Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
1501 Marcin Pawlicki 1982 Poznań bieg 4,3 km A
1502 Mariusz Pawlik 1980 Gostyń bieg 4,3 km B
1503 Monika Pawlik 1975 Kicin Biegacze Juniora Runners Team Nordic Walking 4,3km A
1504 Agata Pawłowska 1988 Poznań bieg 10km A
1505 Arleta Pawłowska 1972 Wągrowiec KDN Nordic Walking 4,3km A
1506 Włodzimierz Pawłowski 1962 Poznań bieg 10km A
1507 Kacper Pawłowski 1999 Poznań bieg 10km A
1508 Paweł Pawłowski 1989 Poznań bieg 10km A
1509 Wojciech Pawłowski 1990 Poznań Kolegium Sędziów WZPN bieg 10km A
1510 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko bieg 10km A
1511 Jarosław Pazoła 1973 Śrem PGO Biega/ Odlewnia żeliwa Śrem bieg 10km A
1512 Emilia Pałka 1999 Kamionki SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
1513 Grzegorz Pałka 1952 Tulce SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km B
1514 Tomasz Pędziński 1972 Biedrusko KB Natura Biedrusko bieg 10km A
1515 Marek Pędziwiatr 1983 Borek Wielkopolski bieg 10km A
1516 Weronika Pelasik 1992 Poznań bieg 4,3 km A
1517 Agnieszka Pelc-Wanielista 1984 poznań KB MANIAC Poznań bieg 10km A
1518 Maciej Pertek 1984 Czarnków FCBP bieg 10km B
1519 Radomir Pertek 1977 Czarnków FCBP bieg 10km B
1520 Tomasz Perz 1986 Opalenica bieg 10km A
1521 Monika Perła 1979 Poznań Naramowice Biegają bieg 4,3 km A
1522 Adam Perła 1977 Poznań Naramowice Biegają bieg 10km A
1523 Mikolaj Pfeiffer 1991 Czmon bieg 10km A
1524 Jagoda Piasecka 1993 Oborniki bieg 4,3 km A
1525 Joanna Piasecka 1988 Poznań bieg 10km A
1526 KAMIL PIASECKI 1985 Szamotuły bieg 4,3 km A
1527 Justyna Piaskowska 1976 Plewiska SIM DOPIEWO bieg 4,3 km A
1528 Alicja Piaskowska 2001 Plewiska SIM DOPIEWO bieg 4,3 km A
1529 Łukasz Piaskowski 1974 Plewiska Santander Runners Team bieg 10km A
1530 Kamila Piątek 1989 Dąbrówka bieg 4,3 km A
1531 Joanna Piątkowska-Senger 1989 Luboń bieg 10km A
1532 Joanna Piątyszek 1998 Mosina bieg 4,3 km A
1533 Anita Piątyszek 1997 Mosina bieg 4,3 km A
1534 Zofia Piechnik 1989 Szczytniki bieg 4,3 km A
1535 Joanna Piechocka 1983 Poznań bieg 10km B
1536 Patrycja Piechocka 1996 Kuślin bieg 4,3 km B
1537 Aldona Piechocka 1979 Pniewy Piechocki Team Nordic Walking 4,3km B
1538 Marcin Piechocki 1981 Poznań bieg 10km B
1539 Stanisław Piechocki 1974 Pniewy Piechocki Team bieg 10km B
1540 Mikolaj Piechowiak 1986 Pniewy # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
1541 Marek Piechowiak 1982 Poznań Altkom Akademia bieg 4,3 km B
1542 Marek Piechowiak 1982 Poznań Altkom Akademia S.A. bieg 4,3 km B
1543 PIOTR PIECHOWIAK 1969 Poznań bieg 4,3 km A
1544 Beata Pieczyńska 1962 Luboń Moto-Centrala Nordic Walking 4,3km A
1545 Robert Pieczyński 1965 Luboń Moto-Centrala bieg 10km A
1546 Adam Pielatowski 1989 Poznań Dirty Sparrows bieg 10km A
1547 Emilia Pieniak 1979 Szamotuły bieg 4,3 km B
1548 Magdalena Pieprzycka 1993 Poznań bieg 4,3 km A
1549 Krzysztof Pierzchlewicz 1981 Poznan Gwiazdowski Triathlon Team bieg 10km A
1550 Teresa Pieszkur 1995 Miastko bieg 4,3 km A
1551 Michał Pięt 2001 Poznań bieg 10km A
1552 Tomasz Pięta 1977 Luboń TOPFARM bieg 10km A
1553 Michał Pięta 1990 Poznań bieg 10km A
1554 Daria Piętka 1987 Poznań Piotr i Paweł bieg 10km B
1555 Halina Piętka 1954 Mościenica Nordic Walking 4,3km A
1556 Katarzyna Pietrasik 1987 Lusowo Misiowe Ciocie bieg 4,3 km B
1557 Olga Pietrasz 1987 Kościan Nordic Walking 4,3km A
1558 Mateusz Pietruliński 1979 Warszawa Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1559 GERARD PIETRUSZYŃSKI 1958 Międzychód bieg 10km A
1560 Damian Pietrzak 1998 Poznań Decathlon Swadzim bieg 10km A
1561 Olgierd Pietrzak 1960 Poznań Pietrzaki bieg 4,3 km B
1562 Monika Pietrzak 1984 Rogowo bieg 4,3 km A
1563 Anna Pietrzak 1972 Aleksandrów Łódzki bieg 4,3 km A
1564 Katarzyna Pietrzak 1992 Poznań Pietrzaki bieg 4,3 km A
1565 Joanna Pietsch 1986 Poznań bieg 10km A
1566 Agnieszka Piguła 1978 Poznań bieg 10km A
1567 Maja Pigła 1982 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
1568 Agnieszka Pigła 1986 Poznań WSPiA im. Mieszka I Poznań bieg 4,3 km A
1569 Michał Pilarczyk 1955 Poznań bieg 10km A
1570 Agnieszka Pilarczyk 1979 Poznań bieg 10km A
1571 Maciej Pilc 1979 Poznan Dres i Laczki bieg 10km A
1572 Wojciech Pilc 2002 Poznan Dres i Laczki bieg 10km A
1573 Anna Pilch 1982 Poznań GARDA DESIGN bieg 10km A
1574 Jolanta Piórkowska 1976 Koło bieg 10km A
1575 Justyna Piosik 1971 Bolewice Nordic Walking 4,3km B
1576 Klaudia Piotrowska 1990 Poznań bieg 10km A
1577 Agnieszka Piotrowska 1985 Gruszczyn bieg 10km A
1578 Rafał Piotrowski 1981 Choroszcz Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1579 Bartosz Piskorski 2000 Poznań bieg 4,3 km A
1580 Bernadeta Piszczygłowa 1971 Gorzów Wielkopolski bieg 10km A
1581 MACIEJ PIWECKI 1976 Sady SOSquash bieg 10km A
1582 JOANNA PLESIŃSKA 1978 OBORNIKI bieg 4,3 km A
1583 Tadeusz Plis 1945 Leszno Babcie Biegają Nordic Walking 4,3km A
1584 Marcin Pluskota 1981 Otorowo bieg 4,3 km A
1585 Jan Pobłocki 1957 Gdańsk Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1586 Anika Poczatek 1975 Poznan DFDS Polska Running Team bieg 4,3 km A
1587 Ewelina Pocztarek 1983 Poznań bieg 10km B
1588 Oskar Podolski 1999 Gorzów Wielkopolski Oski CF bieg 10km B
1589 Anna Pogorzelska 1981 Poznań CSWL Poznań bieg 10km A
1590 Wiktoria Pohl 1996 Poznań bieg 10km A
1591 Karolina Pohl 1997 Poznań bieg 10km A
1592 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl bieg 10km A
1593 Karolina Pokrywka 1984 Luboń WSPiA im. Mieszka I Poznań bieg 10km A
1594 Rafał Polacki 1967 Poznań Poznań bieg 4,3 km A
1595 Piotr Polaczyk 1992 Poznań bieg 10km A
1596 Małgorzata Polarok 1980 Poznan Nordic Walking 4,3km A
1597 Leszek Polaszewski 1987 Leszno Ciesiółka Auto Group bieg 4,3 km A
1598 Paulina Polowczyk 1980 Poznań bieg 4,3 km A
1599 Mateusz Pomian 1998 Poznań bieg 10km B
1600 Grzegorz Pomian 1994 Poznań bieg 10km B