Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
301 Jakub Geppert 1984 Poznań AdRunaLine Team bieg 10km A
302 Jolanta Gidaszewska 1977 Leszno Kolorowa Drużyna Nessi bieg 10km A
303 ELŻBIETA GIEDA 1988 BOJANOWO MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km B
304 Ewa Gniatkowska 1972 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
305 Marek Goliński 1976 Poznań bieg 4,3 km A
306 Kaśka Gorgolewska 1990 Poznań bieg 10km A
307 Asia Gorgolewska 1992 Poznań bieg 10km A
308 Karolina Górka 1972 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
309 Robert Górny 1983 Imielno WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
310 Marcin Górny 1995 Miłosław bieg 10km A
311 Tomasz Gorochowik 1990 Poznań bieg 4,3 km A
312 Piotr Goryczka 1970 Poznań Team Herbalife bieg 4,3 km A
313 Agnieszka Goryczka 1980 Poznań Team Herbalife bieg 4,3 km A
314 Grzegorz Goździak 1982 KOSTRZYN bieg 4,3 km B
315 Joanna Goździerska 1989 Baranowo bieg 4,3 km A
316 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań bieg 10km A
317 Andrzej Grajcar 1958 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 4,3 km A
318 Anna Grajcar 1984 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 4,3 km A
319 BEATA GRAJEWSKA 1974 POZNAŃ bieg 10km A
320 Paulina Grajnert 1981 Leszno bieg 10km A
321 Gosia Groen 1977 Palędzie bieg 10km A
322 Małgosia Grudziak 1982 Poznań Hansa bieg 4,3 km A
323 Piotr Gruszecki 1986 Poznań Polychem Systems bieg 10km A
324 Paulina Grynia 1979 Walerianowo bieg 4,3 km A
325 Justyna Grypczyńska 1969 Czempiń bieg 4,3 km B
326 Pola Gryszkiewicz 1982 Poznań bieg 4,3 km A
327 Madzia Grzegorzewska 1983 Szamotuły bieg 10km A
328 Krzysztof Grzegorzewski 1983 Szamotuły bieg 4,3 km B
329 Joanna Grzelewska 1987 Grodzisk Wlkp bieg 4,3 km A
330 Izabela Grzempka 1972 Kostrzyn Szalone One bieg 4,3 km A
331 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las BBKTS / parkrun Poznań bieg 4,3 km A
332 Sonia Gucińska 1990 Wągrowiec bieg 4,3 km A
333 Adam Gucki 1981 Chyby bieg 10km B
334 Katarzyna Gumienna 1988 Poznań bieg 4,3 km A
335 Maja Guner 1995 Czerwonak bieg 4,3 km A
336 Aleksandra Guzik 1992 Opalenica bieg 10km B
337 Łukasz Hanus 1984 Poznań bieg 10km A
338 Maciej Haufa 1977 Poznań bieg 4,3 km A
339 Agnieszka Häuser 1988 Poznań Nordic Walking 4,3km A
340 Piotr Hernik 1987 Swarzędz bieg 10km A
341 Magdalena Herudzińska 1993 Sługocin bieg 4,3 km B
342 Kaśka Heyduk 1988 Skórzewo bieg 10km A
343 Aleksandra Hiszczyńska 1994 Koszalin Decathlon Franowo bieg 10km A
344 Dominika Hofman 1970 Poznań Nordic Walking 4,3km A
345 natalia hojnacka 1986 Poznań bieg 4,3 km A
346 Tomasz Hojny 1979 Poznań Wataha Łączy Nas Bieganie bieg 10km A
347 Zbigniew Humbla 1983 Poznań bieg 10km B
348 Magdalena Hybiak 1993 Poznań bieg 10km A
349 Paulina Idziak 1979 Grodzisk Wielkopolski bieg 4,3 km A
350 Beata Ignor 1965 Poznań bieg 4,3 km A
351 Kinga Ilnicka- Borowczyk 1977 Poznań bieg 10km B
352 Magdalena Inczewska 1970 Plewiska Komorniki MTB Team Nordic Walking 4,3km A
353 Sebastian Inczewski 1970 Plewiska Komorniki MTB Team Nordic Walking 4,3km A
354 Bogumil Iskrzynski 1956 Wrocław bieg 10km A
355 Adrianna Iwan 1996 Mieszkowice bieg 10km A
356 Dariusz Iwaniak 1975 Ujście bieg 4,3 km A
357 Dagmara Jaciuk 1980 Zalasewo bieg 10km A
358 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
359 MAŁGORZATA JĄCZAK -GOŹDZIAK 1983 KOSTRZYN bieg 4,3 km B
360 Piotr Jakś 1985 Poznań Cztery Żywioły bieg 4,3 km A
361 Julia Jakś 1984 Poznań Cztery Żywioły bieg 4,3 km A
362 Marta Jakubowska 1995 Gorzów Wlkp. bieg 10km A
363 Paweł Jakubowski 1972 Gorzów Wlkp. bieg 10km A
364 Agata Jakuszak 1994 Poznań bieg 4,3 km A
365 Joanna Jamborska 1989 Pleszew Pryzmat Team bieg 10km A
366 Grzegorz Jamrozik 1988 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km B
367 Małgorzata Janiak 1981 Poznań bieg 4,3 km A
368 Agnieszka Janiak 2000 Debnialki Kaliskie bieg 10km A
369 Daniel Jankowiak 1978 Międzychód Biegacze PMI bieg 10km A
370 DANUTA JANKOWIAK 1972 BOJANOWO MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
371 Tomasz Jankowski 1971 Konarzewo Lucky LUZers bieg 4,3 km A
372 Witold Jankowski 1987 Poznan bieg 4,3 km B
373 Maciej Jankowski 1966 Chwalęcice bieg 10km A
374 Malgorzata Jaroniec 1985 Zakrzewo Bubu Team bieg 10km A
375 Tomasz Jarosz 1970 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele bieg 4,3 km A
376 Dominik Jaróżek 1979 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
377 Karolina Jarysz 1985 Poznań TERAZ TULCE MY BIEGAMY BIEGAJ Z NAMI bieg 4,3 km B
378 Piotr Jarysz 1984 Poznań TERAZ TULCE MY BIEGAMY BIEGAJ Z NAMI bieg 10km B
379 Natalia Jasińska 1971 Poznań FORMATIQ RUN Nordic Walking 4,3km A
380 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 4,3 km A
381 Arkadiusz Jaskuła 1981 Poznań bieg 4,3 km A
382 Katarzyna Jastrząbek 1980 Oborniki bieg 4,3 km A
383 Waldemar Jastrząbek 1980 Oborniki bieg 4,3 km A
384 Błażej Jastrząbek 1988 Oborniki bieg 4,3 km A
385 Lukasz Jedrzejek 1980 Poznan DFDS Polska Running Team bieg 10km A
386 krzysztof jena 1956 pniewy TEAM POSTĘP PNIEWY bieg 10km A
387 jadwiga jena 1958 pniewy TEAM POSTĘP PNIEWY Nordic Walking 4,3km A
388 Emilia Jeżewska 1981 Złotów bieg 4,3 km B
389 Monika Jeżewska-Urbanek 1985 Grodzisk Wielkopolski bieg 4,3 km A
390 Monika Jeziorna 1996 Poznań bieg 4,3 km A
391 Piotr Jodko 1979 Batorowo Jodko Brothers Running Team bieg 4,3 km A
392 Monika Jóskowiak 1983 Komorniki bieg 4,3 km A
393 Marcin Józefowski 1982 Komorniki bieg 4,3 km A
394 Marta Jóźwiak 1989 Poznań Torpol Running Team bieg 4,3 km A
395 Renata Jujeczka 1976 Szamotuły bieg 4,3 km A
396 Adam Jurga 1989 Kościan bieg 10km A
397 Anna Kabat 1992 Baranowo bieg 10km A
398 Patrycja Kaczmarek 1980 Mieczewo bieg 4,3 km A
399 Oliwia Kaczmarek 2002 Komorniki bieg 4,3 km A
400 Danuta Kaczmarek 1960 Złotniki bieg 10km A