Lista startowa - IV Bieg Mikołajkowy Poznań 2017

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
301 Radomir Pertek 1977 Czarnków FCBP bieg 10km B
302 Dariusz Piasecki 1972 Kamieniec www.kapsaicyna.eu bieg 10km A
303 Wojciech Piątkowski 1953 Poznań bieg 10km A
304 Monika Piechel 1996 Krzywiń bieg 4,3 km A
305 Marek Piechowiak 1982 Poznań Wojownicy Wódy bieg 10km A
306 Agnieszka Pietrusiak 1981 Poznan #Drużyna M bieg 10km A
307 Anna Pietrzak 1974 Poznań bieg 4,3 km A
308 Michał Pigła 1981 Kaźmierz Pikuś :) bieg 10km A
309 Maciej Pilc 1979 Poznań Dres i Laczki bieg 10km A
310 Anna Pilch 1982 Poznań GARDA DESIGN bieg 10km A
311 Marta Piosik 1989 Buk bieg 4,3 km A
312 Szymon Pokorski 1996 Kostrzyn Walka Kostrzyn bieg 4,3 km A
313 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl bieg 10km A
314 Kasia Polaczyk 1983 Stęszew bieg 4,3 km A
315 Małgorzata Polarok 1980 Poznan Nordic Walking 4,3km B
316 Iwona Pomykalska 1977 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
317 Albert Pona 1980 Wiry bieg 4,3 km A
318 Agata Pona 1981 Wiry bieg 4,3 km A
319 Agnieszka Popielarz 1983 Skórzewo Pozruniacy bieg 10km A
320 Karolina Popławska 1975 Poznań Hot Librarians bieg 4,3 km A
321 Magdalena Posadzy 1983 Poznan bieg 10km A
322 Ela Południak 1964 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK Nordic Walking 4,3km A
323 Krzysztof Południak 1963 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK Nordic Walking 4,3km A
324 Przemek Południak 1995 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK bieg 4,3 km A
325 Alicja Południak 1987 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK bieg 4,3 km A
326 Dariusz Praiss 1968 Poznań bieg 10km B
327 grzegorz prętki 1979 nowy tomyśl bieg 4,3 km B
328 Karol Prętnicki 1956 Poznań Drugie Serce Nordic Walking 4,3km A
329 MONIKA PROSIANOWSKA 1973 Janowiec Wlkp Nordic Walking 4,3km B
330 Mikołaj Przybylak 1990 Poznań Brygada Żółwi bieg 4,3 km A
331 Katarzyna Radecka 1975 Poznań Simplicity Team bieg 4,3 km A
332 Robert Radecki 1975 Poznań bieg 10km A
333 Jacek Ratajczak 1978 SWARZĘDZ Bieganie przez Anię bieg 4,3 km B
334 Agnieszka Ratajczak 1983 Poznań # DRUŻYNA M bieg 10km A
335 Jan Ratajczak 1993 Ludomy bieg 4,3 km A
336 Justyna Rau 1977 Poznań Ciastki.pz bieg 10km A
337 Agnieszka Rosińska 1982 Poznań Świerczewo Run bieg 10km A
338 Magdalena Rosińska 1995 Książ Wielkopolski bieg 10km B
339 Roman Rosół 1970 Poznań HERNIK TEAM bieg 4,3 km A
340 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO bieg 10km A
341 Krzysztof Roszczenko 1976 Poznań bieg 4,3 km A
342 Tomasz Michał Roszkowski 1986 Warszawa Jja0306 Biega. Ku Realizacji Celów bieg 10km B
343 Aleksandra Rozalska 1973 Dąbrowa ZSE bieg 10km A
344 Magdalena Różańska 1986 Poznań bieg 10km B
345 Eryk Różański 1987 Poznań bieg 4,3 km A
346 Renata Rożkowska 1965 ŚREM Nordic Walking 4,3km B
347 Roman Rożkowski 1958 Śrem Dendrorunners bieg 10km B
348 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań bieg 10km A
349 Barbara Rozynek 1949 Poznań Nordic Walking 4,3km A
350 Izabela Rybacka 1979 Szczytniki RybaTeam bieg 4,3 km A
351 Robert Rybarczyk 1972 Zalasewo bieg 10km A
352 Rafał Rybarski 1970 Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA bieg 10km A
353 Paweł Rybszleger 1975 Poznań Dirty Sparrows bieg 10km A
354 Monika Rypińska 1991 Poznań bieg 4,3 km A
355 Marta Rypińska 1984 Poznań Nordic Walking 4,3km A
356 Katarzyna Sabat 1987 Wrocław bieg 4,3 km A
357 Jacek Schmidt 1966 Poznań bieg 10km A
358 Łukasz Schoener 1980 Poznań Pogromcy Singltraków bieg 10km B
359 Lidia Sęczkowska 1979 Poznań Nice Lady Fitness bieg 10km B
360 Łukasz Sędłak 1988 CHODZIEŻ bieg 10km A
361 Weronika Siedlecka 1984 Margonin WATAHA bieg 10km B
362 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin WATAHA bieg 10km B
363 Karolina Sieradzka 1991 Poznań bieg 10km A
364 Kamila Sikorska-Podyma 1983 Poznań bieg 4,3 km A
365 Natalia Siwek 1984 Poznań Nordic Walking 4,3km A
366 Emil Skitek 1988 Poznań bieg 10km A
367 Kasia Skowrońska 2000 Gniezno Osiem bieg 10km B
368 Katarzyna Skowrońska 1961 Dąbrówka bieg 4,3 km A
369 Małgorzata Skowrońska 1989 Dąbrówka bieg 4,3 km A
370 Hieronim Skrzypczak 1952 Poznan Nordic Walking 4,3km A
371 Aneta Skrzypczak 1978 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km B
372 Dorota Sobczak 1977 Gniezno Mamy biegamy bieg 4,3 km A
373 Mateusz Sobek 1987 Strykowo Kung fu małpy - od chlania do biegania bieg 4,3 km A
374 Przemysław Sobieniak 1977 Poznań bieg 4,3 km A
375 Agnieszka Sobisiak 1971 Dąbrowa Bez spiny bieg 4,3 km A
376 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 4,3 km A
377 Tomasz Sojkin 1983 Poznań bieg 4,3 km A
378 Wioleta Sojkin 1979 Poznań bieg 4,3 km A
379 ADRIAN SOŁTYSIAK 1998 SWARZĘDZ bieg 10km A
380 TOMASZ SOŁTYSIAK 1971 Swarzędz bieg 10km A
381 Krzysztof Spychała 1954 Poznań - bieg 10km A
382 Sławomir Środa 1988 Poznań Stasiu Team bieg 10km A
383 Hanna Środa 1988 Poznań Stasiu Team bieg 10km A
384 Ewelina Środa 1988 Słupsk Stasiu Team bieg 10km A
385 Marcin Sroka 1978 Plewiska bieg 10km A
386 Zbigniew Stachowiak 1975 Poznań bieg 4,3 km A
387 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz #Drużyna M bieg 10km A
388 Marek Stafiniak 1982 Poznań Nordic Walking 4,3km A
389 Ewa Stafiniak 1982 Poznań Nordic Walking 4,3km A
390 Tomasz Starczynski 1979 Gowarzewo Team Aktywny Stęszew bieg 10km A
391 Rafał Staśkowiak 1985 Warszawa Bractwo Biegowe BGK bieg 10km B
392 Agnieszka Staszak 1977 Złotniki www.jakucjatrail.pl bieg 10km A
393 Katarzyna Staszewska 1967 Sroda Wlkp Super Grupa Nordic Walking Środa Wlkp Nordic Walking 4,3km A
394 Adam Stawicki 1966 Oborniki bieg 10km A
395 Barbara Stefańska 1988 Kościan bieg 4,3 km B
396 Paweł Stefański 1988 Poznań bieg 4,3 km B
397 Anna Stengert 1993 Poznań bieg 4,3 km A
398 Agata Stermula 1982 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
399 Mariusz Stołowski 1972 Wronki KSHiS Spadochron bieg 10km B
400 Anna Strykowska 1979 Poznań Speed Szuracz bieg 4,3 km A