Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
2001 Marek Sztor 1987 Poznan bieg 10km A
2002 Marianna Sztor 1993 Poznan Piątkowo na Biegowo bieg 10km A
2003 Marek Sztor 1955 Poznan Morsy Piątkowo na Biegowo bieg 4,3 km A
2004 Marcin Szuba 1975 Lusówko bieg 4,3 km B
2005 Ada Szuberska 1992 Poznań HANSA-FLEX bieg 10km A
2006 Marta Szufnarowska 1994 Kozieglowy bieg 4,3 km A
2007 Mateusz Szukała 1983 Poznań KB MANIAC Poznań bieg 10km A
2008 Dariusz Szukała 1980 Komorniki Kibolski KS bieg 10km B
2009 Kinga Szukała 1993 Poznań bieg 4,3 km A
2010 Zdzisław Szukała 1962 Poznań bieg 10km A
2011 Adrian Szukała 1990 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km A
2012 Nadia Szulc 1990 Poznań bieg 4,3 km A
2013 Katarzyna Szulc 1967 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 4,3 km A
2014 Hanna Szulc 1970 Poznań Nordic Walking 4,3km A
2015 Julia Szwed-Kopyto 2002 Swarzędz bieg 4,3 km A
2016 Rafal Szwedek 1969 PRZEŻMIEROWO Globtroter Wielkopolska bieg 10km A
2017 Sebastian Szybiak 1990 Poznań bieg 4,3 km B
2018 Natalia Szychulska 1990 Jarocin bieg 10km B
2019 Paulina Szydłowska 1988 Poznań bieg 10km B
2020 ADRIAN SZYDŁOWSKI 1987 Poznań pierwszykilometr.blogspot.com/ bieg 10km A
2021 Michał Szykowny 1981 Gniezno Night Runners Gniezno bieg 10km A
2022 Małgorzata Szymaniak 1972 Psarskie bieg 10km B
2023 Justyna Szymańska 1982 Gniezno bieg 4,3 km B
2024 Roksana Szymańska 1978 Poznań bieg 10km A
2025 Anita Szymańska 1998 Luboń Anita biega bo lubi bieg 10km A
2026 Agata Szymańska 1980 Leszno Team Transformers Leszno bieg 10km A
2027 Lidia Szymańska-Kierzynka 1969 Miedzychód bieg 10km A
2028 Damian Szymański 2002 Plewiska Dynamo Śmiga bieg 10km A
2029 Aleksander Szymański 1972 Luboń Oleksy Biega bieg 10km A
2030 Marek Szymczak 2000 Brzeźno bieg 10km A
2031 Maciej Szymendera 1978 Fałkowo bieg 10km A
2032 Michał Szymków 1986 Poznań bieg 10km A
2033 Natalia Szymkowiak 1981 Dopiewo bieg 4,3 km B
2034 Aleksander Szymkowski 1979 Poznań bieg 10km A
2035 Marcin Szymoniak 1979 Poznań MOL Runners bieg 10km A
2036 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie Nordic Walking 4,3km A
2037 Jerzy Szyndel 1988 Szczecin Spartanie Dzieciom bieg 10km A
2038 Grzegorz Szyngiel 1987 Kórnik bieg 4,3 km B
2039 Katarzyna Słodowa 1996 Stęszew bieg 10km A
2040 Michał Słomczyński 1959 Poznań bieg 10km A
2041 Artur Słomiński 1984 Oborniki krav-maga oborniki bieg 10km A
2042 Magdalena Słupińska 1982 Ostroróg bieg 10km B
2043 Wiktoria Słupska 2002 Skórzewo Nordic Walking 4,3km A
2044 Katarzyna Słupska 1977 Skórzewo Nordic Walking 4,3km A
2045 Bartosz Tabat 1984 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 4,3 km A
2046 Jakub Tacik 1997 Poznań bieg 10km A
2047 Maciej Takarek 1975 Oborniki bieg 4,3 km A
2048 Jagoda Talarczyk 1983 Zbrudzewo PGO Biega/ Odlewnia żeliwa Śrem bieg 10km B
2049 Mateusz Tamas 1990 Poznań bieg 10km A
2050 Katarzyna Targosz 1987 POZNAŃ bieg 4,3 km B
2051 Konrad Tarka 1986 Poznań DFDS Polska Running Team bieg 10km A
2052 Małgorzata Tarnowska 1984 Swarzędz bieg 10km A
2053 Kamila Tatarynowicz 1984 Łagów bieg 10km A
2054 Stella Tecław 1980 Zielątkowo Nordic Walking 4,3km A
2055 Justyna Terlecka 1982 Poznań bieg 10km A
2056 Katarzyna Thomas 1986 Poznań bieg 10km A
2057 Agata Till 1994 Ślesin bieg 4,3 km B
2058 Anastasia Titova 1988 Poznań bieg 10km A
2059 Elżbieta Tobis 1961 Poznań bieg 10km A
2060 Marek Tobis 1961 Poznań bieg 10km A
2061 KAROLINA TOCZYDŁOWSKA 1979 POZNAŃ Parkrun Poznań bieg 4,3 km A
2062 ŁUKASZ TOCZYDŁOWSKI 2001 POZNAŃ Parkrun Poznań bieg 4,3 km B
2063 Karol Tokarski 1979 Poznań bieg 10km A
2064 Paulina Tomala 1987 Sierakow bieg 4,3 km A
2065 Paulina Tomaszewska 1981 Września bieg 10km A
2066 Agnieszka Tomaszewska 1992 Poznań bieg 10km A
2067 Tomasz Tomaszewski 1977 Palędzie GB Wielkopolscy Biegacze bieg 10km A
2068 Anna Tomczak 1976 Poznań bieg 4,3 km A
2069 Barbara Tomczak 1994 Szewce -- bieg 4,3 km A
2070 Michał Tomczak 1976 Poznań bieg 4,3 km A
2071 Kinga Tomczak-Nowak 1977 Golęczewo strefa relaksu team bieg 4,3 km A
2072 Marta Tomczuk 1980 Kobyłka Spartanie Dzieciom bieg 10km A
2073 Marcin Tomczuk 1978 Kobyłka bieg 10km B
2074 Iza Tomczuk 1983 Poznań bieg 10km A
2075 Patrycja Tomczyk 1996 Poznań bieg 4,3 km A
2076 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz Po Zdrowie Nordic Walking 4,3km A
2077 Tomasz Tomelka 1986 Tarnowo Podgórne bieg 4,3 km A
2078 Dominik Tomiak 1980 Komorniki Grzmot Komorniki bieg 10km A
2079 Waldemar Tomkowiak 1995 Biskupice Wielkopolskie bieg 4,3 km B
2080 SEBASTIAN TORCHALA 1977 Kobylnica bieg 10km A
2081 Dawid Torzewski 1989 Niechanowo bieg 4,3 km A
2082 Mateusz Trafny 1994 Poznań bieg 10km B
2083 Agnieszka Trawczyńska 1976 Baranowo Nordic Walking 4,3km B
2084 Bartosz Trawczyński 1986 Baranowo Nordic Walking 4,3km B
2085 Jacek Trębecki 1970 Poznań Spartanie Dzieciom bieg 10km A
2086 Mariia Trofimchuk 1992 Stęszew bieg 4,3 km A
2087 Krzysztof Trojnar 1959 Kalisz Pomorski bieg 10km A
2088 Jarosław Trojnar 1989 Kalisz Pomorski Banda Łysego bieg 10km A
2089 Ania Trojnar 1965 Kalisz Pomorski Banda Łysego Nordic Walking 4,3km A
2090 Karolcia Trojnar 1990 Kalisz Pomorski Banda Łysego Nordic Walking 4,3km A
2091 Izabela Troszczyńska 1991 Oborniki bieg 10km B
2092 Rafał Troszczyński 1976 Poznań Comarch bieg 10km B
2093 Lidka Trpjan 1976 Boajanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
2094 Nikodem Trybuś 1995 Komorniki bieg 10km B
2095 Magda Trzaskowska 1975 Poznań Buciki GUCIO Team Nordic Walking 4,3km A
2096 Katarzyna Trzciołek 1988 Dąbrówka DFDS Polska Running Team bieg 4,3 km B
2097 Tomasz Trzebiński 1996 Poznań bieg 10km A
2098 Monika Trzosek 1980 Gniezno bieg 10km A
2099 Daniel Trzosek 1980 Gniezno bieg 4,3 km A
2100 Jarek Tunowski 1987 Komorniki bieg 10km A