Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
1901 Adam Stefaniak 1985 Puszczykowo Puszcza bieg 10km A
1902 Anna Stefańska - Żabiuk 1981 Ostrów Wielkopolski bieg 4,3 km A
1903 Sławomir Stelmaszewski 1977 Kwilcz bieg 10km A
1904 Monika Stelmaszyk 1987 Gdynia bieg 10km B
1905 Ewa Stempniak 1984 Szamocin bieg 4,3 km B
1906 Lidia Stempniak-Lechowicz 1983 Szamocin bieg 4,3 km A
1907 Agnieszka Stępniak 1977 Poznań bieg 4,3 km A
1908 Magdalena Stober 1977 Lulinek Nordic Walking 4,3km A
1909 Magdalena Stobienia 1977 Luboń bieg 4,3 km B
1910 Małgorzata Stodolna 1990 Poznań Torpol Running Team bieg 10km A
1911 Paweł Stojek 1994 Września KRISPOL Active Team bieg 10km A
1912 Michalina Stolarczyk 1993 Wagrowiec bieg 10km A
1913 Kasia Stramowska 1975 swarzedz bieg 4,3 km A
1914 Łukasz Straśko 1982 Luboń CCR Poznań bieg 10km A
1915 Agnieszka Straśko 1982 Luboń CCR Poznań bieg 10km A
1916 Anna Straszewska 1981 Poznań bieg 4,3 km A
1917 WALDEMAR STROINSKI 1969 SEDZINY Amator bieg 10km A
1918 Paulina Stróżyk 1994 Otorowo Nordic Walking 4,3km A
1919 Julia Stróżyk 1999 Plewiska bieg 10km A
1920 Angelika Stróżyk 1995 Otorowo Nordic Walking 4,3km A
1921 Anna Stróżyk 1988 Poznań bieg 4,3 km A
1922 Danuta Strychalska Rysz 1989 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km A
1923 Przemysław Stryganek 1984 Trzemeszno Maniak Team Trzemeszno - Niedzwiedz bieg 4,3 km B
1924 Paulina STRZELCZYK 1985 Śmigiel Kolorowa Drużyna Nessi bieg 10km A
1925 Katarzyna Strzelczyk 1983 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg 4,3 km A
1926 Ilona Strzelczyk 1963 Oborniki KĘSY TEAM bieg 4,3 km A
1927 Ewelina Strzelecka 1984 Nowy Tomyśl bieg 10km A
1928 Marlena Strzelewicz 1983 Tarnowo Podgórne bieg 4,3 km A
1929 Agnieszka Strzelewicz 1983 Poznań bieg 4,3 km B
1930 Katarzyna Strzyzewska 1990 Klecko bieg 4,3 km A
1931 Jacek Studziński 1979 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
1932 Ewa Sturma 1984 Wągrowiec PKP S.A. bieg 10km A
1933 Piotr Sturzbecher 1982 Poznań Agata i Piotr bieg 10km A
1934 Piotr Sturzbecher 1982 Poznań Agata i bieg 10km A
1935 Sebastian Suchorski 1980 Kostrzyn Wlkp Kostrzyński Klub Biegowy bieg 10km A
1936 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec bieg 10km A
1937 Marek Sulin 1973 gliwice Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1938 Barbara Swajdo 1984 Poznań bieg 10km B
1939 Jacek Świątek 1981 Rogoźno Wlkp. bieg 10km A
1940 Joanna Świątek 1986 Poznań bieg 10km A
1941 Ewelina Świątek 1980 Wrocław Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1942 Joanna Świder-Królikiewicz 1982 Pniewy JSK bieg 4,3 km A
1943 Piotr Święch 1980 Błażejewo bieg 4,3 km A
1944 Bartosz Święcicki 1979 Poznań Progressing well bieg 4,3 km A
1945 Bożena Świerkowska 1977 Chludowo bieg 4,3 km A
1946 Kornelia Świerkowska 2002 Chludowo bieg 4,3 km A
1947 Bartosz Świgoń 1976 Poznań gożdziki przy lodzie bieg 10km B
1948 Anna Świt 1987 Suchy Las bieg 10km A
1949 Jacek Świtaj 1982 Poznań bieg 10km A
1950 Krzysztof Świtała 1976 Gostyń bieg 10km B
1951 Sandra Sworacka 1991 Oborniki bieg 4,3 km A
1952 Dawid Sworek 1988 Poznań TRIATHLONISTA.com/ZONE3 bieg 10km A
1953 Hanna Sypniewska 1954 Gdynia Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1954 Jakub Sypniewski 1991 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele bieg 4,3 km B
1955 Magdalena Szafrańska 1975 Witobel Team Aktywny Stęszew bieg 10km B
1956 Łukasz Szajkowski 1979 Lusowo bieg 4,3 km B
1957 Mirosław Szarmach 1986 Bytonia bieg 4,3 km A
1958 Mateusz Szaroleta 1977 Giecz bieg 4,3 km A
1959 JACEK SZARY 1970 Murowana Goślina bieg 4,3 km B
1960 Łukasz Szary 1990 Poznań bieg 10km B
1961 BEATA SZARY 1972 Murowana Goślina bieg 4,3 km B
1962 Adrian Szary 1995 Murowana Goślina bieg 4,3 km B
1963 Katarzyna Szałęga 1980 Zielona Góra bieg 10km B
1964 Monika Szczepanek 1990 Janków Zaleśny bieg 4,3 km A
1965 Tomasz Szczepaniak 1976 Wągrowiec bieg 4,3 km A
1966 Klaudia Szczepaniak 1987 Gostyń bieg 4,3 km B
1967 Maciej Szczepaniak 1983 Poznań bieg 10km A
1968 Łukasz Szczepaniak 1982 Poznań bieg 10km B
1969 Agnieszka Szczerbal 1975 Poznań bieg 10km A
1970 Joanna Szczerbal 1990 Poznań Dirty Sparrows bieg 4,3 km A
1971 Katarzyna Szczęsna 1981 Poznań bieg 4,3 km A
1972 Ewa Szczęsna 1987 Poznań bieg 4,3 km A
1973 Sandra Szcześniak 1992 Swarzędz bieg 4,3 km A
1974 Szymon Szcześniak 1990 Suchy Las bieg 10km B
1975 Katarzyna Szcześniak 1986 Swarzedz bieg 4,3 km A
1976 Magdalena Szczublewska 1989 Poznań bieg 4,3 km A
1977 Dariusz Szczypiński 1971 Poznań bieg 4,3 km A
1978 PAWEŁ SZELĄG 1965 ROKIETNICA Czarne Serca bieg 4,3 km A
1979 Szymon Szeląg 1988 Poznań bieg 10km B
1980 Marcin Szeląg 1973 Poznań bieg 10km A
1981 Natalia Szeroki 1995 Białystok Białystok Biega Team bieg 10km A
1982 Karolina Szewczyk 1981 Poznań bieg 4,3 km A
1983 Danuta Sziwa 1957 Kiekrz bieg 4,3 km A
1984 Dorota Szkudlarek 1980 Osiek Mały Drużyna Marzeń bieg 10km A
1985 Maciej Szkutnicki 1992 Wągrowiec bieg 10km B
1986 Dawid Szlosowski 1991 Siedlec bieg 4,3 km B
1987 Barbara Szmańda 1955 Poznań bieg 4,3 km A
1988 Jakub Szmania 2001 Margonin WATAHA bieg 4,3 km A
1989 Monika Szmania 1981 Margonin WATAHA bieg 10km A
1990 Sławomir Szmania 1981 Margonin WATAHA bieg 10km A
1991 Sylwia Szmatuła 1977 Opalenica ciatkiTeam bieg 4,3 km A
1992 Krystian Szmatuła 1977 Opalenica ciastkiTeam bieg 4,3 km A
1993 MICHAŁ SZMYT 1984 POZNAŃ bieg 10km A
1994 Karolina Szocińska 1995 Poznań bieg 4,3 km A
1995 Monika Szofer 1980 Błażejewko bieg 4,3 km A
1996 Jakub Szostak 1978 Poznań #Piątkowo na Biegowo bieg 10km A
1997 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega bieg 10km A
1998 Błażej Szrejbrowski 1981 Poznań bieg 10km A
1999 Łukasz Szrywer 1989 Komorniki bieg 10km B
2000 Daniel Sztachera 1982 Poznań bieg 10km A