Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
401 Anna Waloszek 1992 Zagórów bieg 4,3 km A
402 Anna Wójtych 1976 Gołańcz Nordic Walking 4,3km A
403 Anna Krzyżańska 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
404 Anna Zwolińska 1992 Rosnowo bieg 4,3 km A
405 Anna Banaszczyk 1963 Kaźmierz bieg 4,3 km A
406 Anna Wiśniewska 1987 Krosno bieg 10km A
407 Anna Straszewska 1981 Poznań bieg 4,3 km A
408 Anna Babińska 1973 Poznań Dynamic Nordic Walking 4,3km A
409 Anna Walczak 1984 Swarzędz bieg 4,3 km B
410 Anna Tomczak 1976 Poznań bieg 4,3 km A
411 Anna Firlej 1994 Kalsk bieg 4,3 km A
412 Anna Małecka 1976 Szczecin bieg 4,3 km A
413 Anna Zasada 1977 Koło Nordic Walking 4,3km A
414 Anna Stefańska - Żabiuk 1981 Ostrów Wielkopolski bieg 4,3 km A
415 Anna Gadzińska 1990 Gniezno bieg 4,3 km A
416 Anna Wojtkowiak 1992 Gowarzewo Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 4,3 km A
417 Anna Marecka 1990 Poznań bieg 4,3 km A
418 Anna Kozłowska 1977 Szczecinek bieg 10km A
419 Anna Kabat 1992 Baranowo bieg 10km A
420 Anna Górska 1989 Dąbrówka #OwocBiega bieg 4,3 km A
421 Anna Sopinka 1994 Poznań bieg 10km A
422 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 4,3 km A
423 Anna Błociszewska - Starczyńska 1978 Poznań bieg 4,3 km A
424 Anna Aniołek 1982 Poznań bieg 4,3 km A
425 Anna Skrzypiec 1984 Napachanie Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
426 Anna Stróżyk 1988 Poznań bieg 4,3 km A
427 Anna Świt 1987 Suchy Las bieg 10km A
428 Anna Gawron 1997 Poznań Dyszące Susły bieg 4,3 km A
429 Anna Binkowska 1978 Luboń bieg 10km A
430 Anna Pawlicka 1997 Poznań bieg 4,3 km A
431 Anton Kimnatnyi 1984 Poznań bieg 10km A
432 Antonina Boichuk 1998 Poznań bieg 4,3 km A
433 Antonina Kania 1978 Plewiska bieg 10km A
434 Arkadiusz Brodziak 1987 Garby Bro-Tech bieg 10km A
435 Arkadiusz Kaczmarek 1995 Chomęcice bieg 10km B
436 Arkadiusz Robak 1993 Krzymów Brzeźno bieg 4,3 km B
437 Arkadiusz Jaskuła 1981 Poznań bieg 4,3 km A
438 Arkadiusz Klapiński 1978 Mrowino bieg 10km A
439 Arkadiusz Grabarek 1991 Zaniemyśl Polonia Środa bieg 10km A
440 Arkadiusz Muskosz 1993 Poznań bieg 4,3 km A
441 Arkadiusz Siwek 1995 Poznań bieg 10km A
442 Arleta Kruszka 1964 Poznan Marsz Po Zdrowie Nordic Walking 4,3km A
443 Arleta Pawłowska 1972 Wągrowiec KDN Nordic Walking 4,3km A
444 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las BBKTS / parkrun Poznań bieg 4,3 km A
445 Artur Cichy 1978 Luboń KS Majezon bieg 10km A
446 Artur Banach 1975 Poznan biegacz indywidualny bieg 10km B
447 Artur Słomiński 1984 Oborniki krav-maga oborniki bieg 10km A
448 Artur Dubert 1979 Poznan bieg 10km A
449 Artur Kątowski 1975 Sławienko bieg 10km B
450 Artur Kasprzak 1995 Kościan Team Transformers Leszno bieg 10km A
451 Artur Grajewski 1982 Warszawa Spartanie Dzieciom bieg 10km A
452 Artur Leśniewski 1984 Poznań bieg 10km A
453 Artur Przybysz 1993 Poznań Biegaj po Endorfiny bieg 10km A
454 Artur Kędzierski 1982 Poznań bieg 10km A
455 Artur Kowalski 1992 Tarnowo Podgórne bieg 4,3 km B
456 Asia Gorgolewska 1992 Poznań bieg 10km A
457 Astrida Cicha 1973 Zielątkowo bieg 10km A
458 Barbara Drewnowska 1972 Trzcianka ZASAPANI Nordic Walking 4,3km A
459 Barbara Rozynek 1949 Poznań Nordic Walking 4,3km A
460 Barbara Malińska 1976 Poznań bieg 4,3 km A
461 Barbara Szmańda 1955 Poznań bieg 4,3 km A
462 Barbara Bazelak 1992 Brodnica bieg 4,3 km A
463 Barbara Wołoszka 1983 Międzyrzecz bieg 4,3 km B
464 Barbara Karauda 1988 Poznań bieg 10km B
465 Barbara Tomczak 1994 Szewce -- bieg 4,3 km A
466 Barbara Niedobecka-Siekiera 1976 Poznań bieg 10km A
467 Barbara Swajdo 1984 Poznań bieg 10km B
468 Bartek Głuszak 1999 Nekla UKS Szybki Lopes Nekla bieg 10km A
469 Bartek Nadobnik 2002 Kaźmierz ORLIK KAŹMIERZ bieg 4,3 km A
470 Bartek Malinowski 1977 Poznań bieg 10km A
471 Bartosz Cegielski 1979 Poznań bieg 4,3 km A
472 bartosz żyła 1985 poznan bieg 10km A
473 Bartosz Płociennik 1993 Poznań bieg 10km A
474 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn Bukowski Klub Biegacza bieg 10km A
475 Bartosz Zamiara 1986 Łubowo bieg 10km A
476 Bartosz Gurzęda 1989 Czarnków bieg 10km A
477 Bartosz Bardziński 1969 Poznań Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań bieg 4,3 km A
478 Bartosz Bergander 1983 Rokietnica bieg 4,3 km B
479 bartosz kaiser 1978 plewiska czekam na snieg! bieg 10km A
480 Bartosz Kościelniak 1994 Czerniejewo bieg 10km B
481 Bartosz Piskorski 2000 Poznań bieg 4,3 km A
482 Bartosz Machoński 1974 Poznań Hitcena.pl bieg 10km A
483 Bartosz Święcicki 1979 Poznań Progressing well bieg 4,3 km A
484 Bartosz Przybysz 1981 Swarzędz bieg 4,3 km A
485 Bartosz Sobkowiak 1988 Oborniki MST bieg 10km A
486 Bartosz Kowalski 1981 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km A
487 Bartosz Rupocinski 1998 Poznań bieg 10km A
488 Bartosz Jarocki 1990 Rogoźno bieg 10km A
489 Bartosz Wojciechowicz 1984 Poznań bieg 10km A
490 Bartosz Dubas 1987 Poznań Otchłań Hadesu bieg 4,3 km A
491 Bartosz Rakowski 1979 Poznań HERNIK TEAM bieg 4,3 km A
492 Bartosz Świgoń 1976 Poznań gożdziki przy lodzie bieg 10km B
493 Bartosz Ćmiel 1983 Wałcz 1kadr.pl bieg 10km A
494 Bartosz Trawczyński 1986 Baranowo Nordic Walking 4,3km B
495 Bartosz Berłowski 1986 Plewiska Albeco Team bieg 10km A
496 Bartosz Andrzejewski 1992 Plewiska bieg 10km B
497 Bartosz Tabat 1984 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 4,3 km A
498 Bartłomiej Krzysztofek 1994 Więcbork tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
499 Bartłomiej Zwoliński 1990 Rosnowo bieg 4,3 km A
500 Bartłomiej Bańka 1994 Poznań bieg 10km A