Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
401 Natalia Szychulska 1990 Jarocin bieg 10km B
402 Marta Żarczyńska 1992 Jarocin bieg 4,3 km A
403 Adam Błaszczyk 1994 Jarocin bieg 10km B
404 Magdalena Knie 1984 Jarocin Nordic Walking 4,3km A
405 Paweł Michałkiewicz 1973 Jarocin WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
406 Jakub Harasimowicz 1997 Jerzykowo bieg 4,3 km A
407 Jarosław Wesól-Tereszczak 1974 Jeziorki bieg 4,3 km A
408 Magdalena Wesól-Tereszczak 1976 Jeziorki bieg 4,3 km A
409 Katarzyna Łuczak 1982 Kalisz Nordic Walking 4,3km A
410 Kamil Gruszczyński 1992 Kalisz bieg 4,3 km A
411 Izabela Kałużna 1985 Kalisz Nordic Walking 4,3km A
412 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km B
413 Jakub Zdobych 2000 Kalisz bieg 10km A
414 Paulina Wargocka 1987 Kalisz bieg 4,3 km A
415 Kinga Macińska 1978 Kalisz bieg 4,3 km A
416 Krzysztof Trojnar 1959 Kalisz Pomorski bieg 10km A
417 Jarosław Trojnar 1989 Kalisz Pomorski Banda Łysego bieg 10km A
418 Ania Trojnar 1965 Kalisz Pomorski Banda Łysego Nordic Walking 4,3km A
419 Karolcia Trojnar 1990 Kalisz Pomorski Banda Łysego Nordic Walking 4,3km A
420 Basia Car 1967 Kalisz Pomorski Banda Łysego Nordic Walking 4,3km A
421 Anna Firlej 1994 Kalsk bieg 4,3 km A
422 Katarzyna Matecka-Roszak 1980 Kamieniec bieg 4,3 km A
423 Jakub Furmanek 1995 Kamienna Góra bieg 10km A
424 Weronika Grześkowiak 1997 Kamionki bieg 10km A
425 Emilia Pałka 1999 Kamionki SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
426 Karolina Jakrzewska 1984 Kamionki Altkom Akademia bieg 4,3 km B
427 Roman Bury 1972 Karski bieg 10km B
428 Wiesław Zydroń 1976 Katowice Z Kijkami Nam Po Drodze Nordic Walking 4,3km B
429 Ewelina Smug 1982 Kazimierz biskupi bieg 10km A
430 Joanna Konieczna 1981 Kaźmierz bieg 4,3 km A
431 Paweł Skornowicz 1971 Kaźmierz WUEF Tri Team - poMOCNI bieg 10km A
432 Beata Nadobnik 1972 Kaźmierz bieg 4,3 km A
433 Marta Kaczmarek 1982 Kaźmierz bieg 4,3 km A
434 Magdalena Rosińska 1995 Kaźmierz bieg 4,3 km A
435 Ania Makowska 1992 Kaźmierz bieg 4,3 km A
436 Monika Mańkowska 1981 Kaźmierz bieg 4,3 km A
437 Edek Nadobnik 1973 Kaźmierz bieg 4,3 km A
438 Magdalena Winiecka 1994 Kaźmierz bieg 10km A
439 Ela Bogała 1976 Kaźmierz ZAPRAWIENI W BOJU bieg 4,3 km A
440 Kubuś Łuczak 1994 Kaźmierz Brygada Rumcajsa Rojbera bieg 10km A
441 Anna Banaszczyk 1963 Kaźmierz bieg 4,3 km A
442 Bogumiła Magdziarek 1970 Kaźmierz bieg 10km A
443 Bartek Nadobnik 2002 Kaźmierz ORLIK KAŹMIERZ bieg 4,3 km A
444 Henryka Kubiak 1973 Kaźmierz bieg 10km A
445 Andrzej Jakubowski 1980 Kaźmierz bieg 4,3 km A
446 Rafał Kasprzyk 1974 Kaźmierz ZAPRAWIENI W BOJU bieg 10km A
447 Jakub Łuczak 1994 Kaźmierz Brygada Rumcajsa Rojbera bieg 10km A
448 Paula Poźniak 1994 Kępno Elturisto bieg 10km A
449 Paula Merda 1992 Kicin bieg 4,3 km A
450 Monika Pawlik 1975 Kicin Biegacze Juniora Runners Team Nordic Walking 4,3km A
451 Joanna Domań 1976 Kiekrz bieg 10km A
452 Maria Matuszek 1956 Kiekrz KTR bieg 4,3 km A
453 Maciej Czajkowski 1976 Kiekrz bieg 4,3 km B
454 Karolina Bućko 1973 Kiekrz Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A
455 Paweł Kozłowski 1979 Kiekrz bieg 10km A
456 Kinga Ochocka 1977 Kiekrz bieg 10km A
457 Mikołaj Bućko 2002 Kiekrz bieg 10km A
458 Krzysztof Ochocki 1975 Kiekrz bieg 10km A
459 Dorota Dolata 1962 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
460 Danuta Sziwa 1957 Kiekrz bieg 4,3 km A
461 Danuta Niklaus 1959 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
462 Magdalena Rataj 1999 Kierzkowo Idealnie Niedoskonali bieg 4,3 km A
463 Katarzyna Rataj 1992 Kierzkowo Idealnie Niedoskonali bieg 4,3 km A
464 Jakub Magdziński 1997 Kiszewko bieg 10km A
465 Adam Snuszka 1970 Kiszkowo No Excuses Team bieg 10km A
466 Danka Kubiak 1973 Kiszkowo bieg 10km A
467 Sandra Kubiak 2000 Kiszkowo bieg 4,3 km A
468 Wioleta Snuszka 1973 Kiszkowo Nordic Walking 4,3km A
469 Katarzyna Strzyzewska 1990 Klecko bieg 4,3 km A
470 Marta Rydzewska 1986 Kleczew bieg 10km B
471 Przemysław Prusakiewicz 1983 Kleszczewo bieg 10km A
472 Piotr Reszke 1972 Kobylnica Samodzielny bieg 4,3 km A
473 SEBASTIAN TORCHALA 1977 Kobylnica bieg 10km A
474 Małgorzata Napierała 1981 Kobylniki Torpol Running Team bieg 4,3 km A
475 Marta Tomczuk 1980 Kobyłka Spartanie Dzieciom bieg 10km A
476 Marcin Tomczuk 1978 Kobyłka bieg 10km B
477 Karol Walter 1989 Kokoszczyn Drużyna Szpiku bieg 10km A
478 Marika Kaczmarek 1997 Komorniki bieg 4,3 km A
479 Marcin Malinowski 1978 Komorniki Piotr i Paweł Marka Formy bieg 10km A
480 Marek Zięciak 1956 Komorniki bieg 10km B
481 Nikodem Trybuś 1995 Komorniki bieg 10km B
482 Jarek Tunowski 1987 Komorniki bieg 10km A
483 Sebastian Chamera 1994 Komorniki Typowy Jeleń bieg 10km A
484 Zenon Filipowski 1973 Komorniki SCIM / W TRITEAM bieg 10km A
485 Łukasz Szrywer 1989 Komorniki bieg 10km B
486 Marcin Józefowski 1982 Komorniki bieg 4,3 km A
487 Monika Jóskowiak 1983 Komorniki bieg 10km B
488 Dariusz Szukała 1980 Komorniki Kibolski KS bieg 10km B
489 JULIA KOBRZENIECKA 1981 Komorniki PayU Team bieg 10km A
490 Karolina Zięciak 1986 Komorniki bieg 10km B
491 Daniel Roszak 1978 Komorniki Radaway Run Crew bieg 10km A
492 Karolina Winkowska 1982 Komorniki bieg 10km B
493 Monika Jóskowiak 1983 Komorniki bieg 4,3 km A
494 Jacek Głowacki 1981 Komorniki RunForFun bieg 4,3 km A
495 Dominik Tomiak 1980 Komorniki Grzmot Komorniki bieg 10km A
496 Oliwia Kaczmarek 2002 Komorniki bieg 4,3 km A
497 Daria Lutomska 1987 Komorniki bieg 4,3 km A
498 Anita Wegnerowicz 1975 Komorniki bieg 4,3 km A
499 Monika Miłowska 1976 Komorniki bieg 10km A
500 Marian Michałek 1971 Komorniki bieg 10km A