Lista startowa - VI Bieg Mikołajkowy Poznań 2019

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
401 Anna Warzecha 1980 Suchy Las SERIKON TEAM bieg 4,3 km A
402 Sławomir Wasiak 1990 Poznań bieg 10km A (karnet)
403 Krzysztof Waśko 1989 Bugaj bieg 10km A (karnet)
404 Aneta Waszyńska 1982 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
405 Rafał Wawrzyniak 1975 Oborniki Raf-Stol Biega bieg 5km A (karnet)
406 Ewa Wawrzyniak 1979 Oborniki Raf-Stol Biega bieg 5km A (karnet)
407 PIOTR WĘCLEWSKI 1984 poznań PROCAR Auto Części bieg 4,3 km A
408 Grzegorz Wegiera 1974 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA Nordic Walking 4,3km A
409 Maria Wełniak 1981 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
410 Gochaa Widomska 1988 Śrem Pepa biega bieg 10km A (karnet)
411 Jagoda Wilk 1976 Krzyż Wlkp KLUB BIEGACZA ''AKTYWNI'' KRZYŻ WLKP bieg 10km A (karnet)
412 Bartłomiej Wilk 1990 Poznań bieg 10km A (karnet)
413 AGNIESZKA Windysz 1987 Dębno bieg 10km A
414 Mirka Wisiorek 1991 poznań Pjotery bieg 4,3 km A
415 Dorota Witczak 1968 Śrem bieg 4,3 km A
416 Ewelina Witkowska 2000 Poznań bieg 4,3 km A
417 Maciej Witkowski 1977 Poznań bieg 4,3 km A
418 Karolina Witucka 2006 Poznań Rocznik 2008 NW 5 km A (karnet)
419 Jacek Witucki 1971 Poznań AW Nordic Walking 4,3km A
420 Andrzej Woga 1965 Poznań KB DęBIEC bieg 10km A
421 Bartosz Wojciechowicz 1984 Poznań bieg 10km A
422 Renata Wojciechowska 1977 Luboń bieg 5km A (karnet)
423 Marta Wojcieszak 1993 Nowy Tomyśl bieg 10km A (karnet)
424 ANNA WOJTCZAK 1978 ZWOLA Nordic Walking 4,3km B
425 Ireneusz Wojtera 1972 Poznań bieg 4,3 km A
426 Anna Wojtkowiak 1992 Lusowo Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 4,3 km A
427 wiktoria wozniak 2001 pniewy TEAM POSTĘP PNIEWY Nordic Walking 4,3km A
428 Tomasz Wołyński 1988 Zalasewo Consdata Supersportowy TEAM bieg 10km A
429 Tomek Wrąbel 1978 Poznań bieg 10km A (karnet)
430 Patryk Wurst 1989 Gaj Wielki Zabiegany Dżejuś bieg 4,3 km A
431 Marek Włoszyński 1972 Luboń bieg 10km A (karnet)
432 Łukasz Żak 1980 Poznań bieg 10km A
433 ANNA ZASADA 1977 KOŁO NEW4YOU KOŁO NW 5 km A (karnet)
434 Jakub Zbierski 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
435 Marzena Zemler 1979 Mirosławki bieg 10km A (karnet)
436 Kinga Zielińska 1979 Poznań P.H.P. Metal-Stop Kinga Zielińska bieg 4,3 km A
437 Natalia Zimna 1986 Poznań bieg 4,3 km A
438 Dorota Zowczak 1983 Poznań Rawa Team bieg 5km A (karnet)
439 Maciej Zowczak 1983 Komorniki bieg 5km A (karnet)
440 Kalina Żołądkowska 1981 Środa Wielkopolska 6 łap bieg 5km B (karnet)
441 Michał Żołądkowski 1981 Środa Wielkopolska bieg 5km B (karnet)
442 Wojciech Żołnierek 1989 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A (karnet)
443 Piotr Żuchlewski 1980 Poznań bieg 10km A (karnet)
444 Jarosław Zwiernik 1971 Środa Wlkp. bieg 10km A
445 Agnieszka Zwolińska 1982 Poznań Poznań bieg 10km A (karnet)
446 Mariusz Łakota 1985 Szamotuły bieg 5km A (karnet)
447 Kaja Łata 1993 Poznań bieg 5km A (karnet)
448 Magdalena Ławniczak 1980 Luboń # DRUŻYNA SZPIKU bieg 4,3 km A
449 Bożena Łentek 1962 Barlinek bieg 4,3 km B
450 Wiesław Łentek 1963 Barlinek bieg 4,3 km B
451 Barbara Łochowska 1971 Konstantynów Łódzki bieg 5km A (karnet)
452 Mariusz Łochowski 1970 Konstantynów Łódzki bieg 4,3 km B
453 Łukasz Łowiński 1981 Komorniki Inteligentnafarma.pl bieg 10km A (karnet)
454 Stanisław Łyżwa 1988 Głogów bieg 10km B