Lista startowa - IV Bieg Mikołajkowy Poznań 2017

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
201 Dariusz Warda 1970 Złotniki GB Wielkopolscy Biegacze bieg 4,3 km A
202 Dariusz Mrugalski 1979 Poznań Wielkopolski Klub Pływania Zimowego MINUS bieg 10km A
203 Dariusz Iwaniak 1975 Ujście Ujście bieg 4,3 km A
204 Dariusz Kawicki 1980 Poznań Night Runners bieg 10km A
205 Dariusz Praiss 1968 Poznań bieg 10km B
206 Dariusz Piasecki 1972 Kamieniec www.kapsaicyna.eu bieg 10km A
207 Dariusz Nowak 1973 Międzychód Biegacze PMI bieg 10km A
208 Dariusz Pajchrowski 1986 Przeźmierowo bieg 10km A
209 Dawid Jankowski 1998 stęszew bieg 4,3 km A
210 Dawid Baranowski 1983 Zalasewo Kung fu małpy - od chlania do biegania bieg 4,3 km A
211 Dawid Dąbrowski 1990 Murowana Goślina Czerwonak Biega bieg 10km A
212 Dawid Handke 1983 Swarzedz bieg 10km A
213 Dawid Dąbrowski 1981 Kościan Kościan Team bieg 10km A
214 Dawid Zdanowski 1991 Poznań wkurw_team bieg 10km A
215 Dawid Kowalczyk 1989 Ponin Fit4Life bieg 10km A
216 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl bieg 10km A
217 Dobrochna Otlewska 1982 Suchy Las bieg 4,3 km A
218 Dominik Lorenc 1989 Oborniki bieg 4,3 km B
219 Dominik Dunkowski 1981 Lipno bieg 10km A
220 Dominik Sierszchuła 1992 Skoki bieg 10km B
221 Dominik Zbrowski 1974 Poznań bieg 10km A
222 Dominika Kuster 1998 Poznań bieg 10km A
223 Dominika Waś 1985 Elbląg bieg 10km B
224 DORITA GRĘDA 1994 Poznań #doritarun bieg 10km A
225 Dorota Zowczak 1983 Poznan bieg 4,3 km A
226 Dorota Kaliszuk 1993 Poznań bieg 4,3 km A
227 Dorota Bartosiewicz 1984 Poznań bieg 10km A
228 Dorota Sobczak 1977 Gniezno Mamy biegamy bieg 4,3 km A
229 Dorota Pakulska 1963 Poznań DC Puśkówka Tośkówka Nikodem United bieg 10km A
230 Dorota Lutomska 1982 Oborniki bieg 10km B
231 Edmundc Jurdziński 1941 Przeźmierowo UKS gimnazion suchy las Nordic Walking 4,3km A
232 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań Nordic Walking 4,3km A
233 Edyta Józefowicz 1974 Koscian Kościan Team bieg 10km A
234 Ela Południak 1964 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK Nordic Walking 4,3km A
235 Ela Łukaszewska 1982 Luboń FOCH bieg 4,3 km A
236 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko bieg 10km B
237 Elżbieta Frątczak 1969 Poznań Drużyna od serca Nordic Walking 4,3km A
238 Elżbieta Klimaszyk 1965 Złotniki Nordic Walking 4,3km A
239 Elżbieta Tobis 1961 Poznań bieg 4,3 km B
240 Elżbieta Tomaszyk 1986 Poznań bieg 10km A
241 Elżbieta Zawadzka 1967 Koło Nordic Walking 4,3km A
242 Elżbieta Cybulska 1983 Koło Drużyna Marzeń bieg 4,3 km A
243 Elżbieta Nowakowska 1962 Skórzewo Stasiu Team Nordic Walking 4,3km A
244 Emil Skitek 1988 Poznań bieg 10km A
245 Emilia Wawrzyniak 1988 Poznań bieg 4,3 km B
246 Emilia Szczepaniak 1990 Poznań Nordic Walking 4,3km A
247 Emilia Fechner 1995 Międzychód bieg 10km A
248 Eryk Różański 1987 Poznań bieg 4,3 km A
249 Ewa Czajkowska 1975 Wągrowiec bieg 4,3 km A
250 Ewa Lecka 1987 Poznan bieg 4,3 km A
251 Ewa Majchrzak 1975 Dolsk bieg 4,3 km A
252 Ewa Kuźniacka 1982 Poznań bieg 10km A
253 Ewa Janaszak 1960 Miękowo Mamy biegamy bieg 4,3 km B
254 Ewa Ewertowska 1968 Poznań Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
255 Ewa Król 1988 Poznań bieg 4,3 km A
256 Ewa Korek 1983 Złotniki On The Move bieg 10km A
257 Ewa Grunwald 1989 Mieleszyn PDO biega bieg 10km A
258 Ewa Rusinek 1984 Szamotuły bieg 10km A
259 Ewa Białkowska 1971 Środa Wielkopolska Super Grupa Nordic Walking Nordic Walking 4,3km A
260 Ewa Stafiniak 1982 Poznań Nordic Walking 4,3km A
261 Ewa Suplicka 1988 Konin #Drużyna M bieg 10km A
262 Ewa Graj 1972 Poznań KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 4,3 km A
263 Ewa Buda 1992 Blizanów bieg 4,3 km B
264 Ewelina Środa 1988 Słupsk Stasiu Team bieg 10km A
265 Ewelina Kraus 1981 Wągrowiec Zabiegani PTTK Wągrowiec bieg 10km B
266 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań bieg 10km A
267 Ewelina Jaśkowiak 1978 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A
268 Ewelina Cieśla 1986 Dębno bieg 4,3 km A
269 Ewelina Opala 1985 Zielona Gora bieg 4,3 km B
270 EWELINA GULAJEW 1986 POZNAŃ MATRIX bieg 4,3 km B
271 Filip Borowczak 1992 Września bieg 10km A
272 Gabriela Śron 1983 Złotniki bieg 10km A
273 Gaja TRZASKOWSKA 2001 Poznań Buciki GUCIO Team bieg 4,3 km A
274 Gian Andrea Baretton 1995 Poznan bieg 4,3 km B
275 Gracja-Maria Matylla 1992 Poznań bieg 10km A
276 Grażyna Eliasz 1954 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 10km A
277 Grażyna Wirbał 1993 Kobylniki bieg 10km A
278 GRAŻYNA Grocholewska 1971 POZNAŃ bieg 4,3 km B
279 Grażyna Szalona 1964 Śrem Nordic Walking 4,3km B
280 Grzegorz Barczykowski 1975 Poznań bieg 10km A
281 grzegorz prętki 1979 nowy tomyśl bieg 4,3 km B
282 Grzegorz Grześnik 1981 Plewiska Drużyna Tata Jaśminki i Felusia bieg 4,3 km A
283 Grzegorz Kuczmaja 1988 Chodecz Kroku23 Running Team bieg 10km A
284 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km B
285 Grzegorz Maciejewski 1961 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 4,3 km A
286 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin WATAHA bieg 10km B
287 Grzegorz Zawadzki 1963 Koło bieg 4,3 km A
288 Grzegorz Pucek 1995 Szamotuły bieg 4,3 km B
289 Grzegorz Okupski 2001 Kargowa bieg 4,3 km B
290 Halina Kamińska-Marciniak 1955 Poznań Nordic Walking 4,3km B
291 Hanna Środa 1988 Poznań Stasiu Team bieg 10km A
292 Hanna Mazurkiewicz 1971 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
293 Hanna Szulc 1970 Poznań Nordic Walking 4,3km A
294 Hanna Nowaczyk 1991 Poznań bieg 10km A
295 Hieronim Michalski 1963 Kościan TEAM KOŚCIAN bieg 10km A
296 Hieronim Skrzypczak 1952 Poznan Nordic Walking 4,3km A
297 Honorata Janowicz 1995 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg 10km A
298 Hubert Jezierski 1999 Wągrowiec Hufiec ZHP Wągrowiec bieg 10km B
299 Hubert Bilski 1989 Damasławek bieg 10km B
300 Iga Kąkolewska 1996 Parkowa 8 bieg 10km B