Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacjasortuj malejąco Pakiet
401 Krzysztof Ambrowczyk 1983 LESZNO Team Transformers Leszno bieg 10km A
402 Daria Wawrzyniak 1992 Poznań bieg 10km A
403 Marcin Szymoniak 1979 Poznań MOL Runners bieg 10km A
404 Marcin Górny 1995 Miłosław bieg 10km A
405 Agnieszka Serwa 1993 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
406 Krzysztof Wróblewski 1964 Miedzychód Biegacze PMI bieg 10km A
407 Dawid Dąbrowski 1981 Kościan Kościan Team bieg 10km A
408 Karol Ciszak 1980 Poznań Deloitte Adventure Team bieg 10km A
409 Małgorzata Stachowska 1989 Czapury bieg 10km A
410 Daniel Sztachera 1982 Poznań bieg 10km A
411 Julian Sokołowski 2002 Przeźmierowo UKS Lusowo bieg 10km A
412 Magdalena Lenard 1988 Poznań bieg 10km A
413 Dariusz Barecki 1983 Luboń bieg 10km A
414 Jakub Geppert 1984 Poznań AdRunaLine Team bieg 10km A
415 Szymon Wajer 1986 mikolin bieg 10km A
416 Adam Gałecki 1989 Września bieg 10km B
417 Jakub Szostak 1978 Poznań #Piątkowo na Biegowo bieg 10km A
418 Mateusz Bulak 1991 Oborniki bieg 10km B
419 Filip Markiewicz 1983 Międzychód bieg 10km A
420 Tomasz Rzeszotarski 1984 Konin WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
421 WALDEMAR STROINSKI 1969 SEDZINY Amator bieg 10km A
422 Krzysztof Korbas 1979 Luboń bieg 10km A
423 Marek Nowak 1994 Poznań Arcybiskupie Seminarium Duchowne Poznań bieg 10km B
424 Łukasz Waloszczyk 1976 Poznań bieg 10km A
425 Karina Kania 1990 Poznan WATAHA bieg 10km A
426 Marta Rus 1975 Sławków Sławków bieg 10km A
427 Krystyna Kwiatkowska 1995 Kościan bieg 10km A
428 Beata Sarna 1970 Wrocław PRO-RUN WROCŁAW bieg 10km A
429 Radosław Rudkiewicz 1990 Bielawa bieg 10km B
430 Tomasz Gomol 1989 Rokietnica Dat-Schaub Polska bieg 10km A
431 Wojciech Robaczyk 2001 Poznań bieg 10km A
432 Marcin Wiatrowski 1981 Poznań drużyna w bieg 10km A
433 Piotr Erchard 1989 Poznań bieg 10km A
434 Dawid Oses 1994 Poznań bieg 10km B
435 Paulina Tomaszewska 1981 Września bieg 10km A
436 Mateusz Wojtysiak 1990 Świętoszów bieg 10km B
437 Natalia Wawrzyniak 1985 Poznań bieg 10km A
438 Tomasz Roszyk 1979 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
439 Agnieszka Staszak 1974 Zakrzewo bieg 10km A
440 Jakub Bednarz 1994 SIEROSŁAW Masakra bieg 10km A
441 Paulina Materek 1990 Poznań bieg 10km A
442 Wiesiek Wlaszczyk 1969 Pobiedziska Pobiedziska niezrzeszony bieg 10km A
443 Grzegorz Matuszewski 1993 Paszowice JKS salamandra bieg 10km A
444 Monika Kubiak 1986 Poznań bieg 10km A
445 Jarosław Broniszewski 1980 Miekowo Miekowo bieg 10km A
446 Maciej Brodnicki 1976 Tulce Bruno del Mar bieg 10km A
447 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin WATAHA bieg 10km A
448 Daria Markiewicz-Zielińska 1974 Piastów Spartanie Dzieciom bieg 10km A
449 Monika Kurpisz 1971 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
450 Łukasz Łuczak 1987 Kościan bieg 10km A
451 Mateusz Bujak 1991 Gostyń SWG bieg 10km A
452 Katarzyna Jezierna 1977 Szamotuły Si Stars bieg 10km A
453 Jagoda Lipińska 1984 Poznań #Wkurw_Team bieg 10km A
454 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
455 Wojciech Grabiński 1994 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
456 Anna Dudzińska 1980 Rokietnica Rokietnica Biega bieg 10km B
457 Marta Kołt 1980 Poznań SDS Karolina Mośko bieg 10km A
458 Konrad Matuszewski 1962 Poznań KM bieg 10km A
459 SEBASTIAN TORCHALA 1977 Kobylnica bieg 10km A
460 Sławomir Parysek 1977 Poznań Start Poznań bieg 10km A
461 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły bieg 10km A
462 Agata Dominiak 1992 Poznań bieg 10km A
463 Dagmara Jaciuk 1980 Zalasewo bieg 10km A
464 Błażej Połka 1988 Zbąszyń bieg 10km A
465 Kamil Lewicki 1982 Murowana Goślina Donner Party bieg 10km A
466 Błażej Szrejbrowski 1981 Poznań bieg 10km A
467 Marek Dąbrowski 1980 Poznań bieg 10km B
468 Izabela Kubiak 1985 Imielno MUAY RUNNING TEAM bieg 10km B
469 Michał Sobczyński 1989 Dominowo bieg 10km A
470 Justyna Ohla 1979 Poznań Drużyna Wilka bieg 10km A
471 Kacper Pawłowski 1999 Poznań bieg 10km A
472 Arkadiusz Klapiński 1978 Mrowino bieg 10km A
473 Joanna Zuza Markiewicz 1976 POZNAŃ Kobiety Biegają / SNY bieg 10km A
474 Maciej Kłosiński 1984 Poznań Comarch bieg 10km B
475 Paulina Zwolińska 1980 Zakrzewo bieg 10km A
476 Agnieszka Kudela 1986 Poznań bieg 10km A
477 Paweł Pawłowski 1989 Poznań bieg 10km A
478 Joanna Przybylczak 1981 Poznań bieg 10km A
479 Renata Namyślak 1977 Koło Drużyna Marzeń bieg 10km A
480 Astrida Cicha 1973 Zielątkowo bieg 10km A
481 Łukasz Sędłak 1979 Chodzież CHTR bieg 10km A
482 Justyna Stankowska 1977 Trzemeszno MKS Trzemeszno bieg 10km A
483 Jarek Matusiak 1975 Garby bieg 10km A
484 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak bieg 10km A
485 Maciej Antkowiak 1979 oborniki Kuna Kowanówko bieg 10km A
486 Mirosława Ilkiewicz 1985 Sieraków bieg 10km B
487 Tomasz Jakubik 1988 Poznań bieg 10km B
488 Marzena Zankowska-Iskrzynska 1974 Wrocław bieg 10km A
489 Paulina Pykosz 1996 Poznań bieg 10km A
490 Andrzej Dylewski 1961 Poznań bieg 10km A
491 Justyna Czajko 1982 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km B
492 IWONA ŚLIWIŃSKA 1979 PRZEMĘT bieg 10km A
493 Mikolaj Piechowiak 1986 Pniewy # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
494 Zbigniew Kledzik 1991 Chomiążą Szlachecka Idealnie Niedoskonali bieg 10km A
495 Ada Szuberska 1992 Poznań HANSA-FLEX bieg 10km A
496 Eliza Różowicz 1978 Warszawa Spartanie Dzieciom bieg 10km A
497 Radosław Staszak 1975 Złotniki Ekspres Łingo bieg 10km A
498 Katarzyna Beutler 1998 Poznań bieg 10km A
499 Marcin Staniek 1975 Mrowino Tata Róży i Wiktora bieg 10km A
500 Mikołaj Mietliński 1980 PACZKOWO PKP S.A. bieg 10km A