Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
201 Renata Bednarska 1973 Wągrowiec WATAHA bieg 4,3 km A
202 Mirosław Bednarski 1973 Wągrowiec WATAHA bieg 10km A
203 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo bieg 10km A
204 Jakub Bednarz 1994 SIEROSŁAW Masakra bieg 10km A
205 Katarzyna Bednarz 1990 Wągrowiec bieg 4,3 km B
206 Damian Bejnarowicz 1989 Ludwikowice Kłodzkie Spartanie Dzieciom bieg 10km A
207 Jędrzej Bekas 1982 Poznań Rebel Nature Gym bieg 4,3 km A
208 Krysia Bentkowska 1977 Warszawa bieg 10km A
209 Ewelina Bereźnicka 1985 Poznań bieg 10km A
210 Bartosz Bergander 1983 Rokietnica bieg 4,3 km B
211 Agnieszka Berlińska 1979 Poznań Altkom Akademia bieg 4,3 km B
212 Bartosz Berłowski 1986 Plewiska Albeco Team bieg 10km A
213 Karol Beska 1984 Tulce SERIKON TEAM bieg 4,3 km A
214 Agnieszka Bestyńska 1976 Poznan bieg 10km A
215 Katarzyna Beutler 1998 Poznań bieg 10km A
216 Monika Biała 1975 Poznań bieg 4,3 km A
217 Maciej Biały 1979 Poznań bieg 4,3 km A
218 Andrzej Bibik 1988 Uzarzewo bieg 4,3 km A
219 Kazimierz Biczyc 1949 Poznań bieg 10km A
220 Krzysztof Biedalak 1984 Swarzędz bieg 10km A
221 Agnieszka Biedna 1979 Rokietnica bieg 10km A
222 Piotr Bielach 1990 Poznań bieg 4,3 km B
223 Monika Bielach 1993 Poznań bieg 4,3 km B
224 Jolanta Bielawska 1959 Gądki Nordic Walking 4,3km A
225 Agnieszka Biernacka 1975 Poznań bieg 4,3 km A
226 Magdalena Biernacka 1989 Osielsko bieg 10km A
227 Maciej Biernat 1979 Gostyń Nordic Walking 4,3km A
228 Paweł Bieszke 1963 Wojcieszyce Nordic Walking 4,3km B
229 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 4,3 km A
230 Sylwia Bindas 1982 Poznań bieg 4,3 km A
231 Nadia Binkowska 1986 Pawłowice Dirty Sparrows bieg 4,3 km A
232 Magdalena Binkowska 1984 Poznań bieg 4,3 km A
233 Anna Binkowska 1978 Luboń bieg 10km A
234 Karina Blejwas 1984 Września bieg 4,3 km B
235 Łukasz Blejwas 1983 Września bieg 10km B
236 Andrzej Bobrowski 1956 Mirosławki bieg 10km A
237 Karol Bobrowski 1995 Września bieg 10km A
238 Magdalena Bocian 1975 Sady WLKP bieg 10km A
239 Julian Bocian 1980 Krąplewo AmiBelle bieg 4,3 km A
240 Kinga Bodzioch 1996 Buk Sarenka bieg 4,3 km A
241 Marta Bogajczyk 1990 Przeźmierowo bieg 4,3 km A
242 Ela Bogała 1976 Kaźmierz ZAPRAWIENI W BOJU bieg 4,3 km A
243 Marta Bogotko 1974 Sulejówek Spartanie Dzieciom bieg 10km A
244 Nadiia Boichuk 1977 Poznañ bieg 4,3 km B
245 Antonina Boichuk 1998 Poznań bieg 4,3 km A
246 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn Bukowski Klub Biegacza bieg 10km A
247 Marcin Bojanowski 1980 Oborniki Nordic Walking 4,3km A
248 Agnieszka Borda 1982 Poznań bieg 10km A
249 Agnieszka Borkowska 1983 Wągrowiec WATAHA bieg 10km A
250 Jarosław Borkowski 1983 Wągrowiec WATAHA bieg 10km A
251 Sonia Borowczyk 1993 Zalasewo bieg 10km A
252 Anna Bręk 1986 Kornik bieg 10km B
253 Agnieszka Brewka 1989 Poznań bieg 10km B
254 Mieszko Brikis 1993 Poznań bieg 4,3 km A
255 Marta Bródka 1983 Luboń bieg 4,3 km A
256 Maciej Brodnicki 1976 Tulce Bruno del Mar bieg 10km A
257 Arkadiusz Brodziak 1987 Garby Bro-Tech bieg 10km A
258 Marcin Brodziak 1981 Dolsk Bro-Tech bieg 10km A
259 Wiesław Brodziszewski 1959 Swarzędz BRODEX TEAM SWARZĘDZ bieg 10km A
260 JOANNA BRONIARZ 1981 BOJANOWO MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
261 Jarosław Broniszewski 1980 Miekowo Miekowo bieg 10km A
262 Stanisław Bróździński 1990 Rakoniewice Drinking Team Rakoniewice bieg 10km A
263 Zdzisław Bruss 1939 Poznań bieg 4,3 km A
264 Krzysztof Bruss 1971 Zalasewo # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
265 Monika Bruss 2000 Poznań bieg 4,3 km A
266 Jakub Bruździak 1996 Międzyrzecz 17WBZ bieg 4,3 km A
267 Piotr Brych 1992 Komorniki bieg 4,3 km A
268 Karolina Brych-Dachtera 1984 Zębowo bieg 4,3 km A
269 Damian Brygier 1990 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg 10km A
270 Marta Brzezicha 1995 Sieraków bieg 4,3 km A
271 Nikodem Brzezicha 1992 Sieraków bieg 4,3 km A
272 Ewa Bubacz 1973 Gniezno Nordic Walking 4,3km B
273 Janusz Bubacz 1970 Gniezno Nordic Walking 4,3km A
274 Dominika Bucholc 2000 Tuchola bieg 4,3 km A
275 Karolina Bućko 1973 Kiekrz Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A
276 Mikołaj Bućko 2002 Kiekrz bieg 10km A
277 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers bieg 10km A
278 Ewelina Budniak 1977 Lednogóra bieg 4,3 km A
279 Przemysław Budniak 1980 Dąbrówka ENEA - Biegamy - Zbieramy - Pomagamy bieg 4,3 km A
280 Andrzej Budniak 1977 Lednogóra bieg 4,3 km A
281 Adam Budzyła 1980 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
282 Mateusz Bujak 1991 Gostyń SWG bieg 10km A
283 Pawel Bukiel 1981 Wrocław bieg 10km A
284 Mateusz Bulak 1991 Oborniki bieg 10km B
285 Dominika Burczyk 1994 Koźmin Wielkopolski undefined bieg 10km A
286 Agnieszka Bursiak 1976 Poznań After Party Team bieg 4,3 km A
287 Marianna Bursiak 2002 Poznań After Party Team bieg 4,3 km A
288 Michał Burtowy 1986 Poznań bieg 4,3 km A
289 Roman Bury 1972 Karski bieg 10km B
290 Dorota Burzyńska 1978 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A
291 Filip Buszkowski 1974 Gaj wielki WSZYSTKOOBIEGANIU.PL bieg 4,3 km A
292 Adam Butkiewicz 1991 Poznań Aquila Hans Browar bieg 10km A
293 Adam Błaszczyk 1994 Jarocin bieg 10km B
294 Iwona Błaszczyk 1990 Poznań Kobiety Biegają/Night Runners bieg 10km A
295 Wioletta Błażejak 1981 Wschowa bieg 4,3 km A
296 Albert Błoch 1988 Stęszew bieg 10km B
297 Anna Błociszewska - Starczyńska 1978 Poznań bieg 4,3 km A
298 Izabela Błoszyk 1980 Poznań bieg 4,3 km B
299 Basia Car 1967 Kalisz Pomorski Banda Łysego Nordic Walking 4,3km A
300 Luca Casadio 1992 Poznań bieg 4,3 km A