Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
401 Tomasz Szczepaniak 1976 Wągrowiec bieg 4,3 km A
402 Klaudia Szczepaniak 1987 Gostyń bieg 4,3 km B
403 Maciej Szczepaniak 1983 Poznań bieg 10km A
404 Łukasz Szczepaniak 1982 Poznań bieg 10km B
405 Monika Szczepanek 1990 Janków Zaleśny bieg 4,3 km A
406 Katarzyna Szałęga 1980 Zielona Góra bieg 10km B
407 JACEK SZARY 1970 Murowana Goślina bieg 4,3 km B
408 Łukasz Szary 1990 Poznań bieg 10km B
409 BEATA SZARY 1972 Murowana Goślina bieg 4,3 km B
410 Adrian Szary 1995 Murowana Goślina bieg 4,3 km B
411 Mateusz Szaroleta 1977 Giecz bieg 4,3 km A
412 Mirosław Szarmach 1986 Bytonia bieg 4,3 km A
413 Łukasz Szajkowski 1979 Lusowo bieg 4,3 km B
414 Magdalena Szafrańska 1975 Witobel Team Aktywny Stęszew bieg 10km B
415 Jakub Sypniewski 1991 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele bieg 4,3 km B
416 Hanna Sypniewska 1954 Gdynia Spartanie Dzieciom bieg 10km A
417 Dawid Sworek 1988 Poznań TRIATHLONISTA.com/ZONE3 bieg 10km A
418 Sandra Sworacka 1991 Oborniki bieg 4,3 km A
419 Krzysztof Świtała 1976 Gostyń bieg 10km B
420 Jacek Świtaj 1982 Poznań bieg 10km A
421 Anna Świt 1987 Suchy Las bieg 10km A
422 Bartosz Świgoń 1976 Poznań gożdziki przy lodzie bieg 10km B
423 Bożena Świerkowska 1977 Chludowo bieg 4,3 km A
424 Kornelia Świerkowska 2002 Chludowo bieg 4,3 km A
425 Bartosz Święcicki 1979 Poznań Progressing well bieg 4,3 km A
426 Piotr Święch 1980 Błażejewo bieg 4,3 km A
427 Joanna Świder-Królikiewicz 1982 Pniewy JSK bieg 4,3 km A
428 Jacek Świątek 1981 Rogoźno Wlkp. bieg 10km A
429 Joanna Świątek 1986 Poznań bieg 10km A
430 Ewelina Świątek 1980 Wrocław Spartanie Dzieciom bieg 10km A
431 Barbara Swajdo 1984 Poznań bieg 10km B
432 Marek Sulin 1973 gliwice Spartanie Dzieciom bieg 10km A
433 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec bieg 10km A
434 Sebastian Suchorski 1980 Kostrzyn Wlkp Kostrzyński Klub Biegowy bieg 10km A
435 Piotr Sturzbecher 1982 Poznań Agata i Piotr bieg 10km A
436 Piotr Sturzbecher 1982 Poznań Agata i bieg 10km A
437 Ewa Sturma 1984 Wągrowiec PKP S.A. bieg 10km A
438 Jacek Studziński 1979 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
439 Katarzyna Strzyzewska 1990 Klecko bieg 4,3 km A
440 Marlena Strzelewicz 1983 Tarnowo Podgórne bieg 4,3 km A
441 Agnieszka Strzelewicz 1983 Poznań bieg 4,3 km B
442 Ewelina Strzelecka 1984 Nowy Tomyśl bieg 10km A
443 Paulina STRZELCZYK 1985 Śmigiel Kolorowa Drużyna Nessi bieg 10km A
444 Katarzyna Strzelczyk 1983 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg 4,3 km A
445 Ilona Strzelczyk 1963 Oborniki KĘSY TEAM bieg 4,3 km A
446 Przemysław Stryganek 1984 Trzemeszno Maniak Team Trzemeszno - Niedzwiedz bieg 4,3 km B
447 Danuta Strychalska Rysz 1989 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km A
448 Paulina Stróżyk 1994 Otorowo Nordic Walking 4,3km A
449 Julia Stróżyk 1999 Plewiska bieg 10km A
450 Angelika Stróżyk 1995 Otorowo Nordic Walking 4,3km A
451 Anna Stróżyk 1988 Poznań bieg 4,3 km A
452 WALDEMAR STROINSKI 1969 SEDZINY Amator bieg 10km A
453 Anna Straszewska 1981 Poznań bieg 4,3 km A
454 Łukasz Straśko 1982 Luboń CCR Poznań bieg 10km A
455 Agnieszka Straśko 1982 Luboń CCR Poznań bieg 10km A
456 Kasia Stramowska 1975 swarzedz bieg 4,3 km A
457 Michalina Stolarczyk 1993 Wagrowiec bieg 10km A
458 Paweł Stojek 1994 Września KRISPOL Active Team bieg 10km A
459 Małgorzata Stodolna 1990 Poznań Torpol Running Team bieg 10km A
460 Magdalena Stobienia 1977 Luboń bieg 4,3 km B
461 Magdalena Stober 1977 Lulinek Nordic Walking 4,3km A
462 Agnieszka Stępniak 1977 Poznań bieg 4,3 km A
463 Lidia Stempniak-Lechowicz 1983 Szamocin bieg 4,3 km A
464 Ewa Stempniak 1984 Szamocin bieg 4,3 km B
465 Monika Stelmaszyk 1987 Gdynia bieg 10km B
466 Sławomir Stelmaszewski 1977 Kwilcz bieg 10km A
467 Anna Stefańska - Żabiuk 1981 Ostrów Wielkopolski bieg 4,3 km A
468 Adam Stefaniak 1985 Puszczykowo Puszcza bieg 10km A
469 Łukasz Steczko 1990 Poznań bieg 10km B
470 Mariusz Steczkiewicz 1979 Poznań bieg 4,3 km B
471 Krzysztof Stawniak 1987 Września Introsukces bieg 10km B
472 Maria Stawińska 1994 Poznań Drużyna Park Dzieje bieg 10km B
473 Adam Stawicki 1966 Oborniki OKL Oborniki bieg 10km A
474 Marcin Staszak 2002 Zakrzewo bieg 10km A
475 Agnieszka Staszak 1977 Złotniki Ekspres Łingo bieg 10km A
476 Agnieszka Staszak 1974 Zakrzewo bieg 10km A
477 Radosław Staszak 1975 Złotniki Ekspres Łingo bieg 10km A
478 ADAM STASZAK 1976 POZNAŃ bieg 10km B
479 Krzysztof Stasiński 1983 Leszno Ciesiółka Auto Group bieg 4,3 km A
480 Damian Stasierowski 1994 Świecie WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
481 Marcin Starosta 1985 Dymaczewo nowe bieg 10km B
482 Katarzyna Starkbauer 1965 Rokietnica Nordic Walking 4,3km A
483 Tomasz Starczyński 1979 Gowarzewo Team Aktywny Stęszew bieg 10km A
484 Łukasz Starczewski 1978 Poznań bieg 4,3 km B
485 Justyna Stankowska 1977 Trzemeszno MKS Trzemeszno bieg 10km A
486 Agnieszka Stańko 1985 Grzędzice Stargard Ja Się Nie Ścigam bieg 10km A
487 Cezary Stanke 1983 Szamotuły bieg 4,3 km A
488 Damian Stanisławiak 1982 Śrem bieg 10km B
489 Małgorzata Stanisz 1994 Poznań bieg 4,3 km A
490 Beata Stanisz 1965 Poznań bieg 4,3 km A
491 Ewa Staniek 1978 Mrowino Mama Róży i Wiktora bieg 10km A
492 Marcin Staniek 1975 Mrowino Tata Róży i Wiktora bieg 10km A
493 Józef Stańczyk 1956 Dachowa bieg 10km A
494 Małgorzata Stachowska 1989 Czapury bieg 10km A
495 Maciej Stachowiak 1993 Poznań bieg 4,3 km A
496 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
497 Zbigniew Stachowiak 1975 Poznań bieg 4,3 km A
498 Weronika Stach 1995 Poznań bieg 10km A
499 Gabriela Śron 1983 Złotniki bieg 10km A
500 Tomasz Sroka 1993 63-460 Zakon Feniksa bieg 10km A