Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
1701 Dawid Rolnik 1995 Poznań Norwida bieg 10km B
1702 Agnieszka Romanowska 1983 Dąbrówka bieg 10km A
1703 Basia Romblewska 1988 Słupca WYBITE JEDYNKI bieg 4,3 km A
1704 Patryk Romblewski 1987 Słupca WYBITE JEDYNKI bieg 4,3 km A
1705 Krzysztof Rosada 1986 Poznań bieg 4,3 km A
1706 Magdalena Rosińska 1995 Kaźmierz bieg 4,3 km A
1707 Agnieszka Rosińska 1982 Poznań Drużyna Wilka bieg 10km A
1708 Aleksandra Rosińska 1996 Złocieniec bieg 4,3 km A
1709 Daniel Roszak 1978 Komorniki Radaway Run Crew bieg 10km A
1710 Krzysztof Roszczenko 1976 Poznań NOGI DO GÓRY I DO PRZODU bieg 10km A
1711 Tomasz Roszkowski 1986 Warszawa Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów bieg 10km B
1712 Magdalena Roszyk 1980 Poznań bieg 10km A
1713 Tomasz Roszyk 1979 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
1714 Łukasz Roth 1979 Poznań Night Runners bieg 4,3 km A
1715 Małgorzata Rożek 1985 Wiry Nordic Walking 4,3km B
1716 NATALIA ROŻEK 1984 WIRY Nordic Walking 4,3km B
1717 Rafał Rożek 1971 Mirosławki bieg 10km A
1718 Roman Rożkowski 1958 ŚREM Runner's Power Śrem bieg 10km A
1719 Krzysztof Rozmarynowski 1989 Ruszków Pierwszy bieg 10km B
1720 Łukasz Rozmiarek 1992 Krajkowo WKS Gryżyna bieg 10km B
1721 Eliza Rozmiarek 1980 Poznań bieg 4,3 km A
1722 Eliza Różowicz 1978 Warszawa Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1723 Barbara Rozynek 1949 Poznań Nordic Walking 4,3km A
1724 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań Night Runners bieg 10km A
1725 Piotr Rudawski 1987 Poznań Nordic Walking 4,3km A
1726 Maciej Rudawski 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km A
1727 Radosław Rudkiewicz 1990 Bielawa bieg 10km B
1728 Martyna Rudkiewicz 1995 Bielawa bieg 10km A
1729 Irena Rupocińska 1972 Poznań bieg 10km A
1730 Bartosz Rupocinski 1998 Poznań bieg 10km A
1731 Marta Rus 1975 Sławków Sławków bieg 10km A
1732 Ewa Rusinek 1984 Szamotuły bieg 10km A
1733 Dennis Rusztyk 1993 Rokietnica bieg 10km A
1734 Katarzyna Rutkowska 1979 Oborniki bieg 4,3 km B
1735 Marzena Rybacka 1987 Bojanowo bieg 4,3 km B
1736 Dominika Rybak-Czarna 1990 Plewiska bieg 4,3 km A
1737 Iwona Rybarczyk 1975 Dopiewo Nordic Walking 4,3km A
1738 Adrianna Rybarczyk 1990 Szamotuły bieg 4,3 km A
1739 Robert Rybarczyk 1972 Zalasewo Ryba&Chimi&Jodek bieg 10km A
1740 Milena Rybińska 1984 Szamotuły Szamotuły bieg 10km A
1741 Mikołaj Rychlewicz 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
1742 Marta Rydzewska 1986 Kleczew bieg 10km B
1743 Ela Rydzewska 1980 Poznań bieg 10km B
1744 Piotr Rygorowicz 1984 Poznań bieg 10km B
1745 Marta Rypińska 1984 Poznań Nordic Walking 4,3km B
1746 Monika Rypińska 1991 Poznań bieg 4,3 km A
1747 Damian Rysak 1992 Warszawa Spartanie Dzieciom Nordic Walking 4,3km A
1748 IRENEUSZ RZEPA 1983 GRODZISK WLKP. bieg 10km A
1749 krzysztof rzepa 1979 poznań 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań bieg 10km A
1750 Adrian Rzepczyk 1990 Poznań bieg 10km A
1751 Tomasz Rzeszotarski 1984 Konin WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
1752 Gosia Rzeszowska 1984 Ostroróg bieg 4,3 km A
1753 Yuliia Sadivnyk 1988 Krąplewo bieg 4,3 km A
1754 Marcelina Sadowska 1987 Rokietnica bieg 4,3 km A
1755 Marek Sadowski 1968 Góra MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
1756 Beata Sajewska 1976 Wągrowiec bieg 4,3 km A
1757 Robert Salecki 1972 Poznań Robert Carlos bieg 10km A
1758 Monika Samelska 1975 Rumianek bieg 10km A
1759 Dominik Samelski 1978 Rumianek bieg 10km A
1760 Iryna Sandul 1993 Poznan bieg 4,3 km A
1761 Kevin Sankowski 1995 Wałcz bieg 10km A
1762 Stefania Sapa 1968 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie Nordic Walking 4,3km A
1763 Dariusz SAPA 1967 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie Nordic Walking 4,3km A
1764 Przemysław Sarbiewski 1980 Szczecin 102. batalion ochrony Bielkowo bieg 4,3 km A
1765 Beata Sarna 1970 Wrocław PRO-RUN WROCŁAW bieg 10km A
1766 Agata Sąsiadek 1987 Poznań bieg 4,3 km B
1767 ANETA SAWALA 1976 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 4,3 km A
1768 Agnieszka Sawicka 1983 Poznań Deloitte Adventure Team bieg 10km A
1769 Dagmara Schepke 1994 Poznań bieg 4,3 km A
1770 Grzegorz Schilf 1982 Gorzkie Pole bieg 4,3 km B
1771 Ewa Schramm 1989 Poznań bieg 4,3 km A
1772 Justyna Schyller 1987 Kłodawa bieg 4,3 km A
1773 Jakub Ścibisz 1978 Poznań bieg 4,3 km B
1774 Katarzyna Sebzda 1992 Murowana Goślina bieg 4,3 km B
1775 Zbigniew Sebzda 1983 Murowana Goślina bieg 4,3 km B
1776 Łukasz Sędłak 1979 Chodzież CHTR bieg 10km A
1777 Sylwia Seifert 1972 Poznań SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km B
1778 Michał Sękowski 1976 Skórzewo bieg 10km B
1779 Agnieszka Semperska 1987 Połajewo bieg 4,3 km B
1780 Agnieszka Serwa 1993 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
1781 Mariusz Serwa 1973 Poznań Strzeszyn/ECOlibre bieg 10km A
1782 Michał Serwa 1989 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
1783 Mirek Serwaczyński 1962 Piaseczno Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1784 Agnieszka Setna 1985 Zbąszyń Nordic Walking 4,3km A
1785 Lucyna Siatecka 1968 Poznań - bieg 4,3 km A
1786 SANDRA SIEBERT 1984 LUBOŃ bieg 10km A
1787 Weronika Siedlecka 1984 Margonin WATAHA bieg 10km A
1788 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin WATAHA bieg 10km A
1789 Kamil Siedliński 1989 Bydgoszcz gRUNwald bieg 10km A
1790 Karolina Siejak 1990 Golęczewo bieg 4,3 km A
1791 Kamil Siemiaszko 1984 Poznań CSWLąd POZNAŃ bieg 10km A
1792 Dominika Sierakowska 1995 Dąbrówka Ludomska bieg 4,3 km A
1793 Magdalena Sierzant 1995 Poznań bieg 4,3 km A
1794 Kalina Sikorska 1973 Gałowo bieg 4,3 km A
1795 Monika Sikorska 1982 Poznań Futbolowe Biegi bieg 4,3 km A
1796 Kamila Sikorska-Podyma 1983 Poznań UAM Poznań bieg 4,3 km A
1797 Paulina Siminiak 1991 Szamotuły bieg 4,3 km A
1798 Daria Siminiak 1994 Szamotuły bieg 4,3 km A
1799 Dominik Siwa 1979 Poznań Torpol Runinng Team bieg 10km A
1800 Monika Siwczak 1985 Czerwonak brak bieg 10km B