Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
401 Katarzyna Dragońska 1990 Szamotuły bieg 4,3 km A
402 Marlena Drajerczak 1978 Poznan bieg 4,3 km A
403 Żaneta Drapik 1994 Boguszyn bieg 4,3 km A
404 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo bieg 4,3 km B
405 Damian Dresler 1996 Plewiska bieg 4,3 km A
406 Iwona Dresler 1973 Głuchowo Mamy - Biegamy bieg 4,3 km A
407 Maciej Drewniak 1981 Poznań CSWLąd POZNAŃ bieg 10km A
408 Barbara Drewnowska 1972 Trzcianka ZASAPANI Nordic Walking 4,3km A
409 Adam Drewnowski 1969 Trzcianka ZASAPANI bieg 4,3 km A
410 Adrian Drews 1992 Popowo Kościelne Nowak Run bieg 4,3 km A
411 Dominika Drgas 1981 Poznań bieg 10km A
412 Magdalena Drobińska 1991 Poznań bieg 4,3 km B
413 Anna Dróbka-Rejmoniak 1982 Wągrowiec Nordic Walking 4,3km A
414 Natalia Drozdowska-Król 1988 Kórnik Hermes Team bieg 4,3 km B
415 Łukasz Drożdżyński 1984 Poznań Jeździmy dla Filipa bieg 4,3 km A
416 Patrycja Drzewiecka 1993 Chodzież bieg 4,3 km A
417 Bartosz Dubas 1987 Poznań Otchłań Hadesu bieg 4,3 km A
418 Artur Dubert 1979 Poznan bieg 10km A
419 Halina Dubiał 1955 Leszno Babcie Biegają bieg 4,3 km A
420 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły bieg 10km A
421 Marcin Duda 1979 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele bieg 4,3 km B
422 Radosław Dudek 1999 Rzeszów bieg 10km A
423 Mikołaj Dudek 1992 Poznań bieg 4,3 km A
424 Sławomir Dudziak 1989 Mosina PKP S.A. bieg 10km A
425 Kinga Dudziak-Klapka 1978 Osieczna Team Transformers Leszno bieg 10km A
426 Anna Dudzińska 1980 Rokietnica Rokietnica Biega bieg 10km B
427 Wojciech Dudziński 1982 Międzyrzecz bieg 4,3 km B
428 Katarzyna Dukat 1984 Murowana Goślina bieg 10km A
429 Patrycja Dukat 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 4,3 km A
430 Rafał Dulewicz 1976 Końskie PASAT KOŃSKIE bieg 4,3 km B
431 Marcin Duliński 1976 Warszawa Spartanie Dzieciom bieg 10km A
432 Piotr Duszyński 1984 Poznań bieg 10km B
433 Dariusz Duszyński 1985 Krzykosy bieg 10km A
434 Michał Dutkiewicz 1984 Poznań bieg 10km B
435 Anna Dydymska 1983 Puszczykowo bieg 4,3 km A
436 Przemysław Dygdoń 1974 Warszawa Spartanie Dzieciom bieg 10km A
437 Bożena Dyjak 1963 Wrocław bieg 10km A
438 Witek Dykcik 1989 Skórzewo bieg 10km A
439 Andrzej Dylewski 1961 Poznań bieg 10km A
440 Irmina Dymarska 1989 Tuliszków KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA bieg 10km A
441 Patryk Dymecki 1979 Poznań bieg 4,3 km A
442 Aleksandra Dymowska 1981 Luboń bieg 10km B
443 Piotr Dymowski 1982 Luboń bieg 10km A
444 Olga Dysput 1989 Poznań bieg 4,3 km A
445 Irmina Dyzma 1984 Błażejewko bieg 4,3 km A
446 Weronika Dziadosz 1994 Wałcz bieg 10km A
447 Małgorzata Dzialoszynska 1982 Ostrow Wlkp. bieg 4,3 km A
448 Magdalena Dziamska 1989 Otorowo bieg 4,3 km A
449 Aneta Dzierżewska 1993 Gniezno bieg 4,3 km B
450 Ryszard Dzikowski 1959 Murowana Goślina K.B.Gepard bieg 10km A
451 Witold Dzitkowski 1985 Gowarzewo Innvigo bieg 10km A
452 Jarosław Dziubałka 1975 Czapury #bedechudyja bieg 10km B
453 Martyna Dziudzia 1993 Poznań bieg 4,3 km A
454 Lucyna Dziudzia 1990 Poznań bieg 4,3 km A
455 Paulina Dziudzia 1997 Poznań bieg 4,3 km A
456 Ewa Dzwończyk 1996 Gorzów Wielkopolski bieg 4,3 km A
457 Katarzyna Elias 1965 Poznań bieg 10km B
458 Piotr Erchard 1989 Poznań bieg 10km A
459 Ewa Ewertowska 1968 Poznań Nordic Walking Kiekrz Poland Nordic Walking 4,3km A
460 Katarzyna Falkowska 1987 Poznań bieg 4,3 km A
461 ilona falkowska 1954 poznan Nordic Walking 4,3km A
462 Edyta Faltyńska 1972 Poznań Daleko jeszcze? bieg 4,3 km A
463 Jakub Faron 1982 Oborniki Just4Fun bieg 10km A
464 Joanna Figiela 1989 Poznań Idealnie Niedoskonali bieg 4,3 km A
465 Monika Figiela 1991 Poznań Idealnie Niedoskonali bieg 4,3 km A
466 Angelika Figlarz 1973 Poznań bieg 4,3 km A
467 Mateusz Figlerowicz 1992 Poznań bieg 10km A
468 Renata Figlewska 1983 Poznań bieg 4,3 km A
469 Zbigniew Filipiak 1969 Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska bieg 10km A
470 Mateusz Filipiak 1998 Poznań KS Hades Poznań bieg 4,3 km A
471 Zenon Filipowski 1973 Komorniki SCIM / W TRITEAM bieg 10km A
472 Ewelina Firlej 1990 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 4,3 km A
473 Anna Firlej 1994 Kalsk bieg 4,3 km A
474 VIOLETTA FLACZYŃSKA 1953 POZNAŃ Nordic Walking 4,3km A
475 Marek Flejszman 1972 Poznań bieg 10km A
476 Julia Fliegner 1985 Poznań bieg 10km A
477 Sabina Foremska 1978 Rokietnica bieg 4,3 km A
478 Jolanta Fortuna-Czmok 1977 Swarzędz bieg 4,3 km B
479 Eliza Frąckowiak 1967 Poznań Nordic Walking 4,3km A
480 Karolina Frąckowiak 1978 Tarnowo Podgórne bieg 4,3 km B
481 Jakub Frąckowiak 1998 Poznań bieg 4,3 km A
482 Mateusz Frąckowiak 1982 Poznań bieg 10km A
483 JUSTYNA FRAMSKA 1976 ZATOM STARY Biegacze PMI bieg 10km A
484 magdalena frankowicz 1983 Poznań SNY bieg 10km A
485 Łukasz Frankowski 1984 Poznań bieg 10km A
486 Magdalena Fret-Gołaś 1991 Turek bieg 4,3 km A
487 Marcin Frydrych 1978 Rokietnica Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
488 Jakub Furmanek 1995 Kamienna Góra bieg 10km A
489 Mateusz Furmaniak 1989 Mrowino Husaria Race Team bieg 4,3 km A
490 Edyta Furmaniak 1974 Poznan Kombinat Reklamy bieg 4,3 km B
491 Łukasz Furmaniak 1980 Szamotuły bieg 10km A
492 AGNIESZKA GABRYSZ 1975 Poznań Ciastki.pz bieg 10km A
493 Patrycja Gaca 1990 Wągrowiec bieg 4,3 km B
494 KATARZYNA GACKOWSKA 1965 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
495 Izabela Gadzińska 1993 Gniezno wkurw_team bieg 4,3 km A
496 Anna Gadzińska 1990 Gniezno bieg 4,3 km A
497 Wojciech Gajda 1987 Suchy Las bieg 10km A
498 Jolanta Gajda 1969 Poznań bieg 10km B
499 ANDRZEJ GAJKOWSKI 1973 WIEWIERZ Endorfiny Wasosz bieg 4,3 km B
500 Adam Gajniak 1999 Stęszew bieg 10km A