Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
301 Bartosz Cegielski 1979 Poznań bieg 4,3 km A
302 Patrycja Ceglarz 1996 Poznań Decathlon Swadzim bieg 4,3 km B
303 Patrycja Chajec 1985 Poznań Dirty Sparrows bieg 4,3 km A
304 Sebastian Chamera 1994 Komorniki Typowy Jeleń bieg 10km A
305 Ilona Chałubińska 1989 Komorniki bieg 4,3 km A
306 Magdalena Chlebowska 1974 Poznań Biegajnia Poznań bieg 10km A
307 Mateusz Chmiel 1996 Poznań bieg 10km A
308 Iwona Chmielarczyk 1973 Oborniki KĘSY TEAM bieg 4,3 km A
309 Aleksandra Chmielewska 1995 Gniezno bieg 4,3 km A
310 Karolina Chmielewska 1975 Luboń Luboński Klub Biegacza bieg 10km A
311 Jarosław Chmielewski 1969 Luboń bieg 10km A
312 Teresa Chmielińska 1972 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
313 Aniela Chocholska 1976 SUCHY LAS bieg 4,3 km A
314 Aleksandra Chomik 1997 Głogów bieg 10km A
315 Anna Chrapun 1983 Wiśniewo bieg 4,3 km B
316 Mariusz Chłędowski 1989 Kostrzyn Walka Kostrzyn bieg 4,3 km A
317 Daria Ciborska 2001 Poznań bieg 4,3 km A
318 Astrida Cicha 1973 Zielątkowo bieg 10km A
319 Piotr Cichała 1987 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km A
320 Beata Cichewicz 1969 Swarzędz kobietybiegaja.pl/wszystkoobieganiu.pl bieg 10km A
321 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
322 Przemysław Cichowlas 1991 Miejska Górka TRANSFORMERS Active Lifestyle Team bieg 4,3 km A
323 Artur Cichy 1978 Luboń KS Majezon bieg 10km A
324 Katarzyna Ciebielska 1989 Chrzypsko Wielkie bieg 4,3 km B
325 Ewa Cierpicka 1976 Rokietnica bieg 4,3 km A
326 Tomasz Cierpicki 1975 Rokietnica bieg 4,3 km A
327 Agnieszka Ciesielska 1983 Leszno bieg 4,3 km A
328 Anita Ciesiółka 1976 Obrzycko bieg 4,3 km A
329 Gosia Cieslak 1984 Poznan bieg 4,3 km A
330 Mateusz Cieślewicz 1974 Poznań bieg 4,3 km A
331 Patrycja Cieślicka 1995 Słupca bieg 10km A
332 Dawid Cieślik 1989 Poznań Kohorta Poznań bieg 10km A
333 Agnieszka Cieślik 1978 Przeźmierowo bieg 4,3 km A
334 Julia Cieślik 1995 Strzelno bieg 4,3 km A
335 Bartłomiej Cieslik 1978 Poznań Solaris bieg 10km A
336 Ilona Cieślińska 1977 Zielątkowo Nordic Walking 4,3km A
337 Aleksandra Cioch 1995 Piła bieg 4,3 km A
338 Karol Ciszak 1980 Poznań Deloitte Adventure Team bieg 10km A
339 Piotr Ciszewski 1992 Poznań bieg 4,3 km A
340 Bartosz Ćmiel 1983 Wałcz 1kadr.pl bieg 10km A
341 Andrzej Cwojdziński 1975 Poznań bieg 4,3 km A
342 Agnieszka Cybulska 1984 Poznań bieg 10km A
343 Dariusz Cybulski 1981 Poznań KB Intrex Poznań bieg 10km A
344 Wioletta Cyganik 1965 Trzcianka ZASAPANI Nordic Walking 4,3km A
345 Urszula Cyraniak 1971 Koziegłowy Czerwonak Biega bieg 10km A
346 Adrianna Czaczyk 1992 Suchy Las bieg 10km B
347 Justyna Czaja 1972 Poznań bieg 4,3 km A
348 Ela Czajka 1989 Poznań bieg 10km A
349 Justyna Czajko 1982 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km B
350 Ewa Czajkowska 1975 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 4,3 km A
351 Maciej Czajkowski 1976 Kiekrz bieg 4,3 km B
352 Bożena Czaprańska 1960 Sieraków bieg 4,3 km A
353 Klaudiusz Czarnecki 2001 Swarzędz bieg 4,3 km A
354 Anna Czarnkowska 1986 Mieczewo Menas Team bieg 10km A
355 Łukasz Czekatowski 1982 Rokietnica bieg 10km A
356 Magdalena Czeluśniak 1993 Kraków bieg 10km A
357 Justyna Czerczak 1985 Mosina bieg 4,3 km A
358 Emil Czerczak 1983 Mosina Nordic Walking 4,3km A
359 JERZY CZERNIA 1970 STRASZYN STARSZNI SĄSIEDZI bieg 10km B
360 MICHALINA CZERNIA 1996 STRASZYN STRASZNi SĄSIEDZI bieg 10km B
361 Marcin Czerniak 1997 Siedlec bieg 4,3 km A
362 Rafał Czetowicz 1996 Kłodawa bieg 10km A
363 ROBERT CZMOK 1977 Swarzędz bieg 4,3 km A
364 Patrycja Dabkowska 1977 Barchlin speed feet '16 bieg 10km A
365 Romana Dąbrowska 1981 Poznań bieg 10km B
366 Dawid Dąbrowski 1981 Kościan Kościan Team bieg 10km A
367 Marek Dąbrowski 1980 Poznań bieg 10km B
368 Robert Dąbrowski 1983 Poznań bieg 4,3 km B
369 Sylwester Dacyk 1979 Dąbrowa Górnicza SAINT-GOBAIN SQUAD bieg 10km A
370 Monika Dajerling 1974 Poznań Maratończyk Poznań bieg 4,3 km A
371 Piotr Dalke 1983 Wągrowiec WATAHA bieg 10km A
372 Tadeusz Damski 1959 Poznań bieg 4,3 km A
373 Samanta Danielewicz 1988 Stęszew bieg 4,3 km A
374 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble bieg 4,3 km A
375 Aleksandra Dębska 1989 Poznań bieg 10km A
376 Przemysław Deigsler 1974 Poznań bieg 10km B
377 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 4,3 km A
378 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 4,3 km A
379 Alicja Dembna 1986 Poznan bieg 4,3 km A
380 Szymon Derucki 1982 Luboń bieg 4,3 km A
381 Massimo Di Marino 1973 Poznań bieg 10km A
382 Katarzyna Dobaj 1975 Kraków Spartanie Dzieciom bieg 10km A
383 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno bieg 10km A
384 Agnieszka Dobierska 1990 Poznań bieg 10km B
385 Emilia Dobrzycka 1992 Poznań bieg 4,3 km B
386 Andrzej DOLATA 1977 Poznań LP bieg 10km A
387 Wojtek Dolata 1982 Poznań Piotr i Paweł Marka Formy bieg 10km A
388 Agnieszka Dolata 1977 Poznań bieg 4,3 km A
389 Dorota Dolata 1962 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
390 Joanna Domań 1976 Kiekrz bieg 10km A
391 Natalia Domańska 1993 Poznań bieg 4,3 km A
392 Patryk Domański 1996 Poznań bieg 10km A
393 Kamil Domański 1995 Warszawa bieg 4,3 km B
394 Mateusz Domasik 2002 Oborniki Professional amateurs bieg 4,3 km B
395 Andrzej Domasik 1968 Oborniki Professional amateurs bieg 4,3 km B
396 Agata Dominiak 1992 Poznań bieg 10km A
397 Jan Dominiak 1998 Owińska bieg 10km B
398 Elżbieta DOMŻALSKA 1980 Łagów bieg 10km B
399 Małgorzata Dorosz 1996 Oborniki bieg 10km B
400 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A