4,3 km A
508 Danuta Gawron 1961 Posada Posada bieg 4,3 km A
509 Anna Gawron 1997 Poznań Dyszące Susły bieg 4,3 km A
510 Michał Gawroński 1985 Września Black Rook bieg 4,3 km A
511 Marek Gaziński 1987 Poznań bieg 4,3 km B
512 Adam Gałecki 1989 Września bieg 10km B
513 Agnieszka Gałęzowska Kropp 1978 Wolsztyn Nordic Walking 4,3km A
514 Marek Geisler 1959 Poznań bieg 10km A
515 Dominik Geldner 1972 Baranowo bieg 4,3 km A
516 Jakub Geppert 1984 Poznań AdRunaLine Team bieg 10km A
517 Piotr Geremek 1982 Poznań Nordic Walking 4,3km B
518 Jolanta Gidaszewska 1977 Leszno Kolorowa Drużyna Nessi bieg 10km A
519 ELŻBIETA GIEDA 1988 BOJANOWO MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km B
520 Agnieszka Gizelska 1971 Poznań #Piątkowo na Biegowo bieg 4,3 km A
521 Piotr Gizelski 1969 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 4,3 km A
522 Romana Glanert-Antczak 1986 Pleszew bieg 10km B
523 Ewa Gniatkowska 1972 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
524 Roman Godziuk 1960 Toruń bieg 10km A
525 Marek Goliński 1976 Poznań bieg 4,3 km A
526 Katarzyna Golusińska 1979 Poznań FITspot bieg 10km B
527 Paweł Golusiński 1980 Poznań bieg 10km B
528 Olga Gomol 1987 Rokietnica bieg 10km A
529 Tomasz Gomol 1989 Rokietnica Dat-Schaub Polska bieg 10km A
530 Wojciech Gorączka 2002 Lubniewice bieg 10km B
531 Justyna Goraj 1981 Rokietnica bieg 4,3 km B
532 Tomasz Góralczyk 1984 Kościelec bieg 4,3 km A
533 Monika Górczyńska 1976 Luboń Psia Centrala bieg 10km A
534 Anna Górecka 1989 Koziegłowy bieg 4,3 km A
535 Patrycja Górecka 1998 Swarzędz O co biega bieg 10km B
536 Kaśka Gorgolewska 1990 Poznań bieg 10km A
537 Asia Gorgolewska 1992 Poznań bieg 10km A
538 Karolina Górka 1972 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
539 Aldona Górna 1978 Śrem bieg 10km B
540 Marcin Górny 1995 Miłosław bieg 10km A
541 Robert Górny 1983 Imielno WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
542 Tomasz Gorochowik 1990 Poznań bieg 4,3 km A
543 Joanna Górska 2000 Poznań bieg 4,3 km A
544 Anna Górska 1989 Dąbrówka #OwocBiega bieg 4,3 km A
545 Piotr Goryczka 1970 Poznań Team Herbalife bieg 4,3 km A
546 Agnieszka Goryczka 1980 Poznań Team Herbalife bieg 4,3 km A
547 Serhii Goshko 1991 Przezmierowo Adidas bieg 10km A
548 Anna GOstomczyk 1967 POZNAŃ bieg 10km A
549 Magdalena Gotowiec 1988 Poznań Kobiety Biegają bieg 4,3 km A
550 Grzegorz Goździak 1982 KOSTRZYN bieg 4,3 km B
551 Joanna Goździerska 1989 Baranowo bieg 4,3 km A
552 Kacper Gożuch 1987 Poznań Grobla Team bieg 10km A
553 Jakub Gołaś 1990 Poznań bieg 10km A
554 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań bieg 10km A
555 Arkadiusz Grabarek 1991 Zaniemyśl Polonia Środa bieg 10km A
556 Agata Grabas 1990 Łokacz Mały bieg 10km B
557 PIOTR GRABIAK 1977 poznań bieg 10km A
558 Wojciech Grabiński 1994 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
559 Damian Grabny 1988 Manieczki Orkan Manieczki bieg 4,3 km A
560 Andrzej Grajcar 1958 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 4,3 km A
561 Anna Grajcar 1984 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 4,3 km A
562 BEATA GRAJEWSKA 1974 POZNAŃ bieg 10km A
563 Artur Grajewski 1982 Warszawa Spartanie Dzieciom bieg 10km A
564 Paulina Grajnert 1981 Leszno bieg 10km A
565 Katarzyna Graniczna 1988 Poznań bieg 10km B
566 Justyna Graniczna 2000 Wronowy bieg 10km B
567 Damian Grenadier 1987 Lubasz Edukacja Lubasz bieg 4,3 km A
568 Michalina Grobelna 1994 Piaski bieg 4,3 km A
569 Irek Grochowski 1979 Biedrusko bieg 10km B
570 Marek Grochowski 1983 Oborniki brak bieg 10km A
571 Ewa Grodzka 1982 Poznań bieg 10km A
572 Gosia Groen 1977 Palędzie bieg 10km A
573 Mateusz Gromadziński 1989 Obrzycko bieg 10km A
574 Waldemar Gronowski 1962 Piekary Śląskie Spartanie Dzieciom bieg 10km A
575 Agata Grotowska 1986 Poznań bieg 4,3 km A
576 Małgosia Grudziak 1982 Poznań Hansa bieg 4,3 km A
577 Kamil Gruszczyński 1992 Kalisz bieg 4,3 km A
578 Piotr Gruszecki 1986 Poznań Polychem Systems bieg 10km A
579 Teresa Grygiel 1959 Poznań Marsz Po Zdrowie Nordic Walking 4,3km A
580 Paulina Grynia 1979 Walerianowo bieg 4,3 km A
581 Justyna Grypczyńska 1969 Czempiń bieg 4,3 km B
582 Krzysztof Grys 1980 Poznań Nubijscy Wojownicy bieg 10km B
583 Pola Gryszkiewicz 1982 Poznań bieg 4,3 km A
584 Maciej Grzegorczyk 1978 Stare Babice Spartanie Dzieciom bieg 10km A
585 Madzia Grzegorzewska 1983 Szamotuły bieg 10km A
586 Grzegorz Grzegorzewski 1958 Rosnowo Samochodówka bieg 4,3 km A
587 Krzysztof Grzegorzewski 1983 Szamotuły bieg 4,3 km B
588 Joanna Grzelewska 1987 Grodzisk Wlkp bieg 4,3 km A
589 Izabela Grzempka 1972 Kostrzyn Szalone One bieg 4,3 km A
590 Marcin Grzemski 1989 Wronki bieg 10km A
591 Natalia Grzesik 1976 Poznań bieg 4,3 km A
592 Mariusz Grzesik 1976 Poznań bieg 4,3 km A
593 Adam Grześkowiak 1960 Opalenica Dirty Sparrows bieg 4,3 km A
594 Weronika Grześkowiak 1997 Kamionki bieg 10km A
595 Aneta Grzybowska 1975 Poznań Zgrupka Team bieg 10km A
596 Zuzanna Grzybulska 1982 Poznań Koziołki&Jelonki bieg 4,3 km A
597 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las BBKTS / parkrun Poznań bieg 4,3 km A
598 Sonia Gucińska 1990 Wągrowiec bieg 4,3 km A
599 Anna Gucka 1982 Chyby bieg 10km B
600 Adam Gucki 1981 Chyby bieg 10km B