Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
1601 Iwona Pomykalska 1977 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
1602 Adrian Popiołek 1984 Chodzież bieg 4,3 km A
1603 Mateusz Poprawski 1988 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
1604 Marek Porada 1963 Poznań Hernik Team / WTRI TEAM bieg 10km B
1605 Grażyna Porada 1963 Poznań Nordic Walking 4,3km B
1606 Tomasz Poręba 1976 Głogów MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM bieg 4,3 km B
1607 Jakub Poręba 2002 Głogów MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM bieg 4,3 km A
1608 Jacek Postaremczak 1981 Poznań TKKF MPK Poznań bieg 10km A
1609 Wojciech Powałko 1980 Lubin Legnickie Morsy bieg 10km B
1610 Martin Poznański 1993 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A
1611 Agnieszka Poźniak 1985 Poznań bieg 4,3 km A
1612 Paula Poźniak 1994 Kępno Elturisto bieg 10km A
1613 Błażej Połka 1988 Zbąszyń bieg 10km A
1614 Dariusz Praiss 1968 Poznań bieg 4,3 km A
1615 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 10km A
1616 Karol Prętnicki 1956 Poznań Nordic Walking 4,3km A
1617 Leszek Proc 1968 Poznań Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1618 Mariola Protasewicz 1971 Rokietnica bieg 4,3 km A
1619 Paweł Prufer 1972 Kosieczyn bieg 10km A
1620 Przemysław Prusakiewicz 1983 Kleszczewo bieg 10km A
1621 Marzena Prusakiewicz 1971 Września bieg 10km B
1622 Wojciech Prysiażny 1981 Luboń FC KEBAB bieg 10km A
1623 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
1624 Paulina Przewoska 1984 Konin bieg 10km A
1625 Magdalena Przewoźniak 1976 Luboń Kobiety Begają bieg 4,3 km A
1626 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km A
1627 Kinga Przyborowska 1984 Promnice Nordic Walking 4,3km A
1628 Joanna Przybylczak 1981 Poznań bieg 10km A
1629 Joanna Przybylska 1987 Poznań bieg 10km A
1630 Karolina Przybylska 1977 Poznań bieg 10km A
1631 Adam Przybylski 1985 Poznań bieg 10km A
1632 Jakub Przybylski 1995 Poznań KU AZS Politechnika Poznańska bieg 4,3 km A
1633 Robert Przybylski 1978 Poznań bieg 4,3 km A
1634 Dominika Przybysz 1990 Luboń bieg 4,3 km A
1635 Bartosz Przybysz 1981 Swarzędz bieg 4,3 km A
1636 Maciej Przybysz 2002 Dopiewo Brave Beavers bieg 10km A
1637 Sławek Przybysz 1983 Opalenica Opalenicki Klub Sportowy bieg 10km A
1638 Artur Przybysz 1993 Poznań Biegaj po Endorfiny bieg 10km A
1639 IZABELA PRZYBYSZ 1983 POZNAŃ bieg 10km A
1640 Pamela Przybył 1997 Poznań bieg 10km A
1641 Sandra Przybył 2001 Swarzędz bieg 10km A
1642 Agata Przybyłek 1996 Poznań WSPiA im. Mieszka I Poznań bieg 4,3 km A
1643 Sebastian Przygocki 1985 Nowe Worowo Torpol Running Team bieg 10km A
1644 Urszula Przytarska 1983 Gdańsk bieg 4,3 km A
1645 Marzena Psik 1969 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 10km B
1646 Adam Ptak 1972 Poznań #Piątkowo na Biegowo bieg 4,3 km B
1647 Maria Ptak 1996 Poznan bieg 4,3 km A
1648 Dorota Ptak 1972 Poznan bieg 4,3 km B
1649 Agnieszka Pucek 1991 Chrzypsko Wielkie bieg 4,3 km A
1650 Emilia Pucek 1991 Poznań WSPiA im. Mieszka I Poznań bieg 4,3 km A
1651 Piotr Pudliszewski 1981 Kościan BBKTS/KOŚCIAN TEAM bieg 4,3 km B
1652 Paulina Pykosz 1996 Poznań bieg 10km A
1653 Elżbieta Pypeć-Nowicka 1964 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
1654 Ula Pyrszel 1990 Poznań bieg 10km A
1655 Angelika Płachcińska 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno Nordic Walking 4,3km A
1656 Katarzyna Płaczek 1974 Poznań bieg 10km A
1657 Beata Płażalska 1980 Skoki bieg 4,3 km A
1658 Sylwia Płócieniczak 1975 Leszno bieg 4,3 km A
1659 Bartosz Płociennik 1993 Poznań bieg 10km A
1660 Karolina Płonka 1983 Poznań bieg 4,3 km A
1661 Sylwia Płonka-Siczyńska 1981 Poznań bieg 4,3 km A
1662 Halina Rączkowska 1951 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 4,3 km A
1663 Mariusz Radke 1976 Parkowo bieg 10km A
1664 Adam Radke 1984 POZnań bieg 10km A
1665 Justyna Radomska 1976 Murowana Goślina Nordic Walking 4,3km A
1666 Karolina Radomska 1980 Kwilcz bieg 4,3 km A
1667 Tomasz Radomski 1977 Kwilcz bieg 4,3 km A
1668 Agnieszka Radzio 1990 Poznań bieg 4,3 km B
1669 Bartosz Rakowski 1979 Poznań HERNIK TEAM bieg 4,3 km A
1670 Ryszard Marek Raś 1950 Przezmierowo Eko-Wod-Kan bieg 10km A
1671 Joanna Raś 1996 Poznań bieg 4,3 km A
1672 Mariusz Raś 1971 Poznań bieg 4,3 km A
1673 Magdalena Rataj 1999 Kierzkowo Idealnie Niedoskonali bieg 4,3 km A
1674 Katarzyna Rataj 1992 Kierzkowo Idealnie Niedoskonali bieg 4,3 km A
1675 Jan Ratajczak 1993 Ludomy bieg 4,3 km A
1676 Magdalena Ratajczak 1977 Złotniki bieg 4,3 km B
1677 Maciej Ratajczak 1977 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
1678 Alina Ratajczak 1981 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
1679 Paweł Ratajczak 1985 Lusowo bieg 10km B
1680 Weronika Ratajczak 1995 Poznań bieg 10km A
1681 SZYMON RATAJCZAK 1975 PLEWISKA bieg 4,3 km A
1682 Anna Ratajczyk 1981 Zalasewo Drużżyna Szpiku bieg 10km A
1683 Mateusz Ratajski 1992 Lwówek bieg 10km A
1684 Sylwia Ratajszczak 1982 Swarzędz bieg 10km A
1685 Justyna Rau 1977 Poznań Ciastki.pz / parkrun Poznań bieg 10km A
1686 Andrea Reich 1972 Wagrowiec bieg 10km A
1687 Isabell Reimers 1979 Leipzig Für immer wir bieg 10km B
1688 Izabella Remisz 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg bieg 10km B
1689 Zbigniew Reśliński 1991 Poznań bieg 10km A
1690 Piotr Reszke 1972 Kobylnica Samodzielny bieg 4,3 km A
1691 Michał Reszke 1980 Warszawa Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1692 Wojciech Robaczyk 2001 Poznań bieg 10km A
1693 Arkadiusz Robak 1993 Krzymów Brzeźno bieg 4,3 km B
1694 Piotr Rochowski 1962 Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza bieg 10km A
1695 Karolina Rogalska 1980 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
1696 Kasia Rogalska 1987 Stołężyn Maratończyk Poznań bieg 10km A
1697 Przemysław Rogalski 1980 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
1698 Stanisław Rojek 1970 Poznań bieg 4,3 km B
1699 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec bieg 10km A
1700 Krystyna Rolniczak 1983 Poznań bieg 4,3 km A