Lista startowa - VI Bieg Mikołajkowy Poznań 2019

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
301 Grażyna Porada 1963 Poznań WTRI Team Nordic Walking 4,3km A
302 Marek Porada 1963 Poznań Hernik Team / WTRI TEAM bieg 10km A
303 Artur Porada 1990 Poznań WTRI Team bieg 10km A
304 Gosia Posłuszna 1978 Oborniki Walk & Run Team Oborniki Nordic Walking 4,3km A
305 Przemysław Południak 1995 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK bieg 10km A (karnet)
306 Elżbieta Południak 1964 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK bieg 10km A (karnet)
307 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 10km A
308 Karol Pretnicki 1956 Poznan 1956 Nordic Walking 4,3km A
309 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica Rokietnica Biega bieg 10km A
310 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km A (karnet)
311 Wioletta Przybylska - Kaczmarek 1981 POZNAŃ Wioletta Przybylska - Kaczmarek bieg 10km A
312 Jakub Przybylski 1995 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A (karnet)
313 Urszula Przytarska 1983 Gdańsk bieg 5km A (karnet)
314 Joanna Raś 1996 Poznań 1996 bieg 4,3 km A
315 Mariusz Raś 1971 Poznań bieg 4,3 km A
316 Paweł Ratajczak 1985 Lusowo bieg 10km A (karnet)
317 Piotr Reszke 1972 Kobylnica Stokowski Projekt Maraton bieg 10km A
318 Krzysztof Roszczenko 1976 Poznań NOGI DO GÓRY I DO PRZODU bieg 5km A (karnet)
319 Tomasz Roszkowski 1986 Warszawa Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów Pogoni Was Mieczem bieg 10km A
320 Magdalena Różańska 1976 Warszawa bieg 4,3 km A
321 Zofia Różańska 2003 Warszawa bieg 4,3 km A
322 Robert Różański 1969 Warszawa bieg 4,3 km A
323 Maciej Rudawski 1983 Trzciel Walk & Run Team Oborniki NW 5 km A (karnet)
324 Łukasz Rudawski 1982 Poznań bieg 4,3 km A
325 Piotr Rudawski 1987 Trzciel NW 5 km A (karnet)
326 Anna Rybarczyk 1978 Poznań BBKTS bieg 4,3 km A
327 Tomasz Ryczak 1985 Poznań Michałek & Marta Team bieg 4,3 km A
328 Marta Rydzewska 1986 Kleczew Ohana bieg 10km A (karnet)
329 Ela Rydzewska 1980 Poznań Ohana bieg 10km A (karnet)
330 Malgorzata Rzekanowska 1981 Zlotniki bieg 4,3 km A
331 Arkadiusz Rzekanowski 1981 Złotniki bieg 4,3 km A
332 Lidia Sęczkowska 1979 Poznań Banda Drombo bieg 5km A (karnet)
333 Małgorzata Sędrowicz 1974 Szamotuły bieg 4,3 km B
334 Maciej Sędrowicz 1997 Szamotuły bieg 4,3 km B
335 Sylwia Seifert 1972 Poznań SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
336 Łukasz Semik 1991 Głogów Biegam Bo Lubię Głogów/Poznań bieg 10km A (karnet)
337 Adrian Sierzant 1989 Poznań S-brothers bieg 10km A
338 Marek Sikora 1976 Głogów BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW bieg 5km A (karnet)
339 Natalia Skolarus 1971 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA Nordic Walking 4,3km A
340 Sebastian Skolarus 1975 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA Nordic Walking 4,3km A
341 Leszek Skórnicki 1971 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
342 Michał Skrzypczak 1974 Poznań bieg 5km A (karnet)
343 Mateusz Skrzypczak 1986 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
344 Natalia Skrzypczak 1992 Poznań . bieg 10km A (karnet)
345 Anna Skrzypiec 1984 Napachanie Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
346 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo Night Runners Września bieg 4,3 km A
347 Monika Sobczak-Waliś 1980 Lisków bieg 10km A
348 Agnieszka Sobocińska-Filut 1978 Poznań bieg 5km A (karnet)
349 ROBERT SOWA 1979 ZALASEWO bieg 10km A (karnet)
350 Marek Stachowiak 1978 Rokietnica Rokietnica Biega bieg 10km A
351 agnieszka stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
352 Danuta Stachowiak 1974 Rokietnica Rokietnica Biega bieg 10km A
353 Józef Stańczyk 1956 Dachowa bieg 10km A
354 Krzysztof Staniecki 1978 Oborniki Wlkp bieg 4,3 km A
355 Tomasz Starczyński 1979 Gowarzewo Team Aktywny Stęszew bieg 10km A
356 Andrzej Starkbauer 1963 Rokietnica bieg 4,3 km A
357 Katarzyna Starkbauer 1965 Rokietnica Nordic Walking 4,3km A
358 Agnieszka Staszak 1977 Złotniki bieg 10km A
359 Radosław Staszak 1975 Złotniki bieg 10km A
360 Adam Stawicki 1966 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 10km A
361 Łukasz Steczko 1990 Poznań bieg 10km B (karnet)
362 Katarzyna Stempniak 1981 Hel REBELS LEGION TEAM bieg 4,3 km A
363 Zbigniew Stempniak 1976 Hel REBELS LEGION TEAM bieg 4,3 km A
364 Ewa Stempniak 1984 Szamocin bieg 4,3 km A
365 Lidia Stempniak-Lechowicz 1983 Szamocin bieg 4,3 km A
366 DARIUSZ STENCEL 1964 Poznań bieg 10km B (karnet)
367 Michalina Stopka 1988 Góra bieg 10km A (karnet)
368 Agata Strykowska 1986 Poznań bieg 5km A (karnet)
369 Katarzyna Strzeszyńska 1984 Rokietnica bieg 5km A (karnet)
370 Marcin Strzeszyński 1985 Rokietnica bieg 5km B (karnet)
371 Joanna Surma 1982 Piła niepokonani bieg 5km A (karnet)
372 Małgorzata Świerczek 1974 Gniezno bieg 5km A (karnet)
373 Katarzyna Świtaj 1994 Szczecinek parkrun szczecinek bieg 4,3 km A
374 Klaudia Szczepaniak 1987 Gostyń bieg 5km B (karnet)
375 Joanna Szczerbal 1990 Bruszczewo Dirty Sparrows bieg 5km A (karnet)
376 Mariola Szemiel-afek POZNAŃ A (karnet)
377 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
378 Hanna Szulc 1970 Poznań Marsz Po Zdrowie Nordic Walking 4,3km A
379 Roksana Szymańska 1978 Poznań bieg 10km A
380 Maciej Szymendera 1978 Fałkowo Ludzie Borowe bieg 10km A (karnet)
381 Michał Szymków 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
382 Natalia Szymkowiak 1981 Dopiewo SZYMTEAM bieg 10km A
383 Sławomir Szyperski 1972 Bydgoszcz bieg 4,3 km A
384 Maciej Talarek 1975 Oborniki bieg 4,3 km A
385 Paulina Tatarek 1979 Rawicz bieg 5km A (karnet)
386 Marta Tetzlaw-Dering 1984 Słubice bieg 10km B (karnet)
387 Damian Tomas 1990 Poznań D&W bieg 10km A
388 Tomasz Tomelka 1986 Tarnowo Podgórne bieg 10km A (karnet)
389 Sławomir Tomkowiak 1978 Poznań 3:33 TEAM bieg 10km A
390 Aleksandra Tomkowiak 1975 Poznań 3:33 TEAM bieg 10km A
391 Sebastian Torchala 1977 Kobylnica J&ZTORCH bieg 10km B (karnet)
392 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A (karnet)
393 Tomasz Trzebiński 1996 Poznań Zakład Fryzjerski Zaskakująco Dobrze bieg 10km A (karnet)
394 Justyna Turska 1995 Poznań bieg 5km A (karnet)
395 Ewelina Tusińska 1983 Białośliwie Nordic Walking 4,3km A
396 Agnieszka Tyczewska 1989 Nowy Tomyśl bieg 10km A
397 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
398 Ewelina Walczak 1993 Śrem Dzikie Kuny ŚREM bieg 5km A (karnet)
399 Łukasz Walczak 1983 Lusowo bieg 10km A
400 Mariola Waliszak 1967 Skrzynki bieg 10km A (karnet)