Lista startowa - VI Bieg Mikołajkowy Poznań 2019

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
201 Mirek Kubiak 1965 Swarzędz bieg 5km B (karnet)
202 Henryka Kubiak 1973 Każmierz SPORTOWY KAŹMIERZ bieg 10km A
203 Beata Kucharczyk 1989 Poznań bieg 10km A
204 Agata Kuchciak 1976 Zielona Góra NW 5 km A (karnet)
205 Kamil Kujawa 1997 Poznań SERIKON TEAM bieg 4,3 km A
206 Natalia Kukurenda 1976 Dachowa bieg 10km A
207 Sławomir Kukurenda 1971 Dachowa bieg 4,3 km A
208 Wiktor Kula 2007 Koło Wood-Mizer Nordic Walking 4,3km A
209 Jan Kula 2007 Koło Wood-Mizer Nordic Walking 4,3km A
210 Małgorzata Kula 1976 Koło Wood-Mizer Nordic Walking 4,3km A
211 Monika Kupczak 1995 Buk HERNIK TEAM bieg 4,3 km A
212 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań Mamy - Biegamy bieg 5km A (karnet)
213 Dariusz Kurkowiak 1967 Poznań bieg 5km A (karnet)
214 Szymon Kuropka 1978 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
215 Klaudyna Kurowiak 1970 Poznań SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
216 Anna Kuźma 1990 POZNAŃ SM Nordic Walking 4,3km B
217 Piotr Kwieciński 1982 Luboń Luboń bieg 10km A (karnet)
218 Jacek Lechowicz 1982 Szamocin Nordic Walking 4,3km A
219 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy Drużyna Szpiku bieg 10km A
220 Magdalena Lekier 1986 Plewiska bieg 5km A (karnet)
221 Rafał Lewandowski 1982 Góra Biegam Bo Nie Lubię bieg 10km A
222 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań Dziadek biega bieg 4,3 km A
223 JACEK LIPCZYŃSKI 1978 Koziegłowy bieg 10km A (karnet)
224 Katarzyna Lisek 1993 Dopiewo Vege Runners bieg 5km B (karnet)
225 Karina Lisiak 1990 Kostrzyn bieg 5km A (karnet)
226 Anna Ludwiczak 1988 Mirosławki bieg 10km A (karnet)
227 Dorota Lutomska 1982 Oborniki Destylacje Polskie bieg 10km B (karnet)
228 Grzegorz Maciejewski 1961 Poznań ZbiegiZglownej bieg 10km A
229 Jacek Majchrzak 1988 Brodnica Pjotery bieg 4,3 km A
230 Agnieszka Majchrzak-Dybek 1979 Złotniki bieg 10km A
231 Mariusz Makowski 1982 Kalisz bieg 10km A (karnet)
232 agnieszka malak 1965 przeźmierowo Nordic Walking Kiekrz NW 5 km A (karnet)
233 Łukasz Malcher 1989 Leszno www.natilovesrunning.pl bieg 10km A (karnet)
234 Aleksander Malinowski 1979 Poznań Malinowscy Team bieg 10km A
235 Adam Mańczak 1970 Sierosław WUEF Tri Team - poMOCNI bieg 5km A (karnet)
236 Magdalena Mańczak 1979 Poznan bieg 10km A (karnet)
237 Monika Marciniak 1992 Puszczykowo bieg 10km A
238 Katarzyna Marciniak 1987 Rokietnica Banda Drombo bieg 5km A (karnet)
239 Joanna Zuza Markiewicz 1976 POZNAŃ Kobiety Biegają bieg 10km B
240 Ella Markulak 1976 Żary bieg 10km A
241 Zbyszek Markulak 1973 Żary bieg 10km A
242 Adrianna Marszałkiewicz 1995 Chmielinko #BIEGACZE bieg 4,3 km B
243 Joanna Masztalerz 1989 Buk bieg 4,3 km B
244 Małgorzata Matuszek 1993 Poznań bieg 4,3 km A
245 Katarzyna Matuszewska 1972 Poznań SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
246 Robert Mazur 1990 Mieścisko bieg 10km A (karnet)
247 Mikołaj Mazurek 2000 Poznań bieg 4,3 km A
248 Damian Mazurek 1979 Poznań bieg 4,3 km A
249 Katarzyna Małecka 1992 Poznań bieg 10km A (karnet)
250 Izabela Małecka 1982 Kalisz Żółwikersi bieg 10km B
251 Adrian Mielcarek 1991 Poznan bieg 5km A (karnet)
252 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A (karnet)
253 Roman Mikołajczak 1967 Czempiń bieg 10km A (karnet)
254 Martyna Mikołajczak 1985 Poznań bieg 10km A
255 Anna Milanowska 1983 Poznań bieg 5km A (karnet)
256 Dawid Molak 1981 Poznań bieg 10km A
257 Kinga Muras 1979 Chomęcice bieg 10km A (karnet)
258 Danuta Murawska 1979 Mosina - Nordic Walking 4,3km A
259 Anna Musiał 1974 Słońsk Runners Słońsk bieg 10km A (karnet)
260 Łukasz Musiał 1999 Słońsk Runners Słońsk bieg 10km A (karnet)
261 Iwona Musiałek 1979 Tulce bieg 4,3 km B
262 Monika Nadolińska 1982 Poznań bieg 10km A (karnet)
263 IZABELA NAIT MANSOUR 1978 POZNAŃ bieg 4,3 km A
264 Kinga Narkiewicz 1978 Głogów Nordic Walking 4,3km B
265 Bartosz Nizielski 1985 Poznań bieg 10km A
266 Hanna Nowaczyk 1991 Poznań bieg 10km A
267 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina Nordic Walking 4,3km A
268 Mariusz Nowak 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
269 Anna Nowak 1987 Obelzanki bieg 4,3 km B
270 Maciej Nowak 1974 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 4,3 km A
271 Iwona Nowak 1965 Murowana Goślina Nordic Walking 4,3km A
272 Piotr Nowak 1962 Murowana Goślina Nordic Walking 4,3km A
273 DOROTA NOWAK 1991 poznań PROCAR Auto Części bieg 4,3 km A
274 Daria Nowicka 1976 Zielona Góra NW 5 km A (karnet)
275 Iwona Ogrodowska 1994 Poznań bieg 5km A (karnet)
276 Izabela Okonek 1971 Gorzów Wlkp. bieg 5km A (karnet)
277 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń NW 5 km A (karnet)
278 Robert Olejniczak 1965 Dopiewo Rawa Team bieg 5km B (karnet)
279 Ania Orwat 1978 POZNAŃ Biuro Rachunkowe OR-VAT bieg 4,3 km A
280 Arek Orwat 1975 POZNAŃ Biuro Rachunkowe OR-VAT bieg 10km A
281 Marcin Orłowski 1982 Poznań #BIEGCZE/Dąbrowski Team bieg 10km A (karnet)
282 Natalia Ostrowska 2001 Garby bieg 4,3 km B
283 MONIKA OWCZARCZAK 1984 POZNAŃ bieg 4,3 km A
284 Maciej Owczarkowski 1962 Poznan bieg 10km B (karnet)
285 Aldona PĄPKA 1972 Wojnowice Nordic Walking 4,3km A
286 Janusz Pawlak 1990 Pamiatkowo 1990 bieg 10km B
287 Natalia Pawlak 1989 Luboń bieg 5km A (karnet)
288 Jan Pawłowski 1962 Kaczory niepokonani bieg 5km A (karnet)
289 Grzegorz Pałka 1952 Tulce SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
290 Patrycja Piechocka 1996 Kuślin bieg 4,3 km B
291 Marcin Piechocki 1989 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
292 Michał Piechota 1983 Poznań bieg 10km A
293 Natalia Piela 1980 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km B (karnet)
294 Andrzej Pieścik 1966 Suchy LAs Royal Independence Runnig Club bieg 5km B (karnet)
295 Anna Pietrzak 1974 Poznań bieg 5km A (karnet)
296 Jolanta Piórkowska 1976 Koło Koło Biega bieg 10km A
297 Agata Pol 1992 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km A (karnet)
298 Piotr Pol 1983 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
299 Małgorzata Polarok 1980 Poznań Nordic Walking 4,3km A
300 Paulina Polok 1995 Opole bieg 4,3 km A