Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
1801 Agata Siwek 1988 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
1802 Arkadiusz Siwek 1995 Poznań bieg 10km A
1803 Olga Skiba 1983 Stęszew bieg 4,3 km A
1804 Aldona Skibińska 1972 Czarnków bieg 10km A
1805 Emil Skitek 1988 Poznań brak bieg 10km A
1806 Jacek SKODKOWSKI 1973 Poznań SPWL Poznań bieg 10km A
1807 Marzena Skolarus-Tomczak 1959 Poznań bieg 4,3 km A
1808 Michał Skóra 1990 Poznań bieg 10km A
1809 Alina Skorb 1974 Poznań bieg 4,3 km A
1810 Paweł Skornowicz 1971 Kaźmierz WUEF Tri Team - poMOCNI bieg 10km A
1811 Robert Skośkiewicz 1979 Poznań bieg 10km B
1812 Dariusz Skotnicki 1970 Golęczewo bieg 10km A
1813 Sergiusz Skotnicki 2000 Golęczewo bieg 10km A
1814 Wojciech Skrudlik 1976 Poznań Night Runners bieg 4,3 km A
1815 Mateusz Skrzypczak 1986 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
1816 Natalia Skrzypczak 1992 Poznań bieg 10km A
1817 Michał Skrzypczak 1974 Poznań bieg 10km A
1818 Daria Skrzypczak 1997 Wielichowo Torpol Running Team bieg 10km A
1819 Anita Skrzypczak 1989 Międzychód bieg 4,3 km A
1820 Anna Skrzypiec 1984 Napachanie Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
1821 Michał Skubis 1993 Poznań Comarch SA bieg 10km B
1822 Aleksandra Śląska 1999 Leszno Nordic Walking 4,3km A
1823 Marcin Śląski 1975 Leszno bieg 10km A
1824 Wiesław Ślęzak 1977 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 4,3 km A
1825 Lidia Ślęzak 1988 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
1826 Marta Ślęzak 1991 Wągrowiec Wągrowiec bieg 4,3 km A
1827 IWONA ŚLIWIŃSKA 1979 PRZEMĘT bieg 10km A
1828 Krystian Śmierzchalski 1993 Nagradowice SERIKON TEAM bieg 4,3 km A
1829 Anna Smirnow 1987 Poznań bieg 4,3 km A
1830 Natalia Smolarek 1981 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km B
1831 PAWEŁ SMOLIŃSKI 1961 CIELCZA PKP.S.A. bieg 10km A
1832 Grzegorz Smolinski 1985 Solec Kujawski bieg 10km A
1833 Ireneusz Smorawski 1981 Września Active Nekla bieg 10km A
1834 Ewelina Smug 1982 Kazimierz biskupi bieg 10km A
1835 Krzysztof Snadny 2001 Poznań bieg 10km A
1836 Adam Snuszka 1970 Kiszkowo No Excuses Team bieg 10km A
1837 Wioleta Snuszka 1973 Kiszkowo Nordic Walking 4,3km A
1838 Karolina Sobańska 1993 Wągrowiec bieg 4,3 km A
1839 Roman Sobański 1980 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A
1840 Bartłomiej Sobczak 1992 Trzcianka bieg 4,3 km B
1841 Michał Sobczyński 1989 Dominowo bieg 10km A
1842 Przemysław Sobieniak 1977 Poznań Cel w zasięgu nóg. bieg 10km A
1843 Agnieszka Sobisiak 1971 Dąbrowa Bez spiny bieg 10km A
1844 Zbyszko Sobkowiak 1987 Poznań bieg 10km B
1845 Bartosz Sobkowiak 1988 Oborniki MST bieg 10km A
1846 Lidia Sobkowiak 1983 Poznań bieg 4,3 km A
1847 Magda Sobocka 1990 Poznań bieg 4,3 km A
1848 Tomasz Sobocki 1994 Krzycko Małe bieg 4,3 km A
1849 Rafał Socha 1975 Wierzenica GWIAZDOR Z WIERZENICY;] bieg 10km A
1850 Agnieszka Sójka 1988 Dolsk bieg 4,3 km B
1851 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 4,3 km A
1852 Małgorzata Sokółka 1977 Kwilcz bieg 4,3 km A
1853 Anna Sokołowska 1974 Przeźmierowo bieg 4,3 km B
1854 Tomasz Sokołowski 1974 Przeźmierowo bieg 10km A
1855 Julian Sokołowski 2002 Przeźmierowo UKS Lusowo bieg 10km A
1856 Angelika Solarz 1980 Kórnik bieg 10km B
1857 Anna Sopinka 1994 Poznań bieg 10km A
1858 Mateusz Soska 2002 Boduszewo bieg 4,3 km B
1859 Katarzyna Soszka 1987 Murowana Goślina bieg 10km A
1860 TOMASZ SOŁTYSIAK 1971 SWARZĘDZ bieg 10km A
1861 Wiktoria Spalińska 1982 warszawa Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1862 Kamila Spalińska 1978 Warszawa Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1863 DOMINIKA Spychaj 1986 KRZEMIENIEWO bieg 10km B
1864 Robert Spychaj 1986 Krzemieniewo bieg 10km B
1865 Martyna Spychalska 1989 Mościenica bieg 4,3 km A
1866 Tomasz Spychalski 1985 Mościenica bieg 4,3 km A
1867 Natalia Spychała 1991 Poznań bieg 4,3 km A
1868 Sławomir Środa 1988 Poznań bieg 10km A
1869 Tomasz Sroka 1993 63-460 Zakon Feniksa bieg 10km A
1870 Gabriela Śron 1983 Złotniki bieg 10km A
1871 Weronika Stach 1995 Poznań bieg 10km A
1872 Maciej Stachowiak 1993 Poznań bieg 4,3 km A
1873 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
1874 Zbigniew Stachowiak 1975 Poznań bieg 4,3 km A
1875 Małgorzata Stachowska 1989 Czapury bieg 10km A
1876 Józef Stańczyk 1956 Dachowa bieg 10km A
1877 Ewa Staniek 1978 Mrowino Mama Róży i Wiktora bieg 10km A
1878 Marcin Staniek 1975 Mrowino Tata Róży i Wiktora bieg 10km A
1879 Małgorzata Stanisz 1994 Poznań bieg 4,3 km A
1880 Beata Stanisz 1965 Poznań bieg 4,3 km A
1881 Damian Stanisławiak 1982 Śrem bieg 10km B
1882 Cezary Stanke 1983 Szamotuły bieg 4,3 km A
1883 Agnieszka Stańko 1985 Grzędzice Stargard Ja Się Nie Ścigam bieg 10km A
1884 Justyna Stankowska 1977 Trzemeszno MKS Trzemeszno bieg 10km A
1885 Łukasz Starczewski 1978 Poznań bieg 4,3 km B
1886 Tomasz Starczyński 1979 Gowarzewo Team Aktywny Stęszew bieg 10km A
1887 Katarzyna Starkbauer 1965 Rokietnica Nordic Walking 4,3km A
1888 Marcin Starosta 1985 Dymaczewo nowe bieg 10km B
1889 Damian Stasierowski 1994 Świecie WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
1890 Krzysztof Stasiński 1983 Leszno Ciesiółka Auto Group bieg 4,3 km A
1891 Marcin Staszak 2002 Zakrzewo bieg 10km A
1892 Agnieszka Staszak 1977 Złotniki Ekspres Łingo bieg 10km A
1893 Agnieszka Staszak 1974 Zakrzewo bieg 10km A
1894 Radosław Staszak 1975 Złotniki Ekspres Łingo bieg 10km A
1895 ADAM STASZAK 1976 POZNAŃ bieg 10km B
1896 Adam Stawicki 1966 Oborniki OKL Oborniki bieg 10km A
1897 Maria Stawińska 1994 Poznań Drużyna Park Dzieje bieg 10km B
1898 Krzysztof Stawniak 1987 Września Introsukces bieg 10km B
1899 Mariusz Steczkiewicz 1979 Poznań bieg 4,3 km B
1900 Łukasz Steczko 1990 Poznań bieg 10km B