Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
201 Tomasz Cierpicki 1975 Rokietnica bieg 4,3 km A
202 Agnieszka Ciesielska 1983 Leszno bieg 4,3 km A
203 Anita Ciesiółka 1976 Obrzycko bieg 4,3 km A
204 Mateusz Cieślewicz 1974 Poznań bieg 4,3 km A
205 Patrycja Cieślicka 1995 Słupca bieg 10km A
206 Agnieszka Cieślik 1978 Przeźmierowo bieg 4,3 km A
207 Bartłomiej Cieslik 1978 Poznań Solaris bieg 10km A
208 Dawid Cieślik 1989 Poznań Kohorta Poznań bieg 10km A
209 Julia Cieślik 1995 Strzelno bieg 4,3 km A
210 Piotr Ciszewski 1992 Poznań bieg 4,3 km A
211 Agnieszka Cybulska 1984 Poznań bieg 10km A
212 Dariusz Cybulski 1981 Poznań KB Intrex Poznań bieg 10km A
213 Urszula Cyraniak 1971 Koziegłowy Czerwonak Biega bieg 10km A
214 Adrianna Czaczyk 1992 Suchy Las bieg 10km B
215 Ela Czajka 1989 Poznań bieg 10km A
216 Ewa Czajkowska 1975 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 4,3 km A
217 Maciej Czajkowski 1976 Kiekrz bieg 4,3 km B
218 Magdalena Czeluśniak 1993 Kraków bieg 10km A
219 JERZY CZERNIA 1970 STRASZYN STARSZNI SĄSIEDZI bieg 10km B
220 MICHALINA CZERNIA 1996 STRASZYN STRASZNi SĄSIEDZI bieg 10km B
221 Patrycja Dabkowska 1977 Barchlin speed feet '16 bieg 10km A
222 Dawid Dąbrowski 1981 Kościan Kościan Team bieg 10km A
223 Piotr Dalke 1983 Wągrowiec WATAHA bieg 10km A
224 Tadeusz Damski 1959 Poznań bieg 4,3 km A
225 Aleksandra Dębska 1989 Poznań bieg 10km A
226 Przemysław Deigsler 1974 Poznań bieg 10km B
227 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 4,3 km A
228 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 4,3 km A
229 Massimo Di Marino 1973 Poznań bieg 10km A
230 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno bieg 10km A
231 Dorota Dolata 1962 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
232 Wojtek Dolata 1982 Poznań Piotr i Paweł Marka Formy bieg 10km A
233 Agnieszka Dolata 1977 Poznań bieg 4,3 km A
234 Joanna Domań 1976 Kiekrz bieg 10km A
235 Patryk Domański 1996 Poznań bieg 10km A
236 Jan Dominiak 1998 Owińska bieg 10km B
237 Małgorzata Dorosz 1996 Oborniki bieg 10km B
238 Małgorzata Dorosz 1996 Oborniki bieg 10km B
239 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
240 Katarzyna Dragońska 1990 Szamotuły bieg 4,3 km A
241 Marlena Drajerczak 1978 Poznan bieg 4,3 km A
242 Żaneta Drapik 1994 Boguszyn bieg 4,3 km A
243 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo bieg 4,3 km B
244 Iwona Dresler 1973 Głuchowo Mamy - Biegamy bieg 4,3 km A
245 Maciej Drewniak 1981 Poznań CSWLąd POZNAŃ bieg 10km A
246 Adrian Drews 1992 Popowo Kościelne Nowak Run bieg 4,3 km A
247 Anna Dróbka-Rejmoniak 1982 Wągrowiec Nordic Walking 4,3km A
248 Łukasz Drożdżyński 1984 Poznań Jeździmy dla Filipa bieg 4,3 km A
249 Bartosz Dubas 1987 Poznań Otchłań Hadesu bieg 4,3 km A
250 Artur Dubert 1979 Poznan bieg 10km A
251 Halina Dubiał 1955 Leszno Babcie Biegają bieg 4,3 km A
252 Kinga Dudziak-Klapka 1978 Osieczna Team Transformers Leszno bieg 10km A
253 Anna Dudzińska 1980 Rokietnica Rokietnica Biega bieg 10km B
254 Patrycja Dukat 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 4,3 km A
255 Katarzyna Dukat 1984 Murowana Goślina bieg 10km A
256 Rafał Dulewicz 1976 Końskie PASAT KOŃSKIE bieg 4,3 km B
257 Piotr Duszyński 1984 Poznań bieg 10km B
258 Bożena Dyjak 1963 Wrocław bieg 10km A
259 Witek Dykcik 1989 Skórzewo bieg 10km A
260 Irmina Dymarska 1989 Tuliszków KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA bieg 10km A
261 Patryk Dymecki 1979 Poznań bieg 4,3 km A
262 Weronika Dziadosz 1994 Wałcz bieg 10km A
263 Magdalena Dziamska 1989 Otorowo bieg 4,3 km A
264 Ryszard Dzikowski 1959 Murowana Goślina K.B.Gepard bieg 10km A
265 Jarosław Dziubałka 1975 Czapury #bedechudyja bieg 10km B
266 Ewa Dzwończyk 1996 Gorzów Wielkopolski bieg 4,3 km A
267 Katarzyna Elias 1965 Poznań bieg 10km B
268 Piotr Erchard 1989 Poznań bieg 10km A
269 ilona falkowska 1954 poznan Nordic Walking 4,3km A
270 Katarzyna Falkowska 1987 Poznań bieg 4,3 km A
271 Jakub Faron 1982 Oborniki Just4Fun bieg 10km A
272 Monika Figiela 1991 Poznań Idealnie Niedoskonali bieg 4,3 km A
273 Joanna Figiela 1989 Poznań Idealnie Niedoskonali bieg 4,3 km A
274 Mateusz Figlerowicz 1992 Poznań bieg 10km A
275 Zbigniew Filipiak 1969 Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska bieg 10km A
276 Zenon Filipowski 1973 Komorniki SCIM / W TRITEAM bieg 10km A
277 Ewelina Firlej 1990 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 4,3 km A
278 Anna Firlej 1994 Kalsk bieg 4,3 km A
279 VIOLETTA FLACZYŃSKA 1953 POZNAŃ Nordic Walking 4,3km A
280 Marek Flejszman 1972 Poznań bieg 10km A
281 Sabina Foremska 1978 Rokietnica bieg 4,3 km A
282 Jolanta Fortuna-Czmok 1977 Swarzędz bieg 4,3 km B
283 Karolina Frąckowiak 1978 Tarnowo Podgórne bieg 4,3 km B
284 JUSTYNA FRAMSKA 1976 ZATOM STARY Biegacze PMI bieg 10km A
285 magdalena frankowicz 1983 Poznań SNY bieg 10km A
286 Marcin Frydrych 1978 Rokietnica Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
287 Jakub Furmanek 1995 Kamienna Góra bieg 10km A
288 Mateusz Furmaniak 1989 Mrowino Husaria Race Team bieg 4,3 km A
289 Edyta Furmaniak 1974 Poznan Kombinat Reklamy bieg 4,3 km B
290 KATARZYNA GACKOWSKA 1965 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
291 Jolanta Gajda 1969 Poznań bieg 10km B
292 Wojciech Gajda 1987 Suchy Las bieg 10km A
293 ANDRZEJ GAJKOWSKI 1973 WIEWIERZ Endorfiny Wasosz bieg 4,3 km B
294 Jarosław Galanty 1977 Poznań Galuś Poznań bieg 10km A
295 Paulina Galat 1995 Ciecierzyn Kohorta Poznań bieg 10km A
296 Mateusz Galor 1991 Słupca bieg 10km A
297 Paweł Gawron 1961 Posada Posada bieg 4,3 km A
298 Danuta Gawron 1961 Posada Posada bieg 4,3 km A
299 Adam Gałecki 1989 Września bieg 10km B
300 Marek Geisler 1959 Poznań bieg 10km A